Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2016.05.03. 23:19:27

Nero. írta:
Szégyen... Így valószínűleg a Real ellen se lesz ott a döntőben. Tizenegyedik BL, óriási...
De az nem UEFA-s ember volt, hanem az Atletico stábjából valaki. Itt van róla kép is.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.05.03. 23:12:12

Bob_Marley írta:És még annyit, hogy mit kéne játszaniuk, mikor 180 perc alatt 0 azaz 0 percig álltak kiesésre!
Mondjuk mutathatnának valamit a labdával, ha már labdarúgásnak hívják a sportágat. Értem, hogy ez az eredményes, de én és a legtöbb fociszurkoló ezt nem vagyunk hajlandóak elviselni. Tudom, hogy nem számít, de nekem ez nagyon fájó, hogy ezzel ott lehet lenni egy BL döntőben, ráadásul ennyi bírói hiba segítségével.
Bob_Marley írta:Les nem les meg nagyon centis volt, nem is tudok benne dönteni. Szerintem előrébb volt a teste a Griezmannak.
Akkor nincs miről beszélni.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.05.03. 23:10:29

Nekem nem volt bajom a görögök EB győzelmével, mert csoda volt. Nem volt gondom a Leicester City bajnoki címével (sőt!), mert csoda volt. Nem lenne bajom a mieink 16 közé jutásával az EB-n ilyen játékkal, mert csoda lenne. És mert ezek a csapatok nem tudnak mást csinálni. És ha egy papíron 4-szer olyan erős csapat nem tudja őket megverni, akkor meg is érdemlik. De komoly csapatoktól ezt a fajta "focit" sosem fogom szeretni. És az Atleti mostanra tényleg túlment a sportszerűség határain. És az a baj, hogy ha marad ez az irány, akkor majd a BL, meg a többi komoly bajnokság is mehet az olasz foci szintjére, és csak a hozzád hasonlók (ez nem bántás, mindenki mást szeret) fogják nézni a futballt. Értem én az elvárásokat, az anyagiakat, a nyomást, mindent. De a világ 95%-a a látványos foci miatt nézi ezt a sportot, és ha majd mindig 2 olyan csapat találkozik, aki az egy adódó lehetőségre vár, akkor vége is lesz a mókának. Neked ez tetszik, nekünk nem. De az Atleti az említett dolgokon túl is eljátszotta sokak szimpátiáját.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.05.03. 23:09:16

MessiNeymarSuarez írta:
ZBarca írta:Sajnálom a Bayernt, mert szerintem a párharc nagy részében jobbak voltak az Atmánál és a továbbjutást is jobban megérdemelték volna.

Az Atmában pedig vannak számomra szimpatikus játékosok, viszont nagyon árnyalja a képet, hogy sokat buszoznak és néha egyes játékosok átmennek favágóba.
Minden esetre szerintem innen behúzzák, mert tényleg szervezettek, a Torres-Griezzmann páros pedig nagyon jól együttműködik, de rajtuk kívül is vannak veszélyes játékosaik.

Egyedül azt sajnálom, hogy számomra nem lesz szimpi csapat a döntőben. :(
Naigen, a focitörténelem legérdekesebb BL döntője lesz ez...
Lehet választani, ki nyerjen?
Aki egy Európa-liga ággal jut be a döntőbe, vagy aki öli a focit?

Bőség zavara, nem is tudom melyiket válasszam, annyira sok érvek-ellenérvek vannak... :mrgreen:
Szépen le kéne vinni 60 percre a játékidőt, mindig megállítani, mint a kéziben vagy a futsalban és ölhetik az időt. Viszont a legjobb lenne, hogyha ilyen végjátékban valaki "megsérül", amíg áll a játék, annak az idejét megtriplázná a bíró és annyi pluszban a ráadás. Ha a sok szimulálás miatt lenne plusz 20 perc, akkor lenne annyi.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 23:06:41

És még annyit, hogy mit kéne játszaniuk, mikor 180 perc alatt 0 azaz 0 percig álltak kiesésre!!!!Majd kezdjenek el ezerrel támadni? Szünetben rögtön váltottak is, mert kellett már egy olyan játék hogy feljebb tudnak labdát hozni és megtartani. Carrasco rohadt nagy kulcs volt.

Les nem les meg nagyon centis volt, nem is tudok benne dönteni. Szerintem előrébb volt a teste a Griezmannak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.03. 23:05:52

ZBarca írta:Sajnálom a Bayernt, mert szerintem a párharc nagy részében jobbak voltak az Atmánál és a továbbjutást is jobban megérdemelték volna.

Az Atmában pedig vannak számomra szimpatikus játékosok, viszont nagyon árnyalja a képet, hogy sokat buszoznak és néha egyes játékosok átmennek favágóba.
Minden esetre szerintem innen behúzzák, mert tényleg szervezettek, a Torres-Griezzmann páros pedig nagyon jól együttműködik, de rajtuk kívül is vannak veszélyes játékosaik.

Egyedül azt sajnálom, hogy számomra nem lesz szimpi csapat a döntőben. :(
Naigen, a focitörténelem legérdekesebb BL döntője lesz ez...
Lehet választani, ki nyerjen?
Aki egy Európa-liga ággal jut be a döntőbe, vagy aki öli a focit?

Bőség zavara, nem is tudom melyiket válasszam, annyira sok érvek-ellenérvek vannak... :mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.05.03. 23:04:50

palesz77 írta: Bar igy lehet meg se nezem a dontot majd, ezt a "focit" nem akarom egy dontoben is nezni. Kiscsapatoknal amugy meg belefer, bar ott is utalom, de ezzel BL-t nyerni? Csoda lenne. Remelem mutatjak az utat a tobbi csapatnak majd, es egyre tobb hasonlo egyuttest lathatunk, oromfoci.. :roll:
Hatalmas +1!
Ezt a BL döntőt valszeg én is kihagyom. Nem vagyok kiváncsi erre az undorító focira, illetve a 2 évvel ezelőtti döntő is élvezhetetelen volt.
Ráadásul egyik csapatnak se tudok szurkolni. Megyek inkább leiszom magam. :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.05.03. 23:04:32

Sima Real Bl siker lesz, szomorú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2016.05.03. 23:05:37-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.05.03. 23:03:38

végre bejött egy tippem.
engem is csak az érdekel valójában, hogy melyik állíthatja meg nagyobb eséllyel a Realt és azt gondolom, hogy a matracosok.
ami pedig az "antifoci" minősítést illeti ezek "anti-vélemények". egyszerűen az döntött, hogy a matracosok jobban adták elő azt amihez értenek, a Bajorok elfáradtak és belassultak a második félidőre. a többi nézőpont kérdése. egy görcsös támadó foci ami nem képes egy gólt összehozni húsz perc alatt miért is olyan felsőbbrendű?
és még egy: ezen a meccsen nem volt semmiféle rugdosódás, szándékos durvaság amit egyoldalúan a Spanyoloknak kellene felróni.... feszült kemény párharcok voltak - szerintem ( és a bíró szerint is nagyjából ez volt a helyzet.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2016.05.03. 23:03:03

Mondjuk besírok, hogy sosem szerettem az Atleticot, de én védem őket. Amúgy várom ugyanezeket a fröcsögéseket, ha Magyarország az EB-n mondjuk 1-0 vagy 1-1-re áll Portugáliával és Király Gabi lefekszik ápoltatni magát a 80. percben! Alapvető ellenszenvből adódik sok mocskolódás.

Amúgy ma milyen kirívó dolgot követtek el? (Simeone bíró lökése nem érdekel, mert valóban nem szép, de nem a pályán történt)
mahitoo írta:Értem én amit mondtok, rengeteg munka van ebben a teljesítményben, elképesztő akarat és védekezés. De akkor is leírom. Nyert a NAGYBETŰS FUTBALL. =D> :mrgreen:
Ízlésbeli dolgokban nincs mit vitatkozni. Én nem azért védtem be őket, mert testszik, amit játszanak vagy én ezt a focit bírom, nekem az igazságérzetem bántja. Különben is minek próbálnának a világ legjobb zsugásai ellen joga bonitozni? Akkor 100 évente nyerhetnének 1 meccset bármelyik nagy ellen.

Szerk: Sírok, drukkoljatok akkor a Realnak :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 23:00:38

csababarca írta:K.....
Magyarázza neked a bús franc, úgyse akarod elfogadni akkor meg minek. Az Atletico se ezt játssza mindig, csak úgy van beállítva meg antifoci. De az talán a leglogikusabb ha nem egy meccset veszünk alapul és ez minden csapatra igaz. De egyébként elfogadom hogy nem a legjobb példa a Leicester!!!!! Arra akartam utalni, hogy szervezett foci, team effort az sokat jelent.

És több volt mint lökés. rányomott a vállára. Eltiltás is lehet belőle.
Annyit mondj nekem, hogy te emiatt szeretted meg a focit, emiatt kezdted el nézni, és játszani. Ha igen, akkor rendben vagyunk.
A sport erről szól, hogy kimész és legyőzd a másikat. Ezek úgy dolgoznak együtt csapatként, amit én komolyan mondom még nem láttam és igen emiatt is szerettem meg pl a Barcat is, mert rohadtul együtt mozogtunk. Ez a futball, csapatjáték. Begyakorolt elemek, s ki mondja fel jboban az iskolában. És akkor lehetek tőlem korlátolt is, mindig előjön a személyeskedés ha máshogy nem megy (nem neked írom) én szeretem az ilyet mikor ezt látom. Nem konkrétan a mai meccsre, mert mint írtam simán lehtett volna fordítva is a továbbjutás a végén, de összességében az idei év, de legfőképpen a finis egyértelműen az Atleticoé és azért mert rohadt nagy betűs csapat, ahogy együtt dolgoznak.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.03. 22:58:15

TripleH írta:
Bob_Marley írta:Szerintem is meglökte, mert nem engedték cserélni.
Ezt én nem tudom lökésként definiálni.
Szégyen... Így valószínűleg a Real ellen se lesz ott a döntőben. Tizenegyedik BL, óriási...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.05.03. 22:56:41

Sajnálom a Bayernt, mert szerintem a párharc nagy részében jobbak voltak az Atmánál és a továbbjutást is jobban megérdemelték volna.

Az Atmában pedig vannak számomra szimpatikus játékosok, viszont nagyon árnyalja a képet, hogy sokat buszoznak és néha egyes játékosok átmennek favágóba.
Minden esetre szerintem innen behúzzák, mert tényleg szervezettek, a Torres-Griezzmann páros pedig nagyon jól együttműködik, de rajtuk kívül is vannak veszélyes játékosaik.

Egyedül azt sajnálom, hogy számomra nem lesz szimpi csapat a döntőben. :(
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.05.03. 22:56:15

Bob, a Lencseszter Sziti egy angol bajnokságot nyert meg, 38 (36) meccs alatt, úgy, hogy 3-4 játékost nem tudnánk felsorolni belőlük, míg ott volt az Chelsea, ManU, Arsenal, City és még talán a Tottenham is, de állítom, hogy papíron kb a 12. legerősebb keretük volt maximum. Az Atleti azért már évek óta az elit felé kacsingat. És itt nem igazán a védekező stílus sokak baja, hanem ez elmúlt pár meccs képe. Fetrengés, bedobott labdák, feszültségkeltés, időhúzás. Annyit mondj nekem, hogy te emiatt szeretted meg a focit, emiatt kezdted el nézni, és játszani. Ha igen, akkor rendben vagyunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2016.05.03. 22:57:15-kor.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.05.03. 22:53:48

üdv. holnap ha bejut a Real a döntőbe, akkor komolyan mondom (nem hittem volna h valaha ilyen mondat hagyja el a számat) nekik fogok drukkolni, mert gyűlölöm az ilyen antifutballt játszó rugdalózós bekkelős sz.rágókat mint az Atletico (ezért utáltam a Mourinho féle Chelseat és Intert is). undorító amit művelnek, főleg az időhúzásuk az, fetrengenek percekig, ápoltatják magukat, aztán nem telik el 5 másodperc és már fut is mint a nyúl. félre értés ne essék nincs bajom a szükséges időhúzással az a játék része, de nem az ilyen időhúzás, hanem az olyan amit mi játszunk h kicsibe sok passzal játékba tartjuk a labdát az ellenfél térfelén. meg Simeone viselkedése, na az verte ki nálam a biztosítékot, milyen már az h szinte fellöki a negyedik játékvezetőt, hát ilyenért minimum 10 meccsre eltiltanám. egy szó mint száz akárki jut be a másik ágon nekik drukkolok mert ezeknek a sz.rrágóknak a stílusa nagyon ocsmány.
mvik
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.05.03. 22:51:07

Bob_Marley írta:Szerintem is meglökte, mert nem engedték cserélni.
Ezt én nem tudom lökésként definiálni.
bakonyibetyar
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013.08.25. 22:53:02

2016.05.03. 22:50:50

Bob_Marley írta:Undorító, antifoci, parasztok még-még. :D Imádom az ilyen jelzőket, főleg mikor előtte egy Leicester kivédekezi akkor az nagy taps, de egy Atletico az antifoci. Alapból ez is egy szép szó, mert max más stílus, de ez is futball és azt tudom mondani mint múltkor, tessenek uraim más csapatban ezt utánozni és olyat végrehajtani mint az Atletico. Ha annyira könnyű, meg annyira antifutball meg undorító. Sokan szeretnének ilyen undorító csapat lenni, csak nem tudnak. Rekordok-rekordok hátán és antifutball. :D Nem kell őket szeretni, de azért parasztozni mert tudnak valamit és végrehajtják nekem fura. Angolban van egy kifejezés, hogy team effort, na ez a fociban az Atletico. És a csapatsport erről szól, s megint megmutatták, habár hangsúlyozom lehetett volna másképp is!!!!!De most ők tudtak felülkerekedni.

Le a kalappal a Bayern előtt, óriásit toltak és hatalmas lehetőségük volt a tizinél, mert ott pillanatok alatt megcsömörlöttek Gimenez dolgai után, de összekapták magukat és a másodikra pl Carrasco remek cserének bizonyult és meg is lett a fontos idegenbeli gól. De ennek az Atleticonak nem lehet hármat lőni. Másodikra már sokkal inkább az volt a pályán, amit akartak és meg is lett az eredménye, továbbjutás.
szeretem amikor ezt csinálod, nagyon jó vagy...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.03. 22:48:37

Alfa írta:Örülök, hogy továbbjutott az Atletico mert szeritnem nekik van a legnagyobb esélyük a Real leverésére viszont az tény, hogy néha nagyon sportszerűtlenül viselkedtek. Simeone is amit leművelt egyszerűen gusztustalan. Én bírom az olyan edzőket akik ennyire beleélik magukat a meccsbe viszont egy bizonyos határt már nem szabadna átlépni.

Holnap pedig bízok egy kicsit a Cityben, hátha sikerül összehozniuk egy X-et. Igaz erre nincs túl nagy esély.
Ha ennyire telegatyával mennek ki a döntőben, akkor szerintem senkinek se legyen sajnos kétsége...

City meg áhh...Sokan felhozzák a Juvet, de az a Juve sokkal szervezettebb volt, Citynél meg olyan a védelem hogy tényleg lecserélhetnék a Benny Hill zenére a meccs előtti himnuszt, nameg a Real góloknál a Real himnuszt...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.03. 22:47:41

Rivaldo11 írta:
mahitoo írta:Egy dolog a defenzív és célfoci, de ez gusztustalan, amit az elmúlt pár meccsükön csinálnak. Lehet nekik tapsolni, de nekem nem ez a foci.
Egyetértek. Bizonyára ebben hatalmas meló van, de akkor is undormány. Adöntőben közel állok ahhoz, hogy szurkoljak a Realnak. Komolyan. Ezek ne nyerjenek már bl-t...
En szerintem komolyan inkabb a Realnak fogok. Bar igy lehet meg se nezem a dontot majd, ezt a "focit" nem akarom egy dontoben is nezni. Kiscsapatoknal amugy meg belefer, bar ott is utalom, de ezzel BL-t nyerni? Csoda lenne. Remelem mutatjak az utat a tobbi csapatnak majd, es egyre tobb hasonlo egyuttest lathatunk, oromfoci.. :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.05.03. 22:47:16

LG írta: Ami az Atleticot illeti, nagyon antipatikusan játszottak, de ettől még nem érdemtelen a továbbjutásuk. Nagyon szervezett és profi csapat, nem féltem őket a döntőben, bárki legyen az ellenfél.
Megmondom én se érzem annyira azt higy sima Reak BL lenne.Ezzel a féreg játékkal ők bárkire veszélyes mek és azert most nem azok az erőviszonyok mint Ancelotti idejében.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.05.03. 22:46:56

Rivaldo11 írta: Adöntőben közel állok ahhoz, hogy szurkoljak a Realnak. Komolyan. Ezek ne nyerjenek már bl-t...
Hát ezzel én is így vagyok
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.03. 22:46:06

Örülök, hogy továbbjutott az Atletico mert szeritnem nekik van a legnagyobb esélyük a Real leverésére viszont az tény, hogy néha nagyon sportszerűtlenül viselkedtek. Simeone is amit leművelt egyszerűen gusztustalan. Én bírom az olyan edzőket akik ennyire beleélik magukat a meccsbe viszont egy bizonyos határt már nem szabadna átlépni.

Holnap pedig bízok egy kicsit a Cityben, hátha sikerül összehozniuk egy X-et. Igaz erre nincs túl nagy esély.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.05.03. 22:45:36

Tudom, hogy a sport nem mindig igazságos és nem mindig az nyer aki megérdemelné,DE, ha van valahol igazság akkor ez a csapat nem nyer semmit idén...Esküszöm a Reál Madridnak szurkolok, hogy bejusson a döntőbe mert ezt a csapatot csak ők tudják talán megverni egy meccsen.Ez a legundorítóbb leggusztustalanabb alakulat hosszú idők óta a labdarúgás történetében...Egy undorító ember vezérletével!Engem nagyon dühít és elnézést kérek a stílusom miatt, de ez nagyon nagyon undorító!
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.03. 22:44:42

Undorító, antifoci, parasztok még-még. :D Imádom az ilyen jelzőket, főleg mikor előtte egy Leicester kivédekezi akkor az nagy taps, de egy Atletico az antifoci. Alapból ez is egy szép szó, mert max más stílus, de ez is futball és azt tudom mondani mint múltkor, tessenek uraim más csapatban ezt utánozni és olyat végrehajtani mint az Atletico. Ha annyira könnyű, meg annyira antifutball meg undorító. Sokan szeretnének ilyen undorító csapat lenni, csak nem tudnak. Rekordok-rekordok hátán és antifutball. :D Nem kell őket szeretni, de azért parasztozni mert tudnak valamit és végrehajtják nekem fura. Angolban van egy kifejezés, hogy team effort, na ez a fociban az Atletico. És a csapatsport erről szól, s megint megmutatták, habár hangsúlyozom lehetett volna másképp is!!!!!De most ők tudtak felülkerekedni.

Le a kalappal a Bayern előtt, óriásit toltak és hatalmas lehetőségük volt a tizinél, mert ott pillanatok alatt megcsömörlöttek Gimenez dolgai után, de összekapták magukat és a másodikra pl Carrasco remek cserének bizonyult és meg is lett a fontos idegenbeli gól. De ennek az Atleticonak nem lehet hármat lőni. Másodikra már sokkal inkább az volt a pályán, amit akartak és meg is lett az eredménye, továbbjutás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.05.03. 22:44:24

Mindenki nyugodjon le, Real ellen úgyis kiszívnak mint a huzat... :P :lol: =D>
Válasz küldése