Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2014.10.21. 17:47:20

Reklám vagy nem, szeretnék némi emlékzuhatagot előcsalni...talán vannak még itt olyanok, akik látták ezt a meccset és nem csak Pep és Messi miatt lettek Barca-drukkerek. Amikor még futball volt a Clásicó, egy óriási élmény...

http://somiserem.blog.nepsport.hu/archi ... z_eve_mar/" target="_blank
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.21. 17:03:16

Chino! Mármint rálépett a kezére, nem? :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.21. 15:55:42

Nem akarok belefolyni a vitába, de én úgy látom egyik oldal sem különbözik a másiktól. Mindkét fórumon megvannak azok az emberek akik túlzásba, gyűlölködésbe viszik a szurkolást. A gond az (szerintem), hogy ott ezt többségében a hangadók teszik. (nevesíteni nem fogok)
Én is nagyon sajnálom, hogy ez mindkét oldalról ebbe csapott át, remélem le fognak ülni ezek, bár azt hiszem csak hiú ábránd.


raul72 írta:Nem próbálok provokálni , válaszolok is.

Valószínű lett volna kontakt. Nem akadályozta volna meg ,de nem is lett volna törés.
Szerintem nem volt szándékos. Nyilván minden barca szurkoló azt mondja szándékos volt . Itt vissza is térhetnénk a mostani Messis videóra. Mindenki más lát bele.

Ha szándékos volt akkor piros ,de ezt hogy bizonyítod ? Főleg hogy össze rúgtak ? A labdát találták el mindketten. Ettől fetrengett egyet Alves. Nem elhúzni akarta a lábát , csak eljátszotta a nagy halált az összerúgás után. Ami után jogos lett volna a sárga Pepének , hisz ő talppal érkezett. Erre kapott egy piros lapot. Egyből pirosat.
Igazából úgy se fogunk egyet érteni. Te úgy látod hogy Pepe egy szándékos, nyújtott lábas talpalást indított Alves sípcsontjára, a labda figyelembe vétele nélkül. Én meg azt látom hogy Pepe a labdát talppal akarta elrúgni, majd az összerúgásba Alves belehalt . Tény Pepe visszahúzhatta volna a lábát. Nem tette. Sárga lap.
Ehhez csak annyit, hogy első, de még második blikkre is úgy tűnt, hogy Pepe eltalálta Alves lábát, szinte csak kikockázva lehetett látni, hogy nem volt kontakt. Ezért pedig a sporit egyáltalán nem lehet hibáztatni.
Amúgy meg a madridisták többsége is elismerte, hogy Pepe egyáltalán nem a labdára ment. Aki ezt hiszi az vagy naiv, vagy nem akarja látni az igazságot. Így nem megy egy játékos szerelni. Egyszerűen eldurrant az agya. Ha volt kontakt, ha nem ez piros.

Amúgy meg volt már egy kísértetiesen hasonló eset is:
http://www.youtube.com/watch?v=5VgWqTJ4HYY" target="_blank

Amúgy meg nem kell Pepét védeni. Ott volt például, mikor szándékosan rálépett Messi lábára. Azt érdekes senki nem említi. Annyi volt az utózöngéje, hogy majd ha Messi ujját amputálni kell, akkor szankcionálják.

Végülis mindegy, ez már a múlt, reméljük hétvégén nem hasonlókról szól majd a meccs.
Forca Barca!!!!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.21. 14:29:50

Bocs a dupláért, de senki sem fogja ezt már látni az alján. A másik oldalon kb pont ugyanezt írta le valaki, csak fordított előjellel. :D Nem különbözünk mi annyira. :D Furcsa dolog ez a szurkolóság. Akármennyire akarsz, nem tudsz teljesen elfogulatlan lenni. Nem fogom, de meg tudnám nevezni innen azt a 4-5, onnan azt a 11-12 embert nevezni, akik a Barca-Real háborúban teljesen szemellenzősen kommentelnek.

Annyit még, hogy mindkét fórumon azt olvasod, hogy az ottaniak jobbak, értelmesebbek, stb. Ez teljesen egyértelmű. Mivel az ellenfél oldalán általában csak a Barca-Real, Real-Barca topikot nézi meg mindenki, a többivel nem foglalkozik. Ott persze mennek a beszólások, a mocskolódás, és ebből persze máris következtetnek egy egész csoport hozzáállására, akár szellemi szintjére. Sajnos sokan hozzáveszik a legalja fórumokon történő "eszmecseréket" is. Olyan nekem ez, mintha azt keresnék ezek az emberek, hogy hogy lehetne mégjobban gyűlölni a riválist.

u.i: így nem lett dupla, köszi. :D Na még 1 dolog: a szintjét is figyelni kéne az odaszurkálásoknak. Tudom, hogy mindenkinek az tűnik keményebbnek, amit az ő csapatáról írnak, de a 10. után nálatok az eddig is elszállt emberek új szintre léptek.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 14:19:58

Most Messin csámcsognak mert van indok.
Tavaly Ronaldon ment itt oldalakon keresztül a szerződés hosszabbítása miatt.
Vagy felhozhatom Perezt , aki miatt ki robbant a Neymar ügy. Szerintem meg ez üldözési mánia. És hetekig volt téma , a csúnya Perez . Mindkét oldalon megvannak ugyanazok a mocskolódások.
Nehéz ezt objektívan nézni. Én is úgy látom hogy itt jobban megy a "fikázás". De kitudja hogy így van-e.
Az is biztos hogy pár éve nem ez ment a Madridomon/Madridistán. Hihetetlenül megnőtt ott is a lekezelő , semmit mondó hsz-ek száma. Vagy csak akkor még máshogy láttam.
De látszik , hogy itt is lehet normálisan beszélni , már akivel , meg ott is lehet. De mindkét oldalon van aki neked ugrik egy rossz/ félre értelmezett mondat után.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.21. 14:07:26

Raul72! Mindkét oldalon megvannak azok az emberek, akik jobban utálják a riválist, mint szeretik a saját csapatukat. De míg itt kb 4-5 kirívó esettel találkozol, nálatok jóval többel. Nem számolom sem itt, sem ott azokat, akik szimplán nem szeretik a másik csapatot, és/vagy lehurrogják Busit, Bartrát, Rakiticet/ Kroost, Jamest, Benzemát.

Nem szóltam hozzá mostanában a másik oldalon, pedig nem kicsi önuralom kellett. Az utolsó kb 14 oldal 90%-a Messiről szól, a Kaka-val nem cserélt mezt, meg a "nem lehet lecserélni" videók miatt. Semmivel sincs ezeknek több jelentőségük, vagy igazságtartalmuk, mint pl a "CR elküldte Jamest a másik brigádhoz cicázni" videónak. Ahhoz a videóhoz itt született kb 4 hozzászólás, meg kb 6 ahhoz a hülyeséghez, hogy CR külön ceremóniát akar az aranycipő átadásra. Évek óta azt olvasom a Madridistáktól, hogy a média mindig a Realt sározza, mocskolja, hazudozik, konfliktust kelt, kreál. Erre nemhogy picit is kétkedve fogadná a nagyérdemű (ha már ennyire ismerik a médiát) a Barcát mocskoló baromságokat, hanem azonnal teljes igazságnak veszi. És ha még bizonyítva is lesz, hogy nem volt igaz, azt vagy nem veszik tudomásul, vagy már azt sem hiszik el. LE nyilatkozatát pedig először félig idézik, majd a teljesen is röhögnek. Miért? Ez már tényleg üldözési mánia, és teljes elfogultság. És ami nekem nagyon nem tetszik, hogy ott ezekben a dolgokban adminok, moderátorok, szerkesztők is részt vesznek. Ha 12 éves kölykök hozzászólásairól lenne szó, akik mezei forumozók, nem irritálna ennyire. És én tényleg ezt a 2 oldalt veszem figyelembe, mert amik az NSO szintű fórumokon mennek, az hányinger.

Én egy darabig élveztem a másik oldalon a "beszélgetéseket", de van az a kb 12 emberke, akik miatt inkább abbahagytam. Egyikük átjött valamikor ide kb 2 éve, mocskolódott, azonnal ki is vágták, majd ment "haza", és büszkélkedett vele. A többiek rendesen le is baszarintották, ennek örültem is. De azóta is az ő szemében a Barca drukkerhad egy álaszent, hazug csürhe. Sajnos a legtöbb ember úgy áll hozzá, hogy "más szemében a szálkát, sajátomban a gerendát se".
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.10.21. 13:59:26

raul72 írta:
Ez nem neked ment.
A videó meg vicc volt. Nem szándékoztam vitát generálni :D
Az a vicces hogy írjátok, hogy nálunk sokkal több a szidkozódás satöbbi, a másik oldalon pont más hogy látjuk.
Az van hogy én is néha járok fel ide , gondolom ti is és mikor valami olyasmit láttok ami szúrja a szemetek azt megjegyzitek.
Bele olvasgattam most én is. Rengeteg hsz. arról szól hogy mennyi 11-est kapunk. A bíró nekünk fújja a meccseket... A védelmünk [auto_cenzúra] a támadósorunk kiszámítható ... Kroos fogalmatlan. James semmit sem ér . Nekem is ezek maradnak meg.
+ akkor szoktunk átmenni a "másik" oldalra ha valami vita van , meg indulatok . Ilyenkor nyilván több a negatív hozzászólás :D
Mindkét oldalon rengeteg kritika/oltás éri a rivális csapatát, csak teljesen más, mivel itt sokszor humoros formában adják elő a dolgokat, a túloldalon meg nagyon ritka a normális, nem habzó szájjal való véleményformálás (persze itt is előfordul). Én pl. ha ott olvasok a Barcára vonatkozó humoros hangvételű hsz-t, azon is simán tudok nevetni, csakúgy mintha itt olvasnék a Realra nézve vicces kritikát.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 12:50:32

danianevem írta:
Én válaszoltam rá, szerintem a legkevésbé sem elfogultan, amire jött egy szarkasztikus riposzt. Mindenesetre az azt követő válaszod stílusával már semmi bajom nincs, mint ahogy más Barcásnak sem hinném, hogy lenne. Szóval inkább annál a hangnemnél maradj, ha normális válaszokat akarsz kapni, mert nem a gondolatok eltérése, hanem azok megfogalmazásának a milyensége volt a probléma.
Ez nem neked ment.
A videó meg vicc volt. Nem szándékoztam vitát generálni :D
Az a vicces hogy írjátok, hogy nálunk sokkal több a szidkozódás satöbbi, a másik oldalon pont más hogy látjuk.
Az van hogy én is néha járok fel ide , gondolom ti is és mikor valami olyasmit láttok ami szúrja a szemetek azt megjegyzitek.
Bele olvasgattam most én is. Rengeteg hsz. arról szól hogy mennyi 11-est kapunk. A bíró nekünk fújja a meccseket... A védelmünk [auto_cenzúra] a támadósorunk kiszámítható ... Kroos fogalmatlan. James semmit sem ér . Nekem is ezek maradnak meg.
+ akkor szoktunk átmenni a "másik" oldalra ha valami vita van , meg indulatok . Ilyenkor nyilván több a negatív hozzászólás :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 12:40:20

B. Tamás: Talp-hokiról nem hallottál még? :mrgreen:

Amúgy találtam egy hozzászólást máshol, teljesen leírja szerintem a lényeget, főleg az elejénél :

"El nem tudom képzelni, hogy miért sírnak a reálosak és miért emlegetnek játékvezetőt! (Mindig, ha szívnak Ramost mindenki ismeri és a neten megnézheted, hogy még a keze is Neymar vállán volt. Egy fényképen még látszik is, amit szemből készítettek (és nem a többi tévés kameraállásból hátulról...) A láb akasztásáról nem is beszélve, ami szintén jól látható!
Félelmetes, hogy mennyire nem tudtok /nak/ veszíteni...
A játékvezetőről egyébként még a madridi sajtó is megírta, hogy nekik kedvez jobban, a meccs előtt. Ne felejtsétek már el például az elmúlt évi madridi classicót, mikor az utolsó percben nem adták meg Adrianó felvágásáért az egész európa szerint egyértelmű büntetőt, aminek 2-1 es vereség lett így a vége barca részről! Ott egy sportszerű madridi hang sem volt európával szemben! Az persze jól volt úgy. Barcelónában persze már 2 nappal később sem volt téma a játékvezető, elismerték a vereséget és kész. Pedig az tényleg mérkőzést befolyásoló tévedés volt és igenis fájt! A reálos CR00 színészkirály és Romos agy sportszerűtlen (!) nyilatkozata miatt még a játékvezetők szövetsége is feljelentést tett. Remélem végre el is meszelik őket.
Azt sem kellene elfelejteniük, hogy pont ez a bíró nem adta meg a király kupa döntőben pár éve pedro szabályos gólját les címén- amely csak a madridi sajtó szerint volt az-, ami nélkül a real eljutott a hosszabításig.. Barcelonában akkor sem csalást emlegettek...! Na pontosan ezér "több mint egy club" a Barca. És ezt a realnál soha nem fogják megérteni valószínűleg.. Hogy itt a fociról kellett volna beszélniük a vereségük ellenére is, mert nem volt mit szégyellniük. Egy nagyon jó meccssen egy jó csapat kapott ki egy még jobbtól.
Ilyen a foci. Volt ez fordítva is. Én 40 éve vagyok Barcelona szurkoló és nekem is fájt az a sok év, mikor a real nyerte a bajnokságokat sorban és a BL-t, úgy hogy a Barca erőlködött és nem jöttek az eredmények. (A Ronaldinho előtti időszakról beszélek.) Pedig nekünk is volt egy aranylabdásunk akkoriban, nem is akárki: Rivaldo. Egyedül ő sem tudott bajnok lenni, úgy, ahogy most CR00 sem tud. És ameddig nem építi le az egoját ő, és Madridban még sokan, nem lesznek jobbak csak ha "aprajafalva" nyugdíjba vonul esetleg.. Sokan beszélnek Messi és Ronaldo, mint két korszakos játékosról. Pedig itt csak egy van. Ő pedig Messi. Ezt pedig Madridban megemészthetetlen. CR jó játékos, nem is tucatból van de ha a nem tini madridisták meggondolják, a másik Ronaldo (a Fenomén jobb és nagyszerűbb labdarúgó volt. "
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.10.21. 11:53:04

raul72 írta: Én meg azt látom hogy Pepe a labdát talppal akarta elrúgni, majd az összerúgásba Alves belehalt . Tény Pepe visszahúzhatta volna a lábát. Nem tette. Sárga lap.
Mi ez, valami új sport, hogy talppal akarjuk elrúgni a labdát? :D

Alves eljátszotta a nagy halált, mert ha az a nyújtott láb ténylegesen teljes erőből eltalálja, akkor törés vagy komolyabb sérülés. Annak viszont, hogy létrejött-e kontaktus vagy sem, semmi döntő befolyása nincs a szankcióra.

"Azt a lábbal támadást, amely veszélyezteti az ellenfél testi épségét, súlyos szabálytalanságként kell büntetni" - szabálykönyv, a súlyos szabálytalanságért pedig piros lap jár.

Nem kell tehát hozzáérni, a hogyan bizonyítjuk a szándékot maszlag pedig félremagyarázás. Ha Pepe a labdát akarja elvinni, akkor nem így megy oda nyújtott lábbal, talppal, hanem elpöcköli vagy megáll Alves előtt, és szereli, mint ahogy egyébként azt tudja is magas szinten, mert védekezési képességek terén az egyik legjobb.
.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 11:49:16

danianevem írta:
MessiNeymarSuarez írta:Amúgy azt nagyon bírom, hogy amikor úgy volt hogy Suarez a Realba megy, a realosok 95%-a istenítette hogy mekkora király, és legjobb igazolás lenne mert a világ egyik legjobbja a pozíciójában, utána meg amikor kiderült hogy a Barcába igazol, akkor meg hirtelen rögtön a realosok 95%-a elkezdte hogy mekkora egy sz*r ember és kutya/vámpír/kannibál stb, és hogy" A Real Madridnak nem kell rossz magatartású durva játékos" =D> =D>
Ez mindkét oldalon így megy, sőt valamennyi szurkolótáborban. Ha hozzánk jön, akkor általában többet várunk tőle, ha pedig a riválishoz, akkor elvárjuk, hogy emberhátrányt jelentsen. A gúnynevekre meg legjobb válasz, ha góllal/gólokkal mutatkozik be ellenük.

Persze vannak kivételek (Mathieu, Douglas), akik legfeljebb utólag kerülnek a "Üdv a Barcában" kategóriába.
Ez igaz, csak többnyire amiket észrevettem, akik Barca fanok és szídták például Suarezt, azok az után is szídták miután ide igazolt hivatalosan.
Plusz a megfogalmazás színvonala is más, míg odaát az oldalak nagy részén Messit folyamatosan törpézik,adócsalózzák, Hobbitozzák meg a halálát kívánják, Rakitict folyamatosan b*zizzák, stb, addig jellemzően akiket láttam Barcásokat pl itt az oldalon is meg máshol annyival szídjuk mondjuk Ronaldot hogy "zselé", meg hogy színlel, húha:D Persze kirívó esetek mindkét oldalon vannak, csak az arányok teljesen mások. Gondolom azért is mert itthon (és sok más helyen) a Realnak nagyobb divat szurkolni mert" 10 UCL " meg Blablabla :)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.21. 11:42:28

MessiNeymarSuarez írta:Amúgy azt nagyon bírom, hogy amikor úgy volt hogy Suarez a Realba megy, a realosok 95%-a istenítette hogy mekkora király, és legjobb igazolás lenne mert a világ egyik legjobbja a pozíciójában, utána meg amikor kiderült hogy a Barcába igazol, akkor meg hirtelen rögtön a realosok 95%-a elkezdte hogy mekkora egy sz*r ember és kutya/vámpír/kannibál stb, és hogy" A Real Madridnak nem kell rossz magatartású durva játékos" =D> =D>
Ez mindkét oldalon így megy, sőt valamennyi szurkolótáborban. Ha hozzánk jön, akkor általában többet várunk tőle, ha pedig a riválishoz, akkor elvárjuk, hogy emberhátrányt jelentsen. A gúnynevekre meg legjobb válasz, ha góllal/gólokkal mutatkozik be ellenük.

Persze vannak kivételek (Mathieu, Douglas), akik legfeljebb utólag kerülnek a "Üdv a Barcában" kategóriába.
raúl72 írta:És én provokálok amúgy.
Veb írt egy hsz-t, amiben legalább akkora önirónia van mint Madridon viccelődés. Te válaszoltál rá egy Pepés videóval, ami már önmagában felérhet egy provokációval több embernél, mivel adott rá bőven okot, hogy a Barcások ne szeressék.

Én válaszoltam rá, szerintem a legkevésbé sem elfogultan, amire jött egy szarkasztikus riposzt. Mindenesetre az azt követő válaszod stílusával már semmi bajom nincs, mint ahogy más Barcásnak sem hinném, hogy lenne. Szóval inkább annál a hangnemnél maradj, ha normális válaszokat akarsz kapni, mert nem a gondolatok eltérése, hanem azok megfogalmazásának a milyensége volt a probléma.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2014.10.21. 11:55:18-kor.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 11:37:10

csababarca írta:Ennél az esetnél nem volt kontakt, sárgás megmozdulás volt.
Visoznt ezen a meccsen is volt már nem egy durva belépője,aljassága,amit meg megúszott.
A bíró lámasága,hogy ezért küldte ki egyből pirossal, előtte meg mindent elnéztek neki.

Amúgy is kegyetlje a szövetségnek, nincsen annyira szankcionálva,mint kellene, annyit senki nem úszik meg mint ő, lapokat figyelembe véve. Érdekes,mert Ramosnak meg sokkal könnyebben odadobják a lapokat.
raul72 írta:mi indokolja hogy 10 percig vergődjön a földön ? :)
kérdezd meg Cé barátodat, hogy mi indokolja,hogy hátulról felrúg valakit, majd összerogy, sírva fakad. Jah,és még 11est kap mellé.
Na erre nincs kedvem kitérni. Pepe sokkal tisztábban játszik, csak néha eldurran az agya. Ezt mindenki megjegyzi. Tavaly volt valami 10 meccses szériája. hogy nem is szabálytalankodott. Ramos meg rengeteg lapot kap , és még így is rengeteget elnéznek neki. Sok könyöklést, lerántást , parasztságot néznek el neki. Pepét meg mindenki nagyítóval nézi.

És én provokálok amúgy.

Suarezről meg , amíg úgy volt hogy hozzánk jön , addig a barcások írták ugyanezt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 11:32:43

csababarca írta:Ennél az esetnél nem volt kontakt, sárgás megmozdulás volt.
Visoznt ezen a meccsen is volt már nem egy durva belépője,aljassága,amit meg megúszott.
A bíró lámasága,hogy ezért küldte ki egyből pirossal, előtte meg mindent elnéztek neki.

Amúgy is kegyetlje a szövetségnek, nincsen annyira szankcionálva,mint kellene, annyit senki nem úszik meg mint ő, lapokat figyelembe véve. Érdekes,mert Ramosnak meg sokkal könnyebben odadobják a lapokat.
Igen, mert mint tudjuk, Pepe az egy szent bárány(csak akkor nem amikor arról beszélnek a realosok hogy Suarezt" megöli" a pályán:D), és csak azért állítják be rossznak, mert mindenki a Real ellen van, UEFAliga, UEFABlatter, Uefalona, Uefabíró és stb, mert ugye mindenki a Real ellen van.:D Azért van kb minden Bl sorsolás műsorában a Real főszerepben, és (ex) Realos vendég:D

Amúgy azt nagyon bírom, hogy amikor úgy volt hogy Suarez a Realba megy, a realosok 95%-a istenítette hogy mekkora király, és legjobb igazolás lenne mert a világ egyik legjobbja a pozíciójában, utána meg amikor kiderült hogy a Barcába igazol, akkor meg hirtelen rögtön a realosok 95%-a elkezdte hogy mekkora egy sz*r ember és kutya/vámpír/kannibál stb, és hogy" A Real Madridnak nem kell rossz magatartású durva játékos" =D> =D>
Az utóbbi mondat a kedvencem, ha igaz is lenne akkor Pepét már úgy 2008 végén fejjel lefelé dobtak volna ki egy kukába :mrgreen:

Meg persze 15-ből 14-en azt mondták hogy az Atletico játékos megérdemelte hogy Ronaldo leboxolta =D> :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2014.10.21. 11:37:50-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.21. 11:20:56

Ennél az esetnél nem volt kontakt, sárgás megmozdulás volt.
Visoznt ezen a meccsen is volt már nem egy durva belépője,aljassága,amit meg megúszott.
A bíró lámasága,hogy ezért küldte ki egyből pirossal, előtte meg mindent elnéztek neki.

Amúgy is kegyetlje a szövetségnek, nincsen annyira szankcionálva,mint kellene, annyit senki nem úszik meg mint ő, lapokat figyelembe véve. Érdekes,mert Ramosnak meg sokkal könnyebben odadobják a lapokat.
raul72 írta:mi indokolja hogy 10 percig vergődjön a földön ? :)
kérdezd meg Cé barátodat, hogy mi indokolja,hogy hátulról felrúg valakit, majd összerogy, sírva fakad. Jah,és még 11est kap mellé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 10:46:55

Nem próbálok provokálni , válaszolok is.

Valószínű lett volna kontakt. Nem akadályozta volna meg ,de nem is lett volna törés.
Szerintem nem volt szándékos. Nyilván minden barca szurkoló azt mondja szándékos volt . Itt vissza is térhetnénk a mostani Messis videóra. Mindenki más lát bele.

Ha szándékos volt akkor piros ,de ezt hogy bizonyítod ? Főleg hogy össze rúgtak ? A labdát találták el mindketten. Ettől fetrengett egyet Alves. Nem elhúzni akarta a lábát , csak eljátszotta a nagy halált az összerúgás után. Ami után jogos lett volna a sárga Pepének , hisz ő talppal érkezett. Erre kapott egy piros lapot. Egyből pirosat.
Igazából úgy se fogunk egyet érteni. Te úgy látod hogy Pepe egy szándékos, nyújtott lábas talpalást indított Alves sípcsontjára, a labda figyelembe vétele nélkül. Én meg azt látom hogy Pepe a labdát talppal akarta elrúgni, majd az összerúgásba Alves belehalt . Tény Pepe visszahúzhatta volna a lábát. Nem tette. Sárga lap.

Amúgy ez csak egy példa volt, hogy ki szokták őt állítani, még ellenetek is.

Az új videóra meg ... Ha nem látod hogy nem ugyan az a két felvétel , akkor sajnálom. Az rosszabb minőség de tisztán látszik,hogy nincs kontakt.

Szerk.: Annyi még , hogy Alves is lenyilatkozta nem volt kontakt. De ha lett volna el is törhetett volna a lába.
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2014.10.21. 10:38:02

raul72 írta: http://www.youtube.com/watch?v=xubvc7ao1HE" target="_blank
Eltörhette volna a lábát :)
http://www.youtube.com/watch?v=rWpdsB5BN-Y" target="_blank
Nézd meg ezt. A tiéd "véletlenül" rosszabb minőségű, és "véletlenül" kimaradt pár fontos rész.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.21. 10:26:32

raul72 írta:Nem. Levegőben volt a lába. Talpalt egyet , meccsenként több ilyen elő fordul. De azt látsz bele amit akarsz.
Nem a kérdésemre válaszoltál. Ha nem húzza el a lábát, meg lett volna kontakt? Oldalt van lábszárvédő, ami megakadályozta volna a törést? Szándékos volt a talpalás?
raul72 írta: Amúgy meg még ha iagazd is van ,(de nincs)
Lehengerlő a stílusod. Remek vitapartner lehetsz bárki számára.
raul72 írta:mi indokolja hogy 10 percig vergődjön a földön ? :)
Semmi, ezért színészkedés. A belépő sérülésre irányultságából ez nem vesz el semmit.

Egyébként sokat elárul rólad, hogy érveim megerősítése vagy cáfolása helyett továbbra is csak provokálni próbálsz. Viszont mivel neked van igazad (ez nem kérdés, le is írtad), így részemről ennyi. Pontosabban: a hsz-ed backfire, de talán majd következő alkalommal sikerrel jársz.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 09:59:36

Nem. Levegőben volt a lába. Talpalt egyet , meccsenként több ilyen elő fordul. De azt látsz bele amit akarsz. Amúgy meg még ha iagazd is van ,(de nincs) mi indokolja hogy 10 percig vergődjön a földön ? :)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.21. 09:45:14

raul72 írta:http://www.youtube.com/watch?v=xubvc7ao1HE
Eltörhette volna a lábát :)
Nagyon vicces. Szerinted nem tört volna el a lába? Időben el tudta húzni Alves, aztán dobta magát. Ezért nem is egyszerű a színészkedés téma. Az esetek döntő többségében indokolatlanul dobják magukat és játsszák el a nagy halált, de itt speciel a hosszabb sérülést kerülte el ezzel a brazil.

Ha pedig a piros jogosságára irányult a hsz-ed, akkor a kérdés egyszerű. Ugye az ütés/könyöklés felé irányuló mozdulatokat lappal büntetik, de ezek miatt még egy "elszenvedő félnek" sem kellett kihagynia hónapokat. Szóval: egy súlyos sérüléssel kecsegtető belépő megér egy pirosat?

Csak kérdezem.
Avatar
raul72
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009.07.13. 00:50:27
Tartózkodási hely: Madrid

2014.10.21. 09:28:02

Petr írta:
visca el barca írta:
Természetesen mindennel egyetértek, de egy valami böki a csőröm:
visca el barca írta:5. perc: pepe véletlenül 6-szor fejberúgja neymart, leküldik.
Őt sosem küldik le. Ő mindig fent marad.
http://www.youtube.com/watch?v=xubvc7ao1HE" target="_blank
Eltörhette volna a lábát :)
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.10.21. 08:52:38

Erxy írta:nem Mateu Lahoz lesz, hanem valami 30 éves nyikhaj :D a nevét elfelejtettem, igazából sose hallottam még róla
Akkor lehet, hogy van esély az objektív bíráskodásra? :D
Persze megvan rá az esély, hogy ő is ez Perez-ivadék, de reménykedjünk a legjobbakban. Ideje lenne már, ha a meccs végre nem a bíráskodásról szólna.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.21. 07:31:22

Petr írta:
Leon írta:Amúgy lehet már tudni melyik bíró vezeti a klasszikust?
Nem tudok róla, de le merném fogadni, hogy Mateu Lahoz.
nem Mateu Lahoz lesz, hanem valami 30 éves nyikhaj :D a nevét elfelejtettem, igazából sose hallottam még róla
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.10.21. 02:50:28

PCsabi írta:Miközben ti itt vicceskedtek, CR lőtt egy újabb gólt 11-esből.
Ha így folytatja, akkor hétvégéig rúg még vagy 3-at.
:D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.20. 23:54:49

palesz77 írta:
Amúgy én hasonló meccsre számítok, mint a tavaly tavaszi. Sok gól, megkérdőjelezhető bírói döntések, élvezetes játék - és remélhetőleg ismét Barca siker.
kíváncsian várom,hogy most melyik bedobás lesz kiemelve,mint meccset befolyásoló tényező.
kb ilyen fontosságú eseményeken szokott menni a szájkarate...

Papírforma a realé, de itt az nem angyon számít, hazai pálya annál inkább. Ha megússzuk 2 gól alatt, akkor van esélyünk pontot,pontokat szerezni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése