Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.11. 20:35:29

Alberto10 írta:...
A kp sornak egy az egyben így kéne kinéznie, nagyon jól vázoltad fel a dolgokat. Csak nem olyan egyszerű lekopírozni a Barca játékát, meg nincsenek olyan képességű játékosok.

De akkor Banega mélyebbről oszthatná el a labdákat, olyan Xavisan, Cambiasso szűrne, viszont nincs meg az összhang, nincs annyi mozgás sajnos. Pastore tuti nem fog játszani pedig egyértelmű lenne, a jobb oldalra ilyen szituban viszont a forma számít szvsz, ezért Kunt tenném oda.

De a lényeg hogy Messi pozíciója biztosítva legyen, azt meg ezzel a kp sorral lehetne csak elérni..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.11. 19:30:59

LG írta:
socio66 írta:ahogy néztem,a 'külföldi-németek' nagyjából olyan arányban vannak,mint a felnőttcsapatnál,így nem meglepő.
Én ebben nem értem az összefüggést. Attól, hogy vannak olyan játékosok, akiknek nem németek az őseik, vagy esetleg honositott játékosok, még nem fog egy csapat szépen játszani. Inkább a német utánpótlást vezető szakemberek keze lehet a dologban, nem? :P
Socio szerintem arra gondolt, hogy azért nem a német edzők érdeme, ha netántán látványosan játszik a csapat, hanem azoké a gyerekeké, akiket fiatalon megszereztek. A génjeikben más kultúrájú futball él, ezt áthozzák a németekhez és ha sikerül eredményesen kamatoztatni, akkor a németeknek szerez dicsőséget. De maguk a német játékosok szerintem még mindig nem tudnak attraktívan futballozni. Egyszerűen nincs a génjeikben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.07.11. 17:45:06

Ide áthozva az argentin kérdést, hogy ne legyen off:
A legversenyképesebb argentin összeállítás szerintem úgy nézne ki, hogy a védelem előtt a Mascherano, Cambiasso, Pastore középpályás-trió játszana, előttük, amolyan false 9-esként Messi (ahogyan a Barcában megszokhattuk), őt támogatná balról Di Maria, jobbról pedig Lavezzi.
Ugyanis ez nemcsak józan ésszel a leghatékonyabb játékrendszer, hanem, amit Batista hangoztatott a Copa előtt, hogy megpróbálnak a Barcelonához hasonlóan játszani, és megtalálni Messi azon pozícióját a játékban, ahol a legjobban ki tudja játszani az erősségeit, nos ez lenne erre a célra a legalkalmasabb hadrend mindenféle szempontból. Nyilvánvalóan kell Messi mögé még egy szervezni képes középpályás, ugyanakkor Pastore stílusából fakadóan nem engedhető meg, hogy ne Cambiasso játsszon mellette, ugyanis a védekezésben nyilvánvalóan erősen ki kell segíteni a palermoit. Cambiasso ilyenformán amolyan Keita-szerepet töltene be, míg Messinek biztosíthatnák a szabad játékot és a védekezésben is semlegesíthetnék olyan százalékban, ami nem megy a játékának tompítására, veszélyességének romlására. Di Maria remekül zár vissza védőjével vagy akár még hátrébb, ezt a clásicodömpingen tapasztalhattunk, így mindenféle szempontból megoldódna a védekezésbeni probléma.
A jobb oldali támadó posztra, egy adott esetben pozíciót váltó, befelé húzódó, ám taktikailag mindenképp fegyelmezett és fejlett játékos szükségeltetik, eme kitételek miatt esik a választásom Lavezzire, Agüero ellenében. Ráadásul a Napoliban is hasonló szerepkörben focizik, így nem idegen tőle. Bár eddigi formája nem sok jót ígér, de mivel a poszt taktikailag kulcsfontosságú eleme a felvázolt szisztémának, és így nem férne bele az elképzelésbe Agüero játéka, mely több területet és szabadságot igényelne, ám ez nem adatna meg Messi és Pastore kettőse miatt.
A védelem kérdése persze így is felvetődik, ez esetben maradnék az eddigi Zabaleta, Burdisso, Milito, Zanetti négyesnél, Demichelis vagy Garay szerintem nem hozna sem minőségi, sem szervezettségi szempontból javulást. Mascherano középhátvédként való szerepeltetése jogosan vetődik fel, látva a Barcelonában e poszton való remeklését, ám inkább nem kockáztatnám meg a középpálya stabilitását, s így marad a fent taglalt alap elképzelés.
Persze minden csak feltételezés, és fikció, ám mégis talán ez a szisztéma lenne a dolgok nyitja. :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.11. 16:41:12

Ezekben igazad van, de Sahin pl. az egyik legnagyobb tehetség a generációjában, és akár a Nationalelf kezdőbe is beférne. Mégis a törököket válaszotta. Nem mindenki veszi elő a mérleget és pakolgatja az érmeket és serlegeket, van akinak az is elég, hogy törökként a török válogatottat képviselheti (bár őszintén fogalmam sincs milyen lehet egy Németországban született és felnőtt török srácnak). Vannak, akikben erősebbek a török gyökerek, van, akiben nem. Ez csak azért fontos, mert a mostani U17-es csapatból nyolc meghatározó ember is török származású, és egyelőre nem igazán megjósolható, hol fognak majd játszani, szóval nem tekinteném olyan biztosnak a németek utánpótlását.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.11. 16:09:38

barca99 írta:
LG írta:A német felnőtt válogatott már nem a gépies erő focit játsszák, amiért sokan nem szerették őket, és elnézve az utánpótlást a jövőben sem azt fogják. :wink:
Feltéve persze, hogy maradnak is a német válogatottban. Sahin német utánpótlás válogatott volt, most török válogatott. Ekici is Münchenben született, végigjárta az összes utánpótláscsapatot, felnőtt szinten mégis a törököknél mutatkozott be...

Yesil 6 góllal és 6 gólpasszal vette ki a részét a mostani sikerből, de mi biztosítja, hogy nem fogadja majd el a török szövetség behívóját?
Úgy gondolom, h azért a németek is igyekeznek a legtehetségesebbeket megtartani. Sztem a német válogatott vonzóbb lehet a fiatalok számára, viszont nehezebb beférni, és emiatt választatják a törököket. Nem új keletű a dolog, pl. Senna, Pepe, vagy Motta esete is ott van, akik mind3an brazilok, de más válogatottaknál játszanak. Meg kicsit hasonló a Barca esete is. Sok a kinevelt tehetség, de fér be mindenki a felnőtt csapatba, vkiknek menniük kell. Aztán néha vissza sírják az illetőt.
Yesil valóban nagyon jól játszott, és tehetségesnek tűnik. Meg kell nézni mit mutat a jövőben, és ha töretlenül fejlődik szvsz jönni fog majd a behívó a felnőtt csapatba. Persze az még messze van, és lehet, h a törökök hamarább küldenek neki, de ha kicsit átgondolja a dolgokat, akkor beláthatja, h érdemes türelmesnek lenni. Németország minden tornán esélyes a végső győzelemre, az érem pedig szinte garantált. Ezzel szemben a törököknél ez jóval bizonytalanabb. Nekik is ugyan van egy VB bronzérmük 2002-ből, és 2008-ből egy EB bronzuk. De közötte, és utána ki sem tudtak jutni a tornákra, ami azért nem dicséretes.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.11. 15:47:40

LG írta:A német felnőtt válogatott már nem a gépies erő focit játsszák, amiért sokan nem szerették őket, és elnézve az utánpótlást a jövőben sem azt fogják. :wink:
Feltéve persze, hogy maradnak is a német válogatottban. Sahin német utánpótlás válogatott volt, most török válogatott. Ekici is Münchenben született, végigjárta az összes utánpótláscsapatot, felnőtt szinten mégis a törököknél mutatkozott be...

Yesil 6 góllal és 6 gólpasszal vette ki a részét a mostani sikerből, de mi biztosítja, hogy nem fogadja majd el a török szövetség behívóját?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.11. 15:20:29

socio66 írta:
LG írta:A német felnőtt válogatott már nem a gépies erő focit játsszák, amiért sokan nem szerették őket, és elnézve az utánpótlást a jövőben sem azt fogják. :wink:
ahogy néztem,a 'külföldi-németek' nagyjából olyan arányban vannak,mint a felnőttcsapatnál,így nem meglepő.
Én ebben nem értem az összefüggést. Attól, hogy vannak olyan játékosok, akiknek nem németek az őseik, vagy esetleg honositott játékosok, még nem fog egy csapat szépen játszani. Inkább a német utánpótlást vezető szakemberek keze lehet a dologban, nem? :P
socio66

2011.07.11. 15:13:01

LG írta:A német felnőtt válogatott már nem a gépies erő focit játsszák, amiért sokan nem szerették őket, és elnézve az utánpótlást a jövőben sem azt fogják. :wink:
ahogy néztem,a 'külföldi-németek' nagyjából olyan arányban vannak,mint a felnőttcsapatnál,így nem meglepő.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.11. 15:11:45

albicelesteX írta:Nem tudom,lehet hülyeség,de én úgy tudom Messi 12 éves kora óta játszik Spanyolországban,na most nem tudom pontosan,hogy mennyi idő kell ahhoz,hogy megkapja a spanyol állampolgárságot-gondolom már meg is van neki-,nem,hogy várt volna aztán Spanyol válogatott lett volna szerintem jobban menne neki válogatottban.
Lehetett volna spanyol válogatott, de Argentínát választotta.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.07.11. 15:06:40

Nem tudom,lehet hülyeség,de én úgy tudom Messi 12 éves kora óta játszik Spanyolországban,na most nem tudom pontosan,hogy mennyi idő kell ahhoz,hogy megkapja a spanyol állampolgárságot-gondolom már meg is van neki-,nem,hogy várt volna aztán Spanyol válogatott lett volna szerintem jobban menne neki válogatottban.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.11. 15:02:56

Na jöjjön megint egy kis u17-s VB, mert ott ugye a Copával ellentétben láthattunk focit is. Mind2 tippem bejött: Németország egy igazán parádés és fordulatos meccsen 4-3 legyőzte Brazíliát, ezzel megvan a bronz. Csak úgy megjegyezném, ha németek 24 :!: gólt lőttek a tornán, 7 meccsen, szóval 3 lőtt gól megvan meccsenként. 8) A német felnőtt válogatott már nem a gépies erő focit játsszák, amiért sokan nem szerették őket, és elnézve az utánpótlást a jövőben sem azt fogják. :wink:

Mexikó pedig egy szintén elég jó meccsen behúzta a döntőn 2-0ra Uruguay ellen. Volt ám öröm az Azték stadionban. :) 2005 után megvan a második VB arany. Továbbra is azt mondom, h nagyon jó kilátásaik vannak pl. a 2014-s VB-re. Addigra a 2005-d generáció teljesen beérik, és ebből a mostaniból is ott lehet pár ember. Én jelenleg őket tartom inkább esélyesnek 2014-re, mint Brazíliát v. Argentínát.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.11. 14:59:19

Fecooo írta:mintha maradona és batista is direkt Messit akarná bemocskoltatni... (úgyis tudjuk, ha nem nyernek akkor mindenki csak Leo-t fogja elővenni...)

értelmes középpálya nélkül 4 csatárral? elmebetegek ezek a latin-amerikai edzők... (kivéve Aguirre és Pelle...)

már most sajnálom Messit... (ugyanis az lesz a felállás, h Agüero-Higany-Mariska és mögöttük lesz ő az irányító MEGINT!)
Nem is tudom melyik eredmény lenne a legjobb. Az a baj, hogy sokkal értelmesebb emberek kerültek előre, és azért őket legyűrik, csak akkor lehet hogy Batista azt hiszi hogy ez így volt rendjén.

De Pastorét akkor miért hozta el? Meg eddig miért nem lehetett volna egyszer a pályán együtt Banega, Pastore és Messi? :roll:

Di Maria meg lehet hogy fejben nem egy Vágó István, de Messivel mindig jól játszottak együtt, örülök hogy visszakerült a kezdőbe.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.11. 14:46:00

mintha maradona és batista is direkt Messit akarná bemocskoltatni... (úgyis tudjuk, ha nem nyernek akkor mindenki csak Leo-t fogja elővenni...)

értelmes középpálya nélkül 4 csatárral? elmebetegek ezek a latin-amerikai edzők... (kivéve Aguirre és Pelle...)

már most sajnálom Messit... (ugyanis az lesz a felállás, h Agüero-Higany-Mariska és mögöttük lesz ő az irányító MEGINT!)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.11. 14:36:27

lluisllach89 írta:A kezdő Costa Rica ellen:

Romero; Zabaleta, Burdisso, Milito, Zanetti; Mascherano, Gago; Aguero, Messi, Di Maria; Higuain.

Ez már vicc, komolyan mondom nem hiszem el. Végre Tevez és Lavezzi kikerül, és akkor ilyen előfordul. Se Cambiasso, se Banega, se Pastore.

Utóbbi érthető ilyen felállásnál, de nem értem Batista miért hiszi azt hogy ha berak 26 csatárt előre akkor abból gól lesz.

Remélem holnap leírhatom hogy mekkora hülyeséget írtam, és nem azon kell izgulni hogy az egyik legjobb csoport harmadikok legyünk. A legrosszabb csak nem fordul elő, 83-ban volt utoljára hogy nem jutottunk tovább a csoportból.
ebből akkora szpás lesz... :roll:
gago teljesítménye 0,sőt,még a többiekéből is levesz. higuain jót fog tenni a csapatnak,csak számomra rejtély,hogy ki juttatja el hozzá a bogyót.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.11. 14:34:05

A kezdő Costa Rica ellen:

Romero; Zabaleta, Burdisso, Milito, Zanetti; Mascherano, Gago; Aguero, Messi, Di Maria; Higuain.

Ez már vicc, komolyan mondom nem hiszem el. Végre Tevez és Lavezzi kikerül, és akkor ilyen előfordul. Se Cambiasso, se Banega, se Pastore.

Utóbbi érthető ilyen felállásnál, de nem értem Batista miért hiszi azt hogy ha berak 26 csatárt előre akkor abból gól lesz.

Remélem holnap leírhatom hogy mekkora hülyeséget írtam, és nem azon kell izgulni hogy az egyik legjobb csoport harmadikok legyünk. A legrosszabb csak nem fordul elő, 83-ban volt utoljára hogy nem jutottunk tovább a csoportból.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.11. 11:53:13

lluisllach89 írta:
daffy írta: ha átjön európába,akkor majd tanulhat. ezért nem szeretném,hogy nagy csapatban kezdje.

thiago egyértelműen előrébb tart. 2 éven belül akár melyik csapatot elirányítja
Igen. Viszont Ganso és Neymar remélem nem maradnak még egy fél évet otthon, klub vb ide vagy oda, egyszerűen nem engedhetik meg maguknak továbbra is ezt a lötyögést. Akárhová jönnének, legjobb lenne ha egy évet kölcsönben lehúznának mondjuk Portugáliában.
a helyzet az,hogy nem fognak kis csapatba igazolni,ha fél európa sorba áll értük. egy kis brazil hipi-hopi kell a népnek. neymar realos,ganso milanos lesz,de szerintem csak télen.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.11. 11:51:33

Thiagot meg ne említsük - más kérdés hogy még nem kezdő a világ legjobb csapatában 20 évesen( shame on you Thiago)...
imádom a szarkazmust :D
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.11. 11:41:13

daffy írta: ha átjön európába,akkor majd tanulhat. ezért nem szeretném,hogy nagy csapatban kezdje.

thiago egyértelműen előrébb tart. 2 éven belül akár melyik csapatot elirányítja
Igen. Viszont Ganso és Neymar remélem nem maradnak még egy fél évet otthon, klub vb ide vagy oda, egyszerűen nem engedhetik meg maguknak továbbra is ezt a lötyögést. Akárhová jönnének, legjobb lenne ha egy évet kölcsönben lehúznának mondjuk Portugáliában.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.11. 11:38:27

lluisllach89 írta: Nevetséges amit megengedhet magának, és miért ne engedhetné meg, eldöntheti a tehetségesebb játékos a brazil bajnokságban hogy akkor szólózzon vagy gólpasszt adjon. Tény hogy van benne potenciál, de fejben gyorsabbnak kéne lenni.

Thiagot meg ne említsük - más kérdés hogy még nem kezdő a világ legjobb csapatában 20 évesen( shame on you Thiago) - egyértelműen jobb mint Ganso.
ha átjön európába,akkor majd tanulhat. ezért nem szeretném,hogy nagy csapatban kezdje.

thiago egyértelműen előrébb tart. 2 éven belül akár melyik csapatot elirányítja
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.11. 11:23:38

kennyke04 írta: Tény hogy ügyes a srác, van benne potenciál, de hogy elirányítani egy brazil válogatottat még sovány az biztos. Neki még csak nem is a tapasztalat kéne, hanem gyorsabban tenni azt a bogyót, ez nem a brazil bajnokság már látszik is.
gergo9 írta:Ganso meg egyenlőre azt bizonyította hogy ha nem a nevetséges brazil bajnokságban van két szántóföldnyi területtel akkor semmivel nem jobb a túlhype-olt bohóc youtube harcosoknál.
Off: Azt tudod hogy a Novák Laci volt a Herthánál próbajátékon a script szerint? :lol:

On: Itt a lényeg. Én nagyon bírom a kreatív kp-kat, de Ganso borzasztóan messze van egy európai élcsapattól. Xavi is mondta, hogy a La Liga tempója nagyon gyors volt amikor kezdte. Azóta nem kell mondani mennyivel gyorsabb lett a játék..

Nevetséges amit megengedhet magának, és miért ne engedhetné meg, eldöntheti a tehetségesebb játékos a brazil bajnokságban hogy akkor szólózzon vagy gólpasszt adjon. Tény hogy van benne potenciál, de fejben gyorsabbnak kéne lenni.

Thiagot meg ne említsük - más kérdés hogy még nem kezdő a világ legjobb csapatában 20 évesen( shame on you Thiago) - egyértelműen jobb mint Ganso.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.11. 08:46:53

Bob_Marley írta:
Bokke írta:Sziasztok!

Véletlenül nem tudja valaki, hogy Argentína mikor játsza utólsó csoport meccsét?

Előre is köszi!
Máról holnapra virradóra 2:45kor Cordobában!
Közben Kolumbia továbbjutott \:D/
Köszi szépen!

Hurrá, megint nem tudok fenn maradni! :)
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.11. 08:36:44

Bokke írta:Sziasztok!

Véletlenül nem tudja valaki, hogy Argentína mikor játsza utólsó csoport meccsét?

Előre is köszi!
Máról holnapra virradóra 2:45kor Cordobában!
Közben Kolumbia továbbjutott \:D/
Kép
Kép
Kép
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.11. 08:25:41

Sziasztok!

Véletlenül nem tudja valaki, hogy Argentína mikor játsza utólsó csoport meccsét?

Előre is köszi!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.10. 16:53:32

daffy írta:lució? csak 2 gólt kaptak róla. ha szerinted gansoban nincs potenciál,akkor hagyd a foci nézést.
Legközelebb rajzolok is hátha érthetőbb lesz. Lució is nyilván nem a tegnapi produkciója alapján hanem a tehetsége alapján amit már korábban bizonyított. Ganso meg egyenlőre azt bizonyította hogy ha nem a nevetséges brazil bajnokságban van két szántóföldnyi területtel akkor semmivel nem jobb a túlhype-olt bohóc youtube harcosoknál. Thiago is fényévekkel előtte jár és még rá sem mondám azt hogy teljesen megérett egy élcsapat kontrollálására.
De bizonyíthat még de nagyon-nagyon sokat kell javulnia.
Egyébként köszi a tanácsot majd egyszer átgondolom.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.10. 13:37:38

Bob_Marley írta:Ez kicsit hajaz Zozzy5 véleményére, ami érthető, de a modern fociban ez rohadtul nem működik, kiemelném a sétál szót!!!!! egy ilyen emberen elmehet a meccs!Sajnos Ronaldinho messze elmarad attól a szinttől amit képviselt anno, s jelenleg 0 akarás, motivákltság jellemezi, lehet ad 2 kötényt, de ezzel nem lehet meccset nyerni!Ki kell mondjuk még a jelenlegi brazil keretbe sem fér be, illetve a jövő szempontjából ez a Copa az összeérés Copája, fiatalokkal!
Persze ha csúcsformákat nézzük elmaradnak a régi nagy brazil focistáktól, de rengeteget változott is a futball, s mint írtam 1-1 "semmittevőn" meccseket lehet bukni!
Igazad van, de a sétálgatást, úgy értettem hogy ezek után még az sem érdekelne ha cserébe varázsolna. Számomra is nyilvánvaló hogy a jövőt nem ő jelenti, de az utóbbi időben viszonylag jól megy neki a Flamengoban, bár tudom hogy már csak szórakozgat a pályán és azon kívül is. Csupán nagyon ki vagyok már éhezve a joga bonitóra, és gondolom ezzel nem vagyok egyedül, ezért örültem volna neki ha még erre az utolsó tornára elviszik.
Az oké hogy ez az összeérés Copája! Csak egyelőre nagyobb a széthúzás, és a fejetlenség, és nem is ez a baj, hanem hogy én nem igazán látom egyeseknél hogy mit is akarnak valójában? Rendkívül kedvetlenül szaladgálnak, pl. Ganso helyenként mintha azt sem tudna hol van. Ez számomra érdekes.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése