Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:57:26

sjd írta: Lehet, hogy rosszul emlékszem, de 2011-ben asszem a MU a Bayern-Schalke pároson keresztül jutott döntőbe, márpedig ez azt jelenti, hogy akkor volt két német csapat a nyolc között.
Érdekes ez a BL, de legalább örülhetünk, hogy nem ugyanaz a leosztás van mindig (pár éve még erre panaszkodtunk)
Tényleg a Schalke tavalyelőtt elődöntős volt!
Raúl FTW! :lol:

valamelyik moderátor legyen oly kedves és törölje az egyik lenti hozzászólásomat
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 16:55:49

kurdt írta:Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de 2011-ben asszem a MU a Bayern-Schalke pároson keresztül jutott döntőbe, márpedig ez azt jelenti, hogy akkor volt két német csapat a nyolc között.
Érdekes ez a BL, de legalább örülhetünk, hogy nem ugyanaz a leosztás van mindig (pár éve még erre panaszkodtunk)
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:50:57

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Galata lenne természetesen jó a Barçának, de nincs akkora szerencsénk. A Juventust ha lehet, elkerülném. Arsenal lesz ebből, úgy sem játszottunk velük, amióta Fabregas visszatért. :D

Amúgy durva, hogy mindhárom német csapat (valószínűleg) megnyerte a saját csoportját. Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Továbbá mindegyik továbbjutott mind a négy spanyol csapat és csak az a kettő nem lett csoportelső, aki kifogott egy németet.
Ellenben az angoloknak idén nem jött ki a lépés: a MU ugyan megnyerte a röhejesen könnyű csoportját, de a City megint égett, a Chelsea címvédőként búcsúzik (épp ideje volt, hogy ilyet is lássunk, továbbá én látok egy kis párhuzamot az Európa-bajnok görögökkel... :twisted: ) és az Arsenal is egy nyerhető csoportban lett második.

ps.: akkor leszek "dühös", ha a Real megkapja a Schalkét... :twisted:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.12.05. 16:50:05

S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Galata lenne természetesen jó a Barçának, de nincs akkora szerencsénk. A Juventust ha lehet, elkerülném. Arsenal lesz ebből, úgy sem játszottunk velük, amióta Fabregas visszatért. :D

Amúgy durva, hogy mindhárom német csapat (valószínűleg) megnyerte a saját csoportját. Simán lehet, hogy két német csapat is ott lesz a legjobb nyolc között, amire szerintem utoljára akkor volt példa, amikor a Leverkusen döntőt játszott.
Továbbá mindegyik továbbjutott mind a négy spanyol csapat és csak az a kettő nem lett csoportelső, aki kifogott egy németet.
Ellenben az angoloknak idén nem jött ki a lépés: a MU ugyan megnyerte a röhejesen könnyű csoportját, de a City megint égett, a Chelsea címvédőként búcsúzik (épp ideje volt, hogy ilyet is lássunk, továbbá én látok egy kis párhuzamot az Európa-bajnok görögökkel... :twisted: ) és az Arsenal is egy nyerhető csoportban lett második.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 16:31:03

Végül nem néztem rá az Arsenal-meccsre, de szerintem jobb is. :mrgreen:
PSG-Porto nem volt rossz, Maxwell ráadásul gólpasszt adott. :)
S.Agüero írta:Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Legalábbis szerintem ez lesz. Nem sokkal erősebbek az elsők, mint a másodikok. Ezek közül én a Galatának vagy a Juvének örülnék a legjobban.

Amúgy 20-án 11:30-kor lesz a sorsolás.

Mai Shaktar - Juve jó kis meccs lesz. 2-2 lesz és a Chelsea kipottyan. :P
Mi meccsünk meg sima lesz 3-0 kb; Messi vág vagy kettőt. 8)
Úgyis a Senalt kapjuk amúgy, mint mindig. :mrgreen:
Örülnék is nekik, amíg ilyen fantasztikus formában vannak. Galata is jó lenne, Juvét azért inkább ne.

December 20. meg csütörtök... Asszem nem megyek suliba aznap.

Sahtar-Juve:
The Italian champions have drawn each of their last five matches away from home in European competition.
+
Juventus have fired in more shots on target than any other team in the Champions League ( 38 ).
+
Shakhtar are the joint-top scorers in the Champions League this season along with PSG with 12 goals.
:arrow:
3-3.

Remélem, a Chelsea leikszel a dánokkal. Benítez rekordhosszúságú ideig lenne a kékek edzője. :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.12.05. 15:38:17

Nagyon úgy néz ki, hogy ők lesznek elsők:
PSG, Schalke, Malaga, Dortmund, Barca, MU, Shaktar, BM
Másodikok:
Porto, Arsenal, Milan, Real, Celtic, Galata, Juve, Valencia.
Legalábbis szerintem ez lesz. Nem sokkal erősebbek az elsők, mint a másodikok. Ezek közül én a Galatának vagy a Juvének örülnék a legjobban.

Amúgy 20-án 11:30-kor lesz a sorsolás.

Mai Shaktar - Juve jó kis meccs lesz. 2-2 lesz és a Chelsea kipottyan. :P
Mi meccsünk meg sima lesz 3-0 kb; Messi vág vagy kettőt. 8)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 23:01:01

sjd írta:
bence-barca írta: Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Elnézve ezt a Milant és ezt az Arsenalt, én a Schalke-PSG párostól jobban félnék.... :wink: (mondjuk mi még simán belehúzhatunk a Juvébe meg a Bayernbe is)
Hát nem tudom... Milannal mondjuk igazatok van, de szerintem ők már csak a rutin miatt (no meg El Shaarawy miatt :mrgreen:) jobabn megnhezaítenék a dolgunkat, mint a németek. PSG mondjuk lehet tényleg nehezebb lenne, de az sem biztos.
Na mindegy, lényeg, h Real MUt kapja, amióta focit nézek várok egy Real-MU párharcra, most van rá esélye.
De ismerve a Real szerencséjét megkapják a legkönnyebbet.
Évek óta nekünk a csoport sorsolásnál vannak a könnyebbek, nekik meg a kieséses szakaszban.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2012.12.04. 22:59:24

sjd írta:Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Hát igen érdekes dolog az, hogy "kisebb" csapatok jelenleg milyen jól nyomják. Nézegettem, hogy jelenleg kiket kaphatnánk;
Porto
Arsenal
Milan
Juve
Galata


Azért ez nem kis csapatnevek.Igaz, Arsenal vagy a Milan már nem a régi, Galata, Porto párosnak meg elméletileg papír szaga van. Remélem elkerüljük a Chelsea csoport 2.-át.

Ellenben a Madridnak lehet mozgalmas lesz a tavsaza a BL kiíráásban;
PSG
Schalke
Juventus csoport elsője
Bayern
MU

Hát nagy dupla cumi lenne egy újabb Real- Bayern :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.04. 22:57:53

bence-barca írta: Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Elnézve ezt a Milant és ezt az Arsenalt, én a Schalke-PSG párostól jobban félnék.... :wink: (mondjuk mi még simán belehúzhatunk a Juvébe meg a Bayernbe is)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.04. 22:55:53

bence-barca írta:Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Azért szerintem nem járnak túl jól a PSG-vel se, és a Schalke is elég jó kis banda.
Fura, de inkább a mi dolgunk lenne könnyebb szerintem a Milan, Zenál duó egyikével.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 22:52:38

sjd írta:Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Na, meg kis? túlzással Real jobban járhat egy 2. hellyel a csoportban. Nekik most ott van a Schalke egyenlőre meg a PSG, nekünk meg Milan, Arsenal. Jelenlegi játéknap szerint.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.04. 22:41:03

Veretlen csapatok a csoportkörben: Malaga, Schalke, Dortmund(, Juve??)
Azért ez komoly :shock: Ha valaki ezt mondja nekem 5 éve, h ilyen lesz, körberöhögöm :lol:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.12.04. 22:37:09

Na, legalább a PSG-t nem kaphatjuk :wink:
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.12.04. 22:10:35

ez az Ajax egy nagy nulla!
az még hagyján, mert tőlük nem vártam semmit, a real mindig lepofozza őket.
de a city vergődése miatt nem lett ez végül drámai csoport, ha az ajax ellen hozzák a 6 pontot, izgalmas lehetett volna a két továbbjutó kiléte.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.04. 21:38:57

Rosicky :D
Visszatérő meccsén egyből betalál.Le kéne hozni nehogy megsérüljön mert kell ő hétvégén.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.12.04. 21:36:01

ez lenne a halál csoport??? ez az Ajax egy nagy nulla! zselés villoghat. a Hollandok kiröhögtetk magukat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6729
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.12.04. 21:20:35

Ronci a hétvégén elhitette magával, h tud szabadrúgást lőni...ennek ma negyedszerre károsultja az Ajax sorfal. :P
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2012.12.04. 21:16:36

mai meccsekhez, hol találok streameket? :oops: előre is köszönöm! : )
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2012.12.04. 20:35:36

Jó ez az Arsenal kezdő.Kíváncsi vagyok erre a Meade gyerekre.Na meg Rosickyra is. :D
A tippem az hogy 2 góllal nyerni fogunk.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 20:30:51

Game90 írta:
Gareth Tello írta:még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)
Ennyire szereted kínozni magad? :D Én ránéztem a kezdőre, el is ment a kedvem a meccstől, inkább ki is hagyom, ahogy a többi találkozót is, egyik sem érdekel igazából.

Gervinho
Akkor csak azért nézek rá néha, hogy röhögjek egy jót. :lol:
nagyiibarca írta:
Gareth Tello írta:Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
Nem szeretem különösebben egyik csapatot sem de mégiscsak ez az egy normális meccs lesz.Amúgy Psg vagy Porto? :)
Porto és Maxwell. :D
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.04. 20:28:39

Gareth Tello írta:Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
Nem szeretem különösebben egyik csapatot sem de mégiscsak ez az egy normális meccs lesz.Amúgy Psg vagy Porto? :)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.12.04. 20:28:09

Gareth Tello írta:még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)
Ennyire szereted kínozni magad? :D Én ránéztem a kezdőre, el is ment a kedvem a meccstől, inkább ki is hagyom, ahogy a többi találkozót is, egyik sem érdekel igazából.

Starting XI to play Olympiacos; Szczesny, Jenkinson, Squillaci, Vermaelen, Meade, Rosicky, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Gervinho, Chamakh.
Subs; Shea, Monteiro, Hajrovic, Angha, Arshavin, Ansah, Akpom.

Az meg ultra gáz, hogy Arshavin még egy ilyen meccsen sem kezdő.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.12.04. 20:30:36-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.04. 20:15:09

Hát ebből PSG-Porto lesz szerintem. :D
BVB-City szvsz csak lötyögés lesz, még az Arsenal-meccsre lehet, hogy ránézek majd. :)

Tippek.
Dinamo Zagreb v Dynamo Kiev 1-3
Paris Saint-Germain v FC Porto 2-1
Montpellier HSC v Schalke 04 1-2
Olympiacos v Arsenal 1-1
AC Milan v Zenit St. Petersburg 0-0
Málaga CF v Anderlecht 3-1
Borussia Dortmund v Manchester City 1-0
Real Madrid v Ajax Amsterdam 3-2
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.12.04. 20:11:39

Egy pár kezdő a mai meccsekre! :D

PSG: Sirigu - Van der Wiel, Thiago Silva, Alex, Maxwell - Matuidi, Chantome, Pastore - Lavezzi, Ibrahimovic, Ménez.
PORTO: Hélton - Danilo, Mangala, Otamendi, Alex Sandro - Lucho, Moutinho, Fernando - James Rodríguez, Jackson Martínez, Varela.

ZENIT: Malafejev - Anyjukov, Lombaerts, Bruno Alves, Hubocan - Sirokov, Gyenyiszov, Witsel - Szemak, Hulk, Danny.
MILAN:Abbiati - De Sciglio, Zapata, Acerbi, Meszba - Flamini, Ambrosini, Emanuelson - Boateng, Pazzini, Krkic.

CITY:Hart - Maicon, Kompany, Lescott, Nastaszics - Javi García, Barry - Sinclair, Tévez, Nasri - Dzeko.
DORTMUND:Weidenfeller - Kirch, Santana, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Leitner - Perisic, Reus, Grosskreutz - Schieber.

REAL: Adán - Nacho, Varane, Carvalho, Coentrao, - Khedira, Modric - Callejón, Kaká, Ronaldo - Benzema.
AJAX:Vermeer - Van Rhijn, Alderweireld, Moisander, Blind - S. De Jong, Poulsen, Eriksen - Boerrigter, Hoesen, Fischer.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.12.04. 19:18:09

Én ma nem biztos, hogy nézek meccset, de holnap több meccs is érdekel. Kolozsvár-MU és Braga-Galatasaray, mert szurkolok a Kolozsvárnak.
Nézem a mi meccsünket is közben.
És közben szurkolok, hogy essen ki a Chlesea :D
salas9 írta:Nem lenne rossz ilyen ellenfelek közül kapni: Porto, Milan, Galatasaray, Schalke/Arsenal és Juventus/Shaktar.
Tudom, hogy nem sok esélye van a Kolozsvárnak, de azért nem vagyok boldog, hogy mindenhol azt hiszik, hogy bizos a Galatasaray lesz a 2. :(
Válasz küldése