NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.03. 10:45:53

Korrekt nyilatkozat. Kiváncsi vagyok, mi valosul meg belőle.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.04.03. 02:01:23

Moniz:
“Nem hiszem, hogy ez problémát jelentene majd, Bödét senki nem fogja például megvásárolni, egyrészt mert nem fogom elfogadni az ajánlatot, másrészt mert még nem olyan jó, hogy őt megvegyék. Ki az a Böde és ki az a Ricardo Moniz? Ki az a Leonardo és ki az a Jenner, ért engem? Nyertünk valamit? Nem. Ők akkor mehetnek majd el, ha valamit majd megnyertünk, amikor már készen állnak arra, hogy az új klubjukba sztárként érkezzenek. Böde legfeljebb akkor fog elmenni, amikor például jövőre megnyertük a bajnokságot és az Európa Ligában a negyeddöntőig jutottunk. Ő Paksról érkezett, semmiféle nemzetközi tapasztalata nincsen, neki velünk kell maradnia és megrúgni a 25 gólját jövőre, akkor talán visszatérhetünk a témára, akkor talán ő, Somalia és Besic például elmehetnek, de addig…. ők még nem elég jók. Semmit nem tettünk le még az asztalra. Ötödikek vagyunk, ez semmi. Érthető? Besic jól teljesit, Böde elkezdett gólokat rugdosni, az újságok elkezdtek beszélni róluk, de nekünk meg kell őriznünk a szerénységünket és egyszerűnek kell maradjunk. Úgy, ahogy a szurkolóink.”
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.01. 13:53:16

Azt hiszem valaki itt túl sokat nézte a TrolFocit :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.04.01. 00:14:23

Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.31. 22:42:39

Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.10. 21:33:18

nagyiibarca írta:Honvéd 0:4 Videoton ( Mitrovic 2, Kovács,Oliveria)
Észrevehető a változás a Vidi játékában Sousa távozása óta. Egyre nagyobb
hangsúlyt fektetnek a támadójátékba. Igaz hogy nem meneteltek az EL-ben
volna odáig ha jobban kinyílnak. Egyébként mind a négy gól klasszis megoldás volt. Remélem hogy a Kovács Istvánt nem viszi el senki nagy csapat mert szép jövő áll előtte.
Tegnap pedig Eger - Vidi 0-4

Nagyon szimpatikus Gomes mester már az első másodperctől, amit meg akar az tényleg látszik. Kovács eszméletlen, remélem még 1-2 évig itt tudjuk tartani, mert simán van benne akkora potenciál hogy világklasszissá nője ki magát.

Az mindenesetre látszik, hogy messze a legjobb formában vagyunk perpillanat, de van egy olyan érzésem hogy ez ki fog tartani még egy darabig. Az első 2 tavaszi forduló után kijelenthetem, hogy focit csak a mi meccseinken véltem felfedezni, a Győr katasztrofális játékkal húzta be őket, a Loki ma szintén, és a Fraditól sem voltam elájulva, sőt. Ennyi ember előtt azért én jobb produkciót vártam.

Sajnos a Győr előnye óriási, nem fogja behozni senki őket, a kupában elődöntőzünk velük, be kell húzni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.10. 20:43:08

Na hazaértem a Derbyről, hatalmas élmény volt.
Teltház, 16 000+ ember, hatalmas hangulat! Félidőben görögtűz az egész stadionban!

Sajnos Moniz alatt ennyire impotens játékot még nem láttam, a középpályánk szinte teljesen eltűnt, amíg Leonardo be nem jött. A két új srác Martinus és Aborah egyenlőre nem lopták be magukat a szívembe. Bödét nagyon fogták.

A lényeg, azaz a 3 pont megvan !
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.03.03. 21:19:21

Honvéd 0:4 Videoton ( Mitrovic 2, Kovács,Oliveria)
Észrevehető a változás a Vidi játékában Sousa távozása óta. Egyre nagyobb
hangsúlyt fektetnek a támadójátékba. Igaz hogy nem meneteltek az EL-ben
volna odáig ha jobban kinyílnak. Egyébként mind a négy gól klasszis megoldás volt. Remélem hogy a Kovács Istvánt nem viszi el senki nagy csapat mert szép jövő áll előtte.

Pápa 0:3 FTC (Jenner,Aborah,Böde)
Jól kezdett a Pápa majd nagyon nyomott a Fradi aminek meg is lett az eredmény két gyors góllal. Szépíthetett volna a Pápa de Maric ziccert hibázott.
Összeségében jobban játszott a vendégcsapat, megérdemelten nyertek.
Jó előkészület volt a Derbi elött.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.02.28. 18:23:08

davi10 írta:Kinek jó, kinek rossz hír, de elfogytak a jegyek a Márius 10.-i Fradi - Újpestre!!
Volt róla szó, hogy a kapu mögül kiveszik az üléseket, hogy több ember férjen be, szóval akinek még nincs jegye, az még reménykedhet.
Ennyire életemben még egy meccset se vártam, nagyon jó lesz :D
utolsó előtt nap, amikor már csak pár száz jegy volt, sikerült szerezni a 6. szektorba. Nagyon várom, remélem, hogy kiütjük őket, és méltóképpen ünnepeljük meg eme napot.

Csilus Tamás egyébként profi szerződést kapott. Nekem is, és úgy néz ki Moniznak is tetszik a játéka, és lát benne valamit. Legalább a fiatalok most már látják, hogy bizony van értelme komolyan venni, és harcolni.

Előtte lévő nap meg Punnany koncert, szép kis hétvége lesz :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.26. 15:30:30

Kinek jó, kinek rossz hír, de elfogytak a jegyek a Márius 10.-i Fradi - Újpestre!!
Volt róla szó, hogy a kapu mögül kiveszik az üléseket, hogy több ember férjen be, szóval akinek még nincs jegye, az még reménykedhet.
Ennyire életemben még egy meccset se vártam, nagyon jó lesz :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.25. 21:40:09

Én nem mondom, hogy ez a váci eset normális, de pl. a Malagánál ugyanez a helyzet. Nem, hogy folyamatosan játszanak, de azt jól teszik és eredményesen. Feel the difference! Mi a különbség a magyar és a spanyol foci közt?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.02.25. 20:49:02

Taibi írta:Váci focistáknak nem fizetik a bérüket, a váci női kéziseknek nincs pénzük elutazni az idegenbeli EHF-kupa meccsükre...
Várom már hogy mikor jönnek hasonló hírek a szintén nb1-es férfi kézisekről.
A Nemzet Sportvárosa... :cry:
+ fél óra tanakodás után mikor Gomes akart tartani egy gyors átmozgató edzést, kijött a helyi Misa bá, és lezavart mindenkit a pályáról, mert elromlik. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.23. 14:23:26

Na megtartotta a Fradi "hagyományteremtő céllal" az I. Utánpótlás konferenciát!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cZHftjg7Wk

Nagyon remélem, hogy lesz is belőle valami, tanulnak valamit Moniztól és mi is ilyen van Nistelrooyokat nevelünk majd ki :D

Juhász Roli sajnálom, hogy végül nem nálunk kötött ki, de azt olvastam, hogy a TELJES fizuját jótékonysági célokra adományozza :shock:

+
Jelenleg Budapesten tartózkodik David Mendes Da Silva, 7szeres holland válogatott védő. Van esély a leigazolására, de elvileg csak "látogatóba jött".
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2013.02.23. 13:25:19

salas9 írta:Na, úgy tűnik tényleg elmarad a Vác-Videoton mérkőzés. A hazai játékosok is kint vannak, de mondták, hogy nem lépnek pályára, és a pályamunkások sem takarították le a játékteret. Sajnálatos...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... cs-2220431
Váci focistáknak nem fizetik a bérüket, a váci női kéziseknek nincs pénzük elutazni az idegenbeli EHF-kupa meccsükre...
Várom már hogy mikor jönnek hasonló hírek a szintén nb1-es férfi kézisekről.
A Nemzet Sportvárosa... :cry:
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.23. 12:53:34

Na, úgy tűnik tényleg elmarad a Vác-Videoton mérkőzés. A hazai játékosok is kint vannak, de mondták, hogy nem lépnek pályára, és a pályamunkások sem takarították le a játékteret. Sajnálatos...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... cs-2220431
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.02.20. 16:29:01

szép napot srácok :)

Labdarúgó-csapatunk vezetése ma délelőtt megállapodott Leonardo Santiagóval, így a brazil támadó hivatalosan is a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

Név: Leonardo Vitor Santiago
Születési idő/hely: 1983. 03. 09., Rio De Janiero
Poszt: támadó
Korábbi klubjai: Feyenoord (2000-05), NAC Breda (2006), Ajax (2007-09), NAC Breda (2009-11), Red Bull Salzburg (2011-12)
Eddigi eredményei: UEFA Kupa-győztes (2002), Holland Kupa-győztes (2007), Holland Szuperkupa-győztes (2007), osztrák bajnok (2012), Osztrák Kupa-győztes (2012)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.02.19. 18:09:07

nagyiibarca írta:Pont került a Juhász ügy végére. A válogatott védő a Videotonban folytatja pályafutását. Meglepő dolog!
http://www.rsca.be/go/nl/article/33228/ ... r_videoton
Egyelőre a klub még nem jelentette be, de minden jel erre utal.
Tényleg érdekes, a Vinícius-Caneira védőpárost láthattuk az EL-ben is, hogy milyen melóra képesek, most tavasszal meg már nem lesz túl sok meccs. Egy fiatal kiegészítőembernek jobban örültem volna, Juhász azért "cserének" egy NB1-be finoman szólva is luxus, bár tuti fog kapni lehetőséget.
Mondjuk azt sem tartom kizártnak hogy nálunk marad végleg, Viníciust szvsz el fogja vinni egy nagyobb csapat, utána azért bőven jól jöhet.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2013.02.19. 15:55:33

Pont került a Juhász ügy végére. A válogatott védő a Videotonban folytatja pályafutását. Meglepő dolog!
http://www.rsca.be/go/nl/article/33228/ ... r_videoton
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.02.13. 10:34:40

Deus írta:http://www.youtube.com/watch?v=Bqx2YTIyx1E

A Loki szurkolói azt nehezményezték, hogy a HaHa januári, hét fős debreceni demonstrációján a stadion-beruházást is támadták. A drukkerek közül az egyik felvette a mikrofont, és ingerülten kérdőre vonta a HaHa-sokat. Hangos szóváltás alakult ki a szurkolók és a diákok között.
Jogos a felháborodásuk szerintem, bár ezt kulturáltabban is előadhatták volna. A stadiont már 2004 óta ígérgetik, megérdemelné a csapat végre, hogy be is váltsák az ígéretet. Szerencsére már el is kezdődtek a munkálatok.
Le merem fogadni, azért a Plázát meg a Fórumot előszeretettel látogatja ez a dísz...!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.02.12. 16:12:39

http://www.youtube.com/watch?v=Bqx2YTIyx1E

A Loki szurkolói azt nehezményezték, hogy a HaHa januári, hét fős debreceni demonstrációján a stadion-beruházást is támadták. A drukkerek közül az egyik felvette a mikrofont, és ingerülten kérdőre vonta a HaHa-sokat. Hangos szóváltás alakult ki a szurkolók és a diákok között.
KépKép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.02.08. 19:31:37

davi10 írta:+
Milos Zseravica
Ott volt a Marbellai edzőtáborban és eldőlt, hogy nem igazol ide.

Én végülis mind Juhásznak, mind Szabicsnak örülnék, főleg mert magyar játékosok, de azért annyira nem rosszak :D
Eddig is sokalltam a külföldieket, de sajnos nincs mit tenni, eléggé elb*szták az utánpótlást pár éve, majd 10 év múlva talán lesznek normálisa magyar játékosok.
hát ha már mindenkit nézünk, akkor még volt egy Lelo nevű védő, illetve egy kanadai csatár is szóba jött, de Lelo nem felelt meg, a kanadai meg eligazolt a egy nívósabb csapatba, Torontoba. jaj de bánom..


Nem teljesen a mi hibánk az utánpótlás. Legalábbis ha a Fradira gondolsz. az egész magyar utánpótlás a béka segge alatt van. Akkor jár a legjobban egy 17-18 éves srác, ha hamar kimegy külföldre. A mai kis fiatalok le se tolják a focit. Tisztelet a kivételnek. Az a fontos nekik, hogy este milyen buli van, milyen legyen a hajuk..A küzdeni akarás, a győzelmi vágy messze van tőlük. Hallottam olyan esetről, hogy egy szurkoló megkérdezett egy 18-19 éves srácot, hogy miért nem marad kint kicsit gyakorolni edzések után? Mire a válasz: 'nincs kedvem, meg a többiek kiröhögnének'. Na itt tart a magyar foci. És ezért tart itt a válogatott.
Persze lehet ez csak pletyka volt.

A magyar edzők is nem próbálnának tanulni a külföldiektől, akik itt vannak, pedig akik nívósabb bajnokságokból, országokból jöttek, lásd Sousa, Rossi, Moniz, lehet többet tud, mint egy Mészöly. Varga Zolit se 'hagyták' normálisan dolgozni, mert 'csak' kölni edzőakadémiát végzett. Inkább kikezdik azt, aki nincs benne a magyar edzőkörforgásba. Ott fúrják őket, ahol tudják. De ideje lenne észbe kapni, hogy mennyire le vannak/vagyunk maradva az elit futballtól.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.08. 19:06:45

+
Milos Zseravica
Ott volt a Marbellai edzőtáborban és eldőlt, hogy nem igazol ide.

Én végülis mind Juhásznak, mind Szabicsnak örülnék, főleg mert magyar játékosok, de azért annyira nem rosszak :D
Eddig is sokalltam a külföldieket, de sajnos nincs mit tenni, eléggé elb*szták az utánpótlást pár éve, majd 10 év múlva talán lesznek normálisa magyar játékosok.

Bödé-nek nagyon örülök, hogy végre behívták a válogatottba. Moniz rohadt jó játékost csinált belőle, de lesz ő még ennél is jobb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.02.08. 18:42:20

Na, akkor röviden vázolom a Fradi jelenlegi helyzetét, annak az egy-két embernek, akit érdekel :)

Ma utaztunk el Belekbe, a csapat érkezése estére várható.
Egyes információk szerint néhány nagyobb nevű játékos csatlakozhat a csapathoz.

Sno, aki az Ajaxban, a Celticben és a Bristolban is megfordult, első két csapatnál bajnokságot nyert, jelenleg ha jól emlékszem a Feyenoord játékosa. Elméletileg kölcsönbe jönne, 25 éves támadó középpályás, tipikus robotoló, nagyszerű fizikummal, illetve elég gyors is. Egyetlen problémája, hogy 2szer is volt szívrohama, mindkétszer a pályán, de ha minden igaz a második esetnél már saját lábán hagyta el a játékteret. Decemberben túlesett egy műtéten, miután az orvosok szabad utat adtak neki a játékhoz. Az edzőjével nincs jó viszonyban, így még nagyobb esély van, hogy hozzánk csatlakozzon. Ha minden igaz csak kölcsönbe jönne.

Leonardoról komolyabban szerintem nem kell beszélni, stabil Ajax játékos volt. Már szeptemberben is próbálta csábítani Moniz, akkor még nem adta be a derekát, most viszont egyre valószínűbb, hogy nálunk folytatja. Valószínűleg kicsit lejjebb kell vinnie az igényeit, hogy megszerezhessük.

Aborah szintén ex-Ajax játékos, ő már játszott nálunk felkészüli mérkőzésen, ahol gólt is szerzett. Moniz sokat dicsérte, és azt mondta, hogy komoly erősítése a csapatnak, így elég nagy esély van rá, hogy őt leigazoljuk. Tipikus osztogató középpályás, nagyszerű látása van a pályán, illetve nagyszerű labdákat ad.

Juhász Rolandnak két csapat maradt a kalapban az nso forrásai szerint, az egyik egy orosz klub, a másik a Fradi. Őt sem kell bemutatnom, valószínűleg erősítés lenne nekünk, de nem örülnék neki, pár hónapja még azt nyilatkozta, hogy nem jönne a Fradi, most viszont ha úgy van ugródeszkának használna minket.

Illetve volt Szabics Iminek egy sokadik elszólása a válogatott meccs után, ami így hangzott:
-Mi a véleményed az első válogatott meccsét játszó Bödéről, milyen duót alkotsz vele?
-Hát majd a Fradiban is...összeszokik ez a duó :)
Valószínűleg nem most fog ideigazolni, mivel szerződése van, de már sokadszor utal rá, hangoztatja, hogy itt szeretné befejezni a pályafutását. Egyesek már most dobálóznak a nevével, de komolyabban csak nyáron kerülhet szóba szerintem.

Van már egy biztos igazolásunk, Junior Fell, brazil középső hátvéd. A Marbellai edzőtábor minden meccsét végigjátszotta. 21 éves, egész ügyes játékos, illetve az információk szerint Somalia után ő a leggyorsabb a csapatban. Moniz ilyen embert keresett Besic mellé, aki gyors és magas. Klein nem volt jó mert lassú. Egész jól lehozta a meccseket, főleg ha megnézzük, hogy kik ellen játszottunk-Steau,Basel,Dynamo. A meccsek alapján amiket láttam, nem tartom olyan hatalmas fogásnak, inkább üzletinek tűnik, miszerint Moniz kicsit kupál rajta, és később egy kis pénzért továbbadjuk. Persze csak én gondolom így, lehet erősítés lesz, de én Ottennek jobban örülnék középen.

Továbbá nemrég látott napvilágot a hír, miszerint Moniz a Hereenven kötelékeihez tartozó Martinusban is gondolkodik. A srác gyors, fürge, ügyes. Olyan mint Somália, csak nem fél a labdától. Talán rá van a legkevesebb esély, hogy elhozzuk.

Elnézést az untatásért :P
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.01.28. 12:08:59

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... et-2212111

Ha minden igaz csak összejön végre egy Loki stadion, amit valóban annak is lehet minősíteni. Bár 2014 tavaszára készül el elvileg, szerintem örülhetünk, ha a 2014/15-ös idényt el tudjuk kezdeni az új arénában. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6728
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.27. 16:22:04

Messa írta:
Nikolics meg 12 perc alatt rúgott 2-t, érthetetlen számomra hogy miért nincs még most sem ott a válogatott közelében sem.
Egervári inkább behív egy Németh Krisztiánt aki lő 15 meccsen 2 gólt, mikor Niko idén fél európát kivégezte. Érthetetlen.
Majd Böde után :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése