Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.27. 18:44:02

Direkt nem akartam linkelni...Szerintem fölösleges háborút kirobbantani. A mi fiaink sem angyalok, ezt az utóbbi pár meccsen észrevehettük...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.09.27. 18:39:38


Sunyi görény :x
Komolyan én már nem tudok mit mondani róla.
Ha nem az van amit őkelme szeretne akkor megy a balhé? :roll: :roll:
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.27. 18:32:57

Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 19:21:58

B. Tamás írta:Nem akarok beleszállni a vitába, csak két dolog szúrta a szemem.

Del Horno azzal a mozdulattal labdát akarta elvinni? Ugyanmár... Piros.

Motta esete érdekesebb, mert Busquets rájátszott, 99%-ban, de azért ne nevezzük már normálisnak azt, ha az ellenfél keze a nyakunknál vagy az arcunkban van. Ez nem normális.
Abszolút adom. Del Horno :arrow: a lejjebb linkelt video 2:15-től. Akit az sem győz meg...
Busquets :arrow: egyértelmű szabálytalanság volt ellene, amire utána csúnyán rájátszott és talán ezért lett piros, mert szerintem csak sárga lapot érdemelt volna Motta (de ahogy azt már valaki korábban említette volt neki 1 sárgája, így aztán mindegy...)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.09.26. 19:16:37

Nem akarok beleszállni a vitába, csak két dolog szúrta a szemem.

Del Horno azzal a mozdulattal labdát akarta elvinni? Ugyanmár... Piros.

Motta esete érdekesebb, mert Busquets rájátszott, 99%-ban, de azért ne nevezzük már normálisnak azt, ha az ellenfél keze a nyakunknál vagy az arcunkban van. Ez nem normális.
.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 19:13:55

Blanco mark jobban tenné, ha olvasna privát üzenetet, és vagy leírja a véleményét érvekkel, vagy semmit nem ír le.

ALEX DP pedig elfelejti a káromkodást.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 19:02:49

LG írta: Nagy lendülettel érkezett, nem tudott megállni, de lassított. Meg azért Messit se értem, h miért ugrott neki?
Igazából csak annyit kéne megnézned a videón, hogy milyen módon érkezik Del Horno, hol van a labda és hogy tartja a lábát Messi felé. Ha Messi nem ugrik fel, akkor valószínűleg komolyan lesérül...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.26. 18:59:44

LG írta: Már ne is haragudjál, de ez hol ütő, vagy csapó mozdulat neked? Nem láttál még olyat fociban, h akinél van a labda kiteszi a kezét, h tudja hol az ellenfél? Pedig elég gyakran előfordul, ez történt itt is, ezért nem szoktak sárgát adni.

Miért milyen mozdulat? pacsizó?ölelő? :shock:
Igen,ki szokták tenni,de nem fejmagasságban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:58:17

Ja, nem tudott megállni. Ezért Messit használta ütközőnek. Ezt így is lehet nézni, csak akkor az emberben felmerül a kérdés, miért a labda mellett egy méterrel sprintelt el izomból?

Messi látta, hogy érkezik felé, és amikor az emberbe ilyen sebességgel érkeznek, akkor nem tanácsos lábbal a földön maradni. De azt gondolnám, hogy legalább ez teljesen evidens. :roll:

Én úgyérzem hogy itt most csak erőlködsz, lehet h birod Mourinhot, hogy érik itt igazságtalan vádak, de ezek mind tiszta piroslapok voltak, kardoskodhatsz akármeddig. Itt vannak a videok, magad raktad be. Mintha beemelném ide Xavi tegnapi gólját és azt állítanám hogy azt ott Guti rúgta be.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.09.26. 18:57:34

lassan ott tartunk, h műgirnyónak igaza van, és tényleg rendre pofátlanul elcsalják a meccseket a Barcának ellene... hagyjuk már LG, annyira látszik, h elvakultan kedveled a luzitán senkiházit... Pepet se kedvelem, mielőtt ezzel jönnél...

veled az a nagy baj, h csak végletekben gondolkodsz: vkit vagy utálsz, vagy imádsz, akit utálsz, az csinálhat bármit, akkor se fogod elismerni, akit imádsz, az meg kis túlzással embert is ölhet, akkor is védeni fogod...
természetesen ezt nem fogod úgyse elismerni...

szerk: ez szép, Messi nekiugrott? :D :D :D
inkább védekező pózt vett fel, ezen látszik a reflexmozdulat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.09.26. 18:59:17-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 18:54:51

Andris írta:LG :D :D :D
Azt a másodikat mégis hogy gondolod sárgának??????

ott gurul a labda del horno mellett el, lekezelheti, megszerezheti, kirúghatja, ő meg elfut mellette és szabályosan felökleli Messit.
Ez nem az a típusú szabálytalanság, amikor a szándék kérdőjeles. Jó hogy nem fogta meg kézzel a labdát hogy aztán nyugodtan vághassa taccsra Messit.

Arról nem is beszélve, amit Motta csinált. Ilyenért a világ minden pályáján mindenkit kiállítanak, attól függetlenül hogy amúgy semmi nem történik.
Nagy lendülettel érkezett, nem tudott megállni, de lassított. Meg azért Messit se értem, h miért ugrott neki?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:52:55

LG, mit nézel? Komolyan nemértelek.

lent volt a keze a teste mellett, majd felemelte, hátranyúlt és beletenyerelt Sergi nyakába-arcába.
Még ha legyet akart elhesegetni, akkor is piroslap, mert véletlen elérte az arcát egy egyértelműen hátranyúló mozdulattal.
Ez tényleg olyan, mint a les szabály. Van és kész, nem szabad csinálni. Lesen sem direkt állnak a játékosok mindig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:52:36

bence-barca írta:Kicsit aggódok Classico miatt, mert ennek a Realnak nagyon jól össze van rakva a védelme( itt nem a vereségtől félek, hanem h nehezen fogunk gólt lőni). 6 meccs/1 gól és az az 1 gól is pontrúgásból született. Igazából van egy olyan érzésem, h amikor a Real botlani fog, nem kikapni fognak, hanem döntetlenezni, ahogy eddig is volt. Kevés csapat fogja áttörni ezt a védelmet :?
Erről csak annyit, hogy az újonc Sociedad kb. 4-5 alkalommal lenullázta ezt a "betonvédelmet". Más kérdés, hogy a legnagyobb ziccereiket is kihagyták.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 18:49:32

csababarca írta:
LG írta: http://www.youtube.com/watch?v=fwfZwdP66og Azért nem túlozzunk :lol:
Ezért Sergio barátunknak járt volna a lap, maradjunk annyiban

Szabály az szabály,ezen kár vitázni. Tett egy ütő( csapó) mozdulatot Busi felé,és hozzá is ért. Ez lap. Lehet nem volt akkora,de hátranyúlt,ez lap.
Már ne is haragudjál, de ez hol ütő, vagy csapó mozdulat neked? Nem láttál még olyat fociban, h akinél van a labda kiteszi a kezét, h tudja hol az ellenfél? Pedig elég gyakran előfordul, ez történt itt is, ezért nem szoktak sárgát adni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:49:22

LG :D :D :D
Azt a másodikat mégis hogy gondolod sárgának??????

ott gurul a labda del horno mellett el, lekezelheti, megszerezheti, kirúghatja, ő meg elfut mellette és szabályosan felökleli Messit.
Ez nem az a típusú szabálytalanság, amikor a szándék kérdőjeles. Jó hogy nem fogta meg kézzel a labdát hogy aztán nyugodtan vághassa taccsra Messit.

Arról nem is beszélve, amit Motta csinált. Ilyenért a világ minden pályáján mindenkit kiállítanak, attól függetlenül hogy amúgy semmi nem történik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.09.26. 18:50:11-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.26. 18:46:07

LG írta: http://www.youtube.com/watch?v=fwfZwdP66og Azért nem túlozzunk :lol:
Ezért Sergio barátunknak járt volna a lap, maradjunk annyiban

Szabály az szabály,ezen kár vitázni. Tett egy ütő( csapó) mozdulatot Busi felé,és hozzá is ért. Ez lap. Lehet nem volt akkora,de hátranyúlt,ez lap.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 18:42:28

csababarca írta:
bence-barca írta:Drogbáét nem láttam, abban nem tudok állást foglalni, Del Hornoét is csak videón láttam, nálam a narancssárgás, de nem piros. MOtta: nem volt piros, de mit utána csinált Busival, h szinte "fojtogatta" amiatt bizony több meccsre is ellehetett volna meszelni :roll:

Motta tett egy ütőmozdulatot Busi felé,ez mindenhol sárga,esetenként piros. Az hogy sárgát vagy pirosat kapott volna,olyan szempontból mindegy,hogy már volt neki egy előtte,tehát a végeredmény mindkét lapnál ugyanaz-> Motta out.

Del Horna esete meg abból a szempontból érdekes,hogy talán az a becsúszás csak sárgás,de előtt e meg úgy térden talpalta Messit,hogy csoda,hogy nem sérült le hónapokra. Ott meg nem kapott semmit.

El kéne gondolkodni Mou-nak,hogy a fociban nem henteseket kéne kiképeznie,hanem labdarúgókat,akkor nem lennének ilyen esetek.
http://www.youtube.com/watch?v=fwfZwdP66og Azért nem túlozzunk :lol:
Ezért Sergio barátunknak járt volna a lap, maradjunk annyiban
http://www.youtube.com/watch?v=0QfSNFsY18w
Ez sztem sárga.
Droga esetéről 2005-ben meg nem találtam semmit, csak fasságokat dobott ki a retek jutub, de az semmikép nem volt jogos kiállítás.
Ha mondanom kéne, még Messié amire rá lehet fogni, de nálam az is sárga.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.26. 18:26:55

bence-barca írta:Drogbáét nem láttam, abban nem tudok állást foglalni, Del Hornoét is csak videón láttam, nálam a narancssárgás, de nem piros. MOtta: nem volt piros, de mit utána csinált Busival, h szinte "fojtogatta" amiatt bizony több meccsre is ellehetett volna meszelni :roll:

Motta tett egy ütőmozdulatot Busi felé,ez mindenhol sárga,esetenként piros. Az hogy sárgát vagy pirosat kapott volna,olyan szempontból mindegy,hogy már volt neki egy előtte,tehát a végeredmény mindkét lapnál ugyanaz-> Motta out.

Del Horna esete meg abból a szempontból érdekes,hogy talán az a becsúszás csak sárgás,de előtt e meg úgy térden talpalta Messit,hogy csoda,hogy nem sérült le hónapokra. Ott meg nem kapott semmit.

El kéne gondolkodni Mou-nak,hogy a fociban nem henteseket kéne kiképeznie,hanem labdarúgókat,akkor nem lennének ilyen esetek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:20:51

Drogbáét nem láttam, abban nem tudok állást foglalni, Del Hornoét is csak videón láttam, nálam a narancssárgás, de nem piros. MOtta: nem volt piros, de mit utána csinált Busival, h szinte "fojtogatta" amiatt bizony több meccsre is ellehetett volna meszelni :roll:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.26. 18:14:11

bence-barca írta:Kicsit aggódok Classico miatt, mert ennek a Realnak nagyon jól össze van rakva a védelme( itt nem a vereségtől félek, hanem h nehezen fogunk gólt lőni). 6 meccs/1 gól és az az 1 gól is pontrúgásból született. Igazából van egy olyan érzésem, h amikor a Real botlani fog, nem kikapni fognak, hanem döntetlenezni, ahogy eddig is volt. Kevés csapat fogja áttörni ezt a védelmet :?
Azért még várjuk meg, mi lesz ezzel a védelemmel, ha nem a kiesőjelöltek egyikével találkoznak éppen...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.09.26. 18:07:00

LG írta:
Tivornya írta:..."csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén"

nem hinném,h 4x is Mottát állították ki a Barca ellen...fizikailag is lehetetlenség :lol:
volt egy Del Horno...volt egy Drogba és volt egy...ö...ö...passz, nem emlékszem a 4. jogtalanul kiállított játékosra :(
Én sem emlékszem a 4-re, de azérz maradjunk annyiban, h ez a 3 bőven vitatható volt.
Del Hornoé teljesen jogos volt. Drogbát viszont nem kellett volna talán kiállítani, bár az is indokoltabb volt, mint Mottáé. Ez a 4 helyett maximum 2-2,5. még csak 3 sem.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.26. 18:06:59

Kicsit aggódok Classico miatt, mert ennek a Realnak nagyon jól össze van rakva a védelme( itt nem a vereségtől félek, hanem h nehezen fogunk gólt lőni). 6 meccs/1 gól és az az 1 gól is pontrúgásból született. Igazából van egy olyan érzésem, h amikor a Real botlani fog, nem kikapni fognak, hanem döntetlenezni, ahogy eddig is volt. Kevés csapat fogja áttörni ezt a védelmet :?
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.09.26. 18:01:34

úgy tudom, h az összes kiállítás jogtalan volt, nem csak a Barca-elleni meccseken :lol:
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.26. 17:58:09

LG írta: Én sem emlékszem a 4-re, de azérz maradjunk annyiban, h ez a 3 bőven vitatható volt.
Motta biztos annyira jogtalan vt h kettőt ér
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.26. 17:53:57

Tivornya írta:..."csapatom négyszer is tíz emberrel maradt a végén"

nem hinném,h 4x is Mottát állították ki a Barca ellen...fizikailag is lehetetlenség :lol:
volt egy Del Horno...volt egy Drogba és volt egy...ö...ö...passz, nem emlékszem a 4. jogtalanul kiállított játékosra :(
Én sem emlékszem a 4-re, de azérz maradjunk annyiban, h ez a 3 bőven vitatható volt.
Válasz küldése