Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.15. 14:34:10

shutterisland írta:én nem vagyok betojva a chelseatól, most volt 1-2 jó meccsük, de amúgy semmivel sem erősebbek a milan-bayern duónál, a real meg ugye jobb is náluk.
Valóban nem erősebbek, de a játékstílusuk ami nem igazán fekszik nekünk, ezért lenne jó elkerülni őket.

Ma az EL-ben is lesznek érdekes visszavágók, különösen a Bilbao-MU-ra leszek kíváncsi. Talán a héten nyilatkozta Ferguson hogy a PL-ben az dönthet szerinte, hogy kinek megy el több energiája az EL-re. Ezek alapján kérdéses hogy mennyire akarnak továbbmenni, mindenesetre a Bilbaotól is nagyban függ. Mert ha olyan játékkal rukkolnak elő mint az első meccsen, ott vannak a negyeddöntőben. A Story Tv adja a meccset!

Továbbá Hajrá Valencia, Atletico, Megyeriék, és remélhetőleg a City kiesik! :D A Schalke-Twentet egyébként Kassai vezeti!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.03.15. 14:33:12

Igen asszem.

Teljesen mindegy kit kapunk, a Bl-győzelemhez mindenkit verni kell.
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.03.15. 14:26:18

A Chelsea épphogy most, Di Matteoval kezd erősödni.
A Realt meg megkaphatnánk, 1 meccsen lehet esélyük ellenünk, de 2-n már nem.

Egy kérdés: A sorsolás holnap délben lesz?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.03.15. 14:05:23

Úgy érzem, h most szerencsénk lesz és az Apoel kapjuk. :D
Chelseatől mindig feláll a szőr a hátamon, bár tényleg voltak hatalmas meccseink ellenük, de az eredmény nem mindig kedvezett. Bár a 2009-es Iniesta gól talán a legszebb Barcához kapcsolódó emlékem.

Marseillenek nem igazán örülnék, kedvelem a franciákat, elér őket a dötőben is megverni. :D

Szívesen megnéznék egy Real-Bayern vagy egy Chelsea-Real párosítást. Igaz, h a Chelsea most halványabb, de azért nem lenne egyszerű élete a Real játékosainak.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.03.15. 13:57:22

S.Agüero írta:Tippem:

Chelsea - Barca
Real - Milan

Benfica - Marseille
Bayern - Apoel

Barca - Real
Marseille - Bayern

Barca - Bayern

8) :D
Majdnem ugyanez az én tippem is! :lol:
Abban én is teljesen biztos vagyok, hogy a Bayern megkapja a lóf*sz-ágat, de szerintem már a nagyeddöntőben leesik egy jó kis El Clásico...

tehát:

Real - Barça
Milan - Chelsea

Bayern - Apoel
Marseille - Benfica

---

Barça - Milan
Bayern - Marseille

---

Barça - Bayern :wink:

Hát igen, meg kell szenvedni a címvédésért...
Igazán lehetne már valamikor Barcelonában döntő, '99 óta nem volt, azóta kétszer volt Párizsban és kétszer lesz Londonban is...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2012.03.15. 13:39:07

szerintem azzal hogy a chelsea ment tovább semmit sem erősödött a mezőny, mint ha a napoli jutott volna be, sőőőt...

mondjuk lehet a chelsea most felszívja magát, és akár a döntőig is menetelhetnek még, bár arra azért nem fogadnék nagy tétben ;)

nekem a legkellemetlenebb ellenfél most így a chelsea és a milan lenne, a többi szerintem ha nehezen is de verhető kéne legyen, persze az utóbbi két csapatot is meg kell verni ha, ami nem lehetetlen, főleg ha csúcsforma utoléri a csórókat 8)
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.03.15. 13:34:30

Tippem:

Chelsea - Barca
Real - Milan

Benfica - Marseille
Bayern - Apoel

Barca - Real
Marseille - Bayern

Barca - Bayern

8) :D
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.03.15. 13:05:05

Hálistennek minden "kedvenc" csapatom továbbjutott Cselzi,Milán, Bayern.
Cselzi-Napolin a játék képét tekintve vicc a 3 gól különbség a visszavágón.
Valahol X körül lett volna inkább reálisabb. Viszont a Napoli is megérdemli ilyen szinten ennyire verhetőnek lenni pontrúgásokból,beadásokból nem nagyon fér bele. Drogba viszont sokat nem változott olyan ptkány mint volt mindig is nem is csoda hogy Józsikával úgy egymásra találtak anno.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.03.15. 12:53:05

én nem vagyok betojva a chelseatól, most volt 1-2 jó meccsük, de amúgy semmivel sem erősebbek a milan-bayern duónál, a real meg ugye jobb is náluk.
a benfica-marseille duo tűnik egy picit könnyebb feladatnak, az apoelt pedig alapjáraton oda-vissza 3-4 góllal kellene verni.
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.03.15. 12:25:39

Személy szerint én egy komolyabb csapatot szeretnék kapni a negyeddöntőbe, ha már címvédők akarunk lenni, akkor nehogy már pl egy Leverkusen, Apoel kiejtése után legyünk elődöntősek.
Igen is kapjuk meg a Realt, a Bayernt, a Milant vagy a Chelseat. Én személy szerint a Realnak örülnék a legjobban, a túl oldalt úgyis nagy lett az arc, Mourinho csipája megint kinyílt, jó lenne egy újabb pofont adni nekik. Két meccsen biztosan jobbak vagyunk a Madrid, még szerintem egyen is (már ha a csapat az igazi arcát mutatja), bár egy meccsen bármi megtörténhet, szóval ne a döntőbe találkozzunk velük. Egyébként is, sztem egy Barca-Real döntőn nem a futballé lenne a főszerep, hanem sokkalta inkább a színészkedésé, a kemény faultoké, és a reklamálásoké. Ez pedig senkinek sem kell sztem.

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy elkerüljük most még a Realt, ők sztem a Milant kapják majd, mi pedig a Bayernt vagy a Chelseat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.03.15. 12:24:49

nagyon várom már a sorsolást, remélem elkerüljük h a madrid, milan, cselzi, bájern négyesből hárommal is kelljen játszani a kupához vezető úton.

nekem csak egy kivánságom van, a márszejt kerüljük el. a szívem megszakdna ha összesorsolnának velük :oops: meccs közben vhogy ugy ereznem magam mint a vasorru bába a mágneses viharban :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.03.15. 12:21:28

Szerintem:

Barca-Benfica
Chelsea-Real
Milan-Bayern
Marseilles-APOEL


Ezzel a Marseilles vagy az APOEL az elődöntőig jutna :D :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.03.15. 12:06:44

Én azt mondom, pattintsuk ki most a Realt, aztán még mindig lesznek nehéz ellenfelek a továbbiakban. Én a Milant erősnek tartom, egy döntőben akár nagyon megizzadnánk. Persze szép is lenne, ha ilyen könnyen menne, lehet már a következő körben kiesünk. Nem tudni előre, hogyan fog alakulni a negyeddöntő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2012.03.15. 12:05:03

Én legjobban egy ilyen ágnak örülnék :
Barca - Marseille
Real - Bayern

//

Chelsea - Milan
Benfica - Apoel

Mert én talán a Bayern-t és a Real-t tartom könnyebben legyőzhetőnek 2 párharc során mint a döntőben, így valamelyikkel az elődöntőben találkoznék.
A másik 4 közül, szerintem 1 meccsen is "simán" felül tudunk kerekedni... Legalábbis remélem !
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.03.15. 11:40:27

Komolyan srácok, ha mi kapjuk a cselszkit akkor totál ki leszek akadva. Bármelyik csapatot kapjunk meg, csak cselszkit ne. Felőlem jöhet a Bayern, Milan vagy a Real...
KépKép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.15. 11:26:28

a cselszit sajna mindíg kifogjuk, így most is sanszos, bár őket utálom a legjobban már évek óta (a Real mellett)...
a Milanal játszottunk idén a csoportban, a Bayern-nek örülnék, csak hát megint egy német csapat...
Most egyébként egy Benfica jobb lenne önbizalom növelőnek, aztán jöhetnek a nagyobbak és áprilisban a klasszikus!!! 8)
a lényeg a Real ne a döntőben és még ne is most jöjjön!!! a 4-ben jöhetnek!!! addigra a siker kapujában a játékosok is jobban fel lesznek tüzelve + a sérültek egy része felépül...
szóval most Bayern vagy Benfica, aztán Real és a Döntő!!! így elégedett lennék... :lol:
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.03.15. 11:20:16

Dagoth ur írta:Látom nem csak én kerülném el a Chelsea-t.
Még valahogy a Real-t is előbb választanám ha lehetne mint őket.
Tőlük valahogy mindig tartottam és az elmúlt évek párharcai alapján most sem várnának könnyű meccsek szerintem, akármilyen formában is vagyunk.

Amúgy jó lenne valami rangadót játszani, úgyhogy remélem nem az Apoel, Marseille, Benfica valamelyikét kapjuk.
Hát azért szerintem nem volna akkora probléma, ha ebből a háromból valamelyiket kapnánk. Nem sírna senki valószínűleg :D
Én a Chelsea-t kívánom legkevésbé, a 2009-es meccsen is ölték a focit, meg tegnap is a végén. Ez nem hiányzik egyáltalán.
Meg Clásicót se szeretnék túlzottan, mert nem is rossz a Madrid, meg alapvetően az a feszültség sem hiányzik.
Milannal szerintem nagyon jó meccsek lennének, de jobban örülnék, ha a Madriddal ők kerülnének össze. Bayernt szerintem ütné a Barca simán, a heteseik dacára is.
Az Apoelnek örülnék legjobban, de a Benfica is jó lenne. Marseille-től kicsit tartok, mert a franciák azért tudnak néha meglepetést okozni.
Mindent összegezve szerintem abszolút esélyes a csapat a végső győzelemre. Előre!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.15. 11:06:28

Remélem a tegnapi meccs után a Chelsea szurkolók befogják a szájukat a bírókkal kapcsolatban. Igaz csak a hosszabbítást láttam, de ott amit a német bíró produkált az nagyon kemény volt.
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2012.03.15. 11:03:51

Látom nem csak én kerülném el a Chelsea-t.
Még valahogy a Real-t is előbb választanám ha lehetne mint őket.
Tőlük valahogy mindig tartottam és az elmúlt évek párharcai alapján most sem várnának könnyű meccsek szerintem, akármilyen formában is vagyunk.

Amúgy jó lenne valami rangadót játszani, úgyhogy remélem nem az Apoel, Marseille, Benfica valamelyikét kapjuk.
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2012.03.15. 10:25:35

Amit a Chealse meccsen a bíró produkált :roll: na meg a csapat elképesztően *** volt ... Akkora műeséseket csináltak...főleg drogba :lol: ezteket de utálom...egy rendes meccset nem lehet úgy lenyomni hogy normális spori vagy emberek legyenek... :evil:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.15. 10:04:20

A Real nem játszott igazán jól, de a sima továbbjutás így is megvan. Hiba volt bízni a meglepetésben.

Valahogy éreztem hogy a Chelsea továbbjut, elsősorban szerintem is a nagyobb rutin győzött.

És akkor az ellenfelek: Akit elkerülnék az a Chelsea. Ellenük szenvednénk meg a legjobban, ahogy már írták is hiába nem ez az utóbbi évek legjobb Chelsea-je, valamiért tartok tőlük, úgyhogy remélem hogy elkerüljük őket.

Viszont én most egy nagyobb falatnak örülnék, tehát jó lenne ha nem az Apoel,Marseille,Benfica hármasból kapnánk valakit. A Realt sem szeretném, most jött el az a pont amikor már lehet hogy sok lenne még egy klasszikus. Elég lesz az áprilisi bajnoki. Sem most, sem a későbbiekben ne kapjuk meg őket, pláne a fináléban nem(ha esetleg eljutunk odáig)

Marad a Bayern-Milan duó. Előbbivel nem lenne rossz egy döntőt játszani Münchenben szerintem, de ha most megkapjuk őket az sem baj. Ahogy tegnap is írtam nem tartok tőlük.

Akit viszont szeretnék az Milan! :) Nem is lenne egy könnyű ellenfél, ugyanakkor ha a legjobb formánkat hozzuk akkor nem is leküzdhetetlen akadály. Plusz jó meccset játszanánk velük, a motivációval sem lenne gond, úgyhogy jöjjön a Milan!

Ezeknek örülnék:
Chelsea-Real
Barca-Milan
Bayern-Benfica
Marseille-Apoel
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.03.15. 09:37:08

Deus írta:
lluisllach89 írta:Újabb értelmes hsz-ed.
Újabb értelmes beugatásod.

Annyi eszük nem volt, hogy simán kibekkelték volna végig a meccset. Erre eladják az előnyt nekik... Fel se tűnt nekik, hogy erős csapattal játszottak...
Újabb hatalmas comeback-ed :P

Nem bekkelős csapat a Napoli, és egy Chelsea ellen nehéz is lett volna, ha meg bekaptak már 1-t eleve 1-re vannak a kieséstől. Ennek fényében támadni kellett, és a végéig meg volt az esély hogy bekotornak egyet.

A rutin győzött sajnos.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.03.15. 09:32:44

ozsimiki írta: Amúgy mi volt a kezdetektől a bajuk a portugál trénerrel?
hát én konkrét dologról nem tudok, csak egy sejtésem van, ami ennek ellenére elég logikusnak tűnik. cech, terry, lampard, drogba...ez a cselszi alfája és omegája még mindig. ha ők jól játszanak, akkor simán benne vannak európa legjobb 8 csapatában. csak az a probléma , hogy ezek a játékosok olyan edzők alatt dolgoztak, mint mourinho, hiddink vagy ancelotti. erre odavittek egy tőlük alig idősebb kezdőt, akinek a legnagyobb eredménye egy EL győzelem, aminek az értékéből még az is levonhat, ha nagyon kötözködni akarok, hogy azzal a kerettel nem volt egy nagy durranás.
számomra egyáltalán nem meglepő, hogy nem tudta őket motiválni, főleg, hogy nem különösebben keltette egy temperamentumos és karakteres edző érzését. hozzáteszem, hosszútávon nyilván Di Matteo se lesz megoldás, de már az szembetűnő volt, hogy mennyivel jobban együtt élt a meccsel az olasz tegnap, mint a portugál...nagyon langyosvíz volt az egész ember (legalábbis nekem ez jött le), plusz kezdő, ez így sok volt.

szerk: egyébként örülök a cselszi továbbjutásának, hiába szimpi a napoli, épp elég középszintű játékos szaladgál már így is a 8 között. hiába cavani meg lavezzi, ezerszer szívesebben nézek meg egy real/barca-cselszit mondjuk, mint egy real/barca-nápolyt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2012.03.15. 09:44:01-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.03.15. 08:53:49

Bob_Marley írta:Azért így visszagondolva izgalmak és meccsek terén színvonal miatt is nem semmi kör volt!
Volt 11es párbaj, volt hosszabbítás, majdnem nagy comeback az Arsenaltól, egy 7-1es kiütés amit megkontrázott a Bayern egy 7:0al, a Marseille kettő 90ik perc utáni gólnak köszönheti a továbbjutást!Egy végig kiélezett Zenit-Benfica párharc!És mondjuk az RM ahogy várható is volt simán tovább ment!De soha rosszabb 8ad döntőket! :D
Chelse-Napolinak a második félidejét és a hosszabbítását láttam, az olaszoknak meg voltak a lehetőségeik, de talán valóban a rutin döntött!
A csapatok minőségét a meccsek minősége pótolja! :)
Kisebb csapatok ezek szerint nagyobb küzdők! :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.03.15. 02:07:26

Azért így visszagondolva izgalmak és meccsek terén színvonal miatt is nem semmi kör volt!
Volt 11es párbaj, volt hosszabbítás, majdnem nagy comeback az Arsenaltól, egy 7-1es kiütés amit megkontrázott a Bayern egy 7:0al, a Marseille kettő 90ik perc utáni gólnak köszönheti a továbbjutást!Egy végig kiélezett Zenit-Benfica párharc!És mondjuk az RM ahogy várható is volt simán tovább ment!De soha rosszabb 8ad döntőket! :D
Chelse-Napolinak a második félidejét és a hosszabbítását láttam, az olaszoknak meg voltak a lehetőségeik, de talán valóban a rutin döntött!

Jöhet bárki, én az APOEL-nek örülnék a legjobban, de majd kiderül D:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése