Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.24. 19:55:19

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2371943

érdekes egy kép, nem gondoltam volna h ekkora a fölényünk. bár gondolom megint csak hazudnak. mint mindig.
Még a 15 grönlandi kutató is velünk van :D
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.10.24. 19:53:05

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2371943

érdekes egy kép, nem gondoltam volna h ekkora a fölényünk. bár gondolom megint csak hazudnak. mint mindig.
A térkép többsége vörös színt mutat, ami azt jelenti, hogy az egyes államhatárokon belülre kivetítve a Barcelonával többen szimpatizálnak, mint a Real Madriddal, ugyanakkor az infografika mellé csatolt cikk kihangsúlyozza, hogy a két szurkolótábor összlétszáma gyakorlatilag egyenlő.
:) Jobb a békesség.
SyrioForel
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.10.01. 11:16:12

2014.10.24. 19:44:34

visca el barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2371943

érdekes egy kép, nem gondoltam volna h ekkora a fölényünk. bár gondolom megint csak hazudnak. mint mindig.
Hogy lehet ilyen dologról hazudni?:D Nyers facebook statisztika az egész, akár te is utánanézhetsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.24. 19:11:01

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ep-2371943" target="_blank

érdekes egy kép, nem gondoltam volna h ekkora a fölényünk. bár gondolom megint csak hazudnak. mint mindig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.24. 14:56:57

Valamiért nagyon x-et érzek most...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.24. 13:01:16

ha a foci szerencsét veszem két dolog változhat meg (és ugye ami megváltozhat az.....) a Madrid győzelmi sorozata és hogy mi gólt sem kaptunk. látszólag ellentmondás de gondolom és olvasom itt is, hogy a kapott gólt mindenki "várja már".. ahhoz meg passzolna a győzelmünk.valahogy nincs hangulatom a Real formáját isteníteni, úgyis látható. inkább azt kóstolgatom, hogy mik az esélyeink? egy biztos: ebben a győzelmi szériában egyetlen a Barcáéhoz fogható támadó potenciállal sem találkoztak! ha ez így van márpedig hiszem, hogy igen, akkor itt meg is állhatunk: ez a sanszunk. hiába spekulálunk és variáljuk a védelmünket ott bizony bajok lesznek, fent is a levegőben és a széleken is és középen is. a középpálya a nagy harcok és a drámai labda eladások helyszíne, ez megint csak nem sok jót ígér. a Messi-Neymar-Suarez hármasnál viszont nincs jobb a világon akár honnan nézem ha erre nem akkor mire támaszkodhatnánk?!
amúgy meg minden könnyen közhellyé válik itt, hogy hazai pálya, hogy itt bármi lehet ez egy Clássicó, hogy három esélyes a meccs,...stb. én mint mindég győzelmet várok és ha kikapunk el leszek keseredve.... ez soha nem változik.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.24. 12:59:51

Busquets ma is teljesértékű munkát végzett, Samper pedig visszatért a B csapathoz (tegnap még az első kerettel edzett) ami azt jelenti, hogy Busi egészséges és hadra fogható.
palesz77 írta:Amúgy engem Ivan fiú kicsit aggaszt, amilyen jól kezdte a szezont, úgy szürkült bele a mezőnybe, támadásban alig tesz hozzá valamit a meccsekhez mostanában. Ehhez hasonló labdát nem tudom mikor adott utoljára, de a keresztlabdái se rémlenek nagyon az utóbbi meccsekről.. A távoli bombákról meg ne is beszéljünk, a gólja óta szerintem nem is eresztette el a jobbost, pedig a felkészülés alatt, és a szezon elején meccsenként legalább 1 nagy lövése volt. Remélem összekapja magát, mert Ini javulásával egyenesen arányosan egyszerűsödik az ő játéka, aminek én speciel nagyon nem örülök..
Szezon elején sem tett hozzá sokat a támadáshoz, szívtam is a fogam a kreativitás hiánya miatt, ami nagy százalékban a horvátnak volt köszönhető. Nem vesz le embereket, nem adogatja a mélységi labdákat, nincsenek ritmusváltásai. De nem is kell ez tőle. A legnagyobb változás Lucho csapatában az, hogy nem a középpályánk a hangsúlyos, hanem a támadóhármas. Nekik kell hozzáadni ezeket az értékeket, amiben Suárez is óriási segítségünkre lesz.
Eddig amit láttunk a szezonban nem teljesen Lucho csapata, nem teljesen az ő rendszere, mert hiányzott egy fontos elem a csapatból, ez Suárez. Nem csak azért lesz komoly előrelépés Suárez Pedrohoz és a fiatalokhoz képest mert egyénileg jóval jobb játékos náluk, hanem mert Luis Enrique taktikája és játéka csak vele lesz teljes és befejezett.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.24. 12:30:12

palesz77 írta:Amúgy engem Ivan fiú kicsit aggaszt, amilyen jól kezdte a szezont, úgy szürkült bele a mezőnybe, támadásban alig tesz hozzá valamit a meccsekhez mostanában. Ehhez hasonló labdát nem tudom mikor adott utoljára, de a keresztlabdái se rémlenek nagyon az utóbbi meccsekről.. :-k A távoli bombákról meg ne is beszéljünk, a gólja óta szerintem nem is eresztette el a jobbost, pedig a felkészülés alatt, és a szezon elején meccsenként legalább 1 nagy lövése volt. Remélem összekapja magát, mert Ini javulásával egyenesen arányosan egyszerűsödik az ő játéka, aminek én speciel nagyon nem örülök..
Védelmembe venném egy kicsit. :mrgreen:

Szerintem pont jól alakul "az egyensúly" a csapaton belül. Iniesta kezd magára találni, szükség is van rá, jelenleg talán csak ő alkalmas egy ilyen kaliberű csapat karmesteri pozíciójára. Továbbá a szép dolgokra ott lesz még a 3 zseni elől. A munka kevésbé szimpatikus részére lehet tökéletes Rakitic. Nem félti a lábát, ütközik, faultol, ha kell, na meg Alves helyett is Alves.

Ehhez persze jöhetnének a gólok, gólpasszok, vagy a linkelt videóban látotthoz hasonló indítások, de én már azzal elégedett lennék, ha hozna egy stabil 7-8-as átlagot a mezőnymunkájával.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.24. 12:12:23

ZBarca írta:Egyébként én már nagyon várom a klasszikust, mert végre minden helyre kerül:
- bebizonyosodik, hogy Rakitic jobb, mint Kroos
- Messi újfent jobban játszik az El Clasico-n, mint Ronci
- Neymar megmutatja Ronaldinho-i DNS-ét és a Bernabeu népe nem csak Messit fogja felállva megtapsolni! :mrgreen:
- Suarez visszatér
Hát, az első nem igaz, max nekünk jelenleg hasznosabb Rakitic Busi mellé, mert ő nagyobb munkás, mint Kroos.
A másodikba reménykedjünk, de CR elég komoly formába van, bár lehet csak én tartok tőle..
A harmadikban reménykedek én is! :D Erről amúgy eszembe jutott ez a videó, de ez csak érdekesség, hátha valaki megnézné.
A negyedikben úgyszintén. :D

Amúgy engem Ivan fiú kicsit aggaszt, amilyen jól kezdte a szezont, úgy szürkült bele a mezőnybe, támadásban alig tesz hozzá valamit a meccsekhez mostanában. Ehhez hasonló labdát nem tudom mikor adott utoljára, de a keresztlabdái se rémlenek nagyon az utóbbi meccsekről.. :-k A távoli bombákról meg ne is beszéljünk, a gólja óta szerintem nem is eresztette el a jobbost, pedig a felkészülés alatt, és a szezon elején meccsenként legalább 1 nagy lövése volt. Remélem összekapja magát, mert Ini javulásával egyenesen arányosan egyszerűsödik az ő játéka, aminek én speciel nagyon nem örülök..
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.24. 12:00:30

Valami olyasmit olvastam, h 500 férőhelyet tartanak fenn a Barca szurkolók számára. Ez igaz? Nehogy túlzásba vigyék. :mrgreen:
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.10.24. 11:51:52

ZBarca írta: Egyébként én már nagyon várom a klasszikust, mert végre minden helyre kerül:
- bebizonyosodik, hogy Rakitic jobb, mint Kroos
Ki a jobb? A madridi Rakitic-light vagy a barcelonai Modric-light? :lol:
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.24. 11:46:10

bence-barca írta:Végén Zarra góljai kettőnek, majd háromnak fognak számítani.
Az kéne még, majd bevezetik a gólinflációs rátát... :lol:

Egyébként legyen igaza az AS-nak, ezzel legalább gordiuszi-csomó lenne az ünnepléses problémából.
Zbarca írta:bebizonyosodik, hogy Rakitic jobb, mint Kroos
Ivan fiam nem jobb játéktudásban, mint a német, sőt. Mondom ezt úgy, hogy ő a horvát van az aláírásomban. :mrgreen:

Toni hatalmas zsugás, filléres labdákat osztogat, posztján világklasszis. Rakitic viszont "csak" a jobbak közé sorolható képességek alapján, de nála még ott van a "kupaéhség". Szívét-lelkét kihajtja a pályán, és pont ilyen spílerre van szüksége a csapatnak.

Előzetesen jobban örültem volna Kroosnak, de mentalitás alapján hasznosabb vásárnak tartom a horvátot.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.24. 11:38:17

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Na azt majd meglátjuk! :wink:

Egyébként én már nagyon várom a klasszikust, mert végre minden helyre kerül:
- bebizonyosodik, hogy Rakitic jobb, mint Kroos
- Messi újfent jobban játszik az El Clasico-n, mint Ronci
- Neymar megmutatja Ronaldinho-i DNS-ét és a Bernabeu népe nem csak Messit fogja felállva megtapsolni! :mrgreen:
- Suarez visszatér (és megharapja Pepét/Ramost :-# )
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.24. 11:05:37

Erxy írta: AS: Zarra 259 gólt lőtt valójában. :D
Ha azt elérné, akk lesz hirtelen 265 gólja, majd 271 és így tovább évekig... :mrgreen:
Végén Zarra góljai kettőnek, majd háromnak fognak számítani.

Komolyan mondom, amit letud nyomni a spanyol sajtó... madridi és katalán is, hihetetlen.... a szomorú, h sokan meg hisznek neki, akiben több van az egészséges elvakultságból.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.24. 09:47:03

Erxy írta:az egyébként hogy Suárez nem játszhat csak egyike a szánalmas madridi média próbálkozásának, láttunk mostanában belőle párat, nem kell velük foglalkozni. kíváncsi vagyok holnapra mit találnak.
AS: Zarra 259 gólt lőtt valójában. :D
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.23. 23:57:18

zola8787 írta:
GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Ha nem így lesz, remélem többet nem írsz ide. Továbbra sem értem, hogy mi a francnak kell átmenni az ellenfél honlapjára... Felesleges felb.szás lesz csak belőle.
GT legdurvább, hogy kijelentette, hogy csak a madrid oldalán ír majd. Bakker...
Megértem,hiszen már a kedvenc játékosa is ott játszik egy ideje! :twisted:

Egyébkén nem tudom mit zavar tieteket a Madrid sima győzelme,még úgy is előttük leszünk egy ponttal! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.23. 23:46:09

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Ha nem így lesz, remélem többet nem írsz ide. Továbbra sem értem, hogy mi a francnak kell átmenni az ellenfél honlapjára... Felesleges felb.szás lesz csak belőle.
GT legdurvább, hogy kijelentette, hogy csak a madrid oldalán ír majd. Bakker...
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.23. 23:32:56

Erxy írta: múltkor még nem kikérted magadnak azt hogy te itt provokálsz? :lol:
az nem is úgy volt, meg izé.... :-)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.10.23. 23:12:44

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
múltkor még nem kikérted magadnak azt hogy te itt provokálsz? :lol:


az egyébként hogy Suárez nem játszhat csak egyike a szánalmas madridi média próbálkozásának, láttunk mostanában belőle párat, nem kell velük foglalkozni. kíváncsi vagyok holnapra mit találnak.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 23:10:41

P.G.D. írta:
MessiNeymarSuarez írta:
A spanyolok elég sokmindent kitalálnak, előbb azt találták ki és hozták le hírként hogy Telmo Zarra nem 251 hanem 256 gólos :mrgreen:
Vajon melyik városban jelent ez meg először? :mrgreen: .
Ha a forrásaim pontosak, akkor erről a teljesen semleges helyről:
Madrid, Spain


:mrgreen:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.23. 23:03:36

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Nagyon frusztrált vagy, aludd ki!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2014.10.23. 22:57:56

GonzalezRaul írta:Nem oszt, nem szoroz, hogy játszik-e vagy sem. Nem azon múlik, nem lesz tényező. Kicsit túl van misztifikálva a gyerek. Egyébként meglepően sima hazai győzelem lesz. ;-)
Persze a madridisták sosem nagyképűek, meg provokálóak :-) A túlmisztifikálásról meg Bale jut eszembe.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.23. 22:42:12

Na de most akkor CR 70, vagy 71 gólos a BL-ben?
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.10.23. 22:36:17

MessiNeymarSuarez írta:
A spanyolok elég sokmindent kitalálnak, előbb azt találták ki és hozták le hírként hogy Telmo Zarra nem 251 hanem 256 gólos :mrgreen:
Vajon melyik városban jelent ez meg először? :mrgreen: .
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 22:33:16

JanPieterzoon írta:
bence-barca írta:Madridi média, most elővett valami olyan ügyet, h elv Suárez nem léphet pályára szombaton, csak vasárnap játszhatna....
Ezzel kapcsolatban most mi a hivatalos? Játszhat vagy nem? Csak mert most utánakerestem, és a korábbi cikkek is azt írták, hogy október 26-ig tart az eltiltás, az pedig vasárnap...

Ilyesmiket találtam:

"A Primera División 2014/2015-ös idénye a jövő hét végén rajtol, Suárez először október 26-án léphet pályára új csapatában."

"A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) csütörtökön délután nyilvánosságra került döntésében helyben hagyta Luis Suárez október 26-áig érvényes eltiltását, de mégis könnyített helyzetén, ahogy a Barcelona kívánta."

"A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) ahogy ígérte, csütörtökön meghozta döntését Suárez ügyében, akit harapásért október 26-áig minden labdarúgással kapcsolatos tevékenységtől eltiltott a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA)."

Szerk.: meg is találtam gyors a választ, úgyhogy már lényegtelen :)
http://sportgeza.hu/futball/2014/10/22/suarez_clasico/" target="_blank
Mindenesetre érdekes, hogy korábban szinte mindenhol október 26-ot írtak #-o Még a FIFA 15 játékból is október 26-ig van kitiltva :D
A spanyolok elég sokmindent kitalálnak, előbb azt találták ki és hozták le hírként hogy Telmo Zarra nem 251 hanem 256 gólos :mrgreen:
Válasz küldése