Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.23. 22:45:26

Bob_Marley írta:Szerintem meg nem lehet elmenni szó nélkül mellette, az viszont igaz, sajnos a köznyelvben ez "elterjedt" kifejezés, talán a spanyolban is!Akkor sem mondhat ilyet, még ha ,meccs heve, vagy bármi más, ahogy az Unicefezés is etikátlan volt, úgy ez szintén (lehet írni, hogy pech hogy kiderült, de ez nem változtat a tényen)!
Én Mourinho munkásságát nagyra tartom, a nyilatkozatai sem borítanak ki, amíg nem ilyeneket mond (mondjuk ez nem nyilatkozat volt)!
Lehet bolhából elefántot csinálni effektust mondani, de pont ezért van a melegek szövetsége, hogy védje a jogaikat a homoszexuálisoknak, teljesen egyértelmű, hogy fellépnek mégiscsak egy közszereplő kamera kereszttűzében "buzizza" a bírót!
Nem védem Mourinhot, mert ne nevezze melegnek a bírókat, de elég furán jön ki, amikor a melegek szövetségének kell (vagy nem kell, de teszik) szót emelni ezért :D Szerintem értitek mire gondolok. Nekik a melegeket kellene képviselniük és nem azt, hogy ki használja ezt a szót, így vagy úgy. Ez a fociszövetség dolga, jelen esetben az UEFA-é, mert a bl-ről van szó, vagy esetleg a játékvezetői szakszervezeté, de nem a melegeké. Ez egy káromkodás volt a részéről, szidta a bírót, amit nem lehet, de az ilyeneket nem szó szerint érti az ember... Mint ahogy anno a Busi esetnél is azt mondtam ( persze ott aztán bebizonyosodott, hogy nem mondta Marcelora, hogy majom), hogy ha azt is mondta volna, hogy majom, az sem rasszista kifejezés lett volna, egyszerűen dühből odaszólt neki. Én is vitáztam már kosarazás közben emberekkel ( bár én kevésbé,de a környezetemből sokan) és hány és hány alkalommal mondták egymásnak, hogy te hülye majom stb. Pedig színes bőrű egy sem volt köztünk. Egy indulatszóról lett volna szó ott. Kicsit hasonló a kettő, ne csináljon ilyet Mou, de nem kell a meleg érdekvédőknek sem ugrálni, mert ez messze nem erről szól.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.23. 22:31:19

ferninho írta:most felhozhattam volna még 85 embert, de ő volt kéznél ...
most ez itt nem Pepről szól egyáltalán...
Felhozok egy példát, ami nem hordoz semmi lényeges dolgot, csak azért hozom fel, hogy egy nektek közeli példát említsek és ebből lett egy szép kis kitérő. Megint.

legközelebb megpróbálok egy Barcelonához egyáltalán nem köthető személlyel példát felhozni, mert ebből mindig ez lesz.
Én hiába nem akarok Pepről semmi rosszat irkálni, vagy egy esetleges játékosotokról, mindig ez lesz belőle.

Erre próbálok mostantól figyelni... mert ez most már talán másodszor, harmadszor esett meg.
Az,h Pep mit mond v mit sem,az talány,mivel ő nem beszél így,nyilvános fronton legalábbis.Valószínű,h ő is tud néhány szép kifejezést és sanszos,h mond bizonyos emberekre nem túl hízelgő jelzőket.De ez nincs bizonyítva,mert ő tud viselkedni,lehetőleg sportemberként,úriemberként.
én nem ezt írtam egy kicsit másabb és nyersebb formában? :D
Pont erről beszélek.Minek hozod fel egyáltalán a példát,meg akár 85 másik embert?jo5é volt a nyomi,nem más.Az meg,h bárki más mit mond(ANA SZERINTED) nem mérvadó,mert semmi köze ehhez a sztorihoz,amiről szó volt.
A példa meg egyáltalán nem az,h x ember is biztos mond ilyeneket.A példa az,amikor beidézed,h az adott ember mit mondott hasonló stílusban.Amíg ilyened meg nincs,addig cs mellébeszélés meg terelés,fikció.Pláne Pep esetében,akiről közismert,h alkalmanként már túlontúl is kimért,korrekt.Uh elég dőre "példa" ő.
Illetve az,h felhozol esetleg egy adott ember hasonló jellegű megnyilvánulását,mit bizonyít?Azt,h van még rajta kívül más is,aki nem tudja megválogatni a szavait?Ez közismert dolog,uh felesleges is példálózni.A lényegen az sem változtat,h jelen esetben (is) egy gyökér volt a portugál.Ha a múltból felhozol 20 másik példát,aakor is az marad és pont.

Még egyszer mondom,nem az a gond,h Pepet v akárki mást hozol fel ""példának"",hanem az,h mi a toszért kell példálózni,mutogatni akárki másra?Egy adott dologról volt szó,senki más nem szerepel benne ,mint a speciális 5ös.De neked elengedhetetlen,h ne kavard meg a dolgot azzal,h terelj meg meglehetősen visszás példával dobálózz.

Tehát:de,lényegében hasonlót írtál le te is Peppel kapcsolatban,mint én.De egyáltalán miért kellett felhoznod?Az égvilágon semmi köze nincs az egészhez,felesleges sztem ez a másikra mutogatás.

Tudom én,odafigyelsz,már mondtad kábé 10szer.Aztán cs sikerül két-három olyan mondatot hozzáfűznöd a dolgokhoz,amikkel felhevítheted a szitut és megnő a terjedelme.Pedig ha nem akarnál ilyen félresikerült benyögésekkel érvényesülni,akkor hamarabb lecsengene.És nem is kéne utána megint csodálkoznod,h miért miattad,meg visszakozni,h jajj,te azt nem úgy gondoltad és nem akartál te semmi rosszat.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.02.23. 22:30:25

Szerintem meg nem lehet elmenni szó nélkül mellette, az viszont igaz, sajnos a köznyelvben ez "elterjedt" kifejezés, talán a spanyolban is!Akkor sem mondhat ilyet, még ha ,meccs heve, vagy bármi más, ahogy az Unicefezés is etikátlan volt, úgy ez szintén (lehet írni, hogy pech hogy kiderült, de ez nem változtat a tényen)!
Én Mourinho munkásságát nagyra tartom, a nyilatkozatai sem borítanak ki, amíg nem ilyeneket mond (mondjuk ez nem nyilatkozat volt)!
Lehet bolhából elefántot csinálni effektust mondani, de pont ezért van a melegek szövetsége, hogy védje a jogaikat a homoszexuálisoknak, teljesen egyértelmű, hogy fellépnek mégiscsak egy közszereplő kamera kereszttűzében "buzizza" a bírót!
Kép
Kép
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 22:08:07

most felhozhattam volna még 85 embert, de ő volt kéznél ...
most ez itt nem Pepről szól egyáltalán...
Felhozok egy példát, ami nem hordoz semmi lényeges dolgot, csak azért hozom fel, hogy egy nektek közeli példát említsek és ebből lett egy szép kis kitérő. Megint.

legközelebb megpróbálok egy Barcelonához egyáltalán nem köthető személlyel példát felhozni, mert ebből mindig ez lesz.
Én hiába nem akarok Pepről semmi rosszat irkálni, vagy egy esetleges játékosotokról, mindig ez lesz belőle.

Erre próbálok mostantól figyelni... mert ez most már talán másodszor, harmadszor esett meg.
Az,h Pep mit mond v mit sem,az talány,mivel ő nem beszél így,nyilvános fronton legalábbis.Valószínű,h ő is tud néhány szép kifejezést és sanszos,h mond bizonyos emberekre nem túl hízelgő jelzőket.De ez nincs bizonyítva,mert ő tud viselkedni,lehetőleg sportemberként,úriemberként.
én nem ezt írtam egy kicsit másabb és nyersebb formában? :D
madridista
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.02.23. 21:51:06

ferninho írta: nekem ne mesélje be senki, hogy egy exfocista hirtelen átváltozik edzővé és egy igazán kifinomult előkelő úr lesz , aki csak rímekben beszél...
a médiának persze belehet ezt adni, ahogy kell is és szokták, de én nem hiszek a tündérmesékben... én azt nem hiszem el, hogy egyszer nem kcsgözött, meg homározott le senkit idáig az edzői pályafutása során...
ferninho írta: de megint erről lett írva 1 oldal... én hülye mindig beleszólok és kétszer annyi hsz lesz...
ilyenkor úgy utálom magamat... :lol:
Utálhatod is,mert beletenyereltél ezzel a felvetéseddel.Megint.
Belekevered Pepet meg mutogatsz másra,h tereld a szót a zsenitekről.Megint.
Aztán meg csodálkozol,h esetleg megszaporodnak a hsz-ek és véletlenül megint esetleg megtalálnak téged,aki persze naívan nem is sejtette,h ebből ez lehet.Megint.
Jo5é nem bírt a vérével és bizonyította a szimpatikus természetét.Megint.
Ő pofázik a bírókról,nem épp stílusosan.Megint.
Aztán a meccs után,megint.
Páraknál nyitogatja a bicskát.Megint.
Te meg rácsodálkozol.Megint.
Aztán mellébeszélsz,mutogatsz.Megint.

Az,h Pep mit mond v mit sem,az talány,mivel ő nem beszél így,nyilvános fronton legalábbis.Valószínű,h ő is tud néhány szép kifejezést és sanszos,h mond bizonyos emberekre nem túl hízelgő jelzőket.De ez nincs bizonyítva,mert ő tud viselkedni,lehetőleg sportemberként,úriemberként. Bár jo5é egyikről sem híres,uh nem is lehet rajta csodálkozni...De persze feltétlenül bele kellett keverni Pepet,mert rohadt sok köze van ehhez az egészhez.

Ami számomra addig nem is volt említésre méltó,amíg be nem böfögted a nevét és a másikra mutogatást.Kissé irritál már ez őszíntén szólva,de ez meg cs egy szubjektív vélemény.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
socio66

2012.02.23. 20:40:34

egyre színvonalasabb a beszélgetés srácok. :lol:
az ügyről annyit,hogy engem leginkább az háborít fel,hogy ezek az exhibicionista melegek ahelyett hogy 'elrejtenék' a legtöbb ember számára visszataszító másságukat,még felvonulnak,meg szervezeteket hoznak létre..
ebben az esetben is,egyértelmű hogy mou nem az eredeti jelentése szerint használta a szót,csak odavágta,mint egy köznyelvben is elterjedt sértést, amit mindenféle mögöttes tartalom nélkül használunk mi is.
de az ilyen senkiházi szervezeteknek persze rá kell kapniuk,hát nehogy már ne halljunk róluk,és nehogy csorba essen a hatalmas önbecsülésükön..
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 19:50:45

sziryboy írta:Mou ripacs, antipatikus viselkedése nem meglepő, de a buzik vajon miért "harapnak" mindenre? :D
Ez már tényleg OFF:
...a buzis témához kapcsolódva : a kurvák vajon miért nem háborodnak fel azon, ha mondjuk valaki elküldi a másikat a jó kurvá anyjába :?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sziryboy 2012.02.23. 20:41:38-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.02.23. 19:42:53

Nekem az az érzésem,hogy ezeket a beszólásokat nagyon felkapta a média,meg minden...

Eddig is volt és lesz, hozzájárul a sporthoz, az hogy ingerült állapotba kerül valaki.
Vagy inkább menjen oda és rúgja be a képét?

Engem nem zavar amúgy, és szerintem teljesen ésszerű lenne,hogy addig nem is büntetnék,ameddig arról nincs felvétel ami lemegy adásban... Kutyát nem érdekli,hogy ki mit mond a másiknak a pályán,ameddig nem halljuk/látjuk.

most ezt,hogy Pista lemajmozott/buzizott eléggé óvodás jellegű téma,szerintem. (azt mondta csunya vagyok..)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.02.23. 19:25:13

ferninho írta:
P.U.Y.O.L. írta: Nem ugyanarról beszélünk. Más dolog nyilvánosság előtt paraszt módon beszélni és megint más mondjuk otthon, barátok között esetleg az öltözőben (bár ezt nehezen tudom elképzelni...) ilyeneket mondani. Ha Pep ugyan úgy tenne, mint most Mourinho, arra igaz az, amit leírtam...(és a mondandódból te is erre a helyzetre céloztál)
egy kicsit még homályos, hogy pontosan hogy is érted ezt, de azért a lényeg átjött :) és igen, arra igaz.
de megint erről lett írva 1 oldal... én hülye mindig beleszólok és kétszer annyi hsz lesz...
ilyenkor úgy utálom magamat... :lol:
Ezt teljesen egyszerűen lehet kezelni. Nem most regéltél erre az oldalra és nyilván magadtól is tudod, hogy kinek a véleménye számít neked és hogy kivel szeretnél vitázni.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 19:09:21

P.U.Y.O.L. írta: Nem ugyanarról beszélünk. Más dolog nyilvánosság előtt paraszt módon beszélni és megint más mondjuk otthon, barátok között esetleg az öltözőben (bár ezt nehezen tudom elképzelni...) ilyeneket mondani. Ha Pep ugyan úgy tenne, mint most Mourinho, arra igaz az, amit leírtam...(és a mondandódból te is erre a helyzetre céloztál)
egy kicsit még homályos, hogy pontosan hogy is érted ezt, de azért a lényeg átjött :) és igen, arra igaz.
de megint erről lett írva 1 oldal... én hülye mindig beleszólok és kétszer annyi hsz lesz...
ilyenkor úgy utálom magamat... :lol:
madridista
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 19:07:14

Mou ripacs, antipatikus viselkedése nem meglepő, de a buzik vajon miért "harapnak" mindenre? :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.02.23. 19:02:05

ferninho írta: nekem ne mesélje be senki, hogy egy exfocista hirtelen átváltozik edzővé és egy igazán kifinomult előkelő úr lesz , aki csak rímekben beszél...
a médiának persze belehet ezt adni, ahogy kell is és szokták, de én nem hiszek a tündérmesékben... én azt nem hiszem el, hogy egyszer nem kcsgözött, meg homározott le senkit idáig az edzői pályafutása során...
Nem ugyanarról beszélünk. Más dolog nyilvánosság előtt paraszt módon beszélni és megint más mondjuk otthon, barátok között esetleg az öltözőben (bár ezt nehezen tudom elképzelni...) ilyeneket mondani. Ha Pep ugyan úgy tenne, mint most Mourinho, arra igaz az, amit leírtam...(és a mondandódból te is erre a helyzetre céloztál)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 18:55:24

P.U.Y.O.L. írta:
Abban teljesen egyetértek veled, hogy megint a bolhából csinálnak elefántot. Az idézett rész viszont szerintem badarság. Mourinhonál meg sem lepődik az ember azon, hogy mekkora paraszt, de Pep személyiségéhez nem illik az ilyen megnyilvánulás és pont ezért lenne talán még nagyobb visszhangja, ha Guardiola cselekedne hasonlóképp...
nekem ne mesélje be senki, hogy egy exfocista hirtelen átváltozik edzővé és egy igazán kifinomult előkelő úr lesz , aki csak rímekben beszél...
a médiának persze belehet ezt adni, ahogy kell is és szokták, de én nem hiszek a tündérmesékben... én azt nem hiszem el, hogy egyszer nem kcsgözött, meg homározott le senkit idáig az edzői pályafutása során...
madridista
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.02.23. 18:49:35

ferninho írta:mert ha Pep-et vette volna fel a kamera, mert ő is biztos mond csúnyát az emberkékre nem lenne semmi, mert ez egy természetes emberi reakció, csak most Joséról van szó...
Abban teljesen egyetértek veled, hogy megint a bolhából csinálnak elefántot. Az idézett rész viszont szerintem badarság. Mourinhonál meg sem lepődik az ember azon, hogy mekkora paraszt, de Pep személyiségéhez nem illik az ilyen megnyilvánulás és pont ezért lenne talán még nagyobb visszhangja, ha Guardiola cselekedne hasonlóképp...

szerk: Ezt a bírók miatt van 10 pont hátrányunk és nem 5 pont előnyünk dolgot meg nem tudom, hogy hányszor fogjátok még belinkelni, de attól még ugyan akkora baromság marad...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.23. 18:48:44

Mas mucsarocsogen a focipalyanak nevezett legelon b*zizni het ricazo alkesz elott noname embereknek, mint a legnagyobb foci esemenyen orszag-vilag elott a ˝legjobb edzonek˝...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 18:35:50

G.Gabe írta: szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
"Ezek a buzik nem mondják meg, hogy melyik labdával játszunk" - szól a mondat magyarra fordítva
oka volt rá, és ki tudja, hogy még mi volt ott, mi csak ennyit tudunk.
szóval mérges lett az úriemberre.
ezek után szerintem az egy természetes emberi reakció, hogy csúnyát mondunk a másikra.

ez a kamerás dolog is...
ő egy ismert ember, neki ilyenekre figyelnie kéne, ezért nem kéne ilyeneket mondani a kamerák előtt, főleg ilyen történésekkel a háta mögött, mert ha Pep-et vette volna fel a kamera, mert ő is biztos mond csúnyát az emberkékre nem lenne semmi, mert ez egy természetes emberi reakció, csak most Joséról van szó...
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
ha ott van a kamera, akkor is lehet egy olyan embert szidni, akire mérges vagyok, mert ez egy természetes emberi reakció, csak nagyon-nagyon sokszor nem szerencsés ilyet csinálni, mert beperel a rudikedvelő urak szövetsége.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
én személy szerint örülnék neki... a kedvenc csapatom edzője beszél rólam... :lol: ez az ok nélkül meg... ok nélkül senki se szid senkit.... persze vannak kivételek, de azokat ketrecbe kéne zárni :)
madridista
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 18:32:01

ferninho írta:
sziryboy írta:
ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
én konkrétan erre az esetre gondoltam, de kis is fejtettem ha nem tűnt volna fel... a korábbi történéseket nem is érdemes szóba hozni se, annak sose lesz jó vége...
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
azért a tavalyi évhez képest jócskán javult a viselkedése...
többet dumált ő akkor, és azért nincsenek nagyon balhéi se, pedig nem volt mindig 10 pont előnyünk.

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
-feltűnt
-előzményeket érdemes szóba hozni. Gondolom Te sem a mozifilm vetítésének a közepén ülsz be.
-Maradjunk a filmnél- a legtöbbször jó a vége :)
-Nem látom a javulást. "mint azt a mellékelt ábra is mutatja"
-Van bíró, aki nem a Reál javára téved, akkor ugatás van.
-Vannak bírók akik a Reál javára tévednek (legtöbbször ugye ez a helyzet), így természetesen kuss van.
-Legyőzött csapatnak, azért odaszúr, nem éppen szimpatikus.

Más az értékrendünk, másképpen látjuk a dolgokat. Nem tudsz meggyőzni.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.23. 18:23:30

Azt is letojom, hogy buzizott-e a portugál és azt is, hogy megbüntetik-e. Kap valami ötezer eurós csekket, nem fog éhen pusztulni a családja.
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2012.02.23. 18:13:27

szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
Fel van fújva az egész.. én a budapesti közlekedésben hetente b*zizok, meg k**a any**zok... de gondolom van ezzel más is így... amíg sportoltam a meccs hevében én is tettem ilyet.. és akkor mi van?! kimondta, kimondta.
Hala Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.23. 18:09:21

Aztán ha mi vezetnénk 10 ponttal, nem hiszem, hogy nem fröcsögné tele a sajtót, hogy a bírók miatt tartunk itt, és hogy szégyellné, ha ő így nyerne. No mind1. Engem csak az zavar, hogy mjuk Angliában egy rasszistáskodás 8 meccs eltiltás, Spanyolországban meg semmi.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.23. 17:58:12

ferninho írta:
sziryboy írta:
ferninho írta:

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami tényleg probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 17:46:47

sziryboy írta:
ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
én konkrétan erre az esetre gondoltam, de kis is fejtettem ha nem tűnt volna fel... a korábbi történéseket nem is érdemes szóba hozni se, annak sose lesz jó vége...
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
azért a tavalyi évhez képest jócskán javult a viselkedése...
többet dumált ő akkor, és azért nincsenek nagyon balhéi se, pedig nem volt mindig 10 pont előnyünk.

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
madridista
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 17:26:45

ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.23. 17:02:03

altercore írta:Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").

Az egy dolog, hogy el szokott hangozni, sőt az öltözőben is, de az, hogy kamera előtt ilyen primitív, és lesz..rja, hogy ezt látja róla ország világ....
Ennyit ér ő. Ez az intelligenciája. Mit mondhat akkor Xaviékról? Ezek után csodálkoztok, hogy így viselkednek a pályán a játékosai?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 17:00:43

istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
madridista
Válasz küldése
cron