Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.01.10. 17:20:44

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... m-2059378/

Jézusom.. ekkora lámát mint ez a murinyó. komolyan... kár hogy nem veszi észre magát. a videot elnézve mikor a kezét felfele emelgeti? hát én nem igy szoktam integetni..
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.10. 16:44:34

Barcaforever írta:...
Mélységesen egyetértek.
Köze nincs a szerencséhez.
Ugyanakkor folyton folyvást bebizonyosodik, hogy a bajnokságot egyszerűbb lenne eldönteni két Clássicoval.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.01.10. 16:35:11

Elég sokan kicsit irreálisan látják azért a dolgokat a Madriddal kapcsolatban.Úgy látom sok ember, ezzel a szerencse faktor, mákolás, szerencsések jelzőkkel látják el a Madridot.Ez azért elég vicces.

Érdekes, mikor mi továbbmentünk a Chelsea ellen vagy megnyertük a Szuperkupát sehol se láttam a fórumon a szerencse szót.

Most aki megmagyarázza nekem, h "szerencsével" rúgott 4 gólt otthon a Madrid, azt felállva megtapsolom.Ronaldo meg nem csinál semmit, megint véletlenül 3x belebotlott a labdába, mert majd megint olvasható lesz biztos, h mindig kis csapatok ellen vitézkedik.És akkor mi van?Nekünk is lehetett volna 4-4 gólt rúgni a Herculesnek vagy a Mallorcának mégse tettük.

Arról meg nem is beszélve, h a Madrid már tavaly is rengetegszer nyert hátrányból, nah és ők ezekután bemákolják a meccseket ( ez nevetséges :wink: ) , mikor mi már akkor blokkolunk ha nem nincs gól 30 percen belül vagy vki kiegyenlít.

Persze mindenki azt ír, amit akar, de jó lenne ha reálisan nézné sok ember a Madridot, mert kérdezem tőlük, h ti tényleg elhiszitek, h a Madrid szerencsével rúg meccsenként 3-4 gólt? :twisted: :lol:
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.01.10. 16:23:23

mourinho egy beteges pozőr, nem képes elviselni, hogy a játékosai arassák le a babérokat, neki okvetlen oda kell tenni magát valami baromsággal, hogy rá figyeljenek, vele foglalkozzanak!!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.01.10. 16:22:59

ab1daL írta:
barca2010 írta:Most néztem utána, hogy a Spanyol kupa döntő április 20.-án lesz! Ez azért érdekes, mert ha összejön a Barca-Real döntő, márpedig nagy esély van rá, akkor 3-4 napon belül két Classico is lehet! Bajnoki április 17, kupadöntő április 20.
És melyik stadionban lesz a kupa döntő?
Nem tudom, hogy komolyan kérdezed-e, vagy tudod a választ; de valamilyen oknál fogva idén is a Camp Nouban lesz a döntő (ilyenre már volt mondjuk példa), úgyhogy ott a helyünk...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.01.10. 16:06:39

zsírosdeszka írta:
Most néztem utána, hogy a Spanyol kupa döntő április 20.-án lesz! Ez azért érdekes, mert ha összejön a Barca-Real döntő, márpedig nagy esély van rá, akkor 3-4 napon belül két Classico is lehet! Bajnoki április 17, kupadöntő április 20.
Megvan rá az esély. Meg ha a BL elődöntőjébe jutna a két csapat, akkor meg még 2-szer...:D. csak vicc volt...
Lehet Te viccnek szántad, de nagyon könnyen előfordulhat. Bár sztem a Madrid nem fogja a terhelést bírni a kupában, mert 2 bomba erős ellenfele lesz, de viszont a Bl-ben, ha lesz egy ilyen fajta szerencse faktor, akkor még össze is sorsolhatják a 2 csapatot. Bár sztem nem lenne jó 4 egymás utáni klasszikó. Bár, ha 4x nyernénk nem lenne rossz, de azért a jóból is megárt a sok. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.01.10. 16:05:45

barca2010 írta:Most néztem utána, hogy a Spanyol kupa döntő április 20.-án lesz! Ez azért érdekes, mert ha összejön a Barca-Real döntő, márpedig nagy esély van rá, akkor 3-4 napon belül két Classico is lehet! Bajnoki április 17, kupadöntő április 20.
És melyik stadionban lesz a kupa döntő?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2011.01.10. 15:50:26

Most néztem utána, hogy a Spanyol kupa döntő április 20.-án lesz! Ez azért érdekes, mert ha összejön a Barca-Real döntő, márpedig nagy esély van rá, akkor 3-4 napon belül két Classico is lehet! Bajnoki április 17, kupadöntő április 20.
Megvan rá az esély. Meg ha a BL elődöntőjébe jutna a két csapat, akkor meg még 2-szer...:D. csak vicc volt...
"A XX. század legjobb csapata"
De las glorias deportivas, que campean por Espańa
va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empańa.
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.10. 13:58:35

Most néztem utána, hogy a Spanyol kupa döntő április 20.-án lesz! Ez azért érdekes, mert ha összejön a Barca-Real döntő, márpedig nagy esély van rá, akkor 3-4 napon belül két Classico is lehet! Bajnoki április 17, kupadöntő április 20.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.01.10. 13:57:32

Csak az zavar hogy mi lőttük a legtöbb gólt a bajnokságban, mi kaptuk a legkevesebb gólt a bajnokságban a legtöbb assziszt is a miénk, mi focizunk a legszebben erre mindig a végén behúzzák valahogy ezeket a meccseket....Egy ilyen kontrázó csapat nem létezik h bajnokságot nyerjen sehol más országban......Remélem a sors elveszi majd tőlük amit most még odaad!! NEM VESZEKEDÉS GERJESZTÉSEKÉPP MONDOM!!

Visca El Barca!! :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.10. 13:08:58

mindorokke_barca írta:daffy, ugyebár a Madrid otthon játszott. Nem hiszem, hogy Mourinho fiának nem volt máshol hely. Naívak azért ne legyünk, hogy éppen a Villareal kispadja mögé tudta már csak ültetni. :) Lehet, neki integetett, de az nem volt véletlen, hogy éppen ott volt a fia.
nézd,ez a hivatalos álláspont. a pad mögötti kopasz úriemberekben magas sem véltem felfedezni gyermeki orcát :D
biztos örökbefogadott valakit a sittről. provokált? lehet. kapott érte egy palack innivalót. nem hiszem hogy a két ember közül(mou-italosztó) bármelyik is súlyosabb bűnt követett volna el. ha büntetés, akkor mindkettő,de szerintem ezt lerendezték egymás között,amint azt mourinho arckifejezése is jelezte az eset után
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.01.10. 13:06:18

daffy, ugyebár a Madrid otthon játszott. Nem hiszem, hogy Mourinho fiának nem volt máshol hely. Naívak azért ne legyünk, hogy éppen a Villareal kispadja mögé tudta már csak ültetni. :) Lehet, hogy neki integetett, de az nem volt véletlen, hogy éppen ott volt a fia.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.10. 12:58:43

zsuni írta:---
Egyébként az ellenfelek sok helyzetéért az a felelős, hogy hónapok óta nem játszott együtt a védelem.
nem az általad is említett középpálya? 2 a 4 ellen... ezt nem értem meg soha. ha rendesen szűrünk,akkor nem kapunk gólt. írtad,hogy 4-3-3ban stabil volt a kp,de felállt védelem ellen... ezt nem értem. mou taktikájának az alapja ugye a védekezés. akkor a kp-n miért nem akarjuk megfogni az ellent? inkább "feladjuk" a kp-t a védekezésnél és kockáztatjuk a gólt,mintsem hogy stabilan uraljuk a kp-t és majdcsak beverünk egyet a kaka/dm-cr-benzema trióval? ez nem vall mourinhora. vagy én vagyok idióta

szerk:
Ilúvatar! a fia ült a kispad mögött,neki csápolt. a villarrealos pad meg is hívta mou-t egy italra egyből...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.10. 12:57:41

Köszi, mert én is időben rájöttem hogy hogy kell rákeresni a Youtube -ra...

Hát tényleg vérlázító vadparaszt. Nem tudom mit lehet szeretni benne, nincs benne semmiféle tisztelet másik csapat iránt.
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.01.10. 12:56:01

Ilúvatar írta:
Jason írta:Tegnap a nagy Mou újraelőadta magátt,azzal hogy provokálta a Villareal menedzsmentjét az idióta viselkedésével.Sztem egyszer még nagyon kézz alá fogják venni, ha nem változtatt ezen a "kötekedő" viselkedésén.
Van valami videó erről? Mert nem láttam.
http://www.youtube.com/results?search_q ... rreal&aq=f
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.10. 12:54:05

Jason írta:Tegnap a nagy Mou újraelőadta magátt,azzal hogy provokálta a Villareal menedzsmentjét az idióta viselkedésével.Sztem egyszer még nagyon kézz alá fogják venni, ha nem változtatt ezen a "kötekedő" viselkedésén.
Van valami videó erről? Mert nem láttam.
KépKép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.10. 12:53:25

ezzel nem értek egyet,lásd: bl,bajnokság,játék képe...
ez a csapat teljességgel sansztalan. hatalmas mázlival nyerhet bajnokságot vagy bl-t. igazad van,ronaldo egy állat,de láthattuk nem egyszer,hogy őt is ki lehet kapcsolni. én a legnagyobb hibát a felállásban és a teszetoszaságban látom. 2 posztról hiányolok még embert(jh,kp),addig azt mondom,hogy nem nyerhetünk. értem,hogy mi a mondandód lényege,de eddig minden az én igazamat támasztja alá(természetesen elnézést kérek,ha nyerünk vmi-t).
tegnap láttuk,hogy milyen korlátai vannak a csapatnak. amíg egy villarreal 30 perci le tudja focizni a madridot,addig nem állunk jól. egy raklapnyi lehetőséget adunk meccsenként az ellenfélnek,hogy gólt lőjjön,a spanyol liga szégyene,hogy ezeket nem használják ki,viszont a bl így égő lehet(még a lyon ellen is akár)
a Madrid játéka is az összeszokotságon alapul. A középpályát ezzel a taktikával soha nem fogja uralni a cspat, lehet 2 Essien is ott. 2en vannak általában 4 játékossal szemben. A támadóközépnek vissza le kell támadnia, esetleg ugy mehet,de ezt DiMaria-n kivül senki sem teszi meg. Láttuk a Milan ellen, hogy ugyanezek a játékosok 4-3-3ban mennyire uralták a közepét a játéktérnek, viszont akkor meg felállt védelem ellen kellett menni, amihez szintén az kell, hogy érezzék egymást a játékosok.
Csírájában megvan már minden ami kell a győzelemhez, csak hagyni kell ezt a csapatot összeérni. lsd tegnap 1. gól.
Egyébként az ellenfelek sok helyzetéért az a felelős, hogy hónapok óta nem játszott együtt a védelem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.01.10. 12:51:49

ronaldinho89 írta:Én csak azt nem értem mikor valaki olyat állít hogy Messi-függő Barca, meg Messi sehol nem lenne Xavi-Ini nélkül + ! Messi nélkül a Barca sem lenne sehol. Csak! Ki a ....-t érdekel hogy mi lenne ha nem lenne? Van és kész. Szerintem aki erre gondol hogy ha nem lenne pl Messi, akkor csak azért állítja mivel irigy hogy ilyen jol megy a szekér a Barcának meg Messi-nek is. szoval szerintem felesleges azt hajtogatni hogy mi lenne ha nem lenne... mi lenne ha megnyerném a lottót.. kb ilyen szint..
Ezekre a piszkálódásokra csak annyit tudok reagálni, hogy Messi előtt is volt Barca.
Előtte volt Ronaldinho, Rivaldo stb....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2011.01.10. 12:36:10

Én csak azt nem értem mikor valaki olyat állít hogy Messi-függő Barca, meg Messi sehol nem lenne Xavi-Ini nélkül + ! Messi nélkül a Barca sem lenne sehol. Csak! Ki a ....-t érdekel hogy mi lenne ha nem lenne? Van és kész. Szerintem aki erre gondol hogy ha nem lenne pl Messi, akkor csak azért állítja mivel irigy hogy ilyen jol megy a szekér a Barcának meg Messi-nek is. szoval szerintem felesleges azt hajtogatni hogy mi lenne ha nem lenne... mi lenne ha megnyerném a lottót.. kb ilyen szint..
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.01.10. 12:33:11

Tegnap a nagy Mou újraelőadta magátt,azzal hogy provokálta a Villareal menedzsmentjét az idióta viselkedésével.Sztem egyszer még nagyon kézz alá fogják venni, ha nem változtatt ezen a "kötekedő" viselkedésén.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.10. 12:25:58

kurdt írta: daffy, ez teljesen így van; viszont tegnap felfigyeltem egy elég érdekes dologra: ugye a madridisták ősz óta (sőt, régebben, de ez most mindegy) előszeretettel dobálóznak azzal, hogy míg a Barça Messi-függő (illetve, hogy Leo sehol nem lenne Xavi és Iniesta nélkül; teljes ellentmondás...), addig a Real nem C. Ronaldo-függő. Namost én tegnap a Real meccsén arra lettem figyelmes, hogy C. Ronaldo első gólja után kiraktak egy statot, miszerint C. szerezte a csapat góljainak 48%-át (ez ugye a meccs további szakaszában csak nőtt), míg egy gyors házimatek kimutatta, hogy Messinél ugyanez az arán 29%, és szerintem ez számít...
mind2 csapatnak hiányozna az a százalékos arány...
a realban ez azt mutatja,hogy cé mennyivel a többiek felett jár. nem kell feltétlen a gólokra gondolni ilyenkor,elég megnézni a játék képét vagy a hozzáállást
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.01.10. 12:07:19

daffy írta:
Lionel85 írta:Azért a gólkirályi címre is nagy sansz van nálatok. :) Itt a csapat a fontos, ott az egyén. Nem rosszallásból mondom, de megnézném, mit művelne a Real CR nélkül. Van egy sanda gyanúm, de ez akkor derül ki, amikor nincs a pályán a gyerek.
nyilván minden csapatnak hiányozna a legjobbja...
daffy, ez teljesen így van; viszont tegnap felfigyeltem egy elég érdekes dologra: ugye a madridisták ősz óta (sőt, régebben, de ez most mindegy) előszeretettel dobálóznak azzal, hogy míg a Barça Messi-függő (illetve, hogy Leo sehol nem lenne Xavi és Iniesta nélkül; teljes ellentmondás...), addig a Real nem C. Ronaldo-függő. Namost én tegnap a Real meccsén arra lettem figyelmes, hogy C. Ronaldo első gólja után kiraktak egy statot, miszerint C. szerezte a csapat góljainak 48%-át (ez ugye a meccs további szakaszában csak nőtt), míg egy gyors házimatek kimutatta, hogy Messinél ugyanez az arán 29%, és szerintem ez számít...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.10. 10:46:05

Lionel85 írta:Azért a gólkirályi címre is nagy sansz van nálatok. :) Itt a csapat a fontos, ott az egyén. Nem rosszallásból mondom, de megnézném, mit művelne a Real CR nélkül. Van egy sanda gyanúm, de ez akkor derül ki, amikor nincs a pályán a gyerek.
nyilván minden csapatnak hiányozna a legjobbja...
szerintem meg nem kell ebbe a csapatba senki, max egy Fabregas, tegnap is az volt a gond, hogy Lass teljesen elveszettül játszott, és az elöl lévő 4esböl az égvilágon senki sem volt hajlandó védekezni. Én még azért bízok Gagoban, nem annyira ügyetlen és elveszett gyerek az, mint mindenki gondolja róla. 100milliot kidobni az ablakon csak ezért badarság, Benzema egyre jobban érzi az összjátékot, elkezdte vége-valahára meghúzni a váratlanokat, már csak a gól hiányzik tőle, de amig van egy vadállat Roanldo, aki mindig mindenhonnan veszélyes a kapura, valamint még 2 középpályás rajta kivül, nincs gond. Össze kell szokatni a srácokat, és amikor már mindenki ugy fogja érezni a másikat, mint Káká és Ronaldo, nem lesz itt gond. a Barca-t meg a világon a Realnak a legnehezebb megverni, ahhoz kell egy irtozatosan nagy szerencse, egy kirobbanó forma, valamint egy gyengébb motiválatlanabb Barcelona.
ezzel nem értek egyet,lásd: bl,bajnokság,játék képe...
ez a csapat teljességgel sansztalan. hatalmas mázlival nyerhet bajnokságot vagy bl-t. igazad van,ronaldo egy állat,de láthattuk nem egyszer,hogy őt is ki lehet kapcsolni. én a legnagyobb hibát a felállásban és a teszetoszaságban látom. 2 posztról hiányolok még embert(jh,kp),addig azt mondom,hogy nem nyerhetünk. értem,hogy mi a mondandód lényege,de eddig minden az én igazamat támasztja alá(természetesen elnézést kérek,ha nyerünk vmi-t).
tegnap láttuk,hogy milyen korlátai vannak a csapatnak. amíg egy villarreal 30 perci le tudja focizni a madridot,addig nem állunk jól. egy raklapnyi lehetőséget adunk meccsenként az ellenfélnek,hogy gólt lőjjön,a spanyol liga szégyene,hogy ezeket nem használják ki,viszont a bl így égő lehet(még a lyon ellen is akár)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.10. 09:59:51

daffy írta:a madrid nem érdemelt győzelmet,de egyénileg jobb volt. a bl lesz az értékmérő,nem a clásico,az értelmetlen vérengzés. ha a real a 4be lesz,már elégedett leszek.
Azért a gólkirályi címre is nagy sansz van nálatok. :) Itt a csapat a fontos, ott az egyén. Nem rosszallásból mondom, de megnézném, mit művelne a Real CR nélkül. Van egy sanda gyanúm, de ez akkor derül ki, amikor nincs a pályán a gyerek.

Egyébként előzetesen én sem vártam meglepetést, sokan írták, hogy most a Villarreal elkapja a Madridot, de én már akkor is tudtam, hogy ha nem a Madrigalban lesz a meccs, akkor nem sok esély van erre. Sokan most bosszankodnak (amit nem értek), pedig a hazai győzelem simán benne volt a pakliban!
Kép
Kép
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2011.01.10. 09:42:38

Én kb 2 percet láttam a meccsből, és pont akkor volt ez a gól. Már elsőre is lesnek tűnt, de most megnéztem az ismétlést, és Ronaldo a földön fekve valóban lesen volt. Ezen kívül még az ezt megelőző fejelni akaró játékos (talán Özil) helyzete is véleményes, de ahhoz nincs egyértelmű kameraállás.
DiMaria akart fejelni, ő szerintem nem volt lesen, de Ronaldo igaz, hogy lesen helyezkedett el, még sem volt egyértelmüen befújható lesnek. Nem tudom a szabály hogy fogalmaz pontosan, de elönye nem volt abból hogy ő elörébb volt (sőt).
ellenben ehhez add hozzá,hogy a védők közül valaki tuti hozzáér és akkor borul...ő nem drogba(neki ha levágnád a fejét,akkor is végigfutná a meccset,akár lábak nélkül is). ha hisztizik felmegy nála a pumpa,meggondolatlan,ellövöldöz mindent. nem hiányzik ez nekem. az évet lehozzuk így,bajnokság 2. hely. bl az első angol csapatig,kupa meglehet.
nyáron elmegy benzema,ha így folytatja és jön egy kezdő csatár+1 padozni. a kp-n megy el mindig a meccs. nem elég fordulékonyak,nem elég fürgék. lass pont ok,xabinak is elég ennyi,de amint írtam egy vadállat essien vagy egy ini/xavi/thiago hiányzik. akiben megvan a kreativitás,fejben és lábban is gyors. meggyőződésem,hogy a hiányzó kp a kulcs. az már csak hab lenne a tortán,ha a szélen maicon szántaná fel a pályát,mert elé elég egy "sima" kp is,úgyis mindenhol ott van. egy szó,mint száz: pereztől kellene egy 100as(maicon 35,kp 50,pados csatár 15+morata).
szerintem meg nem kell ebbe a csapatba senki, max egy Fabregas, tegnap is az volt a gond, hogy Lass teljesen elveszettül játszott, és az elöl lévő 4esböl az égvilágon senki sem volt hajlandó védekezni. Én még azért bízok Gagoban, nem annyira ügyetlen és elveszett gyerek az, mint mindenki gondolja róla. 100milliot kidobni az ablakon csak ezért badarság, Benzema egyre jobban érzi az összjátékot, elkezdte vége-valahára meghúzni a váratlanokat, már csak a gól hiányzik tőle, de amig van egy vadállat Roanldo, aki mindig mindenhonnan veszélyes a kapura, valamint még 2 középpályás rajta kivül, nincs gond. Össze kell szokatni a srácokat, és amikor már mindenki ugy fogja érezni a másikat, mint Káká és Ronaldo, nem lesz itt gond. a Barca-t meg a világon a Realnak a legnehezebb megverni, ahhoz kell egy irtozatosan nagy szerencse, egy kirobbanó forma, valamint egy gyengébb motiválatlanabb Barcelona.
Válasz küldése