Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.04.03. 01:36:42

Második félidőben a gól után történt valami, ennyire látványosan nem szoktunk alábbhagyni, teljesen lejátszottak minket az utolsó 20 percben, rossz volt nézni.
De azért az nagy hülyeség, hogy ezzel nagy lökést adtunk neki, ők mindig felszívják magukat ellenünk, kivéve, amikor 3-nál több gólt lövünk nekik, de olyankor mi vagyunk jók, és nem ők rosszal...Szerintem a Real már a következő meccsén szenvedni fog, ahogy egész évben, semmi sem változik, ahogy nálunk sem, remélem Enrique leszídja őket.
Kép
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2016.04.02. 23:51:34

Én nem vagyok egy gyakori fórumozó de…megálmodtam hogy 2-1 lesz a Realnak. Ritkán álmodok meg meccset, de akkor mindig eltalálom. Szóval bocsi, az én hibám. Viszont…
Nem igazán érdekelt ez a mai cucc. Emberek minimum 3 meccs volt az előnyünk, hátra van 7 forduló (így is). Ez a bajnokság régóta a miénk. Értem hogy szegény Cruyff meghalt és tisztelegni kellett volna az emlékének, de sztem ez a "rangadó" volt a leginkább érdektelen a következő 1,5 hónapból. És mintha ezt a srácok is így látták volna. Még ha „gyalázatos” is: ti melyik meccsen akartok? Amelyiknek szinte semmi jelentősége (mai), vagy pihentek arra, amelyik kupáról is dönt (kedd)? Nem akarom lenézni a Realt, de ha ma akarunk, nyerünk. Nem akartunk. Gondolom mert igazi esemény is lesz 3 nap múlva.
Ők akartak. Mert nekik gyakorlatilag ez az év arról szól, hogy ahol lehet, alázzanak, és bizonyítsák, hogy de „ők a Real Madrid”. Ez teljesen érthető.
Részünkről ha az Atletico ellen sem megy kétszer, akkor lehet szidni itt a népet, de tényleg tegye fel a kezét, aki nem azt látta fiainkon (főleg a második félidőben, főleg az MSN-nél) hogy tök mindegy nekik.. mert én ezt láttam…Remélem ennek fényében kedden odarakják magukat, és eldöntik a továbbjutást. Ha nem, mehetnek a fenébe a mai teljesítményükkel együtt. De egyébként.. én teszek a maira, nem oszt, nem szoroz... :D
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.04.02. 23:45:46

csúnyán fogalmazva szegény Cruyff forog a sírjában, hogy így emlékeztek meg róla. :( bízok benne ez a 7 pont kitart a bajnokság végéig.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1643
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.02. 23:40:32

Johan emléke, veretlenségi sorozat, nagy fogadkozás, minden oda.
Azt nem értem, mi a baj Ardával? Talán miatta kaptunk ki? Milyen volt Iniesta, Neymar, Suarez, Alba és Bravo? Nem őket kellett volna lecserélni?
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.04.02. 23:37:45

Nem nagyon értem, hogy emberelőnyben miért nem esünk neki az ellenfélnek? Ramos ámokfutását legalább 30-35 perccel korábban meg kellett volna állítani. Pepe is már régen lezuhanyozhatott volna. 7 pontra fogyott az előnyünk, de ennek a meccsnek ébresztőként kell hatnia! BL mérkőzésen ez nem lesz elég. Piqué gólja szép volt. Ezek után (nem lebecsülve Bravo teljesítményét) ter Stegen is kaphatna bajnoki mérkőzésen lehetőséget. Gratulálok, nehéz meccsek vannak a csapat mögött, sajnos lezárult a veretlenségi sorozat. Előre Fiúk , Kupa-BL-Bajnokság!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.02. 23:29:48

LG írta:
Egyébként tökre meglepett, hogy CR-nek ez már a 16. gólja volt Klasszikusokon. :shock: Nekem tökre úgy rémlik, hogy gyenge szokott lenni ellenünk.

gyenge is, de a helyzeteket berugdossa általában ellenünk.
Főleg ilyen asszisztálások mellett #-o
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.02. 23:21:43

Szuszimester írta:
Attól tartok, nagy pofonnak fogják ezt most megélni a srácok (az is volt), nagyon szorítani kell nekik, hogy kijöjjenek ebből az ütésből, mert erre rámehet a bajnokság és a BL is... és az ATM ezek után fog hinni abban, hogy kiverhetnek minket...
Ezektől mondjuk nem tartok. Ha akkora tragédiának fognák fel a vereséget, akkor talán egy kicsit többet tettek volna érte, hogy elkerüljük. Szóval szerintem gyorsan túl fogják tenni magukat rajta. A bajnokság elvesztésére esélyt sem látok, az Atleticotol meg akkor sem tartanék kevésbé, ha ma simán nyerünk. Sőt, talán jobb is lesz, hogy szerényebben állunk hozzá a párharchoz.

Egyébként tökre meglepett, hogy CR-nek ez már a 16. gólja volt Klasszikusokon. :shock: Nekem tökre úgy rémlik, hogy gyenge szokott lenni ellenünk.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.02. 23:16:51

Szuszimester írta:Én csak Cruyff miatt sajnálom ezt a meccset, de azért nagyon... :(

Attól tartok, nagy pofonnak fogják ezt most megélni a srácok (az is volt), nagyon szorítani kell nekik, hogy kijöjjenek ebből az ütésből, mert erre rámehet a bajnokság és a BL is... és az ATM ezek után fog hinni abban, hogy kiverhetnek minket...
Azért nem mindig játszunk ilyen gyengén. Az első félidő még oké is volt. De ez a második
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2016.04.02. 23:08:58

Én csak Cruyff miatt sajnálom ezt a meccset, de azért nagyon... :(

Attól tartok, nagy pofonnak fogják ezt most megélni a srácok (az is volt), nagyon szorítani kell nekik, hogy kijöjjenek ebből az ütésből, mert erre rámehet a bajnokság és a BL is... és az ATM ezek után fog hinni abban, hogy kiverhetnek minket...
Szuszimester
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.02. 23:02:01

MessiNeymarSuarez írta:Sajnos ezzel vissza hoztuk a Real önbizalmát, ès adtunk nekik egy jo nagy lökést...
Lehet, de a bajnokságra már igy sincs esélyük, a BL-ben meg szerintem akkor sem zuhantak volna össze, ha esetleg kikapnak. A Wolfsburg ellen akkor is lett volna lehetőségük önbizalmat szerezni...
Alves, Piqué nagyon jól játszott. Aki ma gyenge volt az Neymar.
A végén azért ők sem álltak a helyzet magaslatán. Neymarnál meg Messi vagy Suarez sem vot jobb, sőt, utóbbi bőven alul is múlta.
A döntetlen igazságosabb lett volna.
Én azt mondom nem. Ma vereséget érdemeltünk, ennyire a végére nem szabad szétesni.
- innentől Zidane lesz az isten
- a játékosokra azt mondják, hogy látni a fejlődést
- CR arca még nagyobb lesz
- röhöghetnek, hogy ők szakították meg a veretlenségi sorozatunkat
Igen, de ha nem nyernek semmit, azaz az ő esetükben BL-t, akkor ezt mind a hajukra kenhetik. Ha meg megnyerik, akkor jogosan lesz Zidane isten, jogos lesz a fejlődés, CR arca és a röhögés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.04.02. 23:09:18-kor.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.04.02. 22:57:44

Messi, Suárez és Arda Turan 0.

Arda: egy amatőr focista is beállhatott volna, ezt a teljesítményt hozta volna.

Suárez: a labdát sem tudta levenni és ez mostanában nem az első, fut ő, nincs ezzel gond, harcol, de ha nem jönnek a gólok sem elő kell venni.

Végére hagytam a kedvencemet: Messi. Remélem lesz statisztika arról, hogy hány csele sikerült, kb 20 %. Vicces volt amikor mutatták a végén és le sem izzadt. Továbbra is isten király a srác, de undorítónak tartom, hogy a neve miatt mindig játszania kell, azért egy Real ellen legalább próbálkozzon már futni.

A meccs embere egyértelműen Rakitic. Gondolom elfáradt, nagyon remélem, hogy ezért cserélték és nem azért, mert a nagy sztárjainkat nem lehet lecserélni. Elképesztő középpályás, sokat nyertünk vele. Cseréje után a középpályánk átjáró ház volt.

Kikaptunk hazai pályán a Real ellen:

- innentől Zidane lesz az isten
- a játékosokra azt mondják, hogy látni a fejlődést
- CR arca még nagyobb lesz
- röhöghetnek, hogy ők szakították meg a veretlenségi sorozatunkat
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.04.02. 22:53:33

Eddig nem akartam, de kapjuk meg a továbbjutás után a Realt a BL-ben könyörgöm, kapjuk meg őket a BL-ben!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.02. 22:53:08

Pár gondolat a meccsről!

Szerintem az első félidőben nagyon jók voltunk a Realhoz képest.
A másodikban már nem.

Alves, Piqué nagyon jól játszott. Aki ma gyenge volt az Neymar.

Suarez hihetetlenül tud lefordulni.

Rakitic elfáradhatott vagy sérülés miatt jött le.

A biróról nem volt könnyű meccse, hát látszott fújt ide is meg oda is.

A döntetlen igazságosabb lett volna.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.02. 22:47:19

Sajnos ezzel vissza hoztuk a Real önbizalmát, ès adtunk nekik egy jo nagy lökést...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.02. 22:45:10

LG írta:
palesz77 írta:Real kezdo: Navas; Carvajal-Ramos-Pepe-Marcelo; Modric-Kroos-Casemiro; BBC

Zidane nem volt hulye, Casemiro kezd. Remelem azert megfogjuk oket kozepen, akkor meg kellene hogy legyen - ha belojuk a helyzeteink..
Jó kezdőt választott Zidane.
Középpályán tényleg sok fog múlni, a támadó szekciónk azért erősebb, Ronaldo inkább a kis csapatok ellen tündököl, ellenünk ritkán játszik jól. Bale is többnyire felejtős szokott lenni, legveszélyesebb emberük Benzema lehet, de ő sincs élete formájában.
Ezt benéztem sajnos, ma a mi támadóink voltak gyengék, náluk meg kettő gólt lőtt, és szvsz Bale-ét is meg kellett volna adni. Mondjuk a meccs 2/3-ban Ronaldo kb. mindent elrontott, amit el lehetett, de a végén klasszishoz méltóan villant.

Ramos meg egy idióta. 2 éve már elment a Realnak egy klasszikus a hülyeségén, azzal akkor ki is szálltak a bajnoki címert folyó harcból. Ma megint csak nem rajta múlott a dolog, de a többiek megmentették a seggét, na meg előtte a játékvezető...
Rakéta elfáradt előtte is kezdett szétesni a Kp. Csalódott vagyok, mert több volt ebben, de megérdemelte a Rm, akarták és meglett.
Nem élete meccse volt ez tény, de vele még mindig stabilabb volt a kp. Mondjuk sárgás volt, valahol érthető, hogy ő jött le, de Arda a helyére kész csőd volt. Eddig eléggé befürödtünk a törökkel. :(
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.02. 22:40:41

Rakéta elfáradt előtte is kezdett szétesni a Kp. Csalódott vagyok, mert több volt ebben, de megérdemelte a Rm, akarták és meglett.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.04.02. 22:36:43

Ma jobb, vagy inkább élesebb,akaratosabb volt a Real,az a mi szégyenünk,hogy ezzel a játékkal elvertek minket. Grat nekik,de remélem idén is trófea nélkül maradnak. :D
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2016.04.02. 22:34:16

Lehet, hogy az MSN ritka gyenge napot fogott ki, de az is biztos, hogy LE nem nézte a meccset, vagy én nem tudom, de hogy Rakiticet minek cserélte le, ezt nem igazán értem :?: #-o
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.04.02. 22:32:19

Igazábol, csak káromkodni tudnék..... De azt nem írunk le...de, hogy az MSN trionk elfelejtett ma játszani az tuti.... Ennyi elpasszolt labdàja Messinek egész ėvben nem volt... Talán Ney volt az egyedi akit ki emelnék közülük... de ha valkinek sikerül talàlni egy rossz passz statisztikát, szívesen megnèzném....
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.04.02. 22:29:48

Teljesen megérdemelten nyert a Real.

Ők akarták, mi meg nem. Vicc volt a támadósorunk, Suarezzel az élen. Védelem meg szokás szerint rakat hígfhos volt.

Szval, Grat a Realnak. Megérdemelték a győzelmet.
KépKép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.04.02. 22:26:09

Szerintem botrányosan rossz volt ez a mérkőzés a részünkről. Nem is érdekel a vereség, a mutatott játékkal van gondom.

Az első félidőben még csak-csak jó volt, megvolt a kellő presszió elől és hátul is, a második viszont borzalmasra sikeredett...

Rakitic lehozatala a lehető legrosszabb döntés volt. Arda az utolsó percben megeresztett egy lövést a blokkba, azon kívül semmit nem csinált. Az MSN pályán volt? Értékelhetetlen, mind a három.

Nem is tudok kiemelkedő teljesítményt mondani, remélem, hogy csak a "tét nélküliség" miatt volt ez a mutatvány, mert ez még az erősen foghíjas Atletico ellen ez nagyon nagyon kevés lesz.

U.i.: Megérdemelte a Real teljes mértékben. Még egy gólt is elvett tőlük a bíró.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára geridoss 2016.04.02. 22:32:30-kor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.02. 21:48:01

Vezetünk, de rohadtul bennem van, hogy ezek után mennyit kell majd hallgatni, ahogy Piqué telef*ssa a közösségi médiát... Már engem is irritál, sejtem mit érezhetnek a Madrid szurkolók
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.02. 20:20:31

Ha valaki eddig ezt mondta, hogy színészek lesznek a meccsen, az nem tévedett =D> :lol: :

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =3&theater" target="_blank

Jude Law a stadionban, nemsemmi =D>

Vettem volna mellé szívesen jegyet, nagy kedvencem :mrgreen:
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.04.02. 20:15:56

visca el barca írta: pl a a realos csávó, aki bement melegítőbe, arról azt sem tudom kicsoda. valami celebgyerek?
Régen a TV2-őn volt az Aktívnak a műsorvezetője de a nevét nem tudom :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.02. 20:10:23

Komiszka írta:Azért Vincze Ottót már kizavarnám a stúdióból. Már nekem fáj ez az elfogultság.
bohócbrigád az egész, attól függetlenül h kinek szurkolnak... pl a a realos csávó, aki bement melegítőbe, arról azt sem tudom kicsoda. valami celebgyerek?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése