Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
16%
Manchester City
23
51%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
24%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 45
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.11. 20:23:37

bence-barca írta:Jövőre a Spurs az Arsenal előtt végez, míg az ágyúsok kupát nyernek!


:mrgreen:

Ja, meg persze Giggs visszavonul...
Kép
:mrgreen:

Hát, ha nem hiszel nekem, akkor Veled is kénytelen leszek egy ava- és sigcserés fogadást kötni... :roll: :D
Amúgy is, azt beszéltük meg, hogy ha regelek a túloldalra, akkor jössz te is... :lol:

Még egy cikk az Everton-témához:
http://www.eplindex.com/32099/what-woul ... -like.html
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.11. 20:15:03

Gareth Tello írta:
Game90 írta:Főleg GT-nek... :mrgreen:
1. Jövőre fordul a kocka, de tényleg. Book it.
Jövőre a Spurs az Arsenal előtt végez, míg az ágyúsok kupát nyernek!


:mrgreen:

Ja, meg persze Giggs visszavonul...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.11. 20:02:58

Navas: „A Manchester City izgalmas kihívást jelent a számomra. Úgy éreztem, hogy itt az ideje a váltásnak. Elégedett vagyok azzal, hogy megkaptam ezt a lehetőséget, és hogy meghoztam ezt a döntést.”
A Sky szerint 14,9 millió fontot fizetett a City a spanyolért.
Megint bő lesz Manchester katari felén a játékoskeret, borítékolható, hogy páran be fognak rágni az edzőre, ha az nem játszatja őket eleget. :D
Game90 írta:Főleg GT-nek... :mrgreen:

Fellaini meg pont olyan játékos, ami nálunk hiánycikk a középpályán.
1. Jövőre fordul a kocka, de tényleg. Book it.
2. Fellaini meg pont olyan játékos, akitől félni fogok minden egyes észak-londoni rangadón, ha a Senalba megy.

Guillermo Varela: Manchester United.

Nálunk meg tovább bonyolódik a csatárhelyzet, most Damiao, Benteke, Villa és a három fő jelölt.
Nálam
1. Benteke
2. Villa
3. Damiao
Bár a legjobb az lenne, ha Adebayor és Defoe is távozna, és jönne Benteke meg Villa, lenne egy idősebb, rutinos, illetve egy fiatal, tehetséges középcsatárunk, akik jól ki tudnák egészíteni egymást. :)
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.06.11. 19:48:25

Barcaman1993 írta:
A fociban a szórakozás és az eredmények számítanak. Az Everton meccseire egyáltalán nem mondanám, hogy hú, de jó meccsek, a kupákat egyáltalán nem szereznek. Felőlem 100 évig nyugodtan ott lehetnek a 7-8. helyen, de eredmény nem sok, a játékuknak meg se íze, se bűze. Erről ennyit.
Te se sok Everton-meccset láttál... szerintem angol bajnokit se mostanában. :roll:

Egyáltalán nem játszott rossz focit az Everton, inverted wingerekkel (Pienaar és főleg Mirallas jó játékosok), Osman a PL egyik legjobb belső középpályása volt idén, nem is beszélve Fellainiről és Bainesről.

Az, hogy kinek mi a "szép foci", az szubjektív, de az Everton egyáltalán nem a tipikusan angol "felrúgom a centernek, lefejeli azt lesz valami" játékot csinálták. A széljátékuk kifejezetten tetszetős volt.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.06.11. 19:11:04

Hivatalos: Jesús Navas a Manchester Cityhez szerződött!

http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/20 ... ity-switch
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.06.11. 18:39:42

bence-barca írta: Game90 és GT-nek szeretettel! :D
Főleg GT-nek... :mrgreen:
matador írta: Szerintem nem járnátok jól Wazzával.

Nem lebeszélni akarlak, mint MU-s, hanem egyszerűen az utolsó két szezonja tragédia, semmi se emlékeztet a régi énjére. Egy nyugdíjas benyomását kelti.

A listáról én Joveticsben látom a legtöbbet, ha nem lenne annyira sérülékeny, simán világklasszis lenne régen.

Fellaini szerintem technikailag nem a legjobb, a magassága hátrányt jelent, egy egyérintős játékban nem lenne sikeres. Ugyanakkor a fizikai ereje, a magassága sok helyzetben hatalmas előnyt jelent.
Nem tudom miért, de én még mindig Rooney-nak örülnék a legjobban, ha csatárt igazolnánk :)

Jovetic-et akárhányszor láttam játszani, engem egyszer sem győzött meg, hogy pont ő kéne nekünk, a sérülékenységéről már nem is beszélve...

Fellaini meg pont olyan játékos, ami nálunk hiánycikk a középpályán.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.11. 15:32:34

Barcaman1993 írta:Ahogy mondod ez elég sok csapatról elmondható. Akkor a PL mezőny felét is a bravúr kategóriába lehet sorolni ezen kritériumok alapján. Nem különböznek egyáltalán az Evertontól.
Nem is ugyanabból a költségvetésből oldották meg. Liverpool, Spurs, Arsenal, Chelsa ebbe az általában változó mezőnybe verekedi be magát évről évre az Everton.

Ez baromi nagy dolog úgy hogy alig van pénz, és a legjobbjaikat évről évre viszik: Rodwell, Pineaar, Arteta, Howard...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.11. 14:48:41

Mikaos írta: Hogy nem nyertek kupákat? Ezt még nagyon sokan elmondhatják, konkrétan nagy csapatok is, hiszen a MU-Chelsea-City triót kivéve az utóbbi években nagyon kevés falat jutott másoknak. Egy-egy lepattanó kupácska persze be-becsúszott másoknak, de ebből azért ne vonjunk le hatalmas következtetéseket, főleg nem a Wigan kapcsán.

Az Everton igenis komoly teljesítményt hajtott végre az utóbbi években, amikor a körülötte lévő nagy csapatok közül (akik helyenként az 5-szörösét is költötték igazolásokra) legalább 1-et, de olykor 2-t is megelőzve rendre az első 8-ban találta magát.
Ahogy mondod ez elég sok csapatról elmondható. Akkor a PL mezőny felét is a bravúr kategóriába lehet sorolni ezen kritériumok alapján. Nem különböznek egyáltalán az Evertontól.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.11. 12:58:34

Barcaman1993 írta:A fociban a szórakozás és az eredmények számítanak.
Az Everton meccseire egyáltalán nem mondanám, hogy hú, de jó meccsek, a kupákat egyáltalán nem szereznek. Felőlem 100 évig nyugodtan ott lehetnek a 7-8. helyen, de eredmény nem sok, a játékuknak meg se íze, se bűze. Erről ennyit.

Tudok mondani még pár angol csapatot, amelyeknek a meccsei nem a szórakozás magasiskolájába tartoznak.
Egyébként meg a stadionok telítettsége dönti el, hogy kik-mit tartanak szórakoztatónak (még ha az globálisan nézve nem is az), és ebben az Everton az idei év alapján a 8. helyen áll: a 40.000 fős stadiont átlagban 36.000-n látogatták meg, ami egész jó kihasználtságot jelent egy város második számú csapatától.

Hogy nem nyertek kupákat? Ezt még nagyon sokan elmondhatják, konkrétan nagy csapatok is, hiszen a MU-Chelsea-City triót kivéve az utóbbi években nagyon kevés falat jutott másoknak. Egy-egy lepattanó kupácska persze be-becsúszott másoknak, de ebből azért ne vonjunk le hatalmas következtetéseket, főleg nem a Wigan kapcsán.

Az Everton igenis komoly teljesítményt hajtott végre az utóbbi években, amikor a körülötte lévő nagy csapatok közül (akik helyenként az 5-szörösét is költötték igazolásokra) legalább 1-et, de olykor 2-t is megelőzve rendre az első 8-ban találta magát.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.11. 12:25:25

matador írta: A Wigan idén kiesett a PL-ből (jegyzem meg, pont az a Martinez volt az edzőjük, aki most átvette az Evertont).

A Swansea... valóban. De az se véletlen, hogy a tavalyi edzőjük jelenleg a Poolnál van, a mostanit meg gyakran szóba hozzák a Madriddal. Emellett ők ugye a PL-ben stabil középcsapat.

Az már részlet kérdése, hogy kinek mi a nagyobb eredmény, ha valaki rendre közvetlenül az élmezőny mögött végez a PL-ben, vagy ha kiesik a bajnokságból, a korábbi években is épp, hogy bennmaradtak, de egyszer leesik nekik véletlenül egy FA-kupa... nálam előbbi azért nagyobb dolog.
A fociban a szórakozás és az eredmények számítanak. Az Everton meccseire egyáltalán nem mondanám, hogy hú, de jó meccsek, a kupákat egyáltalán nem szereznek. Felőlem 100 évig nyugodtan ott lehetnek a 7-8. helyen, de eredmény nem sok, a játékuknak meg se íze, se bűze. Erről ennyit.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.06.11. 12:18:17

Barcaman1993 írta: Ha jól emlékszem a Wigannek se volt semmi pénze mégis behúzta az FA-t. Vagy Swansea ligakupa... Nálam ez nem kifogás... Kis pénz kis foci, de egy olyan korszakot, ahol nem nyernek semmit (kupát), de még nemzetközi porondon sem vannak sose, az nem tudom, hogy miért nagy dolog... Siófok is hány évig volt bent? Sikertörténet. Továbbra is tartom, hogy nevetséges.
A Wigan idén kiesett a PL-ből (jegyzem meg, pont az a Martinez volt az edzőjük, aki most átvette az Evertont).

A Swansea... valóban. De az se véletlen, hogy a tavalyi edzőjük jelenleg a Poolnál van, a mostanit meg gyakran szóba hozzák a Madriddal. Emellett ők ugye a PL-ben stabil középcsapat.

Az már részlet kérdése, hogy kinek mi a nagyobb eredmény, ha valaki rendre közvetlenül az élmezőny mögött végez a PL-ben, vagy ha kiesik a bajnokságból, a korábbi években is épp, hogy bennmaradtak, de egyszer leesik nekik véletlenül egy FA-kupa... nálam előbbi azért nagyobb dolog.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.11. 08:55:15

matador írta: Lemaradtál.

Az Everton a PL egyik legkisebb költségvetésű csapata volt az elmúlt 10 évben.

Ehhez képest rendre legalább az első 7-ben végeztek szinte mindig, idén és tavaly a Poolt is beelőzték. Baromi nagy dolog, amit végrehajtottak mostanában. Az FA-kupában pár éve döntőt játszottak.

Igazából a gond ott van, hogy az Evertonnak nem lesz több pénze, azt pedig nagyon erősen kétlem, hogy Martinez túl tudja szárnyalni Moyes eredményeit.
Ha jól emlékszem a Wigannek se volt semmi pénze mégis behúzta az FA-t. Vagy Swansea ligakupa... Nálam ez nem kifogás... Kis pénz kis foci, de egy olyan korszakot, ahol nem nyernek semmit (kupát), de még nemzetközi porondon sem vannak sose, az nem tudom, hogy miért nagy dolog... Siófok is hány évig volt bent? Sikertörténet. Továbbra is tartom, hogy nevetséges.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.06.10. 16:42:55

Barcaman1993 írta:
Most nem azért, de én vmiről lemaradtam az elmúlt években :?: :D Ez a drága Everton, ha jól emlékszem sem a BL-be nem jutott be, sem az EL-be egyszer sem. Hazai kupában se nyújtottak semmit. Tényleg zseniális, remélem ők is kapnak bennmaradási pótlékot, mint a Siófok játékosai... Pontosabban kaptak volna. Anyám és van képe ilyet nyilatkozni...
Lemaradtál.

Az Everton a PL egyik legkisebb költségvetésű csapata volt az elmúlt 10 évben.

Ehhez képest rendre legalább az első 7-ben végeztek szinte mindig, idén és tavaly a Poolt is beelőzték. Baromi nagy dolog, amit végrehajtottak mostanában. Az FA-kupában pár éve döntőt játszottak.

Igazából a gond ott van, hogy az Evertonnak nem lesz több pénze, azt pedig nagyon erősen kétlem, hogy Martinez túl tudja szárnyalni Moyes eredményeit.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.10. 14:34:49

messideco írta: Everton:
Cuccos értekezés Martinezről:
http://everton.blog.nepsport.hu/archive ... k_titeket/

A Premier Ligában hat klub teljesen más anyagi szinten harcol a helyezésekért, ennek tükrében zseniális, amit az Everton elért az elmúlt években – Martínez.
Most nem azért, de én vmiről lemaradtam az elmúlt években :?: :D Ez a drága Everton, ha jól emlékszem sem a BL-be nem jutott be, sem az EL-be egyszer sem. Hazai kupában se nyújtottak semmit. Tényleg zseniális, remélem ők is kapnak bennmaradási pótlékot, mint a Siófok játékosai... Pontosabban kaptak volna. Anyám és van képe ilyet nyilatkozni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.06.10. 12:44:42

messideco írta:Wanyama
Én csak egy Wanyamát ismerek, az pedig a Celtices Victor Wanyama, de ha őt viszi a Senal, akkor nem a tartalékokhoz viszi.
22 lesz idén a srác, védekező középpályás a posztja, és a BL-ben elég jól játszott (bár volt egy nagyon gyenge meccse, vagy ellenünk, vagy a Juve ellen, nem emlékszem pontosan).

Tipikus Wenger-féle igazolás lenne. :)

Kivéve, hogy ő nem francia. :mrgreen:


Szerk.: A felsorolt csapatok közül szerintem a Harkovval lennének gondok, nem egy rossz csapat, de rajtuk is tovább kell, hogy vergődjék magukat a legrosszabb esetben is. Persze, ha nem lesz 1-2 olyan igazolás, akik tényleg minőségi javulást jelentenek, akkor ez a BL is tök felesleges lesz az Ágyúsoknak...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.10. 12:35:06

A twitteren van egy oldal: https://twitter.com/indykaila Ez szokta elsőként általában hozni az átigazolási híreket, sok belső infót tudnak.

Egy Wanyama gyerek tárgyal állítólag a Senallal, szerintem a tarcsiba igazolják (remélem), plusz még azt írjak, hogy évek óta először az Arsenal igazolhat bátrabban, 70 millió fontról van szó talán. Bízunk.


Lehetséges ellenfelek:

Sociedad, PSV, Fenerbahce, Pacos Ferreira,Metalist Harkiv.
Elvileg nem jelenthetnek gondot.

Everton:
Cuccos értekezés Martinezről:
http://everton.blog.nepsport.hu/archive ... k_titeket/

A Premier Ligában hat klub teljesen más anyagi szinten harcol a helyezésekért, ennek tükrében zseniális, amit az Everton elért az elmúlt években – Martínez.
"And my heart will leave you never."
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2013.06.09. 22:02:22

Game90 írta:
Villa, Jovetic, Higuain, Rooney, Fellaini, ez az ötös forog mostanában, mint lehetséges Arsenal igazolások. Szerintem közülük egyet tényleg le fogunk igazolni, nálam ez lenne a sorrend: Rooney, Fellaini, Higuain, Jovetic, Villa.
Szerintem nem járnátok jól Wazzával.

Nem lebeszélni akarlak, mint MU-s, hanem egyszerűen az utolsó két szezonja tragédia, semmi se emlékeztet a régi énjére. Egy nyugdíjas benyomását kelti.

A listáról én Joveticsben látom a legtöbbet, ha nem lenne annyira sérülékeny, simán világklasszis lenne régen.

Fellaini szerintem technikailag nem a legjobb, a magassága hátrányt jelent, egy egyérintős játékban nem lenne sikeres. Ugyanakkor a fizikai ereje, a magassága sok helyzetben hatalmas előnyt jelent.

Egy kis MU 8) 8) : Varela leigazolása után most Strootmant mondják nagyon, ő jó eséllyel nálunk köt ki.

Nani a közeljövőben dönt a hogyan továbbról, a Galata és a Monaco vinné.

Irwin szerint a MU mindent megtesz majd Cescért, de ezt az átigazolást esélytelennek érzem. Egyszer volt Budán kutyavásár.

Garayról és Hummelsről is van bőven pletyka, de eddig semmi komolyabb.

Cabaye lenyilatkozta, hogy szívesen menne a Unitedbe. Személy szerint bármikor szívesen látnám. 8)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.09. 21:10:25

Kép

Game90 és GT-nek szeretettel! :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.06.09. 16:24:53

Gareth Tello írta:Game, ha már múltkor dicsérted Cazorlát: KATT
Tényleg jó kis szezonja volt, remélem jövőre még jobb lesz 8)
shawn írta: (persze nincs teljesen kizárva h talán a klub története alatt először cirka 45 milkát adjanak vkiért)
Rooney szerintem nem kerülne 45 millióba.

Villa, Jovetic, Higuain, Rooney, Fellaini, ez az ötös forog mostanában, mint lehetséges Arsenal igazolások. Szerintem közülük egyet tényleg le fogunk igazolni, nálam ez lenne a sorrend: Rooney, Fellaini, Higuain, Jovetic, Villa.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.08. 21:18:04

Game90 írta: Mondjuk nem tudom, hogy Wenger mivel tudná őt meggyőzni, hogy a Senal-ba igazoljon...
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... ondon_hiv/

:lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.08. 20:08:28

Lehet, hogy ilyenek lesznek a mezek jövőre:
Kép
Nem is rossz.

Aktuális pletykák: Assou-Ekottót vinné a Fenerbahçe, csatárposzton pedig Gomez neve is felmerült. :lol: :evil:
Akikről eddig szó volt: Jackson Martínez, Damiao, Villa, Rodrigo, Benteke, most Gomez...
Legalább egyet el kéne hozni.

Goal Of The Season?
Gareth Bale!

Premier League free transfer list
Malouda, Arshavin, Carragher, Pennant, satöbbi.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.07. 19:19:35

http://www.extrafoci.hu/index.php?optio ... Itemid=201

Ilyen egyszerű némelyik angol csapatnál az igazolás! :lol:
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.06.07. 18:51:31

House írta:
shawn írta:durva átigazolási pletykákat olvasni, de ezen a rooney-arsenalon tényleg nevetek :lol: mért lépne vissza, úgy h tengernyi pénzt se kap? (+united-esekkel meggyűlöltetné magát)
"Igen, nyilvánvalóan rendelkezésünkre áll az összeg" itt meg mintha ironizálna az arsenal vezérigazgató :D
(persze nincs teljesen kizárva h talán a klub története alatt először cirka 45 milkát adjanak vkiért)
Azért nem rossz szerződést kötöttek a új sportszergyártójukkal, és évente jó nagy plusszal zárnak az átigazolásokkal. Nem lennék meglepődve, ha megvennék Fellainit, de annyi pénzük nincs, hogy Rooneyt is megvegyék. :)
én is így vagyok, meg gomez-t is olvastam még, ő is hihetőbb és komoly erősítés lenne nekik, podolskival jók lehetnének, válogatottba is eggyütt tolják :)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.07. 18:01:40

shawn írta:durva átigazolási pletykákat olvasni, de ezen a rooney-arsenalon tényleg nevetek :lol: mért lépne vissza, úgy h tengernyi pénzt se kap? (+united-esekkel meggyűlöltetné magát)
"Igen, nyilvánvalóan rendelkezésünkre áll az összeg" itt meg mintha ironizálna az arsenal vezérigazgató :D
(persze nincs teljesen kizárva h talán a klub története alatt először cirka 45 milkát adjanak vkiért)
Azért nem rossz szerződést kötöttek a új sportszergyártójukkal, és évente jó nagy plusszal zárnak az átigazolásokkal. Nem lennék meglepődve, ha megvennék Fellainit, de annyi pénzük nincs, hogy Rooneyt is megvegyék. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2013.06.07. 17:33:02

durva átigazolási pletykákat olvasni, de ezen a rooney-arsenalon tényleg nevetek :lol: mért lépne vissza, úgy h tengernyi pénzt se kap? (+united-esekkel meggyűlöltetné magát)
"Igen, nyilvánvalóan rendelkezésünkre áll az összeg" itt meg mintha ironizálna az arsenal vezérigazgató :D
(persze nincs teljesen kizárva h talán a klub története alatt először cirka 45 milkát adjanak vkiért)
Válasz küldése