Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.29. 12:20:40

visca el barca írta: mikor gyozott ellenuk utoljára olyan csapat, aki abszolut tamadolag lépett fel.
Atletico és Betis :D

de nem hiszem, h ez a lényeg... ha egy gyengébb keret képes minket támadó felfogásban meglepni akár időlegesen is, mégis kikapnak, az nem azt jelenti, h a jobb erőkből álló Madrid nem lenne képes akár olyan szinten dominálni, h az az eredményben is mutasson vmit...

mondok egy példát: a Valencia vezetett ellenünk, de nem bírta sokáig... a jobb fizikai állapotban levő Madrid lehet, h képes lenne erre, ha nem lenne besz@ri az edzője...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 12:24:18-kor.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.29. 12:19:39

Fuss neki még1x hátha akkor megérted miről van szó.
A Barca ellenfeleinek a játékfelfogásáról volt szó mindkét csapat rendre jobb és reményteljesebb eredményeket ér el mint a hasonló kategóriájú ám teljesen deffenzív társai.
Ezt meg arra írtam hogy vki szerint ez az egyetlen járható út amit a Madrid képvisel.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:17:16

Zsuni
a Dinhos dolog igaz! de nem tudom van-e olyan játékos most, aki olyan lenne, mint a mi akkori Gauchonk. ő rajta lehetett látni azt a mosolyt(védjegyét) ami már önmagában arra a következtetésre engedett, hogy ő a focit imágja nem munka, nem kötöttség, kötelesség számára, hanem élvezi a játékot! és annyira kiszámíthatatlan volt, hogy nem tudták azt sem, most meg indul, vagy passzol....
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.29. 12:12:37

gergo9 írta:Ennek ellenére Valencia,Villareal rendre megszorongat minket akárhol is játszunk nem éppen defenzív focival hanem miénkhez hasonló rövidpasszos attraktív focival.
hol, ki szorongat meg ezek közül minket? max játszunk velük egy 5-2-t.

komolyan mondom nekiállok és megkeresem, hogy mikor gyozott ellenuk utoljára olyan csapat, aki abszolut tamadolag lépett fel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.04.29. 12:11:45

Tomsa írta:Hát ez kész, a Real feljelent minket, sportszerűtlen játék miatt :lol:
Ezenkívül még a félidőben történt incidensek miatt is! :roll: :evil:
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 12:05:20

mondjuk ez természetesen saját ízlés kérdése. Nekem a mai jobban tetszik. Van azonban a fórumon is olyan barcás, akinek az tetszett jobban. Persze R10 ebben a csapatban is elférne, de asszem sok lenne a jóból Az Eto'o-Villa kérdésbe nem megyek bele, nekem mindkettő a szívem csücske. Azért Ronnie vagy Deco sem volt szent, főleg a portugál hajlamos volt a színészkedésre, benne volt a vér , szóval így nem tudom kijelenteni a dolgot, mint te. Elnézve az Európa ligát, az angol bajnokságot, nem mindenhol jellemző ez és szerencsére nálunk sem. Viszont csalások mindig voltak, emlékezz vissza a 78-as vb-től folyamatosan, a net miatt lett ekkora visszhangja ( gondolom a 2002-es vb-re emlékszel, aminél rondább csalás nem volt a futballtörténelemben, még akkor is, ha a legjobb nyerte végül.....)
na igen, ezt mindig elfelejtem, hogy az a vb annyira csúnya volt. inkább nem is emlékszek rá :D
A Dinho-s Barca-ban több volt a csel, a váratlan, a szépség. Én szeretem a váratlan passzokat, cseleket, ma annyira én ezt nem látom. Szép rövid passzok, a megszokásból eredendően már látniuk se kell egymást, de nekem vmiért sablonos és unalmas sokszor. Az első fél évben kifejezetten élveztem, de hamar unalmassá vált számomra. Nem voltak ők sem szentek, de legalább azt a lábukat fogták amit megcsipett egy szunyog, és nem az arcukat, ha ránéznek a térdükre (természetesen sarkitottam a gyengébbek kedvéért :D ). Valóban ízlés dolga kinek melyik tetszik jobban, én ma már nem tudok olyan csapatot mondani, aminek élvezném a játékát. Így jártam :)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 12:01:14

Pavel írta:Ezt te sem gondoltad komolyan.
de komolyan gondoltam....
Mivel egy olyan játékvezető sincs aki ezt a párharcot megfogná! nem a spanyolok sem tudnák, de nagyobb esély mutatkozna rá... én így gondolom..
de tegyük fel neked kell sípmestret küldeni, te kit küldtél volna?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 11:58:22

samy85 írta: nem csak a madrid játékoisaira vonatkozik....Messi is befejezhette volna a meccset pirossal, mert volt 2 sárgás mozdulata.... és így a 2 gólt nem is rúghatta volna már.... véleményem szerint egy spanyol bírónak volna kapni a meccset, aki ismeri a csapatokat a fiúkat....ő nagobb%-ban tud jól dönteni.... bár ekkora indulatok közepette?
Ja azt tudjátok hogy feljelent minket a Real?
Ezt te sem gondoltad komolyan.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2011.04.29. 11:58:07

Hát ez kész, a Real feljelent minket, sportszerűtlen játék miatt :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.04.29. 11:57:32

Egyébként nekem az elmúlt 3 meccsen az egyedüli pozitivum a Madridból az talán Cé volt! Hozzáteszem, hogy az én szememben ő nagyon mélyen van, nem szeretem a fellengzős nyilatkozatait, azt hogy dobálja magát, meg úgy az egész embert! De a játéktudását elismerem! Ehhez képest szerintem a 3 meccsen ő volt a legkevésbé bunkó a Realból - ami nem semmi! Ráadásul rajta láttam egyedül azt, hogy szeretne támadni, és gólt szerezni! Már rendesen sajnáltam, mikor ott cicáztunk vele, ő meg egyedül futott, a társai meg 10 méterről nézték! Ilyen játékosokat ennyire taktikához kötni nagy hiba!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.29. 11:56:47

Pavel írta: Ez már a szánalmasság legalja.
Ez a pepe nevezetű két lábon járó tömeggyilkos az utóbbi évek legmocskosabb labdarúgója (igen, még de Jongot és van Bommelt is megelőzi). Azzal védekezni, hogy ma volt a "legszabályosabb" egész egyszerűen nevetséges. A képek alapján lehet, hogy nem találta el Alves lábát, de ahogy odament...
Lehet mondani, hogy Busi nem kapott ugyanezért pirosat 7 nappal előtte, de úgy tudom, hogy nem ez a bíró vezette. Szerencsétekre, mert akkor 8 fejeztétek volna be.
Végül megnéztem az UEFA-nak elküldött videót. Nem láttam Marcelot, Adebayort, Di Mariat és Ronaldo szerdai állakításait. Gondolom, hogy majd a második részben fogják elküldeni.
a ronaldo-s video érdekelne
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.29. 11:56:01

Ronaldo
A 0-0 nekünk nem lett volna rossz eredmény, idegenben lőhettünk volna egyet

Lehet tapsolni továbbra is a portugál takonynak ezért a felfogásért hogy így küldte a srácokat a pályára. Mint egy igazi kiscsapat , a Shaktar mondjuk 3X ambíciózusabb volt.
Többszázmillió értékü Real Madrid keret otthon erre játszik 7db védekező játékossal teljesen kontrára, esetleges hibákra játszva.
Az rmcfblogon író bohóc szerint nem lehet máshogy játszani a Barcelona ellen.
Ennek ellenére Valencia,Villareal rendre megszorongat minket akárhol is játszunk nem éppen defenzív focival hanem miénkhez hasonló rövidpasszos attraktív focival.
véleményem szerint egy spanyol bírónak volna kapni a meccset, aki ismeri a csapatokat a fiúkat....ő nagobb%-ban tud jól dönteni..

Jaja az elmúlt évek is ezt mutatják. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2011.04.29. 11:58:28-kor.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 11:55:12

ferninho írta:lehet itt szidni a Realt, lehet itt szidni Mourinhot és Perezt, de tudtommal a Real közzétett egy videót is a képeken kívül, amin aztán tisztán látszik, hogy tényleg nem ér hozzá szóval nem tudom miröl beszélsz/beszéltek....
szóval elhiszem, hogy számotokra mi vagyunk az antfutball team, aki kettétörik az összes Barca játékost, meg folyamatosan miattunk kell egy csomót fizetnetek arcplasztikákért, ez a ti dolgotok, hogy egyesek így gondolják, ezt el kell fogadni, de hogy egy nyílvánvaló esetbe is képesek vagytok belemagyarázni, hogy a csúnya gonosz Madrid megvezet mindenkit meg Pepe leszakította Alves lábát az már kicsit sok még nekem is....
és hagyjátok már ezt a lüke szándék dolgot.... ha Alves nem játssza el a nagyhalált, hanem egyböl felpattan, mert nincs semmi baja lapott nem kapott volna Pepe , mert ezen a meccsen volt egyértelmüen a "legszabályosabb".... szinte nem is faultolt.... max 1 sárgát ha érhetett, semmi többet...
Ez már a szánalmasság legalja.
Ez a pepe nevezetű két lábon járó tömeggyilkos az utóbbi évek legmocskosabb labdarúgója (igen, még de Jongot és van Bommelt is megelőzi). Azzal védekezni, hogy ma volt a "legszabályosabb" egész egyszerűen nevetséges. A képek alapján lehet, hogy nem találta el Alves lábát, de ahogy odament...
Lehet mondani, hogy Busi nem kapott ugyanezért pirosat 7 nappal előtte, de úgy tudom, hogy nem ez a bíró vezette. Szerencsétekre, mert akkor 8 fejeztétek volna be.
Végül megnéztem az UEFA-nak elküldött videót. Nem láttam Marcelot, Adebayort, Di Mariat és Ronaldo szerdai állakításait. Gondolom, hogy majd a második részben fogják elküldeni.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.29. 11:48:30

SuperMessi írta:http://szabalykonyv.fw.hu/

A sportszerűtlen magatartás sárgalap, a durva szabálytalanság ill. az erőszakos cselekedet piros lap. Mindenki döntse el magában hogy Pepe, Adebayor ill. Marcelo munkássága összesen hány darab és milyen színű lapot ért. Lehet hogy még sok is volt az a tíz madridi játékos a pályán...
nem csak a madrid játékoisaira vonatkozik....Messi is befejezhette volna a meccset pirossal, mert volt 2 sárgás mozdulata.... és így a 2 gólt nem is rúghatta volna már.... véleményem szerint egy spanyol bírónak volna kapni a meccset, aki ismeri a csapatokat a fiúkat....ő nagobb%-ban tud jól dönteni.... bár ekkora indulatok közepette?
Ja azt tudjátok hogy feljelent minket a Real?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 11:42:22

zsuni írta:
Ezzel annyiban vitáznák, hogy egy meccs sorozat miatt elítélni ezt a barcát elég túlzás. Mikor csináltunk ilyesmit az elmúlt 3 évben mint szerdán? Ilyen színészkedést? Szerintem egyszer sem. Zseni pedig szerintem itt több van, mint a Dinho-féle csapatban, bár kétségtelen az is kedvencem volt.
nekem az a csapat sokkal jobban tetszett, mondjuk az a stilus közelebb is áll a szivemhez. a színészkedést meg most zusammen mindenkire értettem, Parajkacskafalvától Londonon át Lisszabonig.
mondjuk ez természetesen saját ízlés kérdése. Nekem a mai jobban tetszik. Van azonban a fórumon is olyan barcás, akinek az tetszett jobban. Persze R10 ebben a csapatban is elférne, de asszem sok lenne a jóból :) Az Eto'o-Villa kérdésbe nem megyek bele, nekem mindkettő a szívem csücske. Azért Ronnie vagy Deco sem volt szent, főleg a portugál hajlamos volt a színészkedésre, benne volt a vér :lol: , szóval így nem tudom kijelenteni a dolgot, mint te. Elnézve az Európa ligát, az angol bajnokságot, nem mindenhol jellemző ez és szerencsére nálunk sem. Viszont csalások mindig voltak, emlékezz vissza a 78-as vb-től folyamatosan, a net miatt lett ekkora visszhangja ( gondolom a 2002-es vb-re emlékszel, aminél rondább csalás nem volt a futballtörténelemben, még akkor is, ha a legjobb nyerte végül.....)
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.29. 11:41:28

blanee írta:
Azt valaki mesélje már el nekem, hogy ha pepe nem ért Dani lábához, akkor hogy a retekbe csinálta meg azt a hirtelen és elképesztő györs megpördülést, azt az irányváltást???
Úgy, hogy nagyon jó színész. Most nézve a lassításokat, egyértelmű hogy nem ért hozzá a lábához, a labdához viszont igen. Így viszont a piros nem, a sárga lett volna jogos, mert amúgy nyújtott lábbal, talppal érkezett. De ez teljesen mindegy, mert tudtommal volt már egy sárgája, szóval a kiállítást mindenképp megérdemelte.
Az, hogy valaki "nagyon jó színész", még nem teszi emberfeletti képességek birtokosává, hogy egy mozdulatsorát megszakítva tudjon hirtelen ilyen erővel a mozdulatsorával ellentétes irányba kiforogni...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 11:36:49

blanee írta:http://sportgeza.hu/futball/2011/04/29/ ... urinhonak/

AZért nem mondhatjátok, hogy mindenki homlokegyenest megy a falnak.
Egy valamit viszont nem értek: Ronaldo azt mondja, jól lett volna nekünk a
0-0, idegenben lőhettünk volna egyet. Hogy a jó égbe tudtunk volna gólt szerezni a Camp Nouban, ha itthon se megy? Ha itt nem is kaptunk volna gólt, nálatok szinte lehetetlen anélkül megúszni, szóval maga a hozzáállás tök logikátlan és nem világos.
Nem logikátlan, ha valaki ismeri Mourinhot. Mindig azt mondja, hogy a hazai 0-0-al ő elégedett. Szerintem szégyen, hogy az, mert a hazai közönséget illene megtisztelni jó játékkal, de neki az idegenben szerzett gól a fő fegyvere, a tavalyi Inter-Barca is lehetett volna 0-0, ha nem mi szerezzük az első gólt... Ott kénytelenek voltak váltani. Neki ez örök taktikája.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.04.29. 11:31:37

volt itt szó azokról a szavazásokról.
engem érdekelne egy frissebb eredmény mert én nem találtam meg.
szóval legyen valaki szíves belinkelni. :)


szerk: Marcán volt, nem az AS-n
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2011.04.29. 11:41:00-kor.
madridista
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.04.29. 11:31:00

http://szabalykonyv.fw.hu/

A sportszerűtlen magatartás sárgalap, a durva szabálytalanság ill. az erőszakos cselekedet piros lap. Mindenki döntse el magában hogy Pepe, Adebayor ill. Marcelo munkássága összesen hány darab és milyen színű lapot ért. Lehet hogy még sok is volt az a tíz madridi játékos a pályán...
Avatar
rrobbiefcb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010.12.04. 19:27:34

2011.04.29. 11:30:50

Már a novemberi klasszikuson is ugyan ezt a gusztustalan "játékot" nyomta a reál. Az áprilisin is, a kupadöntőn is. Látták, hogy fociban nem veszik fel a veresenyt, így maradt nekik a rúgdosódás. Végre vannak bírók, akik megunják ezt a gusztustalan taktikát. Az a probléma, hogy jogosan (!) kiosztották a lapokat?
Barca játékosokra egyáltalán nem jellemző a színészkedés. Illetve nem jellemzőbb pl. mint miss krisztina rinyáldóra. Végre megkapták a jussukat! És szégyen, hogy a bíró nem merte kiállítani adebayort, meg az összes favágó, hentes, gusztustalan férget!
Műringyót meg örökre eltiltanám az UEFA helyében, mert mindig balhét PROVOKÁL!!! Az meg rohadtul nem hiányzik a futballnak...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 11:30:15

blanee írta:http://sportgeza.hu/futball/2011/04/29/ ... urinhonak/

AZért nem mondhatjátok, hogy mindenki homlokegyenest megy a falnak.
Egy valamit viszont nem értek: Ronaldo azt mondja, jól lett volna nekünk a
0-0, idegenben lőhettünk volna egyet. Hogy a jó égbe tudtunk volna gólt szerezni a Camp Nouban, ha itthon se megy? Ha itt nem is kaptunk volna gólt, nálatok szinte lehetetlen anélkül megúszni, szóval maga a hozzáállás tök logikátlan és nem világos.
Miután mi sem azzal az elánnal támadtunk, nem volt rossz gondolat Mourinhotól, csak hát hiába Pepe letudja védekezni Messit, ha elborul az agya!A kapumtól 80 méterre egy teljesen felesleges szituban nem lépek oda!De hál istennek kényelmes pozícióba kerültünk, mert 0:0ról szépen lassan telt volna az idő, s nagyobb területe lett volna Madridnak kontrázni!Így azért ismét játszhatunk nyugodtan kivárásra, s abszolút nem kell kapkodni!
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.29. 11:29:32

ultrasur írta:ezért az kell hogy mondjam hogy ma felkelve azt tapasztaltam fb-n és a világhálón hogy Európa a Barcán röhög...
És nem kell egy-két játékost kiemelni mert ez tegnapelőtt már csapat szinten ment.
Akkor sok madridista friended van, ennyi. Futballt kell játszani, nem az örökös kifogásokat keresni, meg mire jó ez, erkölcsi győztesek lesztek Mourinhoval, meg mártírok?

Nézzd meg a normális lapokat, milyen fogadtatása volt az egésznek, kivéve a marcat. Ott pedig a szurkolók véleménye mindent elmond.

Ezért jó Mourinho, hogy van miről beszélni, senki nem foglalkozik a 0 játékkal.
zsuni írta:. Nem emlékszem 6-7-8-10 éve mikor zengett attól a sajtó minden évben, hogy igy csalás meg ugy, igy szinészkednek meg ugy.
Lehet hogy akkor még nem volt neted :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lluisllach89 2011.04.29. 11:30:22-kor.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 11:26:07

Ezzel annyiban vitáznák, hogy egy meccs sorozat miatt elítélni ezt a barcát elég túlzás. Mikor csináltunk ilyesmit az elmúlt 3 évben mint szerdán? Ilyen színészkedést? Szerintem egyszer sem. Zseni pedig szerintem itt több van, mint a Dinho-féle csapatban, bár kétségtelen az is kedvencem volt.
nekem az a csapat sokkal jobban tetszett, mondjuk az a stilus közelebb is áll a szivemhez. a színészkedést meg most zusammen mindenkire értettem, Parajkacskafalvától Londonon át Lisszabonig.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.29. 11:25:40

Olyanokat magyaráznak itt a realosok,hogy csak nézek :shock:

Mi csúfoltuk meg a klasszikusokat?
Véletlenül se a ti csapatotok, akik kétszer is csatár nélkül álltak ki, 7 védekező játékossal?
Ha nincs ez az undorító játék,amit elővetettek ellenünk,akkor nincsenek a színészkedések egyik oldalon se.
Pepét meg ne védjétek, annak az embernek pályára sem szabadna lépnie, nem hogy meccseket hoz le lapok nélkül...Hiába jó védő, mert azért tud normálisan is játszani, de egy agyatlan vadbarom.
Vegyek elő én is 5 éves videókat,hogy kit mire állítottak ki? Ez bíró függő. A német megtette. Nyilván azért mert katalán érzületű, MEssi drukker volt. Nyilván ezért.

Mondtok itt ilyeneket,hogy a barca játékosok rohanják meg a sporit minden ítéletnél.
Én most le fogok ülni megnézni hétvégén a 3 kalsszikust, és össze fogom számolni, hogy egy egy fújásnál,hány realos-hány barcás ment a sporihoz! Csalódni fogtok,mert minimális lesz a különbség.

Kívánom nektek, hogy térjen vissza a szép foci madridba, az igazi foci, aztán majd átértékelitek ezeket a meccseket elég rendesen.

Jah ha már összehasonlítás: láttátok kedves madridisták,hogy Falcao mire kapott tizit tegnap? Kristálytisztán ugyanaz volt,mint a bajnoki klasszikuson Villa elleni szitu. Tegnap befújták, 2 hete nem. Ugrálunk rajta? nem. én most megemlítettem, mert szemet szúrt,mennyire ugyanaz volt a két eset.

Olvassátok tovább a vezérszurkolótok agymenéseit, ugyanazokat a blődségeket olvasom itt vissza tőletek,mint amit tőle. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.29. 11:22:55

Fecooo írta:vkinek sok ideje volt és összegyűjtötte műgirnyó "tiszta" győzelmeit... már említettem, h anno 2004-ben is érdemtelenül jutott döntőbe a Deporon keresztül... van itt porto,chelsea,inter,real, durvulások, kamubüntetők, elmaradt ítéletek stb...

http://www.youtube.com/watch?v=c3GXDKpDFPg

ő persze "tisztán" szerezte a a bl-győzelmeit...

ez a tavalyi menetelésről szól...

és van pofája...

:evil:
ezt aztán lehet elemezgetni! :) köszönjük! :)
Válasz küldése