Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.09.05. 20:44:54

Gyepes miért válogatott "focista"????? :? :roll:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.09.05. 20:37:20

kanty írta:Hamarosan kezdődik a mecs :wink:
Mindenki legyen aa TV előtt a szerencsésebbek a helyszinen és szurkoljon.
Mi is ezt tesszük innen Erdélyből!!!!
:wink:
Igy igaz! Hajra Magyarok!

1-0 a svedeknek... :roll: :( :cry:
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.05. 19:53:18

Hamarosan kezdődik a mecs :wink:
Mindenki legyen aa TV előtt a szerencsésebbek a helyszinen és szurkoljon.
Mi is ezt tesszük innen Erdélyből!!!!
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2009.09.05. 19:44:41

Hajrá Magyarok!
Meglehet a győzelem! -így még nem izgultam Magyar meccs előtt.
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2009.09.05. 18:23:49

Barcaman14 írta:
robertfcb írta:Kíváncsi vagyok Torgelle vagy Rudolf lesz -e a kezdő.
Én Rudolfot játszatnám (és ezt nem a Loki iránti rajongásból mondom :D ). Szerintem most tele van önbizalommal és ezt ki kell használni !Ha jól emlékszem a múltkor be talált a svédeknek..... :)

HAJRÁ MAGYAROK!!
Kár hogy Rudolf kiesett, sztem Huszti lesz elöl, nem hiszem hogy Sanyit megkockáztatják. Meg így legalább mindenki fel fér a középpályára.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2009.09.05. 18:12:12

fcbarca0827 írta:
Barcaman14 írta: Én Rudolfot játszatnám (és ezt nem a Loki iránti rajongásból mondom :D ). Szerintem most tele van önbizalommal és ezt ki kell használni !Ha jól emlékszem a múltkor be talált a svédeknek..... :)
Én is Rudolfot játszattam volna, ahogy Koeman is, de...:
Rudolf meghúzódott, nem játszik a Svédek ellen...
Kár érte, mert ő tud futballozni ostoba sanyival ellentétben
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.05. 17:38:46

Barcaman14 írta: Én Rudolfot játszatnám (és ezt nem a Loki iránti rajongásból mondom :D ). Szerintem most tele van önbizalommal és ezt ki kell használni !Ha jól emlékszem a múltkor be talált a svédeknek..... :)
Én is Rudolfot játszattam volna, ahogy Koeman is, de...:
Rudolf meghúzódott, nem játszik a Svédek ellen...
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.09.05. 16:10:21

Nagyon fontos ez a mai meccs! Ugyanis,ha sikerülne egy jó eredményt elérni ( nálam a döntetlen is az) ,akkor egy dán vereséggel akár csoportelsők is lehetnénk,ha sikerülne megfogni a portugálokat.Azért is fontos még a mai meccs,mert egy jó eredmény nagy önbizalmat adhatna. Már az is bravúr lenne,ha 2. helyet sikerülne megcsípni.Nagyon fogok szurkolni a magyar csapatnak,hogy a Debrecen BL-sikere után a válogatott is elérjen egy nagy dolgot!
Ugyanakkor a realitás - amit Koeman nagyon helyesen megfogalmazott- az,hogy a svédek sokkal esélyesebbek. A játékosaik tapasztaltabbak,képzettebbek és mostmár sajnos motiváltak is.A legnagyob baj pedig,h komolyan fogják venni a meccset,m nincs más választásuk,így benne van egy nagyobb zakó esélye is. DE ha mi szereznénk meg a vezetést,akkor az idő múlásával az akarást ellenük lehetne fordítani,görcsössé válnának.Ezért kell nagyon meghajtani az első 20 percet.
Remélem,ha kikapunk sem fogja senki sem negatívan értékelni ezt a csapatot,mert ez az utóbbi évek legjobb magyar válogatottja.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.05. 15:20:52

robertfcb írta:Kíváncsi vagyok Torgelle vagy Rudolf lesz -e a kezdő.
Én Rudolfot játszatnám (és ezt nem a Loki iránti rajongásból mondom :D ). Szerintem most tele van önbizalommal és ezt ki kell használni !Ha jól emlékszem a múltkor be talált a svédeknek..... :)

HAJRÁ MAGYAROK!!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.09.05. 14:44:10

Alberto10 írta:valaki nem tudja melyik hotelben szálltak meg a svédek???
előre is köszi :wink:
Ha jól tudom a Hilton Hotelban! :wink:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.09.05. 14:43:24

valaki nem tudja melyik hotelben szálltak meg a svédek???
előre is köszi
Ha jól olvastam, akkor a Hiltonban.
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.09.05. 14:43:10

Már nagyon várom a ma estét, ekkora esély már rég nem volt a selejtezők ezen szakaszában. Meg kell nyerni ezt a meccset, már idegenben is majdnem sikerült megcsípni a svédeket, itthon kötelező, ha akarunk valamit a kijutással kapcsolatban. Kíváncsi vagyok Torgelle vagy Rudolf lesz -e a kezdő. Nem tudom, elég húzós kérdés mindenesetre.
Hajrá Magyarok !
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2009.09.05. 14:39:49

valaki nem tudja melyik hotelben szálltak meg a svédek???
előre is köszi :wink:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 14:05:51

kopter: mondjuk ha reálisan nézed, tényleg jogos, hogy nem lehet esernyőt bevinni.
1. semmit nem látna a mögötted ülő
2. a futballhuligánoknak másra is jó, mint a fejük fölé tartani

Ma akárki nevet is rajta, győzelmet várok. Ezeket a svédeket most nagyon el lehet kapni. Nincs Zlatan. De ha van akkor is meg lehet őket ütni. Nagyon kéne a 3 pont ezen a meccsen. Egyébként az valóban igaz, hogy eddig semmit nem csinált a válogatott "csak" hozta a kötelezőt. Málta, Albánia, Dán X, de én ennek ellenére bízok benne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.09.05. 13:08:54

Na most reálisan nézve:
-hoztuk a kötelező meccseket, plusz egy döntetlen a dánokkal(ez is kötelező volt)
-Könnyű csoport(Svédek, Portugálok: rossz forma)
-Én semmivel nem látok többet ebben a csapatban, mint Várhidiéban(de legalább sokszor annyit keres).
-Ha ezen a két meccsen 2 pontot szerzünk, jók vagyunk.
Hajrá fiúk! Nagy lehetőség ez nagyon!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.09.05. 12:48:38

Majsorovic és Mellberg. Nem a kisujjamból szedtem, hanem a mai sportból Wink
Mellerg nem játszott tétmeccset??? :shock: Ő már legendának számit a svédeknél, nagyon rutinos róka. Vagy esetleg ez egy másik Mellberg?
Tamással egyet értek. Már az is nagy előrelépés amit eddig tett a válogatott. Pl. csak mi tudtuk oda-vissza verni az albánokat. Az elmúlt években az ilyen meccseket sem tudtuk hozni. És az eddigi két nehezebb meccsen, a svédek és a dánok ellen sem vallotunk szégyen, bárcsak egy pontot szereztünk, máskor ennyit sem szoktunk, ráadásul a játék is igencsak biztató volt.
Én sztem akármi legyen ezen a négy meccsen, ha esetleg bukunk, akkor is le a kalappal a válogatott előtt, mert játék és hozzáállás terén is hatalmasat fejlődtek, és nem is gyenge csoportot kaptak. Koemant tovább kell engedni dolgozni!
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2009.09.05. 12:24:33

Hajrá Srácok mindent bele most egy egész nemzet veletek van és nagyon szurkol értetek :!: A 2-1es győzelemmel ki is egyeznék amit a mai sportban írnak, de ezzel szerintem mindenki így aki nekünk szurkol magyaroknak :D
Szóval a mai JELSZÓ:
RIA-RIA-HUNGÁRIA :!: :!: :!:
és
HAJRÁ MAGYAROK :!: :!: :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.09.05. 12:05:16

El Payaso írta:
van Bommel írta:Ez most tényleg most vagy soha meccs. Ha az ilyen meccset nem tudjuk hozni, nincs miről beszélni nem érdemeljük meg a részvételt. De mikor ha nem most? Isaksson egy szerencsétlen, a két középsővédő nem játszott még tétmeccset, Zlatannak baja van, és ahogy észrevettem, neki a válogatott inkább nyűg. Mutassátok meg nekik! HAJRÁ MAGYAROK!
Ki lenne az a két középső védő?
Majsorovic és Mellberg. Nem a kisujjamból szedtem, hanem a mai sportból :wink:
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.05. 11:53:55

Varga Tamás írta: Málta és Moldva ellen a maximálisan megszerezhető 12 pontot bezsebeltük
Mármint: Málta és Albánia! :wink:

Csak így egyszerűen: Hajrá Magyarok! Én, nagyon bízok! :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.05. 11:47:27

A remény hal meg utoljára - meg a lepényhal... :wink:

Jó magam úgy gondolom, hogy újra van értelme bízni a fiúkban. Van értelme leülni a tévé elé, és megnézni a Magyar Válogatott mérkőzését. Van értelme bizalommal - bizakodva - tekinteni egy válogatott meccs elé.
Jómagam elégedett vagyok az eddigi teljesítménnyel, bizalommal viseltetek a válogatott játéka iránt. Végre sikerült előrelépni: az úgymond kötelezőket hozta a válogatott: Málta és Albánia ellen a maximálisan megszerezhető 12 pontot bezsebeltük, a dánok ellen győzelmet érdemeltünk volna.
Erwin Koeman eddigi munkája előtt le a kalappal.

Ezekkel a sorokkal várom az esti mérkőzést, amit nagyon régóta érzéssel átitatva fogok nézni. Őszintén büszke vagyok a fiúkra!

Zúgjon a HAJRÁ MAGYAROK!

RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!!
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.09.05. 11:40:21

LG írta:
van Bommel írta:Ez most tényleg most vagy soha meccs. Ha az ilyen meccset nem tudjuk hozni, nincs miről beszélni nem érdemeljük meg a részvételt. De mikor ha nem most? Isaksson egy szerencsétlen, a két középsővédő nem játszott még tétmeccset, Zlatannak baja van, és ahogy észrevettem, neki a válogatott inkább nyűg. Mutassátok meg nekik! HAJRÁ MAGYAROK!
Pontosan! Ez a meccs sorsdöntő, meg remek erőfelmérő is. Itt három pontot kell szerezni, ha akarunk vmit. Egy döntetlennel is reménykedni lehetne, de ha ezeket a gyenge svédeket nem tudjuk megütni, akkor sztem a portugálokat meg a dánokat sem. A vereség meg katasztrófa lenne. Nincs mese nyerni kell, és nem lehetetlen. Ez svéd válogatott már messze nem az a svéd válogatott, mely az egyik legjobb volt Európában. Olyan klasszisok, akik anno a csapatot húzták már vagy nem játszanak, vagy bőven a harmincon túl vannak. A fiatalok meg már nincsenek azon a szinten. Egyedül a sérüléssel bajlódó Ibrahimovicban bízhatnak, de egy embert, aki messze nem száz százalékos meg lehet fogni.
Ez már hozzáállás, jó látni ezt!

Most jöhetnék 1 olyan "klisével" hogy a svédek jobban jegyzett labdarúgók, ami oly divatos volt mindig is ha úgymond erősebb válogatottal játszottunk.

Nah de.. Kreativitásban ütjük őket! Huszti, Dzsudzsák, Hajnal, ha kezd sokkal kreatívabb lesz mint az ő középpályájuk.
De azt tegyük hozzá hogy ők a rutinosabbak, és kőkemény a védekezésük.

Elöl meg azt mondom még Elmre kéne odafigyelni, de jogos a várakozás: Most vagy Soha!
Hajrá!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.09.05. 11:37:26

Hehe.
Most vagy soha? Valószínű...
Azért elég naívnak kell lenni, hogy a továbbjutásra gondoljunk. Portugálok és dánok meg svédek...jó helyen vagyunk, de úgy hogy még a neheze van hátra, míg az ellenfeleinknek meg inkább könnyebb. Szép dolog reménykedni, csak nem sok értelme van feleslegesen csalódni. Szerintem.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.05. 11:23:55

Csak Zlatanra kell figyelni, aki vszeg nincs 100%-os állapotban. A többi svéd olyan, mint valami klónozott emberek gyülekezete: ráadásul az "unalmas-génből" sok került a főzetbe. Ilyen semmilyen focit ritkán lát az ember, egyedül Ibra színesít (Larsson már nem), ha eljut hozzá egyáltalán a labda.
Meg kell verni őket.

A dán - portugálon nem tudom igazából, mi lenne a legjobb eredmény. Ha a portugálok nyernek, akkor elvileg közelebb kerülünk a dánokhoz, viszont a portugálok ezzel megéreznék a vér szagát, és ellenünk biztos nagyon keményen játszanának mind2 meccsen. Ha dánok nyernek, akkor meg kevesebb lesz az esélyünk arra, hogy esetleg csoportelsők legyünk. Vagy inkább ne legyek nagyravágyó? :)
(Amúgy talán a döntetlen lenne a legjobb ott)
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2009.09.05. 11:02:57

van Bommel írta:Ez most tényleg most vagy soha meccs. Ha az ilyen meccset nem tudjuk hozni, nincs miről beszélni nem érdemeljük meg a részvételt. De mikor ha nem most? Isaksson egy szerencsétlen, a két középsővédő nem játszott még tétmeccset, Zlatannak baja van, és ahogy észrevettem, neki a válogatott inkább nyűg. Mutassátok meg nekik! HAJRÁ MAGYAROK!
Ki lenne az a két középső védő?
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.09.05. 10:56:56

van Bommel írta:Ez most tényleg most vagy soha meccs. Ha az ilyen meccset nem tudjuk hozni, nincs miről beszélni nem érdemeljük meg a részvételt. De mikor ha nem most? Isaksson egy szerencsétlen, a két középsővédő nem játszott még tétmeccset, Zlatannak baja van, és ahogy észrevettem, neki a válogatott inkább nyűg. Mutassátok meg nekik! HAJRÁ MAGYAROK!
Pontosan! Ez a meccs sorsdöntő, meg remek erőfelmérő is. Itt három pontot kell szerezni, ha akarunk vmit. Egy döntetlennel is reménykedni lehetne, de ha ezeket a gyenge svédeket nem tudjuk megütni, akkor sztem a portugálokat meg a dánokat sem. A vereség meg katasztrófa lenne. Nincs mese nyerni kell, és nem lehetetlen. Ez svéd válogatott már messze nem az a svéd válogatott, mely az egyik legjobb volt Európában. Olyan klasszisok, akik anno a csapatot húzták már vagy nem játszanak, vagy bőven a harmincon túl vannak. A fiatalok meg már nincsenek azon a szinten. Egyedül a sérüléssel bajlódó Ibrahimovicban bízhatnak, de egy embert, aki messze nem száz százalékos meg lehet fogni.
Válasz küldése