Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.25. 13:05:13

igen herr.toth, elég nagy probléma, hogy egy ilyen hentes vadállat még valaha pályára léphet, és neked is probléma hogy szeretett klubodban pillanatnyilag egy ember sincs, akinek beleszólása volna az ügyekbe és nem olyan gerinctelen aljadék, hogy büntetés nélkül hagyja a sorozatgyilkosunkat.
igen akkor Maradonát is az ominozus esete utána ki kellett volna tiltani a futballpályákról...Pepe ilyen a pályán. tudtommal féléves sérülést senkinek nem okozott. attól a magánéletben egy full normális pali lehet. én inkább kivánok egy ilyen védőt a csapatomnak mint egy tesze toszát :)
Van, mégpedig hogy vajszívűek voltak a modik veled Mr. Green
sztem szeretnek itt :mrgreen:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.01.25. 13:03:01

herr.toth írta:
akkor csak képmutatás volt az, h "elküldik 15 napos szabadságra"?
nem. sérült volt.felépült.ott van a keretben. problem?
Van, mégpedig hogy vajszívűek voltak a modik veled :mrgreen:

Jo5énak gyakran marad a megbotránkoztatás célkitűzésül ha klasszikusról van szó, úgy hogy nem tartom elképzelhetetlennek hogy kifut eme világklasszis védő.

Magáról a meccsről: Jobban tartok mind az utolsó 2 bármelyikétől. Mi csak bukhatunk, ők meg csak nyerhetnek. Tartok az első madridi lövéstől és Pintótól, de remélem hazai pályán, vért izzadva, de valahogy kiharcolják fiaink a továbbjutást. Hatalmas gát szakadna át a Realnál ha továbbmennének, de bízom abban, hogy csak meg lesz valahogy innen.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 12:56:07

a kamuszabadság könnyen lehet hogy csak arra kellett, hogy a szövetség elhiggye hogy a klub maga szankcionál. :roll:

igen herr.toth, elég nagy probléma, hogy egy ilyen hentes vadállat még valaha pályára léphet, és neked is probléma hogy szeretett klubodban pillanatnyilag egy ember sincs, akinek beleszólása volna az ügyekbe és nem olyan gerinctelen aljadék, hogy büntetés nélkül hagyja a sorozatgyilkosunkat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2012.01.25. 12:56:05

akkor csak képmutatás volt az, h "elküldik 15 napos szabadságra"?
nem. sérült volt.felépült.ott van a keretben. problem?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.01.25. 12:42:17

Asys írta:Pepe a keretben van ellenünk... nagyon nem örülök neki, remélem nem fog pályára lépni... folyton parázok, hogy egyszer súlyos sérülést okoz valakinek :?

Most olvasgattam vissza, micsoda lavinát indítottam el... na mindegy, remélem ma győzünk, szeretném ha gólokban is kijönne a különbség a két csapat között. Előnyről várjuk a visszavágót, a Camp Nou hangulata és az, hogy játékban jobbak vagyunk, így gyakorlatilag minden adott, reménykedem a gálában :wink:

Forca Barca!
akkor csak képmutatás volt az, h "elküldik 15 napos szabadságra"?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.01.25. 12:41:49

Innen már ahogy d is írta, "kötelező" továbbjutni!
És teljesen egyet értek az elején lévő álmosságot kell kibekkeleni, utána okosan játszani!
Ha egy totális helyzetnélküli 0:0-t lehozunk, már jó :lol:
Játszanunk kell a saját játékunkat, nem nekünk kell az eredmény után koslatni :lol:
Tartva a labdát, okosan kipasszolva a területvédekezést, higgadtan nem kell mást csinálni mint továbbjutni!

Mourinhot meg ha elküldik, nincsenek beljebb, sőt jelenleg kit tudnak helyére hozni, senkit!
És egyetlen csapat sincs aki ellenünk képes lenne az akaratát ránk erőltetni!:lol:
És még így is a legközelebb a megszorongatáshoz Mourinho van, de szerencsére nem képes a RM 90 percig koncentráltan futballozni!
Kép
Kép
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2012.01.25. 12:35:26

Pepe a keretben van ellenünk... nagyon nem örülök neki, remélem nem fog pályára lépni... folyton parázok, hogy egyszer súlyos sérülést okoz valakinek :?

Most olvasgattam vissza, micsoda lavinát indítottam el... na mindegy, remélem ma győzünk, szeretném ha gólokban is kijönne a különbség a két csapat között. Előnyről várjuk a visszavágót, a Camp Nou hangulata és az, hogy játékban jobbak vagyunk, így gyakorlatilag minden adott, reménykedem a gálában :wink:

Forca Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7456
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.01.25. 11:00:16

#David Villa# írta:Egyébként én nem értem a madridistákat. Jönnek itt mindig azzal, hogy mentális gát így, mentális gát úgy. Majd ha átszakad, akkor legyőznek stb. A király kupában legyőztek, ráadásul az egyből kupát is ért. Ezt követően átszakadt a mentális gát? Nem úgy tűnik. Szóval szerintem itt nem csak mentális gát van, csak könnyebb ezzel magyarázni a vereségeket, mintha elismernék, hogy mind taktikailag, mind technikailag verve vannak.
Detto ugyanez a véleményem. Persze lehet frusztráltság bennük, de nem hiszem, hogy ez lenne az oka ennek a folyamatos vereségeknek, helyenként alázásoknak. Egyszerűen nem tudnak felnőni a feladathoz, nem képesek a saját játékukat (már ha van ilyen) játszani. Mind taktikailag, mind csapatszinten elbuknak.
Az edzésen történtekről. Nem hiszem, hogy így zajlott le, mint azt a Marca lehozta, azonban nem zörög a haraszt... Szóval biztos lehetett valami összetűzés, csak valszeg felnagyították, de egy esetleges megalázó vereség után talán fokozódni fog.
Zsozét azonban nem hiszem hogy elküldenék. Egyrészt Pereznek be kéne ismernie, hogy iszonyatosat hibázott, mert idehozta a megváltót, teljesen szabad kezet adott neki sőt még Valdanót is elzavarta miatta + nem kevést pénzt vesztene miatta. Legfeljebb a Special Five fog lelépni ha nem nyer semmit, bár nem hiszem, hogy az MU kispadjára le fog ülni. A vén piás még 3 évet le fog ott húzni és kijelentette, hogy nem szeretné ha Mou lenne az utódja, egy ilyen ikon kijelentését pedig nem hiszem, hogy csak úgy elnézné a vezetés. Inkább a Chealse-nél tudnám elképzelni, mert VB nem igazán váltotta meg a világot.

Én nagyon bízom az esti sikerben, ha elég motiváltak leszünk, játszhat a Real akárhogy bedaráljuk őket. Ez a Nou Camp lesz. Ez pedig minden csapat számára oroszlánbarlang. Közel 100 ezer ember előtt nem hinném, hogy a fiúk csak úgy ellötyögnének, még ha csak egy barátságos meccs lenne is. Legalább két gólos győzelmet tippelek. Álmomban 3:0 -át láttam, még fel is ordítottam a gólnál, még szegény barátnőmet is felkeltettem. :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2012.01.25. 10:49:10

Végre, ezt most meg tudom nézni. Remélem, a madrid akar villantani valamit, nem teljesen föladva, 9 védővel áll ki.

#David Villa# Ki érti őket? Jelenleg az a csapat legfeljebb real lisabon nekem. Majd ha újra spanyol csapat lesz, látható elképzeléssel és látványos játékkal, akkor várhatunk el érdemi párbeszédet a két klub szurkerei között, jelenleg ugyanis nincs igazán miről beszélni. Az értelmesebbje hallgat és vár, én is azt tenném valószínűleg.

Remélem jó meccs lesz, mivel szép játékot csak az egyik csapat képes mutatni, remélem az győz.
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.01.25. 10:25:15

Egyébként én nem értem a madridistákat. Jönnek itt mindig azzal, hogy mentális gát így, mentális gát úgy. Majd ha átszakad, akkor legyőznek stb. A király kupában legyőztek, ráadásul az egyből kupát is ért. Ezt követően átszakadt a mentális gát? Nem úgy tűnik. Szóval szerintem itt nem csak mentális gát van, csak könnyebb ezzel magyarázni a vereségeket, mintha elismernék, hogy mind taktikailag, mind technikailag verve vannak.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.01.25. 09:44:01

Akármennyire is hangoztatjuk, hogy mennyire unalmas a klasszikus, én csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan is lesz, ha komoly izgatottságot már nem is érzek meccs előtt.

Amit várok: Madrid szokásos erőteljes kezdése, kihasználva a Barca álmoskás nyitásait. Itt kell észnél lenni, kibekkelni, eldugni a lasztit, élesnek maradni. Gondolom Mourinho a hazai meccs előtt is ezt tervezte, csak tán reménykedett benne, hogy megússzák kapott gól nélkül, bár ezt még a Barcánál jóval gyengébb csapatok ellen sem szokták megúszni mostanában.

Ha megússzuk az elejét laza, biztonsági 4-3-3 jöhet is, Alvesnek sem kell mindenáron felfutnia, a Madridnak támadnia kell, lesz így is hely Marcelo mögött, ha játszik.

A végkimenetel? Ezúttal szerintem nem nagy elvárás a továbbjutás, ezt egyszerűen be kell húzni. Viszont nem hiszem, hogy a Realt nagyon megrendítené a vereség, persze lesznek füttyögések, egy ideig Mourinho fejét követelik, de a többség már tompa rezignáltsággal fogadná a vereséget. Ha viszont esetleg nyernek, netalán tovább is jutnak, az nagyon feldobná a morált.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2012.01.25. 09:40:11

Rinku írta:Azt álmodtam, hogy 3:1-re nyertünk! :) No mindegy is igazából a győzelem mértéke, csak eggyel legyen több nekünk a végén, mint nekik! :wink:
Most először én is álmodtam és szintén 3-1et. Mondjuk én álmomban gólt is lőttem szóval annyira nem veszem komolyan :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.01.25. 09:07:20

daffy írta:ez minden meccs előtt elhangzik valaki(k)től,de most őszintén,mi tud még összedőlni madridban?
Ne magadból indulj ki... Nálad már nem régen nem minden6ó Mou, ami nagyon is rendjén van, de...

Múltkor én is úgy gondoltam, hogy a Madrid csak nyerni tud ebben a párharcban, mert vagy megtöri az átkot, vagy egy papírforma kiesés következik, de mintha mégse úgy ment volna tovább az élet a fővárosban (vasárnapi füttyögés, edzéshacacáré, szembeforduló sajtó, etc.), mint ahogy annak előtte volt.

Azt meg a magyar válogatott szereplése által tudjuk, hogy mindig van lejjebb. Még Izlandnál és egy liechtensein-i x-nél is volt rosszabb ---> máltai zakó...
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.25. 08:40:41

Ha minden igaz, Xavinak ma van a születésnapja!
Boldog szülinapot és kívánjuk, hogy legalább olyan szép ajándékot kapjon, mint a múlt héten Pep mester! :lol: \:D/
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.01.25. 08:09:16

Remélem minél fölényesebb győzelmet sikerül aratni! Verjük meg őket mindenhol és rúgják mi Mou-t a fenébe.
Szégyen h Mou irányítja a Realt. Remélem ez a sok Clasico vereség végre elég lesz arra h Perez megunja Mou és akkor az új edző valszeg Pepét is rekordidő alatt elküldené.

Szezon végén, ha megnyerjük legalább a BL-t, már elégedett leszek. Szerintem jelenleg az a legfontosabb kupa és sose lesz senkinek nagyobb esélye h megvédje a címet. A kupára is jók az esélyeink, bár még valszeg a Valenciával is összefutunk, ami nem épp kellemes.
A bajnokságban pedig...Nos, nagy kár lenne ha egy ennyire simán végig dominált Real bajnok lenne. Teljesen érdemtelenül. :roll:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Atomot Nekik!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:00:25

2012.01.25. 08:06:46

Remélem, hogy a mai meccs végén is bőven lesz okunk mulatni! :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=Sx__-6hq ... re=related
Jose Carreras mondta, h két csapatnak szurkol: a Barcának és a Real ellenfelének. (by barca 1986) ;-)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2556
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.01.25. 04:13:42

Azt álmodtam, hogy 3:1-re nyertünk! :) No mindegy is igazából a győzelem mértéke, csak eggyel legyen több nekünk a végén, mint nekik! :wink:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.25. 03:05:49

céronit felfogadta pepe hentes segédnek :D

KÉP :lol:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.01.25. 02:45:06

Sándor_is írta:Nem teljesen értek egyet azzal, hogy nincs nyomás a Madrid-on. Lehet, hogy ki tudnak úgy jönni a pályára, hogy nincs veszítenivalójuk, de hogyha "meccsbe kerülnek", akkor már megint lesz + noch dazu, hogyha kezd elmenni a hajó (2-vel vezetünk pl.), akkor pedig Mou-n lesz hatalmas nyomás..., mert még egy sima zakót nem bír ki a fővárosi gyomor...


(Amikor az RM-hez ment JM, akkor az volt a célja, hogy kicsinálja a Barcát, de másfél év után nagyon nem vagyunk mess(z)i a pillanattól, hogy épp fordítva történjen, és leomoljon a Mou-szobor...)

Nagyon kíváncsi vagyok a meccsre, szvsz elképzelhető, hogy hasonlókkal tüzeli most Pep is Puyolékat.
ez minden meccs előtt elhangzik valaki(k)től,de most őszintén,mi tud még összedőlni madridban?
Sándor_is
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012.01.13. 00:02:11

2012.01.25. 02:32:50

Nem teljesen értek egyet azzal, hogy nincs nyomás a Madrid-on. Lehet, hogy ki tudnak úgy jönni a pályára, hogy nincs veszítenivalójuk, de hogyha "meccsbe kerülnek", akkor már megint lesz + noch dazu, hogyha kezd elmenni a hajó (2-vel vezetünk pl.), akkor pedig Mou-n lesz hatalmas nyomás..., mert még egy sima zakót nem bír ki a fővárosi gyomor...


(Amikor az RM-hez ment JM, akkor az volt a célja, hogy kicsinálja a Barcát, de másfél év után nagyon nem vagyunk mess(z)i a pillanattól, hogy épp fordítva történjen, és leomoljon a Mou-szobor...)

Nagyon kíváncsi vagyok a meccsre, szvsz elképzelhető, hogy hasonlókkal tüzeli most Pep is Puyolékat.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.01.25. 00:40:25

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.01.25. 00:30:35

Én perpill nem tudom eldönteni, hogy egy óriási alázás, vagy pedig egy utsó pillanatos továbbjutás lenne a jó. :) persze a madrid lelkiállapotának szempontjából.

Kétség kívül utóbbit nehezebb összehozni szánt szándékkal, ekkora különbség talán nincs a két csapat közt.

Úgyhogy valószínűleg Pep helyében úgy döntenék hogy tömjük ki őket ha tudjuk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.01.24. 23:31:01

visca el barca írta:soakig u gondoltam, h nem fontos a holnapi meccs, a tovabbjutas valahogy csak meg lesz, aztán ma rájöttm, h jo lenne egy ujabb oriasi alázást tartani, hátha összeomlanának annyira, h lesz egy két bukta nekik a bajnokikon...
nem csak emiatt lenne fontos, hanem mint korábban írtam, ha nyerünk, megfordul az örökmérleg, 87 barca győzelem lenne, és ugye 86 madrid siker....ez azért nem kicsi tüske lenne...nekik...nekünk pedig büszkeség :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.01.24. 23:17:16

soakig u gondoltam, h nem fontos a holnapi meccs, a tovabbjutas valahogy csak meg lesz, aztán ma rájöttm, h jo lenne egy ujabb oriasi alázást tartani, hátha összeomlanának annyira, h lesz egy két bukta nekik a bajnokikon...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.01.24. 23:10:25

Milyen báránylelkűek lettünk :D

herr.toth szerintem fogadd meg a tanácsokat, rosszabb napokon már meg sem fogadhatnád :)

ahogy látom már nem először kértek meg.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Válasz küldése