Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.11. 22:40:50

Nem tudom ezt így megmondani, valahogy náluk érzem azt a motiváltságot és lendületet mint ami megvolt nálunk 15 tavaszán vagy 13ban a Bayernnél.
Minket pl. elvertek mint a lovat, mi viszont vertük a Realt a pályájukon plusz a legutóbb is ők mentek tovàbb ellenük.
Majd meglátjuk, de a Real se néz ki rosszul az is tény. Benne van hogy megnyerik de inkább nem gondolok rá mert görcsbe rándul a gyomrom.

Amugy érdekes megnézni az Atleticosok nyilatkozatait a meccs után. Igen jó cuccot szívhattak hogy ennyire pozitívan állnak a dolgokhoz, pedig tegnap egy olyan végső pofont kaptak amiből még Klicsko se állna fel.
Az odavágón találó volt a "Milyen érzés" élőkép. Ezeket feldolgozni nem lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.05.11. 22:44:09-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15478
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.11. 22:13:07

Nero. írta: Jah most látom nekem kicsit meglepő szerintem a Juve jobb formába van de majd meglátjuk.
mi alapján vannak jobb formában?

real a címvédő, a végső győzelemre már indulásnál is kisebb volt az oddsuk (=esélyesebbek voltak), számomra az meglepő hogy most ennyire magasra van rakva, 1,4 körülre vártam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.11. 22:09:39

S.Agüero írta:
de abban biztos vagyok hogy rájuk van kisebb odds.
1,8 a RM győzelme, 2,1 a Juvéé. :)
Jah most látom nekem kicsit meglepő szerintem a Juve jobb formába van de majd meglátjuk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.11. 21:55:47

Dolberg újabb gól. =D> Bár közben 2-1 már a Lyonnak, nehogy elszórakozza az Ajax a végére.. :?

Rashford is pazar gólpasszt adott amúgy a MU meccsen, szezon végére nagyon magára talált úgytűnik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.11. 15:16:58

de abban biztos vagyok hogy rájuk van kisebb odds.
1,8 a RM győzelme, 2,1 a Juvéé. :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2017.05.11. 13:16:10

Tegnapi meccshez visszaterve meg le a kalappal benzema elott..
Letudta hozni majus 10-en a harmadik jo meccset a szezonba,illetve olyan dolgot csinalt emellett,ami 8 ev alatt egyszer sem sikerult neki,azaz,kicselezett egynel tobb embert egymasutan!!!!!!!!
Én személy szerint azért tartom a jelenlegi Madridot olyan piszok jó csapatnak, mert elbír egy ilyen kétballábas szerencsétlent...már bocs, de az. :)

A Juventust tartom az esélyesebbnek. Egyszerűen azért mert ők már tulajdonképpen hátradőlhetnek minden fronton, míg a Madridnak az utolsó meccsig hajtaniuk kell.
Ez a gárda sok mindenben hasonlít az Atl. Madridhoz, de itt megvannak azok a játékosok, akik azért el tudnak dönteni egy meccset, a matracosoktól az ilyenek nagyon-nagyon hiányoznak.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.05.11. 07:58:36

Veidt_madridista írta:Sztem Ti is tudjátok, hogy összességében nem a bírói teljesítmény miatt jutott tovább a Madrid a Bayern ellen.
ez szép és jó, csak akkor ne halljunk többet övrebőzést sem EGYÁLTALÁN... egy olyan meccset hoznak fel a kollégáid folyamatosan világi csalásként, ami úgy indult, hogy a 3. percben Ballack kezezett a 16-oson belül (eskü, ha kell, megkeresem a gif-et is...), és még Abidalt is kiállították...
idén megérdemelten jutottatok döntőbe, viszont sajnos nem 1 meccsetek kérdőjelezhető meg bírói szempontból (+tavalyi lesgól a döntőben), és ha ezt mérlegre tesszük az övrebő esettel, hááát...közel sem ugyanaz a kategória. De mondom, a döntő megérdemelt idén, csak tavaly nem volt az...
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.11. 06:16:52

En meg mindig azt erzem hogy lehet ebbol nulla kupas szezon is.
A bajnoksagba lesz meg nehez neccs,nem is akarnilyen.
A juventus meg nagyon jo csapat.
A senmibol helyzetbe tudnak kerulni,es a vedelmuk tokeletes..

Tegnapi meccshez visszaterve meg le a kalappal benzema elott..
Letudta hozni majus 10-en a harmadik jo meccset a szezonba,illetve olyan dolgot csinalt emellett,ami 8 ev alatt egyszer sem sikerult neki,azaz,kicselezett egynel tobb embert egymasutan!!!!!!!!
Elkepeszto fejlodesen ment at..!!! :D :D :D
Remeljuk ezert marad,igy hendikeppel indultok jovore is. :D :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.11. 01:42:53

MessiNeymarSuarez írta:Feast4:
Ez egyértelmű, szerintem én elég nagy zsugával megteszem a RM győzelmet, és majd reménykedek hogy elmenjen.


Amúgy idén totál megérdemlik, nagyot mennek, csak az a tavalyi viccsorsolásos mázlis dolog nem kellett volna...

Nem is lenne baj azzal hogy BL-t nyernek, de hogy annyi legendás csapat után pont egy ilyen csapattal egy könnyített EL után védjenek címet, az azért nem valami igazságos, persze ilyen a foci sajnos. Nekünk meg szigorúan ki kell ejtenünk magunkat, nehogy összekerüljünk pont mi velük, talán az egyedüliek akik képesek legyőzni őket.

Ha a mai meccs másra nem volt jó, legalább megmutatta az Atleti hogy azért nem érinthetetlen a Real és meg lehet őket bizony fogni...
Juventus is a lehetőségekhez képest kétszer is az elég könnyűeket kapta, s nem volt felhozva. Ez a kinek mi a sorsolása szerintem annyira kifogáskeresés. Jó a RM, nagyon jók, fejet kell előttük hajtani. Mentálisan és fizikálisan bőven legendás csapat. Mióta átvette őket Zidane, hányszor kaptak ki? 6-7? Elképesztő erősek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.05.11. 01:19:42

Veidt írta:Sztem Ti is tudjátok, hogy összességében nem a bírói teljesítmény miatt jutott tovább a Madrid a Bayern ellen.
Szerintem ilyen 2-3 elmaradt sárga lap -amin egyesek képesek heteken keresztül pattogni- meg 1-2 lesgól még nem a világvége, főleg ha a Bayernt vesszük alapul, akik a 2 meccsen ha 3 veszélyes támadást vezettek már sokat mondok.

Nehéz kimondani, de megérdemelten vagytok a döntőben.
Ezt viszont nem kérdezte senki és nem is itt van a helye, de mielőtt Cristiano "allmight" Ronaldo zsebében landonlának a babérok, elmondanám, hogy 3 meccset leszámítva (Bayern 2x, Atma) az egész szezonhoz semmi köze nem volt, gyakorlatilag azt sem lehetett tudni, hogy még él -leszmítva a paródia videókat amik készültek az ügyetlenkedéseiről meccsek után- Így sajnálom, hogy ez így alakult. De ez a 3 meccs pont elég is volt ahhoz, hogy ne menjen a szezonja a kukába...Hihetetlen, nálunk ha Messi tűnik el úgy mint Ronaldo egész szezonban, jövőre indulhatnánk az EL-ben. :D

Ja és remélem, hogy az álmom valóra válik, június 3-án. :D Juventus - Madrid 2-0
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.05.11. 00:21:05

Veidt_madridista írta:Sztem Ti is tudjátok, hogy összességében nem a bírói teljesítmény miatt jutott tovább a Madrid a Bayern ellen.
Idén teljesen megérdemelten vagytok ott. Aki mást állít azon szemellenző van, sajnos.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.11. 00:17:49

Feast4:
Ez egyértelmű, szerintem én elég nagy zsugával megteszem a RM győzelmet, és majd reménykedek hogy elmenjen.


Amúgy idén totál megérdemlik, nagyot mennek, csak az a tavalyi viccsorsolásos mázlis dolog nem kellett volna...

Nem is lenne baj azzal hogy BL-t nyernek, de hogy annyi legendás csapat után pont egy ilyen csapattal egy könnyített EL után védjenek címet, az azért nem valami igazságos, persze ilyen a foci sajnos. Nekünk meg szigorúan ki kell ejtenünk magunkat, nehogy összekerüljünk pont mi velük, talán az egyedüliek akik képesek legyőzni őket.

Ha a mai meccs másra nem volt jó, legalább megmutatta az Atleti hogy azért nem érinthetetlen a Real és meg lehet őket bizony fogni...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.11. 00:07:32

PCsabi írta:Juventus players sold since UCL Final in 2015:

Tevez
Vidal
Pirlo
Pogba
Coman
Morata
Evra
Szerintem senki nem hiányzik nekik. Ez a Juve most nagyon jol néz ki, mindenki bele tanult a posztjába, nagyon éhesek de mellé magabiztosak is. 13as Munchen meg a 15os Barca jut róluk eszembe. Babonából mar nem mondok semmit, de abban biztos vagyok hogy rájuk van kisebb odds.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3546
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.11. 00:01:24

messideco írta:
PCsabi írta:Juventus players sold since UCL Final in 2015:

Tevez
Vidal
Pirlo
Pogba
Coman
Morata
Evra
Ez nem sok, csak az első négy kulcsjátékos volt. Azt a Juvét erősebbnek éreztem...
A mostani erősebb csak szerintem pont megint nem fog kijönni a lépés.Sajnos a történelemkönyv következő lapja nagyon íródik...

Az megvan hogy Cardiffban ezek már nyertek egy címet egyszer? 7:3 ha jól emlékszem a Frankfurt ellen.Annyira adja magát minden...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.10. 23:55:31

messideco írta:
PCsabi írta:Juventus players sold since UCL Final in 2015:

Tevez
Vidal
Pirlo
Pogba
Coman
Morata
Evra
Ez nem sok, csak az első négy kulcsjátékos volt. Azt a Juvét erősebbnek éreztem...
Azért az durva, hogy Juvenél milyen szinten megy azóta a csapatépítés, nem akármilyen csapatot raktak össze, míg mi a 2015-ös döntő óta folyamatosan lefele megyünk...

Már tavaly is csak a bírói tévedések miatt nem leckéztették meg a Bayernt, idén meg úgy vertek ki minket mint macskát wc-re, na ez a szomorú...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2017.05.10. 23:36:15

PCsabi írta:Juventus players sold since UCL Final in 2015:

Tevez
Vidal
Pirlo
Pogba
Coman
Morata
Evra
Ez nem sok, csak az első négy kulcsjátékos volt. Azt a Juvét erősebbnek éreztem...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.05.10. 23:35:14

Sztem Ti is tudjátok, hogy összességében nem a bírói teljesítmény miatt jutott tovább a Madrid a Bayern ellen. Persze a tévedés értéke ettől nem lesz kisebb, csak az olyan kijelentések h csalás történt vagy hogy tolják a Madridot, nem állják meg a helyüket. Lehetne azt a frázist is ismételgetni, hogy a ligában évek óta a Barcának fújnak, és elhihetitek, hogy rajtatok kívül ez mindenki másnak olyan hiteles, mint nektek a kassaizás. Ilyen a futball, történnek _tévedések_, amiből vagy jól jön ki egy csapat, vagy rosszul. Egy Bayernesre sem emlékszem pl aki sírt volna tavaly hogy a bíró nélkül kiestek volna a Juve ellen, most viszont ment a hőbörgés rendesen. Meg azt sem láttam sehol visszaolvasva, hogy a Dépor ellen két szabályos gólt vettek el a Real Madridtól. Pedig azoknak sincs kisebb értéke, attól függetlenül sem, hogy az egy sima meccs volt. Csak azok senkit nem érdekelnek. Mindenesetre én nagyon reménykedem abban, hogy a döntőben egy (komolyabb) hiba sem lesz a bírói testület részéről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt_madridista 2017.05.10. 23:36:42-kor.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.10. 23:08:18

Vakmacska írta:
Nero. írta:Jo mindegy gondolom senki nem gondolta hogy innen visszajön az Atletico, egy kicsit mindannyiunknak be dobogott a szíve 2-0nál, de reális sansz nem volt. A bajnokság már az övéké sajna, viszont a Juvévak nyerni kell a dontot különben akkora arcuk lesz a Realosoknak hogy mi bolondulunk bele.
Hát hadd legyen. Az egész világ éveken át fog majd ezután kassaizni nekik. Nem semmi döntőt játszani három lesgóllal, meg kamukiállítással. Ja, meg hogy tavaly is lesgólt adtak meg nekik a döntőben. De azért megy az uefalona.
Nyugi, nem lesz akkora visszhangja, mint nekünk 2009 óta. :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.05.10. 23:02:37

Nero. írta:Jo mindegy gondolom senki nem gondolta hogy innen visszajön az Atletico, egy kicsit mindannyiunknak be dobogott a szíve 2-0nál, de reális sansz nem volt. A bajnokság már az övéké sajna, viszont a Juvévak nyerni kell a dontot különben akkora arcuk lesz a Realosoknak hogy mi bolondulunk bele.
Hát hadd legyen. Az egész világ éveken át fog majd ezután kassaizni nekik. Nem semmi döntőt játszani három lesgóllal, meg kamukiállítással. Ja, meg hogy tavaly is lesgólt adtak meg nekik a döntőben. De azért megy az uefalona.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2017.05.10. 22:59:16

Juventus players sold since UCL Final in 2015:

Tevez
Vidal
Pirlo
Pogba
Coman
Morata
Evra
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.10. 22:47:46

Emlékszem amikor Zidanet kinevezték még mi aggódtunk a francia miatt, hogy milyen csúnya lesz ha egy ilyen klublegenda bebukik erre meg lehet hogy masfel éven belül nyer 2 BLt...
Bár azt továbbra is tartom hogy Mourinho és Ancelotti Realja is erősebb volt, de ilyen az élet. CRnek is akkor jönnek be a dolgok amikor már rohamosan kopik ki, amikor meg tényleg nagyon komoly volt akkor állandóan csak azért járt a díjátadókra hogy elsősorból tapsolhasson Messinek.

Juni 3án lesz a donto amugy. Kivancsi vagyok Bale kezdeni fog-e Cardiffban...

https://m.facebook.com/152298371641685/ ... &source=48" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.05.10. 23:07:26-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.10. 22:39:48

Megtette az Atletico, amit megkövetelt a haza, nyertek is, de kevés volt. 2:0-nál benne volt, hogy még édesebb lehet e gesztenye, amit kikapartak, de a Rm nem esett össze és bekotortak egyet, ezzel le is főtt tulajdonképpen a meccs. Igazi rangadó volt, sajnálhatják a matracosok, hogy az első meccs végét elrontották.

RM meg nagyon kemény ágon jutott be a döntőbe és mikor kinevezték Zidane-t voltak kérdések vele kapcsolatban, de összességében még ha taktikailag meg is fogták ez idő alatt, de a csapatát jól menedzseli és nagyon sikeresek, közel vannak, hogy megint nyerjenek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.10. 22:36:37

Azt hittem az öreg szabikirály Assuncao már visszavonult, de Hajdú szerint még nem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.05.10. 22:14:25

Gameiro, atya ég... Fejen fejelte Keylort, mikor ott volt szinte az egész kapu üresen... #-o :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.05.10. 22:13:32

Igen ez benne van, megfogta őket az idegenbeli gól. Ez viszont ziccer volt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése