Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.08.28. 10:46:24

PSG,Shakhtar,Malmö... 14 pontnál kevesebb csalódás. Ugyanakkor látva a PSG-t és Rafa(Perez) eddigi munkáját,a Psg lesimázna legalább az egyik meccsen. Elégedett vagyok a sorsolással. A továbbjutás biztos,de az elsőségért meg kell izzadni. Tetszik.
Cheryshevet vinné a Valencia,20millát kérne érte a Real. 14-15 körül mehet is. Továbbra is kell cserecsatár,aki nem Jesé,mert ő nem csatár és még csak nem is képvisel kellő minőséget.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.27. 15:05:57

Nem szoktam ilyet, de én idén nagyon nem félek a Realtól.

1: Benítez (akit nem tartok egy húde' edzőnek) az első bajnoki után egy ilyet benyög, hogy nehéz volt egy ilyen összeszokott csapat ellen játszaniuk. Aha. Tehát a Madrid nincs összeszokva? Ugyan az a keret szinte aki tavaly. Egy Danilo és egy Kovacic érkezett. Egyik sem világot jött megváltani. A támadó szekció pontosan ugyan az mint tavaly. BL-döntőt nem játszottak és a bajnokság vége is már tét nélküli volt nekik. Copa Americán alig voltak, tehát egyáltalán nem lehetnek fáradtak, vagy nem összeszokottak. Mondjon inkább bármit, de ilyen dumával kicsit haragudnék az edzőmre. (aztán ez után lenyilatkozza, hogy jó lesznek neki az 1-0-s meccsek:))

2: Kapu: Casillast, bár nem nagyon szerették, de a jelenlegi 2 kapusuk (Navas-Casilla) nem tudom mennyire Real szintű. De Gea egyelőre nem ment oda, és már csak pár napjuk van erre....

3: Védekezés: Danilo ugyan jött a védelembe, ez erősítés. Középpályán viszont gyakorlatilag egy darab védekező középpályásuk sincs. Eddigiek sem voltak túl magas szinten, de Illara és Silva nélkül tényleg nincs egy sem a keretben:) Ez elég durva szerintem. Oda legalább két ember kéne nekik.

4: Csatár: Benzema már jó lett, de helyett egy darab Jeséjük van. A másik opciót visszaengedték Manchesterbe. Mi van sérülés esetén? Ronaldo? Kb. 5 éve, még volt vagy 5 világklasszis csatáruk, most pedig 1-re bízzák az egész szezont...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.27. 14:17:13

daffy írta:
Chino írta: Szerintem nyáron MU lesz belőle.
Tökéletes lesz oda Bale. Ez amolyan win-win üzlet. Mindhárom félnek jó. Cr megy szépen Párizsba. Reus Madridba. És mindenki boldog. De ha nem,azt is lesz..om,csak történjen így.
Csak hogy Bale-hez sokkal jobban ragaszkodnak Madridban, vele tervezhetnek ott hosszútávra, Cr-ből meg igazán nagy pénzt még nyáron fognak tudni csinálni. Nem azt mondom hogy utána fillérekért megy majd, mert jó ára lesz akkor is, de én úgy érzem, hogy ha sikerül megdönteni a rekordot (amir idén kb. 99%) már legendaként távozhat, úgy hogy a MU-ban is lehúzhat két, akár három évet is legnagyobb sztárként, ott imádják, ráadásul le is nyilatkozta, hogy mindenképp vissza akar még menni. A pénzzel sem lenne szerintem ott baja, az angolok megadnák azt amit a Realban keres. Itt már mindent megnyert és úgy tűnik a walesi lassan előbbre fog lépni, mint ő, főleg, hogy a távozásával Bale az igazi posztjára kerülhet.
Aztán lehet, hogy kap egy új szerződést fizuemeléssel, és 3-4 évig még marad aztán megy az USA-ba.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.08.27. 14:00:18

Kovbal88 írta:A Real megérdelme már egy két jó erős BL-ellenfelet és akkor, talán nem lesz 18-16 pontjuk. Sőt egy gyenge rajt után, még akár ki is eshetnének, de ez még nagyon az eleje...
Zenit,Zagrab,Bate. Jó lesz? :)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.08.27. 13:51:48

A Real megérdelme már egy két jó erős BL-ellenfelet és akkor, talán nem lesz 18-16 pontjuk. Sőt egy gyenge rajt után, még akár ki is eshetnének, de ez még nagyon az eleje...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.08.27. 13:46:56

Chino írta: Szerintem nyáron MU lesz belőle.
Tökéletes lesz oda Bale. Ez amolyan win-win üzlet. Mindhárom félnek jó. Cr megy szépen Párizsba. Reus Madridba. És mindenki boldog. De ha nem,azt is lesz..om,csak történjen így.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.27. 11:46:53

daffy írta:
LG írta: Egyébként nem helyeslem Ronaldo hozzáállását, de valahol megértem, hogy elege van. Elküldték Ancelottit, pedig a játékosok támogatták, most meg az idegen test Bale-re akarják építeni a csapatot.
A walesi eladásával most egy csomó kellemetlenségtől megszabadulhattak volna.
Ez így van,de Ronaldo csak egy játékos. Majd a Real Madrid eldönti,hogy mi a jó a klubnak. Ha Cr-nek ez nem összeegyeztethető a saját elképzelésével,akkor várja őt a PSG. Jövőre úgyis megy. Én nagyon szeretném,ha vele együtt távozna Bale is és Flo papa is. Mindhárom nagyon az utolsókat rúgja. Ronaldo egyértelműen fizikai teljesítőképessége határán van. Bale technikátlan és buta a latin focihoz. Perez pedig annyira nem akar bukni,hogy erőlteti a lehetetlent és ha idén Benitez sem találja meg Bale posztját(melyet szemmel láthatóan mindenhol próbál),akkor tényleg vége a dalnak.
Szerintem nyáron MU lesz belőle. Így is kuncsorognak a szélsőkért, pénzük van mint a szemét, a Real is most tud még egy igazán nagyot kaszálni vele.
Fizikai állapot ide vagy oda, 32 évesen már nem biztos, hogy igazán elég lesz egy olyan embernek, akinek a játékában kulcsszerepe van a gyorsaságnak. Akkor pedig már nem fognak úgy kapkodni utána, egy-két évre még a PSG sem biztos, hogy robbantana bankot és ki tudja milyen feltörekvő játékosok lesznek már akkor, akikbe érdemesebb fektetni.
Ráadásul ő is vissza akart még térni Manchasterbe. Jövőre elmegy még két esetleg három évig magas szinten tud játszani és a csúcsról mehet majd az USA-ba. De ez még bőven a jövő zenéje, jöhet egy komoly sérülés is vagy akár egy újabb aranykor a játékában. Mindenesetre a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy megdönti idén Raúl rekordját, aztán tipli, amivel ő is, a klub is és talán a vevő is jól jár.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.08.27. 11:29:45

LG írta: Egyébként nem helyeslem Ronaldo hozzáállását, de valahol megértem, hogy elege van. Elküldték Ancelottit, pedig a játékosok támogatták, most meg az idegen test Bale-re akarják építeni a csapatot.
A walesi eladásával most egy csomó kellemetlenségtől megszabadulhattak volna.
Ez így van,de Ronaldo csak egy játékos. Majd a Real Madrid eldönti,hogy mi a jó a klubnak. Ha Cr-nek ez nem összeegyeztethető a saját elképzelésével,akkor várja őt a PSG. Jövőre úgyis megy. Én nagyon szeretném,ha vele együtt távozna Bale is és Flo papa is. Mindhárom nagyon az utolsókat rúgja. Ronaldo egyértelműen fizikai teljesítőképessége határán van. Bale technikátlan és buta a latin focihoz. Perez pedig annyira nem akar bukni,hogy erőlteti a lehetetlent és ha idén Benitez sem találja meg Bale posztját(melyet szemmel láthatóan mindenhol próbál),akkor tényleg vége a dalnak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 20:25:36

Szerintem is elmegy a nyáron Madridból, de annál azért több van benne hogy Amerikába Menjen bohóckodni. Tavaly is eltett csak 50 gólt a ligában. Még mindig életveszély a pali és óriási marketing értéke van. Szerintem PSG vagy MU lesz ebböl, de akár az is benne van hogy marad.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.25. 20:23:58

Ha ezt így kimondta, akkor azzal a lendülettel tenném le a B csapatba gondolkodni. Lehet nem egyet érteni az edzővel meg bármivel, de ezt sajtón keresztül kiteregetni az egyik legundorítóbb dolog a szememben. Az öltöző az szent és sérthetetlen, onnan még az se szivároghat ki, ha valaki fingik....Egyet azért nem szabad elfelejteni, hogy Ronaldo nem a RM, s ugyanazt tudom mondani mint, amikor jöttek olyan pletykák, hogy Messi összerúgta a port LE-vel. A suszter maradjon a kaptafánál és ne azzal foglalkozzon, hogy éppen hova teszik. Ha nem tetszik, akkor menjen el, vagy üljön le férfi módjára megbeszélni az edzővel, nem sajtón keresztül üzenni. Egy gyáva, gerinctelen cselekedet és ez bárkire igaz. Messitől, Ronaldon keresztül Kis Pistáig.
A Messis esetnél LE meg akarta őt büntetni, de Xaviék lebeszélték róla, és az ő közbenjárásukkal rendeződött a viszony. De a büntetésre nem biztos, hogy túl jól reagált volna Messi, és CR sem hiszem, hogy azt tenné.

Vannak a problémák a Realnál, de tavaly nálunk is voltak, és mégis tudjuk mi lett a vége, nem kell még őket temetni.
Bár szvsz nehezebb lesz pl. ezt a Rolando esetet rendezni. Jelenleg nincs olyan ikon a csapatuknál, mint nálunk Xavi volt, aki ráadásul sok éven keresztül játszott együtt LE-vel. Nem tudom, ki rendezhetné a problémákat az öltözőben. Ramos? Nyár elején még az ő helyzete sem tűnt stabilnak, nem hinném, hogy olyan szava lenen a csapaton belül, mint nálunk Xavinak.

Egyébként nem helyeslem Ronaldo hozzáállását, de valahol megértem, hogy elege van. Elküldték Ancelottit, pedig a játékosok támogatták, most meg az idegen test Bale-re akarják építeni a csapatot.
A walesi eladásával most egy csomó kellemetlenségtől megszabadulhattak volna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.25. 20:17:02

igazából tudja jól, hogy durroghat, kitenni úgysem fogják a keretből. idén megdönt minden gólrekordot a realban, nyáron meg úgyis lelép NYCbe celebkedni pár évre és ennyi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.25. 20:02:35

Ronci elégedetlen, ez jó hír számunkra. :D Carlo elküldésével CR nem értett egyet és gondolom (ezért) Benitezt sem szívleli túlzottan. Mindenesetre én örülök, hogy belső konfliktusok vannak náluk. :twisted:
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 19:42:53

Fogalmam sincs én csak a túloldalt találtam és áthoztam ide. Amúgy teljesen adom amit írtál. Mindig az van amit az edző mond, legyen szó bárkiröl.
Viszont a meccs után feltett az instára egy "Ancelottis" képet. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.25. 19:33:22

Nero. írta:
A MARCA szerint kezdődnek a problémák a Real Madridnál. A legfőbb talán Cristiano Ronaldo helyzete, a portugál közel sincs megelégedve Benítez ötleteivel, véleménye szerint Bale "10-es" poszton való játszatása jelentősen hat az ő teljesítményére is. Ellenben Benítez tudja, hogy Bale helye a bal oldalon van, de azt meg Ronaldo nem akarja feladni. Vasárnap Jesé mellett kellett volna szerepelni a csatár pozícióban, de percekkel később már a bal oldalon tűnt fel, az edző utasításai ellenére.
Hajrá Cristiano! Ne hagyd magad! :lol: :lol:
Ezt most így lenyilatkozta, vagy úgy tudja a sajtó?

Ha ezt így kimondta, akkor azzal a lendülettel tenném le a B csapatba gondolkodni. Lehet nem egyet érteni az edzővel meg bármivel, de ezt sajtón keresztül kiteregetni az egyik legundorítóbb dolog a szememben. Az öltöző az szent és sérthetetlen, onnan még az se szivároghat ki, ha valaki fingik....Egyet azért nem szabad elfelejteni, hogy Ronaldo nem a RM, s ugyanazt tudom mondani mint, amikor jöttek olyan pletykák, hogy Messi összerúgta a port LE-vel. A suszter maradjon a kaptafánál és ne azzal foglalkozzon, hogy éppen hova teszik. Ha nem tetszik, akkor menjen el, vagy üljön le férfi módjára megbeszélni az edzővel, nem sajtón keresztül üzenni. Egy gyáva, gerinctelen cselekedet és ez bárkire igaz. Messitől, Ronaldon keresztül Kis Pistáig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.25. 15:02:58

Bale 10-es .... #-o =D> Bocsi, nem akarok szemetelni, de kiömlött. :mrgreen:
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 13:12:12

A MARCA szerint kezdődnek a problémák a Real Madridnál. A legfőbb talán Cristiano Ronaldo helyzete, a portugál közel sincs megelégedve Benítez ötleteivel, véleménye szerint Bale "10-es" poszton való játszatása jelentősen hat az ő teljesítményére is. Ellenben Benítez tudja, hogy Bale helye a bal oldalon van, de azt meg Ronaldo nem akarja feladni. Vasárnap Jesé mellett kellett volna szerepelni a csatár pozícióban, de percekkel később már a bal oldalon tűnt fel, az edző utasításai ellenére.
Hajrá Cristiano! Ne hagyd magad! :lol: :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.24. 23:07:38

Chino írta:
Én sem nagyon értettem miért rúgták ki az olaszt. A játékosok állítólag kedvelték, játszatta Bale-t, nyertek vele egy Bl-t és nem is nyomatott rossz focit.
Az a legszebb az egészben, h Perez se tudja, miért menesztette Carlot. Ráadásul ezt le is nyilatkozza a médiának. Ezek után melyik komolyabb edző fog odamenni a Realhoz.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.24. 22:53:17

Én Benitezt még nem írnám le, főleg hogy mindössze egy tétmeccsen vannak túl.
Én sem írom még le, arra is értettem, hogy az olasszal beljebb lennének, hogy megspórolhatták volna a kísérletezési időt, ami általában hozzátartozik egy új edző jöveteléhez. Ez megvolt LE-nél, bár nála végül belefért, mondjuk a bajnokságban elég szűkösen.
Viszont, ha odavisznek valakit, akinek nincs akkora marketingje valamelyik sztárnak/sztároknak kell pihizni egy sokkal kisebb név miatt, ami nem megengedhető. Nem véletlen, hogy nyomultak Vidal-ra, mert kellett posztra valaki, amikor pedig az a hajó elment egész másfelé kalandoztak.
Ez a baj, Perez nem tanul a hibáiból. Egyszer erre már ráfaragott, akkor Makelele lett beáldozva a sztárokért, azóta sem volt annyira jó vkp-jük.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.24. 22:13:21

LG írta:
Ancelotti is nagyon jó csapatot hozott össze, bár voltak az olasznak hibái, ha hagyták volna tovább dolgozni, most szvsz beljebb lennének, mint Benitezzel. De nagyon úgy tűnt, hogy az a munkájába is beleszólt Perez, ami sosem szerencsés.
Én sem nagyon értettem miért rúgták ki az olaszt. A játékosok állítólag kedvelték, játszatta Bale-t, nyertek vele egy Bl-t és nem is nyomatott rossz focit. Azért a Mou-csapat hiába lőtt egy rakat gólt a játékuk közel sem volt olyan "szép", mint az olasz alatt. Nem azt mondom, hogy favágás volt, de az inkább eredményfoci volt. Capello is abba bukott bele. Másrészt az sem véletlen, hogy pont a portugál regnálása alatt lett a két csapatból ellenfél helyett ellenség. Én Benitezt még nem írnám le, főleg hogy mindössze egy tétmeccsen vannak túl.

LG írta:Igen, de mi arra akartunk rávilágítani, hogy ez dolog kölcsönös, nemcsak Rakitic tud hasznosabb lenni B. mellett, hanem fordítva is igaz.

Modriccsékkal még egy jó vkp mellett sem lenne szvsz olyan stabil a középpályájuk, mint nekünk, bár kreativitásban előttük járnának. Azzal eddig sem volt gondjuk.
Viszont, ha odavisznek valakit, akinek nincs akkora marketingje valamelyik sztárnak/sztároknak kell pihizni egy sokkal kisebb név miatt, ami nem megengedhető. Nem véletlen, hogy nyomultak Vidal-ra, mert kellett posztra valaki, amikor pedig az a hajó elment egész másfelé kalandoztak.
Forca Barca!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.24. 21:56:05

Azért a Mou-korszakot összességében szerintem nem a szép játék jellemezte, bármennyire is nyert egy bajnokságot, és abban az évben rúgtak egy szekér gólt. Plusz a klub imidzsének sem tett jót, folyamatosan ment a szájkaraté, és azokban az időkben a klasszikusok is - sok esetben - pankrációra hasonlítottak, nem futballra. Ehhez még hozzájön, a brand is, ami folyamatosan azt sugallja, hogy a Real egy különleges, mindenki felett álló klub, amihez ugye e BL-győzelem is kell, Mou pedig ilyen téren megbukott.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.24. 21:27:16

kanty írta:Amiket Bob leír azok egy más csapatnál meg is állnák a helyüket. De Real Madridról van szó. Nyerni kell és jól játszva, sztárokat játszatva kell mindezt megtenni. Brandról, világmárkáról van szó, nem megengedett, elfogadott, hogy a Mourinho-féle bekkelős, hentes focival nyomuljanak.
Szerintem meg Mourinhoval nagyon jó focit játszottak, főleg 11/12-es szezonban, ahogy Bob is mondta, a statisztikáik is magukért beszélnek. És abban is Bobnak adok igazat, hogy még ellenünk is támadólag léptek fel később, néha épp erre faragtak rá. Harmadszorra abban is egyet értek Bobbal, hogy a 11/12-es Real jobb volt 13/14-es BL győztes gárdánál is.
Az utolsó éve viszont elég gyalázatosra sikeredett a portugálnak, ez tény, de akkor már ugye megromlott a viszonya Perezzel, Casillas-szal, meg még sok mindenkivel.
Szóval megértem, hogy mindenkinek jobb volt akkor a váltás.

Ancelotti is nagyon jó csapatot hozott össze, bár voltak az olasznak hibái, ha hagyták volna tovább dolgozni, most szvsz beljebb lennének, mint Benitezzel. De nagyon úgy tűnt, hogy az a munkájába is beleszólt Perez, ami sosem szerencsés.

Benitezt pedig nem tartom olyan karakteres edzőnek, mint a feljebb említett kettőt, őt tudja közülük leginkább befolyásolni Perez.
Ugyanezt írtam én is, ha figyemesen olvassátok.
Busquets nélkül Rakitic se lenne ilyen hasznos, hiába ütközik, egyedül meg lenne lőve.
Modric meg fizikálisan gyengébb, ez tény. De ha lenne mögötte valaki, akkor már könnyebb dolga lenne, hiába kisebb.
Igen, de mi arra akartunk rávilágítani, hogy ez dolog kölcsönös, nemcsak Rakitic tud hasznosabb lenni B. mellett, hanem fordítva is igaz.

Modriccsékkal még egy jó vkp mellett sem lenne szvsz olyan stabil a középpályájuk, mint nekünk, bár kreativitásban előttük járnának. Azzal eddig sem volt gondjuk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.24. 20:05:29

Hát...Láttam én már karón varjút. Ezekből a képekből lesz 2 nap múlva mezcsókolgatós kép. :lol:

Ilyen mentalitású és stílusú játékost egyhamar nem találnának, ráadásul nincs is igazán klasszikus csatárjuk. Világi hülyék ha eladják. Mondjuk mindig van az a pénz, amiért ellehet valakit engedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.08.24. 23:04:10-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.24. 20:02:07

Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.24. 19:46:18

kanty írta:Amiket Bob leír azok egy más csapatnál meg is állnák a helyüket. De Real Madridról van szó. Nyerni kell és jól játszva, sztárokat játszatva kell mindezt megtenni. Brandról, világmárkáról van szó, nem megengedett, elfogadott, hogy a Mourinho-féle bekkelős, hentes focival nyomuljanak.
Ezekkel a kifejezésekkel múltkor már leírtam miért nem értek egyet, nem részletezem. Maradjunk annyiban, hogy a vége felé ellenünk is más taktikán voltak és alapból rekord pont és rekord gól alatta. De akkor végül is, amit leírtál az egyezik azzal, hogy a RM legnagyobb ellenfele saját maga. A játszatás, márka stb kifejezések.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.24. 19:23:00

Amiket Bob leír azok egy más csapatnál meg is állnák a helyüket. De Real Madridról van szó. Nyerni kell és jól játszva, sztárokat játszatva kell mindezt megtenni. Brandról, világmárkáról van szó, nem megengedett, elfogadott, hogy a Mourinho-féle bekkelős, hentes focival nyomuljanak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése