Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.04. 22:59:47

sjd írta:http://sportgeza.hu/futball/2013/04/04/ramosxabialonso/

Lehet, h visszanyal a fagyi mégis...
(Mondjuk az UEFAtól már az sem lepne meg, ha büntetésként pályára léphetnének ők is ellenünk a PSG színeiben... :roll: )
Ismerve az UEFA fair-play politikáját, inkább életműdíjjal kitüntetik Mourinhot, hogy megint micsoda zseniális taktikai húzással rukkolt elő! :)
Úriemberek klubja, respect.
Visca el BARCA!
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2013.04.04. 22:50:00

Az utóbbi időben nézem a Real meccseket (komolyan nem is értem, h miért... )...mióta Ramos visszatért az eltiltásából, borítékolható a meccsenkénti egy kapitális baki. A MU meccs előtt is mondtam, h "bízom" Ramosban .... és be is jött a dolog (akkor éppen egy öngól ugye), de mivel sikerült fordítaniuk, Ramosunk töretlen önbizalommal tevékenykedik tovább... hihetetlenül pofátlan a fickó.
Mantrázza is ki a kezdőből velem együtt szinte minden Realos ismerősöm. Hiába jó egy meccs 95%-ában, ha abban az 5 % -ban két ziccert ajándékoz az ellenfélnek.

Alvesnek gratulálok, hogy csak sikerül belekevernie Mourinhot egy olyan meccsel kapcsolatos nyilatkozatába, ahol egy teljesen más csapat ellen játszottatok :).
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.04. 22:12:13

Stalkyard írta: Ennél már csak azok a pillanatok szebbek, mikor az agyhalott Pepe elfeledkezik róla, hogy ő az igazi férfi, aki csak keményen játszik, és elkezd Jászai Mari díjas színészkedéseket bemutatni. :lol:
...majd belerúg Arbeloába is "kínjában", ezek aztán az Arany pillanatok :twisted:

Na de elkanyarodtunk a témától kissé :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.04.04. 20:56:03

miihii írta: Aztán föléhajolva üvöltött vele, Pepével kánonban, mert a másik jómadár is ott termett 3 mp-en belül és lila fejjel ordított a gyerekkel ő is :roll:
Mit vártok, igazi madridista mindkettő.
Ennél már csak azok a pillanatok szebbek, mikor az agyhalott Pepe elfeledkezik róla, hogy ő az igazi férfi, aki csak keményen játszik, és elkezd Jászai Mari díjas színészkedéseket bemutatni. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.04.04. 20:25:31

Maxi írta:
B. Tamás írta: Egyértelmű szabálytalanság, ami után a legtöbb védő örül, hogy nem vette észre a játékvezető, és elmegy onnan, erre ő még odamegy a támadóhoz, és mutatja, hogy ne színészkedjen. :lol:
Ha Ramos integet, hogy "állj fel" akkor tuti, hogy szabálytalan volt(ezt az esetet nem láttam, csak ez az általános).Én ha bíró lennék nem is a kontaktot nézném csak Sergio barátunk mozdulatát.:D
Ez nagyon igaz :) Minél komolyabb a szabálytalanság, annál nagyobb hévvel üvölt(enek).

Az egyik legszebb ilyen az a bajnokis lekönyöklés volt, amikor hátrapillantott, h hol érkezik a támadó, majd asszem jobbal kajak hátraütött, majd abból a lendületből ballal már hadonászott is, h csak megjátssza a másik. Aztán föléhajolva üvöltött vele, Pepével kánonban, mert a másik jómadár is ott termett 3 mp-en belül és lila fejjel ordított a gyerekkel ő is :roll:

Pedig inkább térdre hullva kellett volna hálát adnia érte, h megúszta lap nélkül.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.04. 19:54:27

http://sportgeza.hu/futball/2013/04/04/ramosxabialonso/

Lehet, h visszanyal a fagyi mégis...
(Mondjuk az UEFAtól már az sem lepne meg, ha büntetésként pályára léphetnének ők is ellenünk a PSG színeiben... :roll: )
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.04.04. 14:28:10

[quote="B. Tamás"]Nem az eddig tárgyalt témához kapcsolódik, de látva a Galatasaray tegnap elmaradt tizijét, Ramos óriási forma :D

Egyértelmű szabálytalanság, ami után a legtöbb védő örül, hogy nem vette észre a játékvezető, és elmegy onnan, erre ő még odamegy a támadóhoz, és mutatja, hogy ne színészkedjen. :lol:

Az egyik legjobb védő, de mostanában nem ez lett volna az első meg nem adott tizenegyes, amit összehoz, és nem ez volt az első, amire így reagált. Szenzációs. :)[/quot

Az utóbbi időben nézem a Real meccseket (komolyan nem is értem, h miért... 8) )...mióta Ramos visszatért az eltiltásából, borítékolható a meccsenkénti egy kapitális baki. A MU meccs előtt is mondtam, h "bízom" Ramosban 8) .... és be is jött a dolog (akkor éppen egy öngól ugye), de mivel sikerült fordítaniuk, Ramosunk töretlen önbizalommal tevékenykedik tovább... hihetetlenül pofátlan a fickó. :lol:
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.04. 13:47:37

B. Tamás írta:Nem az eddig tárgyalt témához kapcsolódik, de látva a Galatasaray tegnap elmaradt tizijét, Ramos óriási forma :D

Egyértelmű szabálytalanság, ami után a legtöbb védő örül, hogy nem vette észre a játékvezető, és elmegy onnan, erre ő még odamegy a támadóhoz, és mutatja, hogy ne színészkedjen. :lol:

Az egyik legjobb védő, de mostanában nem ez lett volna az első meg nem adott tizenegyes, amit összehoz, és nem ez volt az első, amire így reagált. Szenzációs. :)
Ha Ramos integet, hogy "állj fel" akkor tuti, hogy szabálytalan volt(ezt az esetet nem láttam, csak ez az általános).Én ha bíró lennék nem is a kontaktot nézném csak Sergio barátunk mozdulatát.:D
Forca Barca
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.04.04. 13:33:41

Nem az eddig tárgyalt témához kapcsolódik, de látva a Galatasaray tegnap elmaradt tizijét, Ramos óriási forma :D

Egyértelmű szabálytalanság, ami után a legtöbb védő örül, hogy nem vette észre a játékvezető, és elmegy onnan, erre ő még odamegy a támadóhoz, és mutatja, hogy ne színészkedjen. :lol:

Az egyik legjobb védő, de mostanában nem ez lett volna az első meg nem adott tizenegyes, amit összehoz, és nem ez volt az első, amire így reagált. Szenzációs. :)
.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.01. 12:07:09

Tarsi88 írta:
Mezner2 írta: Ja,4-1-gyel nem mi jutunk tovább...Ja,de !
Maradjunk annyiban,hogy ha a Madrid ellen játsszunk úgy,mint a második Milan meccsen,akkor hiszti kriszti még mindig bömbölve verné a füvet a megaláztatás sokkjában !

Aki nem látja,hogy micsoda minőségi fölényünk van minden más csapattal szemben,annak ajánlom figyelmébe a curlinget,az is nagyon jó kis sport !
Pont tegnap este keveredtem a Bayern München hivatalos oldalának Bajnokok Ligája topicjába,ha azt írom,hogy nagyon félnek tőlünk,akkor azzal kicsit sem érzékletesen írtam le valódi érzéseiket !
Minden második hsz.-ben le van írva,hogy csak minket kerüljenek el valahogy,nem a Realt,nem is a BVB-t hanem minket !
Manchester fórumon dettó ez volt,mindenki minket akart elkerülni a nyolcaddöntő előtt !
Egyszerűen a mai fociban mi egy más szintet képviselünk,ebben semmi felsőbbségrendű érzés nincs,ezek pusztán tények !
A 4. gólt nem úgy szereztük, hogy minden mindegy alapon a 90. percbe kitámadtak... Jah de. Teljesen más meccset láttál volna, ha az a ziccer bemegy. Arról nem beszélve, hogy a Realt ne hasonlítsuk már egy éppen átalakulóban lévő Milánhoz. A többi része nagyjából rendben van, mindenki ellen mi vagyunk az esélyesek, kivéve a Real. Ők inkább kerülnének el egy Bayernt mint minket.
Ha ott gólt kapunk,akkor is simán benne volt a csapatban még 3-4gól,mmint 1-1 után,a Milan semmivel sem játszott rosszabbul mint Milanoban,ugyanazt játszották,csak épp egy icipicit más mentalitású volt a Barca,sem a Real,sem semelyik csapat nem tudna mit kezdeni egy olyan szintű presszióval amit mi mutattunk be ezen a meccsen !
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.04.01. 11:47:45

Mezner2 írta: Ja,4-1-gyel nem mi jutunk tovább...Ja,de !
Maradjunk annyiban,hogy ha a Madrid ellen játsszunk úgy,mint a második Milan meccsen,akkor hiszti kriszti még mindig bömbölve verné a füvet a megaláztatás sokkjában !

Aki nem látja,hogy micsoda minőségi fölényünk van minden más csapattal szemben,annak ajánlom figyelmébe a curlinget,az is nagyon jó kis sport !
Pont tegnap este keveredtem a Bayern München hivatalos oldalának Bajnokok Ligája topicjába,ha azt írom,hogy nagyon félnek tőlünk,akkor azzal kicsit sem érzékletesen írtam le valódi érzéseiket !
Minden második hsz.-ben le van írva,hogy csak minket kerüljenek el valahogy,nem a Realt,nem is a BVB-t hanem minket !
Manchester fórumon dettó ez volt,mindenki minket akart elkerülni a nyolcaddöntő előtt !
Egyszerűen a mai fociban mi egy más szintet képviselünk,ebben semmi felsőbbségrendű érzés nincs,ezek pusztán tények !
A 4. gólt nem úgy szereztük, hogy minden mindegy alapon a 90. percbe kitámadtak... Jah de. Teljesen más meccset láttál volna, ha az a ziccer bemegy. Arról nem beszélve, hogy a Realt ne hasonlítsuk már egy éppen átalakulóban lévő Milánhoz. A többi része nagyjából rendben van, mindenki ellen mi vagyunk az esélyesek, kivéve a Real. Ők inkább kerülnének el egy Bayernt mint minket.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.01. 11:01:50

Mezner2 írta:Ja,4-1-gyel nem mi jutunk tovább...Ja,de !
Maradjunk annyiban,hogy ha a Madrid ellen játsszunk úgy,mint a második Milan meccsen,akkor hiszti kriszti még mindig bömbölve verné a füvet a megaláztatás sokkjában!

Aki nem látja,hogy micsoda minőségi fölényünk van minden más csapattal szemben,annak ajánlom figyelmébe a curlinget,az is nagyon jó kis sport !
Pont tegnap este keveredtem a Bayern München hivatalos oldalának Bajnokok Ligája topicjába,ha azt írom,hogy nagyon félnek tőlünk,akkor azzal kicsit sem érzékletesen írtam le valódi érzéseiket !
Minden második hsz.-ben le van írva,hogy csak minket kerüljenek el valahogy,nem a Realt,nem is a BVB-t hanem minket !
Manchester fórumon dettó ez volt,mindenki minket akart elkerülni a nyolcaddöntő előtt.
Egyszerűen a mai fociban mi egy más szintet képviselünk,ebben semmi felsőbbségrendű érzés nincs,ezek pusztán tények!
Oké, ez egyszer így van!

A másik fele: mindenki annyira játszik, amennyire hagyják, amilyen erős az ellenfél. A Milan vörös szőnyeget tett elénk, a Real ellenben sokkal tökösebb. A következő a mentális felkészültség: a Real ellen mostanában be vagyunk tojva, eltűnt a tavalyelőttig tartó önbizalom, velük szemben.

Szerintem nekünk ők a legnagyobb ellenfelünk, nekik inkább a Bayern, Juve, Dortmund. Mi meg utóbbit sztem pl lesimáznánk. Ahogy a Bayern-nek pedig könnyebb a Real, mint mi.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.01. 10:43:21

Tarsi88 írta:
Mikaos írta:
Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Mi köze egy Milan elleni meccsnek a Real meccsekhez. Ha már itt tartunk ha Ott Niang helyett Ronaldo lett volna most nem lennénk a 8 között.
Ja,4-1-gyel nem mi jutunk tovább...Ja,de !
Maradjunk annyiban,hogy ha a Madrid ellen játsszunk úgy,mint a második Milan meccsen,akkor hiszti kriszti még mindig bömbölve verné a füvet a megaláztatás sokkjában !

Aki nem látja,hogy micsoda minőségi fölényünk van minden más csapattal szemben,annak ajánlom figyelmébe a curlinget,az is nagyon jó kis sport !
Pont tegnap este keveredtem a Bayern München hivatalos oldalának Bajnokok Ligája topicjába,ha azt írom,hogy nagyon félnek tőlünk,akkor azzal kicsit sem érzékletesen írtam le valódi érzéseiket !
Minden második hsz.-ben le van írva,hogy csak minket kerüljenek el valahogy,nem a Realt,nem is a BVB-t hanem minket !
Manchester fórumon dettó ez volt,mindenki minket akart elkerülni a nyolcaddöntő előtt !
Egyszerűen a mai fociban mi egy más szintet képviselünk,ebben semmi felsőbbségrendű érzés nincs,ezek pusztán tények !
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.29. 14:46:21

Mikaos írta:
Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Mi köze egy Milan elleni meccsnek a Real meccsekhez. Ha már itt tartunk ha Ott Niang helyett Ronaldo lett volna most nem lennénk a 8 között.
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.29. 14:35:55

Ezeket ha most külső szemlélőként olvasnám elég kifogásszerűnek és lealacsonyítónak értelmezném... mármint a komikat a portugál felé.
"Fáradt, enervált, motiválatlan Barca... És ennek örül Mourinho?"
Szerintem az hogy kikaptunk, arra nem kifogás a fent említett pár jelző, ami a csapat játékát hivatott elemezni azokra a mérkőzésekre.
Igen is ő megtalálta az ellenszert azokon a meccseken, és rajta kívül nem sok edző(senki) büszkélkedhet egymás után ennyi jónak számító eredménnyel hova tovább győzelmekkel ellenünkben.
Felsőbbrendűséget lehet érezni a hozzászólásokból...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.29. 14:01:50

Tarsi88 írta:
Mikaos írta: Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix.
Azért túlzásokba ne essünk, uncsi ez a motiválatlan csapat duma, ha egy játékos a Madrid ellen motiválatlan akkor nincs helye a csapatban hívhatják felőlem akár Messinek is. Nagyon rég láttunk olyan klasszikust amikor taktikailag mi kerekedtünk felül. Utoljára talán akkor amikor Pep a második félidőre meghúzta, hogy Alvest feltolta a középpályára és átálltunk 3-4-3ra.
A Speciel5 egy dolgot csinált jól meg Madridban összehozott egy olyan csapatot ami ellenünk tökéletes.
Szerintem meg uncsi az a duma, miszerint Mourinho tökéletes taktikát hozott létre ellenünk az utolsó meccseken.
Mert
Semmi újat nem talált ki, amit ne talált volna ki ő maga előtte, vagy mások is, akár a Kazanyról, akár a Chelsea-ről beszélek.

Meg lehet nézni, hogy játszottunk a második Milan elleni meccsen, és összehasonlítani a Madrid elleni meccsekkel, és az első Milanos meccsel. A különbség ordító. És nem azért, mert az ellenfél máshogy játszott, hanem a mi játékunk szemszögéből.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.29. 13:28:54

Mikaos írta: Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix. Rengeteg edző alkalmazza ellenünk a "tökéletes ellenszert", de az esetek 99%-ában mégis kénytelenek elfogadni a vereséget. Normál esetben a Real Madrid is így járt volna (mármint a vereséget ők nem fogadják el, csak vereséget szenvedtek volna).
Azért túlzásokba ne essünk, uncsi ez a motiválatlan csapat duma, ha egy játékos a Madrid ellen motiválatlan akkor nincs helye a csapatban hívhatják felőlem akár Messinek is. Nagyon rég láttunk olyan klasszikust amikor taktikailag mi kerekedtünk felül. Utoljára talán akkor amikor Pep a második félidőre meghúzta, hogy Alvest feltolta a középpályára és átálltunk 3-4-3ra.
A Speciel5 egy dolgot csinált jól meg Madridban összehozott egy olyan csapatot ami ellenünk tökéletes.
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.03.29. 13:20:56

Mourinho-ból simán kinézem, de lássuk be, hogy Ancelotti-nak nincs szüksége erre. Aki látott már jó pár Barca-meccset, és ért egy kicsit is a focihoz, az pontosan tudja ennek a csapatnak az erősségeit és gyengéit.
Nagyon sokan tudták és tudják a Barca ellenszerét, és nagyon sokan ezt jól is alkalmazzák, de az semmit sem számít, ha a Barca 100%-on pörög, mert akkor nincs csapat, amelyik megállíthatná - még döntetlen erejéig sem.

Most Mourinho-nak összejött 2 szerencsés meccs a motiválatlan és fáradt Barca ellen, és máris azt hiszik az emberek (beleértve ezt a vélhetően a sajtó által kitalált sztorit is), hogy a Barca tökéletes ellenszerét kitalálta. Igen, feltalálta a spanyol viaszt, az fix. Rengeteg edző alkalmazza ellenünk a "tökéletes ellenszert", de az esetek 99%-ában mégis kénytelenek elfogadni a vereséget. Normál esetben a Real Madrid is így járt volna (mármint a vereséget ők nem fogadják el, csak vereséget szenvedtek volna).
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.29. 13:10:32

Azért vicces lenne, ha az a bizonyos videó valahogyan felkerülne a videómegosztó oldalakra, akárki megnézhetné, aztán a PSG tényleg azzal a taktikával állna ki ellenünk. Mi meg szívnánk, mert Titóék csak röhögtek a dolgon, és nem nézték meg a vidit. :lol:
Mezner2 írta:Modric nekem személy szerint bazi nagy csalódás,nagy dérrel-dúrral lett beharangozva, a 40milliós világmegváltó,és ahhoz képest eddig annyit mutatott mint egy 5milliós kiegészítő ember !
Egy percig nem bizonyította,hogy akár egy paraszthajszállal is Özil előtt jár,sőt!
Várjuk vissza a White Hart Lane-re, de komolyan. Lássuk be, ez a madridi kaland nem jött be neki, a Spursnél viszont mindenki szereti, megbecsüli, várja vissza, jóval többet játszhatna, és szerintem jobban is menne neki.
Bár erre nem látok sok esélyt.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.29. 13:07:55

Kicsit tüzetesebben utánanéztem. Amennyiben jók a megtekintéseim a francia L'Équipe nevezetű lap "szellőztette" meg ezt a cikket. Innen vette át az egész nemzetközi sajtó, többek között Mundo, NSO stb.... is.

Akár igaz is lehet, de tartom a véleményem Ancelottira vonatkozóan.
Legalább olyan jó (talán jobb is) szakember, nincs szüksége ilyenekre.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.03.29. 12:57:47

Alcantara írta:Amennyiben az NSO honlapján olvastad én félig sem hiszem ezt el. Az utóbbi években hihetetlen "bulvárízű" cikkek jelennek meg itt.
Nem csak ott van fent: sport.es és mundodeportivo. Gondolok ők is innen vették át.
Alcantara írta:Egy Ancelotti kaliberű edzőnek egyáltalán nincs szüksége ilyenre. Nagyjából amit tudni kell erről a szakmáról, azt ő álmából felkeltve is lehozza.
Ezzel egyetértek. Jó edzőnek tartom az olaszt, nem hiszem, hogy ne lenne meg a megfelelő taktikája/elképzelése.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.29. 12:40:15

[quote="albicelesteX"]Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről./quote]

Amennyiben az NSO honlapján olvastad én félig sem hiszem ezt el. Az utóbbi években hihetetlen "bulvárízű" cikkek jelennek meg itt.
Ezt erősíti bennem, hogy egy Ancelotti kaliberű edzőnek egyáltalán nincs szüksége ilyenre. Nagyjából amit tudni kell erről a szakmáról, azt ő álmából felkeltve is lehozza.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.29. 10:46:41

Nekem is az főleg, hogyha tényleg igaz és ezzel meg ilyenekkel foglalkozik.Azért mondom szerintem ez a pali bele van betegedve az FCB-be...De az biztos,hogy nincs még egy másik ilyen ember,akit ilyen hírekkel hoznának összefüggésbe,pedig vannak rivalizálások máshol is...Ez is elmond azért mindent,hogy körülötte jelennek meg ilyen féligazságok is....
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.29. 10:39:39

albicelesteX írta:Olvastam EnEsO-n hogy Mou egy elemző videóval lepte meg a PSG-t a BArca gyengéiről...Na most nem tartom valószínűnek,hogy ez igaz lenne,de ha mégis,akkor ez az ember betege a Barcelonának.Undorító embernek tartom amellett,hogy egészen kiváló szakember.
Kicsit már szánalmasnak érzem, hogy minden évben a kiesési szakaszban legalább 1 ilyen hírrel találkozunk...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.29. 10:28:08

salas9 írta:
sjd írta:Még szerencse, hogy ezekre a gyengékre olyan gyakran rá tudott tapintani pl. 5-0 :twisted:
Az utolsó két klasszikus mérkőzésén összegyűjtött gyengéket elemezte le állítólag :D
"Csak arra figyeljetek, h Messinek ne legyen kedve játszani, onnantól már nyert ügyetek van" :lol: :lol:
Nagyjából egyébként tényleg annyira fognak menni, mint Allegri, jól kielemzte és kihasználta a gyengéinket, aztán a második meccsen szépen végignézte, hogy hogyan cumizik a csapata.
Válasz küldése