Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.04. 19:52:29

Navas; Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal; Isco, Kroos, Modric; Bale, Cristiano, Jesé.

Hart; Clichy, Otamendi, Kompany, Sagna; Fernando, Fernandinho; De Bruyne, Touré, Navas; Agüero

palesz77 írta:Ha De Bruyne, Agüero és Sivla jó napot fognak ki
silva az első meccsen kidőlt, keretben sincs
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.04. 19:51:49

Ha De Bruyne, Agüero és Yaya jó napot fognak ki, akkor egy X-re simán jók lehetnek szerintem. Casemiro nagy érvágás a Realnak, a középpáylán erő tekintetében komoly különbség lesz így, és CR se szokott annyira remekelni középen. Kíváncsi leszek, sokat nem adnék a City továbbjutásra, de azért benne van a levegőben ez is. Csak ahhoz védelmüknek nem megyei szinten kéne tolnia ma.. :D
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.04. 19:44:27

Bármelyik Barcelona drukker azt kívánja, hogy a City győzzön. Ha éppen nem mi játszunk a Real ellen, számunkra mindegy ki lesz a győztes, de az ne a Real legyen. Minden Barca drukker azt szeretné, ha a City győzne, s jó lenne, ha így történne. Ha már mi nem tudjuk megnyerni a BL-t, akkor legalább ne az övék legyen" - nyilatkozta Sergi Roberto, szavaival pedig sokan egyetértenek a Culék közül.

errol van szo. A City meg tovabb is megy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.05.04. 19:44:16

4-0. Cé mesterhármas, meg Bale.

Gyenge a City ehhez a szinthez, mi is izzadságcsepp nélkül ejtettük ki őket, ez a real meg szintén baromi erős, Benzema vagy Casemiro nélkül is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.04. 19:40:47

Így hogy nem lesz Casemiro nagyon érdekes lesz a középpályás párharca, főleg hogy Toure meg visszatér. És lassult, de párbajokban továbbra is fontos elem lehet az elefánt. És egyértelműen azóta stabilizálódott a RM játéka mióta Casemiro kezdő lett, nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesznek szétesve vagy sem nélküle.
S.Agüero írta:
S.Agüero írta:Tippem mára :

Félidőben 1-0 a Bayernnek, második félidőben egyenlít a Tico, és a végén még vág egyet a Bayern.
A nagy viták közepette csak úgy idebiggyesztem ezt.



:mrgreen:
Akkor ma Nostradamus? :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
rhuni
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2016.01.13. 12:25:20
Tartózkodási hely: Air Day

2016.05.04. 19:24:51

Ma valószínűleg a Real megy tovább és simán.
Döcögősen is jó volna.
City nem lesz sétagalopp, pláne Casemiro nélkül.
Mindent feltettek egy lapra, hétvégén beáldozták a Soton elleni meccsüket, amivel akár bl helyezésről is lecsúszhatnak.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.05.04. 18:44:05

S.Agüero írta:Tippem mára :

Félidőben 1-0 a Bayernnek, második félidőben egyenlít a Tico, és a végén még vág egyet a Bayern.
A nagy viták közepette csak úgy idebiggyesztem ezt.



:mrgreen:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2016.05.04. 17:51:12

Sajnos szerintem is Real jut tovább. Ez a City harmatgyenge.
KépKép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.04. 17:29:19

Még annyit a tegnapihoz hogy a helyzetek alapján többet is el lehetett pakolni dologgal nem nagyon értek egyet. Én nem is tagadom ha ott Gimenez őrült 2-3 percét kihasználja a Bayern és 2:0 akkor nem zuhannak-e össze, de azon kívül lehetőségek voltak, de az nálam nem kimondott helyzet vagy ziccer hogy jön befelé folyamat a labda. Nyomtak a németek, de egy ziccerre emlékszek és az is akkora lett volna igazán az ha Müller jól teszi le Lewának. Nem tudtak kijönni a spanyolok, de hátul teljesen rendben voltak. Lövések 100ról meg lehetőség, de olyanokat Gabi is eleresztett az elején. Mezőnyfölény megvolt a németeknek, de helyzetek nem. Egy nagyon ígéretes még volt, mikor Lewandowski a gólja után félfordulattal tudott lőni. Abban benne volt úgymond a gól, szemben a kapuval, de olyanok hogy rábikázzák 25-ről azok még csak kidolgozott akciók sem. Vagy Coman féle lövések, ahol ráadásul kiszorított szögből kellett lőjön és Oblak pedig lazán a röviden már ott volt. Egyben voltak megint, nagyon nehéz ellenük helyzetet vagy még inkább ziccert kialakítani.

Lenézés dolgot nem tudom, Kash azóta már sűrűn elnézést kért, de lehet ő jinxelte be azzal, hogy miért nincs 100% tippelési lehetőség arra hogy továbbmegyünk-e az Atletico ellen. Kash te vagy a hibás. :D Viccet félre téve, palesznak tuti megvan az eredmény, abban ha nem is teljesen reprezentatívan lelehet mérni hogy mit gondoltak az emberek, de egy támpontot ad, mert jó páran azért szavaztak.

Szerintem is a RM fog továbbmenni, de szorosabb lesz szerintem mint sokan gondolják, de a rutin eldönti majd a spanyoloknak. Most se hiszem hogy nagy kockáztatást vállalna fel bármelyik csapat is. Hasonló meccset várok mint Manchesterben, de most a CIty bátrabb lehet. Otthon egyértelmű volt a játékuk, hogy nem szabad gólt kapni s még így is majdnem kaptak. Most viszont azért pl lesz Toure és ha lőnek egyet sokat jelenthet. Én hosszabbítást se tartok kizártnak. De leginkább 1:0 körülit mondanék a RM-re. Vagy 2:1 ma is, de 1 gólnál nem hiszem hogy nagyobb lenne a különbség. Óriási a tét, nagyon el kéne bénázza az egyik csapat hogy annyira összeessen, hogy ne legyen sansza a továbbjutásra.
daffy írta: Azzal viszont nem értek egyet,hogy a bajnokságban 38 meccsen kell kiegyensúlyozottan játszani,mert nem kell. A Barca-Real-Atletico hármasnak az egymás elleniktől eltekintve a maradék 34-34 meccs ""edzőmeccs"" és tartalékosan is hozni kell. Legalább 15 meccsen a 38ból lehet pihentetni. A bl-ben nem lehet.
Ez ilyen örök "vita" lesz, de pl egy Malmö vagy Bate ellen nem lehet pihentetni? Hányszor van az hogy alig várják már hogy 4 meccset meglehet nyerni és utolsó két fordulóra meg lehet felrakni a B csapatokat. Nálunk pl Sampernek sokáig így volt hivatalos felnőtt meccse, hogy játszott a BL-ben mikor már mindegy volt. 13 meccs van a BL-ben. Negyedik kalaposak meg nem a legerősebbek szoktak lenni,d e legyen így hogy ők is és 13 meccs. Na hát a Ligában is van ennyi nehéz meccs, a nyakamat rá. És főleg azt mondod kiveszed az adott csapat két riválisát (Atletico-Barca-Real) megkapod Európa top5 csapatának három tagját. :D Gyakorlatilag a bajnokságban nyomsz egy mini BL elődöntőket.....És akkor azt mondjuk ez 4 meccs csak. Na már most meglehet nézni hogy a további spanyol csapatok meg speciel az EL-t verik. :D 13 meccs az gyakorlatilag az elő hét csapat rajtad kívül oda-vissza. És ezek azok a csapatok, akik BL-t és EL-t uralnak. Leverkusent pl pont a Villarreal ejtette ki. A bajnokság ezért ér sokkal többet a szememben, mert látható bakker, hogy 3-4 forduló "ment" el és rögtön ott vagyunk, hogy 1 pontra a harmadik....Egész évben ott kell lenni fejben, s az ellenfelek meg rohadt erősek. Európa szerte erősek. Kupában lehet egy jobb vagy rosszabb sorsolásod, sokkal nagyobb lutri. Itt nincs miről beszélni, mindenki mindenki ellen van, totál objektíven lelehet mérni. Pont ezt írta lejjebb valaki, hogy milyen könnyű volt a Real sorsolása. Én az ilyenekbe nem megyek bele, aki jön azt kell megverni, de olyan pl nagyon ritka, hogy pl mint most az Atleticonak gyakorlatilag a lehető legnehezebb ága van....Bajnokságban ilyen dolgok sincsenek. Ezért is tartom sokkal de sokkal többre, mert objektív mérce és egész éves teljesítményt tükröz. Vannak kupacsapatok le a kalappal előttük, de sokkal inkább formaidőzítésen múlik. Bajnokságban megint csak magunkat tudom felhozni, hogy a lőtéri kutyát nem érdekli a veretlenségi sorozat meg az akkor jó forma. Ki nyeri a végét? És nem elég csak az elején vagy csak a végén jónak lenni. Real ellen példa, attól függetlenül hogy még megnyerhetik a bajnokságot, de úgy megnyerni hogy "átaludtak" egy félszezont nem lehet a Ligát megnyerni. Kettőt már nem fognak beelőzni hiába hajráznak. Mert egész évben ott kell lenni a tűz közelben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.05.04. 17:51:13-kor.
Kép
Kép
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.05.04. 17:23:08

Ma valószínűleg a Real megy tovább és simán.
Kicsit eljátszottam a gondolattal, ha véletlenszerűen mégis a City menne tovább és behúzná
a BL-t, ( :roll: ) Pep újra olyan csapathoz szerződne, akik BL-t nyertek az átvétel előtt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.04. 17:20:11

Messias2: Az a baj, hogy a jatekosok is igy gondoltak szerintem, meg is lett az eredmenye..:D

Tegnapihoz kicsit meg lehiggadva. Griezmann szintet lepett iden ismet, eddig az volt a gond vele, hogy a fontos meccseken rendre eltunt, nem kell ecsetelnem gondolom, hogy miert is nincs igy iden.. Nagyon jo a srac, ha nem lenne MSN, nalunk is elnezegetnem, kivancsi vagyok meg tudjak-e tartani a nyaron. Koke meg szinten jobb lett szerintem, tavaszra legalabbis nagyon feljavult. Nem a jateka osszkepeben - abban jo volt eddig is igazabol -, hanem az en "maniamban", sokkal tobb open-play helyzetet teremt. Most is, egy olyan meccsen, ahol koze nem volt az Atleticonak a tamadasokhoz, volt egy jo kiugratasa ami epphogy les lett, de 100%-os ziccerbe hozta Torrest, egy jo ivelese a semmibol, amibol szinten fejelni tudtak, es a gol elott is o inditotta be Griezmannt uresbe, aki aztan letette Torresnek, a tobbit meg tudjuk mar. Kivancsi lennek ra is egy jatszo csapatban, szerintem lehetne jobb a mostaninal is meg, meg ha Verratti szintu tehetsegnek nem is tartom. De ha ezt a szintet meg kicsit emelni tudja, es marad ez a mezonymunkaja es "golponterzekenysege" - de szep szot talaltam ki :D -, akkor egyertelmuen a legszukebb elitben lesz a helye a kozeljovoben a kk-k kozott.

Ennek ellenere a mostani jatekuknak nem fogok tudni szurkolni. Ha a dontoben jol toljak esetleg, akkor a sok szimpatikus jatekos miatt nekik szoritok majd, de ha megint beallnak 10 emberrel a 16-os ele, akkor lehet at is kapcsolok..

Akik meg Pogbat es a tavoli loveseit hianyoltak az Atma ellen tolunk, azok remelem lattak a Munchen mennyire ment a tavoli loveseivel. 1 ment el kapuig tegnap emlekeim szerint, de vagy 15 siman levagodott a falban. Ez a szomoru, hogy olyan szinten tomorulnek, hogy atloni se nagyon lehet oket.. :?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.04. 17:11:58

Chino írta:Nem irigység vagy hasonló, de a Real például egy Roma, Wolfsburg, MC vonalon juthat a döntőbe, ami sokkal kisebb bravúr, mint bajnokságot nyerni.
nyilván az, de gondolom ha választani kellene a real szurkolóknak, hogy egy wolfsburg-mancity ágat kapjanak, vagy egy barca/atleti/bayernt, gondolom mindenki az előbbit választaná. ez a kettő amit a real kapott, valdd be őszintén h nagyjából egy erős EL szint... egy dortmund/sevilla/spörsz ellen jobban megizzadtatok volna, mint ezen két kókler csapat ellen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.05.04. 17:04:56

daffy írta: Jutott egy örök vesztes Arsenal,majd egy Atletico,akik ellen hatalmas volt az arc(akár csak a klasszikuson). Ez nem kifejezetten neked szól,de már-már bicskanyitogató a nagyképűség a semmire.
Mondjuk az előző szezon, illetve a veretlenségi széria, bajnokság állás stb. bőven adott okot a nagyképűségre. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.04. 17:01:11

BarcafanTomee írta:
Ronaldo kezdeni fog, elvileg 100%-os. 1-2 gól úgyis bepattan róla mint a Wolfsburg ellen. 2 vagy 3-0át tippelek. Nem tudom elképzelni, hogy ez a City döntőzzön, sajnos ezt a realt sem tudtam elképzelni, annyit azért nem javultak Zidane-al sem. Rém gyenge ez az ág. Akkor látnék kis esélyt a City továbbjutására ha Yaya még a régi fényében tündökölne, de már messze van attól..
Sry. Én még pár napja azt olvastam, hogy nem fog játszani :). Nem olyan erős ez a Real mint amilyennek tűnik. A mostani továbbjutást sem tartom biztosnak, ha pedig mégis sikerülne akkor a döntőben szerintem bőven nem ők lesznek a favoritok.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.04. 16:59:31

daffy írta:
visca el barca írta: ronaldo kezdő lesz, nem értem miről beszélsz-
Ez pro vagy kontra?
Játszott a vb-n is sérülten,nem tette zsebre a válogatott.
pro
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.05.04. 16:49:46

Alfa írta:A Real a nagy esélyese ennek a párharcnak, de Casemiro Benzema és Ronaldo hiányával már meleg lehet a pite.
Ronaldo kezdeni fog, elvileg 100%-os. 1-2 gól úgyis bepattan róla mint a Wolfsburg ellen. 2 vagy 3-0át tippelek. Nem tudom elképzelni, hogy ez a City döntőzzön, sajnos ezt a realt sem tudtam elképzelni, annyit azért nem javultak Zidane-al sem. Rém gyenge ez az ág. Akkor látnék kis esélyt a City továbbjutására ha Yaya még a régi fényében tündökölne, de már messze van attól..
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.04. 16:48:41

visca el barca írta: ronaldo kezdő lesz, nem értem miről beszélsz-
Ez pro vagy kontra?
Játszott a vb-n is sérülten,nem tette zsebre a válogatott.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.04. 16:45:40

Alfa írta:A Real a nagy esélyese ennek a párharcnak, de Casemiro Benzema és Ronaldo hiányával már meleg lehet a pite.
ronaldo kezdő lesz, nem értem miről beszélsz-
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.04. 16:45:27

Chino írta:Ha ez neked nagyképűség, akkor nem tudok mit mondani.
Nem nem,távolról sem erre gondoltam,sőt,egyet is értek jellemzően az általad előbb leírtakkal. Csak arra próbáltam célozni,hogy nem véletlenül vannak itt a gyengének titulált csapatok.

Azért van ez a sorozat,hogy Európa legjobbjaiból is legjobbat válasszanak és ez nem úgy megy,hogy két csapatot posztonként összehasonlítunk és mint a fifában a skilleket összeadva egy jobb csapatot választunk. A jobb csapat továbbmegy,a jobb csapat megnyeri. Azzal viszont nem értek egyet,hogy a bajnokságban 38 meccsen kell kiegyensúlyozottan játszani,mert nem kell. A Barca-Real-Atletico hármasnak az egymás elleniktől eltekintve a maradék 34-34 meccs ""edzőmeccs"" és tartalékosan is hozni kell. Legalább 15 meccsen a 38ból lehet pihentetni. A bl-ben nem lehet.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.05.04. 16:34:57

A Real a nagy esélyese ennek a párharcnak, de Casemiro Benzema és Ronaldo hiányával már meleg lehet a pite. Elől így nagyon vékonyak lesznek, Lucas és Jesé kiváló kiegészítőemberek, de egyik se kezdőszint. Plusz egyik se középcsatár ( Mayorlat pedig nem hiszem, hogy betenné Zidane a kezdőbe). A két támadó hiánya is nagy érvágás a Realnak viszont Casemiro hiánya még nagyobb. Nem azt mondom, hogy csak miatta lett szervezettebb a Real, de az biztos, hogy elég nagy szerepe volt benne. Az ő hiányával Agüeroék úgy fognak átmenni a Real középpályáján, hogy öröm lesz nézni :D. Ha ezek után is továbbjutnának (amire minden esély megvan) akkor sem kell izgulni mert a Tico verni fogja őket 8) .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.04. 16:24:23

daffy írta:
Chino írta: Nem irigység vagy hasonló, de a Real például egy Roma, Wolfsburg, MC vonalon juthat a döntőbe, ami sokkal kisebb bravúr, mint bajnokságot nyerni.
Szerintem de,pont ez az irigység. Ha a Barca jutott volna tovább,akkor itt olvasnám(ahogy már korábban is volt) a letojom,meg a senkit nem érdekel szöveget. Az olasz,a német és az angol bajnokság 2. helyezett csapatai voltak az ellenfelek. vagyis az elméletileg 5 legerősebb bajnokságban top csapatnak számítók. Jobb lett volna egy hulla gyenge MU vagy egy Chelsea,esetleg Dortmund? Ha igen,akkor miért nem ők voltak ott,miért a lúzer banda? Vagy akár ti? Jutott egy örök vesztes Arsenal,majd egy Atletico,akik ellen hatalmas volt az arc(akár csak a klasszikuson). Ez nem kifejezetten neked szól,de már-már bicskanyitogató a nagyképűség a semmire. Valóban,lehetett volna nehezebb,de a legjobb 4-8 között ne nézzünk már le csapatokat. Ma a city is nagyon simán ejtheti ki a Realt. Messze nem olyan rosszak ők és a Real messze nem olyan jó. Arról nem is beszélve,hogy egy esetleges Real - ATM döntőben nem a fehéreket fogadnám meg tippmixen.
Nem egyáltalán nem irigység. Csupán egy megállapítás. A 2. helyezettek? Tavaly. Jelenleg 3. a Roma, a gyakorlatilag egycsapatos olasz bajnokságban jelenleg.
Wolfsburg. A nem túl veretes Bundesligaban 10.(?) MC. A PL-ben 4. (ha lenézzük az Arsenalt, a City mögötte van selejtezős helyen) A hullagyenge MU egy meccsel kevesebbet játszva 4 ponttal lemaradva.
Csak előttem megemlítették, hogy a BL-t megnyerni sokkal nehezebb, én erre reagáltam, hogy amilyen ágon volt a Real (de lehetett volna akár a Bayern is) nem feltétlenül nehezebb. Akikkel itt találkoztak szerintem a Ligaban nem férnének be az első 4-be. Ezzel kapcsolatban nincs rosszindulat, lehetne bá rmely csaspattal kapcsolatban. Ha ez neked nagyképűség, akkor nem tudok mit mondani.

Az arc meg nem hiszem, hogy nagy lenne. Pont az Atletio-tól tartottunk nagyon . Én személy szerint 60-40 %-ot adtam a továbbjutásunkra.
Forca Barca!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.05.04. 16:21:13

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a City menjen tovább. Nincs meg a taktika, sem a keret, sem pedig az edző.
Döntőben meg a Real lesz az abszolút favorit. Azért az ő stílusuknak sokkal jobban fekszik a Tico, mint nekünk vagy a Bayernnek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.04. 16:19:28

visca el barca írta:
daffy írta:Messze nem olyan rosszak ők
:lol:

láttad a 7végi meccsüket, vagy a real elleni 0:0-t, ahol 1 kapuralövésük volt 90 perc alatt?
A hétvégén tartalékosak voltak. Mi baj az egy kapuralövéssel? Elég az,ugye Simeone? :mrgreen:
Nem lesz Casemiro. Lesz ott baj,nem is kicsi,ne aggódj.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.04. 16:14:58

daffy írta:Messze nem olyan rosszak ők
:lol:

láttad a 7végi meccsüket, vagy a real elleni 0:0-t, ahol 1 kapuralövésük volt 90 perc alatt?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2016.05.04. 16:03:10

Chino írta: Nem irigység vagy hasonló, de a Real például egy Roma, Wolfsburg, MC vonalon juthat a döntőbe, ami sokkal kisebb bravúr, mint bajnokságot nyerni.
Szerintem de,pont ez az irigység. Ha a Barca jutott volna tovább,akkor itt olvasnám(ahogy már korábban is volt) a letojom,meg a senkit nem érdekel szöveget. Az olasz,a német és az angol bajnokság 2. helyezett csapatai voltak az ellenfelek. vagyis az elméletileg 5 legerősebb bajnokságban top csapatnak számítók. Jobb lett volna egy hulla gyenge MU vagy egy Chelsea,esetleg Dortmund? Ha igen,akkor miért nem ők voltak ott,miért a lúzer banda? Vagy akár ti? Jutott egy örök vesztes Arsenal,majd egy Atletico,akik ellen hatalmas volt az arc(akár csak a klasszikuson). Ez nem kifejezetten neked szól,de már-már bicskanyitogató a nagyképűség a semmire. Valóban,lehetett volna nehezebb,de a legjobb 4-8 között ne nézzünk már le csapatokat. Ma a city is nagyon simán ejtheti ki a Realt. Messze nem olyan rosszak ők és a Real messze nem olyan jó. Arról nem is beszélve,hogy egy esetleges Real - ATM döntőben nem a fehéreket fogadnám meg tippmixen.
Válasz küldése