La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
16
73%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
27%
 
Szavazatok száma: 22
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.09. 10:52:43

7végén feltámad a valencia, remélem ők is megverik. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.09. 01:05:37

noname írta:Espanyol megint vesztésre áll. 1-2 forduló és kiesőzóna. Így tovább!
Végül 0-5 lett 8) De szerintem sajnos nem fognak kiesni annyira nem gyengék.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.08. 20:51:58

Espanyol megint vesztésre áll. 1-2 forduló és kiesőzóna. Így tovább!
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.08. 20:50:55

Az úriemberek csapata épp 0-2-re szív a Real Sociedad ellen, úgy hogy 1 pontra van a kiesőzónától, és még játszanak ellenünk idegenben, Atleti ellen =D> :mrgreen: :mrgreen:
Plusz a Valencia ellen is, de ha így folytatják, az max kiesési rangadó lesz már :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.02.08. 20:52:10-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.02.07. 20:31:00

Nem kell csodálkozni, neville angol. És mint ilyen, eleve kudarcra született a modern futballban. Kinevezése pillanatában lehetett tudni, hogy bukni fog.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.02.07. 19:55:01

Amúgy a Negredo és a kihagyott ziccerek története is megérne egy kisebb regényt.
Neville-lel kapcsolatosan azt nem értem, hogy mire vár. Látszik, hogy ez totális bukó számára, simán lemondhatna, de úgy látszik megvárja, amíg kirúgják.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.07. 18:39:33

kiesni nem fognak, nyáron meg jön pellegrini.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.07. 18:29:00

Az utolsó 10 meccsükön, 6 döntetlen, 4 vereség, és csak a jobb gólarányuk miatt nem utolsók, ebben a periódusban, a ligában. 9 gólt lőttek (eszméletlen kevés) és kaptak 14-et. Ezek csak bajnoki meccsek ugye, ebben nincs bent a 7-0 győzelmünk.. Nagyon érik a menesztése, de nem tudom meddig várnak, Beníteznek nincs munkája pont, hiába a Realos kudarc, oda nem feltétlen lenne rossz, és akkor még ott van a közös történelmük is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.07. 18:22:35

visca el barca írta:az igazat megvallva ha nekem adtak volna a valenciánál 10 bajnokit, legalább egyet behúztam volna winre :D sőt, ha Bob a segédedzőm, minden meccset lepörgetünk 1-0-al...
Mi a Marseillet vesszük át miután kikapunk ma a PSG ellen. :D

Nevillenek ez nagy lebőgés. Én sose vagyok az edzőmenesztések mellett év közben, ráadásul már volt náluk, de annyira nem megy hogy lehet nincs más megoldás. Most már nem hogy EU kupa helyről van itt szó hanem pár pontra vannak a kiesőhelyektől....Sűrű a mezőny,d e akkor is. Tragikus, s ennél sokkal jobb a keretük, mintsem az eredmények mutatják.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.02.07. 18:09:02

az igazat megvallva ha nekem adtak volna a valenciánál 10 bajnokit, legalább egyet behúztam volna winre :D sőt, ha Bob a segédedzőm, minden meccset lepörgetünk 1-0-al...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.02.07. 17:52:58

Remélem a mai meccs után reszeltek G.N. valenciai ámokfutásának.
Ez a csapat sokkal többre képes, ma is látszódott a Betis ellen, fejben nagyon nincs rendben a játékosoknál sok minden.

Minden tiszteletem G.N. játékos pályafutásának, de jobb lenne mindenkinek, ha maradna a szakkomentátorkodásnál egyelőre, valamint az angol válogatott edzéseinek levezénylésénél.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2016.02.05. 10:15:23

Tromort77 írta:Nem egészen. G.N.-ről tartom a véleményem, hogy nagy stratéga és nagy edzői karriert futhat be. De ugyanakkor ez a házasság a Valenciával rossz csillagzat alatt született.
Ez az ember sehol nem lesz az edzői társadalomban...
Évek óta a Barca mellett a Valencia az egyik kedvenc csapatom és a hajamat téptem amikor kinevezték ezt az angol mukit. #-o Akkor azt mondtam, hogy 1 hónapot adok neki, itt semmit nem fog elérni, a tavaszt sem fogja megérni...remélem nem sok hiányzik hozzá. :?
Bár egy ilyen kifilézés után nem tudom még mire várnak. Nem is tudom, hogy kinek jutott az eszébe a Valénál hogy egy ilyen "edzőként nevesincs" edzőt hozzanak ide, aki még egy U15-öt sem edzett soha, de egyből a Valenciához jó lesz. #-o

Gondolom Phil bratyó közbenjárása kellett, mert a szingapúri elnöknek kb. fingja sincs hozzá, ez G.N. kinevezésénél látszik. Szép lehetett az a beszélgetés:

Chan Lay Hoon: "Cia kicsi Phili. Te neked lenni bátyád. Mit cinál moszt? Jó entrenador?"
Phil: Otthon van, ül az esőben a teraszon és matyizik. Nem volt még csapata, de egyszer lesz és rohadt jó lesz mert "világklasszis" játékos volt.
Chan Lay Hoon: Cerintem hívjad moszt fel, kici Geryke itt muy bueno edzőcske lenni. Szia köcccög. :roll:
Phil: Hmm...hívom. :wink:

Mást nem tudok elképzelni...és idejött ez a gyökér és játszatja itt a nagy angol fociját. Csak rá kéne jönni, hogy az angol stílus itt spanyolban nem működik, nem tudom mikor veszik már észre. Moyes se sok sót evett meg a Sociedadnál, asszem 10 győzelme nem volt összesen 11 hónap alatt, katasztrofális játékkal karöltve. Amikor kinevezték G.N-t és néztem az első meccse felállását hazai pályán, akkor a sírás és akut hasmenés fogott el amikor megláttam az 5 védős rendszerét...és ezt azóta is nyomatja. Örüljön hogy hazafelé nem égett a busz a segge alatt, csak kiabáltak meg mutogattak a szurkolók...amit hazai pályán kapni fog azt nem teszi ki az ablakba...

Jaaaa!!!! Nem mellesleg nem tudom hány embernek tűnt fel a szerdai Valencia felállás, mivel konkrétan 6!!!!! védővel állt ki a csapat. :shock: 6 védő volt a pályán, egy védekező kp Danilo személyében, Parejo és Gomes a középpályán és Rodrigo feltolva egy szem éknek. http://www.eredmenyek.com/merkozes/8UN8 ... llitasok;1" target="_blank
Most kérdezem...mégis mit várt ettől a csapattól ilyen lehetetlen felállásban? 7 védekező emberrel??? Ha nem állnak fel így, akkor 12 a vége? És nem ez az első, hogy védekező taktikával küldi pályára a Valét ezért nem nyertek még bajnokin ezzel a szerencsétlennel.

Nagyon nagyon remélem, hogy hamar észhez térnek és rájönnek, hogy a teaszopogató tesók itt a büdös életben nem lesznek sikeresek és kivágják őket Valenciából. Sőt...lefogadom, hogy a következő 5 évben sem lesznek sehol és ha addig nem lesznek utána se. :wink: Majd egy Swindon Town vagy esetleg egy West Brom kispadja kijár neki, egy félév vagy max 1 év sikerrel.

Félre értés ne essék én is örültem nagyon ennek a szerdai meccsnek, 7-et azért ritkán rakunk el, pláne a Valenciának, de valamilyen szinten vártam már egy ilyen seggbe dugást a Valénak is, hogy eltakarodjon kici Geryke és Phili. Attól hogy szeretem őket, nem azt szeretném, hogy bajnokok legyenek (mert mindig a BARCA legyen a bajnok :) ), de egy Top 3-as stabil csapatért rimánkodok régóta. Reméljük nyáron egy értelmes edző jön, Pellegrininek örülnék a leginkább, de 62 évesen már nem biztos, hogy elvállal még egy spanyol csapatot. Azt mondta otthon szeretné befejezni a pályafutását...Vilas-Boas talán... :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Tromort77

2016.02.05. 09:11:10

Alcantara írta:
G.N megítélése szűk 2 hét eltéréssel.
Nem egészen. G.N.-ről tartom a véleményem, hogy nagy stratéga és nagy edzői karriert futhat be. De ugyanakkor ez a házasság a Valenciával rossz csillagzat alatt született. Kikapni lehet egy Barcától, sőt, sok góllal is ki lehet kapni. De 7-0-ra és ilyen meccsel... Soha életemben nem láttam még ennyire egyoldalú meccset. Semmi ellenállást nem tanusítottak. Ami a legrosszabb, hogy úgy tűnt semmennyire nem tudta feltüzelni őket. Alapból fél éves szerződést kötöttek vele, ami nem a nagy építkezésről szól. Már belátom, hogy erre a kis időre nem ő a megfelelő ember, olyan kellett volna akinek van ilyen terű tapasztalata is. Hosszútávon, saját filozófiájával, általa igazolt játékosokkal lehet belőle jó edző, de most a Valencia-nak nem ez kell. Ugyanakkor ha a hétvégén nyernek, még lehet keresni valója és lehet képes lesz az EL-ben jól szerepelni, de ebben túl sok a ha.

Szerk: Itt van miért csökkentették Filipe Luis eltiltását. :roll: http://www.marca.com/en/football/barcel ... b467c.html
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.02.05. 05:53:00

Tromort77 írta:Hagyni kell dolgozni. Épphogy csak átvette a csapatot. Nem lehet ennyi idő alatt semmit sem elvárni. Idő kell, hogy egyáltalán a nézeteit megismertesse a játékosokkal. Ha már megszavazták neki a bizalmat akkor bőven kell neki időt adni.

G.N megítélése szűk 2 hét eltéréssel.
Tromort77

2016.02.04. 23:39:08

Bob_Marley írta: Twitteren láttam, elhiszem neked hogy kamu, de a léc az már nagyon rezeg. Én nagyon sajnálnám, meg második edzőváltás...az azért nagyon durva lenne.

Sevilla meg nem viccel, nagyon úgy néz ki megvan a másik kupadöntős is, pedig ők is kihagytak egy tizit. :D Celta is megtudhatta milyen mikor agyonkontrázzák őket. Második gólnál kettő érintés kellett és ment a Sevilla előre 70 métert. :D
Linkelték valahol, hogy aki kitette utána kitette, hogy kamu. De lényegtelen igazából. Meneszteni kellene, egyszerűen befürdés volt a kinevezése. Bár szerintem a hétvégi Betis elleni meccsen fog múlni. Ha túléli akkor még kezdhet valamit de innen nagyon nehéz. Főleg, hogy Pellegrini szabad lesz, Benitez pedig jelenleg is elérhető. Egyébként én kedvelem őt, de jól látszik, hogy ami a mágnes táblán jól működik az a valóságban nem feltétlen. Alapjáraton azt akarta, hogy 4 szélső védő segítségével jól védekezik és lekontrázik. De így nagyon súlytalanok lettek és senki nem volt aki megtudta tartani a labdát. Feghouli beállásával már javultak egyébként. De addigra már régen rossz volt.

A Sevilla meg tényleg nem viccel. Erre nagyon nem számítottam.

Szerk: Basszus már a 4. edző lenne a szezonban az új edző...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.02.04. 23:26:50

Bob_Marley írta: Twitteren láttam, elhiszem neked hogy kamu, de a léc az már nagyon rezeg. Én nagyon sajnálnám, meg második edzőváltás...az azért nagyon durva lenne.
Hát de mit csináljanak? Neville-nek köze nincs a sztorihoz. Inkább váltsanak, s találjanak egy normális edzőt, ez a szezon már úgyis kuka.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.04. 22:22:04

Tromort77 írta:
Elvieleg ez kamu.
Twitteren láttam, elhiszem neked hogy kamu, de a léc az már nagyon rezeg. Én nagyon sajnálnám, meg második edzőváltás...az azért nagyon durva lenne.

Sevilla meg nem viccel, nagyon úgy néz ki megvan a másik kupadöntős is, pedig ők is kihagytak egy tizit. :D Celta is megtudhatta milyen mikor agyonkontrázzák őket. Második gólnál kettő érintés kellett és ment a Sevilla előre 70 métert. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.02.04. 21:15:39

BarcafanTomee írta:3 meccses eltiltást kapott Filipe Luis.
Az Atleti fellebbezése után csökkentették a büntetést, csak a hétvégi meccset kell kihagynia. :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.04. 20:53:40

Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.02.03. 16:18:33

Feast4 írta: Nem is értem hogy esett be Kínába ennyi pénz.Azaz értem de mégsem értem.Ázsia olyan szinten beteg terep lett hogy hihetetlen.Óriási pénzekkel csábítják a levitézlett vagy kiégett vagy csak simán öreg játékosokat.Arra leszek kíváncsi ez a Kínai focira milyen hatással lesz.Annak idején a 80-as években az amerikai sportokat kezdték el ilyen szinten pénzel nyomatni Ázsiában.Pl. baseball vagy a kosár.Most egyre inkább kezdődik felvenni a versenyt a fociban és más európai sportágakban.Olyan penzek mozdulnak meg és olyan körülmények vannak hogy egy két nagy múltú európai csapat is összeszégyelné magát.
Konkrétan sztem romlani fog a focijuk ezek miatt a játékosok miatt, nem hogy javulni. Akiket vesznek, azok egytől egyik magasról tesznek az egészre(az a pár, aki nem tesz az egészre, az meg túl öreg már h sok jót hozzon). Ezek a játékosok nem adnak át az ottaniaknak tanítást, harciasságot, taktikát, csak a trehányságot, a pénzsóvárságot és a klubhűség teljes hiányát. Ugyan ez érvényes az edzőkre. Az USA is már évek óta hord magához levitézlett sztárocskákat, aztán láthatjuk mennyit fejlődtek. A nálunk már teljes nulla és motiválatlan Henry náluk gólkirály volt. Ott a másik példa: Anglia. Ahelyett, hogy saját magukkal foglalkoznának, hozzák be külföldről az zsoldosokat. =D> Meg is van az eredménye. Ahogy nő a légiósok száma, úgy csökken a kupáik száma. Mára oda jutottunk h a francia bajnok nagyobb BL kihívó, mint az angol. Valaki ezt mondja nekem 7-8 éve, kiröhögöm. :lol:
Kínában is el kéne hozni pár másodvonalas szakembert: olyanokat, akik nem sztárocskák és nem kapnak 10 milliós fizetést, de a dolgukat értik és mindezt reális összegért teszik. Ameddig egy olyan Jackson Martinezért döntenek átigazolásrekordot, akit még a kb 5 éve kiégett Torres is kiszorít a kezdőből, addig nincs mit beszélni.
Külön hiba a brazil mánia, hiszen ha van olyan focinemzet, aminek a játékosaira nem szabad építkezni, az a brazil. A brazil játékosok 90%-a abszolút hangulatember és nagy részüket csak a pénz érdekli. Pont ez az, amiért nem lehet rájuk építkezni. Ha már van egy erős mag, ami a csapatért küzd, akkor be lehet hozni brazil sztárokat, de így csak annyit érnek el h az a kemény mag, a csapat tengelye sosem alakul ki, hiszen amíg a kínai ismeretlen játékos a belét kiteszi a pályára 100e euróért, addig a brazil csodagyerek kap 10 milliót h nightklubokban tegye taccsra a máját és hízzon 10 kilót.
A Fifa egy szégyen
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.02.03. 16:00:44

3 meccses eltiltást kapott Filipe Luis.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.02.03. 00:03:10

Tromort77 írta:Cadena SER reporting that Atlétco Madrid have sold Jackson Martínez to Guangzhou Evergrande in China for €45million. :shock:

Ennyi erővel passzoljuk már el Adrianot 20ért.
Nem is értem hogy esett be Kínába ennyi pénz.Azaz értem de mégsem értem.Ázsia olyan szinten beteg terep lett hogy hihetetlen.Óriási pénzekkel csábítják a levitézlett vagy kiégett vagy csak simán öreg játékosokat.Arra leszek kíváncsi ez a Kínai focira milyen hatással lesz.Annak idején a 80-as években az amerikai sportokat kezdték el ilyen szinten pénzel nyomatni Ázsiában.Pl. baseball vagy a kosár.Most egyre inkább kezdődik felvenni a versenyt a fociban és más európai sportágakban.Olyan penzek mozdulnak meg és olyan körülmények vannak hogy egy két nagy múltú európai csapat is összeszégyelné magát.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.02.02. 23:55:09

Tromort77 írta:Cadena SER reporting that Atlétco Madrid have sold Jackson Martínez to Guangzhou Evergrande in China for €45million. :shock:
Közben hivatalos.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Tromort77

2016.02.02. 22:36:23

Cadena SER reporting that Atlétco Madrid have sold Jackson Martínez to Guangzhou Evergrande in China for €45million. :shock:

Ennyi erővel passzoljuk már el Adrianot 20ért.
Válasz küldése