Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.06. 04:27:05

szajko írta:Ne Iniesta kapja már,hanem Xavi. Iniestának bőven lesz még lehetősége arra,hogy aranylabdát kapjon,míg Xavinak nem igazán...
Szerintem is maximálisan Xavi érdemli meg a legjobban, de az milyen indok már, hogy Ininek még jó pár éve lesz rá? Egyrészt Messi mellett leginkább a VB éveiben lesz esélye és akkor se sok, másrészt Messi még nála is fiatalabb és reméljük, hogy nem lesz a karrierjében komolyabb "megtorpanás". (akár sérülés, akár sima forma visszaesés miatt)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.12.06. 00:14:00

Ilúvatar írta: Én is pontosan emiatt szeretném, hogy ha most kapná meg, mert különben már ki fog öregedni a fociból... Fáj ezt mondani, de időt nem lehet kijátszani.

Hagyjátok már abba, hogy "Messi kapja meg az aranylabdát, stbstb"... Elárulok egy nagy titkot: Nem fogja megkapni. Mert előző évben már megkapta, és ezért nem szívesen jelölik újra nyertessé HACSAK megnyerte volna a VB -t... De nem nyerte meg, sőt a csapata csúnyán leszerepelt a VB -ről, így elúszott neki at aranybogyója.

Tehát Xavi vagy Iniesta lesz a befutó. Nagyon remélem, hogy Xavi lesz.
nem azért írjuk sokan, merthogy ő fog nyerni. hanem egyszerűen az lenne az igazságos, hogy az kapja, aki a legjobb volt.

tényleg azért odaítélni xavinak, merthogy ő már nem kaphatja meg máskor? ezért? ítéljük oda puyolnak. vébégyőztes, és már neki se lesz lehetősége máskor, nem?

iniesta meg hiába jó ebben az idényben most, még mindig no comment kategória, ez kevés, nagyon kevés. én meg erre mondom, hogy hagyjátok abba, hogy ő nyerjen.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.05. 23:53:39

Rivaldinho írta:Én is Xavinak adnám.. Mert, olyan sok lehetősége nem lesz már megnyerni.
Én is pontosan emiatt szeretném, hogy ha most kapná meg, mert különben már ki fog öregedni a fociból... Fáj ezt mondani, de időt nem lehet kijátszani.

Hagyjátok már abba, hogy "Messi kapja meg az aranylabdát, stbstb"... Elárulok egy nagy titkot: Nem fogja megkapni. Mert előző évben már megkapta, és ezért nem szívesen jelölik újra nyertessé HACSAK megnyerte volna a VB -t... De nem nyerte meg, sőt a csapata csúnyán leszerepelt a VB -ről, így elúszott neki at aranybogyója.

Tehát Xavi vagy Iniesta lesz a befutó. Nagyon remélem, hogy Xavi lesz.
KépKép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.12.05. 23:08:58

szajko írta:Ne Iniesta kapja már,hanem Xavi. Iniestának bőven lesz még lehetősége arra,hogy aranylabdát kapjon,míg Xavinak nem igazán...
- hát ezen az elven adják nekem, mert nekem még úgysem lesz esélyem, hogy valaha megnyerjem! :wink:
- egyébként én is Xavinak adnám.....
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.12.05. 23:00:57

Az legyen a legnagyobb gondunk, hogy melyik Barca játékos kapja meg az Aranylabdát!!!
Mindenesetre holnap már okosabbak leszünk, ugyanis háromfősre szűkűl a mezőny.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.12.05. 22:20:04

barcafan0911 írta:Nem értem az embereket. Ha szigorúan csak a teljesítményt vesszük figyelembe, akkor Messinek toronymagasan nyernie kellene. Ostobaság azért Ininek aranylasztit adni, mert vb győztes gólt lőtt. Ha ramos lövi, akkor ő is esélyes lenne? Igaz, jól játszott Xavi és Ini is, meg sokan mások, de Messi mindenkit lepipált. Sajnos már sokszor bebizonyosodott ,pláne vb idején, hogy nem a leghozzáértőbbek kezében van a döntés. Persze nem fogok szomorkodni ha Xavi kapja meg a labdát, Messi helyett. Az pedig hatalmas siker lenne ha 3 Barcás végezne az első három helyen. Ilyen nem is tudom volt e a football történelmében, hogy az első 3 helyezett, 1 klubból került ki. :)
Teljesen egyetértek veled. Messi mindenki fölött állt tavaly is. Csak azért nem neki adni mert már kapott baromság lenne. Ő érdemelné meg a legjobban.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2010.12.05. 22:19:57

Én is Xavinak adnám.. Mert, olyan sok lehetősége nem lesz már megnyerni. Számára ez egy "Életmű-díj" lenne, ugyanis, már megannyiszor megkaphatta volna, sokszor ott volt a tűz közelében... De valahogy, még nem érdemelte ki. Valószínűleg sok lehetősége már nem lesz megnyerni, talán ha triplázna a Barca idén is, akkor igen.. De akkor valszeg Messi vinné a prímet (csak a góljai miatt is). Nagyon sajnálnám ha Xavi nem kapna Aranylabdát, de idén tuti nem fog. Iniesta kapja, ez 100%. Már csak azért is minden évben megjelentek sajtóértesülések már 1 hónappal a díj kiosztása előtt, és még soha nem tévedett a sajtó... ilyenkor... bezzeg mikor uborkaszezon van... na mind1, örülnék én Iniesta sikerének is, ahogy örülök is, de Xavinak sokkalta jobban! Mind1, ez van :?
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.12.05. 22:18:04

Nem értem az embereket. Ha szigorúan csak a teljesítményt vesszük figyelembe, akkor Messinek toronymagasan nyernie kellene. Ostobaság azért Ininek aranylasztit adni, mert vb győztes gólt lőtt. Ha ramos lövi, akkor ő is esélyes lenne? Igaz, jól játszott Xavi és Ini is, meg sokan mások, de Messi mindenkit lepipált. Sajnos már sokszor bebizonyosodott ,pláne vb idején, hogy nem a leghozzáértőbbek kezében van a döntés. Persze nem fogok szomorkodni ha Xavi kapja meg a labdát, Messi helyett. Az pedig hatalmas siker lenne ha 3 Barcás végezne az első három helyen. Ilyen nem is tudom volt e a football történelmében, hogy az első 3 helyezett, 1 klubból került ki. :)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.12.05. 21:59:36

Ne Iniesta kapja már,hanem Xavi. Iniestának bőven lesz még lehetősége arra,hogy aranylabdát kapjon,míg Xavinak nem igazán...
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.12.05. 21:35:23

Én Xavinak adnám.
Jövőre majd Ini kapja, utána Messi :P
Szép is lenne. :)
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.12.05. 21:30:30

gergo9 írta:
lui1698 írta:http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... anylabdat/

Érdekes.
Említik itt, hogy az Inter legyalulta a Barca-t. Erre én nem igazán emlékszek, de lehet, hogy én vagyok hülye. :roll:
Mondjuk Sneijder tényleg ott kellene, hogy legyen az első 3-ban.
Hát a baromságnak vhogy nyomatékot kell adni.
Egyébként ez a cikk is rávilágít arra hogy miért fejeztem be az NST olvasását.
Egyébként Snájdert egy viszonylag jó képességu munkásnak tartom míg a másik három zseni a legjavábból. Jó iránynak tartom ha inkább ezt veszik figyelembe mint a puszta számokat
Dettó! Nekem is ment egy ideig az NST, de aztán alaposan lecsökkent a színvonal, és az ehhez hasonló Sneijderes írások vették át a főszerepet sajnos. Már én se látogatom gyakran az oldalt, csak egy-egy cikk erejéig, ami az NSO főoldalán van.

Ez a Sneijderes egy nagyon elfogult, Barcelona ellenes poszt volt és még az író vádolja meg ezzel a szavaztatókat! Szánalmasan gyenge írás lett!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 16:53:42

NST már nem a régi egy ideje... :?
lehet hogy felhígult a blogírók társasága.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.05. 16:53:37

Nem tudom, mióta az NST "elköltözött" vannak olyan postok, hogy a fejemet fogom. Biztos voltak anno is rossz írások, de ennyire sok hülyeséggel én nem találkoztam. Sőt voltak nagyon jó kis cikkek is.
Na mindegy, ők tudják.

Amúgy a kommentek közt van 1-2 érdekes.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.05. 16:49:20

lui1698 írta:http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... anylabdat/

Érdekes.
Említik itt, hogy az Inter legyalulta a Barca-t. Erre én nem igazán emlékszek, de lehet, hogy én vagyok hülye. :roll:
Mondjuk Sneijder tényleg ott kellene, hogy legyen az első 3-ban.
Hát a baromságnak vhogy nyomatékot kell adni.
Egyébként ez a cikk is rávilágít arra hogy miért fejeztem be az NST olvasását.
Egyébként Snájdert egy viszonylag jó képességu munkásnak tartom míg a másik három zseni a legjavábból. Jó iránynak tartom ha inkább ezt veszik figyelembe mint a puszta számokat
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2010.12.05. 16:33:00

kurdt írta: 3. az író gyengeelméjű, vagy legalábbis elfogult
A cikkben azt írják, hogy akik az aranylabdát odaítélik, valószínűleg nem inter drukkerek. A cikk írójáról viszont nem ezt annyira nem mondhatjuk el... :x
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.05. 16:27:48

NST írta:A France Footballnál mindenkinek elment az esze.
[...]
klubszinten a Sneijder által vezetett Inter legyalulta a Barcelonát
[...]
Egyszerűen nem létezik rá ésszerű magyarázat, hogy ne Sneijder kapja az Aranylabdát.
[...]
1. ugye ez már nem csak a France Football, hanem a szövetségi kapitányok + a válogatott csapatkapitányok döntése is...

2. ahogy Lui is mondta, a legyalulást én is valszeg átaldutam, nekem egy furcsa körülmények közt elveszített milánói és egy hazai pályán megnyert meccs rémlik, mely utóbbin egyrészt az ellenfél a nagyon menő 9-0-0-ás felállásban játszott, másrész még egy gólt is elvettek tőlünk a hülye bíró (nem arra gondolok, hogy kezezett-e Yaya, vagy sem, ezt még magam sem döntöttem el; hanem arra, hogy se a bíró, sem a partjelző nem állt olyan helyzetben, hogy lássa az esetet)

3. az író gyengeelméjű, vagy legalábbis elfogult
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.05. 16:16:57

http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... anylabdat/

Érdekes.
Említik itt, hogy az Inter legyalulta a Barca-t. Erre én nem igazán emlékszek, de lehet, hogy én vagyok hülye. :roll:
Mondjuk Sneijder tényleg ott kellene, hogy legyen az első 3-ban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.05. 16:05:43

P.U.Y.O.L. írta:
bence-barca írta:Bazz, először azt hittem a honlap rossz, egytől egyig ugyanez a csapatom nekem is :D
Érdekes...
Szerintem több jelentkező nem lesz, aki ugyanezt választotta volna, de legalább nem vagyok egyedül. :D
(Amúgy a csapatkapitány is ugyanaz?)
Egy az egyben, a cséká is :D
szerk.: upsz, közben látom mindenkinek a sajátja jön be :oops:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.12.05. 15:45:06

MessiFan írta:Akkor azért volt nekem üres?:D
Nekem is üres volt, pedig csináltam magamnak csapatot, sőt el is küldtem. :) :roll:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.05. 15:44:14

Akkor azért volt nekem üres?:D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.05. 15:34:47

levproff írta:P.U.Y.O.L. "rosszul" írta be a linket, ezért mindenkinek a saját csapata jelenik meg. :wink: :)
Hupsz.... :lol:

(pedig még "csak" hárman választottuk ugyan azt a csapatot...)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.12.05. 15:13:39

P.U.Y.O.L. "rosszul" írta be a linket, ezért mindenkinek a saját csapata jelenik meg. :wink: :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.05. 15:07:06

ab1daL írta: Természetesen hozzád és bence-barca-hoz akartam sorry. :oops:
Akkor már hárman vagyunk. Tévedtem... :oops:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.12.05. 15:05:14

P.U.Y.O.L. írta:
ab1daL írta:Nekem is. :D Még a kapitány is megegyezik. :D Bár szerintem Villa nem lesz benne, inkább Forlán. :S
Ööööö...ezt most kinek szántad? Mert amit idéztél, ahhoz nem igazán passzentos.
Természetesen hozzád és bence-barca-hoz akartam sorry. :oops:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.12.05. 15:02:35

ab1daL írta:Nekem is. :D Még a kapitány is megegyezik. :D Bár szerintem Villa nem lesz benne, inkább Forlán. :S
Ööööö...ezt most kinek szántad? Mert amit idéztél, ahhoz nem igazán passzentos.
Válasz küldése