Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2013.03.14. 22:03:12

Nem a Spurs ment tovább ? Idegenbe rúgtak egy gólt :)

Szurkolók a Steauanak, pont jókor jött az a máker gól, igaz volt 1,2 szép lehetőség! A Chelsea meg nyom-nyom, de nem bánom hogy csak az EL kergetik a bőrt, remélem ott is ma lejár a szereplésük végleg.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Tofi
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.04.11. 20:16:01

2013.03.14. 22:01:41

lui1698 írta:
ozsimiki írta:Hoppá

Inter-Tottenham 3-0

most kezdődik a hosszabbítás... (ugye az első meccsen a Spurs is ennyire nyert)

szerk: 3-1,és már nincs sok hátra,valszeg megússza a Spurs.
4-1 lett a vége. Annyira tipikusan Spurs, hogy azt elmondani se tudom.

Otthon lefocizzák a hullagyegne Inter-t, most meg kiesnek +3-ról. :lol:
Bale meg szerintem most hívja fel Perezt, hogy jó lenne valamit toszni, mer' ez így nem állapot.
A Tottenham jutott tovább idegenben lőtt több góllal.. :wink:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.03.14. 21:58:27

ozsimiki írta:Hoppá

Inter-Tottenham 3-0

most kezdődik a hosszabbítás... (ugye az első meccsen a Spurs is ennyire nyert)

szerk: 3-1,és már nincs sok hátra,valszeg megússza a Spurs.
4-1 lett a vége. Annyira tipikusan Spurs, hogy azt elmondani se tudom.

Otthon lefocizzák a hullagyegne Inter-t, most meg kiesnek +3-ról. :lol:
Bale meg szerintem most hívja fel Perezt, hogy jó lenne valamit toszni, mer' ez így nem állapot.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2013.03.14. 21:45:37

Ez most kikivankozik belolem, utana lehet fikazni. De az eurobarca is kongatta a harangokat ok nelkul. (tisztelet...) Mar egy korszak vegerol irkaltak, par rossz meccs utan, amit kb minden szezonban megszokhattunk. Nem szeretem ezt a veszmadarkodast, es azt se h vannak hozza nem erto emberek, akik ezeket irjak. Ettol fuggetlenul kib.ott jo az oldal igy tovabb, de ez nagyon nem tetszett. A BLben meg barkit kapunk ki kell utni. Teljesen mindegy ki jon. Aki BL-t akar nyerni venni kell az akadalyokat. Konnyu csapat mar nincs, az csak a megye 2-ben. Peace.
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2013.03.14. 20:56:48

Hoppá

Inter-Tottenham 3-0

most kezdődik a hosszabbítás... (ugye az első meccsen a Spurs is ennyire nyert)

szerk: 3-1,és már nincs sok hátra,valszeg megússza a Spurs.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.03.14. 20:14:49

JanPieterzoon írta:...

abban tökéletesen igazad van, h nem kell elszállni semmilyen irányba sem, mert elég nagyot lehet pofára esni, ha úgy alakul a szitu. de azért azt sem lehet kihagyni a bugiból, h a barca esetében az utóbbi években inkább a milan elleni játék volt a sztenderd (hála Istennek), nem pedig mondjuk a madrid ellen az elmúlt hetekben mutatott forma. szerintem, ha összefutnánk velük és a mostani hozzáállás mellé még befigyel az a "pici" revansvágy, ami most messiéket fűti, akkor lerendezzük őket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.14. 20:05:36

Alcantara írta:
BritishKnight írta:Ma megtartották a BL PRÓBA sorsolását.
Barcelona-Juventus,
Madrid-Dortmund,
Malaga-Bayern,
PSG-Galatasaray
Remélem nem ugyanez lesz holnap délben! :?

A Juve fényévekkel jobb most, mint a Milan, nagyon összerakták a csapatot.
Főleg a védekezése brutálisan kemény, középpálya rendkívül masszív,egyszóval nem hiányzik ez nekünk, legyen a Madridé!

A Málaga, PSG, Galata trióból, ha megoldható tisztelt UEFA! :D
Abba a trióba szerintem befér még a Dortmund is. Illetve ami azt illeti, én a Realt is inkább most tudnám le a nyolc között, mint később. Ha a negyeddöntőben elvérzünk, az még nem annyira kellemetlen, mint esetleg egy döntőben, vagy annak kapujában kikapni tőlük. Márpedig úgy számolok, hogy hacsak nem alakul ki valami Real-Juve-Bayern-Dortmund ág, akkor előbb-utóbb meg kell vernünk őket. Szóval felőlem jöjjenek. :D

Ami a próbasorsolást illeti, ha az előzőben cinkeltek, akkor mégegyszer nem merik meghúzni. Nekem ez a tippem:
Barca-Bayern
Real-Juve
Galatasaray-Málaga
Dortmund-PSG

Mert ha itt is lesz ügyeskedés UEFA-részről, akkor nagyjából így lehet megcsinálni a két bivalyerős párharcot...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.03.14. 18:26:04

Boixos írta: de mindegy, a rossz szériánkon - az ő örömeiktől függetlenül -, a jelek szerint túl vagyunk.
nem is bánnám, ha összeakadnánk azzal a brigáddal és akkor raknánk meg őket, amikor közülük már mindenki azt hiszi, h minden okés
Szerintem amennyire túlzás volt lesajnálni a csapatot 2-3 rossz meccs után, ugyanannyira túlzás egy jó meccs után a fellegekben járni. Győztünk, jó játékkal, ez bizakodásra ad okot, ez nem is kérdés. Viszont ha azt gondolod, hogy a fehérek magabiztossága ellenünk túlzás (amivel egyet is értek, volt három jó meccsük, az önmagában még nem elég egy kupához sem), akkor azért mi is inkább legyünk reálisak és mondjuk azt, hogy valószínűleg egy Barca-Real negyeddöntő egy pokoli nehéz párharc lenne, kb 50-50%-al, főleg a pillanatnyi forma és a szerencse döntene.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.14. 17:58:08

BritishKnight írta:Ma megtartották a BL PRÓBA sorsolását.
Barcelona-Juventus,
Madrid-Dortmund,
Malaga-Bayern,
PSG-Galatasaray
Remélem nem ugyanez lesz holnap délben! :?

A Juve fényévekkel jobb most, mint a Milan, nagyon összerakták a csapatot.
Főleg a védekezése brutálisan kemény, középpálya rendkívül masszív,egyszóval nem hiányzik ez nekünk, legyen a Madridé!

A Málaga, PSG, Galata trióból, ha megoldható tisztelt UEFA! :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.03.14. 17:02:57

a madrid egy rettenetesen rossz passzban lévő, szerencsétlen barcelona ellen tudott csak villogni, már ha azokat a meccseiket villogásnak lehet nevezni. mondjuk nekem a villogásról, lefocizásról ilyen ötnullák, meg hatkettők jutnak az eszembe nem oda, de mindegy, a rossz szériánkon - az ő örömeiktől függetlenül -, a jelek szerint túl vagyunk.
nem is bánnám, ha összeakadnánk azzal a brigáddal és akkor raknánk meg őket, amikor közülük már mindenki azt hiszi, h minden okés, sima a bugi a fantasztikus "múamásodikévébenbéeltnyerazéppenaktuáliscsapatával" c. történet megvalósításához.
természetesen szerencse is kell a jó eredményhez, de ha ezt a legutóbbi milan elleni formát tartósítani tudjuk, akkor nem fog tudni senki semmit kezdeni ellenünk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.14. 17:02:34

Én személy szerint nem búsulnék, ha a realt kapnánk. Igen volt két meccs ahol fölénk kerekedtek, de én ezt inkább a szokásos formahanyatlásnak + Tito hiányának tudom be. Minden egyes évben kijön egy hasonló gyenge periódus, most annyi történt, hogy ebben az időszakban 3 fontos meccsünk volt, 2 erősebb csapat ellen. Ha Osasunát, Zaragozát vagy hasonló csapatot kapunk ugyanígy meglátszott volna.
Nem akarok magas lóról beszélni, de nem volt ez a Real olyan jó, hogy ennyire be kell sz..ni tőlük. Nem is kell olyan meccset hozni mint a Milan ellen, akkor is nagy valószínűség szerint tovább jutunk. (szigorúan szvsz) Egy olyan Barcat vertek 2:1 -re ami kb. egy éve nem játszott ilyen gányul.
Inkább a Juve-t kerülném el. A csatársoruk mondjuk nem olyan piszok erős, viszont a kp-juk cefett kemény. Nagyon stabilak, kicsit tartok tőlük és Conte se olyan hülye amilyennek egyesek tartják. Illetve a Bayern jelenthet még akadályt. Minőségi játékosaik vannak és már csapatként is jól működnek. Sokkal erősebbek mint tavaly vagy azelőtt.
A PSG nálam a fekete ló. Jó eséllyel kiejtenénk őket, akár kettős győzelemmel, viszont vannak olyan klasszisaik akiknek egy-egy villanás is elég. Régen nagyon szerettem őket, még mikor Lama, Djorkaeff meg Loco játszott ott, úgyhogy már csak az emlékek miatt sem.
A Juve-n és a Bayern-en (meg a Malaga-n, egy Galata-t kiejthetnek:-)) kívül felőlem bárki jöhet, ha ott folytatjuk, ahol a Granada-nál abbahagytuk nem lehet gond a továbbjutás.
Forca Barca!!!!
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2013.03.14. 16:55:12

A hét eddig jól alakult, átgázoltunk a Milanon, s bízom benne, hogy a másik kedvenc csapatom, a Newcastle is tovább jut este. Ezt az Anzsit (Eto'o ide vagy oda) illene kiejteni a sorozatból hazai pályán...
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2013.03.14. 16:16:51

BritishKnight írta:Ma megtartották a BL PRÓBA sorsolását.
Barcelona-Juventus,
Madrid-Dortmund,
Malaga-Bayern,
PSG-Galatasaray
Még egyszer nem csinálnak akkor bakit mint az ősszel :)
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.03.14. 16:14:10

Ma megtartották a BL PRÓBA sorsolását.
Barcelona-Juventus,
Madrid-Dortmund,
Malaga-Bayern,
PSG-Galatasaray
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.14. 16:12:00

visca el barca írta:
Rivaldo11 írta:A többséggel ellentétben én nem tartok a Bayerntől, sőt, azt ki merem jelenteni: Csak és kizárólag a Madrid tudja megakadályozni az újabb BL címünket. Mostanság megy nekik ellenünk, illetve bele is rohanunk a késbe rendesen. Persze-és itt csatlakoznék Boixos véleményéhez-ha hozzuk a Milan ellenit, csakis rajtunk múlik minden. Akkor akár a madrid is jöhetne nyugodtan...
azért ha a madrid jön, tito ki tud találni valamit. csak nem olyan hülye hogy megint megveresse 2 kontrával a csapatot.

egyébként én is adom, hogy talán a madrid az, aki ellen nem mehetnénk biztosra. ami annak tükrében elég furcsa, hogy azért a 8 között akad egy pár csapat aki jobb mint ők. (pl sztem a bayernnél esélyesebbk vagyunk, viszont a bayern simán verné zselééket)
Sajnos MoUnikonak ezalatt a 15 meccs alatt sikerült egy ellenünk legjobb Madridot csinálnia...Bár teljesen adom amit írtok, hogy ellenük lenne a "legnehezebb", viszont nekik az úgymond nagy csapatok közül mi lennénk a "legkönnyebb".Ettől függetlenül szeretettel várom őket Titoval a padon.Ráadásul ha így játszunk, jöhetnek a kontráikkal...
Forca Barca
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.14. 15:46:29

Rivaldo11 írta:A többséggel ellentétben én nem tartok a Bayerntől, sőt, azt ki merem jelenteni: Csak és kizárólag a Madrid tudja megakadályozni az újabb BL címünket. Mostanság megy nekik ellenünk, illetve bele is rohanunk a késbe rendesen. Persze-és itt csatlakoznék Boixos véleményéhez-ha hozzuk a Milan ellenit, csakis rajtunk múlik minden. Akkor akár a madrid is jöhetne nyugodtan...
azért ha a madrid jön, tito ki tud találni valamit. csak nem olyan hülye hogy megint megveresse 2 kontrával a csapatot.

egyébként én is adom, hogy talán a madrid az, aki ellen nem mehetnénk biztosra. ami annak tükrében elég furcsa, hogy azért a 8 között akad egy pár csapat aki jobb mint ők. (pl sztem a bayernnél esélyesebbk vagyunk, viszont a bayern simán verné zselééket)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.14. 15:26:51

A többséggel ellentétben én nem tartok a Bayerntől, sőt, azt ki merem jelenteni: Csak és kizárólag a Madrid tudja megakadályozni az újabb BL címünket. Mostanság megy nekik ellenünk, illetve bele is rohanunk a késbe rendesen. Persze-és itt csatlakoznék Boixos véleményéhez-ha hozzuk a Milan ellenit, csakis rajtunk múlik minden. Akkor akár a madrid is jöhetne nyugodtan...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.03.14. 14:35:34

tök mindegy, h kit kapunk, ha úgy nyomjuk, mint a majland ellen.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.14. 14:28:08

Azért az nem gyenge, hogy pár napja még arról beszéltünk, hogy egy spanyol csapat sem juthat be a legjobb 8 közé a BL-be, erre 3-an is bent vannak. Respect Malagá!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.03.14. 14:07:48

Le a kalappal a Málaga előtt. Tényleg, pár éve még a fene sem gondolta volna hogy az akkor még kiscsapat Málaga benne lesz a legjobb 8-ba.
Nekik jót tett hogy felvásárolta a klubot egy arab. Nem költekeztek túlságosan drága játékosokra, csak okosan igazoltak. És meg is van az eredménye. Ha nem a Barcával kerül össze, szurkolok hogy továbbjussanak.
Kép

Titi - The Legend!
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2013.03.14. 12:53:42

CsacsMate írta:Én úgy gondolom csak a Juve, Real lenne nehezebb falat.
A németek nem okozhatnak gondot. A többiek meg még úgyse.
A Juve is lutri, hogy mit tud ellenünk.
Másik dolog, hogy a Real sincs überbrutál formában, csak szerencséjük volt mostanában a BL-ben.
Szvsz Bayern,Real-t kerülném el nagyon! Juvéba nem érzek akkor veszélyt, mint az említett két csapatba. Galatasaray is kemény lehet törökországba, de őket simán verni kell. Dortmund is veszélyes lehet, ha csak a Real elleni teljesítményükből indulunk ki , és a védekezésünkből idén...: D PSG-t , Malaga-t nem tartom veszélyes ellenfélnek, de mondom ez csak az én szerény véleményem. : D
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.03.14. 12:28:47

Én úgy gondolom csak a Juve, Real lenne nehezebb falat.
A németek nem okozhatnak gondot. A többiek meg még úgyse.
A Juve is lutri, hogy mit tud ellenünk.
Másik dolog, hogy a Real sincs überbrutál formában, csak szerencséjük volt mostanában a BL-ben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.14. 12:09:51

herlius írta:
recrea írta:Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Ha jól tudom idén már nem sorsolnak ágakat, a negyeddöntők után újabb sorsolás következik.
Lehet, h jól tudod, mert ezt már más fórumon is olvastam, de nem vettem komolyan. Mi lehet a változtatás oka?! Ettől még lehet irányított sorsolás, találkozzunk velük a Wembley-ben és májusban lezárhatjuk a vitát az ide évre, h ki a jobb csapat.
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.03.14. 12:08:07

tibor1158 írta:hát kíváncsi leszek a holnapi sorsolásra. gyanús hogy lehet készülni egy újabb El Classicóra.
Mindenki jöhet , Madrid - Dortmundon kívül , kedves barcás barátaim elég volt ez a 2 hét szenvedés nekünk erre az évre.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.03.14. 12:06:41

herlius írta:
recrea írta:Nekem mindegy, h kit kapunk, egy valamit szeretnék elkerülni, mégpedig, h a Real kiverjen minket, mert akkor tökön szúrom magam. Látva egyébként a múltkori sorsolást, reménykedjünk, h fent azt akarják, h klasszikus legyen a döntő és külön ágra tesznek minket, mert jelenleg nem nekik kell tartani tőlünk. De remélem Tito visszatérése majd árnyalja a két csapat (egymás elleni) szereplését.
Ha jól tudom idén már nem sorsolnak ágakat, a negyeddöntők után újabb sorsolás következik.
így van idén először, a spekulációkat elkerülve végig sorsolnak a az elődöntőkig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése