Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.10. 08:13:00

Ödegaard:

Simán őt is fel lehetett volna építani, mint Ronaldot. Jó, a MU nem volt akkor kiscsapat (nem úgy, mint most :twisted: ) , mikor odakerült, de a Sportingban ő azért húzóember volt. Ödi pedig "csak" skandináv bajnokságból jött, ha jól tévedek.

Értem én, hogy sokat tanulhat a nagyoktól, de az, hogy behívják a bulikra és látja őket freestyleozni -kis túlzással - , de nincs meccs a lábában, az nem előnyös még neki sem.

A luxuskocsik és luxuskarórák pedig -ahogy említették is -, egy Arsenalnal is adottak lettek volna. Max nem az első fizetésből veszi meg, hanem a harmadikból.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.04.09. 18:28:19

Eibarnak már 6 gólt szeretne rúgni. Nem baj , hogy akkor 2 vagy 3 meccs múlva fog kapni egy sárgát és nem játszhat majd a Sevilla vagy a Valencia ellen , de a lényeg , hogy Messi csak a 2. legyen a góllövő listán. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.09. 17:37:16

A Madrid megalomániás filozófiája az oka, hogy ez a gyerek ilyen helyzetbe került és ennyit kell foglalkozni vele. Egy 16 éves kölyökről van szó, könyörgöm... Megint csak Borja Valerot idézem: "A Realnál másik bolygón vagy, a felhők felett, luxuslakással, luxuskarórával." Ma ez ráadásul a fiatalok szemében etalon, úgyhogy nem sajnálom a srácot, tudta ő jól, hova kerül és hogy fogják kezelni. Baklövés volt az egész Pérezéktől.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.09. 16:50:15

Ez az Odegaard ügy elég durva.
Nagyon ellenszenvesen viselkedik, de azért valljuk be, ez nem a gyerek hibája.
Ember legyen a talpán akit 16 évesen így körbeudvarol a Real és még több topcsapat és nem száll el a feje magától. Azért ha valaki 16 évesen olyan " kisemberekkel" edzhet mint Ronaldoék akkor valószinű eszébe jut hogy "azért csak tudhatok én valamit ha itt vagyok ennyi idősen".
Erről a sajtó is tehet, meg a szülei, akik természetesen a leginkább fel lesznek háborodva ha a kicsi fiúcskájuk esetleg lezüllik, és csak egy kiscsapat padosa lesz. =D>
Én a helyükbe elküldtem volna az Ajax-Arsenalba még 1-2 évre, és ha tényleg jól teljesít akkor utána úgyis érdeelni fogja szintén a Realt és a többi nagy klubot.

Ronaldo elleni itélet kicsit gáz, de ez tipikus "farkas " eset.
Ha fellebbezni akar a Real, akkor azt jóeséllyel azért hogy az Eibar ellen lőhessen még pár gólt nehogy beérje Messi, mert azért kevesebb eséllyel fog betalálni a Valencia ellen 2-3-szor.
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.04.09. 16:00:00

Balinho írta:
shutterisland írta:Ronaldo esetére meg annyit, hogy ha van esze a klubnak nem fog fellebbezni, az Eibar elleni hazai meccsnél kevés kellemesebb meccse lesz a Madridnak, ha most eltörlik a sárgáját (hozzáteszem tök jogosan), akkor kisárgázódhat akár a Malaga-Sevilla-Valencia elleni meccsekre, vagy a Vigo/Espanyol elleni idegenbeli meccsre is. Úgyhogy én a Real helyébe még örülnék is neki (ettől még persze [auto_cenzúra] egy ítélet vót...)

Tegnap még az volt a hivatalos álláspont az üggyel kapcsolatban, hogy nem is fognak, de most a sport szerint meggondolták magukat és mégis fellebbeznek. Lehet hogy csalódott Ronaldo, mert az Eibart megtömhetnék mint a libát, ficánkolhatna rendesen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.09. 15:37:54

ferninho írta:1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt szivatta telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
Figyu, ezt most nem ellenszenvből írom, de ezt CR magának is bőven köszönheti, nem hiszem, hogy a bíró direkt kipécézte a Realt. Annyit fetrengett már műeséstől, hogy a játékvezetők bizonytalan esetben nem mindig fújják be, a partjelző se segített neki. Főleg, ha egy ilyen gyenge csapat ellen játszanak, amiről úgyis tudják, hogy nem lesz döntő tényező. Neymar ellen is sok indokolt szabálytalanságot nem fújnak be. Nemrég Suarezt kaszálták így el utolsó emberként, mégis ő kapott műesésért lapot. Nem védeni akarom a bírót,de vannak ilyen helyzetek amikor nem tudom teljesen elítélni, ez a direkt szívatta telibe a Realt, pedig szánalmas szöveg, már ne is haragudj.
A pofázásért meg Real-nem Real osztanak sárgákat. Ugyanúgy ahogy egy Cordobának, Granadának, Atleticonak.

Egy Eibart otthon meg nehogymár emiatt ne tudjatok megverni. #-o
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.09. 12:54:38

Én mára feladtam :lol:

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... at-2406193" target="_blank

Top komment:
"A PSG ellen majd megíveli Ibra orrát :). "
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.09. 11:27:17

nem a gyerek az idióta (de), hanem az aki ilyen szerződést íratott alá.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.04.09. 11:23:52

shutterisland írta:olyan baromi nagy bukta úgysem lesz, 2.5 millió eurót adtak érte, az a mai fociban egy top csapat pénztárcájához mérten semmi.
ha középszerű játékos lesz, akkor is a többszöröséért tudják értékesíteni majd.
Nyilván nem anyagi bukásról lehet szó, még akkor sem, ha 16 éves létére pofátlanul magas a fizetése (igen tudom, hogy más csapatok is adtak volna neki ennyit). Inkább arról van szó, hogy ha és amennyiben igaz, hogy ekkora arcot növesztett magára (ami egyébként 90%-ban a média hibája, szerencsétlen srác akkora hypeot, a felhajtás miatt akkora fizetést, közfigyelmet kap, hogy kamasz (mert arról van szó) legyen a talpán, aki ne szállna el), akkor a castillások helyében rohadt kiábrándult lennék, hogy egy a csapatot hátráltató, nagyképű, agyonfizetett srácot így dédelget a klub, aki ha bukik is felfele fog bukni...

De ez is inkább csak az emberi oldala a történetnek, mert a castillások közül valószínűtlen, hogy bárki eljutna az első csapatig. Anyagi szempontból, marketing szempontból meg tuti a siker.


Ronaldo esetére meg annyit, hogy ha van esze a klubnak nem fog fellebbezni, az Eibar elleni hazai meccsnél kevés kellemesebb meccse lesz a Madridnak, ha most eltörlik a sárgáját (hozzáteszem tök jogosan), akkor kisárgázódhat akár a Malaga-Sevilla-Valencia elleni meccsekre, vagy a Vigo/Espanyol elleni idegenbeli meccsre is. Úgyhogy én a Real helyébe még örülnék is neki (ettől még persze [auto_cenzúra] egy ítélet vót...)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.04.09. 10:48:14

olyan baromi nagy bukta úgysem lesz, 2.5 millió eurót adtak érte, az a mai fociban egy top csapat pénztárcájához mérten semmi.
ha középszerű játékos lesz, akkor is a többszöröséért tudják értékesíteni majd.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.04.09. 10:32:36

Csak akkor nem lesz bukás, ha a srác nem változtat a hozzáállásán. Márpedig ezzel hogy 16 évesen egyből a Realhoz kerül olyan fizuval, amit kap, elég megnőhetett az arca, ráadásul az apja, akit azért hoztak vele, hogy kontroll alatt tartsa, a látszat alapján kiáll a hülyesége mellett. Valóban nem kell egyből flopnak elkönyvelni, de nagyon vissza kell vennie az arcából, hogy fejlődjön, mert ahhoz nem csak fizikálisan kell ott lenni, de fejben is. Utóbbi jelenleg nem látszik az ő esetében.
Totoka88
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.01.24. 10:10:56

2015.04.09. 10:11:58

brownieheaven írta:http://sportgeza.hu/futball/2015/04/08/ ... la_kispad/

Ahhoz mekkora arca kell hogy legyen egy kis 16 éves valakinek, aki még semmit se tett le az asztalra, hogy amikor leül vele beszélni egy Zinedine Zidane, hogy tesó, kicsit többet kéne a fiúkkal edzeni, ő a képébe röhög, hogy szerződés szerint ő edzhet Cé-ékkel.
Ja igaz, ő valószínűleg nem is láthatta ZZ-t játszani.
Mindenesetre nagyon úgy néz ki, hogy ha nem száll le a földre a gyerek, akkor ő az újabb luxusbukása Realnak.
Miért lenne bukás? Most edz CR-ékkel, köv évben meg kölcsönbe megy, ez szinte biztos. Ott, ahova megy meg majd edzhet és játszhat együtt a társakkal.
Tényleg nem túl szimpatikus a hozzáállása, de emiatt még nem kell bukásnak elkönyvelni a gyereket...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.04.09. 09:04:10

Ennek a gyereknek az apja simán kenterbe veri Mazinho aput. :D
Ráadásul a labdarúgásban egy senki, ellentétben az öreg brazillal.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.04.09. 08:45:10

http://sportgeza.hu/futball/2015/04/08/ ... la_kispad/" target="_blank

Ahhoz mekkora arca kell hogy legyen egy kis 16 éves valakinek, aki még semmit se tett le az asztalra, hogy amikor leül vele beszélni egy Zinedine Zidane, hogy tesó, kicsit többet kéne a fiúkkal edzeni, ő a képébe röhög, hogy szerződés szerint ő edzhet Cé-ékkel.
Ja igaz, ő valószínűleg nem is láthatta ZZ-t játszani.
Mindenesetre nagyon úgy néz ki, hogy ha nem száll le a földre a gyerek, akkor ő az újabb luxusbukása Realnak.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.04.08. 23:31:09

ferninho írta:1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt szivatta telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
Örülhettek, Ronaldo fejelt egyet.
Amúgy nem tudom láttad-e ezt az előbbi szabadrúgásotokat, vagyis az azt megelőző történést. A rayo védő elsodorja a labdát Bale elöl, Bale összecsuklik és felordít egyet. Ronaldonal is dettó ugyanez volt, csak ő nem játszott rá annyira. A bíró szerintem nem látott semmit, nagyot akart húzni azzal, hogy nem fújta be tizenegyesnek, hanem szimulálásnak.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.08. 23:30:49

ferninho írta:1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt [auto_cenzúra] telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
Tizi volt, bár Ronci már előtte csúszott, mielőtt lett volna kontaktus.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.04.08. 23:29:52

Szerintem egyikünk sem gondolta komolyan,hogy a Real nem húzza be ezt a meccset de akkor is jó látni,hogy szenvednek! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.08. 23:29:04

ferninho írta:1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt szivatta telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
Most nem azért,sose jó kihagyni meccset, de otthon az Eibar ellen ez jókor is jön. BL előtt úgyis pihentetne talán Ancelotti, így meg aztán muszáj is lesz.
Jobb kihagyni ezt mint esetleg később egy idegenbelit.
Főleg,hogy Kroosra mindig panaszkodtok,hogy nem pihen, Balet meg kilőnétek ágyúval Britanniába,ha tehetnétek.

Amúgy meg 0-1, Cé ki más, a Rayonak akkor lett volna itt esélye, ha az elsőben elrak 1et, akkor talán pontot szerezhettek volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.08. 23:28:24

ferninho írta:1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt szivatta telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
Fejezd mar be itt ezt a sirast, nem nagyon erdekel senkit :D koszi.
Kroos sima sarga, pofazott.
Bale faultolt, sarga.
Nem tudom mi olyan csoda ezen.

Igen, direkt szivatta, erdekes, amikor kamu 11est adnak meg, akkor nem irod hogy direkt segiti a Realt, menj a hazai palyadra, ott nyomhatod ezt a sok hulyeseget.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.04.08. 23:26:49

ez a meccs ennyi volt, a második félidőben már baromi kevés a rayo.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2015.04.08. 23:21:15

1 pillanat alatt eltoszta a jövő meg a mostani meccset is ez a gyökér hozzá nem értő barom, ez igen....
11es helyett CR, Kroos és Bale sárga bazzeg, akikből az előbbi 2 kihagyja a kövi meccset... és James se lesz...
de ezt ezt a szitut elnézni nem lehetett, direkt [auto_cenzúra] telibe a Realt, mert ennyire vak senki nem lehet.
madridista
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.08. 23:13:34

Amíg nincs Isco én nyugodt vagyok. Akkora mázli, hogy az összes rekordigazolást játszatni kell.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.04.08. 23:13:33

De mi megy a mások oldalon te jó ég. :lol:
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.04.08. 22:57:45

Labdabirtoklás 1. félidő: Rayo: 61%- Real 39% :mrgreen:

Ronaldo sárga szimulálásért,ez volt az 5. lapja! :lol: :mrgreen:

És Kroosnak is! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.04.08. 22:54:26

StickyFingaz írta:Paco nagyon jól összerakta ezt a Rayot.Minden tiszteletem az övé. =D>
pontosan. nagyon megérdemelték volna azt az egy gólt..., kíváncsi vagyok merre fordul ez a meccs, talán az dönthet, hogy a Rayo be tud e gyötörni egy gólt..., ha kapnak egyet akkor viszont végük.
Válasz küldése