Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.05. 17:39:09

Celta enyhen kifulladt a vegere..
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.05. 17:31:02

Továbbra sem értem hogy Casermiro hogy nem lehet alapjátékos. Ronaldo mögött az egyik legjobb ma.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.05. 17:20:31

Aspas ugyan olyan gólt lőtt mint ősszel ellenünk.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.03. 11:31:41

Inkabb a Sportol ennyit.. CR 60 milla, Ramos 20-25. Mai arak mellett.. Hogyne. :D Amugy gondolom lesz takaritas naluk nyaron - van egy tippem, hogy csak utana lesz bunti vegul -, de hogy azt nem a Sport fogja megjosolni, hogy kit mikor mennyiert adnak, abba is biztos vagyok. :D
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.03.03. 10:57:54

Real Madrid president Florentino Perez is ready to get rid of up to 10 players this summer, according to Sport.

The report claims that both Cristiano Ronaldo and Sergio Ramos have asked to leave and Madrid are ready to sell the Portugal international for €60 million, while Ramos will be allowed to quit if an offer between €20m and €25m is received.

Isco and James Rodriguez are also available for transfers due to their poor performances this season, while Madrid would also be open to letting Toni Kroos return to the Bundesliga.

Pepe is also keen to leave Madrid at the end of the season, while Alvaro Arbeloa is also set to depart.

Perez is also willing to let go of Casemiro, Jese and Danilo, who only joined in a €31.5 million deal from Porto last summer.

Amíről szó volt! Ennyit az igazolási koncepcióról!
Nyilván helyén kell kezelni a dolgot, de ha belegondolok, azért nekünk sem lenne jó egy gyengébb Madrid! 10 játékos távozása is lehetséges!
Amúgy állítólag Bacca játéka tetszik Péreznek! :) Kérdés mindehhez zizu mit szól, lehet nem marad a kispadon, de erre is felkészült perec, és állítólag Allegrit szemelte ki a padra!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.02. 23:19:05

Feast4 írta:
Bob_Marley írta:Isco gól, konfettizápor. :mrgreen:

Viccnek szántam csak, amúgy szép gól volt.

Az a srác sokkal többre lenne hivatott csak a sokeszűek nem tudják használni.
Nem a sokeszűek mondják neki, hogy bele kell vezetni az emberekbe. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.03.02. 23:17:11

Isco gól, konfettizápor.
Eladásnál ez is jó lesz a CV-be.
Remélem.
Hihetetlen ez a gyerek komolyan, irritál a játéka már. Gólja után 1 perc múlva olyan kontránk volt, hogy két jó és egyszerű megoldást is választhatott volna, hogy ziccert teremtsen, erre mit csinál? Hát persze hogy beleviszi 33 darab védőbe.
Legvégén meg az 5 méterről sem lövi el kapásból, egyet kell tolni rajta.
GG.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rhuni 2016.03.02. 23:20:06-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.02. 23:14:52

Bob_Marley írta:Isco gól, konfettizápor. :mrgreen:

Viccnek szántam csak, amúgy szép gól volt.

Az a srác sokkal többre lenne hivatott csak a sokeszűek nem tudják használni.
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.03.02. 23:10:52

Mostanában erősen bejönnek a tippjeim, bár most nem, 1-2-t tippeltem, de Isco elrontotta... :D
Meccset nem láttam, de nem tűnik feszültnek a hangulat egyik oldalon sem, ezek szerint egy lazulós meccs lehetett.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.02. 23:03:32

Isco gól, konfettizápor. :mrgreen:

Viccnek szántam csak, amúgy szép gól volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.03.02. 21:58:11

MessiNeymarSuarez írta:Jöhetnek megint a "Ronaldo a világ legjobbja és a Real a legjobb csapat a világon" szövegek :mrgreen:
Nem unod még, h ezt a standard szöveget minden CR gólnál beírod ebben a szezonban? Mert, mégha így lenne, ahogy írod, akkor oké, de erről egy ideje már szó sincs.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.02. 21:34:55

Jellemző... :mrgreen:

Levante nyom,aztán a Real meg kap egy tizit, Ronaldo már örjöng is =D> Jöhetnek megint a "Ronaldo a világ legjobbja és a Real a legjobb csapat a világon" szövegek :mrgreen:

Nagy butaság volt így elkaszálni a Real játékost, nem is tudom mit gondolt.
Nyilván 100%-os tizi volt, csak azért eléggé vicces és ironikus.

0-2, jónagy öngól, ekkora balszerencsét a Levantének, sajnálom pedig inkább esne ki egy Espanyol.. :twisted:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.03.02. 21:32:39

defender3 írta:
mahitoo írta:Pepe a Real csk-ja (ahogy a mennyei megyeiben mondják, "csulaköpője"). :mrgreen:
Nálunk az csapatkukája volt :D
Az is legalább olyan jó. :D Kedvenc mondatom: "Ezekbő se lesz focista!" :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.02. 21:26:40

mahitoo írta:
Kedves Bob. Jó eséllyel utoljára reagálok bármilyen kommentedre. Ha az első mondatomból nem jött le az, hogy CSAK AKKOR BÜNTESSÉK ŐKET, HA HIBÁZTAK, akkor nem én vagyok a hunyó. Hogy írjam le neked? Ha a Real Madrid, és egyéb csapatok ugyanazt a jogi hibát követték el, mint az FC Barcelona, akkor véleményem szerint ugyanazt a büntetést érdemlik, külön-külön jogszerű, csapatra vonatkozó elbírálással.

Ha csak belém akarsz kötni, írj privátban, mert ennek nem itt van a helye. Attól, hogy eltér a véleményünk, emberileg nem kéne következtetéseket levonnod rólam. Nem uszítottam, nem mocskoltalak sem téged, sem a többi fórumozót, sem a Madridot, sem a madridistákat, sem senkit és semmit. Most lettem 35, tehát még hülye 12 évesnek sem állíthatsz be. 92 óta vagyok Barca drukker. Még a másik fórumon is szereztem haverokat, pont azért, mert nem olyan vagyok, mint itt is, ott is páran. Ha neked tényleg én vagyok itt a legnagyobb ellenség (mert szinte nincs olyan kommentem, amiben ne találnál kivetnivalót), akkor nem bennem van a hiba. Legutóbbi vitánknál leírtad, hogy nincs értelme azokra a dolgokra reflektálnod, amiben egyet értesz velem. Itt nem bújhatsz emögé, mert leírtam MINDENT ezzel a dologgal kapcsoltaban, ami Real Madrid és egyéb csapatok büntetését illeti, mégis leragadtál ott, hogy én rosszindulatú vagyok, és ennyi.
:lol: Megnyugtatlak nincs bajom se veled se mással. A csattanjon rajtuk az ostor mondatot én nem tudom máshogy értelmezni mint hogy nekik akarsz rosszat. Én meg ezt minden esetben elítélem. De akkor félre értettük egymást másra nem tudok gondolni. Leírtam már, te is leírtad. Nincs egyelőre végleges ítélet addig ártatlanok ők is meg az Atletico is. Ha meg bebizonyosodik akkor kapnak büntetést és ennyi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.03.02. 21:26:02

mahitoo írta:Pepe a Real csk-ja (ahogy a mennyei megyeiben mondják, "csulaköpője"). :mrgreen:
Nálunk az csapatkukája volt :D
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.03.02. 21:14:47

Pepe a Real csk-ja (ahogy a mennyei megyeiben mondják, "csulaköpője"). :mrgreen:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7456
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.03.02. 17:30:58

splinter írta:Most azon mosolyodtam el, hogy szezon végén Isco-t meg Jamest akarják eladni...
Ha végre eltakarodna CÉ..pont Ők ketten azok, akikre fel lehetne építeni egy csapatot...
Na mindegy... Ha ez így van...akkor Isco-n érdemes lehetne elgondolkodnunk... Bár középpályás... a tengerbe meg só nem kell ugye....

Azért azt nem hiszem, hogy tényleg megtörtént ez a Ramos-Cr-Perez ügy. Ugyanakkor biztos van széthúzás az öltözőben. Cr nyilatkozata pedig hiába a fizikai állapotnak/sérüléseknek szólt, akkor is jelzésértékű. Egy játékosnak nem szabad ilyet nyilatkozni. A csapattársait nem lehet ilyen helyzetbe hozni, burkoltan lehúzni a gyengébb/fiatalabb társakat, az pedig csak olaj a tűzre, hogy elkezd az edzésen magyarázkodni nekik, hogy nem így értette stb.
Egy edzőtől sem szerencsés, de azt nem kezdi ki így a sajtó.
Azt speciel kizártnak tartom, hogy 100-120 millát kifacsarjanak belőle, hiába elszálltak az árak és akármennyire feneketlen egy-egy csapat pénztárcája.
Zidane kinevezése is csak arra volt jó, hogy kicsit csillapítsa a kedélyeket, leginkább a szurkolók felé. Nagyon szeretik, Benitezt utálták, mélyebbre nem nagyon süllyednek, mint a spanyollal.

James pedig nem kizárt, hogy lécel, állítólag a franciával nem jönnek ki túl jól, ő meg szerelmes Hazardba, lehetségesnek tartom, hogy lesz egy Hazard-James "csere".
Én személy szerint nem is az öltözői hangulatot tartom a legnagyobb rákfenének, hanem hogy semmi koncepciót nem látok a csapatban sérülések ide vagy oda. Nálunk is volt összel sérüléshullám, gyakorlatilag nem tudtunk egy normális kp-t kiállítani. Messi nélkül vertük őket idegenben négy góllal.
A bajnokságból már egyértelműen kiszálltak. Az lesz szép, majd ha kikapnak tőlünk és a Villarreal is odatesz nekik. Nem rossz a Villa ők pedig elég lejtmenetben vannak, két pont pedig semmi.

Ez a szomszéd tehene, meg gyorshajtás hasonlat nem a legtalálóbb. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ha minket és őket is elkapják gyorshajtásért, akkor ne csak minket büntessenek meg érte.
A Bl-ben azért tartok tőlük és a bajnokságban is keresztbe tehetnek nekünk, ha az Atma sorra húzza a meccseit, minket meg megfognak otthon. Ne ringassuk magunkat abba a hitbe, hogy verhetetlenek vagyunk, főleg a játékosok ne. A Bl-ben sem lennék nyugodt, ha őket kapnánk.

A Romat szerintem min. 2-vel verik. Otthon azért a gyengébb csapatokat (valljuk be az olaszok nem képviselik a legmagasabb nívót), főleg, hogy a Roma-nak kell támadni és inkább kinyílni, ami nem az ő műfajuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.03.02. 17:13:19

Bob_Marley írta:
mahitoo írta:Ha bebizonyosodik, hogy az ő igazolásaik rendben voltak, akkor természetesen ne büntessék meg őket. Viszont ha hibáztak, akkor az az igazságtalan, hogy ők és a többi vétkes csapat nem kap büntetést, csak mi. A gyorshajtásos hasonlatod nem igazán jó, de visszafordítom akkor: te nem lennél kicsit durci, ha CSAK TÉGED büntetnének meg, az összes többi meg száguldozhat? Az pedig csak szerinted rosszindulatú, hogy igazságos elbírálást szeretnék.
Az igazságos elbírálást szeretnék meg aközött hogy büntessenek meg valakit azért mert engem is megbüntettek továbbra sem ugyanaz. Mindkettő külön egyéni elbírálás.
Kedves Bob. Jó eséllyel utoljára reagálok bármilyen kommentedre. Ha az első mondatomból nem jött le az, hogy CSAK AKKOR BÜNTESSÉK ŐKET, HA HIBÁZTAK, akkor nem én vagyok a hunyó. Hogy írjam le neked? Ha a Real Madrid, és egyéb csapatok ugyanazt a jogi hibát követték el, mint az FC Barcelona, akkor véleményem szerint ugyanazt a büntetést érdemlik, külön-külön jogszerű, csapatra vonatkozó elbírálással.

Ha csak belém akarsz kötni, írj privátban, mert ennek nem itt van a helye. Attól, hogy eltér a véleményünk, emberileg nem kéne következtetéseket levonnod rólam. Nem uszítottam, nem mocskoltalak sem téged, sem a többi fórumozót, sem a Madridot, sem a madridistákat, sem senkit és semmit. Most lettem 35, tehát még hülye 12 évesnek sem állíthatsz be. 92 óta vagyok Barca drukker. Még a másik fórumon is szereztem haverokat, pont azért, mert nem olyan vagyok, mint itt is, ott is páran. Ha neked tényleg én vagyok itt a legnagyobb ellenség (mert szinte nincs olyan kommentem, amiben ne találnál kivetnivalót), akkor nem bennem van a hiba. Legutóbbi vitánknál leírtad, hogy nincs értelme azokra a dolgokra reflektálnod, amiben egyet értesz velem. Itt nem bújhatsz emögé, mert leírtam MINDENT ezzel a dologgal kapcsoltaban, ami Real Madrid és egyéb csapatok büntetését illeti, mégis leragadtál ott, hogy én rosszindulatú vagyok, és ennyi.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.03.02. 16:37:30

splinter írta:Most azon mosolyodtam el, hogy szezon végén Isco-t meg Jamest akarják eladni...
Ha végre eltakarodna CÉ..pont Ők ketten azok, akikre fel lehetne építeni egy csapatot...
Na mindegy... Ha ez így van...akkor Isco-n érdemes lehetne elgondolkodnunk... Bár középpályás... a tengerbe meg só nem kell ugye....
Erről annyi jut eszembe hogy ha-ha!Össze vissza keringenek a hírek.Jó nagy barmok lennének a pont a két legértékesebb embert adnák el.Sőt tutira ők sem tudjákmerre induljakaz átalakítással.De hát na!Láttuk mar fűben nyuszit.:)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.03.02. 16:26:55

Cseri írta:Azt talán kijelenthetjük,ha ma nem ütik meg a Levantét végleg kiszálltak a bajnoki versenyfutásból.
99 %, hogy egymás elleni összesítésben jobbak leszünk, mint a Real (1% ha Messiék meccs előtt partiznának és a fél csapat elaludna), így 5 meccs alatt tudnának minket megelőzni ha megvernének. 12 forduló alatt nem fogunk ötször kikapni, szerintem simán kijelenthető, hogy a Real-nak kapufa az idei szezonja.

Remélem, hogy igaz ez a CR - Ramos keménykedés, gondolom Zidane majd lenyilatkozza, hogy "mellettük állunk", mint mikor méregből azt mondta zselé, hogy "én vagyok a király a többi lópikula" :lol:
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1820
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.03.02. 14:17:21

Castiel írta:Spanyol sajtó tovább bonyolítja a madridi kavargást! Állítólag Cé, és Ramos is meg jelent Perec irodájában az Atmad elleni hazai pályán elveszített mérkőzés után, és tudatták vele hogy nyáron távoznak a fővárosból!
perec nyugtatta őket, hogy erre a szezon végén térjenek majd vissza!
nem tudom hogy ebből mi lehet igaz, mindenesetre az tuti hogy madridéknál áll a bál!
A madridi öltöző mindig sajátos hangulatú világ. Addig van egyben,amíg jönnek az eredmények,aztán,ha sz@r kerül a palacsintába, felszínre törnek az egok. Azt talán kijelenthetjük,ha ma nem ütik meg a Levantét végleg kiszálltak a bajnoki versenyfutásból. Ha Simeone marad az edző a másik madridi csapatnál,akkor továbbra is Ők lesznek a Barca legnagyobb riválisa.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.03.02. 14:09:53

Most azon mosolyodtam el, hogy szezon végén Isco-t meg Jamest akarják eladni...
Ha végre eltakarodna CÉ..pont Ők ketten azok, akikre fel lehetne építeni egy csapatot...
Na mindegy... Ha ez így van...akkor Isco-n érdemes lehetne elgondolkodnunk... Bár középpályás... a tengerbe meg só nem kell ugye....
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.03.02. 13:59:52

Spanyol sajtó tovább bonyolítja a madridi kavargást! Állítólag Cé, és Ramos is meg jelent Perec irodájában az Atmad elleni hazai pályán elveszített mérkőzés után, és tudatták vele hogy nyáron távoznak a fővárosból!
perec nyugtatta őket, hogy erre a szezon végén térjenek majd vissza!
nem tudom hogy ebből mi lehet igaz, mindenesetre az tuti hogy madridéknál áll a bál!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.03.02. 12:27:22

TripleH írta:Ez a real eltiltás kezelés, most valahogy igy néz ki az oldalon. :D

Kép
Na! Megelőztelek a profilommal!

Amúgy annyi fog történni hogy nyernek 5 nullra Ronaldo vág 3-at Hámez is egyet, és ugyanott vagyunk hogy ezek zsenik, csak folyton balszerencséjük van.

Igazából csak a nagy meccseiken dobják be a törülközőt, a kicsiket szórják és az lenyugtatja a kedélyeket. A Roma meg nem szint Európában, remélem kapnak valami épkézláb csapatot, és ha ott játszanak jól, akkor fog jól állni az a duma hogy ők csak a BL-re koncentrálnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.03.02. 11:04:02

Szerintem a sok hiányzó ellenére idegből megpattintják a Levantét, akik úgy néz ki sajnos kifognak esni pedig szimpatikus kiscsapat.
Örülnék ha már most a negyedöntőbe kapna a Real valaki komolyat a BL-ben, mert egy hülye sorsolással pikk-pakk ott találják magukat az elödöntőbe/döntőbe, onnan meg már bármi lehet.
Nem hinném hogy ma nyernénk, néztem a Levante ellenetek sem volt rossz, Rossi és a brazil gyerek jól tolja elől. 2016-ban csak tőletek kaptak ki otthon többi meccsüket nyerték. Levante soha nem könnyű terep, tartalékosan, rossz formában meglepődnék ha nyernénk.
BL-ben meg jöhet a Benfica, majd a Wolfsburg-City győztese. :mrgreen:
Válasz küldése