Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.13. 21:44:54

A jó öreg 2011es meg 12es év amikor már annyi alázást kaptak hogy szó szerint megbolondultak. :lol: Ugye akkor a legmenőbb kifogás a bíró volt, Mourinho minden héten telesírta a sajtót de mivel már senki nem vette oket komolyan és mindenki cikinek találta ezért újabb és újabb kifogások kerültek ki a gyártósorrol. Azt hiszem a második legnépszerűbb az volt hogy mi kokszolunk (vmelyik Barca meccsen mutatták is ahogy a lecserélt játékos iszik akkor a spanyoloknál ez volt a téma), aztán jött az hogy a Barcelonának mindenki lefekszik (ezek szerint a Real is), majd végül jöttek olyanok hogy a Nou Camp méretbe nagyobb mint a többi pálya ezért csalunk, illetve odaát a többszörös év fórumozója azt az igét hirdette hogy nekünk "egyetemes szerencsénk" (szószerint idéztem) van amire persze mindenki rákapott.
Aztán persze összejött egy bajnokság nekik meg egy kamu BL mi meg kicsit leengedtünk úgyhogy véget értek a Barcás rémálmaik, aztán Enrique évében olyan gyorsan és váratlanul jött az újabb történelmi Barca-tripla hogy szóhoz se jutottak, majd amikor a következő szezonba négyet vágtunk a Bernabeuba és már többszörösen megalázva érezték magukat akkor azt mondták "vannak az életben fontosabb dolgok is mint a foci."

Az se volt semmi amit a 14es VB döntőn ossszeizzadtak. Jobban örültek annak hogy Messi nem nyert VBt, mint ha bajnokságot nyertek volna. Komolytalan ember a madridisták nagy része.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.03.13. 21:46:18-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.03.13. 21:38:50

Nem azzal van a baj, ha valaki elmondja a véleményét. Az viszont, ha napokon keresztül mantrázik valamit, ráadásul egy történelmi fordítást próbálva degradálni, az több, mint sok. Elmondhatja egyszer, hogy szerinte így, meg úgy, jó eséllyel nem kap tapsvihart érte, de ennyi. Ehhez képest 2-3 napig a vergődését kellett itt olvasni. Miért nem veszi észre magát? Ehhez is kéne intelligencia...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.13. 20:59:09

Nero. írta:A 6-1 óta már 5 vagy 6 madridista mondja meg nekünk itt hogy mi legyen a véleményünk, előtte elvétve 1-1. Érdekes...
Nagyon akarom azt a classicot a BLben.

Egyetértek. Persze ha esetleg elvernénk őket, akkor akkor is bundázással jönnének.

Mint 2011-ben, amikor azért Uefalonáztak mert milyen dolog hogy az amúgy agresszív Pepét kiállították, mikor lendülettel telitalppal rohant értelmetlen módon Dani Alvesbe a pálya szélén a Barcelona térfelén, úgy hogy a labdát esélytelen lett volna megszerezni..

Azon a meccsen is messze mi nekünk voltak nagyobb helyzeteink a kiállítás előtt is. Egyedül egy RM játékosnak volt egyetlen komoly helyzete, de az is les volt csak nem fújták be talán.

Meg persze tudjuk, a bíró lőtte Messi mindkét gólját, meg gondolom a bíró megmondta a RM játékosoknak hogy kötelező végigmozizni Messi második gólját... :lol: :lol:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.13. 20:57:27

Veidt_madridista írta:
ntibi67 írta:Megint csúsztatsz marki,miért kellene elfogadnom más véleményét ha nem értek vele eggyet.
Elfogadás nem egyenlo az egyetértéssel. A vitaba nem kivanok belefolyni, de ez alapvető emberi intelligencia...
AHA szóval fogadjam el pl a kedves perez úrtól,hogy leadócsalőzza Messit úgy hogy saját maga állítja,hogy ő csak tényeket közöl velünk!Na már most én nem vagyok jogász,de tudtommal amíg valakivel szemben nincs végleges ítélet,addig jár neki az ártatlanság vélelme!De sorolhatnám itt a csúsztatásokat és a félimformációk tényként ide citálását!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.13. 20:49:47

A 6-1 óta már 5 vagy 6 madridista mondja meg nekünk itt hogy mi legyen a véleményünk, előtte elvétve 1-1. Érdekes...
Nagyon akarom azt a classicot a BLben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.03.13. 20:49:35

Van aki kíváncsi. Én se örülök minden idelátogató Realosnak, mert van aki tényleg csak akkor jön, ha feszültséget gerjeszthet, de vannak akiknek jó olvasni az írásait. Én pl. kifejezetten szívesen olvasom Veidt madridista hsz-eit, (nem feltétlenül Barca vs Real vonatkozásban)

Aki Realos és aktív ezen a fórumon, annak meg azt üzenném, amit már évekkel ezelőtt is leírtam talán ferninek, hogy nem kell ugrani minden habzó szájú ellenvéleményre, mert csak oldalakon keresztül tartó semmitmondó fröcsögés lesz a másik fél irányába, azonnali múlt felhánytorgatással és youtube video özönnel. Mindkét oldalon vannak hasonló emberek, lehet szelektálni.

Az ilyen meddő vitákból következik az, hogy az ember feladja és a saját forumán általánosít. Azonnal egy kalap alá vesz egy egész szurkolótábort, holott itt csak magyar viszonylatban egy adott magyar fórum közegének egy részéről lehet viszonyítási alapja. (ez a bekezdés masszívan vonatkozik mindkét félre)
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.13. 20:42:45

ntibi67 írta:Megint csúsztatsz marki,miért kellene elfogadnom más véleményét ha nem értek vele eggyet.
Teljes fogalomzavar. Az hogy elfogadod azt hogy masnak mas a velemenye nem azt jelenti, hogy egyet kell ertened vele. Hanem azt, hogy nem allsz bele habzo szajjal es tisztelettel veszed hogy az illeto mast gondol.

Veidt megelozott.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.03.13. 20:40:44

ntibi67 írta:Megint csúsztatsz marki,miért kellene elfogadnom más véleményét ha nem értek vele eggyet.
Elfogadás nem egyenlo az egyetértéssel. A vitaba nem kivanok belefolyni, de ez alapvető emberi intelligencia...
Kép
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.13. 20:34:24

Megint csúsztatsz marki,miért kellene elfogadnom más véleményét ha nem értek vele eggyet.
Florentino Perez
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.12.20. 14:29:55

2017.03.13. 20:26:42

ntibi67 írta:F perez
Ide jössz bírózni meg adócsalózni,mire gondolsz,virágszírmokat szórjunk a lábad elé?
A való életben sem fogadom el más véleményét,ha nem értek vele egyet.
Ezt a Messi az isten meg a Barca mindenek fölött dolgot velem kapcsolatban meg honnan vetted?
Messze vagy Te a vita partnertől
Ez a duma meg a szűklátókörűségről elég érdekes a Te szádból!Gondolod Te kevésbé vagy részre hajló a saját csapatod irányában?
Figyelj én nem kitalált dolgokat írtam le, nem értem mi a probléma avval, ha leírom hogy adót csalt valaki, ha tényleg azt csinálta. De most komolyan Ronaldo "optimalizált" én ettől nem sértődök meg és mondom a másiknak, hogy menjen innen.
A véleményem nem is kell elfogadni, neked is van egy álláspontod ezzel nincs semmi baj. Én ezen megint csak nem sértődök meg és köszönök el tőled.
Az pedig szerintem szűklátókörűség, ha csak a barcások véleményére vagy kíváncsi és igen, én úgy gondolom, hogy annak ellenére, hogy realos vagyok ugyan úgy elfogadom, hogyha ti vagy bármelyik másik csapat jobbak, mint mi. Elismerem, hogy ívelgetős [auto_cenzúra] a focink, hogy beadásból szerzünk gólokat, sőt azt is, hogy ti kombinatívabb focit játszotok a földön. Ja és ezért is néztem át ide és elárulom még más csapatok fórumára is azért nézek, mert kíváncsi vagyok ők hogy gondolják és nem fogok megsértődni, ha leszarozzák a játékunkat, ha tényleg az.
Szóval lehet, hogy kicsit nyers a stílusom, de avval, hogy valakire akiről kiderül, hogy adót csal ezt leírom (legyen az Ronaldo akár) szerintem nem baj.
Na mindegy, nekem nem állt szándékomba itt ellenségeskedni vagy megbántani akárkit is. Hogyha ez mégis sikerült akkor elnézést. Gondoltam attól hogy valaki barcás még kíváncsi lehet egy realos véleményre, de ahogy nézem nem nagyon vevők itt rá az emberek, uh a lelkibéke megtartása érdekében ígérem a továbbiakban visszafogom magam. peace
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.03.13. 20:25:12

És még véletlenül sem provokálni jött a PSG meccs után, napokig bírózva. Éééértem
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.13. 20:20:20

ntibi67 írta:Miért makaróni,te addig vitázol valakivel,míg az egyikőtök meggyőzi a másikat?
Vagy te szereted a parttalan vitát,ami nem visz se előre se hátra?
Te is gyenge vitapartner vagy!
A vita nem errol szol. Egymas allaspontjanak az ismertetese normalis keretek kozt, es aztan esetleg egymas meggyozese nem kotelezoen. De ehelyett te agressziven vagdalkozol sorozatosan amikor semmilyen szinten nem bantottalak csak leirtam a velenyemet. Az meg hogy makaronizol itt ujabb szegenysegi bizonyitvany. Tanuld meg elfogadni a tiedtol eltero velemenyeket. Vagy miert forumozol amikor a forum lenyege a kozossegi beszelgetes? Csak azert hogy folyamatosan irkald a sajat velemenyed es elismeroen bologass ra a monitor elott? Mert ugye te nem fogadod el a mas velemenyeket.

Koszonom Puyol, valahogy igy. :)
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.03.13. 20:19:58

Arra még nem gondolt senki, hogy a Barca vs. Real topic erre van? Lehetne normálisan is vitázni ahelyett, hogy "küldjük vissza a saját közegébe" az embert.
Semmi olyat nem írtak, amit ne lehetne normálisan megvitatni. Ha meg valakinek ennyire idegesítő, akkor miért olvassa ezt a topicot?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.03.13. 20:19:48

Épp most elemzik a Harmadik félidőben hogy instant ki kellett volna állítani Navast.... :lol:

+ 0-1-nél Carvajal ellen instant tizi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.03.13. 20:21:16-kor.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.13. 20:06:02

Miért makaróni,te addig vitázol valakivel,míg az egyikőtök meggyőzi a másikat?
Vagy te szereted a parttalan vitát,ami nem visz se előre se hátra?
Te is gyenge vitapartner vagy!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.03.13. 20:03:58

Arra még nem gondoltál, hogy senki nem akar itt vitatkozni Veled?
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.03.13. 19:38:57

visca el barca írta:
markionni írta:Pontosan ez az a tema ami rajtuk kivul senkire nem tartozik a vilagon, eppen ezert felesleges is boncolgatni. (Szerintem.)
bezzeg xaviról, akinek felesége van, simán megállapítottátok és nevetgéltetek rajta éveken keresztül, hogy mivel nem szőrös a lába ezért a fiúkat szeretni.

ronaldo akkor ezek szerint biztos csak azért borotválja, hogy jobb legyen a légellenállás miközben fut :mrgreen:
Kik allapitottak meg? Mert hogy en nem az biztos, sose foglalkoztam maganeleti dolgokkal, aki meg ilyeneket mondogat azzal nem kell foglalkozni. (Egyebkent a top csapatokban kotelezo borotvalni, a serulesek megfelelo regeneralodasa es a megfelelo gyurhatosaga miatt.)
A való életben sem fogadom el más véleményét,ha nem értek vele egyet.
Ez esetben te nem vagy vitapartner ahogy a mellekelt abra is mutatja.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.13. 19:20:07

F perez
Ide jössz bírózni meg adócsalózni,mire gondolsz,virágszírmokat szórjunk a lábad elé?
A való életben sem fogadom el más véleményét,ha nem értek vele egyet.
Ezt a Messi az isten meg a Barca mindenek fölött dolgot velem kapcsolatban meg honnan vetted?
Messze vagy Te a vita partnertől
Ez a duma meg a szűklátókörűségről elég érdekes a Te szádból!Gondolod Te kevésbé vagy részre hajló a saját csapatod irányában?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.13. 19:17:05

Florentino Perez írta:Ezzel sincs semmi baj vannak ilyen emberek is, bár ez elég szűklátókörűségre vall.
szted menj vissza a saját akolodba, ott biztos vevő erre a stílusra a fő agyhalott aki atyaúrisatennek képzeli magát, meg a többi hű kis talpnyalója. senkinek nem fogsz hiányozni, szevasz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Florentino Perez
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.12.20. 14:29:55

2017.03.13. 18:56:46

ntibi67 írta:Itt még világos van,de szerintem senki sem bánkódik ha elköszönsz!
Bocsánat ha megsértettelek, nem állt szándékomban. Remélem a való életben, ha valaki más véleményen van, azt azért máshogy kezeled. Sok sikert gyakorold és lesz ez még jobb is, mert ebben az egy mondatodban annyi megalapozott érvet írtál le, hogy evvel nem bírok vitatkozni. Bár nem is ez a célom, gondoltam egy másik látószögből reagálok, de látom neked csak annyi kell ide, hogy Messi az Isten, Barca a világ felett stb. Ezzel sincs semmi baj vannak ilyen emberek is, bár ez elég szűklátókörűségre vall.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.03.13. 17:53:52

Florentino Perez írta:
Capon írta:Előttem van egy karácsonyi ebéd, ahol már kicsit nagyobbacskák a gyerekek és szeretnék megismerni az anyjukat. Ott ül az asztalnál 3 egymásnak vad idegen felnőtt ember a 3 gyerek mellett.
Bemutatás: ők az édesanyáitok, pénzért szültek nekem titeket és aztán mondtak le rólatok, hogy aztán a nagymama neveljen fel titeket mert nekem nincsen időm rátok.
Könnyet csal az ember szemébe ez az idilli kicsit sem a látszatnak épült család.
Értem én, hogy barca-real ellentét van, meg hogy Messi és a többiek adót csaltak, vissza kell valamivel vágni, de ez így leírva elég gyenge. Tudom barca fórum, nem kell ide jönni ha nem tetszik stb., de szerintem te is érzed, hogy ez nagyon erőltetett amit leírtál. Vagyhát nem tudom, akinek a The Sun ennyire hiteles, annak további szép estét.
Itt még világos van,de szerintem senki sem bánkódik ha elköszönsz!
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2017.03.13. 17:48:35

Florentino Perez írta: ... meg hogy Messi és a többiek adót csaltak, vissza kell valamivel vágni
CR meg optimalizált :-)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.03.13. 17:40:12

visca el barca írta:
markionni írta:Pontosan ez az a tema ami rajtuk kivul senkire nem tartozik a vilagon, eppen ezert felesleges is boncolgatni. (Szerintem.)
bezzeg xaviról, akinek felesége van, simán megállapítottátok és nevetgéltetek rajta éveken keresztül, hogy mivel nem szőrös a lába ezért a fiúkat szeretni.

ronaldo akkor ezek szerint biztos csak azért borotválja, hogy jobb legyen a légellenállás miközben fut :mrgreen:
https://m.youtube.com/watch?v=pZw7Ks-VqoA" target="_blank
8) 8)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Florentino Perez
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.12.20. 14:29:55

2017.03.13. 17:36:38

Capon írta:Előttem van egy karácsonyi ebéd, ahol már kicsit nagyobbacskák a gyerekek és szeretnék megismerni az anyjukat. Ott ül az asztalnál 3 egymásnak vad idegen felnőtt ember a 3 gyerek mellett.
Bemutatás: ők az édesanyáitok, pénzért szültek nekem titeket és aztán mondtak le rólatok, hogy aztán a nagymama neveljen fel titeket mert nekem nincsen időm rátok.
Könnyet csal az ember szemébe ez az idilli kicsit sem a látszatnak épült család.
Értem én, hogy barca-real ellentét van, meg hogy Messi és a többiek adót csaltak, vissza kell valamivel vágni, de ez így leírva elég gyenge. Tudom barca fórum, nem kell ide jönni ha nem tetszik stb., de szerintem te is érzed, hogy ez nagyon erőltetett amit leírtál. Vagyhát nem tudom, akinek a The Sun ennyire hiteles, annak további szép estét.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.03.13. 17:34:41

markionni írta:Pontosan ez az a tema ami rajtuk kivul senkire nem tartozik a vilagon, eppen ezert felesleges is boncolgatni. (Szerintem.)
bezzeg xaviról, akinek felesége van, simán megállapítottátok és nevetgéltetek rajta éveken keresztül, hogy mivel nem szőrös a lába ezért a fiúkat szeretni.

ronaldo akkor ezek szerint biztos csak azért borotválja, hogy jobb legyen a légellenállás miközben fut :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése