Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.28. 10:53:54

Mit keresett ott Murinnyó? :shock:

http://www.youtube.com/watch?v=KOcVqCmap5g

Egyébként az a pankrátor meg leoltotta őt :lol:
KépKép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.12.27. 16:37:58

Nem akarom Carlos érdemeit elvitatni csak egy valamin megakadt a szemem.
Bajnokok ligáját (kapásbeadás Zidane-nak)
Az minden volt csak nem tudatos beadás szvsz. :) Ezzel ugye semmit nem vontam le az érdemeiből de ez szúrta a szemem bocsi. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.12.27. 16:20:46

Cannavarohoz csak annyit, hogy a VB-n az Olaszok 2 gólt kaptak a döntőig ha jól emlékszem és abból 1 11-es. nagyon sokat számított, hogy Ő akkor ott volt abban a védelemben.
Carlos VB-t, Bl-t, bajnokságot nyert a csapatával, nem csak világklasszis teljesítményt nyújtott a posztján, hanem sokszor ő teremtette meg a különbséget a támadásban is. Szögletzászlótól szögletzászlóig futott, és egy az egyben csak szökőévben etették meg, nem úgy mint Cannavaro-t. Össze sem lehet hasonlítani őket. Ég és Föld...2002-ben Világkupát, Európai Szuperkupát, Világbajnokságot, Bajnokok ligáját (kapásbeadás Zidane-nak) nyert. És azzal jösz, hogy csak 2 gólt kaptak a VB-n? Akkor most Ramos-tól Piqué-ig mindenki kaphatna a Spanyol válogatottból az idén. Azonkívül volt mellette jó pár klasszis védő..
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 16:20:31

LG írta:Nem lenne se Messi, se Xavi nélkül igazi a Barca.
És Ők se valószínű hogy lennének egymás nélkül.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.27. 15:53:15

Bob_Marley írta:Nem lehet összehasonlítani ezeket a focistákat!Többször írtam már, hogy annyira nagy butaságnak tartom, hogy csapatsportban egyéni díjat adnak!Mi alapján dönt valaki?Alapból egy csatár vagy támadónak nagyobb esélye van nyerni, pedig egyáltalán nem biztos, hogy többet tud a fociról!Össze nem lehet hasonlítani egy Messit akár Xavival, vagy akár Piquevel!Mi a alapján a legjobb, teljesen szubjektív, így számomra értelmetlen is az aranylabda!Inkább foglalkozzunk azzal a topikban, hogy igaz kosárban de csütörtökön el classico Real-Regal Barca :lol:
Van vmi abban, amit mondasz, és sokan vannak hasonló véleményen. Sokan gondolják úgy, h posztóként kéne egy Aranylabdás. Pl. te is megemlítetted Pique-t: Hiába zseniális a saját posztján, nem kerül az Aranylabda közelébe sem. Ez valahol igazságtalan. A közvélemény jelenleg Messit tartja a világ legjobbjának, de igazságos kijelenteni, h pl. ő jobb mint Xavi? Vagy fordítva? Sztem nem. Nem lenne se Messi, se Xavi nélkül igazi a Barca.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.27. 14:31:57

Nem lehet összehasonlítani ezeket a focistákat!Többször írtam már, hogy annyira nagy butaságnak tartom, hogy csapatsportban egyéni díjat adnak!Mi alapján dönt valaki?Alapból egy csatár vagy támadónak nagyobb esélye van nyerni, pedig egyáltalán nem biztos, hogy többet tud a fociról!Össze nem lehet hasonlítani egy Messit akár Xavival, vagy akár Piquevel!Mi a alapján a legjobb, teljesen szubjektív, így számomra értelmetlen is az aranylabda!Inkább foglalkozzunk azzal a topikban, hogy igaz kosárban de csütörtökön el classico Real-Regal Barca :lol:
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.12.27. 14:26:09

gergo9 írta:
Rivaldo11 írta:. Más kérdés, hogy Villa is zseniális támadó, csak neki eddig nem adatott meg, hogy klubcsapattal érjen el kimagasló eredményeket. Majd most...
Hát ez az.
A Valencia-ban is rendre hozta a huszonakárhánygólos szezonokat.
Ilyen szempontból akkor hasonlítsuk össze a kameruni és a spanyol válogatottat.
Pont annyi értelme van.
Itt egységnyi időre nézve simán hozza Eto'o szintjét. Sőt.
Én az ő játékát is kulcsnak tartom miért jobb jelenleg ez a barsza mint a triplázós.
Eto'o ha kiszorult szélre a támadójátékohoz igazából semmit nem tudott hozzátenni csak brusztolt és védekezett(azt tökéletesen).
Nem igazán volt fogalma arról hogy ott hogy kéne széthúzni a védelmet.
Míg Villa igen kiválóan bejátsza a szélsőt is, széthúzza a védelmet rendre jól tör be stb.
Kombinatívabb is.
A jelenlegi tridente tagjai ténylegesen allround attackerek.
Ez taktikailag, mindenhogy kedvezőbb nekünk. Ezért tűnik komplettebnek a csapat.
Nade ez már fulloff, be is fejezem.
:)
Teljesen egyetértek.

Még csak annyit tennék hozzá, hogy Villa fejben sokkal erősebb mint Eto'o.
A kameruni tényleg csodás játékos, nem vitatom, de néha megremegett a lába, pl tizit is kihagyta a Madrid ellen, vagy amikor hajszolta a gólkirályi címet...

Ezzel szemben Villa a Barca és Madrid(hál'Istennek itt is folytatta :D ) páros ellen rendre betalált, Eb-n, Vb-n húzóember volt, fontos meccseket eldöntve.
Viszont válogatott szinten szerintem mindketten kiválóak.

Persze a kameruni válogatottal ez nem könnyű, de hát Eto'o kihozta ott is a maximumot, ha jól emlékszem volt olyan Afr. Nemzetek Kupája győzelme Kamerunnak hogy ő az összes "éles" meccsen betalált, beleértve a döntőt is, gólrekorder, a kontinensen 4-szer is a legjobb labdarúgónak választották.

Ha ehhez hozzávesszük, hogy hányszor viccelte meg Casillast, plusz 2 Bl döntőn betalált, akkor tényleg fantasztikus, de szerintem mentálisan nem volt a legjobb, ez össze nem keverendő a mentalitásával..

Egyébként pont reciprokai egymásnak, Villának a klubsikerek hiányoztak, Eto'o számára a válogatott sikerek, bár amit lehet, tényleg kihozta.

Én viszont nem bánkódom, egyikőjük se fog soha Aranylabdát kapni, de az nem minden, mennyire jó hogy ennyi aranylasztira érdemes játékos van, ettől szép ez a játék :)
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.27. 14:25:38

Fecooo írta:
Tocy írta:Abban az évben egyértelműen Ronaldinhonak kellett volna kapnia és kész. Owen évében nem emlékszem, hogy ki volt igazán jó...de azt tudom, hogy Sevcsenko Deco közelében sem volt, mégis megkapta. Az EB-k vhogy nem számítanak, míg VB-évben csak az...
Owen évében egyértelműen Raúl...

Canna évében egyértelmű R10(duplázott ugye...), a hanyatló csapatot ő tartotta össze 2006 végén, mielőtt ellustult 2007-ben... nem a 2005-ös éve volt a csúcs, hanem a 2006-os... (mmint naptári év!)
azt se felejtsük el, h 2006 aug-ban Gera mit csinált az aranylabda esélyessel...
Ja tényleg Raúl! Neki kellett volna kapnia.

Gerát meg sztem senki nem felejtette el :D És ez az, hogy nálam az aranylabdás a világ legjobbja...akkor ő játsszon is úgy. Ne hibázzon jobbra-balra stb...vicc. Ez, hogy R10 2006ban jobb volt mint 2005ben, ez sztem Messire is igaz. Tavaly is nagyon jó volt, triplázott, de ebben a naptári évben sokkal veszélyesebb volt, hihetetlen mennyiségben tolta a gólokat, csak kevesebb a trófea. És idén nem fogja megkapni...
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 14:19:46

gergo9 írta:
L.Messi 10 írta: Cannavarohoz csak annyit, hogy a VB-n az Olaszok 2 gólt kaptak a döntőig ha jól emlékszem és abból 1 11-es. nagyon sokat számított, hogy Ő akkor ott volt abban a védelemben.
Ehhez meg annyit hogy a spanyolok is.
És kapja Piqué? Sokkal jobb éve volt mint Cannavaronak anno, mert ő belőle nem csináltak össznépi bohócot klubcsapatában.
Arról nem is beszélve hogy egy jóval kompletebb és képzetebb védő Cannavaro-nál.
Nekem senki nem fogja bebeszélni hogy nem volt 5játékos még aki jobban megérdemelte volna abban az évben az aranylabdát.
Még akkor is ha ez az olaszok játékát minősítette.
2006-os Aranylabda szavazás végeredmény:
http://www.focitipp.hu/?id=1484
Canna utáni mind a 4 játékos kaphatta volna. Ha rajtam múlna (de nem) Buffoné lett volna.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.27. 14:18:48

Tocy írta:Abban az évben egyértelműen Ronaldinhonak kellett volna kapnia és kész. Owen évében nem emlékszem, hogy ki volt igazán jó...de azt tudom, hogy Sevcsenko Deco közelében sem volt, mégis megkapta. Az EB-k vhogy nem számítanak, míg VB-évben csak az...
Owen évében egyértelműen Raúl...

Canna évében egyértelmű R10(duplázott ugye...), a hanyatló csapatot ő tartotta össze 2006 végén, mielőtt ellustult 2007-ben... nem a 2005-ös éve volt a csúcs, hanem a 2006-os... (mmint naptári év!)
azt se felejtsük el, h 2006 aug-ban Gera mit csinált az aranylabda esélyessel...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.12.27. 14:23:00-kor.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.12.27. 14:15:47

Abban az évben egyértelműen Ronaldinhonak kellett volna kapnia és kész. Owen évében nem emlékszem, hogy ki volt igazán jó...de azt tudom, hogy Sevcsenko Deco közelében sem volt, mégis megkapta. Az EB-k vhogy nem számítanak, míg VB-évben csak az...
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.27. 14:13:54

L.Messi 10 írta: Cannavarohoz csak annyit, hogy a VB-n az Olaszok 2 gólt kaptak a döntőig ha jól emlékszem és abból 1 11-es. nagyon sokat számított, hogy Ő akkor ott volt abban a védelemben.
Ehhez meg annyit hogy a spanyolok is.
És kapja Piqué? Sokkal jobb éve volt mint Cannavaronak anno, mert ő belőle nem csináltak össznépi bohócot klubcsapatában.
Arról nem is beszélve hogy egy jóval kompletebb és képzetebb védő Cannavaro-nál.
Nekem senki nem fogja bebeszélni hogy nem volt 5játékos még aki jobban megérdemelte volna abban az évben az aranylabdát.
Még akkor is ha ez az olaszok játékát minősítette.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 14:04:50

Fecooo írta:most megint egy másik off-téma kezd kialakulni... ne mondjuk már Cannavarora, h megérdemelte az aranybogyót... Totti, Del Piero, Raúl, Henry minden további nélkül megérdemelték volna, mégse kaptak...
aranycipősként Totti-t nem jelölték a 30-ba se, az botrányos döntés volt akkoriban...
Samu valóban olyan egyénisége a focinak, akit nyugodt szívvel hozzá lehet csapni az előbb említett 4 úriemberhez... :?
2006-ban Buffon simán megkaphatta volna Cannavaro helyett. Nem is értem miért maradt el tőle 49 pontal a második helyen. Én se azt mondtam mondjuk, hogy neki adtam volna én is, csak azt hogy a VB-n az egyik legjobb védő volt.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.27. 13:53:39

most megint egy másik off-téma kezd kialakulni... ne mondjuk már Cannavarora, h megérdemelte az aranybogyót... Totti, Del Piero, Raúl, Henry minden további nélkül megérdemelték volna, mégse kaptak...
aranycipősként Totti-t nem jelölték a 30-ba se, az botrányos döntés volt akkoriban...
Samu valóban olyan egyénisége a focinak, akit nyugodt szívvel hozzá lehet csapni az előbb említett 4 úriemberhez... :?
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.27. 13:52:47

Rivaldo11 írta:. Más kérdés, hogy Villa is zseniális támadó, csak neki eddig nem adatott meg, hogy klubcsapattal érjen el kimagasló eredményeket. Majd most...
Hát ez az.
A Valencia-ban is rendre hozta a huszonakárhánygólos szezonokat.
Ilyen szempontból akkor hasonlítsuk össze a kameruni és a spanyol válogatottat.
Pont annyi értelme van.
Itt egységnyi időre nézve simán hozza Eto'o szintjét. Sőt.
Én az ő játékát is kulcsnak tartom miért jobb jelenleg ez a barsza mint a triplázós.
Eto'o ha kiszorult szélre a támadójátékohoz igazából semmit nem tudott hozzátenni csak brusztolt és védekezett(azt tökéletesen).
Nem igazán volt fogalma arról hogy ott hogy kéne széthúzni a védelmet.
Míg Villa igen kiválóan bejátsza a szélsőt is, széthúzza a védelmet rendre jól tör be stb.
Kombinatívabb is.
A jelenlegi tridente tagjai ténylegesen allround attackerek.
Ez taktikailag, mindenhogy kedvezőbb nekünk. Ezért tűnik komplettebnek a csapat.
Nade ez már fulloff, be is fejezem.
:)
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 13:50:14

LG írta:
L.Messi 10 írta:
LG írta:De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.
Del Piero, Torghelle?
Csak pár példát mondtam, a közelmúltból, de vannak még nagyon sokan. Illetve vannak olyanok, akik nem voltak igazán klasszisok, de mégis sikerült nekik az Aranylabda: Owen, Cannavaro, illetve én Sevcsenkotól sem voltam oda.
Cannavarohoz csak annyit, hogy a VB-n az Olaszok 2 gólt kaptak a döntőig ha jól emlékszem és abból 1 11-es. nagyon sokat számított, hogy Ő akkor ott volt abban a védelemben.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.27. 13:48:10

L.Messi 10 írta:
LG írta:De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.
Del Piero, Torghelle?
Csak pár példát mondtam, a közelmúltból, de vannak még nagyon sokan. Illetve vannak olyanok, akik nem voltak igazán klasszisok, de mégis sikerült nekik az Aranylabda: Owen, Cannavaro, illetve én Sevcsenkotól sem voltam oda.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 13:43:22

LG írta:De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.
Del Piero, Torghelle?
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.27. 13:40:24

Egyetértek LG-vel, sőt, számomra Ronaldo óta a Samu a legnagyobb 9-es. Félelmetes gólvadász a srác, elképesztő amit letett az asztalra. Ezen nincs mit vitázni szerintem. Más kérdés, hogy Villa is zseniális támadó, csak neki eddig nem adatott meg, hogy klubcsapattal érjen el kimagasló eredményeket. Majd most...
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.27. 13:39:56

csababarca írta:
LG írta: Na ezt sem mondanám. Az elmúlt évek legjobb csatára. Tudsz vkit mondani, aki az elmúlt 5 évbe annyit tett le az asztalra, mind ő?
Ettől függetlenül az Aranylabdára idén nincs esélye, és talán nem is lesz többé. De ettől függetlenül ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, nem mondhatjuk, h Etoo kilógna a sorból. De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.

Most ne magyarázd már meg LG,hogy játéktudásban jobb,vagy egyenlő a Xavi-Iniesta kettőssel. Azért Eto'o-nak nagyon sok hiányossága van,ami a focitudást illeti( labdavezetés,passzok...),amit bőven pótol a lelkesedéssel.
De egy lapon említeni játéktudásban ezzel a két játékossal...az "kicsit" erős.
Hülyeség őket összehasonlítani. Teljesen más a posztuk, feladatuk. Az pl. lehet, h nem tud olyan jól passzolni Samu, mint Xavi, v. Iniesta, de góllövésben. meg fényezredévekkel jobb ennél a kettősnél együtt. Úgy gondolom, h Etoo a támadók között ugyanolyan klasszis, mint a középpályásoknál Xavi v. Iniesta. Meg annyit: most Xaviék egy szárnyaló csapatban játszanak, Etoo meg egy vergődőbe. De mikor mind itt voltak, akkor azért Etoo sokkal inkább volt húzóember, mint ez a kettő.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.27. 13:14:52

LG írta: Na ezt sem mondanám. Az elmúlt évek legjobb csatára. Tudsz vkit mondani, aki az elmúlt 5 évbe annyit tett le az asztalra, mind ő?
Ettől függetlenül az Aranylabdára idén nincs esélye, és talán nem is lesz többé. De ettől függetlenül ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, nem mondhatjuk, h Etoo kilógna a sorból. De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.

Most ne magyarázd már meg LG,hogy játéktudásban jobb,vagy egyenlő a Xavi-Iniesta kettőssel. Azért Eto'o-nak nagyon sok hiányossága van,ami a focitudást illeti( labdavezetés,passzok...),amit bőven pótol a lelkesedéssel.
De egy lapon említeni játéktudásban ezzel a két játékossal...az "kicsit" erős.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.12.27. 12:58:12

Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.
Deco esete a legfelháborítóbb az aranylabda történetében.
Bajnokság és BL a Portóval, EB döntőt játszott. És ki kapta meg?
Shevcsenko ](*,)
számomra ő A KILENCES, az örök KILENCES!
Ronaldo az örök 9-es! :wink:
[/quote]
Január 10-én Xavinak kell kapnia,itt nincs mese, Iniesta tavasszal kevés volt,ősszel nagyon jó,meg van egy vb-győzelmet érő gólja. Xavi ezzel szemben évek óta toppon van, a barca és a spanyol válogatott esze,ötletgazdája. Csalódott lennék ha nem Xavi kapná,pedig Iniesta nagyobb kedvencem nála.

Szerintem is kapja Xavi. Amúgy most hogy egybemosódott a 2 díj akkor kik szavaznak? A játékosok vagy az újságírók? Vagy mindkettő?
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.12.27. 12:50:08

sjd írta:
L.Messi 10 írta: http://www.goldenfoot.com/acm-on-line/H ... g2010.html
Golden Foot jelöltek, szavazni is lehet (mondjuk most valamiért le van zárva; és ott van Raul is; én mondjuk eddig mindig a jó öreg Gigire szavaztam)
azért, mert okt. 11-én lezárult a szvazás és Totti nyert
Ja :lol: Csak mert eddig ahányszor néztem mindig tudtam szavazni :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.12.27. 12:45:41

sjd írta:
szieszta írta: Azért szerintem Villanak még kell egy kis spenótot ennie, hogy Eto-hoz lehessen mérni.
Egy tökéletesen muzsikáló barcaba keveredett, egy álomközéppályás sor elé.
Ő azért még nem mérettetett meg annyi helyen mint Eto.
Egy tökéletlenül muzsikáló Valencia nem elég? Egy spanyol vb-menetelés, ahol gyakorlatilag csak ő rúgott gólt?
Ahhoz képest Eto'o is ugyanezen középpályások előtt játszott, és azóta csak az Interben produkált egy felemás szezont
Én a madridista kollégával értek egyet. Villa nagyon jó csatár, de még messze nem tett le annyit az asztalra, mint Etoo.
Azért Eto'o nem mérhető a fent említett két játékoshoz,ami a játéktudást illeti.
Na ezt sem mondanám. Az elmúlt évek legjobb csatára. Tudsz vkit mondani, aki az elmúlt 5 évbe annyit tett le az asztalra, mind ő?
Ettől függetlenül az Aranylabdára idén nincs esélye, és talán nem is lesz többé. De ettől függetlenül ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, nem mondhatjuk, h Etoo kilógna a sorból. De ugye tudjuk, h ez nem életműdij, és sajnos valószinű, h ő is csatlakozik az olyan játékosokhoz, mint pl. Raul, Henry, Deco, akik hiába játszottak nagyon magas szinten, pechükre mindig volt vki, aki abban az évben jobb volt.
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.12.27. 12:43:48

barcafan0911 írta:Amúgy ez a téma hogy került ebbe a topicba? Szerintem nem idevaló. :roll:
Az én hibám, csak másik topicban már szóvátették, hogy reálos ne irkáljon oda, itt van ez nekem, szóval ide írtam :)
Válasz küldése