Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.16. 19:36:55

Gareth Tello írta:Ne, kezdődik...
A Marca szerint nyáron Gareth Bale megszerzése lesz a fő cél a Real Madridnak. :cry:
http://www.marca.com/2013/02/16/futbol/ ... 15483.html
Komolyan a Dunának megyek, ha Modric után (várjuk vissza!) Bale is Madridba költözik...
Pep is megakarja szerezni, most olvastam az elmundo deportivon. :D Nagyon nem madridba való a srác. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.16. 17:59:14

Ne, kezdődik...
A Marca szerint nyáron Gareth Bale megszerzése lesz a fő cél a Real Madridnak. :cry:
http://www.marca.com/2013/02/16/futbol/ ... 15483.html
Komolyan a Dunának megyek, ha Modric után (várjuk vissza!) Bale is Madridba költözik...
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.16. 14:26:19

"Mourinho Mr. Gáláns a játékvezetőkkel - mondta a Daily Mailnek Graham Poll. - A legnagyobb hatást a bajnokságban gyakorolja, mert akkor személyesen megismerkedik valamennyi bíróval. Amikor 2004-ben a Chelsea-hez érkezett azonnal meghívott engem a csapat edzésére és bemutatkozott. Tudta, hogy akkoriban én voltam az egyik legismertebb angol játékvezető, abban a szezonban hat meccset vezettem a Chelsea-nek. Nagyon udvariasan viselkedett, a világ legjobb játékvezetőjeként mutatott be a csapatának. A mérkőzések előtt is rendkívül szívélyes. Én fújtam a sípot az első Premier League-meccsén, 1-0-ra verték a Manchester Unitedet. A találkozó után megkérdezte, hogy mindennel elégedett voltam-e az öltözőben, én pedig viccesen azt feleltem, hogy ráférne egy festés. Öt héttel később visszatértem és két új zuhanyzó, ingyenes piperecikkek és plazmatévé fogadott az öltözőben. Persze ismerem Mourinho másik oldalát is. Én vezettem azt a meccset, amikor az FA Kupa elődöntőjében 2-1-re kikaptak a Liverpooltól. A meccs után már kevésbé volt nagyvonalú, a játékoskijáróban várt rám, csóválta a fejét és csalódottnak tűnt. "Azt hittem barátok vagyunk - mondta, amin átsiklottam."

Kép

Érdekes interjú ez, hát akkor most már értem hogy miért szídja ennyire a birókat. :lol: :lol: Ezen a képen is jól látszik, hogy miként figurázza a játékvezetést a Special5.:x

http://www.hatharom.hu/article/8949ca-m ... raham-poll
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.02.17. 08:46:02-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.11. 15:01:10

Barcaman1993 írta:Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Nyerjék meg ha ez kell ahhoz hogy elhúzzon Sapnyolországból, vagy ne nyerjék meg és menjen. Mindegy de kívül tágasabb. A Liga érdeke.

Kép
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.11. 14:37:52

Barcaman1993 írta:
Mezner2 írta:Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Nagyon remélem,hogy már az MU kiveri őket,mi meg a kupából,és egy hét alatt összedől a szezonjuk,a legnagyobb és legjogosabb elégtétel lenne,ami csak történhet.
Egyébként óriási szerencséje van,hogy Perez papa elszúrta a szerződését,mert így nem tudják megalázni és elkergetni,a Chelseaből is kivert kutyaként távozott,megelőzve azt,hogy Abra rúgja ki,itt sajnos ilyen nem lesz,mert óriási összegeket emésztene fel az eltávolítása,de ami tuti,hogy jó sokáig fog tartani amíg ellapátolják utána Madridban a trutymót (mint az Internél,vagy a Chelseanél) felépít egy csapatot,olyan játékosokkal akik nem a klub,hanem az ő filozófiájához megfelelőek,az új edző meg csak kapkodja a fejét,hogy mennyi hulladékot hagyott maga után !
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.11. 14:27:26

Mezner2 írta:Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.11. 14:24:12

Mezner2 írta:José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"


Ez a szerencsétlen .12-13 meccsből 2-t tudott nyerni Pep ellen (akit mindenki lenéz),úgyhogy ha valakinek oka lenne menekülni,az ő.
Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!

Igen, +1...talán mióta létezik a Bajnokok Ligája két ekkora szerencsét még nem hordott a hátán a Föld mint a Porto és az Inter győzelme, pechünkre pont ez az arrongáns valami ült a padon mindkétszer, és lett ő a hallhatatlan Special Five El Uniqo, legalábbis saját belátása szerint.Azt hiszi róla szól minden, bár nem lepődök meg...Londonban kezdte és azóta se fejezte be...(a portos időszakáról nem tudok, de lehet jobb is)

Kicsit elkalandoztam, de a mondandóm lényege az lenne, hogy sokan mondják, hogy nem való a Madrid kispadjára...Igazából pont oda való...Arrogáns, nagyképű, ki ha én nem csapat élére...Elég csak a legutóbbi média által kreált hírekre gondolni, hogy amíg a madridi média felhozta Messi "ténykedéseit" akkor ő volt egy gnóm kis patkány, majd erre jött a katalán hiénás videó amikor már az egész Barcelona egy sunyi brigád, mert ilyet fel mer hozni a média.Hozzáteszem mind a két oldal szánalmas ebből a szempontból, de meglehet nézni hogy állt hozzá mindkét szurkolótábor a dologhoz...Bár ismét jön az, hogy azt hitték, hogy(akárki akármit mond "odaajándékoztuk" a tavaly bajnokságot)egy bajnoki cím után ők a menők.Ebben ismét 5pecUniqo keze van.

Na mindegy.Remélem jövőre találkoznak és Mourinho jön rá, hogy neki a jobb ha nem megy oda ahol Pep van.mert csak a saját maga renoméját viszi lejjebb.Bár nem hiszem hogy komoly futtballberkekben van neki olyan, hogy renomé...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maxi 2013.02.11. 14:27:59-kor.
Forca Barca
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.11. 13:57:42

José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"


Ez a szerencsétlen .12-13 meccsből 2-t tudott nyerni Pep ellen (akit mindenki lenéz),úgyhogy ha valakinek oka lenne menekülni,az ő.
Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.11. 12:49:42

most egy darabig MU. szurkoló(is)lettem és megnéztem az Everton elleni meccsüket úgy látom szoros lesz!(ok. nem kell hozzá nagy ész) mik dönthetnek?
- a hazai pálya
- a sztárok( CR, Benzema, DiMaria, Özil - Rooney, Van Preise...)
-hogy kapnak gólt az angolok az tuti, ha rúgnak is(a Bernabeuban) nyerhetnek
-tudnak e (taktikai) ellenszert a madridi kontrákra!
mindkét csapat nagyon erős én a Madridot sajna veszélyesebbnek, hatékonyabbnak gondolom ezért szurkolok nagyon a MU-nak.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.11. 11:34:42

José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"

Ezt az aroganciát, egyre pofátlanul beképzelt ez az ember. :?

http://www.bundesliganet.hu/index.php/9 ... etorszagba

Egyébként a Real B, én szerintem most Casemiro szerződtetésével nagyot fogott.Nagy tehetségnek tartják a brazilt, és hogyha sikeresen beépitik majd a nagy csapatba, akkor sztem már Khedirát is kiszoríthatja a kezdőből. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.02.10. 11:58:31

Úgy tűnik, Roncika megint kezdi jól érezni magát Madridban. Elkezdte rugdosni a gólokat, és jönnek a beképzelt pofavágások a gól után
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.10. 11:42:43

Tegnapi mérkőzésre visszatérve, José lehet rájött a rotációs dologra? Alonso, Di Maria és Marcelo keretben sem volt (bár utóbbi kettővel állítólag baja is van) Khedira és Özil egy percet nem játszott, és lecserélte Hisztit is! Nagyon várom a szerdai ütközetet, Alex mester is bökött egyet, bár ez inkább az angol szövetségnek mintsem Mourinhonak szólt: "Nevetséges belegondolni is, hogy mi vasárnap játszunk, a Real Madrid pedig szombaton, így egy plusz pihenőnap jut nekik."
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.10. 09:34:55

Amiről ez a tv3 készített videót, hogy a Madridiak milyen utánarúgásokat tesznek oda alattomosak stb. Nos nem kell mást tenni, mint megnézni a Valencia játékát ellenünk. Érdekes módon ugyanolyan hatékonysággal presszionáltak, eredményesen alkalmazták a taktikájukat, mint a Madrid. Csak ők nélkülözni tudták az Alonso-Khedira-Arbeloa vonalat, vagyis az alattomos "nem baj ha nincs itt a labda akkor is oda rúgok a játékvezető úgysem fújja le mert a mester utána a sajtótájékoztatón tele sírja a médiát, hogy megint a Barcának fújtak" :!: És akkor még fel vannak háborodva.
Remélni tudom csak hogy a United ugyanezt eljátssza ellenük, csak hogy savanyú legyen a szőlő.

A média önkéntes belépése viszont mint már írtam, elítélendő. Mind egyik, mind másik oldalon. A szövetségnek is komolyan lépéseket kéne hznia az ügyben, hiszen ez fokozódhat. Bár elég töketlen a Villar banda.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.10. 08:06:01

S.Agüero írta:Hamis?
Miért lenne hamis?
Miért kell a homokba dugnunk a fejünket?
Messi sem egy szent, nála is elgurul a gyógyszer néha...
ez igaz! csakhogy az a videó nem erről szól! az (jól vagy rosszul az más kérdés) a szándékos, módszeres, alattomos, rugdosásról, egy jól látható és ismétlődő magatartásról szól és ez az amibe Messit beletuszkolni, nevetséges, szánalmas, és ostoba.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.09. 23:17:28

Na,akkor legalább ezzel a CR góllal tuti lett,hogy Leo holnap hint egy 4-est :D imádja felül tromfolni zselét :D
Egyébként azért a Madrid középpályája iszonyat mód brutál,nem játszik sem X.Alonso,sem Özil,sem Khedira,és meg sem érzik a hiányukat,van bennük potenciál/variációs lehetőség bőven !
Jól játszanak ma,nagy meccs lesz a szerdai
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.02.09. 22:24:43

salas9 írta:José papa meglepő kezdőt küldött fel:
Diego L. - Arbeloa, Ramos, Albiol, Coentrao - Essien, Modric - Ronaldo, Kaká, Benzema - Higuain :D

Khedira és Özil is pihenhet szerdára...
Ez így erősebbnek tűnik az poén :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.09. 22:15:16

Hát igen, a képsorokat nehéz megmásítani vagy letagadni, de azért érződik az erőltetettség, hogy a 2-3 meccsen, csak Messi ellen elkövetett dolgokból összerakott videóra egy olyan választ tudtak összeállítani, amelybe 10-20 éves eseteket is be kellett tenniük, hogy meglegyen a 2 perc. :roll: Szinte folyik az izzadtság ebből a válaszvideóból :D
mess2009 írta:egyszerűen röhelyes, hamis szánalmas!!!!
[grammarnazi]röhejes[/grammarnazi]
(bocs, de mostanában elég sok ilyet láttam a fórumon)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.09. 21:50:03

S.Agüero írta:Hamis?
Miért lenne hamis?
Miért kell a homokba dugnunk a fejünket?
Messi sem egy szent, nála is elgurul a gyógyszer néha...
Itt a pont. De azért megemlíteném, hogy ezek köszönő viszonyban sincsenek azokkal amiket ő kap ezeken a klasszikusokon...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.09. 21:45:39

S.Agüero írta:Hamis?
Miért lenne hamis?
Miért kell a homokba dugnunk a fejünket?
Messi sem egy szent, nála is elgurul a gyógyszer néha...
Senki nem mondta,de amikor olyanokat kennek rá,hogy ő a kispadtól 20m-re köp egyet,és akkor leírják,hogy őket akarta leköpni,meg ez az Arbeloa-s eset is :lol: :lol: egyszerűen,szánalmas,és nevetséges,pont mint a csapatuk (RM) elmúlt jó pár éve :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.09. 21:36:07

Hamis?
Miért lenne hamis?
Miért kell a homokba dugnunk a fejünket?
Messi sem egy szent, nála is elgurul a gyógyszer néha...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.09. 21:31:02

ab1daL írta:Ugyanolyan favágó csapat a Barca is, de ők még színészkednek is:

http://www.dailymotion.com/video/xxdyl9 ... RarmqUTmUj
természetesen tudtam, hogy lesz mert lehet "ellenvideót" eszkábálni, de az betegesen szánalmas, hogy Messit próbálják ilyen szituációkba darálni!! egyszerűen röhelyes, hamis szánalmas!!!!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.09. 21:12:27

José papa meglepő kezdőt küldött fel:
Diego L. - Arbeloa, Ramos, Albiol, Coentrao - Essien, Modric - Ronaldo, Kaká, Benzema - Higuain :D

Khedira és Özil is pihenhet szerdára...
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.09. 21:06:31

ab1daL írta:Ugyanolyan favágó csapat a Barca is, de ők még színészkednek is:

http://www.dailymotion.com/video/xxdyl9 ... RarmqUTmUj
+bírókat vesznek !!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.09. 21:05:56

Ugyanolyan favágó csapat a Barca is, de ők még színészkednek is:

http://www.dailymotion.com/video/xxdyl9 ... RarmqUTmUj
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.09. 20:13:27

Nincs semmi baj ezzel a videóval. A madridistáknak nem a videó nem tetszik, hanem az, hogy tükröt tartanak eléjük. Hentes brigád, és zokon veszik, ha erről videó is készül...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése