Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 17:21:09

flori írta:1,Ne barátozzál itt,szerencsére nem vagyok az.

2,Nem pont erre a gondolatra utaltam.Volt egy hszed,amiben azt vitattad,hogy ez bizony megalázás volt.Nem fogja neked elismerni,de azt igen,hogy nyertetek.Többet ne várj.

Várom a CR-es interjúkat.
egyenlőre nyilatkozat tilalom van nálatok,úgyhogy egy darabig várhatsz :wink:
Abi & Tito
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.11.30. 17:20:43

flori, ha ennyire zavar, hogy Fecooo linkelget és kommentálja Mourinho nyilatkozatait egy alázás után, akkor tudod, van egy roppant egyszerű megoldás...

Ne ismerje el, tudja ő az igazságot. Sose kapott még így ki. Talán a legnagyobb veresége egy 3-0-s volt a Middlesborugh ellen.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.30. 17:20:37

Abidal a közönségnek mutatja az eredményt ahogy a közönség is a játékosok feléd, de ha Cuncinak mutatná sem érdekelne különösebben mert rászolgált a meccsen.

Ramos max 3 meccses eltiltást fog kapni, de ha figyelembe veszik, hogy szándékosan sérülést akart okozni akkor kaphat többet is. Ahogy oda ment és ahogy pillanatok alatt lökdösődébe kezdett gondolkodás nélkül teljesen nyilvánvaló, hogy nem volt észnél. Én 5 meccsre eltiltanám.

A mutatott játékunk teljesen lenyűgözött. Nem gondoltam volna hogy 2009 után még látok ilyen nagy arányú győzelmet. Egész egyszerűen esélyt nem adtak az ellenfélnek nem hogy a támadás építéshez de még szinte a labdaszerzéshez sem. Ez a meccs a 2009 klasszikusra emlékeztetett és a MU elleni BL döntőre, ahol nagyjából hasonlóan jól játszottunk és oktattuk az ellent.

Nagyon tetszik CÉ nyilatkozata amikor az Almería elleni 8-0-ra reagálva mondja hogy ők nem fognak 8 gólt kapni :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.11.30. 17:20:58-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.11.30. 17:17:54

1,Ne barátozzál itt,szerencsére nem vagyok az.

2,Nem pont erre a gondolatra utaltam.Volt egy hszed,amiben azt vitattad,hogy ez bizony megalázás volt.Nem fogja neked elismerni,de azt igen,hogy nyertetek.Többet ne várj.

Várom a CR-es interjúkat.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 17:14:01

flori írta:Meddig akarsz még ezen lovagolni Fecó?
Hiába idézed be 3x José nyilatkozatait...mit vársz tőle?Nyalja fényesre a Barca valagát,hajoljon meg,Guardiolahoz képest egy senki vagyok,csapataim meg sem érdemlik,hogy a stadion gyepére lépjenek?
Mindig túlzásba viszed,Mourinho és CR esetében is a dolgot.

Elismerte,hogy győzetetek, a jogosságát sem vitatja.José nem fog itt neked parádézni,nem olyan.Ez nem féltétlen az úriemberség hiányossága miatt van.
Egyik edző sem olyan ,mint Guardiola,hogy agyon dicséri az ellenfelet.
flori, a gond az, h megint nem sikerült megértened a lényeget...
mikor érdemelt győzelmet a NC-ban az Inter vele???
még a Chelsea-vel is csak egy döntetlent sikerült kihoznia...
ez a gond barátom, az olvasásértés hiánya...
hol írtam én olyat, h hiányolom az elismerést? lehetetlent nem kérek tőle, annyira hülye nem vagyok, h olyat várjak, amire alapból képtelen lenne...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.11.30. 17:13:22

szeretnék itt külön gratulálni annak a pár nyomorultnak, akik - mondjuk a zakón kívűl -, a viselkedésükkel is kentek egy jó nagy adag szrt a habfehér mezükre.
gondolok itt ramosra, akiről azt hittem, h kinőtte az ámokfutó korszakát, hát eddig tartott a bugi. találkozott egy olyan gyerekkel, aki egy más dimenzióban játszik mint ő és a barátai, egyből elgurult a gyógyszere és kikönyökölt belőle a hentesállat.
aztán ott volt karvajló, akinél mondjuk az időskori tehetetlenségbe beletörődni nem tudás számlájára írom a vaddisznóskodását, de ettől függetlenül szép volt az ő működése is.
és kiemelném még a noname arbeloát is, aki olyan mocskosan sunyin rúgdalta a földön fekvő messit, h "öröm" volt nézni. biztos így akart bekerülni a nagykönyvekbe, igaz, mással egyébként esélytelen lenne.
a zselézett portugál már szót sem érdemel, azt eddig is tudta róla mindenki, h egy hisztis pitsa. most sem viselkedett másképp.

az különösen tetszett, h ezzel a tegnapi futballiskolával egy jó nagy szelet lett kikanyarítva murinnyó nimbuszából. már nem az a verhetetlen edzőisten, akinek eddig ki volt kiálltva.
egyébként az egész brigádból még ő volt a legkorrektebb, aránylag úriember módjára viselte ezt az egészet. talán csak azzal nem értek egyet vele, h nála ez nem volt megalázó zakó. ezzel biztos testületileg egyetért az egész madridi miegynagycsaládvagyunk...

csak azt sajnálom, h nem figyeltek jobban a srácok, a NYOLC nem oda, milyen szép lett volna...
de ne legyünk telhetetlenek, a madridnak elég volt ezt az ötöt is hazavinni.
és még legalább egyet bugizunk tavasszal is 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2010.11.30. 17:15:46-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.11.30. 17:12:22

Asys nálam nem fért bele, ennyi!Én is fociztam, ezért is írtam még legelőször, hogy nyilván ilyen idegállapotban nem lehet normálisan cselekedni!De felesleges ezt túlragozni, érthető, de megvetendő cselekedet volt (szurkolóktól meg pláne)!
xavi12
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.05.23. 12:25:22
Tartózkodási hely: Lövéte
Kapcsolat:

2010.11.30. 17:09:56

sziasztok valaki nem tudja hol lehet a meccset megnézni teljes egészében? -természetesen a Clasico-t? elöre is köszönöm-ki megadja jövök egy sörrel neki
:D
SZILIandBARCA
Avatar
flori
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 22:37:49

2010.11.30. 17:06:03

Meddig akarsz még ezen lovagolni Fecó?
Hiába idézed be 3x José nyilatkozatait...mit vársz tőle?Nyalja fényesre a Barca valagát,hajoljon meg,Guardiolahoz képest egy senki vagyok,csapataim meg sem érdemlik,hogy a stadion gyepére lépjenek?
Mindig túlzásba viszed,Mourinho és CR esetében is a dolgot.

Elismerte,hogy győzetetek, a jogosságát sem vitatja.José nem fog itt neked parádézni,nem olyan.Ez nem féltétlen az úriemberség hiányossága miatt van.
Egyik edző sem olyan ,mint Guardiola,hogy agyon dicséri az ellenfelet.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.11.30. 17:02:09

Álmomba se mertem gondolni, hogy 5-0 lesz a vége... újat már nem tudok "mondani", leírtak előttem mindent, úgy, hogy csak annyi, hogy köszönöm a csapatnak ezt a csodálatos estét ! 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.30. 16:58:04

"Ez nem tartozott azok közé a vereségek közé, amikor nem érdemled meg a kudarcot, és mégis vesztesz, ami már történt itt velem, amikor a Chelsea-vel vagy az Interrel játszottam a Camp Nouban”

azért csak beszólt biztos, ami biztos alapon, de ez legyen a legnagyobb öröme...
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2010.11.30. 16:56:23

Most nehogy már Abidalt vegyük elő és nekünk kelljen mentegetőzni, hogy nem volt sportszerűtlen! Emberek!! Azért, mert megmutatta mennyi az eredmény! Na ne már! Miközben a pályán meg mészárlás volt!!
Semmi előzményt nem látunk, csak egy képet. Én még azt is eltudom képzelni, hogy a Miss Hiszti szólt be Abidalnak és erre neki ez volt a reakciója. Én is focizok én is tettem már hasonlót ha szívták a vérem. "Nézz már föl az eredményjelzőre ".
Sőt még abban is biztos vagyok, hogy Mourinho keze erősen benne van abban hogy ilyen durva lett a meccs.
A tavalyi el classicon a 26 percig nem fújt a bíró és végén is alig volt 15 fölött a szabálytalanságok aránya, de még a 2:6-nál is normális volt a meccs!!
JM Mmegmondta, az öltözőben, hogy vadásszátok le Messit, mert akkor nagyobb az esélye hogy a Barcelona nem nyeri meg a következő meccseit, így könnyebben betudjuk hozni majd őket! Ennyi!
Elég csak megnézni a cseréket, amit műveltek miután beálltak. Arbeloa olyan volt mint egy állat rúgott, harapott, és Lass sem éppen menteni készült Messit Ramos elől. Carvalho-ról nem is beszélek inkább. Számomra köcsögebb volt mint Ramos, őt is eltiltanám.
Egyértelműen utaztak arra, hogy vkit nagyon helyben hagyjanak!
Barcafery16
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.11.04. 18:55:43
Tartózkodási hely: Magyaro:D

2010.11.30. 16:53:42

Valaki nem tudja honnan tom letölteni a tegnapi meccset magyarul??
Elöre is kössz!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.11.30. 16:43:27

Még nem is Cé felé néz Abidal az ominózus esetnél...
egyértelműen a közönségnek szól :)
Abi & Tito
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.11.30. 16:40:30

Emlékeztek az egy héttel ezelőtti CR7 nyilatkozatra?
"8-at rúgott a Barca? nem érdekel.Megnézném,hogy nekünk rúgnának 8-at"

Igaza lett, csak 5 sikerült
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.30. 16:40:07

Na hát a mámorból fölocsúdva én is kifejteném a látottakat. Fantasztikus, brilliáns, lehengerlő. Ez a három szó jut eszembe. Lehet nem így fogalmaznék, ha egy Levante-t vertünk volna így, de ez engedtesség meg nekem, hiszen ez papíron mégis egy El Classico volt, a futball (talán) legnagyobb rangadója.

Semmi mást nem csináltunk, csak magunkkal törődtünk, kimentünk a pályára és lefociztuk őket. Így kell csinálni, meglepődött ettől szerintem a Madrid is. Az elmúlt éveket figyelembe véve azért ez nem volt jellemző, kivéve talán a 2-6-nál. Amikor tavaly napra pontosan 1-0-ra vertük őket, akkor azért volt tartás a Real-tól és ez látszott is a csapaton, néhol görcsös, hibákkal telitűzdelt focit mutattunk, és a visszavágón is trükköztünk a felállással a 4-4-2-vel.

Nem ájulok el Guardiola teljesítménye előtt, de ezt nagyon kitalálta. Messit visszább vonta, és teret adott neki a csapat középen, szinte Xavival egyvonalban. Nem számított rá a nagy José. Ő ott már régen elcseszte, hogy aláírt a madridhoz. Mindenki tudta, hogy itt nem játszhatja a bunkerfociját és nem lehet csak kontrára építve megbontani egy védelmet. A vesztébe rohant, itt elvárás a támadófoci szemben a PL-el és a Serie A-val, ez nem az ő stílusa.

A párharcokról (már ha volt), Abidal megvacsizta Ronaldo-t és Di María-t. Igen, ez így volt, még ha nem is a kizárólag a védekezéssel, hanem a támadással. Azzal ette meg őket, hogy hasznosabb volt, jobban hajtott, többet harcolt, a balszélen, mint a vele szemben álló reálosok, akik nem bírták vele tartani a lépést.

Néhány madridi pedig igen nagyot csökkent a szememben. Ramos?! Minimum 5 meccs, de inkább több, egy hátulról történő nyújtott lábbal való becsúszás lábra, plusz utánna egy pofon Puyol-nak, egy Xavi-nak. Nálam MIN 5 meccs. Carvalho esete nem volt egyértelmű, csak a Barca szurkolóknak, így nekem is. Lehet így is lehet úgy is magyarázni, szívem szárint rá is rászabnék egy 2-3 meccset, de szerintem az "ág is húzza" alapon letölti amit a sárgalapjaiért kell és vígan játszik tovább, ahogyan Pepe is. Pedig utóbbi a meccs elején életemben először szimpatikusan játszott. Nagyokat mentett, sokszor helyezkedett jó helyen, de utána nála is bekattant az agy. Ronaldo meg... direkt hagytam utoljára... Nyamvadt alattomos kis tirpák. Hogy jön ő ahhoz, hogy ellökje Guardiola-t? Ki ő? A bíró meg ad neki egy sárgát... Gagyi volt a játékvezetés is, de ezt előre lehetett tudni ennél a gyökérnél. Ezt nem azért mondom, mert nekünk nem ítélt meg dolgokat, hanem mert a Realnak sem. Egyszerűen színvonalatlan volt.

Nálam a meccs embere Messi. Hihetetlen mennyit melózott mezőnyben, tetszett, ahogy Villa játszott a szélen. Úgy tolta, mint a vb-n, és kiemelném Xavi-t és Iniesta-t akik hülyét csináltam a Real-ból szószerint.

Megérdemeltük! 5-0.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2010.11.30. 16:38:09

Szerintem abidal nem volt sportszerűtlen,a real kezdte és ők ennél még durvábbakat is csináltak,én is sportoló vagyok,és ha nekem valaki így meglökte volna az edzőmet ,nem érdekel a lap se semmi,leverem és kész,csak abból tanulna.szánalmasak voltak,és nem azért mert vesztettek,hanem azért ahogy.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 16:33:32

Asys írta:Ugyanmár, attól, hogy megmutatta mennyi az eredmény, nem lesz sportszerűtlen... ezt a vetélkedés hozza magával! Ez szerintem nem dühből jött vagy gőgösségből, hanem pont Cé gőgössége ellen irányult. Nálam ennyi belefér.

Ráadásul úgy beszélünk az esetről mintha vérig sértett volna ezzel valakit.
50 évente egyszer, ha születik ilyen arányú győzelem, ilyen fontos meccsen, nem cabronozta le a madridot vagy hasonló...
Sztem ez igenis sportszerűtlen, de nem akarok ezen vitatkozni egy ilyen meccs után. Elfogadom a többség nézőpontját, hogy a közönségnek szólt és, (mint írtam) ebben semmi kivetnivalót nem látok.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.30. 16:27:10

Ahogy Charlie írta, szerintem se Cnek mutatta Abidal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.11.30. 16:19:43

Ugyanmár, attól, hogy megmutatta mennyi az eredmény, nem lesz sportszerűtlen... ezt a vetélkedés hozza magával! Ez szerintem nem dühből jött vagy gőgösségből, hanem pont Cé gőgössége ellen irányult. Nálam ennyi belefér.

Ráadásul úgy beszélünk az esetről mintha vérig sértett volna ezzel valakit.
50 évente egyszer, ha születik ilyen arányú győzelem, ilyen fontos meccsen, nem cabronozta le a madridot vagy hasonló...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.11.30. 16:17:43

szieszta írta:Nagyon szépen játszottatok tegnap. nem voltunk méltó ellenfél, de még csak ellenfél sem.
Sokat kell még tanulnia ennek a csapatnak, de legalább az ifjoncok, akik első Classicojukat vívták átestek a tűzkeresztségen és már tudják milyen ellenetek játszani.
Valószínűleg azt hitték, hogy egy nagyon nehéz meccs lesz, de nem számoltak azzal, hogy gyakorlatilag évek óta ezek a legnehezebb meccsek a Reál számára. Esélyünk nem volt semmire.
Sokan reméltük, hogy taktikai csata lesz vagy legalább megszorítunk benneteket, de hogy ilyen sima legyen...

Ez van, nektek ünnep, nekünk nem. A cél adott továbbra is :)

Rendkívül szimpatikus ez a hsz! :wink: Minden elismerésem feléd, és ezt azért írom ezt mert már régóta különösen idegesít az hogy a Madridistáknak megvan az az egyedi tulajdonsága hogy nem képesek elismerni a jobb csapatot és folyton csak a kifogásaikkal jönnek amik helyenként undorítóak egyszerre nevetségesek is! :roll: Hangsúlyozom, tisztelet a kivételnek :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.11.30. 16:10:03

Asys írta:
Bob_Marley írta:Én már leírtam gondolataim, nem is ragoznám túl, meg már mindenki leírt mindent...
Most néztem az NSO-n az újságcikkeket, s hát ahogy Abidal "bemutat" Ronaldonak, kifejezetten sportszerűtlen!Ez sajnos nem volt szép Eric, s hát láttam olyan képet is, mikor középső új mutogatás is volt a szurkolók felől....sajnos!
A szurkolók mindig mutogatnak, ez mindenhol így van és így is lesz...

Ami Abidalt illeti, ez azért sportszerűtlenségtől nagyon messze van... főleg úgy, hogy láttuk milyen parázs meccs volt! Ez csak heccelés volt a részéről és csak egyszerűen nem maradt adósa Cé-nek, mert senki nem gondolhatja komolyan, hogy pont a portugál "becsület bajnok" nem szúr oda valami gusztustalant mikor megteheti (s nem csak verbálisan)...
Ez nem mentség. Nekem se tetszik az említett kép Abidalról. Főleg, hogy egész meccsen hibátlanul játszott. A nagy példaképeinket (Xavi, Ini, Puyi, Messi) pont ez különbözteti meg a "becsület bajnokától". Az, hogy a másik oldalon csinálják, nem jogosítja fel Abidalt a hasonló viselkedésre!
Mindezt úgy mondom, hogy a kép tanúsága szerint CR-nek szól az "5ös" és nem a nézőknek. Ha a közönségnek mutatja, akkor semmi kivetnivaló nincs benne - egy ilyen felfokozott hangulatú derbi után semmiképp.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.11.30. 16:08:07

lui1698 írta:Lass mentette meg Messit?
http://nepsportv.blog.nepsport.hu/archi ... tette_meg/
:shock: :shock: Úristen ezt a nagy örömben meg sem figyeltem.

Ramost pedig kezdtem szeretni a VB óta,de most még jobban utálom mint előtte.
Idióta hentes barom! Bár Lass sem azért csúszott oda hogy mentse Messit,hanem ő is odapakolni szeretett volna.
Hát ez ha eltalálja,akkor Messi karrierjének kb annyi......

Idióta barom!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.11.30. 16:01:49

Charlie írta:Erre nem is gondoltam, hogy ez történhetett.

Kép

Nevetek az ilyen párbeszédeken.
C.
A stílus és az alul iskolázottság hagyján, de a dolgok abszolút kisarkítása, és túlszínezése engem jobban idegesít.

Csapatok??? Mi a többesszám? Hercules elleni tényleg egy szégyenteljes vereség, volt de ez egyetlen csapat könyörgöm.

Reál védelmében: Attól, hogy volt Ronaldonak egy gyengébb meccse még nem kell rögtök kétballábas idiótának titulálni.
Kivételes játékos, a hisztiket meg miegymást meg túltárgyaltuk végtelenszer.
Valahogy mindkét félnél, mind Barca, s Real oldalon csak folytonos "belemagyarázást" látok
Egyik csapat sem egy fene nagy erkölcs csősz.
Mindkét oldalon voltak hülye megmozdulások.
Ramost sem égetjük el mágián.
Túl sok a felesleges szócséplés.
Részemről ennyi.
Mi örüljünk, ők felejtsenek és szedjék össze maguk, mert a Real is többet tud ennél.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.11.30. 15:55:54

Bob_Marley írta:Én már leírtam gondolataim, nem is ragoznám túl, meg már mindenki leírt mindent...
Most néztem az NSO-n az újságcikkeket, s hát ahogy Abidal "bemutat" Ronaldonak, kifejezetten sportszerűtlen!Ez sajnos nem volt szép Eric, s hát láttam olyan képet is, mikor középső új mutogatás is volt a szurkolók felől....sajnos!
A szurkolók mindig mutogatnak, ez mindenhol így van és így is lesz...

Ami Abidalt illeti, ez azért sportszerűtlenségtől nagyon messze van... főleg úgy, hogy láttuk milyen parázs meccs volt! Ez csak heccelés volt a részéről és csak egyszerűen nem maradt adósa Cé-nek, mert senki nem gondolhatja komolyan, hogy pont a portugál "becsület bajnok" nem szúr oda valami gusztustalant mikor megteheti (s nem csak verbálisan)...
Válasz küldése