Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.12. 21:16:15

Deluigi írta:
2021.08.12. 20:58:08
https://index.hu/sport/futball/2021/08/ ... parizsbol/

miert tettem be? van egy erdekes resze, ami a Realhoz kapcsolodik:

"A francia csapatnál eddig sem voltak alacsony fizetések, például a középpályás Ander Herrera heti 170 ezer eurós juttattással rendelkezik. Így könnyen a távozók között találhatja majd magát Herrera is, mivel Lionel Messi évi 35 millió eurós kontraktust írt alá, amellyel az éves, fizetésekre költött kiadások háromszázmillió euró fölé emelkedtek a klubnál. Érdekesség, hogy ezzel a PSG költi a csapatok közül a legtöbbet bérekre, a második helyen a Real Madrid áll, a spanyolok 250 millió eurót költenek évente játékosaik fizetésére. "

ezt nem is tudtam...
Ha igaz ez, ha nem, ez is ellentmond annak a narratívának, h a Barcában hú de magas fizuk vannak a Realhoz képest. A két klub bértömege az évek alatt mindig is összemérhető volt, a Barca persze elöl járt némiképp, azt nem tagadom.

Beteg időket élünk amúgy: https://uploads.disquscdn.com/images/4f ... 4fa327.jpg
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.12. 20:58:08

https://index.hu/sport/futball/2021/08/ ... parizsbol/

miert tettem be? van egy erdekes resze, ami a Realhoz kapcsolodik:

"A francia csapatnál eddig sem voltak alacsony fizetések, például a középpályás Ander Herrera heti 170 ezer eurós juttattással rendelkezik. Így könnyen a távozók között találhatja majd magát Herrera is, mivel Lionel Messi évi 35 millió eurós kontraktust írt alá, amellyel az éves, fizetésekre költött kiadások háromszázmillió euró fölé emelkedtek a klubnál. Érdekesség, hogy ezzel a PSG költi a csapatok közül a legtöbbet bérekre, a második helyen a Real Madrid áll, a spanyolok 250 millió eurót költenek évente játékosaik fizetésére. "

ezt nem is tudtam...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.12. 15:00:32

Zsolti írta:
2021.08.12. 11:04:52

Amugyis en kicsit tulhypetnak erzem a gyereket, kb csak a sebessegebol el. Ha nincs akia tá kiugrassa el van cseszve az egesz.
Ebben van valami, de a mostani gyenge mezőnyben így is a nagyon kevés kiemelkedő játékos közé tartozik. Én azt látom még, hogy PSG-ben egy ideje már stagnál. Szerintem ezért is kellene neki eligazolnia, mert könnyen lehet, hogy Párizsban teljesen megreked ezen a szinten, ami ugyan elég magas, de mégsem az igazi.

És hogy mennyit tudna dobni a Realon? Marketing szempotból hatalmasat. Perez Papa ennnek a jelentőségét már rég felismerte, most pedig nincs igazi markertingbombájuk.
A pályán? Jelenleg a támadószekciójuk rettenetesen, az öreg Benzema tartja bennük a lelket. Szóval egyértelmű lenne az előrelépés. Hogy mire elég, az kérdés. De az előző két szezonban olyan szoros volt a bajnoki versenyfutás, hogy még a legkisebb erősítésnek is komoly jelentősége lehet.
A BL pedig lutri. Vannak jobb csapatok, de egy rossz meccsen bárki elcsúszhat, sorsolás, sérülések, bíráskodás, szerencse - mind beleszólhat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.12. 14:11:22

LG írta:
2021.08.12. 09:08:04
Áthozom ide:
visca el barca írta:
2021.08.12. 08:52:13
Csaba,

Ketlem h mbappe elmenne a realba. Hulye lenne. Penzt nem kapna annyit, meg azert a lepukkant real nincs egy polcon most a franciakkal. Te kivel fociznal inkabb? Messi es neymar, vagy lucas vazquez meg vini? Sztem a real sokkal jobban le van epulve most mint mi.
Ha jól tudom, a francia nem keres azért őrült összeget, Neymar és Messi is egyértelműen előtte vannak.

Amikor CR a Realba igazolt, akkor is gyengébbek tűntek, mint a MU, sőt, 2011-ig szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy az átigazolás ellenére is a Vörös Ördögök voltak erősebbek. De hosszútávon nagyon jól mérte fel a helyzetet a portugál.

Szerintem most is hasonló a helyzet. A Reallal azért hosszútávon mindenképp számolni kell, a PSG-ben viszont az arabok bármikor gondolhatnak egyet, és elzárhatják a pénzcsapot.
Szerintem inkább eddig volt kétséges, hogy átmenne a Realba. Sportszakmai okokból mindenképp jobban járt volna a PSG-vel és a Madrid is készül giga fizetést adni. Elment Ramos, Varane, jövőre lejár Bale, Marcelo szerződése, szóval komoly bértömeg szabadul fel, Perez eddig is készült Mbappé fizetésének spórolására. Plusz a francia nem is hosszabbított. Eddig is ott volt Neymar, akivel küzdeni kellett a No. pozícióért, amit úgy nézett ki lassan sikerült is elérni, most viszont még a "nyakára" hozták Messsit. Így várhatja, hogy ő legyen a kakas a szemétdombon. Perez már így is Cr óta csorgatja a nyálát rá, ott ki lenne nyalva mindene.
Habár az igaz, hogy sportszakmai szempontból komoly visszalépés lenne. Elég megnézni kik voltak annak a csapatnak a sikerkovácsai, ami Bl-eket nyert. Navas (őt tudták pótolni).prime Ramos, Varane, Marcelo, Carvajal. A világ talán legjobb védősora volt. Helyettük van Militao, Alaba, Mendy, (nagyrészt Lucas Vazquez). Nem kis visszaesés. A kp-n jövőre egy 32/33 éves Kroos, 36/37 éves Modric. Egyedül Casemiro tartja a szintet, plusz egy hol egészséges, hol sérült Valverde maradt. Elől nem is kell mit mondani. Egy prime Cr, aki gyakorlatilag egyedül is húzta őket, mellette még egy jó korban lévő Benzema, aki jövőre, ha jön Mbappé max. a helyét veheti át. (most ilyen Vinicius, Asensio, Jovic és hasonlók vannak a kezdőben)
Egyedül nem fog ott csodát tenni. Ráadásul ki tudja, hogy fog-e bármennyit is fejlődni. Ez nem feltétlenül a legjobb közeg egy olyan játékosnak, akit arra predesztinálnak, hogy már min. egy aranylabdája lesz. Ahhoz kellenek majd a címek is.

Mindenesetre én nem mondanám, hogy ez a Real egy cseppet is jobb lenne nálunk vagy egy garasnyit is előrébb állna a fiatalításban, sőt!!
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.08.12. 11:35:13

visca el barca írta:
2021.08.12. 08:52:13
Csaba,

Ketlem h mbappe elmenne a realba. Hulye lenne. Penzt nem kapna annyit, meg azert a lepukkant real nincs egy polcon most a franciakkal. Te kivel fociznal inkabb? Messi es neymar, vagy lucas vazquez meg vini? Sztem a real sokkal jobban le van epulve most mint mi.

Érdekes, sokszor merül fel ez a dolog, hogy kivel játszanál szívesebben dolog. Ez inkább egy szurkolói szempont, fantázia, hogy a képzeletbeli barátaink is barátok és milyen szuper.

Persze rátesznek egy lapáttal, mikor ilyeneket mondanak, hogy "mindigis arról álmodtam, hogy Messivel, Neymarral, Józsival stb focizzak együtt". De ez többnyire inkább kötelező kör. Azért pont a Barcában láthatjuk, hogy Messivel nem mindig móka és kacagás volt fociznod, ha olyan szerep jut neked, hogy azonnal passzolj neki. És más sztárok mellett is lehetnek ilyenek.

Valójában egy igazi focistának ez nem lehet szempont. Egyáltalán nem könnyű egy sztár mellett focizni, másrészről bérelt helyük van, ha egyik a te posztodon van, akkor fényesre ülheted a valagadat.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.08.12. 11:04:52

Miert veszi mindenki keszpenznek, hogy 0.5-1-2 even belul Mbappe a real jatekosa lesz?
Amugyis en kicsit tulhypetnak erzem a gyereket, kb csak a sebessegebol el. Ha nincs aki kiugrassa el van cseszve az egesz. Anyagilag valoszinu jobban allnak, de konkretan elment a kezdo belso vedo parosuk, Militao igaz engem nagyon meggyozott tavasszal, de azert varnek vele, hogy mennyire konstans nala az a forma. Alaba elsulhet barhogy, meg o nem is igazi kozepso vedo, plusz van egy jo munkasember Nachojuk. Kp-ra jut egy bika Valverde, meg az oregedo CKM, a tamado alakzatot meg ismerjuk. Vakok es gyengen latok gyulekezete nagyjabol, meg egy jarokeretes Benzema.:D Egy Mbappetol nem fognak annyit erosodni, ha oda is igazolna esetleg.
Nalunk is eleg sok a valtozo mondjuk az egyenletben, jobb oldali vedelmunkbol az egyik biztosan bevalik, szerintem Emerson egy polccal feljebb van mar most. Belso vedelem is ok, de besulhet mindketto hosszu tavon (Ara, Garcia). Bal oldalra Alba elmegy. Kp-n osszeallhat egy fiatal igeretes mag szinten (1-2-3even belul), Tamado sorba is ugy gondolom megvagyunk. Elvileg van egy fiatal, sikerre ehes csapatunk, csak el kellene kezdeni hasznalni oket.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2021.08.12. 10:13:00

Azért próbáljátok 3 éves perspektívában nézni!
Ez a PSG 1-2 évre van összevásárolva, nem ÉPÍTVE.
Messi, Di Maria, Ramos kifutnak. Neymar sem lesz fiatalabb/elkötelezettebb.
Elég sok hír van róla, hogy az idei igazolások, de főleg Messi miatt eladnának egy csomó játékost.
Tehát hosszú távra ismét semmi koncepció nincs.

A Real viszont most áll egy építkezés előtt. Kifutnak a kiöregedett játékosai, illetve lejárnak a ballasztjaik (pl. Bale) szerződései.
Nincs olyan hatalmas adósságuk, nem is veszteségesek.
Ha én MBappé helyében lennék, akkor most maradnék a PSG-ben fél évre.
Ha jól összeáll a szekér, akkor lehúzom a szezont, BL-ért megyek.
Ha nem, akkor legkésőbb januárban aláírhat a Real Madridnak.
A PSG-t nem érdekli, hogy kapnak-e érte pénzt, az a hajó már elment, amit kaptak volna érte, azt Messi behozza nekik idén marketingben.

Összességében a Real 2-3 év előnyben lesz hozzánk képest és jövőre lesz egy MBappéjuk. Idén szerintem még nem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.12. 09:08:04

Áthozom ide:
visca el barca írta:
2021.08.12. 08:52:13
Csaba,

Ketlem h mbappe elmenne a realba. Hulye lenne. Penzt nem kapna annyit, meg azert a lepukkant real nincs egy polcon most a franciakkal. Te kivel fociznal inkabb? Messi es neymar, vagy lucas vazquez meg vini? Sztem a real sokkal jobban le van epulve most mint mi.
Ha jól tudom, a francia nem keres azért őrült összeget, Neymar és Messi is egyértelműen előtte vannak.

Amikor CR a Realba igazolt, akkor is gyengébbek tűntek, mint a MU, sőt, 2011-ig szerintem nyugodtan mondhatjuk, hogy az átigazolás ellenére is a Vörös Ördögök voltak erősebbek. De hosszútávon nagyon jól mérte fel a helyzetet a portugál.

Szerintem most is hasonló a helyzet. A Reallal azért hosszútávon mindenképp számolni kell, a PSG-ben viszont az arabok bármikor gondolhatnak egyet, és elzárhatják a pénzcsapot.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.28. 16:04:18

LG írta:
2021.07.28. 15:33:20
2009-2018 között kemény spanyol dominancia volt a BL-ben, 7 győzelem, 2 spanyol házidöntő, és amikor nem spanyol lett a végső győztes is, akkor is ott voltak a tűz közelében.
Azóta viszont elég komoly hanyatlásnak indult a spanyol klubfoci. Pl. egy Klasszikuson 2015-2016 környékén igazi sztárparádé volt, már alig maradtak néhányan közülük, és már ők is kifelé kopnak, az új játékosok pedig nem hozzák a régiek színvonalát.

Persze érthető, hogy a nagy generációk kiöregedése után visszaesés jön. Az viszont komolyabb probléma lehet hosszútávon, hogy már a Barca-Real kettős anyagilag sem tudja felvenni a versenyt a City-PSG duóval, illetve a PL anyagilag és presztízsben a PD fölé nőtt.

És hiába nem jött össze a végső győzelem sem a Citynek sem a PSG-nek eddig a BL-ben, a koronavírus okozta gazdasági válság miatt még komolyabb anyagi fölénybe kerültek, és sajnos ennek idővel lesz az eredménye is. Most nyáron rajtuk kívül mindenki megúzta a nadrágszíjat, ők meg gőzerővel igazolnak. Ha nem történik komoly változást, akkor ez a két csapat dominálhatja az elkövetkezendő 10 évet. Nem azt mondom, hogy rajtuk kívül más nem érhet oda, de mondjuk 10-ből 6 BL-t behúzhatnak. Nem lesz mindig egy Bayern vagy egy Chelsea, akik tavaszra összeállnak, hosszútávon pedig csak úgy lehet ott lenni a tűz közelében, ha van pénz mindőségi játékosokra. Szóval szerintem ez a két csapat ki fog emelkedni a jövőben, utánuk jöhet e többi PL-csapat, a Barca-Real kettős pedig a Bayernnal, Juventus-szal, Atleticoval alkothatják a középmezőnyt.
+ egyszer megerkezik a united is.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.28. 15:33:20

2009-2018 között kemény spanyol dominancia volt a BL-ben, 7 győzelem, 2 spanyol házidöntő, és amikor nem spanyol lett a végső győztes is, akkor is ott voltak a tűz közelében.
Azóta viszont elég komoly hanyatlásnak indult a spanyol klubfoci. Pl. egy Klasszikuson 2015-2016 környékén igazi sztárparádé volt, már alig maradtak néhányan közülük, és már ők is kifelé kopnak, az új játékosok pedig nem hozzák a régiek színvonalát.

Persze érthető, hogy a nagy generációk kiöregedése után visszaesés jön. Az viszont komolyabb probléma lehet hosszútávon, hogy már a Barca-Real kettős anyagilag sem tudja felvenni a versenyt a City-PSG duóval, illetve a PL anyagilag és presztízsben a PD fölé nőtt.

És hiába nem jött össze a végső győzelem sem a Citynek sem a PSG-nek eddig a BL-ben, a koronavírus okozta gazdasági válság miatt még komolyabb anyagi fölénybe kerültek, és sajnos ennek idővel lesz az eredménye is. Most nyáron rajtuk kívül mindenki megúzta a nadrágszíjat, ők meg gőzerővel igazolnak. Ha nem történik komoly változást, akkor ez a két csapat dominálhatja az elkövetkezendő 10 évet. Nem azt mondom, hogy rajtuk kívül más nem érhet oda, de mondjuk 10-ből 6 BL-t behúzhatnak. Nem lesz mindig egy Bayern vagy egy Chelsea, akik tavaszra összeállnak, hosszútávon pedig csak úgy lehet ott lenni a tűz közelében, ha van pénz mindőségi játékosokra. Szóval szerintem ez a két csapat ki fog emelkedni a jövőben, utánuk jöhet e többi PL-csapat, a Barca-Real kettős pedig a Bayernnal, Juventus-szal, Atleticoval alkothatják a középmezőnyt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.28. 09:07:16

miro. írta:
2021.07.28. 08:17:58

Militao,Alaba,Nacho.
Esrtleg Mendyt lehet berakni,de szerintem o alkalmazlan negy vedonel belso vedot jatszani,inkabb haromnal,mert ott meg alkalmatlan szelsot.
Igazabol ennyi 3+1.
A helyzet ugyanaz,mint nalatok.
Vannak jatekosok,akik megkapjak a lovet,ezert eszuk agaba sincs elmenni. ( isco,bale,mariano,jovic,hazard,marcelo )
Odegaard is megy vissza kolcsonbe,bar igazabol O is mindegy.
Egyedul Alaba az igazolas,meg Carlo.

Ki erkezik?
Szerintem Mbappe vagy senki. (Azaz senki.) Esetleg valami toltelek kolcsonbe,vagy aproert,de nagy nevre nem kell szamitani. A terv jovore havertz,camavinga,mbappe ingyen. Persze gondolom a tobbi csapat ehhez tapsolni fog.. :D pl mbappe ha most nem jon,jovore sem fog szvsz. Hulye lesz eljonni a psg-bol.
Ott van projekt az elkovetkezendo 5 evre,itt meg uj stadion,meg szuperliga. :lol:

Szoval nem lesz semmi valtozas,csak mindenki oregebb lett,plusz egy Varane-Ramos kettossel kevesebbek lettunk.
( A hasztalan,idegesito Lucas Vazquezzel sikerult szerzodeshosszabbbitani,Ramossal sajnos nem,az a csunya 1-2 millio euro..)
Mondjuk ez a Ramos-Varane távozás elég nagy érvágás. Az eddigi eredmények nagy részét a védelemnek lehetett köszönni, a támadórészleg enyhén szólva is a béka segge alatt volt. Arra appellálni, hogy Benzema újra lehozza élete szezonját, nem egy életbiztosítás. A kp-n ráadásul Modric már 36 éves, Kroos sem biztos, hogy bírja a 60 meccseket.
Alaba szintén nem lesz könnyű eset, alapból nem egy tipikus cb, Nacho szimpi meg hasonló, de inkább közepes képességű, ahogy Militao is elég kérdéses. Ha pedig inkább Marcelo lesz erőltetve, az se egy erősítés.
Én igazán biztosra azért nem venném azt a triót. Igy, hogy Zidane is elment, nem tudom mi motiválná annyira akár Mbappét, most azért nincs olyan projektje a Realnak, ami bárki számára annyira vonzó lenne, inkább a pénz, arra pedig mások is könnyen rálicitálhatnak. Camavinga a hírek szerint inkább a PSG felé kacsingat. Nálatok azért leginkább Casemiroval kellene megküzdenie, akit nem nagyon van esélye kiszorítani és van még benne jó pár év ráadásul neki van a legbiztosabb helye. És ne felejtsük el, hogy az a csapat, akik azokat a sikereket érték el, már kimentek vagy nagyon kiöregedőben vannak. A nagy ffizetésű játékosoktól pedig ti sem tudtok szabadulni, jó esetben is majd ingyen távoznak, addig meg vagy orvosi szoba vagy lógatják a lábukat.
Forca Barca!!!!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.28. 08:17:58

mes írta:
2021.07.28. 07:21:35
Miro, ennyire nagy a gond a Realnal is, hogy szabadulni kell az emberektol? Nem vagyok kepben, ki maradt igy hatul? Ki erkezik meg?
Militao,Alaba,Nacho.
Esrtleg Mendyt lehet berakni,de szerintem o alkalmazlan negy vedonel belso vedot jatszani,inkabb haromnal,mert ott meg alkalmatlan szelsot.
Igazabol ennyi 3+1.
A helyzet ugyanaz,mint nalatok.
Vannak jatekosok,akik megkapjak a lovet,ezert eszuk agaba sincs elmenni. ( isco,bale,mariano,jovic,hazard,marcelo )
Odegaard is megy vissza kolcsonbe,bar igazabol O is mindegy.
Egyedul Alaba az igazolas,meg Carlo.

Ki erkezik?
Szerintem Mbappe vagy senki. (Azaz senki.) Esetleg valami toltelek kolcsonbe,vagy aproert,de nagy nevre nem kell szamitani. A terv jovore havertz,camavinga,mbappe ingyen. Persze gondolom a tobbi csapat ehhez tapsolni fog.. :D pl mbappe ha most nem jon,jovore sem fog szvsz. Hulye lesz eljonni a psg-bol.
Ott van projekt az elkovetkezendo 5 evre,itt meg uj stadion,meg szuperliga. :lol:

Szoval nem lesz semmi valtozas,csak mindenki oregebb lett,plusz egy Varane-Ramos kettossel kevesebbek lettunk.
( A hasztalan,idegesito Lucas Vazquezzel sikerult szerzodeshosszabbbitani,Ramossal sajnos nem,az a csunya 1-2 millio euro..)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.07.28. 07:21:35

Miro, ennyire nagy a gond a Realnal is, hogy szabadulni kell az emberektol? Nem vagyok kepben, ki maradt igy hatul? Ki erkezik meg?
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.27. 22:49:42

Egy nyar alatt Ramos-Varane kettos out.
Kemeny 50 millioert.
Hihetetlen. Igazolas meg egy szem Alaba.
Aztan ugy megyunk neki 3 vedovel a szezonnak,hogy az egyik lenyilatkozta,hogy nem akar ott jatszani.
Majd h lesz 4 meccs 2 heten belul es az egyik megserul,kivancsi leszek ki lesz a masik hatved.
Lesz baj,majd mikor az egy eve nulla teljesitmenyt lehozo Marcelo csk-kent es kezdokent bekocog.
A tobbirol nem is beszelve.
Ekkora keret amortizaciot nem eltem meg meg a Realnal.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.07.20. 18:21:22

Screenshot_7.png
Screenshot_7.png (148.17 KiB) Megtekintve 7678 alkalommal
valaki nezi? hamarosan kezdodik :)

https://prnt.sc/1dle7zi

felidoben 1-0 ide, a kepen lathato uriember lotte 11-esbol :)

Használd a szerkesztés opciót... -md

es egy rovid osszefoglalo, a masodik felido mozgalmasra sikerult :)

https://www.youtube.com/watch?v=liMW3zjlbCM
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.07.14. 17:51:29

Leaked audio of Florentino Perez in 2012: "Cristiano's crazy. This guy is an idiot, a sick man. You think this guy is normal, but he's not normal, otherwise, he wouldn't do all the things he does." [
@elconfidencial
]

Ezek legit dolgok? Vki nagyon meg akarhatja buktatni Flo papát, ha így záporoznak ezek a beszólások.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.07.14. 16:15:37

Raúl és Casillas nem akart padozni,ezért ment el. Nem ki lettek dobva,csak felvilágosították őket,hogy a teljesítményük nem elegendő a kezdőhöz,amit ti nem tesztek meg pl Busival és Pique-vel. Ha ők nem vállalnák a padot,hanem elmennének a Milanba,akkor nem kidobja őket a Barca,hanem engedi nekik,hogy kezdjenek valahol máshol.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.14. 16:03:11

Feast4 írta:
2021.07.14. 13:26:19
miro. írta:
2021.07.14. 11:54:03

C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
Valahol, olyan szempontból igazat adok neki, hogy nem engedi azt, hogy egy klub kevesebb legyen mint egy játékos. De szerintem ez nála inkább arról szól, hogy én vagyok az atyaég imádjatok én tettem naggyá a klubbot újra nem a játékosok, nem a szakmai vezetés. Egyébként visszavonult vagy már eligazolt legendákba nagy értelme nincs beleszállni.

Amúgy én simán kinézem, hogy elég kretén ahhoz, hogy a baromságát bárki előtt kimondja.
Az egy dolog, hogy nem engedi, hogy egy játékos nagyobb legyen mint a klub, de nem hiszem hogy ez lenne a célja. Másrészt ez inkább úgy jön le, hogy egy elnök nagyobb, mint egy klub.
De ha mégis a fenti a dolog lenne a célja, akkor nem értem miért áll bele még Cr-be, Mendesbe meg Morinhoba.
Iszonyatosan elharapódzott ezen az emberen a megalománia.
Kíváncsiságból átmentem a másik oldalra, hogy megnézzem mit is gondolnak a szurkolók erről. Hát nem kicsit lepődtem meg. Raul meg Casillas kapja az ívet és 90 %-ban Perez a jófiú és sajnálják, hogy ezt csinálják vele, mert neki mindig mindenben igaza van és csak vele akarnak kicseszni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3530
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.14. 13:26:19

miro. írta:
2021.07.14. 11:54:03

C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
Valahol, olyan szempontból igazat adok neki, hogy nem engedi azt, hogy egy klub kevesebb legyen mint egy játékos. De szerintem ez nála inkább arról szól, hogy én vagyok az atyaég imádjatok én tettem naggyá a klubbot újra nem a játékosok, nem a szakmai vezetés. Egyébként visszavonult vagy már eligazolt legendákba nagy értelme nincs beleszállni.

Amúgy én simán kinézem, hogy elég kretén ahhoz, hogy a baromságát bárki előtt kimondja.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.07.14. 12:48:05

Pedig pl. Raul a 2000-es évek közepére már kezdett erősen kiégni, ahhoz képest a csapaton belül még komoly szava volt. Ismerős helyzet ez most nekünk is...

Szerintem őt jó döntés volt kirakni. Azért is ment a cirkusz, hogy miért nem vitték ki a 2008-as EB-re, aztán láttuk, hogy teljesen jó döntés volt.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 12:35:03

Camp Nou99 írta:
2021.07.14. 12:20:16
Perez úrnak agyára ment a megalománia. A két kezét összetehetni azért hogy ilyen korszakos zsenik jtszottak a reálban.Nem,ez a kretén elkezdi őket savazni.
Persze,de okosan csinalja.
Ha valaki mar tenyleg ikonikus legenda lesz,azt a “semelyik jatekos nem nagyobb a klubnal” dumaval kibssza. Valojaban azt jelenti,hogy semelyik jatekos nem nagyobb nala.
A szurkoloknak csorog a nyaluk,o meg meg nagyobb lesz. :)
Mondom tiszta Jerry Kruse. Mar csak bekene mondania,hogy a bajnoksagot nem a jatekosok nyerik. :lol: :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.07.14. 12:20:16

Perez úrnak agyára ment a megalománia. A két kezét összetehetni azért hogy ilyen korszakos zsenik jtszottak a reálban.Nem,ez a kretén elkezdi őket savazni.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 11:54:03

geridoss írta:
2021.07.14. 10:39:16


A hírek szerint azzal védi magát, hogy ez csak a kontextusából kiragadott mondat, ami önállóan nem állja meg a helyét. :lol:

Kíváncsi lennék én arra a szövegkörnyezetre, ahol a "Casillas és Raul tönkreteszi a klubot" megállja a helyét.

Esetleg a "Na figyelj, most mondok egy nagy baromságot:".
C.Ronaldoba is beleszallt elvileg.
De igazabol a sok kreten meg igazat is fog adni neki,aztan kiderul,hogy ramos ronaldo raul casillas mekkora hitvany volt,de perez hala isten kivagta oket. :lol: :lol:
Jon majd ugyis a Perez ujsag,aztan kiderul,hogy nem is O mondta.. Az meg ugye igaz,mert Perez az Isten es ot akarja mindenki letolni a tronrol. :mrgreen:
Pfej de utalom.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.07.14. 10:39:16

miro. írta:
2021.07.14. 10:21:34
Perez a Real Madrid Jerry Kruse-a.. :lol: :lol:
Addig nyomta ezt a Real Madrid tobb barmelyik jatekosnal,hogy a szurkolokon kivul meg O is elhitte.
Csak azt nem tudom ki tette naggya a klubbot.
O egyedul,vagy a legendai es a tobb 100 jatekos?!
Megaloman majom.
A hírek szerint azzal védi magát, hogy ez csak a kontextusából kiragadott mondat, ami önállóan nem állja meg a helyét. :lol:

Kíváncsi lennék én arra a szövegkörnyezetre, ahol a "Casillas és Raul tönkreteszi a klubot" megállja a helyét.

Esetleg a "Na figyelj, most mondok egy nagy baromságot:".
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.14. 10:21:34

Perez a Real Madrid Jerry Kruse-a.. :lol: :lol:
Addig nyomta ezt a Real Madrid tobb barmelyik jatekosnal,hogy a szurkolokon kivul meg O is elhitte.
Csak azt nem tudom ki tette naggya a klubbot.
O egyedul,vagy a legendai es a tobb 100 jatekos?!
Megaloman majom.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése