Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.04. 20:48:33

sjd írta:
ferninho írta: amúgy Villával van valami újdonság? várhatóan mikorra épül fel?
Ő szeretne a BL-döntőre, meg az Eb-re, de valószínűleg egyiken sem fog játszani.
azt értem, hogy nem fogtok bejutni a döntőbe, azért nem tud azon játszani, de azért az EB-re igazán felépülhetne :)

:twisted: :D
madridista
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 20:16:30

ferninho írta: amúgy Villával van valami újdonság? várhatóan mikorra épül fel?
Ő szeretne a BL-döntőre, meg az Eb-re, de valószínűleg egyiken sem fog játszani. Meglepődnék, ha 2013 nyarán még a Barca focistája lenne, de azért reméljük a legjobbakat
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.04. 20:11:08

ja értem...
elkezded szidni a madridistákat elég éles kritikákkal, te meg elintézed egy hagyjuk a témával...
ha hagyjuk a témát, minek kezdtél egyáltalán bele?
nekem ez sehogy se áll össze...

egy példa

odamegyek egy 220 cm magas kigyúrt állathoz, elküldöm a pitába és benyögök egy hagyjuk a témát és voálá a probléma megoldva, jah ez biztos működne :lol:

én kérek elnézést, hogy nem hagyom ezt...
azért mégiscsak...
de hagyjuk a témát
elméletileg ezek szavak hatására nem kéne visszaírnod, megnézzük működik-e, mert nálam nem vált be, de mivel te alkalmaztad, gondolom nálad akkor ez működik és be is tartod a magad által is alkalmazott módszert, mert gondolom nem csak az egyik irányba működik ez.


nálunk a legnagyobb baj, hogy CR megint nem találta magát...
azokon a szabadrúgásokon még mindig nem tudom magam túltenni....
és Di Maria megint lesérült egy rövid időre, pedig jelenleg ő a legjobb formában játszó játékosunk...

amúgy Villával van valami újdonság? várhatóan mikorra épül fel?
mert ünnepek alatt nem tájékozódtam túl sokat a foci világáról :)
madridista
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 19:38:58

madridronie írta:
és rávágtál egy tipikusan sértődött szöveget kb. h "rossz volt a csapatom, de ne szóljál be, mert a te csapatod is rosszul játszik". Nekem csak ezzel volt a problémám, hogy ez mire volt jó.
Visszakérdezek; az ilyen költői túlzások, nyilvánvaló ferdítések mire jók (és ez még a finomabbak közül való, igaz tőled amúgy sem hallani ilyet oly sokszor)? -->
Egyébként kb. olyan iram van, mint egy nb2-es meccsen
(Örülnénk mi, ha ilyen szintű meccsek lennének az nb2-ben! :oops: )

Egyértelműen csak a parázsszításra, feszültség keltésre! Ilyen mondatok után szerintem nem kell csodálkozni, ha a másik oldal is el-elenged pár hasonlót! Mindezt úgy, hogy egy percig nem vitattuk, hogy gyengén muzsikáltunk, viszont ez a néhol bicskanyitogató stílus egyszerűen nem maradhat szó nélkül!
Igazad van, ez valóban túlzás volt. Úgy érzem már kicsit túlnőtte ez a vita az saját jelentőségét, mindenesetre akkor megígérem, hogy a jövőben igyekszem moderálni magam.
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 19:22:02

és rávágtál egy tipikusan sértődött szöveget kb. h "rossz volt a csapatom, de ne szóljál be, mert a te csapatod is rosszul játszik". Nekem csak ezzel volt a problémám, hogy ez mire volt jó.
Visszakérdezek; az ilyen költői túlzások, nyilvánvaló ferdítések mire jók (és ez még a finomabbak közül való, igaz tőled amúgy sem hallani ilyet oly sokszor)? -->
Egyébként kb. olyan iram van, mint egy nb2-es meccsen
(Örülnénk mi, ha ilyen szintű meccsek lennének az nb2-ben! :oops: )

Egyértelműen csak a parázsszításra, feszültség keltésre! Ilyen mondatok után szerintem nem kell csodálkozni, ha a másik oldal is el-elenged pár hasonlót! Mindezt úgy, hogy egy percig nem vitattuk, hogy gyengén muzsikáltunk, viszont ez a néhol bicskanyitogató stílus egyszerűen nem maradhat szó nélkül!
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 19:15:37

Kedves ferninho!

Amint olvashattad, az eredeti hozzászólásom utolsó része arról szól, h "hagyjuk a témát".
De láthatod azt is, h te erőlteted a témát és miattad nem tudom hagyni :D
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 19:00:23

madridronie írta:kíváncsi vagyok, hogy fordított esetben is így vélekednél-e erről, vagy te azt minek neveznéd?
Ehhez pontosan kettő hozzászólással kellett volna lejjebb olvasnod, ezek után már nem tudok mit mondani
madridronie írta: Vagy inkább jómagamat idéztem korábbról, de sebaj!
Ezt itt őszintén szólva nem értem. Itt az erdeti hozzászólásod:
madridronie írta:
Amúgy jó meccs volt? Megérdemelt a fordítás?
Majd 67% labdabirtoklás mellett és "quasi" helyzet nélküli Malagaval szemben; azt hiszem igen, jogos volt! Izgalmas ezáltal jó kis meccs volt szünet utáni gyenge formákkal! Az szerintem mindent elárul, hogy José saját bevallása szerint az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna! :D
Amúgy egy nagy vicc az egész meccs, nevetséges produkció mind2 csapat részéről.
Mert ti aztán mindig gáláztok, főleg a szüneteket követően! :oops:
Leírtad teljesen normálisan véleményed, majd a hsz végére tettél egy egymondatos idézetet, és rávágtál egy tipikusan sértődött szöveget kb. h "rossz volt a csapatom, de ne szóljál be, mert a te csapatod is rosszul játszik". Nekem csak ezzel volt a problémám, hogy ez mire volt jó.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.04. 18:34:23

ennyi erővel jó messzire vissza lehet vezetni.
nincs olyan meccs ahol ne hibázna a bíró egy kicsit is.
jó de azért na :D
és ennél kaptunk 2 sárgát reklamálásért...
rohadt idegesítő volt...
Sztem ebben a topicban épp az történik, h a 2 csapatot érintő észrevételeket/gondolatokat leírja itt az ember.
akkor miért az "átlag" madridistákról írtál? miért nem a Real Madridról, vagy a Barcelonáról ? akkor miért a madridistákat fikáztad?

na látod...
inkább hagynád a témát, magadat minősíted csak...
madridista
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 18:29:40

Ugyanezt leírta valaki, amit te is, érdemben semmit nem tudtál reagálni arra, úgyhogy megpróbáltál belekötni.
Vagy inkább jómagamat idéztem korábbról, de sebaj!
Akkor meg nem értem, hogy mire fel jöttél ide beszólogatni, hogy "mert ti aztán gáláztok"
Értem; szóval ha valaki a ti saját stílusotokban reagál a mondandótokra, akkor az már beszólogatás (kíváncsi vagyok, hogy fordított esetben is így vélekednél-e erről, vagy te azt minek neveznéd)? Quod licet Jovi, non licet bovi tipikus esete! :oops:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.01.04. 18:21:30

hát azért az ők második góljuk előtt volt egy érdekes fújás...
teljesen tisztán szerelt Marcelo erre befújja szabadnak...
abból beadás, Xabi kifejelte és a szögletből lett a gól.
ennyi erővel jó messzire vissza lehet vezetni.
nincs olyan meccs ahol ne hibázna a bíró egy kicsit is.

:roll:

ma visca! :wink: :)
:D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 18:09:29

ferninho írta:most úgy beszéltek itt a Malagáról, mintha összevissza xopattak volna minket...
jó van benne némi igazság de 2 darab szögletet fejeltek be...
azért ne hugyozzuk már össze magunkat tőlük...
nem sokan dicsérték a Malagát, inkább a Real-t minősíti, hogy egy ilyen játékot mutató csapat ellen ennyire neccesen húzták be. Én személy szerint egy fillért sem tennék arra, hogy a Real nem jut tovább, de annál jobb, jöhet a Clasico :twisted:

ferninho írta: megint egy teljesen felesleges és értelmetlen hozzászólás, amivel max vitát tudsz gerjeszteni, semmi mást....
ezt sose tudtam megérteni, hogy ilyeneket mi a kukiért kell elküldeni?
ha én elküldtem volna minden egyes hozzászólásomat, amit már megírtam, nem lennék már itt... érdemes az elküld gomb előtt átgondolni mi a fenét is akarsz elküldeni... mert5 néha jobb használni azt az ikszecskét a jobb felsőben, tapasztalatból tudom
Ezzel abszolút egyetértek, sztem néhány embernek muszáj megmondania a tutit, h szemét madridista meg nso-fórumozók. Ráadásul nem hiszem, hogy bármi olyat is megtudtunk volna belőle, amit idáig még nem láttunk. Én személy szerint már néhány facebook-ismerősömnek is baltával mennék neki a Barca vs. Real téma kapcsán, de mégsem érzem szükségét, hogy ezt itt (idézetekkel együtt) megosszam itt, mert az Eurobarca fórumozó közösségnek semmi köze nincs a madridista vagy az nso fórumozóihoz, vagy az én ismerőseimhez. Ez itt a mi véleménycserénk, azokkal ne vitatkozzunk már, akik nem is nekünk szánták ezeket a mondatokat.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 18:09:16

Sztem ebben a topicban épp az történik, h a 2 csapatot érintő észrevételeket/gondolatokat leírja itt az ember.
Én kérek elnézést... :roll:

Tegnap sajnos 0-2 után is érezni lehetett, h nincs lefutva a meccs. Viszont a Malaga hazai pályán talán be tudja húzni a továbbjutást...bízom bennük :twisted:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.01.04. 17:57:58

most úgy beszéltek itt a Malagáról, mintha összevissza xopattak volna minket...
jó van benne némi igazság de 2 darab szögletet fejeltek be...
azért ne hugyozzuk már össze magunkat tőlük...
Volt egy-két bírói tévedés, de alapvetően ezek nem befolyásolták a játékot.
hát azért az ők második góljuk előtt volt egy érdekes fújás...
teljesen tisztán szerelt Marcelo erre befújja szabadnak...
abból beadás, Xabi kifejelte és a szögletből lett a gól.

CR szabadjai meg szánalmasak voltak...
egyszerűen siralmas...
Azért éreztem úgy, h megosszam a gondolataimat a Reál-Barca témában, mert épp Barcelona-drukker vagyok és épp a Barca hivatalos magyar oldalán vagyok és épp tele lett a tököm.
akkor flameljük tele az egész topikot =D>
juhhú,de jó buli lesz

vagy mégse.....
megint egy teljesen felesleges és értelmetlen hozzászólás, amivel max vitát tudsz gerjeszteni, semmi mást....
ezt sose tudtam megérteni, hogy ilyeneket mi a kukiért kell elküldeni?
ha én elküldtem volna minden egyes hozzászólásomat, amit már megírtam, nem lennék már itt... érdemes az elküld gomb előtt átgondolni mi a fenét is akarsz elküldeni... mert5 néha jobb használni azt az ikszecskét a jobb felsőben, tapasztalatból tudom
madridista
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 17:51:15

madridronie írta:
És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt
Egyrészt jó magam is leírtam, de maga José Mourinho is elmondta a mérkőzés utáni nyilatkozatában, hogy összességében sz.rok voltunk, mert ez egyáltalán nem nagy előny és hogy az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna a mester!
Akkor meg nem értem, hogy mire fel jöttél ide beszólogatni, hogy "mert ti aztán gáláztok" :roll: Ugyanezt leírta valaki, amit te is, érdemben semmit nem tudtál reagálni arra, úgyhogy megpróbáltál belekötni.

A sétálgatást elsősorban a 60-80. perc közötti időszakra értettem, ott a Malaga is már nagyon durván az időt húzta, és a 3. gólt leszámítva a Real sem alkotott semmi érdemlegeset. Meggyőzni egymást erről úgysem fogjuk, én ezt láttam, ennyi.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 17:47:49

Azért éreztem úgy, h megosszam a gondolataimat a Reál-Barca témában, mert épp Barcelona-drukker vagyok és épp a Barca hivatalos magyar oldalán vagyok és épp tele lett a tököm.
Más oldalakon az épp odaillő témában boncolgatom véleményemet :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 17:40:22

IGEN! Sz..ét ...... vagytok mind, hogy nem tudtok egy árva olyan cikket sem belinkelni ami a madridot pozitív színben tüntetné fel.

Amit én ki tudnék tolni magamból az tökéletesen híven tükrözné milyen véleménnyel vagyok a madridról, de hát ha te ezt akarod...
No comment (ilyen egy igazi elvakult, picit radikálisabb drukker), de véleményem szerint sem hittérítés gyanánt kell egy madridistának ebbe a fórumba írni!
socio66

2012.01.04. 17:37:46

[quote="Tivornya"][/quote]
hogy minek kellett ezt most beírni,azt csak te tudod.
egyébként én a másik oldalon is olvasgatom a fórumot,nagyon ritkán írok is valamit úgyhogy ismerem a közeget,elhihetitek hogy semmivel sem rosszabb,mint az itteni.
vannak szélsőségek pozitív-negatív irányban itt is,ott is,de alapvetően mindenkiben ugyanannyi elfogultság van.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.01.04. 17:31:03

IGEN! Sz..ét ...... vagytok mind, hogy nem tudtok egy árva olyan cikket sem belinkelni ami a madridot pozitív színben tüntetné fel.

Amit én ki tudnék tolni magamból az tökéletesen híven tükrözné milyen véleménnyel vagyok a madridról, de hát ha te ezt akarod akkor körül írhatom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.01.04. 17:38:19-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
rssnty
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.08.25. 20:45:37

2012.01.04. 17:20:48

Na ezt a témát le is zárhatjuk, nem akarok vitát indítani.
Akkor miért kell minden [auto_cenzúra] összehordani egy-két idióta gondolataiból. Nem bírjátok ki, hogy nem másoltok be ide minden madridot fikázó cikket, videót? Egy elismerő kommentet nem tudtok kitolni magatokból. Lehordjátok a madridot, nb2es szintnek nevezitek....a fél világ csak bennünk látja az erőt arra, hogy veszélyt jelentsünk rátok. Belegondolhatnátok, hogyha leszaroztok itt mindent, azzal a saját érdemeiteket is csorbítjátok. Hogy lesz jobb erről a korról beszélni? 1. Egy bivalyerős Real Madridot is magunk mögött tartottunk 2. Egy finggyenge bajnokságot nyertünk meg többször is.
Tisztelet a kivételnek.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 17:00:50

Eredetileg az OFF topicba szántam :D
Egyébként való igaz, h mindkét táborban ez zajlik, viszont nem egyformán idegesít a 2 nézőpont :D
Na ezt a témát le is zárhatjuk, nem akarok vitát indítani. További szépet mindenkinek és Barca-győzelmet ma estére (is) :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2012.01.04. 16:49:16

És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt
Egyrészt jó magam is leírtam, de maga José Mourinho is elmondta a mérkőzés utáni nyilatkozatában, hogy összességében sz.rok voltunk, mert ez egyáltalán nem nagy előny és hogy az első félidőt követően, ha teheti 11-et cserélt volna a mester!

Másrészt nem tudom, hogy te mit néztél, de hogy a 2. félidőben minden volt csak épp sétálgatás nem a pályán az is biztos (a Malaga ha tehette azonnal kontrázott, mi meg tepertünk az eredmény után); szerintem sétálgatva aligha fordíthattuk volna meg 0-2-ről a meccset! :oops:
Egy tipikusnak/etalonnak/átlagnak mondható madridista megnyilvánulásai:

- Messi gyatra...csak Xavi és Ini miatt jó
- Xavi gyatra...csak Ini és Messi miatt jó
- Ini gyatra...csak Messi és Xavi miatt jó
- Cuenca, Pedro, Busq és a többi saját nevelés középcsapatok középszerű játékosai lehetnének
- Barca csak makkol és UEFAFIFAUNICEFPLATINI-blablabla...
- Pep gagyi edző

- A RMFC a "világlegjobbjaaposztján" játékosokból áll
- Mou AISTEN
Ehhez meg csak annyit, hogy nálatok la. ugyanennyi és dettó ugyanezen a szinten álló, csak épp magát barca fannak tartó illető tevékenykedik itt nap, mint nap elég serényen! :wink: Ergo egyik brigád sem különb a másiknál egy fikarcnyit sem!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.01.04. 16:36:01

Nem nagyon követem ezt a topicot, a másik oldalt pedig egyáltalán nem. Tivornya, mindenkinek megvan a maga véleménye és végül is van valami alapja annak amiket mondanak.
Nem tudom itt kik mit szoktak a madridistákhoz hozzávágni, de azt elmondhatjuk hogy Ronaldo sem vágna 50 gólt ha nem egy ilyen csapat lenne a háta mögött, és hát valakinek be kell lőnie a kp passzait.
Nem kell ezeken fennakadni.
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2012.01.04. 15:36:22

Egy tipikusnak/etalonnak/átlagnak mondható madridista megnyilvánulásai:

- Messi gyatra...csak Xavi és Ini miatt jó
- Xavi gyatra...csak Ini és Messi miatt jó
- Ini gyatra...csak Messi és Xavi miatt jó
- Cuenca, Pedro, Busq és a többi saját nevelés középcsapatok középszerű játékosai lehetnének
- Barca csak makkol és UEFAFIFAUNICEFPLATINI-blablabla...
- Pep gagyi edző

- A RMFC a "világlegjobbjaaposztján" játékosokból áll
- Mou AISTEN

Kérdem én: ha valaki egy gagyi csapattal 3 éve végigveri a világot, akkor ki "AISTEN"? Biztos a spec5 az, aki a gigacsapatával mindig elbukik a gagyicsapatgagyijátékosokgagyiedző ellen? Sajnos az irigységgel és féltékenységgel fűszerezett gyűlölet miatt reális válasz aligha várható erre a kérdésre...
Tudom! Vannak kivételes madridisták :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.01.04. 15:34:44

madridronie írta:
Amúgy egy nagy vicc az egész meccs, nevetséges produkció mind2 csapat részéről.
Mert ti aztán mindig gáláztok, főleg a szüneteket követően! :oops:
És ettől jobban játszott a Madrid?
A mi meccseinken ilyen sétálás soha nem volt, mint amit ez a két csapat összehozott, hogy az első két Madrid gólról már ne is beszéljünk. Ha az nem volt nevetséges (a Malaga részéről legfőképp), akkor nem tudom mi az.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.01.04. 15:01:23

Tegnap komolyan mondom egyszerűen nem hittem a szememnek. A vicc kedvéért írtam ide ki, hogy Malaga győzelmet várok, de a meccs is egy vicc volt. Azért az hihetetlen, hogy senkinek sem sikerül megfognia a Realt... Volt egy kis Real makk néhány Malaga játékos rásegítésével. Azért a Real első két gólja nem kevés szerencse eredménye. Khedirától 3 méterre pattanik a labda, majd belepöcköl egyet és visszapattanik elé, Higuain gólját már meg sem említem. Emellett egy fontos részlet mellett elsiklottunk, ugyanis Pelle kiválóan lecserélte a holland mágust, míg bejött ez a Rondon gyerek. Játékban messze elmaradt a hollandtól, ráadásul ha jól emlékszem 2-2-nél egy oltári nagy helyzetben alapvonalról fölé lőtt, ahelyett, hogy leadta volna az üresen bent álló társnak. A Malagá 0-2-ig tökéletesen védekezett, erre mihelyt bekapták az elsőt rendre nem zártak vissza, ami számomra érthetetlen. A Real helyzeteinek nagy része abból adódott, hogy az emberek elfelejtettek hátramenni, mi meg aztán már tudjuk, hogy milyen egy felállt védelem, vagy -1,2 emberrel szemben támadni. A meccs végén pedig a Malaga örülhetett az eredménynek, mert amilyen helyzeteket kihagytak a madridiak az már nevetséges volt. A 2. játékrész helyzetei alapján megérdemelt Madrid siker, de bőven alakulhatott volna máshogy. Már kezdtem reménykedni, hogy nem lesz Klasszikus, de a 2. játékrészben rádöbbentem, hogy ez nem valószínű. Üssük szét ma az Osasunát!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése
cron