Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.12.20. 17:54:13

visca el barca írta:
20tek írta:Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Mert a MU mit tud? Gyenge védelem, elöl meg majd RvP vagy Rooney villan egyet. Vagy nem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.20. 17:50:06

Galatasaray–Schalke 04
Celtic–Juventus
Arsenal–Bayern München
Sahtar Doneck–Borussia Dortmund :-k
Milan–Barcelona
Real Madrid–Manchester United
Valencia–PSG :(
Porto-Málaga :-k :(

Törökök szerintem gyengék
Celtic kaki, és meg sem érdemlik
Arsenal essen ki!
Ez az Ukrán-Német párharc kemény lehet, de viszonylag simán is elsülhet.
Milant ütni kell
Real essen ki! 50-50%
Jó lenne egy Valencia meglepetés
Porto esélyesebb szerintem, de örülnék a spanyol továbbjutásnak
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.20. 17:37:10

Tippem:


Galatasaray - Schalke

Celtic - Juventus

Arsenal - Bayern München

Shaktar Donyeck - Borussia Dortmund

AC Milan - FC Barcelona

Real Madrid - Manchester United (Sajnos... pedig nagyon szeretném ha ManUtd jutna tovább...)

Valencia - PSG

Málaga - FC Porto


De természetesen történhet meglepetések is :!:

Az a poén az egészben, hogy kb egy hónapja mondtam a havernak, hogy ManUtd - Real párosítást akarok :D
KépKép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.12.20. 17:35:22

Sajnos a Real túl fog jutni az első akadályon. Kétségkívül nekünk jobb lenne egy MU továbbjutás, de ennek kevesebb az esélye. Jóval erősebb a Real kerete, ráadásul elsőszámú célpontjuk az idén a BL győzelem. Ezeken a meccseken nem tud tartalékolni majd a Real, ezért a bajnokságban ez jó lehet nekünk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.20. 16:53:38

Végre a Real nem egy alibi csapatot kapott, nagyon kiváncsi leszek a MU-ra, hogy mivel tudnak előrukkolni.
Old Tarffordon remélem ismét zúgni fog a bye bye Mourinho :D

A Milant meg nem szabad leírni, bár ettől függetlenül át kell menni rajtuk, nagyobb megerőltetés nélkül.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.20. 16:49:48

Galatasaray-Schalke: Nem ismerem az erőviszonyokat, a törökök képesek lehetnek meglepetésre, sosem szabad leírni őket. Szerintem képesek továbbjutni.

Celtic-Juventus: Egyértelműen Juventus továbbjutás. A Celtic odahaza képes lehet akár még győzni is, de 1-0-nál nagyobb előnyt nem tudok elképzelni, amit Torinóban egy jó formában lévő Juve simán ledolgoz.

Arsenal-Bayern München: Ha a kereteket nézzük, lehetne keresnivalója az angoloknak, de a bajorok voltak tavaly a döntősök és szerintem megmaradt a lendület. Nem szeretem a németeket, de ez nem szimpátiakérdés, szerintem ők mennek tovább.

Sahtar Donyeck-Borussia Dortmund: Érdekes párosítás. Nem nézek német focit, de a hírekből azért egy-két info hozzám is eljut. Szóval most a Dortmund elvileg esélyesebb, de Ukrajnában képesek lehetnek a bravúrra Luchescuék.

Milan-Barcelona: Megtévesztő a Milan vesszőfutása, képesek Messiéket megfogni, de a Camp Nouban egyértelművé kell tenni a két csapat közti minőségi különbséget!

Real Madrid-Manchester United: Jó lenne nyernie a MU-nak, örömmel látnám, ha eltakarítanák az útból a Realt. Ha holnap játszanák az első meccset, szerintem Rooney-ék mennének tovább, de februárig sok víz lefolyik majd a Dunán.

Valencia-PSG: Sajnos idén a Valencia erőtlen, a PSG pedig rutinból (euróból) letudja ezt a párharcot, Soldadóéknak eddig tartott a dal.

Porto-Malaga: A pénztelenség ellenére meglepően jók a spanyolok, főleg a BL-ben arattak nagy bravúrt a továbbjutással. A Portónak is jó kerete van, ez olyan párharc, ahol mindkét csapat egyforma eséllyel juthat tovább.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lionel85 2012.12.20. 16:56:09-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.12.20. 16:49:20

visca el barca írta:
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Azért a United sem a totális futball megtestesítője idén. Jobbára kontrákra játszanak, a védelmük harmat gyenge (ami tőlük felettébb szokatlan), de ennek ellenére általában valamelyik klasszisuk villanásaival megnyerik a meccseket. Viszont a nagyobb meccseken jelenleg garantált, hogy minimum kettőt kapnak.

Mivel jelenleg egyik csapat sincs a topon játékban, szerintem az egyéni megmozdulások fogják eldönteni a párharcot, itt talán egy kicsit erősebbnek érzem a MU-t, hiszen Van Persie-ben mindig benne van a gól, Rooney is rendre betalál, ha nagy szükség van rá, Valencia is képes "villanni". A másik oldalon ebből a szempontból Roncika formája eléggé meghatározó lesz, illetve az Özil-Benzema kettősben érzem, hogy képesek lehetnek eldönteni a meccset egy-egy pontrúgással, villanással.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.12.20. 16:44:13

Asszem José szedheti a sátor fáját, végre egy jó sorsolás, a Real pedig ismét búcsúzik majd a legjobb tizenhat között. Úgy érzem újra vissza áll a világ rendje..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.20. 16:10:45

20tek írta:Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
mivel? az ívelgetős focival? ha meg még ki is esik egy-két kulcsember pótolni sem tdudják. ha mindenki egészséges lesz, és jó formát futnak, akkor sem adok nekik 50%-nál többet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.20. 15:41:19

Galatasaray–Schalke 04
Celtic–Juventus
Arsenal–Bayern München
Sahtar Donyeck–Borussia Dortmund
Milan–Barcelona
Real Madrid–Manchester United
Valencia–PSG
Porto-Malaga

Ezeknek örülnék a legjobban. :)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2012.12.20. 15:34:59

MessiFan91 írta: Real Madrid-Manchester United: Ferguson jól ismeri Ronaldo-t, szerintem tudja, hogy hogy lehet megállítani. A United elég erős ebben az évben. 48-52 százalék :D
A smiley ugye azt jelenti, hogy ezt viccnek szántad? Mert jó-jó, hogy a Real mostanában botladozott, de a kerete sokkal erősebb, mint az MU-nak, és februárig megfelelően fel is fog készülni arra a meccsre. Az MU-nál megint próbálnak felépíteni valami nagy csapatot, olyasmit, mint a Beckham, Ronaldo féle volt, de ettől azért egyelőre messze járnak. A jelenlegi keret egyértelműen gyengébb, mint az utóbbi 6-8 évben bármikor (a tavalyit leszámítva).
Ha nem lesz valami egetrengető változás, akkor ebből a szempontból a bajnokságok állása is a Real kezére játszik. Ekkora hátrányban már megengedik a szurkolók, hogy lemondjanak a bajnoki a címről, és csak a BL-re koncentráljanak. Ugyebár ennek a kommunikációja kifelé már el is kezdődött (Casillas, Mourinho) Míg az MU a valószínűleg bajnokság végéig keményen harcban lesz legy a City-vel, lehet a Chelsea-vel is.
Talán számíthat az is - bár ebben nem vagyok biztos -, hogy Mourinhonak több tapasztalata van az MU ellen, mint Fergusonnak a Real ellen.

Nem azt mondom, hogy a Real toronymagas esélyese ennek a párharcnak, mindenesetre ő a favorit.
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.20. 15:22:21

Az EL-ben a Kolozsvár érdekelt. Nem örülök az Inter-nek, elég erősek mostanában, de hátha nem veszik komolyan az Európa Ligát :)
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.20. 15:18:28

Galatasaray-Schalke: A Schalke erősebb, a Galatasaray okozhat meglepetést. 40-60 a továbbjutás esélye a Schalke javára szerintem, és nekik is szurkolok, mivel eléggé megutáltam a Galata-t :twisted:

Celtic-Juventus: Ha úgy védekezik a Celtic, mint ellenünk, talán lehet egy kis esélye. 35-65 százalék a továbbjutás.

Arsenal-Bayern München: Itt a Bayern az esélyes, de én remélem, hogy az Arsenal legalább egy kicsit megszorongatja a Bayern-t :) Esélyek szerintem: 40-60 százalék.

Sahtar Donyeck-Borussia Dortmund: Két kb. egyforma erősségű csapat, mindegyiknek szurkolok, szurkoltam, talán egy kicsit inkább a Dortmund-nak. 48-52 százalék a továbbjutásra :D

Milan-Barcelona: A Milan nagyon gyenge mostanában, ha jó napot fognak ki, akkor sincs sok esélyük. 35-65 százalék.

Real Madrid-Manchester United: Ferguson jól ismeri Ronaldo-t, szerintem tudja, hogy hogy lehet megállítani. A United elég erős ebben az évben. 48-52 százalék :D

Valencia-PSG: Egyre jobbak a franciák, a Valencia pedig nem túl erős ebben az évben. 40-60 szazalék.

Porto-Malaga: Két csapat, amelyek nem is a legerősebbek, de nem is a leggyengébbek. Szerintem egyenlők az esélyek, 50-50.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.20. 15:10:00

visca el barca írta: ráadásul pont a hazai classico után játsszák a viszavágót
a tabellát nézve ez nem számít. ha nem kerül a real 10en belülre,akkor el lehet dobni a klasszikust
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.12.20. 15:08:14

Meg kell adni a tiszteletet a Milannak, nem esélytelenek. Februárig ki tudja mennyit javulnak, így decemberben korai kijelenteni, hogy a párharc már eldőlt. Az tény, hogy az első számú esélyes a Barcelona, de szerintem nem lesz olyan könnyű a továbbjutás, mint azt páran gondolnák. Jó kis meccsek lesznek!
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.20. 15:04:17

Jellemző, hogy megint vannak hatalmas rangadók, és ezekhez képest nevetséges párosítások. :roll:
1. Galatasaray - Schalke
Itt nem hiszem, hogy sok keresnivalója lesz a törököknek, sima Schalke-továbbjutást várok.
2. Celtic - Juventus
Hajrá Celtic :D
Komolyra fordítva a szót, szerencséje van a zebráknak, a Celtic a Galata mellett a leggyengébb a mezőnyben, bár ne felejtsük el, hogy mi is szenvedtünk ellenük. Ennek ellenére azt gondolom, tovább fog menni a Juve.
3. Arsenal - Bayern München
Itt a Bayern az esélyes, őszintén szólva nem is hiszem, hogy a Senalnak lesz esélye Ribéryék ellen.
4. Shaktar Donyeck - Borussia Dortmund
Talán ez a leginkább fifty-fifty párharc, apró mozzanatok vagy a szerencse fogja eldönteni a továbbjutást. Tényleg nem tudom, melyik együttes esélyesebb.
5. Real Madrid - Manchester United
Eléggé fel kéne javulnia a Madridnak tavaszra, ha ki akarja ejteni a Unitedet, a mostani Realt simán hazavágná SAF. Meglátjuk, tud-e fejlődni a Madrid.
6. Valencia - PSG
Itt PSG, ez számomra egyértelmű, jó a Valencia, de nem veheti fel a versenyt a katariakkal.
7. Málaga - FC Porto
Itt kiegyenlített küzdelmet várok, látok arra esélyt, hogy a Málaga leereszt tavaszra, ha így történik, semmi sem állíthatja meg a portugálokat.
8. AC Milan - FC Barcelona
Nem lehet akadály a Milan.

Menetrend: http://eurosport.yahoo.com/football/cha ... st-16.html
bence-barca írta:Tottenham (angol) Lyon (francia)
Lehetett volna jobb is, rosszabb is, de a továbbjutás kötelező.

Pool-Zenit sem lesz rossz.

Itt az odavágókat február 14-én, a visszavágókat 21-én rendezik majd.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21238
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.20. 14:58:58

noname írta:A Milannak semmi esélye. Még ha csúcsformában vannak, mi pedig a szezon 2 legrosszabb meccsét produkáljuk, akkor is esélyesebbek vagyunk.
Végre a Real összekerült egy igazi csapattal! Az utóbbi két évben nagyon idegesítő volt h a Real eljutott simán az elődöntőkig úgy, hogy a legerősebb ellenfelük mindeközben kb a Tottenham volt.
Szerintem mi sem panaszkodhatunk a sorsolásra az elmúlt években, ahogy idén sem eddig, nekünk sem voltak igazi ellenfeleink az elődöntőig az elmúlt 3 évben. A Realnak viszont eddig ebben a szezonban nincs szerencséje, egyik legnehezebb, ha nem legnehezebb csoportban voltak, és most is az egyik lehető legerősebb ellenfelet kapták. :roll:

Egyébként arra a párharca még nem tippelnék, sok minden változhat addig. Ha jelenlegi formákat nézzük, esélyesebb lenne a MU, de én úgy gondolom, ha Real addigra összeszedné magát, és meg tudnák legalább közelíteni a tavalyi játékukat, akkor viszont ők mennének tovább.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.12.20. 14:55:52

Most akkor hogy is van ez, hogy ugyanazokat húzták ki, mint a próbasorsoláson? :shock: Ez után magyarázzák be, hogy nincsen manipulálva a sorsolás. Bár mondjuk eddig is lehetett sejteni.

Viszont az is szöget ütött a fejembe, hogy csak nem akkora hülyék, hogy ennyire feltűnően ugyanazokat a párharcokat húzzák ki... Fene tudja.

Mindenesetre ez már több, mint gyanús.

A sorsolásról annyit, hogy bár kaphattunk volna könnyebb ellenfelet, ütni kell a Milant, nincs mese. Ezt a jelenlegi csapatot meg főleg. Nem mondom, hogy sima lesz, mert a Milannak is kb. ez az egyetlen lehetősége, hogy valahogy megmentsék ezt a katasztrofális szezont, szóval mindent bele fognak adni, ráadásul olaszok... De meg kell lennie, ha komolyan gondoljuk a végső győzelmet.

A Real-MU párharc szerintem nagyon fincsi. Azért imádkoztam, hogy kerüljenek össze, és lám. :lol: Évek óta várom, hogy a Real végre összekerüljön egy komolyabb angol csapattal ( a Tottenhamet ne vegyük ide), idén összejött. Szerintem a Unitednek komoly esélye van a továbbjutásra, csak azt a védelmet kéne egy kicsit befoltozni.

De van egy olyan érzésem is, hogy ha bejutunk a döntőbe, akkor a Real-MU párharc győztesével fogunk játszani.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.20. 14:42:10

BATE Boriszov (fehérorosz) Fenerbahce (török)
Internazionale (olasz) CFR Cluj (román)
Levante (spanyol) Olympiakosz (görög)
Zenit (orosz) Liverpool (angol)
Dinamo Kijev (ukrán) Bordeaux (francia)
Leverkusen (német) Benfica (portugál)
Newcastle (angol) Metaliszt Harkiv (ukrán)
Stuttgart (német) Genk (belga)
Atlético Madrid (spanyol) Rubin Kazany (orosz)
Ajax (holland) Steaua (román)
Basel (svájci) Dnipro (ukrán)
Anzsi (orosz) Hannover (német)
Sparta Praha (cseh) Chelsea (angol)
Mönchengladbach (német) Lazio (olasz)
Tottenham (angol) Lyon (francia)
Napoli (olasz) Plzen (cseh)

EL párosítások!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2012.12.20. 14:29:44

sjd írta: :shock: :shock: :shock:
Ehhez hogy jutottál hozzá?

lui: nem adhatták csúsztatva, mert daffy live streamjén is most adták.
A szerdai próbasorsoláson húzták ki ugyanazokat, mint ma.
Több külföldi sportoldal facebookos oldalán csalásról írnak a felháborodott felhasználók. :)
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.20. 14:22:05

Zenit - Liverpool :D Kluivert, belehúzott :wink:
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.20. 14:16:19

Dr.Dre írta: *Ja és tudna valaki dobni egy linket az EL sorsolásáról?
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html
Tessék :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.12.20. 14:16:11

noname írta:Végre a Real összekerült egy igazi csapattal! Az utóbbi két évben nagyon idegesítő volt h a Real eljutott simán az elődöntőkig úgy, hogy a legerősebb ellenfelük mindeközben kb a Tottenham volt.
ráadásul pont a hazai classico után játsszák a viszavágót
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.12.20. 13:57:29

Szerintem nagyon jó párosítások. Mindegyik csapat KB egy szinten van a másikkal (Jó a Barca Milan nem...) Várom már a meccseket, azt az igazi BL hangulatot 8)

*Ja és tudna valaki dobni egy linket az EL sorsolásáról?
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.12.20. 13:52:51

A Milannak semmi esélye. Még ha csúcsformában vannak, mi pedig a szezon 2 legrosszabb meccsét produkáljuk, akkor is esélyesebbek vagyunk.
Végre a Real összekerült egy igazi csapattal! Az utóbbi két évben nagyon idegesítő volt h a Real eljutott simán az elődöntőkig úgy, hogy a legerősebb ellenfelük mindeközben kb a Tottenham volt.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése