Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2013.04.16. 16:34:28

Szerintem nem jártunk rosszul a München-el. A madrid most nagyon jó sorozatban van ellenünk, a Dortmund ellen pedig talán a "tuti esélyes" szerepe tett volna elviselhetetlen terhet a játékosokra. A München (ahogy már többen írtátok) nyitottan játszik, támadásokra épít, két hasonló stílusú csapat fog összecsapni, bár kétségtelen, hogy a bajorok remek formában vannak, de pont ilyenkor lehet megroppantani őket, ha mondjuk mi szerezzük az első gólt.
Mindenképpen élvezetes nagyon színvonala meccsre lehet számítani szerintem.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.16. 16:30:59

Mezner2 írta:Nyilván az elfogultság is beszél belőlem,de simán eltudok képzelni egy Dortmund-Barca döntőt,az lenne az egyébként is amivel a foci a legtöbbet nyerné,a két legszebben (már amikor megy a játék),legkreatívabban játszó csapat összecsap az év legfontosabb trófeájáért (számomra BL > bajnokság),szerintem stillszerű és forgatókönyvbe illő dolog lenne,a tavalyi Chelsea-s "bunker" győzelem után végre 100%-ig biztos,hogy a foci nyerne,jót is tenne az Európai labdarúgásnak (akár ők,akár mi nyernénk) ha végre játszó csapat vinné haza a serleget ! (a Bayern is bőven a játszó csapat kategória) Egyébként én nem értem miért nézi le mindenki a Dortmundot a csoportmeccsek során 180 percből 140-en oktatták a játékot a Madridiaknak,szerintem simán odaérhet a BVB a végére....
Egy BL-elődöntő teljesen más, mint egy csoportkör... Itt a Madrid szerintem a tudása legjavát fogja nyújtani és kényelmesen megy be a döntőbe. Ősz óta sokat javultak, jó tavaszuk van, így hiába az álom, szerintem 90%, hogy a Real jut tovább. Bár ne lenne igazam, de ez a realitás.
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.16. 16:08:56

Mezner2 írta:Nyilván az elfogultság is beszél belőlem,de simán eltudok képzelni egy Dortmund-Barca döntőt,az lenne az egyébként is amivel a foci a legtöbbet nyerné,a két legszebben (már amikor megy a játék),legkreatívabban játszó csapat összecsap az év legfontosabb trófeájáért (számomra BL > bajnokság),szerintem stillszerű és forgatókönyvbe illő dolog lenne,a tavalyi Chelsea-s "bunker" győzelem után végre 100%-ig biztos,hogy a foci nyerne,jót is tenne az Európai labdarúgásnak (akár ők,akár mi nyernénk) ha végre játszó csapat vinné haza a serleget ! (a Bayern is bőven a játszó csapat kategória) Egyébként én nem értem miért nézi le mindenki a Dortmundot a csoportmeccsek során 180 percből 140-en oktatták a játékot a Madridiaknak,szerintem simán odaérhet a BVB a végére....
Igen, azt én sem értem, madridista haverjaim is már arról vitatkoznak, hogy mi lenne jobb, ha velünk vagy ha a Bayernnel találkoznának a döntőben. :D
Nyilván nem a Dortmund az esélyes, de én sem írnám le őket, annak ellenére, hogy a Málaga ellen összességében nem sziporkáztak (igaz, a végén megmutatták, hogy tudnak ők küzdeni az utolsó utáni pillanatig), brutál jó csapatról van szó, akik megérdemelten vannak benn a top4-ben.
Egy Barça-Dortmund finálé? Részemről rendben. :D
Amúgy egy ilyen meccsen szerintem Klopp is felvállalná a teljes gőzzel támadást, és nem állítaná be a buszt, úgyhogy garantáltan sokgólos találkozó kerekedne az összecsapásból.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.16. 08:19:37

Nyilván az elfogultság is beszél belőlem,de simán eltudok képzelni egy Dortmund-Barca döntőt,az lenne az egyébként is amivel a foci a legtöbbet nyerné,a két legszebben (már amikor megy a játék),legkreatívabban játszó csapat összecsap az év legfontosabb trófeájáért (számomra BL > bajnokság),szerintem stillszerű és forgatókönyvbe illő dolog lenne,a tavalyi Chelsea-s "bunker" győzelem után végre 100%-ig biztos,hogy a foci nyerne,jót is tenne az Európai labdarúgásnak (akár ők,akár mi nyernénk) ha végre játszó csapat vinné haza a serleget ! (a Bayern is bőven a játszó csapat kategória) Egyébként én nem értem miért nézi le mindenki a Dortmundot a csoportmeccsek során 180 percből 140-en oktatták a játékot a Madridiaknak,szerintem simán odaérhet a BVB a végére....
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 19:21:55

A Bayern szerintem nem fog visszaállni ellenünk, ahogyan a Milan vagy a Real tette. Ők is támadni akarnak majd és birtokolni a labdát. Ezzel talán több helyet hagynak majd a támadó harmadunknak.
A szélen nagyon jó védőik vannak, így ellenük inkább középen lehetne nagyobb esély megbontani a védelmet. Ezért Villa remélem mindenképpen kezdeni fog, Messi alap, a harmadik támadónak pedig az egyre jobb formába lendülő Alexist várnám!
Tello jöhet a 65. perc környékén, Pedrito meg pad, ő továbbra sem győzött meg! [-X
Visca el BARCA!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.04.12. 19:21:16

Fura érzésem van :D
Gondolkoztam, és arra jutottam, hogy jó, hogy a Bayernt kaptuk, mert ellenük nem lennék csalódott, a kiesés miatt. Nagyon szimpatikus, szép focit játszó csapat.

De már lelkileg beletörődtem abba, hogy a Real megnyeri a 10.-et. Sztem innen már behúzzák.
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 18:59:59

barca2010 írta: Így van! Ha már "parádés játékkal" "simán" "bírói segítségek nélkül" átmentek mindenkin, most már nem adják senkinek bármibe is kerül. Minket meg megint eltoltak idáig a bírók, az UEFA, meg a UNICEF. Hát ez a Madrid tényleg megérdemli. Remélem Műringyó büszke lesz majd a címre, ha megnyerik. Bár ha jól belegondolok a többit is így nyerte, és még Ő mondja...
Éppen erre gondoltam ma én is, hogy erre vajon büszke lesz José? Csoportból 2. helyen mentek tovább, a MU ellen mindenki tudja mi történt, Galata majd Dortmund...
Mourinho összes csapatát nagyon nem szerettem eddig, a Madridot pedig egyenesen gyűlöletessé tette az évek során. Megérdemelne egy nagy arcon csapást, itt most az elődöntőben a papíron leggyengébb ellenfél ellen. Egyszerűen nem jöhet össze mindig neki, nincs semmilyen special one, nincs Mourinho-faktor. Na majd meglátjuk, én bízom a Dortmundban! Természetesen a Madrid erősebb csapat, kiválóan kontráznak és fanatikus módon hajszoljál a 10. címüket, de talán pont ez lehet a vesztük, a kapkodás, a túlzott akarás. Első meccsen a Dortmundnak nyernie kell, gólt valószínűleg kapnak majd, de pl 2-1 az már nem lenne rossz!
Visca el BARCA!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.04.12. 17:43:53

Real-Dortmund:
A Real sztem továbbjut,de ebben a szezonban már megfogta a Dortmund a Realt,tulajdonképpen 2szer is,persze ez más meccs,más tét...De tavaly is megremegett a Real,nyert helyzetből estek ki,szal várjuk ki a végét...

Bayern-Barcelona:
A pillanatnyi formát tekintve esélyesebbek a bajorok...De 2 dolog miatt azért várjunk még ezzel:

-nincs a világon olyan csapat,aki ellen a meccsek nagyrészébén ne domináltunk volna...Megint más kérdés hogy mire mentünk ezzel,de a Bayern szereti tartani a labdát,és sztem ne fogj tudni ezt megtenni huzamosabb ideig ellenünk,és ez bezavarhat nekik...

-Ha Messi elkapja a fonalat,akkor továbbjutunk...ÉS Messink meg csak nekünk van...Amíg ő itt van,simán benne van hogy "egymaga" elintézi nekünk...Nem egyszer láthattuk...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 17:27:33

Az EL-kalandnak vége...
Rossz látni, hogy mennyire Bale-től függünk, ehhez képest nevetséges, amikor olyan véleményeket olvasok, miszerint a Barça egyemberes csapat... :roll:
A rendes játékidő 2-2-jét Dempseynek köszönhetjük, aki kis életet lehelt a játékba, ő tetszett, Holtby és Sig meg-megvillant, Walker alvesi munkát végzett,
a többi néma csend.
Vertonghen piros lapja nélkül talán lett volna esély egy hosszabbításbeli gólra, így minden esély elúszott, amikor lefújták, és jöttek a tizik, már tudtam, hogy vége, Bale nélkül kb. 3% esélyt jósoltam magunknak, és sajnos igazam lett. (Vertonghent amúgy nem szidom, olyan fantasztikusan nyomja az egész idényben, hogy ez bőven belefér.)
Nagy hiba volt Huddlestone-nal lövetni a egyiket, Sommer szépen kifogta, aztán jött Adebayor...
Kép
Most telt be nálam a pohár, aki látogatja a PL-topikot, az rendszeresen olvashatott tőlem Adebayor-szidást, nálam most lett vége a türelemnek.
Nem az a legnagyobb baj, hogy kihagyja a tizenegyest (talán akkor is kikaptunk volna, ha belövi), hanem az, hogy annyira impotens, kihagyja a helyzeteit (az utóbbi időben ugyan akadt egy-két kivétel), és nullát tesz hozzá a játékhoz. Ha nyáron nem megy el, Senal-drukker leszek.
Vicces módon most Dembélének és Parkernek sem ment sajnos, de nagyjából az egész csapat árnyéka volt önmagának. Ha Messi egy más dimenzióba helyezi a Barçát, akkor Bale más dimenzióba helyezi a Spurs-öt.
Amúgy grat a Baselnek, a csoportkörben nyújtott teljesítményük után azt hittem, rögtön kizúgnak, ehhez képest nagyon jól játszottak mindkét meccsen, és sajnos azt kell mondanom, hogy megérdemelten mennek tovább. (Bár azt tartom, hogy Bale-lel meglett volna a továbbjutás.)
Az egyetlen pozitívum, hogy így 100%-kal a bajnokságra tudunk koncentrálni, meg kell, hogy legyen a BL-helyezés, de Bale nélkül ez is pokolian nehéz lesz. (Érdekes, hogy egy sérülés mennyire tönkre tud vágni egy idényt...)
Azért bízom benne, hogy megcsinálják a fiúk.
COYS!

Barça-Bayern
Őket vártam a legkevésbé, hát persze, hogy megkaptuk őket. :D
Brutál nehéz lesz, de annyira lesajnál most minket a közvélemény, a Bayernt pedig istenítik, hogy tuti továbbjutunk. :D
Ha igazi önmagunkat nyújtjuk, meglesz.

Real-BVB
Csaló UEFA betolja a döntőbe Josét. :mrgreen:
Szerintem korántsem olyan lefutott ez a párharc, mint sokan gondolják, a Dortmund kis szerencsével kiejtheti a Madridot, nagyon bízom Götzéékben.

Chelsea-Basel
Ha már kiejtett minket a Basel, akkor nyerjék is meg az EL-t! :twisted: Tényleg nagyon örülnék, ha megtréfálnák a kékeket, de erre nem sok esélyt látok.

Benfica-Fenerbahçe
Ez szoros küzdelem lesz a Benficát egy hajszállal esélyesebbnek gondolom, de az sem lepne meg, ha a törökök jutnának a fináléba.
Összességében egy Chelsea-Benfica döntőt várok, ahol reméljük a legjobbakat, vagyis hajrá Benfica.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.04.12. 16:02:29

Előrehozott döntő a Barca-Bayern, sajnos. Még a MU beférne a 3.helyre, és csak aztán jöhetne a másik két elődöntős szereplő.

Bármely más sorsolásnak jobban örültem volna. De nincs más hátra: gólt kell lőni Münchenben, akár 2-t is...no, és a Camp Nou-ban is.

Egyetlen szerencse, hogy nem a Malaga jutott tovább, így valamennyi esély marad arra, hogy ne kelljen az idegbeteg Mourinho fejét látni a döntőben, ahogy hadba küldi a hentesbrigádot.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.12. 15:31:58

salas9 írta: 2. Nagyjából így néz ki: Neuer - Lahm, Dante, van Buyten(Boateng), Alaba - Schweinsteiger, J. Martinez - Kroos, Müller, Ribéry - Mandzukic
3. Mandzukic az egyetlen aki nem játszhat a hazai mérkőzésükön. Helyette Gomez vagy Pizzarro kezd valószínűleg.
igazából szinte mindegy, mert Gomez is képes ugyanarra mint a horvát csatár. Csak idén az utóbbit favorizálják inkább. Középen nagyon nagy csata lesz, a Schweinsteiger-Martinez kettős bomba erős idén, de azért Busi-Xavi-Ini hármas, ha hozza a tőlük elvárható szintet, akkor nem lesznek gondjaink.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.12. 15:10:03

Jajj, hagyjuk már, hogy csalás. Ugyanaz megy itt, mint ami a madridistán szokott...

Fener - Benfica :
Kemény párharc lesz, ha egy hangyányit is, de a Benficát érzem esélyesebbnek.
Basel - Chelsea :
Szerintem ez nagyon sima lesz, oda-vissza nyer a Chelsea.

Dortmund - Real :
Ha nyernek a németek az első meccsen, akkor necces lehet, de valószínűleg továbbmegy a Real. 40-60%
Bayern - Barca :
Hatalmas csata lesz, úgy érzem, hogy most mi vagyunk az esélytelenebbek, de otthon sikerülhet kiharcolni a továbbjutást. 55-45%

Hajrá!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.04.12. 14:28:52

salas9 írta:
BritishKnight írta:Pár kérdés:
Puyol mikorra épül fel?
Mi a Bayern "gálakezdője"?
Kik azok a München játékosok, akik nem lehetnek ott az odavágón?
Kik azok a München játékosok, akik egy sárga lap esetén ki kell hogy hagyják a visszavágót?
1. Március 16-án műtötték, és 4-8 hetes kihagyást jósoltak neki. Ha szerencsénk van talán a visszavágóra felépülhet. Talán...
2. Nagyjából így néz ki: Neuer - Lahm, Dante, van Buyten(Boateng), Alaba - Schweinsteiger, J. Martinez - Kroos, Müller, Ribéry - Mandzukic
3. Mandzukic az egyetlen aki nem játszhat a hazai mérkőzésükön. Helyette Gomez vagy Pizzarro kezd valószínűleg.
4. Ha jók az írások akkor Lahm, Dante és L.Gustavo van 2-2 sárgánál a bajoroknál.
Plusz Kroos mert ő sérült és ebben a szezonban nem játszhat már ha jól tudom.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.12. 14:04:33

BritishKnight írta:Pár kérdés:
Puyol mikorra épül fel?
Mi a Bayern "gálakezdője"?
Kik azok a München játékosok, akik nem lehetnek ott az odavágón?
Kik azok a München játékosok, akik egy sárga lap esetén ki kell hogy hagyják a visszavágót?
1. Március 16-án műtötték, és 4-8 hetes kihagyást jósoltak neki. Ha szerencsénk van talán a visszavágóra felépülhet. Talán...
2. Nagyjából így néz ki: Neuer - Lahm, Dante, van Buyten(Boateng), Alaba - Schweinsteiger, J. Martinez - Kroos, Müller, Ribéry - Mandzukic
3. Mandzukic az egyetlen aki nem játszhat a hazai mérkőzésükön. Helyette Gomez vagy Pizzarro kezd valószínűleg.
4. Ha jók az írások akkor Lahm, Dante és L.Gustavo van 2-2 sárgánál a bajoroknál.
Kép
torjack
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009.11.21. 20:50:05

2013.04.12. 13:45:17

pep71 írta:Nagyon kiváncsi leszek a meccsekre, hogy a labdabirtoklás, hogy fog alakulni. Sztem Münchenben biztos a bayernnél lesz többet a laszti, nagyon jó a letámadásuk és ők is szeretik maguknàl tartani a labdát. Nagyon nagy párharc lesz, de Messink csak nekünk van ezért ez elég nagy előny:)
A bajoroknak meg ott lesz weltklasse

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0llFo922O4#!



:mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.04.12. 13:41:54

Én is attól tartok, hogy a Real fog a döntőbe jutni a másik ágról. Nem lesz könnyű dolguk, hisz a Dortmund nagyon erős, de szerintem Mourinho kitalálja a győztes taktikát ellenük, illetve CR is döntő tényező lehet. Akármennyire is szimpatikus a Dortmund, 10 százaléknál többet nem adnék a továbbjutásukra, bármi is történt a csoportkörben.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.04.12. 13:27:55

Nagyon kiváncsi leszek a meccsekre, hogy a labdabirtoklás, hogy fog alakulni. Sztem Münchenben biztos a bayernnél lesz többet a laszti, nagyon jó a letámadásuk és ők is szeretik maguknàl tartani a labdát. Nagyon nagy párharc lesz, de Messink csak nekünk van ezért ez elég nagy előny:)
Avatar
Xaby Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.03.01. 10:37:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2013.04.12. 13:14:19

[quote="torotam"]Bayern-Barca:
A legnemesebb vadat kell elejteni a döntőért! Igazán nagy mérkőzések lesznek! Tudom, hogy esélyesebb a München, de jobban örülök nekik, mint a Madridnak, már herótom van Mourinhotól és a csapatától, phűűjj!

..a döntőben úgyis találkozunk velük :)
Xavi a Legnagyobb!!!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2013.04.12. 13:13:52

Érdekes párharcok lesznek. A Real-BVB közül egyértelműen a Real az esélyesebb, és simán tovább is fognak jutni.

A mi párharcunk viszont egyáltalán nem egyértelmű. Szerintem, ha az első meccsen egy döntetlent, vagy egy győzelmet össze tudunk szedni, akkor mi vagyunk a favoritok. Ha a Bayern jut tovább, akkor szerintem meg is nyeri a sorozatot, de ha mi jutunk tovább, véleményem szerint a Real nyeri a BL-t.

Nagyon örülnék, ha a bajnokság mellett a BL-t is meg tudnánk nyerni, de erre én most 20-25% esélyt látok.

pár kérdés:
Puyol mikorra épül fel?
Mi a Bayern "gálakezdője"?
Kik azok a München játékosok, akik nem lehetnek ott az odavágón?
Kik azok a München játékosok, akik egy sárga lap esetén ki kell hogy hagyják a visszavágót?

Aki tudna ezekre válaszolni, annak hálás leszek :)
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 13:11:08

Deus írta:
visca el barca írta:mindegy, a csoportkörben sem bírta a madrid megverni őket, remélem most is így lesz. bízom bennük, németek, csúsznak másznak, 90 percig mennek mint a gép, ráadásul focizni is tudnak.

Ámen. Remélem, hogy igazad lesz. [-o<

Csak hogy az az én álláspontom, hogy a Real már nem fog bénázni, mivel már elődöntőben vannak, és közel nekik a 10. serleg. :x Fel lesznek tüzelve, Jo5é meg nem hülye.
Így van! Ha már "parádés játékkal" "simán" "bírói segítségek nélkül" átmentek mindenkin, most már nem adják senkinek bármibe is kerül. Minket meg megint eltoltak idáig a bírók, az UEFA, meg a UNICEF. Hát ez a Madrid tényleg megérdemli. Remélem Műringyó büszke lesz majd a címre, ha megnyerik. Bár ha jól belegondolok a többit is így nyerte, és még Ő mondja...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 13:05:30

visca el barca írta: legalabb annyi esélyt adhattak volna szegény dortmundnak h otthon játsszák a visszavágót :lol:
mindegy, a csoportkörben sem bírta a madrid megverni őket, remélem most is így lesz. bízom bennük, németek, csúsznak másznak, 90 percig mennek mint a gép, ráadásul focizni is tudnak.
Kontrázni fog a Madrid! :P
Cr elfut, gól. Ennyi.
Visca el BARCA!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.12. 12:55:48

Dortmund-Real

Ha az odavágót nem tudja megnyerni a Borussia, akkor szvsz ez a párharc el is dőlt. Sok múlhat ezen. Nagyon szurkolok a Dortmundnak!

EL

Fenerbache-Benfica

Én abszolút favoritnak tartom a portugálokat. Ennek megfelelően szerintem viszonylag simán be is jutnak a döntőbe. Európa egyik legjobb formájában lévő csapat és jóval nehezebb ellenfeleket ejtett ki, mint a Fener. A törökök nagy nehezen jutottak el idáig a Betén, a Plzenen és a Lazion át. Tovább fog menni a Benfica!

Chelsea-Basel

Ezt is hasonlóan egyértelműnek látom. Nagyon örülnék, ha a Chelseat is meglepnék, de kötve hiszem, hogy ez sikerülni fog.

A tippem egy Benfica-Chelsea döntő, ahol remélem a portugálok diadalmaskodnak.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
socio66

2013.04.12. 12:54:34

annyiban örülök, hogy végre megmérkőzünk a bayern-el, ennek a meccsnek létre kellett jönnie, óriási lesz.
és ha nem lesz bírói tévedés, akkor a kiesésünket is el fogom tudni fogadni, mert ők talán az egyetlen csapat, akinek így elöljáróban azt gondolom őszintén tudnék gratulálni, nem bekkelnek, nem csalják a játékot, nem olajpénzből épültek, stb.
nyilván a tökéletes a dortmund lett volna, mint leginkább megoldható feladat, aztán a másik ágon harcoljon a két nagy ellenfél, de így sem rossz.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.12. 12:51:47

visca el barca írta:mindegy, a csoportkörben sem bírta a madrid megverni őket, remélem most is így lesz. bízom bennük, németek, csúsznak másznak, 90 percig mennek mint a gép, ráadásul focizni is tudnak.

Ámen. Remélem, hogy igazad lesz. [-o<

Csak hogy az az én álláspontom, hogy a Real már nem fog bénázni, mivel már elődöntőben vannak, és közel nekik a 10. serleg. :x Fel lesznek tüzelve, Jo5é meg nem hülye.
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.12. 12:51:36

hát sajnálom h az amugy sem sziporkázó csapatunk a 3 csapat közül a létező legnehezebbet kapta.
szerintem a real lett volna a legnehezebb, mert bár a bayern valamivel jobb csapatnak tűnik, a real már tud ellenünk játszani, és az utóbbi meccseken ezt bizonyították is.
a bayern még semmit nem bizonyított abból, hogy mit tud kezdeni a mi focink ellen.
simán lehet, hogy nem ízlik nekik az, ha nem náluk van a laszti.
Válasz küldése