Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.27. 06:53:06

Deus írta:Házamat teszem fel, hogy Real tutira NEM kapja meg Chelsea -t, se a Bayernt.
cselzit kaphatja, simán kiütnék őket. bájernt nem fogja... atletico/milan/mu/olympiakos 4-esből sorsolnak majd nekik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.27. 02:01:57

hát meglepően sima ez a nyolcaddöntő, nem gondoltam volna, hogy a 8 párharcból csak az egyikben lesz hazai győzelem, és azt sem, hogy hatan is nyernek idegenben.

a bayern, psg, real, dortmund négyes teljességgel kizárt, hogy innen kiessen, nekünk is maximálisan a kezünkben van a dolog, de kevésbé érzem lezártnak azt a párharcot, mint az előbb említett négyet, leginkább itt van sajnos a meglepetés szele, még ha halványan is.

a másik 3 csata még nyitott, a milan jól játszva kapott ki otthon, ha így játszanának madridban is, simán lehet hosszabbítás vagy továbbjutás, benne van, habár az atletico nyilván esélyesebb.
a chelsea valószínűleg azért behúzza otthon, de ott még azért nem dőlt el, amúgy is sorszerű lenne, ha teszem azt drogba bólintana egyet a stamford bridge-n.
a mu-olympiacos párharc pedig talán a legélesebb, biztos vagyok benne, hogy otthon a mu nekiugrik keményen a görögöknek, kérdés, mennyire fogja bírni a nyomást manchesterben a görög gárda.
ha nem rúg gólt az olympiakos, akkor nagyon meleg lehet, de szerintem egy góllal lerendezik, négyet csak nem kapnak.

ha továbbjutunk, akkor a realt, a bayernt, a chelseat és a psg-t szeretném elkerülni, a többit igazából le kellene győznünk.

egy ilyennel már elégedett lennék :

barca - atletico/milan
chelsea - dortmund

real - psg
bayern - mu/olympiacos
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.02.26. 23:35:41

Házamat teszem fel, hogy Real tutira NEM kapja meg Chelsea -t, se a Bayernt.
KépKép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.26. 23:24:15

Jól játszott a Real mint mi a Rayo ellen,itt is egy hatos,ott is egy hatos...
:mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.26. 23:11:00

MikeTyson írta:Majd a negyeddöntőben kapunk egy Chelseat azt annyi :mrgreen:
Egy meccsen bármi lehet, de két mérkőzés összesítésében szerintem ütnétek őket.
Mondjuk Mourinho miatt már megérné a párharc, jó lenne őt újra a Bernabeuban látni. :mrgreen:
Úgy hiányzott az őszi klasszikusról is! :twisted:
Visca el BARCA!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.26. 23:05:29

mess2009 írta:Murinho viszont nem lehet egészen nyugodt, az a visszavágó akár izgalmas is lehet, főleg, ha a Törökök is meglövik az idegenbéli góljukat...
Mou nem képes idegenben játszani... Tavaly kikapott a Madrid a Galata ellen idegenben mert bekkelni kellet. Gondolom most is kontrára ment...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.26. 22:45:45

Murinho viszont nem lehet egészen nyugodt, az a visszavágó akár izgalmas is lehet, főleg, ha a Törökök is meglövik az idegenbéli góljukat...
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.26. 22:35:11

Kell nekem mondani, hogy nem kapunk gólt... Szokásos védhetetlen bomba, de szép gól
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.26. 22:25:24

torotam írta:Hirtelen Benzema mekkora playa lett...
Gálázik a Madrid egy Schalke ellen, az év meccsét tolják, ellenoldal extázisban =D>
Ezután remélem minimum egy Chelsea vagy egy Bayern jut nekik, még a végén túl sok lesz nekik a jóból! :mrgreen:
Nah, 0-5. Űrfoci!
Benzemán látszik, hogy Zidane foglalkozik vele edzések után (meg Jesével), mert sokkal nagyobb arányban értékesít mint régen. A 16-ból majd nem a leggyengébbet kaptuk. Ettől föggetlen akkor sem kaptunk még gólt. Majd a negyeddöntőben kapunk egy Chelseat azt annyi :mrgreen:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.02.26. 22:14:22

Remélem így marad, és jöhetnek a Schalke 05-ös posztok! :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.26. 22:12:59

Hirtelen Benzema mekkora playa lett...
Gálázik a Madrid egy Schalke ellen, az év meccsét tolják, ellenoldal extázisban =D>
Ezután remélem minimum egy Chelsea vagy egy Bayern jut nekik, még a végén túl sok lesz nekik a jóból! :mrgreen:
Nah, 0-5. Űrfoci!
Visca el BARCA!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.26. 22:11:58

Leon írta:20perc alatt 0-2 a Realnak!Szerintem rúgnak nekik 5-6 gólt, a Barbenauba meg egy 10est. =D>
Hihetetlen milyen gyenge csapatok juthatnak be a BL 16ba,pl idén:Schalke,Leverkusen,Zenit. Platini meg 64 csapatos kiírást akar... #-o
A legszomorúbb viszont az, hogy a mostani formánkat elnézve én még ettől a hótgyenge Schalke-tól is félteném a mieinket. Félelmetesen egyben van a Real az idén, a Bayern-en kívül most bárki ellen őket tartanám esélyesnek. Beleértve sajnos minket is:(
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.02.26. 22:04:13

Hát, ahogy elnézem a németeket...
Lehetne itt akár a Videoton is, mert ennyire ők is képesek lennének....
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.26. 22:01:36

Már 0-4! :lol:
A Chelsea -0-1re megy.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2014.02.26. 21:42:06

Bárcsak a mi játékosaink hisztiznének így egy-egy kihagyott helyzet után... Hihetetlen milyen akarás van benne. Sok minden miatt nem szimpatikus, de ezt nagyon becsülöm benne :oops:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.26. 21:37:26

a Madridnak ez laza játszadozás, még roncika hisztizése is bőven belefér. nem egy osztály a két alakulat, mintha valamelyik Spanyol kis csapatot látnám, képtelenek a labdát megtartani egy percig! (na jó véletlenül egy helyzetcskéjük összejött, de Casillas ugye....)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.26. 21:12:04

20perc alatt 0-2 a Realnak!Szerintem rúgnak nekik 5-6 gólt, a Barbenauba meg egy 10est. =D>
Hihetetlen milyen gyenge csapatok juthatnak be a BL 16ba,pl idén:Schalke,Leverkusen,Zenit. Platini meg 64 csapatos kiírást akar... #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.02.26. 17:07:51

A MU meccs kapcsán elmondhatjuk, hogy papírforma eredmény született?
Mert szerintem a fogadók döntő többsége MU vereségre tippelt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.02.26. 13:49:17

Zozzy 5 írta:
Hát, ha abból indulunk ki, hogy nagyon keveset nyújtanak és kapják a kritikát, akkor már körülbelül a szezon eleje óta kéne úgy kimenniük a pályára a következő meccseken, mint akik vért ittak, mégse úgy mennek ki, sőt, amit nyújtanak, az egyre nevetségesebb.
Moyes teljesen alkalmatlannak bizonyult eddig olyan feladatok megoldásában is, amik jóval könnyebbek, mint egy 0-2-ről való fordítás. A kezdők összeállításánál olyan dolgokat művel, hogy ahhoz képest az, hogy nálunk pl. Fabregas miért játszik centert, vagy Khedira mit keres néha a Real kezdőjében, fasorba sincs. Arról nem is beszélve, hogy a motivációs képessége így ránézésre kb. Egerváriéval vetekszik.
Alap esetben tényleg úgy néz ki a képlet, hogy ha kikapsz idegenben, akkor utána mész mint az úthenger a visszavágón, de ennél a MU-nál én erre nagy összeget nem tennék. Az persze lehet, hogy mivel a görögök valószínűleg nem akarnak majd focizni, ezért átadják a területet és úgy tűnik majd, mintha az angolok fú de nagyon kezdeményeznének, és nyomnak megint egy meccsenkénti 84 beadásos statot, amiből 2 esetleg bepattan Welbeck füléről, de az is egy kiszenvedett valami lesz, amihez Moyesnak semmi köze nem lesz, max. a játékosok akarnak javítani valamit a sérült önértékelésükön. Ha a görögök nem bunkerásókkal mennének ki, hanem megpróbálnának játszani, akkor a MU esélyei elhanyagolhatók.
Ha tényleg Ferguson intézte a honfitársnak anno a melót, akkor legenda ide vagy oda, ezzel ordas nagy baromságot csinált. Odarakatta a székbe a saját lebutított verzióját, aminek eddig az az eredménye, hogy csak a nevük miatt nem lehet azt mondani, hogy középcsapat.
Persze igazad van, de kb. nekik ez az utolsó esély, hogy ne totális bukó legyen a szezon, bár úgyis annak fogják elkönyvelni, de ha például a nyolc között kiüti őket egy Bayern, akkor az több, mint vállalható kategória. Viszont egy Olimpiakos ellen kiesni, az finoman szólva is ciki.

Nem is arra gondoltam, hogy Moyes majd itt valamit villant. Egyszerűen arra, hogy a játékosok tényleg mindent megtesznek majd, és a két csapat közötti különbség majd kijön. Mert sokan mondják, hogy ebben a MU-ban nincsenek klasszisok, de ha Rooney-nak és Persie-nek jó napja van, akkor ez a továbbjutás, ha nem is könnyen, de meglehet. Persze, tudom, az egész egy "ha"-val kezdődött.
A görögökre még kíváncsi leszek, ha van egy kis eszük, és tökük, akkor nem állnak be totális védekező, bunker focira, mert az azért nem sokszor hoz eredmény. (Persze tudom itt is van kivétel.)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.02.26. 13:46:33

David de Gea has completed more passes in the second half (6) than Robin van Persie (4).


Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.26. 12:23:50

visca el barca írta:vicces lesz majd a real olympiakos negyeddöntő.. :?
Nekem is egyből ez jutott eszembe! #-o
Bár ha a tavalyi 2 meccsüket nézem akkor jó lennek nekik az MU is. Gondolom megint Cüneyt Cakir vezetné a meccset. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.26. 12:21:25

kanty írta:
visca el barca írta:csak fél szemmel néztem ezt a mu-t de valahogy sehogy nem látom, hogy képes lenne otthon továbbjutni. a görögök tuti h bunkerezni fognak ezerrel, ha meg véletlenül elszaladnak egy kontrával 4-et biztos h nem kapnak...
Tény, hogy ritka gyenge a mostani MU, de én azért nem írnám le őket. Egy korai hazai gól azért rendesen megkavarhatja a dolgokat. Plusz szerintem kb. úgy fognak kimenni a pályára, mintha vért ittak volna, mert amit tegnap csináltak az nagyon kevés volt, és a sajtótól és a szurkolóktól sem éppen dicséret kaptak (teljesen jogosan).
Hát, ha abból indulunk ki, hogy nagyon keveset nyújtanak és kapják a kritikát, akkor már körülbelül a szezon eleje óta kéne úgy kimenniük a pályára a következő meccseken, mint akik vért ittak, mégse úgy mennek ki, sőt, amit nyújtanak, az egyre nevetségesebb.
Moyes teljesen alkalmatlannak bizonyult eddig olyan feladatok megoldásában is, amik jóval könnyebbek, mint egy 0-2-ről való fordítás. A kezdők összeállításánál olyan dolgokat művel, hogy ahhoz képest az, hogy nálunk pl. Fabregas miért játszik centert, vagy Khedira mit keres néha a Real kezdőjében, fasorba sincs. Arról nem is beszélve, hogy a motivációs képessége így ránézésre kb. Egerváriéval vetekszik.
Alap esetben tényleg úgy néz ki a képlet, hogy ha kikapsz idegenben, akkor utána mész mint az úthenger a visszavágón, de ennél a MU-nál én erre nagy összeget nem tennék. Az persze lehet, hogy mivel a görögök valószínűleg nem akarnak majd focizni, ezért átadják a területet és úgy tűnik majd, mintha az angolok fú de nagyon kezdeményeznének, és nyomnak megint egy meccsenkénti 84 beadásos statot, amiből 2 esetleg bepattan Welbeck füléről, de az is egy kiszenvedett valami lesz, amihez Moyesnak semmi köze nem lesz, max. a játékosok akarnak javítani valamit a sérült önértékelésükön. Ha a görögök nem bunkerásókkal mennének ki, hanem megpróbálnának játszani, akkor a MU esélyei elhanyagolhatók.
Ha tényleg Ferguson intézte a honfitársnak anno a melót, akkor legenda ide vagy oda, ezzel ordas nagy baromságot csinált. Odarakatta a székbe a saját lebutított verzióját, aminek eddig az az eredménye, hogy csak a nevük miatt nem lehet azt mondani, hogy középcsapat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2014.02.26. 12:32:03-kor.
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2014.02.26. 10:52:50

Az a szerencseje az MUnak hogy a NEMZET BELAJAT itthon jegeljuk, na meg az hogy a ZETE iden nem valalta a BLt mert tul alacson szinvonalu.
KépKép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2014.02.26. 10:06:16

visca el barca írta:csak fél szemmel néztem ezt a mu-t de valahogy sehogy nem látom, hogy képes lenne otthon továbbjutni. a görögök tuti h bunkerezni fognak ezerrel, ha meg véletlenül elszaladnak egy kontrával 4-et biztos h nem kapnak...
Tény, hogy ritka gyenge a mostani MU, de én azért nem írnám le őket. Egy korai hazai gól azért rendesen megkavarhatja a dolgokat. Plusz szerintem kb. úgy fognak kimenni a pályára, mintha vért ittak volna, mert amit tegnap csináltak az nagyon kevés volt, és a sajtótól és a szurkolóktól sem éppen dicséret kaptak (teljesen jogosan).
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.26. 09:15:14

Ahogy a MU játszott....Néha azt hittem, hogy megyei csapat ellen játszanak a görögök. az angolok nem tudták átvenni a labdákat, elpattant vagy elpasszolták a senkinek. Nehezen látszik, hogy továbbjutás lehetne ebből, bár otthon játszanak.
Kép
Válasz küldése