Európa-bajnokságok & Világbajnokságok

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a Világbajnokságot?

A szavazás 2022.12.18. 12:44:24-kor befejeződött.

Címvédés, Franciaország
15
33%
Ezúttal Messiéknek összejön, Argentína
29
64%
Horvátország idén megnyeri
1
2%
Folytatódik a csoda, Marokkó
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 45
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.24. 11:35:06

Cseri írta:
2021.06.24. 10:03:04
bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Milyen mutatók alapján? Nyert pl. vb-t?
Mivel külföldi csapatok közül én még a németeknek szoktam szurkolni, talán nagyobb figyelemmel kísérem a meccseiket.
Löw szerintem nem túlságosan jó edző.
Igen, 2014-ben összejött nekik minden, de már 2016-ban látszott, hogy valami nem oké. Én a németek helyében akkor elküldtem volna. Akkor azt mondtam, ha Löw marad, tutira leszálló ágra kerülnek, és lásd, mi történt 2018-ban. Meg most is épphogy továbbjutottak a csoportból.
Már régen váltaniuk kellett volna.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3314
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.24. 11:26:31

Tanulságos az edzői tevékenységről diskurálni, de nincs szükség Löw - Rossi hasonlatra, hanem csak és kizárólag Rossira fókuszálva, majd a végén Koemanhoz kanyarodva egy gondolattal.

Azért, mert szerkezetileg és játékrendszert tekintve, illetve taktikailag sztárjátékosok nélkül (Gulácsi és esetleg Willi lehet vita tárgya), de nemzetközi viszonyításban nem kiemelkedő játékosokból képes volt egy - a maga módján és önmagához képest - stabil csapatot összerakni.
Minden szempontból a rendelkezésére álló állományból képes volt kihozni a maximumot.
Szóval látszik a munkája a csapata játékán, ráadásul egy válogatott kerettel nem folyamatosan lehet dolgozni, kevés a rendelkezésére álló idő.

Visszajön a pályáról, hogy mit akar játszani a csapat. Ez pusztán a lényeg, semmi több.

És itt jöhet a képbe Koeman mester, akinek talán jobb képességű játékosok álltak rendelkezésére, akikkel folyamatosan volt alkalma együtt dolgozni, mégsem volt képes szerkezetileg és taktikailag egy stabil csapatot összerakni, nemhogy kihozni a maximumot a csapatából.
Rossi elképzelése átjött a csapatán keresztül. Mégha ez védekezésre épült is, de látszott a hogyan és látszott a miért. Koeman esetében egyáltalán nem látszott a csapatán, hogy mit akart a mester játszatni a fiúkkal. Minden esetleges, ad-hoc volt.

Iskola példa ez arra, hogy mennyit is számít egy edző habitusa, szakmai hozzáértése és annak gyakorlatba történő kifejezése a csapata játéka alapján .... :mrgreen:

Egy edző attól lesz jó edző, ha képes kihozni a csapatából a benne lévő maximumot mind fizikailag, mind morálisan.
Az olyan kifogás, hogy védekezni más, mint támadni meg egyebek az mind mellébeszélés lenne.

Átjön egy edző csapatán, hogy mit akar, vagy sem .....? Csak ez a lényeg.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.06.24. 11:18:03

bali 15 írta:
2021.06.24. 08:49:52
A gólok, amiket bekaptunk, azok leginkább mi hibánkból történtek és nem az ellenfél fantasztikus támadóképességei miatt. A mutatott játékával egyik csapat se kerekedett igazán fölénk, egyszerűen a kispadjaikkal őröltek fel minket.
Konkrétan nem buszoztunk. A németeknek és a franciáknak is ugyanannyi próbálkozásuk volt, mint nekünk.
És ami nagy érdem: olyan okosan védekeztek a fiúk, hogy nem követtek el a kapu előtt szabálytalanságot, nem adtak esélyt szabadrúgásra.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.24. 11:12:52

ktm írta:
2021.06.24. 10:57:48
bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Vagy ugy is nezhetjuk, hogy Low jobban nyult bele meccsbe, a becserelt jatekosa lotte oket tovabb, mig Rossi lehozta a ket ertelmes emberunket elolrol akik meg tudtak valamennyire tartani a labdat es 2 percre ra golt kaptunk. Ez nem is fajna, ha a Portugalok ellen nem jatszotta volna el ugyanezt.
Őszintén hálás lennék, ha ezek a kommentek elmaradnának.
De tényleg. Mi értelme? Mi értelme negatívumot keresni egy ilyen eredménysor után? Mintha erre lennénk bekódolva..

Amúgy ti kit láttok leginkább esélyesnek? Olaszország jó eséllyel odaérhet.
més que un club
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.06.24. 10:57:48

bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Vagy ugy is nezhetjuk, hogy Low jobban nyult bele meccsbe, a becserelt jatekosa lotte oket tovabb, mig Rossi lehozta a ket ertelmes emberunket elolrol akik meg tudtak valamennyire tartani a labdat es 2 percre ra golt kaptunk. Ez nem is fajna, ha a Portugalok ellen nem jatszotta volna el ugyanezt.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.24. 10:45:00

bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Azt mondja jobb kapitány, nem szövetségi kapitány, nem edző, hanem kapitány, mint vezéregyéniség.
És ebben igaza van. Rossi ahogy magyarázott, motivált, amiket nyilatkozik, nagyon kellett ő nekünk ahogy Fanbarca is írja nekünk jobb egy Rossi mint egy Löw. A figura jobb, ha a foci tudás és az eredmények nem is.
Az hogy ki az eredményesebb edző az nem kérdés.. 2006 óta Löw eb döntő, vb győzelem, szoros kiesések, erős válogatottat rakott össze de egy erős nemzetből ami nem extra
Az hogy kinek a nevére fog emlékezni bárki, nem kérdés..
De Rossi akkor is jobb kapitány, szerintem is.

És ez Barca szurkolók számára is fontos ahogy írja, mert volt itt Koeman témázás sok, és látszik hogy mekkora különbségek vannak edzők között. Lehetne jó edzőt találni nekünk is aki Rossi mentalitásával rendelkezik, és talán átragadna a Barca játékosokra is, akiknek a lehajtott fejes korábban magyarokra is jellemző vesztes mentalitást kicsit átfordítaná.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.24. 10:19:49

Cseri írta:
2021.06.24. 10:03:04
bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Milyen mutatók alapján? Nyert pl. vb-t?
Azért ennyire lebutítani a kérdést nem lehet. Nem csak az dönti el, hogy ki mennyire jó edző, hogy VB-t nyer-e.
És igen, Lőw eléggé elfogyott az utolsó évekre, ezt be kellett volna látnia hamarabb. Azt, hogy kinek az érdeme a sikere, már egy másik dolog (Lőw? Flick? Pep?). Arról is lehet beszélni, de kár ebbe belemenni.

A magyar válogatottnak mindenképpen jobb Rossi, mint egy Lőw kaliberű karakter.
més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1803
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.24. 10:03:04

bunga írta:
2021.06.24. 09:51:44
A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Milyen mutatók alapján? Nyert pl. vb-t?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.24. 09:54:12

Nem értem ezt a miért énekeltünk a portugálok ellen és milyen vagyunk ilyen bükszék az utolsó helyünkre mentalitást..

Ki lehet esni utolsó helyen úgy mint Törökország, 1-8-as gólkülönbség és 0 pont, esélyük se volt WALES SVÁJC ÉS OLASZORSZÁG ellen. Vagy Észak-Macedónia..
Meg ki lehet esni 2 ponttal, úgy hogy a lesgólt is nézve minden meccsen mi vezettünk, és csak az utolsó percekben tudtak ellenünk egyenlíteni vagy vezetést szerezni az utolsó három nagy torna 3 győztese! A címvédő EB győztes, a címvédő VB győztes és az azelőtti VB győztes ellen.
Konkrétan pár percen múlt hogy 1et közülök kiejtsünk! Olyan csapatok tovább jutottak 3. vagy 2. helyen akik eredmények alapján gyengébbek mint mi, mert a hasonló nagy válogatottak széttépték őket, mi meg szoros ki-ki meccseket hoztunk ellenük.

Lehet énekelni a himnuszt egy ilyen x után, főleg hogy mennyi sarazást és ocsmány politikai hurrogást kapott a nemzet (senkit se érdekel hogy jogosan vagy sem)..
A fiúk kimentek a németekhez és megmutatták hogy nem lehet minket lenézni és általánosítani. Mert sok külföldi szerint az az alap hogy a magyar bunkó paraszt.

Énekeljék csak a himnuszt, nagyon szép hagyomány, és ilyen esetekben nem csak a győzelemnél van értelme. Legyünk már kicsit büszkék bszki. Ez a válogatott 20-30 évig közröhej tárgya volt, semmire se voltunk jók. Onnan visszajutni ilyen szintre nem nagy dolog hanem óriási.
A portugálok ellen, hazai pályán Budapesten játszottunk, és óriái balszerencse volt hogy 3 lett közte. Konkrétan a portugáloknak tele volt a gatya a 83. percben hogy bizony nekik itt lefőtt. Aztán visszafújták, mi összetörtünk kicsit és egy megpattanóból elmentek ami végleg leküldött minket a padlóra és rövidzárlat. Ez történt.

És miért tudtunk utána még is két X-et összehozni? Mert nem sírtunk meg nyavalyogtunk hanem felemelt fővel bátran szembenéztünk azzal mi történt, levontuk a tanulságot és énekeltük a himnuszt. Szerintetek lett volt 2 pontunk ha nem énekelnek annak a meccsnek a végén? Nem az éneklés miatt lett 2 pontunk, hanem a győztes mentalitás miatt ami magával hozza az éneklést is.
A fiúk nem nyilatkoztak olyat hogy de hát nem is volt les, meg hülye bíró, senki se kérte hogy locsolják fel a pályát, hülye sorsolás, szemét uefa, megpattanó csak a balszerencsén múlt pedig mi voltunk a jobbak... Mi szurkolók mondhatunk ilyet, de korábban ez a mentalitás a játékosoké és edzőké is volt. Ezért voltunk szarok. Most győztes mentalitásunk van, és azt mondjuk hogy hát igen, még keményebben kell edzeni és még erősebbnek kell lenni fejben, legközelebb még jobban küzdünk, nincs mutogatás meg panaszkodás!

=D> =D> =D>

Hihetetlen milyen búval bszott emberek vannak hogy ilyenkor is csak a szánalkozás meg a sarazás megy.

Rossi - Löw... hát igen.. :D
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 752
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.24. 09:51:44

A tegnapi meccs igazi tanulsága számomra az volt, hogy Rossi jobb kapitány, mint Lőw. Ez sem jelentéktelen tanulság egy Barca szurkoló számára.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 613
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.24. 09:16:27

mess2009 írta:
2021.06.24. 08:55:09
lehet, hogy nem olvastam mindent elég figyelmesen de mintha senki nem írta volna le: a csapatunk egy "halálcsoportba" került és utolsó helyen végezve ki esett.
hogy miért?
nyilván mert így leírva sima hazaárulásnak minősül. szóval hihető vagy nem nagyjából ugyanúgy éltem át a meccseket mint ti de mégis valahogy érzek egy kis disszonanciát amiatt, hogy ez az eleve hősök vagyunk - mert ki jutottunk- hangulat valójában az igazi értékeinket devalválja. lényegében egy 0-3-as vereségnél u. azt adtuk elő dics és valódi himnusszal, mit a két szenzációs döntetlennél.
amúgy a többivel egyetértek. a válogatottunk nagykorú lett, jöhetnek a felnőttek a VB.-n sok sikert!
Én más szemszögből nézem (néztem) a végeredményt.
Eleve úgy indultunk, hogy pontot sem szerzünk. A portugál meccs után (akiket a leggyengébbnek tartottunk) hajlamosak voltunk azt gondolni, újabb nagy összeomlásoknak leszünk tanúi a következő mérkőzéseken. Erre cáfolt rá a csapat. Mindkét meccsen mi vezettünk, az ellenfél futott az eredmény után. Jó volt látni Deschampsot a gólunk után, ahogy fogta a fejét. Lehetett végig izgulni a meccseket, nem azon gondolkodni a 60 percben, hogyan lehetett volna felállni másképp, mert az ellenfél már hárommal vezet.

A portugál meccs után én is felszisszentem, amikor a himnuszt énekelték, mintha győztünk volna. Én személy szerint kínosnak éreztem. Meg lehet köszönni a játékosoknak a biztatást, de a himnuszt hagyjuk már a győzelmekre.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.24. 08:59:58

mess2009 írta:
2021.06.24. 08:55:09
lényegében egy 0-3-as vereségnél u. azt adtuk elő dics és valódi himnusszal, mit a két szenzációs döntetlennél.
És ez rendben is van. Mindig így kéne támogatni a fiúkat, az a 0-3 gyakorlatilag 0-1 volt. Így kell kiállni, csodálatos.
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6692
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.24. 08:57:49

Barca_10 írta:
2021.06.24. 08:23:49
Szalai konkrétan masszív erősítést jelentene a jelenlegi védelmünkbe. Az ő esetében már az EB előtt írták a Sevillát és az Atleticot, a napokban feljött az Atalanta érdeklődése is.
Nem mellesleg ballábas, én is megnézném a franciáink helyett :D

Nekem Sallai a nagy meglepetés, én még nem láttam ilyen jól játszani, mint most az EB-n. Van egy Freiburg-fan ismerősöm, Ő mondja, hogy ott is legalább ilyen jó.
Illetve Nagy Ádám a nagy kedvencem, remélem kap esélyt valami PL-középcsapatnál. Szerintem rosszul tette, hogy ennyit maradt Bologna-ban, de még Ő is csak 26 éves, reméljük lesz még ideje bizonyítani magasabb szinten is.

De le a kalappal mindegyikük előtt, csak remélni tudom, hogy a következő világversenyig marad Rossi és kitart a lendület. Egyedül Szalai (meg talán Fiola) megy kifelé, Őt majd valahogy pótolni kell, de korban rendben van a csapat a következő világversenyig.

Egy valamit nem értek, a 16-os EB-n az egyik legjobbunk volt és azóta nagyon eltűnt: Kádárral mi lett?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.06.24. 08:55:09

lehet, hogy nem olvastam mindent elég figyelmesen de mintha senki nem írta volna le: a csapatunk egy "halálcsoportba" került és utolsó helyen végezve ki esett.
hogy miért?
nyilván mert így leírva sima hazaárulásnak minősül. szóval hihető vagy nem nagyjából ugyanúgy éltem át a meccseket mint ti de mégis valahogy érzek egy kis disszonanciát amiatt, hogy ez az eleve hősök vagyunk - mert ki jutottunk- hangulat valójában az igazi értékeinket devalválja. lényegében egy 0-3-as vereségnél u. azt adtuk elő dics és valódi himnusszal, mit a két szenzációs döntetlennél.
amúgy a többivel egyetértek. a válogatottunk nagykorú lett, jöhetnek a felnőttek a VB.-n sok sikert!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.06.24. 08:54:45

Barca_10 írta:
2021.06.24. 08:23:49
Szalai konkrétan masszív erősítést jelentene a jelenlegi védelmünkbe. Az ő esetében már az EB előtt írták a Sevillát és az Atleticot, a napokban feljött az Atalanta érdeklődése is.
Ezt írtam még az EB előtt, de most ez teljesen egyértelmű lett. Eszméletlen stabil, és milyen mélységi indításai vannak... Nagyon nem semmi a srác.
més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21225
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.06.24. 08:54:23

Annak ellenére, hogy nem jött össze most a továbbjutás, amit most letett a válogatott, még nagyobb teljesítménynek tartom, mint a 2016-os menetelést. Az ellenfeleink min. top 10-es, de talán top 5-ös válogatottak voltak. Ahhoz képest minden meccsen partiban voltunk, az első meccsben sem volt benne a 3 gólos különbség, utána mondtam is, hogy a későn beintett les és a flipper gól fogott meg bennünket, utólag még jobban kijött, hogy bizony ezen az EB-n nem voltunk 3 góllal gyengébbek, mint a portugálok.

Ráadásul nem is úgy értük el a bravúrokat, mint a legtöbb kiscsapat, hogy beparkoltuk a buszt, aztán próbáltunk gólt makkolni valahogy, hanem nagyon jó kis támadásokat vezettünk, helyenként tetszetősen játszottunk. A szív és az akarat mellett a taktika is remek volt, tehát a fiúk mellett Rossi előtt is le a kalappal! Ennyit tesz egy jó edző, mert vannak ügyes játékosaink, de ezzel együtt Pintér, Egervári arcokkal szerintem ugyanúgy égtünk volna, mint korábban.

Egy kis szerencsével pedig a továbbjutás is meg lehetett volna.... :shock: De ez így fantasztikus volt. =D>
Az utolsó csoportkörös meccsre megnyitották a hispánok a gólcsapot.
Hozzátenném, a szlovák védelem ehhez keményen asszisztált. Jól játszottak a spanyolok, de sokkal jobb védelmeket kell majd feltöriük a támadóiknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2021.06.24. 09:02:39-kor.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2021.06.24. 08:49:52

Amikor kiderült, hogy milyen csoportban leszünk onnantól kezdve már mindenki tudta szerintem azt, hogy a tisztességes helytállás lesz a cél. Amikor Szoboszlai & Kalmár kiestek, akkor meg már végképp tudtunk ezt mindannyian.

Ami talán "probléma" volt - és ezt magamon is éreztem - az az, hogy "evés közben megjött az étvágy". Ez alatt arra gondolok, hogy az elvárthoz képest a válogatott olyan jól teljesített, hogy 3 meccsből szinte mindegyik nyerhető lett volna. Emiatt bennem megvallom, hogy van egy minimális keserűség. A gólok, amiket bekaptunk, azok leginkább mi hibánkból történtek és nem az ellenfél fantasztikus támadóképességei miatt. A mutatott játékával egyik csapat se kerekedett igazán fölénk, egyszerűen a kispadjaikkal őröltek fel minket.

Félelmetes ezt kimondani de ha olyan csoportba kerültünk volna ahol csak egy top csapat van, akkor simán továbbmentünk volna. Igen. Simán. Abból a szempontból nagyon jó volt a csoport, hogy olyan csapatokkal kerültünk össze, akiknek a meccseit sokan nézik. Jó alkalom volt ez arra, hogy nevet szerezzünk magunknak és ahogy olvasom a nemzetközi sajtót meg labdarúgással foglalkozó külföldi Facebook oldalak kommentjeit el lehet mondani azt, hogy az emberek szívét már megnyerte ez a csapat.

Nagyon fontos az, hogy továbbra is maradjunk a földön. Ez alatt azt értem, hogy senki se várjon támadófocit meg ilyesmit. Arra kell törekednünk, hogy kevesebb gólt kapjunk mint az ellenfél, mert támadók terén egyszerűen nincsen meg az a repertoár, hogy azt mondjuk, hogy majd úgyis többet lövünk.

Teljesen reálisnak tartom a Katarba való kijutást, főleg ha Szoboszlai és Kalmár ismét a fedélzeten lesznek.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.06.24. 08:23:49

Szalai konkrétan masszív erősítést jelentene a jelenlegi védelmünkbe. Az ő esetében már az EB előtt írták a Sevillát és az Atleticot, a napokban feljött az Atalanta érdeklődése is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3338
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.06.24. 08:20:57

Kíváncsi vagyok valakire felfigyelt-e nagyobb csapat, mert itt nem csak arról van szó, hogy bemákoltunk 3 meccset, itt komoly csapat és egyéni teljesítmények voltak. Orbán, Szalai, Nagy Ádám, Schäfer. Meglepne ha mindenki maradna a csapatában.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.24. 07:55:45

Hatalmas gratula a csapatnak. Majdnem kiejtettük a németeket és tovább mentünk a halál csoportból. Fantasztikus meccs volt. A végén ahogy a németek húzták az időt! Megérdemelte volna ez a csapat a továbbjutást! Küzdésből, akarásból csillagos ötös! Remélem megmarad ez csapatszellem és Rossi is marad és akkor lehet keresnivalonk a vb-n, Igazából a portugálok elleni meccset sajnálhatjuk, az is simán hozható lett volna ilyen játékkal! =D> =D> =D>
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3967
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.06.24. 05:51:10

Nagyszerű meccs volt, tényleg büszkék lehetünk a csapatra. Sok jó egyéni teljesítmény volt tegnap. Akit kiemelnék az a fórumon sokszor "földbe döngölt" Szalai Ádám. Hihetetlen fontos a játéka ennek a csapatnak. Másik pedig az én új kedvencem, akit az EB előtt nem is ismertem: Schäfer András.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.24. 01:43:15

Mindig is rendkívül kritikus voltam a magyar focival, és így válogatottal szemben is, és az is maradok.

Amit viszont most letettek az asztalra ezen a 3 meccsen, arra csak azt tudom mondani, hogy gyönyörű volt, és köszönöm. Hajtottak, szívüket és lelküket kitették a pályán, önbizalommal játszottak, nem ismertek elveszett labdát. A világ legjobb csapataival nem csak, hogy versenyben voltak, de a portugál meccs végét leszámítva még hátrányban sem voltak. A világ legjobbjaival szemben, nem túlzás.

Szenzációs teljesítmény. Szép volt fiúk. Elképesztően hálás vagyok ezekért az élményekért, amiket szereztek nekünk.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.23. 23:49:35

Nem hittem volna, hogy életem legizgalmasabb meccse egy magyar válogatott meccs lesz. Hát gratula!

(ez a sorsolás ez mi? Ha tovább is jutunk egy ilyen csoportból akkor is jöhet egy Belgium vagy Anglia. Köszi )
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 613
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.23. 23:27:08

Jól küzdöttek a fiúk. Minden elismerésem nekik.
Az első gólt sajnálom. Ott Gulácsi túl optimista volt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19591
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2021.06.23. 22:58:12

Nagyon nehéz ilyenkor mit mondani, ki gondolta volna pontot szerzünk, S 6 percen múlott. De ez a csapat mert nagyot álmodni, s rengeteg embernek szereztek örömöt. Gyönyörű volt fiúk, le a kalappal, nagyon büszke vagyok rájuk. Nagyon kellenek ezek a sikerek a focinknak,megismer minket egy fél világ. Németország mindenképpen.

Szép volt fiúk!!!!!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése