Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3328
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.20. 21:04:19

Azért 1 góllal Suarez mögött és néggyel Messi mögött nem elhanyagolható....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.20. 17:13:53

LG írta:
2021.03.20. 16:54:04
csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Ha mi Messi-függők, akkor ők nem tudom mik.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.20. 16:54:04

csababarca írta:
2021.03.20. 16:42:10
Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
Tavalyi bajnoki címükben is oroszlánrészt vállalt, idén meg ő tarja őket még versenyben. Ha kidőlne, nagyobb veszteség lenne nekik jelen helyzetben, mint nekünk Messi.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 16:48:58

A Real ellenfeleinek sikerül elhitetni velük, hogy akár a BL-t is megnyerhetik. S a hit kemény fegyver!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15477
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.20. 16:42:10

Benzema leállhatna egy kicsit, hozza nekik a meccseket sorban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.03.20. 11:19:28

Érdekes pár nap lesz ez áprilisban. Nem örülök, hogy a classico pont ekkor lesz. Remélem mind a covid, mind a sérülések mat elkerulik mindkét csapatot, mármint a classico két csapatát :D
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.20. 08:24:40

ultrasur írta:
2021.03.19. 17:17:23
LG írta:
2021.03.19. 16:03:01
Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
Mondjuk nálam ízig-vérig csak a Barca, de nem "mocskozom" le a versenytársakat.
A mai Barcáról meg annyit: Ha mi játszunk a Portóval, semmi bizonyíték, hogy nyerők vagyunk. Sajnos, még mindíg várat magára a bizonyítás egy igazi tét meccsen. Áprilisban talán megkapjuk a választ
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.20. 06:40:56

ultrasur írta:
2021.03.19. 17:17:23



Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
Dehogy,egyszeruen nem volt makjuk.
Vagy a Realnak ujra,hogy a Juve 4 golt rugott.
Igazabol a Pool,Roma,Bayern melle meg a Juvet is belehet irni,mert kb ott dolt el az utolso meccsen,hogy a nyolcaddontoben cida van.


Az,meg hogy mekkora mak a sorsolas.
Pont ugyanakkora szerencse a poolt kapni,mint az angoloknak a realt.
Azt hiszem a formakat eltekintve,mindketten orulhetnek egymasnak,aztan majd kiderul.
Pool,Dortmund,Chelsea,Real,PSG teljesen mindegy.. Itt a Porto lóg ki lefelé,meg a Bayern-City felfelé.
A többi felsorolt között bőven van olyan napi forma ami átbillenti a másik javára a mérleget.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2021.03.20. 09:49:29-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2021.03.19. 17:17:23

LG írta:
2021.03.19. 16:03:01
Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Mondjuk ehhez a sorsoláshoz annyi kellett volna a Barcától, hogy nem alibizi el a Juve elleni meccsét és megnyeri a csoportot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.19. 16:03:01

Már rohadt jó sorsolást kaptak ezek a mocskok. A másik ágon a favoritok kiirtják egymást, az ő águkon pedig verhető csapatok vannak. A döntőbe pedig csak egyet kell makkolni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.19. 14:00:31

sojal írta:
2021.03.19. 12:24:10
Több Real szimpatizáns ismerősöm reménykedett abban, hogy a Poolt kapják, és most lám úgy tűnik bejött, viszont szerintem a Liverpool kiüti a Real-t. Egyértelműen ez az ág tűnik könnyebbnek.
Persze most én annak örülök, hogy a Clasico közben ha nem változik a Covid miatt semmi, lesz két nehéz meccse a Real-nak.
Az idei Poolon ha nem is könnyedén, de átléphetnek. A Bayerns-PSG-City-Chelsae kvartettel legalábbis rosszabbul járhattak volna. Amúgy sem a legacélosabbak az angolok idén, de iszonyatos lejtmenetbe is kezdtek. A bajnokságban reálisan nézve már a Bl-selejtezős helyezéstől is elbúcsúzhatnak, inkább az El-hely lehet a reális.
Nagyon fel kell javulniuk, de a Bl-ben azért hozták meccseket, ez inkább lehet intő jel a Realnak. Én olyan 60-40 %-ra teszem a Poolt.
Forca Barca!!!!
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2021.03.19. 12:24:10

Több Real szimpatizáns ismerősöm reménykedett abban, hogy a Poolt kapják, és most lám úgy tűnik bejött, viszont szerintem a Liverpool kiüti a Real-t. Egyértelműen ez az ág tűnik könnyebbnek.
Persze most én annak örülök, hogy a Clasico közben ha nem változik a Covid miatt semmi, lesz két nehéz meccse a Real-nak.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.18. 22:36:49

LG írta:
2021.03.18. 20:52:53


Ha még nem is a legnagyobb riválisról lenne szó, hanem bármelyik más csapatról, akkor is azt mondanám, hogy nagyon kijárna már nekik az elkövetkező években 4-5 olyan kiesés, ahol ők érezhetik azt, hogy hiába voltak jobbak, a sors meg a bíró hülyeségei közbeszóltak. Bár ez soha fog megtörténni, mert ha egyszer rövidítik meg őket a bírók, csinálnak olyan cirkusz, olyan cirkuszt csinálnak, hogy még évek múlva is attól lesz hangos a közvélemény, aztán megint nem mernek ellenük semmit befújni.
Mondjuk nem tegnap volt, de volt olyan időszakuk, amikor pontosan ez volt náluk. A brazil Ronaldos korszakukban nagyon jól és szépen játszottak, a bírók pedig nagyon ellenük fújtak,messze túlmenve azon,hogy illik a kisebb csapatoknak fújni egy kicsit. A BLben meg csak így kaptak ki. Jobban és szebben játszva az ellenfeleknél.
Szóval ezen ők is túl vannak. És a mostani bajnokságban ellenük is fújtak be nevetséges dolgokat most is. Az egész túlmutat a klubbokon, a vart rosszul és felelőtlenül használják a tévedéseknek pedig semmi következménye.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.18. 20:52:53

Subinho írta:
2021.03.18. 19:19:31
Most nézem a BL összefoglalót, a Madrid mekkora mákos gólokat rúgott megint egy ilyen gyenge középkategóriás csapat ellen! :D
Mi meg körbelőttük a PSG-t és mégis csak 1-1.
Hihetetlen!!!
És a játékvezetés is megint őket segítette mindkét meccsen. Nem mondom, hogy ezen múlt, de rendkívül bosszantó, hogy már évek óta folyamatosan kapják a kisebb-nagyobb hátszelet, mellette még szerencséjük is van.

Nem véletlenül termett nekik kevesebb babér a bajnokságban az elmúlt években, ahol azért hol adott, hol elvett tőlük a játékvezetés, ahogy az életszerű is, és a szerencsének kevesebb a szerepe.

Ha még nem is a legnagyobb riválisról lenne szó, hanem bármelyik más csapatról, akkor is azt mondanám, hogy nagyon kijárna már nekik az elkövetkező években 4-5 olyan kiesés, ahol ők érezhetik azt, hogy hiába voltak jobbak, a sors meg a bíró hülyeségei közbeszóltak. Bár ez soha fog megtörténni, mert ha egyszer rövidítik meg őket a bírók, csinálnak olyan cirkusz, olyan cirkuszt csinálnak, hogy még évek múlva is attól lesz hangos a közvélemény, aztán megint nem mernek ellenük semmit befújni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.18. 19:19:31

Most nézem a BL összefoglalót, a Madrid mekkora mákos gólokat rúgott megint egy ilyen gyenge középkategóriás csapat ellen! :D
Mi meg körbelőttük a PSG-t és mégis csak 1-1.
Hihetetlen!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7442
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.18. 18:23:13

PorSiempre írta:
2021.03.18. 12:31:35
csababarca írta:
2021.03.17. 17:31:29
Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
Ami tény, hogy ők blben nyolc között vannak, kupából kiestek, bajnokságban masszív 2 ponttal megyünk előttük.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D

Az, hogy a játékuk milyen, az nyilván problémás, de nekem a 3-4 évvel ezelőtti real játéka se tetszett:D

Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.

Nagyon adom amit írsz.
Velük számolni kell, remélem a sors nem lesz hozzájuk kedves és behúzzák Chelsea-City- BM trió egyikét.
PSG-t , BvB-t megeszik rutinból. Többi szóra sem érdemes.

Nekünk most az a feladatunk, hogy hamar Kialakuljon a jövő évi keret ,Koeman kapjon esélyt egy nyugodtabb háttérben való munkára.
Aztán meglátjuk, hogy mire lesz ez elég.
Így most azt érzem, hogy 2 kupának fogunk örülni a végén, de ebben van egy nagy nagy adag hazabeszeles is.
Nem lehet őket leírni, de a Bl-ben nem hiszem, hogy lesz keresnivalójuk a köv körben.
Hogy a PSG-t megennék azt én kétlem. Tavaly is volt egy X-ük ellenük, Párizsban meg kaptak egy kegyes hármast és az a Real jóval erősebb volt mint az idei. Az egy dolog, hogy ott vannak a 8 között, de az Atalanta ellen nagy valószínűséggel az összes spanyol csapat továbbjutott volna. Megkapták a 2 leggyengébb csapat egyikét. Nem tudom ki nézte a meccseket, amennyit én láttam belőlük mindkettőn az egy spanyol középcsapat szintje.

Ami nekünk jól jön, hogy pont a két meccs között lesz a Clasico. Azt kötelező lesz nyernünk, mert a végén kikaparjuk nekik a tűzből a gesztenyét és megnyerik a bajnokságot.

Ami engem illet, szerintem nem feltétlenül járnának jól, ha belevernének egy rakat pénzt Haaland-ba vagy Mbappé-ba. Kelleni fognak nekik az új játékosok, hogy elkezdhessenek jövőt építeni, ami nagy pénzbe kerül, és az utánpótlásuk is gyér. Játékosok eladásából nem tudnak majd igazolásokat finanszírozni, nincs olyan eladható ember akiért kaphatnának valamit és nem lenne nagy szükségük rá, egy fecske viszont nem fog nyarat csinálni. Anyagilag pedig nem állnak olyan jól. Egy Mbappéra/Haalandra is komoly kölcsön kell majd, amiből most is van elég (asszem 7-800 millió körül, de erre nem tenném a nyakam). Igaz, hogy nem rövid lejáratú de ilyen bevételkiesések mellett azt se lehet nagyon halmozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.03.18. 12:31:35

csababarca írta:
2021.03.17. 17:31:29
Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
Ami tény, hogy ők blben nyolc között vannak, kupából kiestek, bajnokságban masszív 2 ponttal megyünk előttük.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D

Az, hogy a játékuk milyen, az nyilván problémás, de nekem a 3-4 évvel ezelőtti real játéka se tetszett:D

Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.

Nagyon adom amit írsz.
Velük számolni kell, remélem a sors nem lesz hozzájuk kedves és behúzzák Chelsea-City- BM trió egyikét.
PSG-t , BvB-t megeszik rutinból. Többi szóra sem érdemes.

Nekünk most az a feladatunk, hogy hamar Kialakuljon a jövő évi keret ,Koeman kapjon esélyt egy nyugodtabb háttérben való munkára.
Aztán meglátjuk, hogy mire lesz ez elég.
Így most azt érzem, hogy 2 kupának fogunk örülni a végén, de ebben van egy nagy nagy adag hazabeszeles is.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.18. 10:04:25

mess2009 írta:
2021.03.18. 09:33:29
könnyű lenne lecsapni erre a blődségre (alaptalan ábránd?) de még azt gondolnád, hogy a korábbi megjegyzésedre tromfolok. pedig abban volt igazság elismerem, ősszel is hogy be voltam gyulladva...ja hogy volt valami halovány okom?! :shock:
hogy hány évre vagyunk a BL.-től nyilván nem tudom, de azt igen, hogy a fociban éppen hogy nincsenek ilyen vélt receptek. egyébként meg miért is haladnánk úgy mint eddig?!
Bizony hogy könnyű, és még a módját is elárulom neked; mentsd le szépen a kommentemet, aztán 3-4 év múlva jöhetsz.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.03.18. 09:33:29

NovaProspekt írta:
2021.03.17. 18:19:22
Peter írta:
2021.03.17. 13:39:50
Még annyit fűznék hoz,
3-4 évre vagyunk attól (ha minden úgy halad, mint jelenleg), hogy a BL esélyesek legyünk. De a világon minden újjáépülő csapatban így van ez.
könnyű lenne lecsapni erre a blődségre (alaptalan ábránd?) de még azt gondolnád, hogy a korábbi megjegyzésedre tromfolok. pedig abban volt igazság elismerem, ősszel is hogy be voltam gyulladva...ja hogy volt valami halovány okom?! :shock:
hogy hány évre vagyunk a BL.-től nyilván nem tudom, de azt igen, hogy a fociban éppen hogy nincsenek ilyen vélt receptek. egyébként meg miért is haladnánk úgy mint eddig?!
amin viszont érdemes elgondolkodni az egy egyszerű tény: ebben a BL idényben éppen hogy a lesajnált királyiak képviselik a Spanyol focit egyedül a nyolc között. (most mit is mondjak? remélem nem sokáig)
amit nem kerülhetünk el, 04.11.-én szembesülni a tényekkel. őszintén mondom: minden (vélt vagy valós hülyeségemet) beismerem majd egy győzelemért.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.03.17. 22:06:16

Most nézem a madrid utolsó 2 meccsének az összeállítását, látom Zidane is áttért Ramossal a 3-5-2re. Nagyon ütős ez a felállás nálunk, remélem Náluk nem válik be. :lol:
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3328
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.17. 21:08:57

Chino írta:
2021.03.17. 17:02:47
Meglátásom szerint ezekből az elemekből főként azért nem látsz többet, mert a játékunknak középpontjában még mindig főként Messi van. Ezt annyira nem hánynám Koeman szemére, a világon kb. 2-3 olyan edző lehet, akik meg merték volna lépni, hogy olyan alapra szervezik a csapatot, olyan taktikát dolgoznak ki, amiben nem Messi a főszereplő. Lehet, hogy istenkáromlás ilyet mondani, de amíg Leo itt van, ne nagyon várjunk olyan nagy változást a fenti aspektusokban.
Ennek a célnak megfelelő állománnyal lenne jövőképe, de ehhez ez a keret jelenleg nem alkalmas. Ez a keret megfelelő erőnlét mellett a gyors és lendületes focira alkalmas lenne, de a csikicsukira, zsonglőrködésre nem igazán. Abból pedig semmi jó nem születhet, ha mást erőltetünk a keretre, mint amire valóban alkamas lehet.
Ha így van, ami simán elképzelhető, akkor most olyan hátrányt akasztunk a fiatalok nyakába, amitől talán majd az utánuk jövők lesznek képesek megszabadulni. Esetleg labdazsonglőrőket kell előre hozni, akiket hirtelen megnevezni sem lehet (Neymaron kívül), mert talán nincs is ilyen. Valakitől olvastam korábban, hogy olyan Inzaghi féle igazi gyilkos lesipuskás való ide.
Ilyen jellegő jövőkép esetén a komplett támadószekció mehet eladásra, míg Fati, akit nyilván nem akarunk eladni, örülni kell, ha nem akar majd elmenni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.17. 20:42:42

3-4 évre vagyunk attól (ha minden úgy halad, mint jelenleg), hogy a BL esélyesek legyünk. De a világon minden újjáépülő csapatban így van ez.
Elnézve azt, hogy nem olyan erős jelenleg az európai mezőny, lehet az kevesebb is. Ha egy-két kulcsfontosságú posztra találnánk megfelelő játékost, az nagyon komolyat tudna dobni a csapaton. Persze sok a kérdés még nálunk is, pl. nem tudjuk, hogy Messi meddig marad.

Hosszútávon most náluk látom rosszabbnak a helyzetet. Mi pl. mostanában viszonylag simán tudjuk hoznia bajnoki meccseket, nekik folyton rezeg a léc. Az egyetlen épkézláb támadójuk Benzema. Szidhatjuk Dembelét, Griezmannt, de a gyengébb formájukban is simán verik az ő többi támadójukat. Olyan hatalmas tehetségek nincsenek is a tarsolyban, próbáltak ugyan fiatalítani, de eléggé besültek a nagy reménységeik. Mbappétól várják a megváltást, de én most kevesebb esélyt látok arra, hogy megszerzik, mint arra, hogy nem, ráadásul egyedül ő is kevés lenne oda.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.17. 18:19:22

Peter írta:
2021.03.17. 13:39:50
Még annyit fűznék hozzá, ha már bajnokság, természetesen nem vagyok saját magunk ellensége és örülnék a címnek. Ugyanakkor tisztában kell lenni azzal is szerintem, hogy az esetleges bajnoki aranytól függetlenül rengeteg a teendő ahhoz, hogy egy olyan stabil csapattá váljunk, amelyik bárki ellen bármikor kiállhatna egy komolyabb BL megmérettetésre. Az, hogy a jelenlegi közegben versenyben lehetünk a bajnokságért, nem kifejezetten a saját erőnket mutatja annak ellenére sem, hogy eredményeket tekintve jó sorozatban vagyunk. Ez egy kicsit önbecsapós helyzet akkor is, ha egy aranyat magyarázni nem kell.
3-4 évre vagyunk attól (ha minden úgy halad, mint jelenleg), hogy a BL esélyesek legyünk. De a világon minden újjáépülő csapatban így van ez.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.17. 17:47:11

csababarca írta:
2021.03.17. 17:31:29
Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D
Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.
Szerintem ők kb. ugyanolyan erősek, mint ősszel, mi viszont javultunk azóta. Áprilisig persze változhatnak a dolgok, meg eleve nem könnyű Madridban nyerni, de ha a mostani forma marad nagyjából mindkét oldalon, akkor nem lehetetlen.

Nero írt be érdekes statisztikákat, pl. Ramos BL-góljairól. Szép, amit letett a sorozatban, de pl. Zidane és R9 idejében sokkal korábban potyogtak ki (ok, Zidane-nal még nyertek egyet 2002-ben, de aztán elkezdődött a kálváriájuk a BL-ben), mezőny is erősebb volt.

Benzema sem lesz jobb játékos, mint Puskásék a maguk korában. :D Nagyon csalókák ezek a statisztikák.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15477
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.17. 17:31:29

Meglátjuk majd az áprilisi meccsen hol is tartunk hozzájuk képest.
Ami tény, hogy ők blben nyolc között vannak, kupából kiestek, bajnokságban masszív 2 ponttal megyünk előttük.
És ősszel elvertek minket itthon, pedig akkor se voltak annyival jobb formában, éppen előtte otthon kikaptak a Cadiztól:D

Az, hogy a játékuk milyen, az nyilván problémás, de nekem a 3-4 évvel ezelőtti real játéka se tetszett:D

Jobb passzban vagyunk szemre, eredményekre is, de számolni kell velük továbbra is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése