Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Zbacsi
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.08.19. 21:28:19

2013.08.02. 11:27:06

A mondatvégi írásjelek utáni szóköz hiánya miért nem zavar? Arra megadod az engedélyt? :oops:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.02. 11:14:44

Muniain, Griezmann mindkettő olyan szélső, aki nagyon illett volna ide, ráadásul tökéletesen ismerik a spanyol bajnokságot, "akklimatizálódni" sem kellett volna.

Én nem hiszek ebben a megosztom a figyelmet kijelentésekben, főleg annak tudatában, hogy a játékunk a tökéletes csapatjátékra összpontosul mind védekezésben, mind támadásban, ha minden puzzle darab a helyén van, működik a dolog.
Én továbbra sem Neymar ellen vagyok, csak nem látom magam előtt, hogy ő melyik puzzle darab is lenne.
Messi központúság?Ezzel sem értek egyet, az igaz, neki a feladata a góllövés, de mások is képesek betalálni, de a fő Messi feladata, de mentesül más kötelességek alól.
Most lehet írni, hogy majd akkor most Neymar is, csak továbbra is úgy vélem akár tavaly, vagy előtte, nem a támadójátékkal volt a gond, idén is a valaha volt legtöbb gólt rúgtuk, lehet Messi rúgta ennek a 80%át de működött a dolog. Csapatszinten voltak, vannak a gondok, s ebben pont nem Neymar a segítség nálam, de ez egyenlőre talán egy félsz bennem. Könnyen megváltozhat ha beáll a sorba, s maximálisan betartja az utasításokat, olyan gyereknek tűnik, aki tényleg tanulni jött hozzánk, ez abszolút jó előjel.

off:Ferninho nem elfogadás, vagy nem, továbbra sem megfelelő íráskép, ezzel kár is vitatkozni. Szabály szerinti figyelemfelkeltés módja pedig, a hsz alatti helyesírási hibák feltüntetése. Ez vonatkozik az írásképre is az én olvasatomban.
Nem hepp, de pl eléggé kelti a hangulatomat (khmmmm) a kisbetűzés, sőt most már a frappáns, összevisszaság is megjelent, arról nem is beszélek, hogy ha egyedi lenne át is lehetne siklani felette, de nézz körbe konkrétan 10 embert kapásból írok, akinek ez a heppje, hogy kisbetűvel ír......

szerk: javítva.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.08.02. 11:31:28-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.08.02. 10:58:34

mess2009 írta:bírom az ilyen erőtől duzzadó kinyilatkoztatásokat....! Di Maria nyesett precíz passzai számomra máig emlékezetesek, ahhoz pedig igencsak jó szem és némi agy is kell. láttunk már ilyen Bale féle lufikat hamar kipukkanni, amúgy pedig nem állítottam, hogy az Argentín jobb lenne, csak azt hogy hasonló lehet az eladása Robbenéhoz, aki egyébként elég jól tartja magát a Bayernnél....
en nem ereztem benne olyan nagy erot :D
Robbenhez meg annyit, hogy en is meglepodtem, hogy milyen sokszor bevetheto. Mondjuk a madridi es a muncheni orvosi stab kozott eg es fold a kulonbseg.

Neymar szerintem is siman megert 57 millioert, brazil szurkolokent jobban szerettem volna ha inkabb hozzank jott, de hat igy alakult.
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.08.02. 10:52:49

bob írta:Abból a pénzből bőven lehetett volna hozni védőt+szélsőt.
Ráadásul szélsőnek is olyat, aki jobban beleillene a rendszerbe, ez nyilván Neymaron is múlik, hogy milyen hamar illeszkedik be, s tanulja meg a játékot, de tartom, hogy 57 milliót jobban lekölthettünk volna.
Marketing érték pedig fontos is lehet, de egy kiforrott csapatnál a szakmai döntések az elsődlegesek, ebben pedig nem Neymart érzem, hogy nekünk kellett volna.
Melyik szélsőkre gondolsz? Természetesen nem értek egyet a kijelentéseddel, de ha felsorolsz néhány nevet, lehet, meggyőzöl, de jelenleg nem látom, ki az a játékos, aki olyan nagy erősítés lenne nagyon olcsón.

A védőproblémát pedig egészen biztosan nem lehetne ebből a pénzből megoldani úgy, hogy egy szélső is érkezzen, mivel a vezetés most egy olyan hátvédet akar, aki már kipróbált, tapasztalt, a világ legjobbjai közé sorolt. Az ilyen kategóriájú védők közül pedig valószínűleg Agger a legolcsóbb, aki alsó hangon 15 millió euró. Kompany minimum 40, Thiago Silva 50, David Luiz minimum 40 és így tovább. Bár most hogy ezt leírtam, kétségeim vannak, hogy Agger a legjobbak között van. :)

Ráadásul a támadósorban is ugyanaz volt a helyzet, mint a védelemben. Vannak most is jó támadóink, akik klasszis teljesítményre képesek bárki ellen, Pedro, Sánchez és Tello is ilyen játékos már, ám ők nem azok a játékosok, akik húzni tudják a csapatot. Ők akkor tudnak többnyire dönteni, ha jól megy a többieknek is. Ha nem megy jól a többieknek, akkor Messi és Iniesta, és kifúlt a mutatvány. Ezért kellett Neymar, és ezért nagyon olcsó az 57 millió euró, pláne Bale függvényében, és pláne úgy, hogy a Madrid miatt lett végül 57, amúgy ha jól tudom, 50 alatt sikerült tartania Rosellnek.
.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.08.02. 10:38:08

Bob_Marley írta:
shutterisland írta: elhoztuk a korosztályának legnagyobb ígéretét (sőt, a konföderációs után kimondható, hogy játékosát), aki nem mellesleg ide is vágyott.
e mellett hónapokon belül (de talán már most is) a világ 5 legnépszerűbb játékosa között van, ami a marketingértéket illeti.

szinte biztos vagyok benne, hogy okosan költöttük el, de semmi esetre sem bután.
Abból a pénzből bőven lehetett volna hozni védőt+szélsőt.
Ráadásul szélsőnek is olyat, aki jobban beleillene a rendszerbe, ez nyilván Neymaron is múlik, hogy milyen hamar illeszkedik be, s tanulja meg a játékot, de tartom, hogy 57 milliót jobban lekölthettünk volna.
Marketing érték pedig fontos is lehet, de egy kiforrott csapatnál a szakmai döntések az elsődlegesek, ebben pedig nem Neymart érzem, hogy nekünk kellett volna.

off:Elhoztuk, E, Szintén
szerintem meg jól elköltöttétek... Messi mellé kellett már valaki, aki képes megzavarni a védelmet és gólokat szerezni, mert ha Messi-t kikapcsolták, akkor gólt se nagyon szereztetek, mert a többi támadó helyzetkihasználása... tudjátok miről beszélek... és ez azért elég égető probléma volt...
a védelemre meg már több éve költeni kellett volna... ok, hogy csapatszintű védekezés, de már rég kellett volna védőt igazolnotok, nem csak idén... ehelyett folyamatosan vészmegoldások vannak... egy Barcánál azért ez elég érdekes sztem... Valdes komédia, hogy még egy évig védhet és folyamat benne van a kapott gólotokban... mondjuk ennek csak örülök.
Neymar kellett a Barcába és még nem is volt drága szerintem főleg a mai árakat nézve.
Persze, lehetett volna igazolni olcsóbban is támadót, hogy még az 57 millióból egy védőt is lehessen igazolni de most tudtommal a Barcáról beszélünk, oda meg nem elég a jó, a legjobbak kellenek és Neymar közéjük tartozik, ezt kár is tagadni... El nem hiszem, hogy Neymar után nincs pénz egy minőségi középhátvédre és mivel van rá pénz, ezért nem értem miért kellett volna mást igazolni Neymar helyett.

off: Bob, kellemes javítgatást kívánok így előre is... :lol: mondjuk, hogy minek megint ezt elkezdeni és miért nem lehet elfogadni, hogy valaki nem nagybetűvel kezd minden mondatot?...
madridista
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.02. 10:34:35

én nem vagyok (nem voltam eddig) Neymar fan, de azért ez nem igaz!!!
ennyi pénz Neymarért nem sok, főleg úgy hogy 2009-ben 94 misi volr CR, most meg ilyen 120 körül egy Bale... Akkor miről is beszélünk!!!
ha valami nem kifizetődő, akkor az a Bale=120 milla!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.02. 08:51:29

shutterisland írta:
mi is bőven elkölthettük volna okosabban is azt az 57 milliót
elhoztuk a korosztályának legnagyobb ígéretét (sőt, a konföderációs után kimondható, hogy játékosát), aki nem mellesleg ide is vágyott.
e mellett hónapokon belül (de talán már most is) a világ 5 legnépszerűbb játékosa között van, ami a marketingértéket illeti.

szinte biztos vagyok benne, hogy okosan költöttük el, de semmi esetre sem bután.
Abból a pénzből bőven lehetett volna hozni védőt+szélsőt.
Ráadásul szélsőnek is olyat, aki jobban beleillene a rendszerbe, ez nyilván Neymaron is múlik, hogy milyen hamar illeszkedik be, s tanulja meg a játékot, de tartom, hogy 57 milliót jobban lekölthettünk volna.
Marketing érték pedig fontos is lehet, de egy kiforrott csapatnál a szakmai döntések az elsődlegesek, ebben pedig nem Neymart érzem, hogy nekünk kellett volna.

off:Elhoztuk, E, Szintén
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.02. 08:16:34

h3x0r írta:
mess2009 írta:szó volt itt az eladásaikról is, nos ha Di Mariát eladják azon túl, hogy nekünk csak jót tesznek, cca akkora baklövés lesz, mint Robben eladása vlt anno.
Robbennek nem a jatektudasaval volt gond, hanem hogy egyfeszt serult volt. Amikor jatszott, akkor top3 volt a posztjan, viszont hosszu tavon nem lehetett ra szamitani.

Di Marianak pedig nem a kepessegeivel van a problema, hanem hogy nem gondolkozik. Atmegy 2 emberen, a harmadikba bele vezeti, amikor rugni kene, akkor passzol, amikor passzolni, akkor rarugja. Ha Bale jon, akkor Di Maria tavozik. Aki pedig azt mondja, hogy Di Maria jobb jatekos mint Bale, az egyszeruen nem ert a focihoz.
bírom az ilyen erőtől duzzadó kinyilatkoztatásokat....! Di Maria nyesett precíz passzai számomra máig emlékezetesek, ahhoz pedig igencsak jó szem és némi agy is kell. láttunk már ilyen Bale féle lufikat hamar kipukkanni, amúgy pedig nem állítottam, hogy az Argentín jobb lenne, csak azt hogy hasonló lehet az eladása Robbenéhoz, aki egyébként elég jól tartja magát a Bayernnél....
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.02. 01:35:39

a szabadrúgásokra is kíváncsi lennék, mert bármennyire is ronaldo copy az egész, bale legalább úgy lövi már őket, mint a luzitán.
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.08.02. 00:07:13

mess2009 írta:szó volt itt az eladásaikról is, nos ha Di Mariát eladják azon túl, hogy nekünk csak jót tesznek, cca akkora baklövés lesz, mint Robben eladása vlt anno.
Robbennek nem a jatektudasaval volt gond, hanem hogy egyfeszt serult volt. Amikor jatszott, akkor top3 volt a posztjan, viszont hosszu tavon nem lehetett ra szamitani.

Di Marianak pedig nem a kepessegeivel van a problema, hanem hogy nem gondolkozik. Atmegy 2 emberen, a harmadikba bele vezeti, amikor rugni kene, akkor passzol, amikor passzolni, akkor rarugja. Ha Bale jon, akkor Di Maria tavozik. Aki pedig azt mondja, hogy Di Maria jobb jatekos mint Bale, az egyszeruen nem ert a focihoz.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.01. 23:40:36

mi is bőven elkölthettük volna okosabban is azt az 57 milliót
elhoztuk a korosztályának legnagyobb ígéretét (sőt, a konföderációs után kimondható, hogy játékosát), aki nem mellesleg ide is vágyott.
e mellett hónapokon belül (de talán már most is) a világ 5 legnépszerűbb játékosa között van, ami a marketingértéket illeti.

szinte biztos vagyok benne, hogy okosan költöttük el, de semmi esetre sem bután.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.01. 23:27:35

Nem nagyon szeretem Bale játékát, s mondanom sem kell ezek az összegek, amik repkednek érte, teljesen irrelevánsak.Viszont ha tényleg összejönne, szerintem pont Ancelotti a garancia arra, hogy megtalálja a Bale-Ronaldo gyorsvonatok helyét a pályán.S szerintem Ronaldo sokban változott is az utóbbi időben, nem hiszem, hogy ez azt jelentené, hogy el fog igazolni.Di Maria lehet olykor ügyetlen, meg a mozgása is esetlennek tűnik, de nagyon hajtós, gyors, s lát is a pályán.Szerintem sem lesznek ettől hú de előrébb, mert jön egy Bale.

Az a kép, hogy mit lehetne csinálni 120 millióból, meg sokat elárul, ugyanúgy, ahogy mi is bőven elkölthettük volna okosabban is azt az 57 milliót, 120 millióról már nem is beszélek.Kifordult a világ....
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.01. 21:31:02

szó volt itt az eladásaikról is, nos ha Di Mariát eladják azon túl, hogy nekünk csak jót tesznek, cca akkora baklövés lesz, mint Robben eladása vlt anno.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.01. 18:25:57

bence-barca írta: DM nem nagy szám, a madridisták is űznék már el többségben, helyette mindenképp kellett valaki. De nyilván jóval olcsóbban is lehetett vna szerezni vkit...
Ezen vhogy nem lepődtem meg. Már az első szezonjában is nyilvánvaló volt, hogy képességekben nincs a topon, de azért nem olyan rossz játékosról van szó.

Igazából a rációt nem értem, hogy mivel lesz vele a Real előrébb? Jobban fejel, ez tény. Gólerősebb, de eddig sem ez volt a Real "gyengéje". Gyorsabb, de ebben Mariskát sem kellett félteni. Ha vmit tudott, akkor az ez volt. Védekezésben meg pont az argentínt éltették állandóan a madridisták. A rövidpasszos játék meg minden, de nem Bale erőssége. Ennyi különbség lenne a 2 ember közt (árban)? Ezzel az üzlettel csak bukni lehet.

Ronaldo és Bale között ellentétről mikor kezdenek el beszélgetni?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.01. 18:17:34

Barcaman1993 írta:
Igazából csak én nem értem, hogy minek? A kontráik Di Mariaval is a leggyorsabbak voltak a világon. Nem hinném, hogy bármi érdemi változás történne.
DM nem nagy szám, a madridisták is űznék már el többségben, helyette mindenképp kellett valaki. De nyilván jóval olcsóbban is lehetett vna szerezni vkit...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.08.01. 16:35:51

Kíváncsi leszek mennyi lesz a végső összeg ha létrejön a Bale-transzfer. Perez számomra újra bizonyította a megalomániáját valamint, hogy az átigazolásokat kizárólag presztízsnek tekinti. Nem sikerült Neymar, akkor válaszolni kell egy nagyobb(?) igazolással, kerül amibe kerül. Kisebbségi komplexus, ennyi.
Személy szerint úgy gondolom a Realnak főleg Ancelotti érkezésével nem egy Bale típusú emberekre lenne szüksége. legalábbis olyan játékosokat igazoltak eddig, akik nem a legalkalmasabbak egy gyors, kontrákra épülő csapathoz, Bale pedig abba a rendszerbe lenne ideális. Azt pedig még nem is számoltuk, hogy egy számára viszonylag idegen posztot kell betöltenie, mert a balszél az 100%,m hogy cr-é marad. Ráadásul nem tudom mennyire lenne itt sztár, mert a Spursben ő volt a középpontban, rá volt építve a játék ez Madridban változni fog.
nem azt mondom, hogy nem fog vele erősödni a real, de jobban félnék, ha a mou által fémjelzett csapatba érkezne.

Ami meg az árát illeti, ahhoz, hogy jó áron tudják megvenni kellene hogy Bale ráborítsa Levyre az asztalt, ő viszont azt nyilatkozta, hogy nem balhéval fog távozni Angliából + ha jól tudom kötött a ligával egy szerződést miszerint ő lesz jövőre a PL arca. Ezt nem tudom hogy fogják elsimítani.

Érdekes, hogy Neymarral kapcsolatban mindenki azzal jött, hogy még nem bizonyított és 57 millióba került stb., Bale-nek is egy kiemelkedő szezonja volt, nemzetközi szinten ő sem villogott és már 80-120 millióba kerül + nem is hiányposztra érkezne.

Azt pedig hagyjuk már, hogy egy éven belül visszahozza az árát. Vagy elvakultnak vagy iszonyatosan naivnak kell lenni, hogy ezt valaki elhiggye.

Persze ez mind még fikció, az sem biztos hogy érkezik, azt meg pláne nem lehet tudni mennyiért.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.01. 16:17:32

Rivaldo11 írta:Sírva röhögök, ha a madrid képes ezért a szerencsétlenért 120 milla körül perkálni :D
Már eddig sem voltak piskóták Illaramendi 40 misijével, de ha ezt összehozzák, az lesz az évszázad üzlete :D
Mellesleg sikeresen elbaltázzák a nyarat is egyben :)
Igazából csak én nem értem, hogy minek? A kontráik Di Mariaval is a leggyorsabbak voltak a világon. Nem hinném, hogy bármi érdemi változás történne. Másrészt a Real ellen egyre inkább betömörülnek a védelmek. Az ellen, aztán meg rohangálhat jobbra-balra... Az átlövések meg lutrik. Eddig is a Real lőtte messze a legtöbbet a kapura, mert Ronaldo ellődözött mindent. Ha ő is megteszi, akkor a meccsek azzal telnek el, hogy a 2. karéjról visszahozzák a a labdákat. :D (kis irónia). Ha meg nagy lövőt akarnak, akkor elég lenne Juninhot elhozni (hány éves is már?). Más erényét nem látom. Jó fejjel, talán ennyi szól még mellette. Drasztikus gólözön meg ígyse-úgyse lesz. Viszont, hogy Isco leigazolása tök fölöslegessé válna, sztem az borítékolható. 120 millió meg a vicc kategória. :D Jó üzlet volt Neymar még 57 misiért is úgy érzem. Legalábbis ehhez az üzlethez képest.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.01. 16:08:14

Sírva röhögök, ha a madrid képes ezért a szerencsétlenért 120 milla körül perkálni :D
Már eddig sem voltak piskóták Illaramendi 40 misijével, de ha ezt összehozzák, az lesz az évszázad üzlete :D
Mellesleg sikeresen elbaltázzák a nyarat is egyben :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.08.01. 15:43:20

Capon írta:Na csak 120 misi? :lol: 8) Lehetett volna több is...

De majd kiderül a végleges összeg és az hogy hány játékost vonnak bele az üzletbe. Egyébként kétlem, hogy 1 vagy 2 játékosnál többről lenne szó. Így is szép kerek összeget fognak kifizetni.

Igazából nem értem miért volt ekkora élet halál kérdés Bél leigazolása, hogy mindenáron irreálisan magas pénzért is el kell hozniuk.

Most mindenhol megy a vita, hogy behozza-e az árát vagy sem. Hát bizony kérdéses. Azért ő nem egy Beckham vagy Ronaldo és csak amiatt mert most jó drágán elhozzák nem lesz több Bél szurkoló a világban. Amennyivel több Bél mez fog fogyni annyival kevesebb a többiből.
De szerintem most a Realnál nem is ez a cél, hogy behozza az árát.
Mouringo érkezésével el lett hitetve mindenkivel a BL győzelem ezért a szokottnál jobban felértékelődött ennek a kupának az elnyerése. Most minél rövidebb időn belül Perecnek hoznia kell azt a serleget, különben semmit nem ért el az elnöksége alatt csak egy bajnoki címet.
Jó csak akkor minek vették meg Iscot? Nem hiszem, hogy a 4-2-3-1-es felálláson változtatnának. A védelem adott, sőt Coentrao akár távozhat is, sztem ő nem kis veszteség lenne. A 2 ember posztját betölti Alonso-Modric. A 3 emberét CR-Özil-Bale. Hol van Illara, Khedira, Isco? 2 db 30 milliós igazolást kicsit erősnek érezném a padra. És akkor a világmegváltó Jeséről és Casemiroról nem is beszéltem. Ott van még Kaká is... Mert CR és Bale nem fog padozni, na az is biztos. Akkor 4 posztra van 7 nagyon komoly ember és 2 fiatal. Kicsit soknak érzem.

Egyébként ezt a Bale transzfert nem venném még egyáltalán biztosra. A Spurst kemény fából faragták, másrészt tényleg nem logikus ennyi igazolás mellett még1.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.01. 15:41:48

Capon írta:Igazából nem értem miért volt ekkora élet halál kérdés Bél leigazolása, hogy mindenáron irreálisan magas pénzért is el kell hozniuk
nagyzási mánia. minden évben meg kell venni azt akit leginkább felkaptak. mivel aranylabdást nem tudnak, így mindig meg kell venni az éppen aktuális sztárt. még ha nem is kell.

bale tök fölösleges abba a csapatba, vannak elegen.

lentebb vki belinkelte h mit lehetett volna venni a 120 milliobol, ilyenkor szembeötlő a különbség...

de ez legyen az ő bajuk :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.08.01. 15:35:00

Na csak 120 misi? :lol: 8) Lehetett volna több is...

De majd kiderül a végleges összeg és az hogy hány játékost vonnak bele az üzletbe. Egyébként kétlem, hogy 1 vagy 2 játékosnál többről lenne szó. Így is szép kerek összeget fognak kifizetni.

Igazából nem értem miért volt ekkora élet halál kérdés Bél leigazolása, hogy mindenáron irreálisan magas pénzért is el kell hozniuk.

Most mindenhol megy a vita, hogy behozza-e az árát vagy sem. Hát bizony kérdéses. Azért ő nem egy Beckham vagy Ronaldo és csak amiatt mert most jó drágán elhozzák nem lesz több Bél szurkoló a világban. Amennyivel több Bél mez fog fogyni annyival kevesebb a többiből.
De szerintem most a Realnál nem is ez a cél, hogy behozza az árát.
Mouringo érkezésével el lett hitetve mindenkivel a BL győzelem ezért a szokottnál jobban felértékelődött ennek a kupának az elnyerése. Most minél rövidebb időn belül Perecnek hoznia kell azt a serleget, különben semmit nem ért el az elnöksége alatt csak egy bajnoki címet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.08.01. 14:54:07

Sanama írta:
....kezdőket várok.
Casillas??
hát lópez nem szolgált rá arra, hogy azért, mert felépült iker, kitegyék.
hozta a szintet, nem egyszer hozott le megsüvegelendő teljesítményt, míg iker 2 éve árnyéka önmagának.

persze ha carlo meg akar felelni a népnek, visszateszi ikert, de szigorúan teljesítmény alapján addig kellene lópeznek maradnia, amíg hozza az elvárt szintet, és eddig hozza.
ez a szint pedig magasabb, de legalább olyan magas, mint amit iker hozott az utóbbi időkben.
Avatar
h3x0r
Madridista
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2012.06.28. 11:06:52
Tartózkodási hely: Nagyvárad, Kolozsvár

2013.08.01. 14:50:10

socio66 írta:Fenntartással kell kezelni nyilván, de az egyértelmű, hogy ha 100-120-ről szólnak a hírek, akkor nem a feléért fogjátok elvinni, ami mondjuk reális lenne.
De persze, várjunk a hivatalos bejelentésig.
Modric eseteben is nyar vegen mar arrol volt szo, hogy a 45 millio eurot is visszautasitotta a tottenham, kozbe meg vegul 35-ert jott.. Persze en se arra gondoltam, hogy majd 50-60-ert meg lehet szerezni Bale-t, hanem 85-90nel tobbet hulyeseg lenne kifizetni. Azt nem tudom mennyi penz van igazolasokra, de tavaly 0-ra jottunk ki, iden is -7 million allunk.
visca el barca írta:ez kb ugy fog kinézni h 70 + coentrao, di maria, meg morata.
Tehat 100-rol szolnak a hirek, mi viszont bonuszba adnank nekik meg 40-45 milliot??
Vagy 70+Coentrao vagy 50+Di Maria, Morata-t nem hiszem, hogy bevonnank az uzletbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2013.08.01. 14:55:44-kor.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.01. 14:37:59

ez kb ugy fog kinézni h 70 + coentrao, di maria, meg morata.
Tehát akkor kb 150m ?
Mármint emlékeim szerint Ibrahimovic is így lett valami 70m, meg azóta minden évben 5el több :twisted: :twisted: :twisted:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.08.01. 14:32:55

neobarca írta:Azért ezt érdemes megnézni :!: Bale=egy egész korrekt csapat... 8)
http://sporthirado.hu/cikk--ilyen_csapa ... =rss_rovat
Felipa Santana 1M-ért simán jó lett volna nekünk is!!
Válasz küldése