Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.29. 10:32:49

Itt Romaniaban a merkozes komentatorok biza sokszor mondjak, hogy "galaktikusok" a mostani csapatra vagy legalabb is zidanek ota mindegyikre!!!!!!!!!
Akkor el vannak tévedve. Ez ugyanolyan, mintha a fantasztikus négyes jelzőt továbbra is használnák, csak pedrora, messire, villára, xavira. Tudtommal nem használják. Akkor kitalálták ezt a galaktikus témát azokra az übersztárokra, akik akkor a madridban játszottak. Szóval nekem ez a véleményem, legtöbbször amikor használják is a tv-ben, kicsit gúnyosnak érzem.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.04.29. 10:25:48

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
akkor Josénak 1 év alatt sikerül az, ami a Barca-nak 90 perc alatt. senki sem beszél a Madridról, csak a Barcelona-rol, és nem éppen arról, hogy milyen szép a játék.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.29. 09:44:03

a madridi szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak.
szerintem ez a legfontosabb. ennek a demagóg baromnak a szurkolókat szerencsére nem sikerült megvezetnie. az, hogy pár magyar "ősmadridista" bekajálta mourinho pofázását és nem foglalkozik a madrid lehangoló teljesítményével, lényegtelen. a spanyolok átlátnak a szitán. hogy a vezetőség miért áll ki mellette nem különösebben érdekel. a szurkoló az értékmérő, nem az, aki betette mourinhot a székbe...
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.04.29. 09:27:03

cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2011.04.29. 08:11:18

Remélem a visszavágót sikerül okosan lehozni, eltiltás, sérülés nélkül. Sanszos, hogy provokálni fognak minden mindegy alapon. Innen már nem szabad elveszíteni a párharcot.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.04.29. 08:07:58

Ozsi!
Úgy látom ebben a témakörben nem igazán vagyunk egy állásponton, Mourinhot túltárgyaltuk, bár, hogy örökre tiltsák el és egyéb más hsz-k elég viccesek!
Én már csak a birkák közé tartozok, ahogy egy kedves forumozó megjegyezte, azokat, akik elismerik zseniális munkáját!
Részünkről szerintem felesleges csinálni tovább a cirkuszt, „csúnyát” mondott az Uefára, Unicefre megfogja kapni a büntetését?Igen, nálam itt az ügy lezárva, megoldva!A RM feljelentése meg szintén nevetséges, mert mint írtam, a bíró nem fogja megváltoztatni a döntését!Sajnálom, hogy idáig fajult a 2 klub között a viszony, s lehet mondani, hogy igen, mert Mourinho a megtestesedett ördög, de ez 1, nem igaz, 2, sokall összetettebb a probléma!Régen is kőkemények voltak a klasszikusok, most meg mindkét klub „sír”, hogy ez rugdosódik, a másik színészkedik, ez reklamál, az pofázik…..Holnap már bajnoki, az most a legfontosabb, majd Kedden jöhet a visszavágó, azt túl kell élni, s pár hónapig megint elcsendesedik a helyzet!
Az biztos, érdekes lesz a visszavágó, s egy speciális helyzet, bár nem hiszem, hogy nekünk esnének, marad az agresszív területszűkítés, esetleg feljebb a kapujuktól, s megpróbálni kontrázni!Nagyon nem hiszem, hogy kitámadnának az elején, esetleg csak ha már időben is mindegy nekik!Részünkről, meg okosan türelmesen el kell dugni a labdát, s lecsorgatni a meccset!Innen már csak fatális katasztrófa kell ahhoz, hogy kiessünk, s ez nem is fog bekövetkezni!
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.29. 07:54:34

ozsimiki írta:A netes portálokra semmilyen törvény nem vonatkozik? Gondolok itt arra, amikor az AS eltüntettet egy beragadt védőt, hogy megtévessze az olvasókat, és csalást szítson, most is hasonló céllal jött ez a címlap.

Ezt szabad? Büntetlenül megvezetni,és még nagyobb indulatokat szítani az emberek között? FÚJ. Azt meg én sem hittem volna,hogy a Madrid egésze kiáll a beteg edzőjük szánalmas, veszteni nem tudó, szegényes próbálkozásai mellett.

ez lenne a jó út, ami majd visszavezeti a nagy Real Madridot, az őt megillető helyre?
:roll:
Nyilván a netes portálokra az adott ország médiatörvénye vonatkozik, az UEFA-nak pedig semmi köze hozzá. Ez utóbbi így is van jól, az előbbi pedig ismerve Európát, valószínűleg hihetetlen liberális (bár nem ismerem jól a spanyol viszonyokat), azaz nem hiszem, hogy megbüntetnék őket, vagy helyreigazítást kérnének. Ez esetben mondjuk szerintem csak arról van szó, hogy bizonyítandó a vélt igazukat, egy hamarabbi képet mutatnak, mikor Alves és Pepe egyszerre ér a labdához, azt már nem mutatják, hogy utána Pepe lába kicsit feljebb "csúszik". Tehát erre azt fogják mondani, hogy nem csalás, mivel valós a kép, de.... Ez még a valódi csalásnál is gusztustalanabb és aljasabb módszer....
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2011.04.29. 07:43:30

Azt nem értem,hogy állítólag van ott egy elnök Perez személyében.Nem veszi észre,hogy José barátunk,nem egész egy év alatt tönkre vágja a madrid megítélését?Miért gondolják azt,hogy szembe mehetnek mindenkivel?Miből fakad ekkora ego?Nem csak az edző,hanem játékosok,vezetőség,sőt egy egész madridi közvélemény személyében.Óriási kárt tesznek a Real-nak.Az ilyen manőverekkel,olyan embereket is bemocskolnak,mint Öcsi bácsi,Di Stefano,Zidane,Raul,Ronaldo,stb.....Nem értem őket.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2011.04.29. 07:40:41

blanee írta:
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
Senki nem hívja ezt a csapatot galaktikusoknak, egyszer nem hallottam mióta mourinho van (de már azelőtt se nagyon, kb. backhem távozása óta). Aki meg mégis annak nevezné, az még a Zidane, Ronaldo-éránál leragadt.
Hidd el, hogy leszünk jobbak, egy ideje rosszul megy, volt már hasonló időszak. Lehet hogy a következő hullámvölgy a tietek lesz, ha elmegy guardiola, fociban elég gyorsan tudnak vátozni a dolgok. Ezért nem érdemes így leírni egy nagy csapatot, ahogy te dobálózol a kupákkal. Nem egy középcsapatról van szó, akinek egyszer-kétszer jól alakult.

Itt Romaniaban a merkozes komentatorok biza sokszor mondjak, hogy "galaktikusok" a mostani csapatra vagy legalabb is zidanek ota mindegyikre!!!!!!!!!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.29. 01:33:17

A netes portálokra semmilyen törvény nem vonatkozik? Gondolok itt arra, amikor az AS eltüntettet egy beragadt védőt, hogy megtévessze az olvasókat, és csalást szítson, most is hasonló céllal jött ez a címlap.

Ezt szabad? Büntetlenül megvezetni,és még nagyobb indulatokat szítani az emberek között? FÚJ. Azt meg én sem hittem volna,hogy a Madrid egésze kiáll a beteg edzőjük szánalmas, veszteni nem tudó, szegényes próbálkozásai mellett.

ez lenne a jó út, ami majd visszavezeti a nagy Real Madridot, az őt megillető helyre?
:roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.04.29. 01:11:38

Az objektivitás megőrzése végett azért hadd tegyek hozzá annyit, hogy nem perdöntő a külföldi sajtó által képviselt álláspont, ahogy az AS-é vagy a Marcáé sem az. (Ez csak úgy kikívánkozott belőlem, és nem feltétlenül csak erre az témára vonatkozik. :D)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.29. 00:41:27

Azért roppant kíváncsi lennék rá,h milyen hangulatban fog telni az első válogatott összetartás. :)

Bár könnyen lehet,h addig lecseng a dolog de azért itt már tényleg mindenki mart mindenkit...szerintem ennek nyoma lesz.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.29. 00:10:47

Kedves madridisták!
Fogadjátok őszinte részvétemet.

Tudtuk hogy mekkora féreg Mourinho, és némely madridi játékos, de hogy a teljes csapat és a klub hivatalosan kiálljon mindamellett, amit SpecialFive összehordott... életemben nem gondoltam volna.

A labdarúgás szégyenévé, és tulajdonképp közröhej tárgyává vált a teljes klub. Szép, mondhatom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 23:59:42

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
Senki nem hívja ezt a csapatot galaktikusoknak, egyszer nem hallottam mióta mourinho van (de már azelőtt se nagyon, kb. backhem távozása óta). Aki meg mégis annak nevezné, az még a Zidane, Ronaldo-éránál leragadt.
Hidd el, hogy leszünk jobbak, egy ideje rosszul megy, volt már hasonló időszak. Lehet hogy a következő hullámvölgy a tietek lesz, ha elmegy guardiola, fociban elég gyorsan tudnak vátozni a dolgok. Ezért nem érdemes így leírni egy nagy csapatot, ahogy te dobálózol a kupákkal. Nem egy középcsapatról van szó, akinek egyszer-kétszer jól alakult.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:55:12

csababarca írta:
Fecooo írta:ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának... ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide, akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...

Adom.

Egyébként az is szomorú szerintem, hogy a magyar szurkolók el vannak olvadva tőle...mennek utána mint a birkák.
marca-s szavazásokból kiindulva azért vannak olyanok,akik átlátnak a dolgokon elég rendesen.

Van egyébként egy valaki, aki után ugyanúgy megy mindenki az ellenfél táboránál itthon, de nem mondok se oldalt,se személyt,mert akkor szabályt sértenék. De szerintem a rutinosabbak tudják kiről beszélek.

Ajánlanám egyébként a sajtóvisszhang elolvasását a magyar madridi drukkereknek! mondjuk lehet őket is megvettük,lefizettük,hogy ilyeneket írjanak. :roll:
Naná hogy megvettük! Mi erre költünk 94 millát, nem pedig CR-ekre :-D
ezért rövid a kispadunk is. De nem baj, a meccsen bemutatkozott már az utánpótlás is :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
sadudetam
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:19:00
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2011.04.28. 23:51:57

petejke írta:
Bányász írta:Nem értem miért csak egy nappal a meccs után kerülnek elő azok a felvételek amik azt bizonyítják,h Pepe el sem találta Alvest?

Lehet,h tényleg nem találta el Alvest de akkor meg azt nem értem,h h a francba tudott így esni? :)
Ezek a felvételek már a mérkőzés után youtube-on voltak. Pepe a labdát talpalta le, amit épp Alves rúgott el. Mondhatni beszorult a két játékos közé. Ez védte meg Danit a komoly sérüléstől. És ez a lendület pörgette meg.

Jó felvétel. Olyan is volt amikor azt bizonygatták, h les gól volt. Aztán csak kitöröltek egy emberkét a képről. :)
Forever Barca!!!
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:51:31

az igazi az lenne, ha a Real szurkolói botokkal, megkövezve, szurokba és tollba hempergetve, gyalog kergetnék ki Madridból.

Menjen vissza Bivhajbasnado faluba, ahonnan jött, és a portugál megye V-ben legyen max tréner. Bár az biztos, hogy ott egy ilyen meccsért tényleg hülyére verné őt a jónép.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.28. 23:49:38

Fecooo írta:ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának... ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide, akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...

Adom.

Egyébként az is szomorú szerintem, hogy a magyar szurkolók el vannak olvadva tőle...mennek utána mint a birkák.
marca-s szavazásokból kiindulva azért vannak olyanok,akik átlátnak a dolgokon elég rendesen.

Van egyébként egy valaki, aki után ugyanúgy megy mindenki az ellenfél táboránál itthon, de nem mondok se oldalt,se személyt,mert akkor szabályt sértenék. De szerintem a rutinosabbak tudják kiről beszélek.

Ajánlanám egyébként a sajtóvisszhang elolvasását a magyar madridi drukkereknek! mondjuk lehet őket is megvettük,lefizettük,hogy ilyeneket írjanak. :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 23:44:38

Vajon ez a feljelentgetősdi a muringyó zseniális taktikájának a része?
Mindenesetre jól csinálja. Senki nem foglalkozik a pályán történtekkel.
A szomorú az, hogy ebbe a baromsága a Real játékosai is belementek.
Elhitette velük, hogy ez a szép és jó és helyes, amit ő csinál.
Szegény Puskás vajon most mit gondolhat odafenn?
Vagy Santiago Bernabeu?

Azért arra kiváncsi lennék, hogy mitől olyan galaktikusok ezek?
10 éve nem nyerek BL-t, kupát is (mostanit leszámítva) 18 éve, a legutolsó sikerük a 3 évvel ezelőtti bajnokság.
Valamit tenniük kéne azért, hogy ezt a címet kiérdemeljék, nem?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 23:43:39

ilyenkor mindig eszembe jut, h milyen szerencsések vagyunk, h olyan elnökünk volt, mint Laporta...

legyünk őszinték: 10-ből 9 elnök műgirnyót hozta volna Frenkie utódjának...(rossz belegondolni, h sokan ezen a fórumon is anno őt látták volna szívesen a padon...) Ha annak idején sikeresen be tudta volna nyalni magát ide(amit meg is próbált...), akkor nem itt tartanánk, hanem valóban közutálat tárgyai lennénk, de nem az eredményesség és a színészkedés miatt, hanem emiatt a görény miatt...

mindenesetre ha a Doki jönne a Delorean-nel, h megnézzük az alternatív valóságot, annyira eltorzult lenne, mint a filmben a Biff-world...

bízom benne, h ez a féreg eltakarodik a foci világából záros határidőn belül, mert olyan, mint egy rákos sejt, mindent megfertőz maga körül...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.29. 00:00:38-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:40:34

Varga írta:
Hát igen, elég nagy kritika többnyire a saját szurkolóitól, de a legrosszabb, hogy mindezek után azt kellett végighallgatnom ma, hogy az egész világ utálja a Barcát, mert egy színész alakulat és 3 éve csak csalva nyertünk kupát. Ezazz.. Én a vesztes Copa del Rey után annyit mondtam, hogy gratulálok...[/quote]


Mert így akarják beállítani, hogy nem csak Madridban de az egész világon mindenki fel van háborodva az általuk vélt igazságtalanságon, közben a saját szurkolóik sem értenek velük egyet. 2 ember csinálja a feszkót Madridban mert mind a kettő celebnek érzi magát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 23:40:02

azért a mellett a tény mellett nem szabad elmenni, hogy ezek a műesések egyikét sem fújta be a bíró, Alvesét kivéve.
De ha már a műesések: Di Maria triplaszaltóit is be lehetne ide rakni, és CR-nek is volt egy-két ilyenje. Szóval ezért ők sem mentek a szomszédba. És azokat még be is fújta nekik a bíró.

És akkor mi is összeállíthatnánk egy videót, hogy mik fölött siklott el a bíró, kezdve Marcello Pedrotaposásával. Először azt hittem, hogy véletlen volt. Aztán a kapu mögüli kamera felvételén látszik, ahogy lenéz Pedrora, és utána tapos oda. Szóval sima piros lehetett volna. Na és adebayor Fight Club-beli viselkedése is bekerülhetne simán.
És ez csak ez a meccs volt, a másik kettőről ne is beszéljünk.

Ez a lényeg, és örülök, hogy most jól látjátok a helyzetet, előző meccsek után mást tapasztaltam.
Mérkőzések nagy részében mind a két oldalon találni műeséseket, nagyhalált, durvaságokat. Szerintem utóbbi el clasicok ide tartoznak.
Marcelo tényleg undorító volt, teljesen egyértlemű, hogy szándékosan lépett rá a lábára. Összevetve mindent a bíró rosszul is fújt meg nem is. rosszul, mert nem büntetett egy rakat dolgot (mondjuk egy nagy hiba), de szerintem mindent egybevetve arányosan kapott és nem kapott büntetést a két csapat, így bírózni értelmetlen (főleg nekünk madridistáknak, mert lehet hogy kijött volna az x de pepet akkor is ki lehetett állítani)
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.04.28. 23:34:03

Capon írta:"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Hát igen, elég nagy kritika többnyire a saját szurkolóitól, de a legrosszabb, hogy mindezek után azt kellett végighallgatnom ma, hogy az egész világ utálja a Barcát, mert egy színész alakulat és 3 éve csak csalva nyertünk kupát. Ezazz.. Én a vesztes Copa del Rey után annyit mondtam, hogy gratulálok...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 23:30:26

Capon írta:"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Ezek után pedig nincs tovább miről beszélni...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 23:29:11

"A MARCA ugyanis a szerda esti találkozó után rögtön két témában is megszavaztatta az olvasóit. Egyfelől az volt a kérdés, hogy a játékvezetők tényleg a Barcelonának kedveznek-e, másfelől pedig az, hogy Mourinho részéről ideális taktika volt-e ilyen defenzív mentalitással pályára küldenie a csapatát hazai pályán.

A szavazók 71,8% úgy gondolja, a játékvezetők nem részesítik előnyben a Barçát, a másik témakörben pedig még nagyobb mértékű a kritika: a voksolók 92,4%-a szerint a Real Madrid taktikája nem a megfelelő volt, és támadólag kellett volna fellépnie C. Ronaldóéknak."

Ez azért nem kis kritika.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése