Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.30. 08:36:01

lluisllach89 írta:Ajajajajjj! Komolyodik a Torres-deal!

Miután a transzfer kérelmét elutasították, a Pool mégis tárgyal a Chelseavel, 50 millió fontra(!) taksálják Torrest.

40 millió+Sturridge nem nyerte el a Pool tetszését, Anelkát akarják.

Ez a tél eddig nagyon ott van :D
Nem tudom melyik a nagyobb vicc, anno Kakáért a RM-től a 65 millió euró, vagy most Torresért az 50 millió font. :roll: Bár sokan azt hiszik, h nagy fogás lenne Torres, mint anno Kakára is azt mondták, aztán azóta mit is csinált, ami a 65 milliót ért volna? Nagyjából egy kezén megtudná az ember számolni, h hány jó meccse volt. Monthatjuk, h peches, mert lesérült. De most komolyan, van vki, akit meglepett a sérülése? Nem is olyan régen egy komolyabb sérülésénél még az is felmerült, h be kell fejeznie, és könyörgöm, egy ilyen embert vettek meg 65 millióért. ](*,)
Torres meg kb. ugyanez....2 éve nagyjából értékelhetetlen amit művel.
Mondok még egy játékost: Michael Owen. Ő is mekkora tehetség volt, üstökösként robbant be, de a sérülések az ő sorsát is megpecsételték.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.30. 00:42:05

lluisllach89 írta:Ajajajajjj! Komolyodik a Torres-deal!

Miután a transzfer kérelmét elutasították, a Pool mégis tárgyal a Chelseavel, 50 millió fontra(!) taksálják Torrest.

40 millió+Sturridge nem nyerte el a Pool tetszését, Anelkát akarják.

Ez a tél eddig nagyon ott van :D
Kinek? :roll: Nekem eddig sok örömöm nem volt benne. A Barca rész nem érdekes, mert Én már csak Cesc-t várom, de a Juventus katasztrófa. Kezdem úgy érezni, ha nincs egy Moggi és egy Lippi a vezetőségben, itt nem nagyon kell álmodozni. Érdekes hogy a Liverpool aki hasonló cipőben jár mint a Juventus, tud igazolni egy Suarezt, míg a Juve egy Barzaglit. Komolyan mondom néha már nem értem a vezetőséget. Aki picit is követi a Juventus meccseit, látja hogy a szélső védők nem hogy a támadásokat nem segítik, de még csak a védekezést sem tudják jól ellátni. A jobb oldalon egy 18 éves Sörensen az egyetlen remény hogy a jövőben igazolás nélkül meg legyen oldva az a poszt. Térjünk át a bal oldalra: Grosso. Hát ő az a tipikus, keretlétszám pótló játékos, aki sokat keres de nem csinál semmit. Nem hiszem el hogy egy Bastost, Balet vagy akár a kisebb hírnévvel rendelkező, de szintén tehetséges játékost ne lehetne elcsábítani Torinó szebbik felébe. Már-már szánalom az évek óta tartó átigazolási tehetetlenség. Pénz van játékos nincs... Érdekes módon amíg egy 1 gólos (!!!) Amaurinak tudnak adni 4,5 millió eurót évente, addig egy Alessandro Del Pieronak nem. Igaz, miért legyen egy technikás, egyfélidős, hajtós csatárunk ha ott van Toni, Amauri és Iaquinta, míg az inter és a Milan Cassanokat, Pazziniket, Robinhokat, Ibrahimovicokat tud igazolni. Kezdek ráébredni hogy a vezetőség semmivel nem jobb mint tavaly...
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.01.30. 00:28:04

Ajajajajjj! Komolyodik a Torres-deal!

Miután a transzfer kérelmét elutasították, a Pool mégis tárgyal a Chelseavel, 50 millió fontra(!) taksálják Torrest.

40 millió+Sturridge nem nyerte el a Pool tetszését, Anelkát akarják.

Ez a tél eddig nagyon ott van :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.01.29. 23:46:26

Fernando írta:
Carlos Vela
Arsenal :arrow: WBA (kölcsönbe)
A fejlődése szempontjából mindenképp jó döntés. Bár már 22 éves, tehát nem mondható annyira fiatalnak, de én még bízom benne.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.29. 23:45:07

Fernando írta: A Cesena 24 éves védőjét nyáron akarja elvinni a katalán klub, de komoly vetélytársai vannak. A Sport.es úgy tudja, a Barca mellett az Internazionale, az AC Milan, a Juventus, a Villarreal és a Tottenham is verseng Nagatomóért.
Ki a bré ez? Hápogós.
Én is olvastam, valószínűnek tartom... :roll:
Komolyan, h jut az ilyen az eszükbe? :roll: :lol:
Akkor már vegyük meg Vanczákot, őt is többen ismerik :lol:
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.01.29. 23:37:26

barca0417 írta: Kár hogy a Juve képtelen már egy normális csatárt igazolni.(évek óta)
Quagliarella? Szerintem a legjobb Olasz csatárok egyike. Ha nem sérült volna le... nem így állna a Juventus.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.29. 23:32:20

Szerintem Quagliarella jó vétel volt, csak lesérült.

Carlos Vela
Arsenal :arrow: WBA (kölcsönbe)

A Cesena 24 éves védőjét nyáron akarja elvinni a katalán klub, de komoly vetélytársai vannak. A Sport.es úgy tudja, a Barca mellett az Internazionale, az AC Milan, a Juventus, a Villarreal és a Tottenham is verseng Nagatomóért.
Ki a bré ez? Hápogós.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.01.29. 17:55:30

Tdavid írta:Giampaolo Pazzini
Sampdoria :arrow: Internazionale
Megvan az Inter új hetese. :)
Inkább a 11-es illene rá, de ez tökmindegy. Az Interben legalább gyűlnek az olaszok. Jó vétel lesz szerintem.
Kár hogy a Juve képtelen már egy normális csatárt igazolni.(évek óta)
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.29. 17:22:35

Fernando írta:Jonathan Biabiany
Inter :arrow: Samp (ez a Pazzini transzfer keretein belül)
Muntari szintén távozott

Inter :arrow: Sunderland

Ja és Dzsudzsákért konkrét ajánlat érkezett a Lilletől. 10 millió euró, de a PSV 14et kérne Balázsért és a mi kis sztárunk 200 ezer eurót havonta. Bízom benne, hogy ez sok lesz a franciáknak.
(forrás: NSO)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.29. 13:52:14

Találtam egy jó oldalt az átigazolásokról:

http://www.footballdatabase.eu/transfer ... eu=Espagne

Itt nyomon lehet követni időrendi sorrendben az érkező és távozó játékosok névsorát a La Liga csapatainál, illetve az edzőket, vezetőket is. A transzferben látni lehet az eladott/vett játékosok értékeit, illetve azokat, akik cserében vannak egy másik csapatnál, valamint azok, akik cseréből jöttek vissza.

A játékosok neveire kattintva pedig statisztikákhoz juthattok!

Ha megnézitek a Barcelona személyzetét, nem egy volt játékos érkezett vissza vezetőként. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.29. 13:23:11

daffy írta: dzsudzsák. látszik,hogy a psv már nem neki való. neymar,messze kinőte a santost. fabregas,anno villa a valenciába elég? :D
Erdivisie, brazil bajnokság nem éppen a PL. Arra sem emlékszem, h az Arsenal annyira gyenge lett volna, ők kb. mindig hozzák amit várunk tőlük. Villával egyetértek.
Látom ebben a témában nem jutunk közös nevezőre. :D
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.29. 10:58:49

Szerintem év végén egy támadó távozni fog az Intertől, szerintem Pandev lesz. Pazzinival nagyot fogtak.

Anthony Annan
Rosenborg :arrow: Schalke 04

Dídac Vila
Espanyol :arrow: Milan

Curtis Davies
Aston Villa :arrow: Birmingham City

Jonathan Biabiany
Inter :arrow: Samp (ez a Pazzini transzfer keretein belül)

Mahamadou Diarra
real madrid :arrow: Monaco (kölcsönbe)

Ivan Rakitic
Schalke 04 :arrow: Sevilla
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.29. 10:22:42

kennyke04 írta:
Tdavid írta:Giampaolo Pazzini
Sampdoria :arrow: Internazionale
Megvan az Inter új hetese. :)
Sampból se mostanában lesz valóban komolyan csapat... de legalább alakul Koman helyzete....
Alakul igen, ahogy remélhetőleg Laczkóé is. Viszont Pazzini és Cassano távozásával nem lesz olyan acélos a Samp, ha csak nem hoznak minőségi pótlást kettejük helyére. Ha pedig nem lesz olyan jó csapat a Sampdoria, mint az elmúlt időszakban, akkor a nemzetközi kupára is kevesebb esélyük lesz kijutni, ami azért nem lenne rossz két magyarnak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.29. 10:15:22

Barcaman14 írta:
Tocy írta:Ezzel egyetértek, össze van már ő törve fizikailag, nem fog úgy csillogni sztem már sosem...
Ez egy kicsit merész kijelentés. Miért ne csilloghatna úgy mint korábban? :roll: Nem egy 32 éves játékosról beszélünk.
Torresnél az egyetlen probléma a sérülékenység, de ezt nem tudja befolyásolni. Amikor játszik kb minden 2. meccsén gólt rúg. Sztem top3-as csatár. Gyors, gólérzékeny, jól cselez...
Remélem hogy tavasszal Suárezel acélosabbak lesznek a vörösök, és ezáltal Torres is meggondolja a távozását.
Kaka se 32 éves mégis a legtöbb szakértő és szurkoló szerint már csak megközelíteni se fogja a régi önmagát, még a Real szurkolók se reménykednek. Nem számít, hogy valaki hány éves, a sérülések hagynak nyomot. Sose sportoltam, mégis saját tapasztalat. Volt 2 bokaficamom egy éves belül ugyanazon a , kb 2 évig, ha nagyon sokat járkáltam vagy hasonló, sokkal jobban megfájdult mint a másik. A sérülések sokkal tovább tartanak valójából, mint amennyit pihennek a játékosok. Sokszor évek kellenek h vmi teljesen rendbe jöjjön, vagy rendbe se jön(gondolok itt a szalag húzódásokra, szakadásokra, megnyúlásokra). Egy idő után felgyűlnek a dolgok. Egyszerre sok sérülés együttes hatását érzi meg a játékos, amik ha külön-külön alig érezhetőek, együttesen látványosan visszavetik. Láthattuk a VB-t. Torres félt játszani, nem azért mert sérült lett volna, de nemrég az volt és reflexből óvatosabb volt. Kakara is ugyanez igaz. Kevésbé cselez, kevésbé bevállalós mint régen, ráadásul a gyorsasága is megkopott. Nem számítok sok jóra már Torrestől. A VB előtt még dicsértem, mert nem láttam túl gyakran játszani, de a VB-n rájöttem h ő már sose lesz olyan jó mint néhány éve. Talán ha elmegy, az valamelyest helyrezökkenti, esetleg elkerülheti a sérüléseket egy más edzéstervvel, de ő jelenleg nem ér 20 milliónál többet. Sérülékeny, mostanában nem is hajt, összehasonlításképp nálunk Villa egyáltalán nem sérülékeny, és nagyon motivált, mindig hajt. A Pool helyében egy 50 millió körüli ajánlatot ujjongva elfogadnék. Annyiból már tudnának venni valakit, aki jó társ lenne Suarez mellé(pl Lukaku), de maradna pénz egy vkp-ra, sőt még egy normális szélső-védőt is tudnának venni.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.29. 10:07:08

daffy írta:
kanty írta: Biza. :D
Én azt mondtam, h nehezebb kitűnni, persze ha valaki akkora klasszis akkor ez nem okozhat gondot, de úgy nem egyszerű jól teljesíteni, ha kb. minden félévben sérült. Amúgy mondj nekem olyan játékost aki egy hosszabb ideig rossz formában lévő csapat színeiben is képes klasszis teljesítményre.
egymásra találtunk. :twisted:
:wink:
dzsudzsák. látszik,hogy a psv már nem neki való. neymar,messze kinőte a santost. fabregas,anno villa a valenciába elég? :D
Kb. előbb magyaráztam, h a gyengébb csapat, ill. a rossz formában lévő csapat nem ugyanaz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.29. 09:30:49

kanty írta: Biza. :D
Én azt mondtam, h nehezebb kitűnni, persze ha valaki akkora klasszis akkor ez nem okozhat gondot, de úgy nem egyszerű jól teljesíteni, ha kb. minden félévben sérült. Amúgy mondj nekem olyan játékost aki egy hosszabb ideig rossz formában lévő csapat színeiben is képes klasszis teljesítményre.
egymásra találtunk. :twisted:
:wink:
dzsudzsák. látszik,hogy a psv már nem neki való. neymar,messze kinőte a santost. fabregas,anno villa a valenciába elég? :D
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.29. 09:28:42

Barcaman14 írta:Remélem hogy tavasszal Suárezel acélosabbak lesznek a vörösök, és ezáltal Torres is meggondolja a távozását.
Az biztos, hogy a spanyolnak több helye és ideje lesz ficánkolni, mert Suarez is elvisz 1-2 védőt. Most lesz alkalma bizonyítani, hogy mennyire klasszis. Ha beindul a szekér, akkor sztem maradni fog.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.29. 09:20:14

Tocy írta:Ezzel egyetértek, össze van már ő törve fizikailag, nem fog úgy csillogni sztem már sosem...
Ez egy kicsit merész kijelentés. Miért ne csilloghatna úgy mint korábban? :roll: Nem egy 32 éves játékosról beszélünk.
Torresnél az egyetlen probléma a sérülékenység, de ezt nem tudja befolyásolni. Amikor játszik kb minden 2. meccsén gólt rúg. Sztem top3-as csatár. Gyors, gólérzékeny, jól cselez...
Remélem hogy tavasszal Suárezel acélosabbak lesznek a vörösök, és ezáltal Torres is meggondolja a távozását.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.29. 08:56:48

kanty írta:
daffy írta:de nincs jó napunk! :D
szerintem pont,hogy egy gyengébb csapatból illik kitűnni. :) igaz,hogy csatárként ez nem egyszerű,de ha akkora király,akkor a kaka mélyén is látszik a csillogása. kezet foghat egyébként robbennel,hasonlóan "sokat" bírnak mindketten.
Biza. :D
Én azt mondtam, h nehezebb kitűnni, persze ha valaki akkora klasszis akkor ez nem okozhat gondot, de úgy nem egyszerű jól teljesíteni, ha kb. minden félévben sérült. Amúgy mondj nekem olyan játékost aki egy hosszabb ideig rossz formában lévő csapat színeiben is képes klasszis teljesítményre.
egymásra találtunk. :twisted:
:wink:
Nos hozzászólok én is. Sztem is könnyebb gyengébb csapatból kitűnni, ez szinte egyértelmű. Láthatjuk, h kisebb csapatok sztárjai sokszor semmit nem tudnak mutatni egy nagy csapatban. Viszont a gyenge csapat nem egyenlő rossz formában lévő csapattal. :!: Egy gyenge csapat is lehet jó formában, és egy erős csapat is tartósan rosszban. Itt viszont mindenképp jó formában lévő csapatban könnyebb jól játszani, ha igazán megy egy csapatnak, akkor még a gyengébb játékosok teljesítménye is feljavul. Rossz formában lévő csapatban borzasztón nehéz jól játszani, hisz a futball csapatjáték, és egy csapat akkor lehet jó és eredményes, ha a védelem, a középpálya, és csatársor harmóniában van. Főleg utóbbi kettő nagyon fontos, ha egyik nem működik, akkor a másik sem. Csak a legnagyobb klasszisok képesek rá, h mikor a rossz formában van a csapatuk, akkor hátán vigyék.
Torresnél viszont nem ez a legnagyobb probléma.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.01.28. 22:14:18

Tdavid írta:Giampaolo Pazzini
Sampdoria :arrow: Internazionale
Megvan az Inter új hetese. :)
Sampból se mostanában lesz valóban komolyan csapat... de legalább alakul Koman helyzete....
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.01.28. 21:59:59

Giampaolo Pazzini
Sampdoria :arrow: Internazionale
Megvan az Inter új hetese. :)
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.01.28. 21:55:01

Torres nem fog sehova se menni, de tény jobb csapatot érdemel mint a pool. Vélhetőleg most Suarez átigazolásával valamilyen oknál fogna maradni fog Torres is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.28. 21:31:31

Ne csodálkozzunk ezen. Az angol bajnokság nem a technikás játékosoknak való. Tisztelet a kivételnek. Tévez például jól megvan, igaz ő meg lelkileg van egy kicsit válságban. Torresnek fekszik az angol bajnokság, mert gyors, ütemes, de a durva védők, középpályások gyakran faragják. Ez egy idő után felőrli a játékos testét és lelkét is. A spanyol bajnokság sebességében talán nem illik Torreshez, de talán kevesebbszer sérülne meg.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.28. 21:25:43

LG írta:Sztem nagyon buta a Chelsea, ha kiad érte 40 milliót. Ilyen rossz két év után, egy ilyen sérülékeny játékosért az több mint óriási kockázat.
Ezzel egyetértek, össze van már ő törve fizikailag, nem fog úgy csillogni sztem már sosem...
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.28. 21:20:48

daffy írta:de nincs jó napunk! :D
szerintem pont,hogy egy gyengébb csapatból illik kitűnni. :) igaz,hogy csatárként ez nem egyszerű,de ha akkora király,akkor a kaka mélyén is látszik a csillogása. kezet foghat egyébként robbennel,hasonlóan "sokat" bírnak mindketten.
Biza. :D
Én azt mondtam, h nehezebb kitűnni, persze ha valaki akkora klasszis akkor ez nem okozhat gondot, de úgy nem egyszerű jól teljesíteni, ha kb. minden félévben sérült. Amúgy mondj nekem olyan játékost aki egy hosszabb ideig rossz formában lévő csapat színeiben is képes klasszis teljesítményre.
egymásra találtunk. :twisted:
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Válasz küldése