La Liga / Copa del Rey

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es bajnokságot?

Megtartja az előnyét a Real Madrid
16
73%
Felszívja magát és behúzza a Girona
0
0 szavazat
A Barcelona ér oda a végén
6
27%
 
Szavazatok száma: 22
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.04.26. 18:51:25

Egy csapatot imádok szeretek, az a Barca. 2 csapatnak szurkolok. A Barca-nak, és a real aktuális ellenfelének.
hajrá Sevilla!
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.26. 18:47:49

Életemben nem szurkolok így más csapatnak, mint a Barca, de a Sevillának most fogok! Hajrá Andalúzok, verjétek szét a realt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.26. 18:27:13

Sevilla:Palop; Adriano, David Prieto, Escudé, Fernando Navarro; Duscher, Romaric; Navas, Renato, Perotti; Kanouté

Hol van Fabiano? :shock:
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.04.26. 18:23:22

sztem se mind1, reméljük, h mostmár nem huzzák be mázlisan győzelmet! ha a sors igazságos lenne, akkor a real idén márcsak 4-5 pontot szerezni, mert egy szállal nem jobbak, mint a villareal, sevilla, valencia, nemhogy 20 ponttal!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.26. 18:22:28

Casillas; Ramos, Cannavaro, Metzelder, Torres; Guti, Gago, Lass, Marcelo; Higuaín és Raúl.

Higu+Gago sárga+ Real vereség :twisted:
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.26. 18:04:32

Ma este szurkolni a Sevillának!
Egyrészt a Ramón Sanchez Pizjuanban finoman szólva sem könnyű nyerni, másrészt valamikor el kell fogyni a mákszemeknek, harmadrészt nem mindegy, hogy + héttel, esetleg + hattal vagy + négy ponttal utazunk Madridba.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 19:13:25

gekkodan írta:
torotam írta:Engem legjobban az Athletico Madrid teljesítménye lep meg. Negatív értelemben természetesen. Idén sem alkotnak maradandót, pedig szinte minden adott hozzá. Nem értem.
Az elmúlt 10 évükben is arról voltak híresek, hogy loserek. Évek óta ez megy, hiába van erős keretük, hiába fizetnek vagyonokat játékosokért, hiába van Agüero, volt ott már Vieri is, meg egyéb sztárok, gyakorlatilag képtelenek csapatként és egységesen harcolni.

Valami morális zsákutca lehet ott, nyilván a vezetés is nyakig benne van, hiszen a keretet is rotálták már eleget, edzők is jöttek-mentek, mégis loserkednek. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy vezetési problémák miatt képtelenek kialakítani egy ütőképes és tartósan erős csapatot.

Idén is 1x fociztak nagyot, akkor jól el is vertek minket.... :roll:

Igazad lehet, az ilyenre szokták mondani, hogy "a fejétől büdös a hal..."
Visca el BARCA!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.24. 18:17:36

torotam írta:Engem legjobban az Athletico Madrid teljesítménye lep meg. Negatív értelemben természetesen. Idén sem alkotnak maradandót, pedig szinte minden adott hozzá. Nem értem.
Az elmúlt 10 évükben is arról voltak híresek, hogy loserek. Évek óta ez megy, hiába van erős keretük, hiába fizetnek vagyonokat játékosokért, hiába van Agüero, volt ott már Vieri is, meg egyéb sztárok, gyakorlatilag képtelenek csapatként és egységesen harcolni.

Valami morális zsákutca lehet ott, nyilván a vezetés is nyakig benne van, hiszen a keretet is rotálták már eleget, edzők is jöttek-mentek, mégis loserkednek. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy vezetési problémák miatt képtelenek kialakítani egy ütőképes és tartósan erős csapatot.

Idén is 1x fociztak nagyot, akkor jól el is vertek minket.... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.24. 18:12:49

ez a legjobb felfogás:) vagy vigyük az egész meccset vagy hagyjuk az egészet:) más kérdés hogy annyira azért nem eredményes, én mostanában a malagát csípem, legalábbis ha fogadok rájuk tippmixben akkor szinte mindig nyernek :wink:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 17:06:50

Engem legjobban az Athletico Madrid teljesítménye lep meg. Negatív értelemben természetesen. Idén sem alkotnak maradandót, pedig szinte minden adott hozzá. Nem értem.
Visca el BARCA!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.24. 15:07:12

Nagyon bízok benne,hogy megragadnak valahogy az első osztályban.
és már külön szurkolok,h ne legyen xük :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.04.24. 15:00:17

mindorokke_barca írta:17. Sporting de Gijón 31meccs 11gy 0d 20v

Ez a hihetetlen mutató.. valamikor 10-15 fordulóval ezelőtt tűnt fel, hogy a fiúk nem tudnak x-elni. Dícséretes a hozzáállásuk.
Hozta már le csapat valaha is x nélkül a szezont? Egészen hihetetlen, ha jobban belegondolunk, főleg ha valaki focizott életében, bármilyen szinten is! Sőt már 32 forduló...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.24. 14:27:01

Ja, így jól hangzik, hogy újoncként jövőre az UEFA-kupában indulnak (vagyis ami helyette lesz), de ha nem erősödnek a nyáron, akkor kevesek lesznek ahhoz, hogy két porondon is helyt álljanak, így meg megint azt lesz, hogy nemzetközi szinten alig érnek valamit a kiscsapatok. Pedig nem is olyan rég, még két spanyol volt a döntőben, ráadásul a Sevillának az Osasunán keresztül vezetett az út a döntőbe. Idén meg a Deport kiejti az Aalborg, a Velanciát a Dynamo Kiev (mentségükre legyen szólva, hogy azért most a Dynamo esélyes a végső győzelemre is)... a legjobb 32 között. A Sevilla meg ugye még a csoportból sem ment tovább. :?

Aztán lehet, hogy most jön zsinórban 3 vereség, és közük nem lesz az európai szerepléshez, így feleslegesen temetem őket előre. :)
Azért szurkolok nekik, hogy sikerüljön nekik, és persze a Sportingnak, hogy x nélkül, maradjanak bent az első osztályban. Bár így vagy az Espanyol esik ki (akiket nem csipázok, de mégis csak BCN-i csapat, egy plusz derbi az évben) vagy a Getafe (a Laudrup-csapat szimpátiája még most is tart, bár idén eléggé színtelen-szagtalan, amit művelnek) vagy az Osasuna (a válogatottnak szüksége van egy folyamatosan az első osztályban játszó Vadóczra). A Recréért és a Numanciáért pedig nem nagy kár. :)
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2009.04.24. 13:33:37

Szerintem arra célzott, hogy nyílt focit játszanak, ami meghozza a gyümölcsét. Vagy kiszenvedik a győzelmet, vagy mocskosul kitömik őket :lol: ! De nem taktikáznak döntetlenre. Persze mindehhez az is kell, hogy társuljon némi szerencse.

Mellesleg van aki figyelemmel követi pl a Málaga menetelését? európai porondot érő helyen (van éppen annak környékén, mikor hogy) tanyáznak. ÉN szurkolok nekik nagyon, nem kis teljesítmény újonc csapattól! Ilyen hozzáállással, és ilyen teljesítménnyel előrukkoló "óriások" (Atlético, Valencia, Villarreal, Sevilla) mindenképp megérdemlik véleményem szerint.

Szal Forza Málaga :twisted: ...persze Barca után 8)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.24. 11:21:54

A nem tudnak Xelni, ez nem biztos, hogy dícséretes hozzáállás:D
Vagy győznek vagy veszítenek...
Kép
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.04.23. 21:42:45

mindorokke_barca írta:17. Sporting de Gijón 31meccs 11gy 0d 20v

Ez a hihetetlen mutató.. valamikor 10-15 fordulóval ezelőtt tűnt fel, hogy a fiúk nem tudnak x-elni. Dícséretes a hozzáállásuk.
Sajnos úgy fejezik be a szezont, ahogy kezdték.............
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.04.23. 11:46:25

17. Sporting de Gijón 31meccs 11gy 0d 20v

Ez a hihetetlen mutató.. valamikor 10-15 fordulóval ezelőtt tűnt fel, hogy a fiúk nem tudnak x-elni. Dícséretes a hozzáállásuk.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.23. 11:42:26

Tim írta:
herlius írta: Én egyetértek veled. Sajnos teljesen egyértelmű, hogy az utóbbi 2 évben sokat esett a bajnokság színvonala. Az idén pedig ez nagyon szembetűnő. Csak meg kell nézni, hogy az UEFA kupában hogyan szerepeltek a spanyol középcsapatok:( 2 éve még spanyol házidöntő volt, az idén a 8 közé sem került be egyik sem. Én személy szerint a legnagyobb gondnak az erőnlét hiányát tartom. Egyértelmű, hogy technikai képességekben nincs hiány, ebben a spanyolok mindig az élen voltak, viszont fizikálisan szvsz lemaradtak az utóbbi 2 évben. És talán a Real meglepő sorozata is ebből fakad. Bár képességekben nem nyújtanak kiemelkedőt a többiekhez képest, fizikálisan jó szinten vannak, és ez elég ahhoz, hogy 60-70 perc játék után az ellenfél felé nőjenek. De ugyanez mondható el rólunk is. A meccseink 80%-án már a 60.-ik perc tájékán elkezdhetünk gurigázni, cserélgetni, mert az ellenfeleink addigra teljesen kipukkannak.
Ennek inkább itt van a helye.
Nem kötekedni akarok, de ha kialakul egy vita egy topicban akkor arra ott illik válaszolni. Szerintem így logikus. Nem volt annyira OFF a téma, hogy bele kelljen kötni. Elsősorban a Real-ról és a sikereik hátteréről folyt a vita. Szerintem simán elfért volna a Barca vs. Real topicban is.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.04.23. 10:50:49

herlius írta:
mindorokke_barca írta:
Hát mivel ez az én véleményem így számomra ez az igaz. Az utóbbi pár évben eléggé sokat esett a liga színvonala.szerintem.
Az első és 3ik helyezett között ugyanannyi pont van mint az 5ik és 20adik között. 21 pont. Számomra az sokmindent elmond, hogy egy bajnokság 3-ik 4ik helyezettje nem tud zsinórban 3 meccset megnyerni, botladoznak össze-vissza. Odavissza verik egymást szinte bárki meg tud verni bárkit. Ez akár jol is hangzana ha a színvonal magas lenne, de szerintem ettől jelen pillanatban nagyon messze állunk.(mármint általánosan a spanyol liga).

Teljesen értelmetlen a Realt szidni amiatt mert ilyen lélektelen játékkal vannak még mindig a nyomunkban. Nem ők tehetnek arról, hogy egyszerűen képtelenek az ellenfelek végigkoncentrálni 90 percet, hogy ne kapjanak idióta gólokat.

A félreértések elkerülése végett pedig megint megjegyezném, hogy a fenti sorok még mindig a saját önálló véleményem és marhára ne kössön már bele senki. Ha máshogy látjátok, írjátok le, de egy véleményre azt írni, hogy nem igaz....
Én egyetértek veled. Sajnos teljesen egyértelmű, hogy az utóbbi 2 évben sokat esett a bajnokság színvonala. Az idén pedig ez nagyon szembetűnő. Csak meg kell nézni, hogy az UEFA kupában hogyan szerepeltek a spanyol középcsapatok:( 2 éve még spanyol házidöntő volt, az idén a 8 közé sem került be egyik sem. Én személy szerint a legnagyobb gondnak az erőnlét hiányát tartom. Egyértelmű, hogy technikai képességekben nincs hiány, ebben a spanyolok mindig az élen voltak, viszont fizikálisan szvsz lemaradtak az utóbbi 2 évben. És talán a Real meglepő sorozata is ebből fakad. Bár képességekben nem nyújtanak kiemelkedőt a többiekhez képest, fizikálisan jó szinten vannak, és ez elég ahhoz, hogy 60-70 perc játék után az ellenfél felé nőjenek. De ugyanez mondható el rólunk is. A meccseink 80%-án már a 60.-ik perc tájékán elkezdhetünk gurigázni, cserélgetni, mert az ellenfeleink addigra teljesen kipukkannak.
Ennek inkább itt van a helye.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.04.23. 10:49:58

quote="herlius"]
mindorokke_barca írta:
Hát mivel ez az én véleményem így számomra ez az igaz. Az utóbbi pár évben eléggé sokat esett a liga színvonala.szerintem.
Az első és 3ik helyezett között ugyanannyi pont van mint az 5ik és 20adik között. 21 pont. Számomra az sokmindent elmond, hogy egy bajnokság 3-ik 4ik helyezettje nem tud zsinórban 3 meccset megnyerni, botladoznak össze-vissza. Odavissza verik egymást szinte bárki meg tud verni bárkit. Ez akár jol is hangzana ha a színvonal magas lenne, de szerintem ettől jelen pillanatban nagyon messze állunk.(mármint általánosan a spanyol liga).

Teljesen értelmetlen a Realt szidni amiatt mert ilyen lélektelen játékkal vannak még mindig a nyomunkban. Nem ők tehetnek arról, hogy egyszerűen képtelenek az ellenfelek végigkoncentrálni 90 percet, hogy ne kapjanak idióta gólokat.

A félreértések elkerülése végett pedig megint megjegyezném, hogy a fenti sorok még mindig a saját önálló véleményem és marhára ne kössön már bele senki. Ha máshogy látjátok, írjátok le, de egy véleményre azt írni, hogy nem igaz....
Én egyetértek veled. Sajnos teljesen egyértelmű, hogy az utóbbi 2 évben sokat esett a bajnokság színvonala. Az idén pedig ez nagyon szembetűnő. Csak meg kell nézni, hogy az UEFA kupában hogyan szerepeltek a spanyol középcsapatok:( 2 éve még spanyol házidöntő volt, az idén a 8 közé sem került be egyik sem. Én személy szerint a legnagyobb gondnak az erőnlét hiányát tartom. Egyértelmű, hogy technikai képességekben nincs hiány, ebben a spanyolok mindig az élen voltak, viszont fizikálisan szvsz lemaradtak az utóbbi 2 évben. És talán a Real meglepő sorozata is ebből fakad. Bár képességekben nem nyújtanak kiemelkedőt a többiekhez képest, fizikálisan jó szinten vannak, és ez elég ahhoz, hogy 60-70 perc játék után az ellenfél felé nőjenek. De ugyanez mondható el rólunk is. A meccseink 80%-án már a 60.-ik perc tájékán elkezdhetünk gurigázni, cserélgetni, mert az ellenfeleink addigra teljesen kipukkannak.[/quote]

Ennek inkább itt van a helye.
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.04.22. 21:58:17

Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.04.22. 21:57:26

ozsimiki írta:
Balinho írta:Azért most megkérdezném Senyor Casquerot... Amúgy a Getafe akár bőven ki is eshet, akkor külön megkérdezném az esetről... Nagypofájú senkiházi
az a legdurvább, hogy ha középre emeli így, akkor talán még gól is,de ez a lökött semmit sem nézett, emelni akarta, erre épp hogy elmegy a laszti casillasig, akit ugye nem nézett ez a szerencsétlen, így pont arra az oldalra "emelte", elképesztő, remélem semmi sem múlik a végén ezen. holnap nyernünk kell,és kicsit elfeljtem ezt a förmedvényt.

FORCA BARCAAA!!!

Pepehez jobb ha nem írok semmit, de az okosok ha most nem tiltanak el hosszabb távon, akkor....
Amilyen emelés volt sztem ha ellentétes oldara emeli akkor is eléri Casillas.Egy kisebbfajta széllöket megállította volna azt a labdát. :lol:
A Fifa egy szégyen
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.04.22. 21:55:19

A Spanyol jatekvezetok egyszeruen hulyek!!Az Osasuna-Malaga meccsen osszesen 5 jatekost allitottak ki koztuk Vadoczot is :oops: !Szerintem ezt mar tulzasba viszik bar nem lattam a meccset. :?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.21. 23:37:38

Balinho írta:Azért most megkérdezném Senyor Casquerot... Amúgy a Getafe akár bőven ki is eshet, akkor külön megkérdezném az esetről... Nagypofájú senkiházi
az a legdurvább, hogy ha középre emeli így, akkor talán még gól is,de ez a lökött semmit sem nézett, emelni akarta, erre épp hogy elmegy a laszti casillasig, akit ugye nem nézett ez a szerencsétlen, így pont arra az oldalra "emelte", elképesztő, remélem semmi sem múlik a végén ezen. holnap nyernünk kell,és kicsit elfeljtem ezt a förmedvényt.

FORCA BARCAAA!!!

Pepehez jobb ha nem írok semmit, de az okosok ha most nem tiltanak el hosszabb távon, akkor....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.21. 23:31:38

Én néztem a meccs egy részét, sajnos a végét láttam. Megint szerencséje volt a Madridnak, ezen meg sem lepődtem. Mikor kihagyta a Getafe a 11-est, márt tudtam, hogy nyer a Madrid. De nyugodt vagyok, mert a mi csapatunk jobb, nem vagyunk nagyképűek, nem rugdossuk a földön fekvő embert, nem ingereljük az ellenfelet. Mi csak kimegyünk a pályára, sokat passzolunk, kombinatívan játszunk, élvezzük a focit. És nyerünk. Nem félek egyáltalán a Madridtól, ilyen játékkal nincs esélyük. Holnap meg kell verni a Sevillát és minden marad a 6 pont, ami nekünk nagyon jó. S ha nem győzünk holnap? Majd megtesszük a Valencia és a Real ellen. A Madridnak sem lesz mindig szerencséje! Meg különben is, mi vagyunk a jobbak! Ennyi :)
Visca el BARCA!
Válasz küldése