Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.05.21. 22:28:08

Gratulálok Ronaldonak.Ez komoly teljesítmény.Ettől függetlenül akkor is utálom,mert egy beképzelt f.sz. :D Jövőre nekünk garantált a második hely,nagyon vért kell izzadni a bajnokságért szerintem.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.21. 22:19:53

Mental_Theo írta:Ne legyetek rosszmájúak.
Gratulálunk Ronaldonak, azért ez megsüvegelendő teljesítmény, Barcásnak még nem sikerült
Gratulálok CR7-nek!
Abszolút, gratulálok CR-nek is, meg a Madridnak, hiszen nem akármi 8-1-re nyerni, bárki is legyen az ellenfél. DE! Nem szoktam olvasgatni a túloldalon a fórumot, de most megtörtént, és az azért kinyitja az ember kezében a bicskát, hogy ez a győzelem, be lett állítva úgy, hogy "na most mondjátok, hogy antifoci", meg "eltűnt a különbség a két csapat között, "csak 4 pont döntött a javukra"..... Persze aki értelmes, és nem elfogult, az látja a valóságot, hogy ez nem így van.. De azért néha elfogy a türelem, és kicsit kiborul az ember... :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2011.05.21. 22:18:30

Nem néztem a meccset, de látom megint megszenvedett a Real.:D Valaki tudja, hogy az El Classico óta lejátszott bajnokikon milyen volt a gólarányuk?
És természetesen grat Ronaldonak, a gólkirályi címért és az aranycipőért is. A rekord megdöntésének nem örülök, de a többit megérdemli.:D
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.05.21. 22:09:37

Ne legyetek rosszmájúak.
Gratulálunk Ronaldonak, azért ez megsüvegelendő teljesítmény, Barcásnak még nem sikerült
Gratulálok CR7-nek!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2011.05.21. 22:09:20

Nem kell szurkálni a Madridot, jövőre nagyon erősek lesznek. Most kezdenek igazán csak belejönni, simán el tudom képzelni, hogy jövőre hozzák a bajnokságot, de ez persze rajtunk is fog múlni. Ne legyen igazam. :)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.21. 22:05:39

Kíváncsi leszek, hogy jövőre, hogy fog jövőre muzsikálni. Anno a MU-ban a kiemelkedő éve után egy kalap k**i volt.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.21. 22:01:50

Szép-szép tényleg, de... Ez az utóbbi pár meccs kb arra volt jó, hogy aki a statisztikákat látja, ne mondja hogy antifoci. De aki az egész idényt figyelemmel kísérte, az láthatta, hogy amikor kellett volna támadni, a 16osukat nem akarták elhagyni.
És most lehet majd hivatkozni arra, hogy mennyi gólt rúgtak. De kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb örömük :twisted:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.21. 22:01:14

Fecooo írta:
levproff írta:A Real tényleg jól összekapta magát a tét nélküli bajnokikra. :lol:
és ennek mi lesz az eredménye? "nesze nektek antifoci, több gólt lőttünk, mint ti"... az más kérdés, h amíg tétre ment, addig kb 20 góllal voltak lemaradva...
erre továbbra is azt mondom,hogy a történelemkönyv ezt nem jegyzi. az eredmény fennmarad és cr-nek pont ez a lényeg. a gól az gól,nem a szép játék miatt fogják rekordként emlegetni.

egyébként el tudom képzelni,hogy xavi-inis kiszolgálással cé is tudna másfajta gólt lőni. ez nem vonatkozik a szólókra,de a kiszolgálás minőségét nem lehet összehasonlítani. mindentől függetlenül messit tartom jobbnak,de ezt meg kellett jegyeznem.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.21. 21:51:38

levproff írta:A Real tényleg jól összekapta magát a tét nélküli bajnokikra. :lol:
és ennek mi lesz az eredménye? "nesze nektek antifoci, több gólt lőttünk, mint ti"... az más kérdés, h amíg tétre ment, addig kb 20 góllal voltak lemaradva...
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.05.21. 21:43:23

levproff írta:A Real tényleg jól összekapta magát a tét nélküli bajnokikra. :lol:
a nyári túrák nagy pénzt hoznak, muszáj csúcsformába lendülni :D :D
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.05.21. 21:42:03

A Real tényleg jól összekapta magát a tét nélküli bajnokikra. :lol:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2011.05.21. 21:28:32

Azt sem szabad elfelejteni, hogy mind 2006ban, mind 2009ben a bajnokság végén vesztette el a Barcás támadó (akkor Eto'o) a gólkirály címet, és mindkétszer megnyertük a BL-t. :D
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.05.21. 21:26:38

Tény, hogy a csapat tavaszi visszaesése nem tett jót Messi aranycipős álmainak. Ha egy kicsit is megközelítettük volna a tavaszi formánkat, Messi most minimum 60 gólnál járna. De persze ezzel nem kell, nem szabad törődnünk, mikor megnyertük a bajnokságot, és a küszöbön áll még egy BL döntő. Így is fantasztikus évet zárt Leo, és szerintem továbbra is a legjobb játékos a világon, aki meccsről meccsre örömet szerez nekünk rajongóknak. Ez az, ami számít, nem pedig egy csili-vili aranycipő, a többi cím helyét betöltő űrként. :wink:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.21. 21:00:39

ozsimiki írta:
Szóval azért fájna ha az összetettet nem Messi nyerné, a góljaik színvonala,és kidolgozottsága miatt is, azért ha pontoznánk a találatokat, sima Messi fölény.
azért ebben nem vagyok olyan biztos :wink:


amúgy most egyáltalán nem Ronaldora játszanak max egy picit... meg is lepödtem mennyit van CR a szélen..

én meg olyan biztos vagyok benne. :D nem sok CR szóló ugrik be, annyi biztos nem mint Messi, de ez csak az egyik fele...Ozsi
madridista
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.21. 20:37:46

Bányász írta:Valóban szép lenne ha Messi nyerne összetettben de ha nem akkor mi van? :)

Nem az a legjobb játékos aki a legtöbb gólt rúgja. :wink:
Ezt mind tudom, attól függetlenül ez a rekord lehet korszakos lesz, és hosszú évekig nem dönti meg senki, + nagyon sokáig 7-8-9 góllal is ment Messi összetettben, ha nem többel, erre amióta elbukta a bajnokságot a Madrid, csak annak nem rúg gólt CR akinek nem akar, és nem is 1et, elég fura.

Szóval azért fájna ha az összetettet nem Messi nyerné, a góljaik színvonala,és kidolgozottsága miatt is, azért ha pontoznánk a találatokat, sima Messi fölény.

De ha a BL is leesik, nem fogok csalódott lenni. Bár az lenne az igazi, ha most CR leállna, és Messi BLt érő góljával nyerné az összetettet is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
emtivi
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.02.24. 20:16:56

2011.05.21. 20:37:18

Stalkyard írta:
Ez a liga góllövőlista. De mi most az összetett gólokról beszélünk, amibe minden sorozatot beleszámolnak. Minden sorozatot tekintve pedig52-52 gólnál tart mindkét játékos. :wink:
Hat akkor ha C7 nem lo ma tobb golt akkor a Messi a bl dontoben lott ket goljaval meg is elozi:)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.21. 20:36:20

Daweed írta:
LG írta:Azért hatalmas teljesítmény amit CR véghezvisz. Már a MU-ban is ontotta a gólokat, aztán átjött a Madridba, és még gólerősebb lett! Ráadásul úgy, h a csapat azért körülötte hagy némi kívánni valót. Ráadásul úgy gondolom, h hosszú távon is még ilyen eredményes lehet, mert nála aztán motivációból nincs hiány.
Messi mikor bemutatkozott először, és ugye R10 passzából gólt szerzett, + amit a korosztályos VB-n bemutatott, az alapján már sejtettem, h nagyon-nagy játékos lehet. Ronaldoról nem volt ilyen jó a véleményem, mikor eleinte láttam a MU-ban, ill. a 2004-s EB-n. Ha vki azt mondja, ma itt fog tartani, kiröhögöm. :roll:
Azért azt hozzátenném, hogy az elmúlt néhány bajnokin a csapattársak eléggé nyomják cr-t hogy Messit lenyomja a góllövőlistán. Míg Messi mindig a csapatért játszik (lásd gólpasszok), Cr-nél én inkább azt figyelem meg, hogy első sorban a saját érdekében focizik, és aztán a csapat érdekében..
De lehet h én vagyok a hülye :D
Sztem ne magyarázzunk bele ilyeneket, jogosan lesz ő a gólkirály, gratuláljunk neki, és ott a pont!
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.05.21. 20:34:42

LG írta:Azért hatalmas teljesítmény amit CR véghezvisz. Már a MU-ban is ontotta a gólokat, aztán átjött a Madridba, és még gólerősebb lett! Ráadásul úgy, h a csapat azért körülötte hagy némi kívánni valót. Ráadásul úgy gondolom, h hosszú távon is még ilyen eredményes lehet, mert nála aztán motivációból nincs hiány.
Messi mikor bemutatkozott először, és ugye R10 passzából gólt szerzett, + amit a korosztályos VB-n bemutatott, az alapján már sejtettem, h nagyon-nagy játékos lehet. Ronaldoról nem volt ilyen jó a véleményem, mikor eleinte láttam a MU-ban, ill. a 2004-s EB-n. Ha vki azt mondja, ma itt fog tartani, kiröhögöm. :roll:
Azért azt hozzátenném, hogy az elmúlt néhány bajnokin a csapattársak eléggé nyomják cr-t hogy Messit lenyomja a góllövőlistán. Míg Messi mindig a csapatért játszik (lásd gólpasszok), Cr-nél én inkább azt figyelem meg, hogy első sorban a saját érdekében focizik, és aztán a csapat érdekében..
De lehet h én vagyok a hülye :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.21. 20:28:57

Azért hatalmas teljesítmény amit CR véghezvisz. Már a MU-ban is ontotta a gólokat, aztán átjött a Madridba, és még gólerősebb lett! Ráadásul úgy, h a csapat azért körülötte hagy némi kívánni valót. Ráadásul úgy gondolom, h hosszú távon is még ilyen eredményes lehet, mert nála aztán motivációból nincs hiány.
Messi mikor bemutatkozott először, és ugye R10 passzából gólt szerzett, + amit a korosztályos VB-n bemutatott, az alapján már sejtettem, h nagyon-nagy játékos lehet. Ronaldoról nem volt ilyen jó a véleményem, mikor eleinte láttam a MU-ban, ill. a 2004-s EB-n. Ha vki azt mondja, ma itt fog tartani, kiröhögöm. :roll:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.05.21. 20:20:08

Valóban szép lenne ha Messi nyerne összetettben de ha nem akkor mi van? :)

Nem az a legjobb játékos aki a legtöbb gólt rúgja. :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.05.21. 20:19:29

Ez a liga góllövőlista. De mi most az összetett gólokról beszélünk, amibe minden sorozatot beleszámolnak. Minden sorozatot tekintve pedig52-52 gólnál tart mindkét játékos. :wink:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
emtivi
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.02.24. 20:16:56

2011.05.21. 20:17:23

Stalkyard írta:
ozsimiki írta:Cr máris gólt rúgott :roll:

Messi még CR előtt van ha minden tét meccset nézünk?

És melyiknek mennyi van eddig?

Remélem azért az "összetettet" Messi nyeri.
Összetettben CR most ugyanúgy 52 gólnál jár, ha jól tudom. Nem örülnék, ha megelőzné Messit, de el kell ismerni, hogy hihetetlen évet tolt a portugál is. Hihetetlen ez a két játékos, magasan a legjobbak a világon.
http://eurorivals.net/top-scorers.html
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.21. 20:17:09

ozsimiki írta:Cr máris gólt rúgott :roll:

Messi még CR előtt van ha minden tét meccset nézünk?

És melyiknek mennyi van eddig?

Remélem azért az "összetettet" Messi nyeri.

52 gólosak most mindketten, de Cé még lő ma minimum 3at. úgyhogy ő fogja nyerni az összetettet is.
De sebaj, a foci még mindig csapatjáték, és mi játszunk BL-döntőt jövőhéten 8)
Amúgy meg gólokban verheti Messit, játékban messze van a mi fiunktól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.05.21. 20:14:53

ozsimiki írta:Cr máris gólt rúgott :roll:

Messi még CR előtt van ha minden tét meccset nézünk?

És melyiknek mennyi van eddig?

Remélem azért az "összetettet" Messi nyeri.
Összetettben CR most ugyanúgy 52 gólnál jár, ha jól tudom. Nem örülnék, ha megelőzné Messit, de el kell ismerni, hogy hihetetlen évet tolt a portugál is. Hihetetlen ez a két játékos, magasan a legjobbak a világon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.21. 20:13:04

Cr máris gólt rúgott :roll:

Messi még CR előtt van ha minden tét meccset nézünk?

És melyiknek mennyi van eddig?

Remélem azért az "összetettet" Messi nyeri.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése