Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.09.17. 02:15:35

Én nem törnék azért még pálcát a Real felett, bármennyire is szeretnék. Hosszú a szezon és még csak a legelején vagyunk. Tény, hogy nagy gyenge pontjuk lehet a középpálya, de a Kroos-Modric kettős nem sokkal rosszabb a védekezést tekintve, mint nálunk a Rakitic-Busquets kettős. Egyikük sem tipikus ütköző ember, védekező középpályás. Busquets papíron az, ennyivel állunk mi jobban.

Kíváncsi leszek, hogy szerepel majd a Madrid. Örülnék annak is, ha Ronaldo elmenne, mert azzal náluk vége lenne egy korszaknak abban biztos vagyok és megérezné a Real, ha Ronci kiszállna. De gyanítom, hogy szerződésjavítással rá lehet őt is bírni a maradásra, ahogy az is elég biztos, hogy jön pár győzelem és elhallgatnak a pesszimista hangok odaát.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.17. 00:04:31

Jó ez a kép! :mrgreen:

Na a Real teljes támadó sora betalált,bár nem tudom mennyire örül ennek Ronaldo,mármint annak,hogy az 5ből csak egyet vállalt... :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.16. 21:04:20

daffy írta:Casillas, Nacho, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, Ronaldo, Benzema.
Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.09.16. 20:50:59

Perecről eddig is tudtuk, hogy mindent szeret kézben tartani még azokat a dolgokat is amikhez nem ért. Mou regnálása alatt szerintem nyugtatókon élhetett, máskülönben nem tudom elképzelni, hogy bírhatta ki józan ésszel, hogy nem szólhat bele a portugál dolgába.
Ancelotti meg aztán hozzá van szokva hogy fogják a kezét felülről, a Milánnál is köztudott volt, a Chelseanél sem tudok mást elképzelni és most Madridban is. Ő egy ilyen edző akit nem zavar ha belebeszélnek a dolgába.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.09.16. 20:45:44

danianevem írta: Az általad hiányoltakkal egyetértek, kivéve Chicharito-t. Mivel győzött meg?
Nem ő győzött meg,hanem Benzema.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.16. 20:41:27

daffy írta:...
Nem akarom leírni a Baselt, de ennél gyengébb kezdővel is illik gólokkal verni őket, afelől sincs kétségem, hogy így is lesz..

Az általad hiányoltakkal egyetértek, kivéve Chicharito-t. Mivel győzött meg? Kifejezetten bírom a mexikói játékát, de egyelőre elképesztően messze legjobbjától. Az Atlético ellen momentumára sem emlékszem, most utánanéztem: kb. félóra játék alatt 6-szor ért labdához, nem volt lövése, csak egy sárga lapot hozott össze.
Benzema sem egy gólzsák, de vele legalább eljutott a helyzetekig a Madrid. Persze azokból illett volna értékesíteni, nem is egyet...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.16. 20:11:02

nyugi, megveritek a baselt 5-0-ra és mindenki ódákat fog zengeni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.09.16. 19:54:25

Casillas, Nacho, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, Ronaldo, Benzema.

Az 'va élet,hogy ez nem (kizárólag) Carlo műve.
Iker kapott tavaly egy bónusz évet,mondhatjuk,hogy egy tisztelet kört. Lebőgött. A vb-n is. Idén is. SEMMI szakmai dolog nem indokolja a kezdetését. Fütyülik is már. Lassan ott tartunk,hogy ha van benne alázat,akkor magától áll ki a kapuból,mert nem oda való. Kíváncsi vagyok,hogy 2 év gyalázat után hol fog kikötni.
Varane továbbra sem játszik,érveim az előző meccs előtti szidalmak között.
James dettó.
Már Benzema is. Nyáron mehet,de most még Chicharito is jobb formában van nála(rosszabban biztos nem).
Ha ezt egy suttyó látja a tv előtt,akkor a Real Madrid edzője is. A szurkolók hangot is adnak ennek. Ha csak Casillas lenne a kezdőben,akkor azt mondanám,hogy valami van a háttérben. De mindennel együtt azt mondom,hogy Perez vastagon belepofázik abba,amibe nem kell,amihez nem ért. Kíváncsi vagyok,hogy hogy néz ki a táplálkozási lánc a csapatban,kinek törik bele a bicskája ebbe.(költői kérdés sajnos)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.09.16. 17:39:26

defender3 írta:Nincs sok értelme annak az összevetésnek, h melyikük is a nagyobb bunkó. Mind Messinek mind CR-nek megvannak a maguk heppjei.

Amúgy az jutott eszembe, h lehet a Madrid megint elkövette azt a hibát, h eladta a középpályáról azt aki kifejezetten védekezett és nincs helyette olyan aki át tudná venni. Hasonlóan mint amikor eladták Makélélét. Hiába van sok sztár elől ha nincs mögöttük olyan középpálya amely megfelelő szinten tudna védekezni. Remélem ezt nem veszi észre még egy darabig Ancelotti :twisted:
Ne hidd , hogy Ancelotti még nem vette észre. Kicsit érdekes lenne , ha te tudnád , hogy ő mit tud.
Az meg megint más kérdés , hogy tudja a probléma okát , viszont nem tudja azt kijavítani , mert nincs hozzá kellő ember , vagy csak van egy hullámvölgy. Carlonak sem tetszik , hogy idehoznak mindenféle jöttmentet , gondolom ő sem játszatná James-t. Látszik is , hogy Perez papa állítja össze a kezdőt , Carlo meg már szépen kialakított egy stílust , de hát ba******tja , mert James borított mindent. Kulcsfigurák meg ugye mentek. Cr-nél is betelt a pohár gondolom , hogy a pajtásai szép lassan elmennek. Jövőre távozni fog Isco , szerintem ez borítékolható , mert ő sem padon szeretné eltölteni az életét. Top védő vásárlás is lesz ott még szerintem. Ramos és Pepe már közel sem hoznak olyan formát amit pár évvel ezelőtt. Varane meg egy nagy kérdőjel. Tavaly a Barcán lovagolt mindenki , most lehet a Margiton. :mrgreen:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.09.16. 17:30:54

bence-barca írta:
MQuC írta:Ha Ronaldonak valóban a távozás jár a fejében, akkor nem áll meg ennyinél, lesznek itt még szép dolgok :twisted:
Ez már a harmadik év legalább, amikor szeptemberben elkezdődnek a pletykák, h Ronaldo menne. :lol:
Csak feles kacsa, majd ha májusban is még tartani fog a pletyka, akkor talán komolyabban lehet venni. Addig is felesleges szerintem. :)
Vagy legalább maga mondaná, de kb annyi derült ki hogy sokra tartja Dimáriát, és a személyében egy kiváló játékos és barát távozik.

Következésképpen biztos hogy távozni akar. :D

Különben ha kritizálja is a vezetőség döntéseit, jogosan teszi. Nekünk tették a legnagyobb sziveségget a Hamez :arrow: Dimária cserével.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.16. 17:24:39

MQuC írta:Ha Ronaldonak valóban a távozás jár a fejében, akkor nem áll meg ennyinél, lesznek itt még szép dolgok :twisted:
Ez már a harmadik év legalább, amikor szeptemberben elkezdődnek a pletykák, h Ronaldo menne. :lol:
Csak feles kacsa, majd ha májusban is még tartani fog a pletyka, akkor talán komolyabban lehet venni. Addig is felesleges szerintem. :)
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.09.16. 17:01:25

Leon írta:
Drigo írta:
Vagy csinálja mindkettőt... katt :D
Ezért azért nagy respekt Ronaldonak! =D>
Nem mintha védeni akarnám de ahhoz képest,hogy éjjel-nappal rugdossák szerintem még nem is törleszt annyit.Egyébként meg sehol nincs pl a Diego Costa - Pepe -Ramos takonytrióhoz képest! :mrgreen: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA" target="_blank
Hát ez nem igaaaaaaz! :mrgreen: =D> :lol: :twisted: :D Hatalmas p***szt D.Costa, ezért kellett annyira Mourinhonak! :lol: H jut már eszébe ilyeneket csinálni!??? :mrgreen: Nagyon várok egy Chelsea-R.Madrid meccset a BL-ben! 8)

Ronaldo, számomra biztos, h nyáron távozik, nem azokkal játszik akikkel akar és ez érthetően nem tetszik neki, nem ő az elnök nyílván, de gyakorlatilag ő "a Real Madrid". Nem tudom ki lesz majd helyette jövőre, érdekes lesz. :wink:

Egy Real Madrid szurkoló mondja már meg nekem, h hova tűntek CR régi MU-s szitáló szabadrúgásai, gyakorlatilag 20 méterről 10/6-7x gól volt, most meg már semmi kb, mi az oka!?
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.16. 12:47:41

Ha Ronaldonak valóban a távozás jár a fejében, akkor nem áll meg ennyinél, lesznek itt még szép dolgok :twisted:
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.16. 11:51:42

Ronaldo a 80 millás kisgyereknek megmutatta ki az úr a háznál: :mrgreen:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... st-2363907" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.09.15. 22:27:47

Ancelotti ezt már réges-rég észre vette,csak az a gond,hogy ott nem Ő mondja meg kit igazoljanak.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.09.15. 22:20:56

Nincs sok értelme annak az összevetésnek, h melyikük is a nagyobb bunkó. Mind Messinek mind CR-nek megvannak a maguk heppjei.

Amúgy az jutott eszembe, h lehet a Madrid megint elkövette azt a hibát, h eladta a középpályáról azt aki kifejezetten védekezett és nincs helyette olyan aki át tudná venni. Hasonlóan mint amikor eladták Makélélét. Hiába van sok sztár elől ha nincs mögöttük olyan középpálya amely megfelelő szinten tudna védekezni. Remélem ezt nem veszi észre még egy darabig Ancelotti :twisted:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.15. 21:56:04

Drigo írta:
Vagy csinálja mindkettőt... katt :D
Ezért azért nagy respekt Ronaldonak! =D>
Nem mintha védeni akarnám de ahhoz képest,hogy éjjel-nappal rugdossák szerintem még nem is törleszt annyit.Egyébként meg sehol nincs pl a Diego Costa - Pepe -Ramos takonytrióhoz képest! :mrgreen: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.15. 21:42:45

Kíváncsui vagyok, hogy Ancelotti mikor jön rá, hogy az a baj, hogy középpályán nem tudnak védekezni.( és úgye nem vettek igazi csatárt most sem.) Bár szerintem rájött csak most kön ki az, hogy Xabi Alonso látványtalan néha feleslegesnek tűnő játéka milyen fontos is volt sok esetben. És az Argentín mennyit nyomott a játékukon.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.15. 21:26:50

komutnemukod írta:
danianevem írta:
komutnemukod írta: (legalábbis azok alapján amit idén láttam tőle). 2 év múlva nagyon szívesen megnézném a Barca-ban.
Blind valóban hatalmasat játszott, de egy QPR elleni meccs után még ne ugorjunk ekkorát...
Jogos, azt a részt visszavonom, viszont továbbra sem hinném, hogy a középpályán a tudásához mérten elegendő játékperceket kapna. Már ha úgy fejlődnek a mostani ifik, illetve Busi továbbra is tanár lesz. De majd két év múlva meglátjuk :wink:
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2014.09.15. 21:15:08

ferninho írta:inkább a pályán intézze el a dolgokat az ellenféllel, minthogy pl a közönségbe izomból belelője a labdát...
Vagy csinálja mindkettőt... katt :D

Egyébként, ha a korábban linkelt videó után Neked nem az az első gondolatod, hogy azok mekkora taplóságok, hanem, hogy Messi mit művelt, az nagyon szomorú dolog.

Az aljas, sunyi megmozdulások egyébként nem tartoznak az " intézze el a dolgokat az ellenféllel" kategóriába. Főleg annak tükrében nem, hogy mikért szokott hisztizni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.15. 21:04:36

Mondjuk roncinak idén már van két olyan megmozdulása, amik úgy kb 6-8 meccset tuti érnének.
Messi 2011 tavaszán nézők közé lőtt labdája ezekkel még mindig egyenértékű :lol: .
Rivaldo-A Legnagyobb.
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.09.15. 21:02:04

danianevem írta:
komutnemukod írta: (legalábbis azok alapján amit idén láttam tőle). 2 év múlva nagyon szívesen megnézném a Barca-ban.
Blind valóban hatalmasat játszott, de egy QPR elleni meccs után még ne ugorjunk ekkorát...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.09.15. 20:58:32

ferninho írta:inkább a pályán intézze el a dolgokat az ellenféllel, minthogy pl a közönségbe izomból belelője a labdát...
Jajj ne, már megint ez? akkor ennyi erővel inkább rugja bele a nézőkbe a labdát minthogy az ellenfél edzőjét lökdösse......
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Unicef
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.12.14. 17:21:16

2014.09.15. 20:48:28

ferninho írta: inkább a pályán intézze el a dolgokat az ellenféllel, minthogy pl a közönségbe izomból belelője a labdát...
Inkább egy emberbe rúgjon egy jó nagyot, mint a labdába? Ez komoly?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.09.15. 20:25:53

Rivaldo11 írta:Gerinces gyerek ez. De persze nem számít, mert adakozik, és a Messi meg nem fogott kezet a kisgyerekkel.
Respekt Mirandának, a helyében egyetlen ütéésel kettészeltem volna a gyereket.
inkább a pályán intézze el a dolgokat az ellenféllel, minthogy pl a közönségbe izomból belelője a labdát...

lehetne itt linkelgetni akárkiről szép dolgokat, vannak ilyenek, de felesleges ezeken rugózni.
ezek benne vannak, ha tetszik valakinek hanem.
persze vannak olyanok, mint pl Iniesta, akik még egy csúnya szót se ejtenek ki a szájukon a pályán, ez becsülendő is, de vannak olyanok, akiknél vannak olyan dolgok, mint amikről itt szó van, főleg CR, de Messi esetében is elég könnyen előtudnak jönni ezek, mivel őket állandóan faragják és egy idő után betelik a pohár.
persze CR hajlamosabb rá, ez tagadhatatlan.
madridista
Válasz küldése