Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.18. 19:58:07

Nero. írta:https://m.youtube.com/watch?v=yW6q3p-tu7A

Nem mindenhol szabad megünnepelni ha valakit bebőröznek :D
Jézusom. :D Milyen frusztrált, de csak mert maximalista. :mrgreen:
És ez már nem az első ilyen videó róla.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.18. 19:34:20

https://m.youtube.com/watch?v=yW6q3p-tu7A" target="_blank

Nem mindenhol szabad megünnepelni ha valakit bebőröznek :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.18. 17:03:27

De neki legalább nincs samurai kard vagy "bézbóz" ütő a kezében :D
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.18. 16:57:57

Láttátok CR új instás pózolását? :mrgreen:
https://www.instagram.com/p/BLnZ9ipAM3z/" target="_blank
A szomszéd utcában a falusi cigánygyerekek szoktak így pózolni a kocsijuk előtt. :mrgreen:

Most nézem, ez az ember naponta tölti fel az új képeket, de sok ideje van erre. :D Nem mintha sokáig tartana feltölteni egy képet, de akkor is vicces. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.14. 21:12:11

LG írta:
Nero. írta:Angliaba nem fogja adni semmi a classicot mert nem tudtak megegyezni a jogdijakrol.
Amúgy sem érdekli őket, nagyon elhitték, hogy PL a foci csúcsa. :mrgreen:
Hat ja csak van itt egy par bevandorlo ( tobbek kozt en is :D ) akiket lehet erdekel. Amugy tavaly feludules volt Henryt, Karankat vagy Laundrupot hallgatni a studioba. Kicsit hitelesebb brigad volt mint a Vincze-Hegyi-Zombori fele tarsulat. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21197
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.14. 20:37:59

Nero. írta:Angliaba nem fogja adni semmi a classicot mert nem tudtak megegyezni a jogdijakrol.
Amúgy sem érdekli őket, nagyon elhitték, hogy PL a foci csúcsa. :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.14. 20:13:56

Angliaba nem fogja adni semmi a classicot mert nem tudtak megegyezni a jogdijakrol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.10.12. 23:17:38

"Pár éve láttam sportklubon egy betelefonálós műsort Hortival: telefonáló említette, hogy ő Real Madrid szurkoló, erre Horti: - És voltál már a tünettel a Csernusnál?"
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.12. 19:15:37

palesz77 írta:Bejelentették a Real új stadiontervét ma hivatalosan is - ők is csak felújítják, mint mi. Itt van a top4 terv amikből lehetett választani, szerintem a legelső lett volna a legjobb, ez elég fura.. Bár annál a vörös valaminél még ez is fényévekkel jobb, az nem tudom hogy jutott el eddig.. :D

Ha meg már téma, a mi top4 tervezetünket nem tudná valaki belinkelni? Nem találtam meg, és a fórumon levő linkeket meg már nem lehet megnyitni. :? Pedig érdekelne, hogy nálunk milyenek voltak, el is felejtettem már őket.
Ezt találtam.:-D
http://www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2016 ... _camp_nou2" target="_blank
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.11. 21:51:53

Bejelentették a Real új stadiontervét ma hivatalosan is - ők is csak felújítják, mint mi. Itt van a top4 terv amikből lehetett választani, szerintem a legelső lett volna a legjobb, ez elég fura.. Bár annál a vörös valaminél még ez is fényévekkel jobb, az nem tudom hogy jutott el eddig.. :D

Ha meg már téma, a mi top4 tervezetünket nem tudná valaki belinkelni? Nem találtam meg, és a fórumon levő linkeket meg már nem lehet megnyitni. :? Pedig érdekelne, hogy nálunk milyenek voltak, el is felejtettem már őket.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.09. 12:15:51

Kash írta: Hát nem tudom már én sem :D
Mindegy, nem zavar annyira mint amennyire annak tűnik az irományomból, csak máskor is kitömött töltelékcsapatokat és nem voltak ennyire elszállva. :D
Válogatott szünetben mással nem tudnak lapot eladni, gondolj bele, 2 hétig nincs klub meccs, mekkora kiesés lenne nekik, ha nem tudnak miről írni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21197
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.09. 01:54:58

csak máskor is kitömött töltelékcsapatokat és nem voltak ennyire elszállva.
Ha vmit nagyon bizonygatnak, az valószínűleg azért van, mert tudják róla, hogy nem igaz. Ehhez most hozzá jön, hogy mindeddig pocsék volt Ronaldo az új szezonban, ez úgy kellett neki, és a fanjainak is, mint egy falat kenyér, mert igy egy kicsit hitelesebben tudják eladni a hülyeségeiket. Persze a józanul ítélő ember nem esik hasra a világ egyik leggyengébb válogatottjának kitömésétől, de ez mégis egy szalmaszál nekik, amibe kapaszkodni tudnak.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.10.09. 00:57:16

TripleH írta:
Kash írta:Miért van tele az egész facebook a "Cr7 is the best footbaler in the world" című bejegyzésekkel? És ezt most nem csak ilyen fanklub oldalak posztolják, The SPORT Bible, NSO és más egyéb oldalak is ezzel vannak tele, szal akkor ez most azt jelenti, hogy Ronaldo hivatalosan is a világ legjobb focistája? Csak azért, mert megint kitömött 4 góllal egy "partycsapatot"?

Nagyon érdekelne ez most engem, mert ennyi ilyen jellegű hír akkor sem jelent meg róla, mikor a formája ezt indokolta volna. Már a "Nagy" Pelé szava sem számít? Mi változott egy nap alatt? :D
Hát figyelj, nem akarlak megbántani, de ez a 2 alja valami sem több mint a fanklub oldalak. :mrgreen:
Hát nem tudom már én sem :D
Mindegy, nem zavar annyira mint amennyire annak tűnik az irományomból, csak máskor is kitömött töltelékcsapatokat és nem voltak ennyire elszállva. :D
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.08. 19:28:52

Kash írta:Miért van tele az egész facebook a "Cr7 is the best footbaler in the world" című bejegyzésekkel? És ezt most nem csak ilyen fanklub oldalak posztolják, The SPORT Bible, NSO és más egyéb oldalak is ezzel vannak tele, szal akkor ez most azt jelenti, hogy Ronaldo hivatalosan is a világ legjobb focistája? Csak azért, mert megint kitömött 4 góllal egy "partycsapatot"?

Nagyon érdekelne ez most engem, mert ennyi ilyen jellegű hír akkor sem jelent meg róla, mikor a formája ezt indokolta volna. Már a "Nagy" Pelé szava sem számít? Mi változott egy nap alatt? :D
Hát figyelj, nem akarlak megbántani, de ez a 2 alja valami sem több mint a fanklub oldalak. :mrgreen:
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.10.08. 19:08:10

Miért van tele az egész facebook a "Cr7 is the best footbaler in the world" című bejegyzésekkel? És ezt most nem csak ilyen fanklub oldalak posztolják, The SPORT Bible, NSO és más egyéb oldalak is ezzel vannak tele, szal akkor ez most azt jelenti, hogy Ronaldo hivatalosan is a világ legjobb focistája? Csak azért, mert megint kitömött 4 góllal egy "partycsapatot"?

Nagyon érdekelne ez most engem, mert ennyi ilyen jellegű hír akkor sem jelent meg róla, mikor a formája ezt indokolta volna. Már a "Nagy" Pelé szava sem számít? Mi változott egy nap alatt? :D
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2016.10.03. 14:18:56

A Real gépezet úgy tökéletes, ha Casemiro szűr, Modric irányít, Bale iramot vált, Ronaldo meglövi az évi 50-et, és Benzeme csodálatosan játszik ebben össze elöl. De kell ehhez még egy beton Pepe, a villámgyors és intelligens Varane, Marci skilljei a baloldalon és Ramos gólja a BL döntőben...

Most viszont van egy lelkileg testileg offon lévő Benzema, egy előszezont kihagyó Ronaldo, a többiek meg hol sérültek, hol nem...

Ami nekem igazán hiányzik egy 100% tudását mutató Isco és James. Ez a két srác a világot megválthatná, sajnos Zizou (top 1 kedvenc focistám és most már edzőm ever) nem tudtja kihozni belőlük a maxot.

A cserepaddal és a fiatalítással elégedett vagyok....

Nektek meg fel kell készülni arra, hogy amíg Xavi, Puyol, majd Ini és egyszer Messi megy nyugdíjba, a közeljövőben nem lesznek ilyen játékosok a pályán... Neymárt kell megbecsülni, ő szerintem a RonciMessi utáni generáció egyetlen zsenije.

A foci talán megint kiegyenlítettebb lehet, de számomra már elveszítette azt a varázsát, amit régen gyerekként és tiniként jelentet. 6-8 éve ezen a fórumon vérre menő szópárbajokat vívtam barcás szurkolókkal, azóta nem is jártam nagyon erre.

Nagyon remélem, hogy Zizou kap 3-4 évet minimum a vezetőségtől, és jól játszunk Svájc ellen, kb. ennyi amire vágyom a foci világából :D.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.10.02. 21:05:45

Benzema van legatyásodva, nem csinálja meg Roncinak. Se nem látom jobbnak, se nem rosszabbnak őt, mint east. Mezőnyben évek óta nulla (önmagához képest). Helyzetbe se kerül, máskor meg 5-10 helyzete van egy meccsen. Hiányzik náluk a centerjáték. Meg hiányzik nekik Marcelo az előrejátékban. Az a fickó egy kincs, parád, amit előre tud.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.10.02. 20:57:02

valahol mindenkinek igaza van. mindenben van pro és kontra. De az objektíven figyelő szurkoló tudja, hogy mind más, ha nincs Messi a Barcaban, vagy Ronaldo a Madridban.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.02. 20:48:29

Én kicsit megfordítanám és úgy jellemezném, hogy mióta Benzema visszatért nem nagyon megy a góllövés. Két gondjuk van. Hátul nagyon sebezhetőek, folyamat gólt kapnak. Elől meg hiába jutnak el, nem tudnak gólt lőni. Előtte Morataval jobban ment, jobban kapart mint a francia, azóta a spanyol kikerült a kezdőből és a formája is visszaesett. Benzema nem mozog eleget, nem tud helyzetet kialakítani a többieknek, Ronaldo gyenge formában és így egyedül nem tudja megoldani. Bale jól megy, de egyedül kevés.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21197
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.02. 20:42:37

Rewolution5 írta:
Nero. írta:Nagy kérdés hogy mi lesz Ronaldoval mert most már a vak is látja hogy komoly fenéksúly ő a Realnak.
Kétség kívül a Real legjobbja, ami főleg gólok számában mutatkozik meg. Nemhiszem, hogy kritikát érdemelne amiatt, hogy most befigyel egy kis formahanyatlás nála. Konstans teljesítményt képes nyújtani a szezon nagy részében, és a kora ellenére is úgy kell madridba mint egy darab kenyér. De nemkell messzire menni, hogy hasonló szituációban találjuk magunkat. A vaknál is vakabb látja, hogy Messi nélkül mi is ötlettelenek vagyunk, nélküle sokkal nehezebben működik a gépezet, és most még 2 hétig iszonyú nehéz dolgunk lesz, mert nincs kinek vállára venni a csapatot. És megannyi példát lehetne felhozni a múltból, amikor formán kívül játszott Messi, az egész csapat és taktika is nyögvenyelősen működött. Ez a két ember egyszerűen nélkülözhetetlen.
Visca
Hát, ezért tavaly lefociztuk az Atleticot és a Realt is Messi nélkül. Már nem függünk annyira tőle, mint régen.
Roandloval kapcsolatban viszont egyet értek, egyelőre nagyon kell ő még a Realnak. De az hiánya, v. gyenge formája elsősorban a gólokban mutatkozik meg, Modric hiányával viszont a játékuk iszonyatosan meg van lőve, és bizony Casemiro is nagyon hiányzik, alábecsült játékos, de kiesése óta nem nyertek meccset. :roll:

Azért irtam, ezt a kisebb hullámvölgyet ki kell használunk, mert ha visszatérnek a hiányzók, és CR megtalálja a golyóvá cipőjét, nehezebb dolgunk lesz.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.10.02. 20:39:54

Rewolution5 írta:
Nero. írta:Nagy kérdés hogy mi lesz Ronaldoval mert most már a vak is látja hogy komoly fenéksúly ő a Realnak.
Kétség kívül a Real legjobbja, ami főleg gólok számában mutatkozik meg. Nemhiszem, hogy kritikát érdemelne amiatt, hogy most befigyel egy kis formahanyatlás nála. Konstans teljesítményt képes nyújtani a szezon nagy részében, és a kora ellenére is úgy kell madridba mint egy darab kenyér. De nemkell messzire menni, hogy hasonló szituációban találjuk magunkat. A vaknál is vakabb látja, hogy Messi nélkül mi is ötlettelenek vagyunk, nélküle sokkal nehezebben működik a gépezet, és most még 2 hétig iszonyú nehéz dolgunk lesz, mert nincs kinek vállára venni a csapatot. És megannyi példát lehetne felhozni a múltból, amikor formán kívül játszott Messi, az egész csapat és taktika is nyögvenyelősen működött. Ez a két ember egyszerűen nélkülözhetetlen.
Visca
Érdekes, hogy amig Ronlado nem volt a Real simán hozta a meccseket, mostmeg... :D
Persze, Casemiro...Mindig van kifogás -talán most jogosan-, érdekes, hogy mindenre van nekik már lassan 7-8 éve.
Bale-ben nagyobb már a gólveszély, mint a Portugálban, utóbbi sajna annyira rágörcsöl, hogy ez az egész a játékán és a csapat eredményein is meglátszik.

Talán 3-4 éve ő volt a legfontosabb láncszem, azóta jött egy Modric és egy Casemiro.
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.02. 20:39:48

Rewolution5 írta:
Kétség kívül a Real legjobbja, ami főleg gólok számában mutatkozik meg. Nemhiszem, hogy kritikát érdemelne amiatt, hogy most befigyel egy kis formahanyatlás nála. Konstans teljesítményt képes nyújtani a szezon nagy részében, és a kora ellenére is úgy kell madridba mint egy darab kenyér. De nemkell messzire menni, hogy hasonló szituációban találjuk magunkat. A vaknál is vakabb látja, hogy Messi nélkül mi is ötlettelenek vagyunk, nélküle sokkal nehezebben működik a gépezet, és most még 2 hétig iszonyú nehéz dolgunk lesz, mert nincs kinek vállára venni a csapatot. És megannyi példát lehetne felhozni a múltból, amikor formán kívül játszott Messi, az egész csapat és taktika is nyögvenyelősen működött. Ez a két ember egyszerűen nélkülözhetetlen.
Visca
Azért tavaly ősszel Messi nélkül csak kapott egy 4est a Madrid és Neymár magára vállalta az irányítást, az, hogy a Gladbachnak sikerült így kivenni őt a játékból az szép és jó, csak sokáig az sem fenntartható.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2016.10.02. 20:33:28

Nero. írta:Nagy kérdés hogy mi lesz Ronaldoval mert most már a vak is látja hogy komoly fenéksúly ő a Realnak.
Kétség kívül a Real legjobbja, ami főleg gólok számában mutatkozik meg. Nemhiszem, hogy kritikát érdemelne amiatt, hogy most befigyel egy kis formahanyatlás nála. Konstans teljesítményt képes nyújtani a szezon nagy részében, és a kora ellenére is úgy kell madridba mint egy darab kenyér. De nemkell messzire menni, hogy hasonló szituációban találjuk magunkat. A vaknál is vakabb látja, hogy Messi nélkül mi is ötlettelenek vagyunk, nélküle sokkal nehezebben működik a gépezet, és most még 2 hétig iszonyú nehéz dolgunk lesz, mert nincs kinek vállára venni a csapatot. És megannyi példát lehetne felhozni a múltból, amikor formán kívül játszott Messi, az egész csapat és taktika is nyögvenyelősen működött. Ez a két ember egyszerűen nélkülözhetetlen.
Visca
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.02. 19:57:28

Nero. írta:Modric egy honap off. Holnap megy hozzajuk az Eibar, Real galara szamitok CR mesterharmassal. Majd a Bilbao ellen lehet megint pontvesztesben remenykedni.
Na hát ez nem jött be. :D Casemiro kiesése is nagy seb volt nekik, de így Modric nélkül még nagyobb a baj. Tavaly a BL győzelmük után azt mondtam, hogy talán az az egyetlen pozitívum abban hogy így hosszabbítanak Zidanenal, viszont a francia nem fogja befejezni a szezont. Bár ha megint kapnak egy könnyű sorsolást a BLben akkor ameddig ott élnek nem fogják elküldeni ráadásul nem is nagyon van mozdítható edző.

Nagy kérdés hogy mi lesz Ronaldoval mert most már a vak is látja hogy komoly fenéksúly ő a Realnak. A múltkor azt nyilatkozta hogy 41 éves koráig szeretne játszani és majd Madridból fog visszavonulni. Én azért ebben koránt sem vagyok annyira biztos, mert ilyen teljesítmény mellett Perez nem lesz gyáva elküldeni, főleg hogy a fizetése fent van egekben. A kérdés csak az, hogy hová menne innen? A United adná magát de most összebalhézott Mourinhoval úgy hogy az kizárt, Guardiola Cityje szintén, és Emery is inkább csapatot próbál most építeni a PSGnél.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.10.02. 18:39:12

Bob_Marley írta:Hiányoznak embereik, plusz baromi fásultnak tűnnek. Ez lehet abból adódik, mert új erőnléti edzőjük lett Nyáron. Látványosan gyenge formában pár emberük. Nem tudom, hogy Bezema valaha vott ennyire tohonya és lassú. És még EB-n se volt.

Celta ellen idegenben mindig nehéz, akármennyire kaptak négyet a Ticotól és Nolito sem riogatja az ellenfeleket. Nyerni kellene, de piszok nehéz lesz.
Tavaly is így játszottak, csak "valahogy" mindig sikerült nyerniük. Amúgy még mindig remek csapata van a Madridnak, vagy az ellenfelek gyengék, mert itt az alkalom és mégse tudnak élni vele az ellenfeleik. Lásd Dortmund. A németek még majdnem kikaptak, pedig megvoltak a lehetőségeik.

Az meg, hogy nincsenek meg az embereik, előfordul máshol is.
Válasz küldése