NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.18. 11:48:23

Én nagyon szorítok a továbbjutásért, ezek a bosnyákok nem jobbak mint mi. 0:1-ről baromi nehéz, kettőt kellene rúgni idegenben, de meglehet azt csinálni.

Ma végre kezdődik a bajnokság, bár most még úgyis az lesz a baj, hogy meleg van. :mrgreen:

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ol-2426741
Kemény négy pontot kapáltam össze. Mondjuk ilyet beletenni, hogy hol gitározik Kemenes...sok köze van ennek a kérdésnek a focihoz. :D

Ez hogy 3 meccset adnak meg elég érdekesen hangzik elsőre, főleg hogy alig van megye ahol van elsőosztályú csapat és nem látom magam előtt, hogy pl Pécsről valaki elmenjen Debrecenbe meccset nézni. Rádiós körkapcsolás mint régen, aztán hadd szóljon. :D
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.07.17. 07:14:25

Bob_Marley írta: Pokoli nehéz lesz a visszavágó, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Nem lesz az olyan nehéz! Ez a harmatgyenge, negyedannyi pénzből üzemelő bosnyák csapat szépen kiejti a Fradit.
Nem értem egyébként, hogy ilyen bohócokat minek szerződtetett a csapat, mint Leandro és Hajnal. Semmi keresnivalójuk a magyar bajnokságban sem. Gera az egyetlen, aki még 125 évesen is képes játszani, küzdeni, a többi meg egy rakás ....
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.16. 22:21:22

Két iksz a héten a kupacsapatainktól, pedig azokban is több volt, de legalább két idegenbeli iksz és itthon le kell rendezni. A Fradi meg gólt kap a 90-ik percben....Gyengén is ment ma, s a végén ide-oda flipper után a csávó szépen kilőtte a hosszút. Pokoli nehéz lesz a visszavágó, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6764
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.13. 21:37:38

Újpesti hülyeség volt nyilatkozni, hogy Radó odamegy.
Már tavaly is majdnem nálunk kötött ki, nem is titkolta, hogy a Fradiba akar menni, de akkor még a Haladás nem engedte el.

Hát igeny ha nem a belgákkal szórakoztatok volna, már rég bajnokesélyes csapatotok lenne az állam pénzén :D (a szomorú igazság)

Persze jó látni, hogy épül a csapat (mondjuk 1-2 középhádvéd nem ártana), de nekem akkor is undorító ami itt folyik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.07.13. 19:13:09

Nyilván a Fradi a legnépszerűbb csapat Magyarországon, amiből kifolyólag itt is a Fradi-szurkerek vannak a leginkább reprezentálva, de szerintem őrült kiábrándító, ami a magyar fociban folyik. Most a Fradi van tolva,aztán ha Kubi kipáváskodta magát, majd jön valamelyik másik újra, közben adóforintok milliói folynak el arra, hogy egy olyan rendszert tartsunk fenn, ami a béka segge alatt tartja a magyar focit.

Lehet jönni itt a kis pénz, kis focival, de hogy a magyar futball egyik rákfenéje, hogy ekkora pénz van benne, az biztos. Már lassan semelyik játékos nem megy külföldre, vagy ha el is megy, ott már rohadtul nem akkora sztár, mint aminek itthon a dizsiben előadja, és különben is minek is maradna külföldön fogakat összeszorítani, küzdeni, ne adj' Isten jobb játékossá válni, ha itthon a duplanulláért havi több mint egy milliót vehet fel a legközépszerűbb játékos is.

Radóból se lesz már soha semmi, majd kipróbálja magát az aktuális török feljutónál, ahonnan fél év után fülét-farkát behúzva rohan haza játszani a kiskirályt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.13. 16:02:21

danianevem írta:
visca el barca írta:és? közben megegyeztek a fradival is. többet fizettek, ők vitték.
Akkor sem gyakori, hogy az egyik kijelenti az érkezését, közben meg a legfőbb riválishoz megy. De ez feltételezés, ezért sem írtam biztosra, mert simán lehet, hogy Újpesten köt ki.
ebben az országban minden előfordulhat :P

előd,nincs ebben semmi furcsa. tolták a vidit, rájöttek h 2000 nézőnél több nem lesz, nem eladható márkanév, a puskás dettó, természetesen maradt a nemzet csapata. eddig is tolták oda zsákszámmal a pénzt, de idén úgy látszik ez hatványozottan igaz. én inkább azon lepődtem meg, hogy csak most jött rá orbán, hogy ő velük adható le leginkább a magyar foci. volt időszak mikor mi is az állam csöcsén lógtuk, de örülök h leváltunk. inkább legyünk így 5-ek, mint amúgy elsők.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.13. 16:01:03

danianevem írta: Akkor sem gyakori, hogy az egyik kijelenti az érkezését, közben meg a legfőbb riválishoz megy. De ez feltételezés, ezért sem írtam biztosra, mert simán lehet, hogy Újpesten köt ki.
Már nem az Újpest a legfőbb rivális. :lol: Magas labda volt, nem lehetett kihagyni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.13. 15:38:18

visca el barca írta:és? közben megegyeztek a fradival is. többet fizettek, ők vitték.
Akkor sem gyakori, hogy az egyik kijelenti az érkezését, közben meg a legfőbb riválishoz megy. De ez feltételezés, ezért sem írtam biztosra, mert simán lehet, hogy Újpesten köt ki.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.07.13. 15:29:11

Hogy romoljon meg a baracklekvárjuk...

A fradi, a becsületes, az egy, szent, a KLUB!!!!4444!! NÉGY! A nép csapata!!!!!!
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.13. 15:24:31

danianevem írta:
visca el barca írta:mi ebben a bizarr?
"... egyezségre jutottunk a Haladással a támadó vételáráról, miként Radó Andrással is megegyeztünk" - ezt lenyilatkozta az Újpest ügyvezető igazgatója pár napja. Ilyet általában nem akkor mondanak, amikor még kérdéses valaki jövője...
és? közben megegyeztek a fradival is. többet fizettek, ők vitték.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.13. 14:47:14

visca el barca írta:mi ebben a bizarr?
"... egyezségre jutottunk a Haladással a támadó vételáráról, miként Radó Andrással is megegyeztünk" - ezt lenyilatkozta az Újpest ügyvezető igazgatója pár napja. Ilyet általában nem akkor mondanak, amikor még kérdéses valaki jövője...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.13. 14:33:09

danianevem írta:Elég bizarr lenne, hogy a Fradiban kötne ki Radó, miután pár napja az egyik újpesti vezető lenyilatkozta érkezését. Én mondjuk nem bánkódnék, főleg, ha ez Ugrai-cseréjét is jelentené.
mi ebben a bizarr? azt vesznek meg akit akarnak... sajnos roderick akármennyire gazdag nem tud versenyezni az állammal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.13. 14:19:07

Elég bizarr lenne, hogy a Fradiban kötne ki Radó, miután pár napja az egyik újpesti vezető lenyilatkozta érkezését. Én mondjuk nem bánkódnék, főleg, ha ez Ugrai-cseréjét is jelentené.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.10. 20:22:28

Bob_Marley írta:DVSC a vártnál nehezebben, a Fradi szerencsére baromi simán továbbmegy, ment. Az MTK sajnos ezzel a harmadik bekapott góllal kiesett, pedig olyan szépen indult. :cry:
Nagyon simán nyertünk, amekkora arca volt a holland edzőnek az első meccs után, hát megérdemelték a zakót, csak hogy szokják.:-D
A zseljo keményebb lesz és nem csak a csapatnak. Ott lehet az ultráknak bizonyìtani, már ha túlélik.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.10. 19:54:39

Az nehéz levegőőű :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.07.10. 16:18:50

Természetesen nem a nagy mellény/dekoncentráltság/felkészületlenség miatt kapott ki a Loki, hanem a meleg és a pályagondnok pontatlansága miatt... Amióta Kondás az edző volt már magas fű, nehéz levegő meg ki tudja még mi a hibás, de legalább most továbbjutottak.

A Loki a Skonto ellen idegenben, a Fradi pedig a Zeljeznicar ellen hazai pályán játszik majd legközelebb 16-án. Mindkettő verhető ellenfél, jól jönne a továbbjutás részükről.

Kedden meg a Vidinek illik majd megcsapnia a walesi ellenfelét.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.09. 21:48:17

DVSC a vártnál nehezebben, a Fradi szerencsére baromi simán továbbmegy, ment. Az MTK sajnos ezzel a harmadik bekapott góllal kiesett, pedig olyan szépen indult. :cry:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.07. 18:00:49

blupatrik írta:Apai ágon van bennem zsidó és cigány is, de valahogy nem sértődök meg, de még csak rasszizmusnak sem tartom ha az egyik tábor a másik, rivális tábort lecigányozza...
És ahogy Hamberger is mondta abban a cikkben amit linkeltél, a cigány Magyarországon egy szitokszó , nyilván elég hülyén hangzana angliában hogy gipsy gunners vagy akármi.
Az anyázás az aztán már sokkal szebb és kulturáltabb =D>
De nyilván ebben a kérdésben közös nevezőre jutni Bob Marleyval olyan mintha Adolf Hitlerrel menne a téma a multikulti pozitív hatásairól.
Egyik sem szebb, vagy jobb. Legalább is számomra. Itt elvek ütköznek, ergo nem fogjuk egymást meggyőzni az igazunkról.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.07.07. 08:33:10

Apai ágon van bennem zsidó és cigány is, de valahogy nem sértődök meg, de még csak rasszizmusnak sem tartom ha az egyik tábor a másik, rivális tábort lecigányozza...
És ahogy Hamberger is mondta abban a cikkben amit linkeltél, a cigány Magyarországon egy szitokszó , nyilván elég hülyén hangzana angliában hogy gipsy gunners vagy akármi.
Az anyázás az aztán már sokkal szebb és kulturáltabb =D>
De nyilván ebben a kérdésben közös nevezőre jutni Bob Marleyval olyan mintha Adolf Hitlerrel menne a téma a multikulti pozitív hatásairól.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.06. 23:01:16

Rendben, én már nem tudok ehhez mit hozzáfűzni, nekem nem hiányoznak az ultrák. Abban egyetértek, hogy ultra nem egyenlő huligánnal. Viszont így hogy nem jönnek, legalább a huligánok is távolabb maradnak.

Ellenfél szidása, másik csapat szidása továbbra sem egyenlő a rasszista kifejezésekkel. Így a videó arra volt jó, hogy máshol is vannak primitív emberek, de legalább nem zsidóztak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6764
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.06. 22:34:09

Bob_Marley írta:Nem ismerem, leírhatnád. Azt tudom, hogy már nincs, de talán ennek oka lehet, hogy sokan azért utaztak fel, hogy ne meccsre menjenek hanem tüntetni.
Kedvenc Kubatovunk pár hónapja valamelyik rádióban elmondta, hogy a srác ki van tiltva, merthogy fojtogatott egy embert, amiről kiderült, hogy persze nem igaz...
Ez pártatlan, az én szemembe meg csak a szám számít. Nincs se nagyobb se jobb se másabb szurkoló. Látod ez a baj, hogy van x ember aki azt hiszi, hogy ő többet ér, s mivel "övé" a Ferencváros ezért joga van bizonyos dolgokhoz, akkora bullshit hogy leszakad az ég.
Senki nem mondta, hogy övé a Ferencváros.
Viszont nem tudom hallottál-e róla, múlthéten elhunyt a Debreceni ultrák capoja. A temetésén ott volt többek között Kondás Elemér, a kézi- és focicsapat több tagja és ha jól tudom a vezetőségből is páran. Van különbség szurkoló és szurkoló(/néző) között.
TV-s díjak biztos vagyok benne, hogy többet számítanak, az hogy felvásárolják és nem tudják eladni az kiesés, de nem akkora.
Jó ebbe nem látunk bele, de hosszútávon szerintem ez is érződik.
Átlagnéző szám úgy tudom pár százzal csökkent, Debrecent ismerem, jó példa. De összességében meg nem változik.
Ennek utánanézhetnél egy kicsit jobban...
Elég összefoglalók erejéig is, de kukkancs bele egy-két tavaszi Újpest, Honvéd, Diósgyőr stb. meccsbe. Ha jól emlékszem bőven 2000 alatt volt az átlagnézőszám.
Nem szeret senki üres stadionban játszani, de felteszek pár kérdést.
Miért is nem járnak az ultrák meccsre?
Miért gond az hogy regisztrálni kell?
Ezzel bármit is elérnek?
Hiányoznak bárkinek is? )nekem le ne írd, hogy hangulat meg falhoz megyek. :D Az nem érv, senkit nem érdekel, számok a lényeg, pénz, eredmény.


A kérdések nem értem, hogy jönnek ide, 60x átfutott téma.
Igenis hiányoznak, szerinted miért törölte el eddig 9 elsőosztályú klub a szurkolói kártyát amint lehetősége volt rá?
Nincs 20ezer ember így se úgyse.
Amíg a Monsterses rendezvényekre 5-6 ezer ember eljár, addig azt az Úgysét nem merném kijelenteni...

Semmi más fegyver nincs az ultrák kezében minthogy hú ők csinálják a hangulatot, meg mittudomén. Beszélünk x emberről, aki dacból, rendszerből nem megy ki.

Engem érzelmek alapján nem fogsz tudni befolyásolni. :D Imádom szeretetem a Fradit, de a klubot szeretem nem a szurkolót vagy xy játékost. Egy dolog érdekel, hogy sikeres legyen a csapat, semmi más. Minden más csak sallang, meg maszlag. Hiába mondod, hogy de hát hangulat meg stb. Ez nem tényező, plusz ha van, de a lényeg hogy ki nyeri a meccset meg a kupákat. Jelen pillanatban szerinted kit érdekel, hogy bent vannak-e az ultrák vagy sem, mikor nyeri a csapat a kupákat? Leírom újra, számok és eredmény ennyi a lényeg.
Jönnek az eredmények, mégis annyian voltak tegnap a Szuperkupa döntőn, ahányan.
Javíts ki Bob, ha nem így van, de te ezt az egész problémát csak a Fradi szemszögéből nézed, ami pont kivétel a többi klub között...

Ez a Csányi féle rettegő családok duma pedig ez a "gyorsan találjunk ki valamit, hogy miért alacsony a nézőszám.

EZT a videót pedig mindenkinek ajánlom figylmébe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.06. 15:28:10

Forcabarca8 írta:
Másik topikban pont írtam, hogy elég nagy a valószínűsége annak, hogy lesz ultrák miatt balhé a románok ellen. Ráadásul a románokat se kell félteni, irtó arrogáns egy banda (akiknek az UEFA meg a FIFA mindent elnéz), keresni fogják az alkalmat az ütközésre.
Én is ettől félek, hogy lesz balhé, aminek semmi értelme nincsen. Persze hogy nem kell félteni a románokat sem, ez mint írtam kelet-európai betegség.
Kicsit összeesküvés elméletet gyártva, az Uefának, Fifának is "érdeke", hogy ezek az országok egymást verjék szét és ne Európát....Persze ez csak elmélkedés, meg annyi csapat van, hogy akarva-akaratlanul is összejön mindig egy horvát-szerb, vagy magyar-román sorsolás.
Forcabarca8 írta: Bob: személyeskedés nélkül, csak egy megjegyzés: a pirossal kiemelt helyesírási hibát olyan sűrűn követed el, hogy már nem bírtam ki nem szólni. Az "be tudom linkelni" lenne helyesen :) Mondom mindezt úgy, hogy tudom, az én helyesírásom se hibátlan.
Abszolút nem sértődök meg, mindig szívesen fogadom a javításokat. Nagy gondom az igekötőzés és val-vel ragozás, megfogadom és figyelni próbálok rá a jövőben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2015.07.06. 14:47:57

Bob_Marley írta:Ez így is van, de erről beszéltünk is, hogy szidni a bírót vagy anyázni a partjelzőt az edzőt stb másabb mint rasszista kifejezéseket ordibálni. Ebbe nem álszentség van, hanem törvény írja elő.

Pont jó példa lesz majd a román meccs, jönnek az ultrák megláthatjuk milyen jól tudnak viselkedni. Aztán majd az Uefa megint jól megbüntet minket, miután amúgy is priuszosok vagyunk. Ne így legyen, de megint nem a csapat buzdításával lesz pár ember elfoglalva, attól félek sajnos.

http://www.hir24.hu/nagyinterju/2015/04 ... asszizmus/
Megint betudom ezt linkelni, ha valaki nem tudja felfogni, hogy egy két cselekedete miért gáz (és akkor szerintem szofisztikált voltam) akkor nincs miről beszélni.
Másik topikban pont írtam, hogy elég nagy a valószínűsége annak, hogy lesz ultrák miatt balhé a románok ellen. Ráadásul a románokat se kell félteni, irtó arrogáns egy banda (akiknek az UEFA meg a FIFA mindent elnéz), keresni fogják az alkalmat az ütközésre.

A Kubatov vs ultrák helyzettel kapcsolatban pedig véleményem szerint nem az ultrákat, hanem a huligánokat kellene kiszűrni, azt meg a szurkolói csoportok együttműködésével lehetne csak megoldani: azokat a személyeket, akik csak a balhé miatt látogatnak ki 1-1 mérkőzésre. Nem szeretem a Kubi-féle hozzáállást, de valamilyen szinten igaza van nekik is, sőt. Itt az aranyközépút lehetne csak a megoldás, de ahhoz mindkét oldal hozzáállása túl merev, egyik se engedett egyelőre annyit.

Bob: személyeskedés nélkül, csak egy megjegyzés: a pirossal kiemelt helyesírási hibát olyan sűrűn követed el, hogy már nem bírtam ki nem szólni. Az "be tudom linkelni" lenne helyesen :) Mondom mindezt úgy, hogy tudom, az én helyesírásom se hibátlan.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.06. 13:36:25

ZolTano írta: A meccs közbeni gyalázkodásról meg annyit, hogy ne legyünk már álszentek,az összes ország összes focipályáján ez megy, csak most nálunk ez meg lett lovagolva. A rasszista rigmusokat én is elítélem, minden másra ott a színház és az opera.
Ez így is van, de erről beszéltünk is, hogy szidni a bírót vagy anyázni a partjelzőt az edzőt stb másabb mint rasszista kifejezéseket ordibálni. Ebbe nem álszentség van, hanem törvény írja elő.

Pont jó példa lesz majd a román meccs, jönnek az ultrák megláthatjuk milyen jól tudnak viselkedni. Aztán majd az Uefa megint jól megbüntet minket, miután amúgy is priuszosok vagyunk. Ne így legyen, de megint nem a csapat buzdításával lesz pár ember elfoglalva, attól félek sajnos.

http://www.hir24.hu/nagyinterju/2015/04 ... asszizmus/
Megint betudom ezt linkelni, ha valaki nem tudja felfogni, hogy egy két cselekedete miért gáz (és akkor szerintem szofisztikált voltam) akkor nincs miről beszélni.
Kép
Kép
Kép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.07.06. 13:20:40

visca el barca írta:
ZolTano írta:bocsi, hogy kétszer ment!
végre egy újpesti meccsre járó :D
mi helyzet odakinn? fidelity húzza még az igát?

Az igazság az, hogy a tavalyi szezon végén már ők is kinnt maradtak és az a hír járja, hogy bennt sem lesznek a most kezdődőben. Igazán nagy kár ( bár sztem az UVB nagyobb veszteség).
Remélem előbb-utóbb visszatérnek, mert sajnos ultrák nélkül a hangulat gyalázatos, foci meg ugyebár nincs. Amúgy, abban egyetértek itt az előttem szólókkal, hogy akinek nincs vaj a füle mögött az nyugodtan kiválthatja a kártyát, de nyílván a csoportok sem hobbiból maradnak kinnt. A meccs közbeni gyalázkodásról meg annyit, hogy ne legyünk már álszentek,az összes ország összes focipályáján ez megy, csak most nálunk ez meg lett lovagolva. A rasszista rigmusokat én is elítélem, minden másra ott a színház és az opera.
Válasz küldése