Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 11:54:48

BarcafanTomee írta:Courtois a világ egyik legjobb kapusa(még úgy is, hogy Messi legutóbb szépen beszoknyázta), és jó üzlet is meg minden. De mit érezhet Navas, aki óriási védéseivel tartotta életben a Madridot a BL-ben. 31-évesen meg ne mondjátok már, hogy öreg egy kapus.
Nem öreg, de nem is fiatal. Előbb-utóbb, a közeljövőben pótolni kell majd, és ki tudja, mikor lesz nekik lehetőség egy ilyen kapust igazolni. Navas meg szimpatikus arc, de Madridban nem szoktak túl szentimentálisak lenni, amikor le kell cserélni egy kulcsjátékosukat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.07.18. 11:51:55

Courtois a világ egyik legjobb kapusa(még úgy is, hogy Messi legutóbb szépen beszoknyázta), és jó üzlet is meg minden. De mit érezhet Navas, aki óriási védéseivel tartotta életben a Madridot a BL-ben. 31-évesen meg ne mondjátok már, hogy öreg egy kapus.

Szerintem ez megint arról szól, hogy kell egy név. De Gea nem jött össze, most Courtois kell.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 11:36:08

mess2009 írta:arany kesztyű ide, aranykesztyű oda...szerintem Navas egyszerűen jobb kapus Courtois-nál. ez kb. olyan mint Mina nálunk, a VB. aranycsapatában mutogatják mi meg fikázzuk!?
A VB-n jó volt a belga, a Chelseaben idén nekem sem volt annyira meggyőző. De Navast pótolni lassan időszerű lesz nekik, most meg tudnak venni egy 26 éves klasszis kapust jó áron, viszonylag keveset izzadva az üzlet összehozásán. Szerintem jól döntöttek, hogy behúzták.

Amúgy én inkább Minát tartanám meg, mint Vermát. De a belga fog maradni szerintem még egy évet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.07.18. 11:33:06

Cestus írta:Kúrtoá hamarosan átigazol hozzájuk állítólag 35 millióért. Okos vétel, mégiscsak a VB aranykesztyűse volt. Úgy látszik, Zidane távozásával már senki nem tudta leszabályozni Perez kapusmániáját. :D
arany kesztyű ide, aranykesztyű oda...szerintem Navas egyszerűen jobb kapus Courtois-nál. ez kb. olyan mint Mina nálunk, a VB. aranycsapatában mutogatják mi meg fikázzuk!?
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 11:23:58

MessiNeymarSuarez írta:Már csak Neymar kell oda, szerintem akkor végképp elhinné magáról hogy ő a király ha leigazolná a Real, Perez úgy is szerelmes belé már vagy 5 éve :lol:

Szerintem amúgy 90% hogy Hazard lesz ebből, PSG nem szorul rá hogy elengedje bármelyiket is, Hazard meg már kb könyörög hogy vegyék meg.
A PSG-ből úgy tűnik, lehetetlen lesz nekik idén a két nagy ász közül bármelyiket megszerezni, de a Chelsea sem tapsikol annak, hogy Hazard-t vinné a Real. Szerintem őt meg tudják majd végül venni, de a mi Coutinho-sagánkhoz hasonló nehézségű művelet lesz nekik. Az sem könnyíti meg nekik a dolgot, hogy a PL-ben augusztus 9-én zárul a transzferablak, ezután már a kékek nem tudnak venni, csak eladni.

Nekünk ebből annyi a tanulság, hogy Suárezünk hiába egy balfék a fél szezonon keresztül, addig nem éri meg eladnunk, amíg évi 30-40 gólt lő, mert jelenleg nem nagyon tudnánk pótolni senkivel, hanem lehetne a helyén Alcácernek meg Munirnak lehetőséget adni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.07.18. 11:33:26-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.18. 10:41:58

Cestus írta:Kúrtoá hamarosan átigazol hozzájuk állítólag 35 millióért. Okos vétel, mégiscsak a VB aranykesztyűse volt. Úgy látszik, Zidane távozásával már senki nem tudta leszabályozni Perez kapusmániáját. :D
Szegény Navast minden évben el akarja Perez adni, pedig szinte minden címben voltak olyan védései amik bravúrok voltak, és miatta maradt életben a csapat.

Nem baj, Messi örömmel megrúgja kb a 8-adik köténygólját is ellene :lol:

Már csak Neymar kell oda, szerintem akkor végképp elhinné magáról hogy ő a király ha leigazolná a Real, Perez úgy is szerelmes belé már vagy 5 éve :lol:

Szerintem amúgy 90% hogy Hazard lesz ebből, PSG nem szorul rá hogy elengedje bármelyiket is, Hazard meg már kb könyörög hogy vegyék meg.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.18. 10:03:20

Kúrtoá hamarosan átigazol hozzájuk állítólag 35 millióért. Okos vétel, mégiscsak a VB aranykesztyűse volt. Úgy látszik, Zidane távozásával már senki nem tudta leszabályozni Perez kapusmániáját. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.18. 08:21:33

Zidane elméletileg októberben csatlakozik a Juventushoz mint tanácsadó. [marca és mások]

De nem a szent és sérthetetlen Floretinó elől menekül mindenki? :mrgreen: :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 18:06:26

José Luis Sánchez (megbízható) szerint a Real nem fog "galaktikust" igazolni, mert nagyon durvák az árak, valamint a fizetési hierarchiájukat sem akarják felborítani.

Sok kritika érte a vezetőségünket, hogy kiszórta a világ összes pénzét Coutinhora és Dembélére, de most talán meglátják máshol is, hogy nem olyan egyszerű mostanság már a legnagyobb kluboknak sem a komoly klasszisokat leigazolni.

Remélem, mi jól jövünk ki mindebből.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.17. 12:15:58

Ha a horvátok Modriccsal megnyerték volna a VB-t, szerintem sem érdekelte volna a kutyát sem, hogy kit próbált vagy nem próbált mosdatni (valószínűleg még így sem izgatja őket nagyon). Eleve egy VB-n/EB-n rengeteg olyan ember szurkol a hazájának, aki amúgy semmilyen szinten nem foglalkozik a focival. Ők valószínűleg nem is tudnak arról, hogy Modriccsal mi van a pályán kívül.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2018.07.17. 11:48:23

miro. írta:Ez nem a horvát helyzet. Ez egy kis % kretén,akik mindenhol vannak.
A horvát helyzet az amit látsz az ünnepségen,vagy a horvát városokban.
Mindenki büszke rájuk.
Tudom,mert van rokonom nem kevés ott,magam is félig az vagyok,és rengeteg csapattársam is horvát.
Itt meg Modric az "áruló". :lol:
444444444444,gratula. =D>
Te nem voltál büszke a nemzetedre 2016-ban az EB menetelés alatt? Nem gondoltad azt, hogy ez mekkora teljesítmény az elmúlt időszakhoz képest? Nem ünnepelted meg a sikereket? Nos valami hasonló van ott is. Ünnepelnek egy csodálatos eredményt egy ember feletti teljesítményt.

A meccsek széttrollkodása és a lázongások igenis helyzet akárhogy is vesszük, még ha a kisebbséget érinti. (lásd CEU-ügy itthon kisebbséget érinti, de helyzet)

Kíváncsi lennék mi lenne ausztriában a helyzet ha kiderülne, hogy Alaba a Bayernbe csúszópénzek révén jutahatott el és először ezt elismeri, majd letagadja. Milyen megítélése lenne? Valószínűleg nem pozitív. Ez van most Modric-csal is, és nem a játéktudását húzzák le csak az atrocitásokat próbálják magyarázni.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.17. 11:31:29

bowlinggolyo írta: Ez a cikk pont, hogy nem Modric lehúzásáról szól és volt is bőven őt éltető cikk. A lényege a horvát helyzet megértése. Egy bővebb cikk erről a helyzetről.
Ez nem a horvát helyzet. Ez egy kis % kretén,akik mindenhol vannak.
A horvát helyzet az amit látsz az ünnepségen,vagy a horvát városokban.
Mindenki büszke rájuk.
Tudom,mert van rokonom nem kevés ott,magam is félig az vagyok,és rengeteg csapattársam is horvát.
Itt meg Modric az "áruló". :lol:
444444444444,gratula. =D>
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.17. 10:07:26

miro. írta:
MessiNeymarSuarez írta:https://index.hu/sport/futball/2018/vb/ ... mamic_ugy/

Érdekes cikk Modricról.
Elkepeszto a hazai media.
Komolyan csak abban latnak hirerteket ha lekell valakit huzni?
Szanalom es oriasi ferdites.
Mondjuk amikor Messinél kirobbant az adóócsalási ügy, mindenki bűnözőnek állította be odaát, aztán jött Cr és egyből az lett az általános vélemény, hogy a könyvelők cseszték át, Modric estében pedig hatalmas a halgatás. Valahol persze természetes, de ez kicsit több, mint kettős mérce.

Mbappét azért még óvatosan kezelném. Egyelőre a kora miatt van inkább piedesztára emelve, hogy innen merre megy az még kérdés. Benne lehet, hogy elhiszi magáról, hogy ő Pelé 2.0 és nem lesz már olyan ambíciózus, hogy olyan ütemben fejlődjön, mint azt elvárnák és egyre nagyobb is lesz rajta a nyomás. Emellett kezdenek azért a sztárallűr momentumok is kijönni rajta. Ugyan még nem olyan szembetűnő, de ahogy Cr és Messi éra egyre inkább kifelé megy, úgy nő az ő hype-ja (főleg igazi kihívók hiányában), és ha ezt nem tudja jól kezelni (mert simán benne van) ha nem is süllyesztőbe kerül, de az a pályafutás amit jelenleg jósolnak neki nem lesz kimaxolva.
Ez a vb sem biztos, hogy "jót tett" az önbizalmának, ráadásul Perez egy-két évig inkább Neymarra fókuszál, az, hogy mostanában milyen a teljesítménye az másodlagos. Ha a francia mellől pedig elviszik a brazilt, még inkább kiskirálynak érezheti magát, a PSG pedig főleg ezek után biztosan nem engedi el jó ideig Mbappét. Szóval én nem vagyok 100 %-ig biztos, hogy beváltja azokat az elvárásokat amiket jelenleg támasztanak felé.
Persze 2-3 évig több, mint valószínű, hogy Messi árnyékában lesz, legalábbis túlnőni nem hiszem hogy fogja, főleg ha a francia bajnokságban vitézkedik.

Perezt ismerve inkább Neymar-saga kezdődne, nekünk viszont még kevesebb esélyünk van rá. A PSG még ha szóba is áll velünk -amire kicsi az esély- olyan árcédulát raknak rá, amitől Bartoék csak pislognak, a Realnál viszont tele a kassza, régóta nem volt nagy igazolás, plusz egy brutális fizetés is felszabadult. Arról nem is beszélve, hogy hova húz inkább. Szóval ha valakinek van sansza elvinni az legfeljebb a Real, ott az lehet a gátló tényező, ha megszerzik Neymart, ellenkező esetben akár 300 millát is simán kicsengethetnek komoly fizetéssel Perez megalomániáját ismerve.
Forca Barca!!!!
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2018.07.17. 09:59:27

miro. írta:Elkepeszto a hazai media.
Komolyan csak abban latnak hirerteket ha lekell valakit huzni?
Szanalom es oriasi ferdites.
Ez a cikk pont, hogy nem Modric lehúzásáról szól és volt is bőven őt éltető cikk. A lényege a horvát helyzet megértése. Egy bővebb cikk erről a helyzetről.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.07.17. 08:04:55

MessiNeymarSuarez írta:https://index.hu/sport/futball/2018/vb/ ... mamic_ugy/

Érdekes cikk Modricról.
Elkepeszto a hazai media.
Komolyan csak abban latnak hirerteket ha lekell valakit huzni?
Szanalom es oriasi ferdites.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 18:18:49

https://index.hu/sport/futball/2018/vb/ ... mamic_ugy/" target="_blank

Érdekes cikk Modricról.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 13:21:31

Messias2 írta:
Nero. írta: foleg hogy mostmár valószínűleg nem a Real nyeri BLt.
Ez miért olyan valószínű? :D
Ezen a nyáron csak erősödni fognak, jön Hazard és Courtois, és máris jobb lesz a keretük tavalyhoz képest.
Ronaldo távozása óta jobban tartok tőlük, mint valaha.

Én azért Ronaldo szerepét nem nézném le. Tény hogy már"csak" egy góllövő volt, de azt keményen tudta, sokszor nem ment neki az elmúlt időben, de ha igen akkor abból továbjuttatta a csapatot.(Juve ellen 3 gól, plusz visszavágón azért bevarrta a tizit, ami Modric tizijeit látva nem mindenkinek sikerülne)

Szerintem tökéletes volt ez a taktika, kiválóan kiegészítette egymást a csapat és Ronaldo.

Persze amikor Ronaldonak nem ment akkor villantak a társak, de ez megint más téma lesz akkor, ha nem kell Ronaldot az ellenfeleknek fogniuk hanem "csak" a társakat, és őket elemzik éjjel-nappal nem pedig Ronaldot.

Ráadásul Zidane távozásával az a földöntúli mázlifaktor is(remélhetőleg) elment.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.07.16. 12:59:27

Nero. írta: foleg hogy mostmár valószínűleg nem a Real nyeri BLt.
Ez miért olyan valószínű? :D
Ezen a nyáron csak erősödni fognak, jön Hazard és Courtois, és máris jobb lesz a keretük tavalyhoz képest.
Ronaldo távozása óta jobban tartok tőlük, mint valaha.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.16. 12:51:01

Máskor elég lesz, ha jelentitek, aztán megy a ban.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.07.16. 12:44:08

- veb fél, mert tilos hajléktalannak lenni
- palesz-tinok

Azért ezek jók :DDD

Nem semmi cica harcok mennek itt le. Fura állatfaj ez a szurkoló :D (köztük én is :D)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 12:18:55

lesliejr12 írta:Mondjuk ha ferdítéseket, hülyeségeket és kisebbségi komplexusban lévőket akarok olvasni akkor átmegyek a túlóldalra, van ott olyan hely ahol rajtunk köszörülik páran a nyelvüket és jól mulatnak.
Modric-ról elmondom mi a helyzet. Míg Ronaldo-ról ki nem derült, hogy távozni fog, addig ő volt az idei aranylabdás mindenkinél. Csak vissza kell olvasni, ott van minden. A spanyolok utáni mesterhármasával már Messi koporsójába ütötte a szöget szerintetek. Aztán eltűnt, az EB győztes kiesett hamar. Na onnantól jött a képbe Modric. Most már Modric,Cé,Varane a 3as dobogó. Griezz se ér mert béna szerintetek. Igazából mindenki flop nektek aki nem a Realban játszik.
Modric napjaink legkiválóbb középpályása, ezzek nincs is baj. Én csak a személetet próbáltam megmutatni, hogyan változik meccsről meccsre.
Viszont nagyon egyszerű, ha ennyire gyűlölöd a Barcelona-t és szurkolóit akkor kerüld el őket. A Barca vs Real topicot ne vérre menő harcnak fogd fel, mert nem az.

Azért az tényleg vicces hogy amióta bejött hogy Ronci lelép, azóta mekkora kampány folyik odaát Modric aranylabdájáért. :D


Amúgy azért durva dolog, szerintem nem sokan tippeltek volna arra hogy ha Cunci elmegy, akkor a Juventusba fog menni. :D
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.07.16. 11:54:18

Megint ez a szánalomhegy, a büszke madridisták dzsiskolájának növendéke.. :D Egyszer már te is felvállalhatnád magad, mondjuk egy névvel és címmel, aztán lehet beszélgetni. Ja, ahhoz gerinc is kéne...
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.16. 11:30:30

Mondjuk ha ferdítéseket, hülyeségeket és kisebbségi komplexusban lévőket akarok olvasni akkor átmegyek a túlóldalra, van ott olyan hely ahol rajtunk köszörülik páran a nyelvüket és jól mulatnak.
Modric-ról elmondom mi a helyzet. Míg Ronaldo-ról ki nem derült, hogy távozni fog, addig ő volt az idei aranylabdás mindenkinél. Csak vissza kell olvasni, ott van minden. A spanyolok utáni mesterhármasával már Messi koporsójába ütötte a szöget szerintetek. Aztán eltűnt, az EB győztes kiesett hamar. Na onnantól jött a képbe Modric. Most már Modric,Cé,Varane a 3as dobogó. Griezz se ér mert béna szerintetek. Igazából mindenki flop nektek aki nem a Realban játszik.
Modric napjaink legkiválóbb középpályása, ezzek nincs is baj. Én csak a személetet próbáltam megmutatni, hogyan változik meccsről meccsre.
Viszont nagyon egyszerű, ha ennyire gyűlölöd a Barcelona-t és szurkolóit akkor kerüld el őket. A Barca vs Real topicot ne vérre menő harcnak fogd fel, mert nem az.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 11:04:04

MessiNeymarSuarez írta:Ebből szinte biztos hogy BioHazard lesz amúgy a Realnak, a mostani nyilatkozataival konkrétan már könyörög hogy vegyék már meg
Tuti, de önmagában Hazard nagyon kevés lesz oda. Benzemát is el kellene adniuk (vagy pad), és hozni egy gólvágó centert (Icardi, Lewa reális célpontok). Szépen le is lesznek gombolva szerintem, ilyenkor látszik majd, hogy Griezmann egy százasért milyen jó lett volna bárkinek.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 10:16:35

Nehéz helyzetben a Real, Ronaldora remek gépezet épült és neki csak be kellett lőni..Csak...Lehet mondani hogy" csak be kell rúgni", de nehéz lesz olyan embert találni aki ilyen szinten ki tudja majd használni a helyzeteket, és akár a semmiből gólt teremteni.
Ronaldo(Messivel az élen) olyan egyszerűvé tette a góllövést, de csak egyszerűnek tűnik, ez olyan mint hogy Iniesta és Xavi olyan egyszerűvé tette a zseniális játékot, közben meg azóta sem akad olyan varázsló mint ők.


Annak viszont örülök hogy Donatello VB-t nyert, mert így fix hogy a PSG még jobban nem akarja eladni.
Akármi lesz a következő években, készíteni kell a világ pénzét, nincs mese meg kell vennünk a gyereket ha tényleg így folytatja. Nagyon nem szeretném a Realban látni, meg úgy ellenünk sem.
Bár nem lesz egyszerű, mert a gyerek már 10 évesen Realos-Ronaldos poszterekkel nyomta a falán.


Ebből szinte biztos hogy BioHazard lesz amúgy a Realnak, a mostani nyilatkozataival konkrétan már könyörög hogy vegyék már meg.

Persze Perez szerelmes Neymarba és őt vinné, de a PSG nincs rászorulva arra hogy elengedje.
Neymar amúgy brutálisan leépítette a megítélését, évekig szomorkodtak a Real szurkolók hogy nem ők vették meg, tavaly nyáron örömünnepet jártak amiért lelépett, most meg a legtöbbjük hallani sem akar arról hogy megvegyék, amiért azért elég rendesen megdolgozott Neymar.
Válasz küldése