Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.09.12. 15:17:30

UPC-sek örülhetnek!

A UPC a mai napon megállapodást kötött a PRO4 továbbítására, és az új csatornát még ma elérhetővé is teszi a legolcsóbb, bronze elnevezésű csomagban, az 50-es programhelyen. Az új csatorna iránti igényt nem kell külön jelezni, a kínálat bővülése mellett az előfizetési díj változatlan marad. Így a UPC ügyfelei a BL egyetlen meccséről sem maradnak le, hiszen már a H-csoport holnapi nyitó rangadóját is megtekinthetik.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.03. 13:59:15

Michaabee!

Ez igaz, de én nem önzőségből írtam a viasat3(tv6) m1 kombót anno, hanem azért, mert az a csati jóval több embernél volt fogható,mint jelenleg akár a digi, a pro4ről meg nem is beszélve.

így gondolom jobb kombó volt a TÖBBSÉGNEK.

akkor kedden 1meccs élő m1, egy meccs élő viasat3, egy meccs felvétel viasat 3,+összefoglaló, szerdán egy meccs élő,és felvétel viasat 3, +összefoglaló.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.09.03. 13:56:35

Az a baj gyerekek, hogy itt nincs olyan, hogy melyik volt a legjobb párosítás... Mindenkinek más és más szolgáltatója van más csomagokkal, úghogy nem lehet azt mondani, hogy ez volt a legjobb, mert az puszta önzőség. És még csak azt sem mondhatjuk, hogy haljon meg a digi, amiért megveszi a meccseket másoktól. Ők se hülyék, hogy maguknak megveszik.
De ami f.szság és űzi mind az összes (a tv2-vel az élen), hogy megveszik maguknak utána meg leadják a tesvtércsatornájuknak (jelenesetben pro4), ami tényleg szinte senkinek sincs. Ez a büdös nagy k.cs.gség, hogy megveszik és utána még direkt oda rakják, ahol kevesebben nézik. Itt van meghazudtolva a fogyasztóvédelem, nem ott, hogy egymás között adják-veszik a társaságok, mert az benne van. De könyörgöm, legalább házon belül ne b.sszanak már ki a jó néppel... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.03. 13:23:21

shearer09 írta:A legjobb a Sky Sports :)

Az osszes Barca meccset adjak, legyen az bajnoki, kupa.
A BL-t meg ugy csinaljak hogy adjak az osszeset es te valasztod ki melyiket nezed, es persze valtogathasz.

Es szerintem nagyon jok az angol kommentatorok.
Na ja, de ha nem Angliában laksz, elég nehezen elérhető. Rendelj ebayről egy skyos beltérit, legyen egy kint elő jó ismerős, akivel elintézed az előfizetést, és a kártyát. Meg lehet oldani, de elég sok munkával jár. :) Nem baj, tíz-tizenöt éven belül mi is elérjük ezt a szintet. :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.02. 17:47:37

albicelesteX írta:Régen az m1 ment és jó volt ma van 100 csatorna amiből 2 kivételével mind kuka?Hol van itt a fogyasztóvédelem,ez egy nagy játék az egész.Nevetséges.
Mondjuk ez így nem igaz, legalábbis mai fejjel nézve, volt 1játéknapon 1DB MECCS. az se volt az igazi.

A legjobb kombó a pár évvel ezelőtti volt,amikor a viasat 3 (ill később tv6) adott kedden kettő meccset,és szerdán kettő meccset. Szinte mindenhol volt az országban,és még összefoglalók is voltak.

Utána -mivel már itt is van Digi- az volt a legjobb,h Digi-tv2 kombó, mivel akkor is 4meccset lehetett látni egészben kedden szerdán,+összefoglalók. most marad csak a Digi, mivel Digi+ itt sincs,meg még sok helyen,ahogy Pro4 sincs.

tényleg szánalom,h szinte minden idényben eljátszák ezt a +1 új csatornát,és "véletlenül" azon lesz a Bl. Még ha egyszer eljátsszák ezt,h vegye meg a marha magyar,ha akarja nézni,de minden évben?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2011.09.02. 17:16:18

A legjobb a Sky Sports :)

Az osszes Barca meccset adjak, legyen az bajnoki, kupa.
A BL-t meg ugy csinaljak hogy adjak az osszeset es te valasztod ki melyiket nezed, es persze valtogathasz.

Es szerintem nagyon jok az angol kommentatorok.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.02. 17:01:54

Barcaádám írta:
barca99 írta:Van egyáltalán olyan szolgáltató/csomag ebben az országban, amiben egyszerre van Pro4, DigiSport és DigiSport Plus?

Egészen hihetetlen, hogy ezt mindig meg lehet csinálni. Én csak olyan kocsmákat ismerek, ahol Digi van, nyilván aki rááll a sport témára, az a Digivel szerződik, mert ott van szinte minden. Erre bejön ez a Pro4, ami kb. sehol nincs.

UEFA-nál legalább van PPV, remélem két-három eurónál nem drágább egy meccs. Bár így is ritka nagy profátlanság, akármilyen tévéelőfizetés mellé.

Nem tudja valaki, hogy a tv2 mennyi időre vette meg a közvetítési jogot?
Tudtommal ez a 3. év és 3 évre vették meg..
Nekem speciel mindegy, de azért jól kicsesztek egy csomó emberrel ezzel a pro4 -el.. fölösleges volt ez, pláne jóban rosszban miatt..
Bár a digi se jobb ami alig van 6-700 000 embernek.. nem látok 4-5 jó kis bajnokságot...
A legjobb az volt a mai napig amikor a Sport TV-n volt az összes a spanyol, angol, olasz liga,uefa kupa , Sportklubon volt a német orosz, M1en meg a BL.. :?
Nekem a Viasat3-as BL is tetszett. Emlékszem ment a meccs és ha bárhol gól volt, akkor nyomban mutatták is. De ez a digis is egy vicc. Nekünk az van és jó, hogy látjuk a meccseket, de amit művelnek az elképesztő. A PL-t egész jól levezetik, de a többit. A BL-ben végig a PL és a Seria A magasztalása megy és a spanyolok lehúzása. Az egyik kommentáruk meg állandóan a Barcát húzza le. Azért az se szép, amit a sport1 csinál a Reallal,de őket nem húzzák le, de ami a diginél van röhej. Aki látta az európai szuperkupa meccset az emlékezhet. Akkora baromságokat mondott a kommentátor, majdnem hülyét kaptam.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.09.02. 16:54:04

barca99 írta:Van egyáltalán olyan szolgáltató/csomag ebben az országban, amiben egyszerre van Pro4, DigiSport és DigiSport Plus?

Egészen hihetetlen, hogy ezt mindig meg lehet csinálni. Én csak olyan kocsmákat ismerek, ahol Digi van, nyilván aki rááll a sport témára, az a Digivel szerződik, mert ott van szinte minden. Erre bejön ez a Pro4, ami kb. sehol nincs.

UEFA-nál legalább van PPV, remélem két-három eurónál nem drágább egy meccs. Bár így is ritka nagy profátlanság, akármilyen tévéelőfizetés mellé.

Nem tudja valaki, hogy a tv2 mennyi időre vette meg a közvetítési jogot?
Tudtommal ez a 3. év és 3 évre vették meg..
Nekem speciel mindegy, de azért jól kicsesztek egy csomó emberrel ezzel a pro4 -el.. fölösleges volt ez, pláne jóban rosszban miatt..
Bár a digi se jobb ami alig van 6-700 000 embernek.. nem látok 4-5 jó kis bajnokságot...
A legjobb az volt a mai napig amikor a Sport TV-n volt az összes a spanyol, angol, olasz liga,uefa kupa , Sportklubon volt a német orosz, M1en meg a BL.. :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.02. 16:53:52

az a röhej az egészben, h minden évben eljátszák ezt... tavaly már rohadtul ideges lettem, ezért beköttettem a kábel tv mellé a digit is, így (én naiv...) azt hittem, h egy időre megszabadultam a gondoktól, mert elméletben minden sportcsatornám van... erre jön az új trend, h már a kereskedelmi tv-k megveszik a jogokat és a "gyereküknek" adják...

a pofám leszakad, de komolyan ](*,) ](*,) ](*,) :x :x :x
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.09.02. 16:53:22

Régen az m1 ment és jó volt ma van 100 csatorna amiből 2 kivételével mind kuka?Hol van itt a fogyasztóvédelem,ez egy nagy játék az egész.Nevetséges.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.02. 16:46:18

Van egyáltalán olyan szolgáltató/csomag ebben az országban, amiben egyszerre van Pro4, DigiSport és DigiSport Plus?

Egészen hihetetlen, hogy ezt mindig meg lehet csinálni. Én csak olyan kocsmákat ismerek, ahol Digi van, nyilván aki rááll a sport témára, az a Digivel szerződik, mert ott van szinte minden. Erre bejön ez a Pro4, ami kb. sehol nincs.

UEFA-nál legalább van PPV, remélem két-három eurónál nem drágább egy meccs. Bár így is ritka nagy profátlanság, akármilyen tévéelőfizetés mellé.

Nem tudja valaki, hogy a tv2 mennyi időre vette meg a közvetítési jogot?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.09.02. 15:45:20

Ez komolyan mondom szánalom. Ez hihetetlen. Ezért érdemes volt megvenni a Viasat3-tól és a TV6-tól. Az első évben emlékszem lelkesen, szakértőkkel szépen fölvezették a műsort. Az előző idényt már csak simán leadták, most pedig ez. Már kezdtem örülni, hogy egyszerre a Digisporttal és a Digisport Plusszal 3 meccs közül válogathatok, így viszont még a Barca-Milant is kénytelen vagyok netről nézni. Köszönöm szépen TV2!
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.09.02. 11:54:27

Ne nevessetek ki légyszi, de jól látom hogy pro4 csak a t betűséknél van?
vagy nem ?
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2011.09.02. 11:41:20

Valahogy éreztem amikor a Szuperkupát már a Pro4 adja, hogy átfogják tenni . Szerencsére van digi, csak azt sajnálom hogy jó volt keddenként a koliban a srácokkal nézni a meccseket :(
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.09.02. 11:35:52

Ez megint no komment, bár nekem van pro4-em,de nem hiszem, hogy mindenki így van ezzel. A másik nap, vagy meccsek maradnak a diginél? Még az év elején reménykedtem benne, hogy a TV2 Pro4 kettős lesz, mert digim nincs, de nem úgy tűnik.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.02. 11:25:12

A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.08.28. 14:00:22

A: Bayern München, Villarreal, Manchester City, Napoli.
Napoli még nem rendelkezik a kellő rutinnal, a München erős jó csapat, Villarreal meg mégiscsak spanyol, így szurkolok neki!City nagy kérdés, de szerintem 3ik helyre lesznek "csak" jók!

B: Internazionale, CSZKA Moszkva, Lille, Trabzonspor.
Sima Inter továbbjutást várok, s remélem a második helyre beér a Lille, de a CSKA is nagyon erős, kiélezett lesz a csata!

C:Manchester United, Benfica, Basel, Otelul Galati.
Egyértelmű United, Benfica továbbjutást várok, de remélem a portugálok megfricskázzák az angolokat, s esetleg behúzzák az első helyet!

D: Real Madrid, Lyon, Ajax, Dinamo Zagreb.
Real és az Ajax megy tovább, a Lyon már nem olyan kiegyensúlyozott s a holland bajnokot erősebbnek tartom!A Real meg kiemelkedik a csoportból!

E: Chelsea, Valencia, Leverkusen, Genk.
Chelsea, Valencia "sima"!

F: Arsenal, Marseille, Olympiakosz, Dortmund.
Itt lesznek ikszek dögivel (jó kis tippmixes csoport)!Arsenal Marseille remélem továbbmegy, sem a Dortmundot sem a görögöket nem érzem elég erősnek, hogy beérjenek!Viszont pontot csipegethetnek!

G: Porto, Sahtar Donyeck, Zenit, APOEL.
Porto Zenit két Uefa/EL győztes, illik is továbbmenni!

H: Barcelona, Milan, BATE Boriszov, Plzen.
Na és akkor mi :lol: Sajnálom, hogy nem kaptunk német vagy franciát, akkor kitudtam volna menni!Viszont így is elégedettek lehetünk a csoporttal, mert remélhetőleg nem kell túlzottan megizzadni!Olaszok ellen pedig a mi erősségünk (középpálya) pont az olaszok gyenge pontja ellen találkozik!Így okosan, birtokolva a labdát, kihasználva a lehetőségeket, akár már idegenben is nyerhettünk a nyitófordulóban!
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 15:50:31

messideco írta:visca el barca: miért lenne óriási bunyó? Légyszi írd le :) Kíváncsivá tettél :)
voltál már valaha olyan labdarugo eseményen, ahol tanuja voltál annak a csúnya futballhuliganizmusnak?

voltál már valaha olyan meccsen ahol legalább 20-30 ezren voltak és a többség nem ülve tapsikolt, meg szotyizgatott?

ismered a balkáni ultra mentalitást?

hallottál már valaha az ultras unionerről, legione granatarol, vagy éppen CML 74-ről?

tegyek még fel kérdést? vagy neked van még? ( :D )
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.26. 15:19:34

visca el barca írta:
messideco írta:Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D

bukarestben lesz a döntő? :shock:


lazio-rapid? hülye vagy? :D el se kezdenék a meccset akkora tömegverekedés lenne :D
Akkor legyen így, kicsit le kéne amortizálni arrafelé a tájat vagy legalább is átrendezni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.26. 15:09:24

visca el barca: miért lenne óriási bunyó? Légyszi írd le :) Kíváncsivá tettél :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 14:48:53

A: Sima Spurs, Kazan továbjutást várok!

B: Hannover, Köbenhavn

C: PSV, Rapid B.

D: Sporting, Lazio

E: Kijev, Besiktas

F: Bilbao, PSG

G: Alkmaar, Metalist

H: Braga, Birmingham(?)

I: Atletico, Udinese ( ide még a Sion helyett jöhet a Celtic, mert elméletileg a svájciak nem igazolhattak volna, de megtették vagy vmi ilyesmi)

J: Schalke, Steaua

K: Twente, Fulham

L: Anderlecht, Sturm Graz :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 14:41:01

messideco írta:Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D

bukarestben lesz a döntő? :shock:


lazio-rapid? hülye vagy? :D el se kezdenék a meccset akkora tömegverekedés lenne :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.26. 14:38:57

Az általam érdekelt csapatok az El-ben:
A Rapid Bucuresti a C csoportba került a Psv-vel a Hapoel Tel-Avivval, és a Legia Varsóval. Nem lehetetlen a továbbjutás, de nagyon nehéz...
A Sporting, a Lazio és a Vaslui egy csoportban, a negyedik a Zürich. Szerintem a portugál és az olasz csapat simán továbbjut.
A Stoke Citynek nem lesz könnyű dolga a Besiktas-Dinamo Kijev párossal, plusz ott a Maccabi Tel-Aviv is.
A Bilbao szerintem sikeresen tovább tud jutni az F csoportból (PSG,Salzburg,Slovan Bratislava)
A Schalke a román katonacsapattal, egy újabb izraelivel és a Larnacaval került egy csoportba. Első helyen tovább kell jutni.

Jah és a döntő Bukarestben. Jó lenne egy Lazio-Rapid Bukarest :) Tuti ott lennék :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.26. 14:38:09

nah megvannak az el csoportok is

a 4. kalaposok többsége ki is fog szállni a játékból, bár a legia varsó, maccabi, malmo, wisla jó lehet.

vastaggal behuzom aki odaérhet a végére

A-csoport: Tottenham, Rubin, PAOK, Shamrock

B-csoport: Kobenhavn, Liége, Hannover, Vorlska

C-csoport: PSV, Hapoel TA, Rapid Bucuresti, Legia

D-csoport Sporting, Lazio, Zürich, Vaslui

E-csoport: Dinamo Kijev, Besiktas, Stoke, Maccabi TA

F-csoport: PSG, Bilbao, Salzburg, Slovan

G-csoport: Alkmaar, Metalist Harkov, Austria, Malmö

H-csoport: Braga, Bruges, Birmingham, Maribor

I-csoport: A. Madrid, Udinese, Rennes, Sion

J-csoport: Schalke, Steaua, M. Haifa, AEK Larnaca

K-csoport: Twente, Fulham, Odense, Wisla

L-csoport: Anderlecht, AEK, L. Moszkva, Sturm Graz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2011.08.26. 14:39:30-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.08.26. 10:44:12

stef.lev írta:sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a mai meccset melyik adó fogja közvetíteni?
A PRO4 és a Digi is adja.

bocs az offért..
Válasz küldése