Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.29. 19:53:48

lajos majd 8-0-nál fog reklamálni az vonalbírónál egy 3 méteres les miatt és meg is lesz neki az 5. sárga :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.29. 19:50:34

Messias2 írta:Barça lineup: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Rafinha, Rakitic, Denis Suarez, Messi, Suárez, Neymar

Valszeg Rakitic lesz a vkp.

Végre Busi off, ráfér a pihenés és a jegelés, remélem összekapja magát előbb-utóbb.

Lajost én nagyon nem raktam volna be, ki tudja mikor villan a sárga, Sevilla ellen nagyon kéne.

Szóval ha megkapja akkor Lucho kapja majd az ívet, persze ha meg Lajos lövi a győztes gólt akkor meg "jó húzás volt", ilyen sajnos az edzők sorsa. :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.29. 19:49:50

Tromort77 írta:Messi statjaihoz hasonlítottam, ő nem játszik kis csapatok ellen?

A fél lábú rossz formában lévő Neymar is több helyzetet teremt a csapatnak mint Arda. Ez a lényeg itt.
Ezt Ő sose fogja megérteni, kár erőltetned.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.10.29. 19:44:57

Messi statjaihoz hasonlítottam, ő nem játszik kis csapatok ellen?

A fél lábú rossz formában lévő Neymar is több helyzetet teremt a csapatnak mint Arda. Ez a lényeg itt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 19:43:43

Messias2 írta:Barça lineup: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Rafinha, Rakitic, Denis Suarez, Messi, Suárez, Neymar
Örülök, hogy Busi pihen, de akkor Rakéta lesz a vkp? Nem hülyeség, de én inkább Gomest néztem volna meg ott.
Meg Suarez helyett mehetett volna Paco, de reméljük, hogy nem gyűjt be lapot az uruguayi.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.10.29. 19:39:44

Messias2 írta:Barça lineup: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Rafinha, Rakitic, Denis Suarez, Messi, Suárez, Neymar
Gondolom Rakitic lesz Busquets posztján. Korrekt kezdő, tényleg ne szórakozzunk mert megint öttel megy a Madrid.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.10.29. 19:37:43

Barça lineup: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Rafinha, Rakitic, Denis Suarez, Messi, Suárez, Neymar

Valszeg Rakitic lesz a vkp.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 19:36:30

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta: Sokat vállal, de mit érünk azzal ha sokat hibázik. Pont hogy még nagyobb baj, hogy erőlteti. Nagyon sok labdát veszít. A védekezését lehet egyedül dicsérni. És ez egyébként nem zárja ki azt, hogy Arda mikor tolta, úgy helyettesítette, hogy nagyon. :D Sokkal kevesebb hibával mint Neymar azóta.
Csak az hibázik aki csinál is valamit, azzal nem lehet meccseket nyerni, hogy párharcok felvétele nélkül passzolgatunk. Ő bevállalja ezeket és nem véletlenül. Messinél is jobb kulcspassz mutatója van a bajnokságban illetve több sikeres csele is. Jelenleg ez a játékunk, hogy elől az MSN szabadkezet kap és jóformán azt csinál amit csak akar. Talán a kapu előtt gyenge Neymar jelenleg, de hatalmas melót végez meccsenként. Arda nem volt rossz valóban azon a pár meccsen, de össze se lehet őket hasonlítani.
Viszont Neymar stattjait jól megdobják a Celtic, Leganes, Gijon, Depor elleni meccsek. A neccesébe meccseken közel sem parádézott. A kisebbek ellen belefér a sok hiba, mert mellette jönnek jó megoldások is, de rangadókra letisztultabb játék kéne tőle.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.29. 19:29:22

És a csapatban a legtöbb sikertelen csel és labdavesztés. Igen az hibázik, aki dolgozik, de továbbra is a hatékonyságot emelem ki. Pont hogy kijön belőle jó is, mert annyit próbálkozik, de többnyire rosszul passzol, elveszik tőle. Ez mutatkozik meg a statjain is. Arda sokkal hasznosabb volt számomra azokon a meccseken mikor szerepet kapott, mert összességében kell nézni, hogy mennyi pluszt és negatívat ad vagy vesz el. Neymarnal ez a mutató nem túl fényes szerintem.
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.10.29. 19:16:20

Bob_Marley írta: Sokat vállal, de mit érünk azzal ha sokat hibázik. Pont hogy még nagyobb baj, hogy erőlteti. Nagyon sok labdát veszít. A védekezését lehet egyedül dicsérni. És ez egyébként nem zárja ki azt, hogy Arda mikor tolta, úgy helyettesítette, hogy nagyon. :D Sokkal kevesebb hibával mint Neymar azóta.
Csak az hibázik aki csinál is valamit, azzal nem lehet meccseket nyerni, hogy párharcok felvétele nélkül passzolgatunk. Ő bevállalja ezeket és nem véletlenül. Messinél is jobb kulcspassz mutatója van a bajnokságban illetve több sikeres csele is. Jelenleg ez a játékunk, hogy elől az MSN szabadkezet kap és jóformán azt csinál amit csak akar. Talán a kapu előtt gyenge Neymar jelenleg, de hatalmas melót végez meccsenként. Arda nem volt rossz valóban azon a pár meccsen, de össze se lehet őket hasonlítani.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.29. 18:59:05

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta: Nagyszerű, s a beszédben vagy az emberekbe való belevezetésben nyilvánul ez meg? :D
Viccet félre téve, pocsék formában van, én meg ezt látom. Nagyon gyenge hatékonysággal dolgozik. Elég csak arra gondolni, hogy messze idén a leggyengébb a passzmutatója.
Mert sokkal többet vállal. Rengeteg előre labdája van. Nem véletlenül tart már 8 gólpassznál. Neki van a legtöbb gólpassza a csapatban egyébként. Plussz mennyi lenne még ha Suarez élne az olyan labdákkal amit a Valencia ellen kapott például. Sok labdát veszít ez tény, de azért mert egyre nagyobb szerepet vállal be a csapatban. A fejlődése meg egyértelműen látszik, évről évre jobb.
Sokat vállal, de mit érünk azzal ha sokat hibázik. Pont hogy még nagyobb baj, hogy erőlteti. Nagyon sok labdát veszít. A védekezését lehet egyedül dicsérni. És ez egyébként nem zárja ki azt, hogy Arda mikor tolta, úgy helyettesítette, hogy nagyon. :D Sokkal kevesebb hibával mint Neymar azóta.
Trend nyomatni itthon 20 évvel lemaradva a focitól ezeket a nincsenek posztok dumákat, de azok vannak,és lesznek is.
Ezt hogy érted? Pont azt látom, hogy itthon ragaszkodnak posztokhoz.

Pont ez, hogy valaki "felrajzolva" középpályásnak vagy szélsőnek szinte ugyanaz a szerepkör. Egyszerre mindenki támad és mindenki védekezik, kétlábas emberek még azt se jelent gondot hogy valaki bal vagy jobb oldalt játszik.

Az miért felforgatás, hogy pihentet embereket és betesz helyükre olyat, aki lehet nem extrát hoz ott, de a feladatát ellátja. A Grana az ellenfél, úgy nyelik a gólokat mint kacsa a nokedlit. Tök utolsók, otthon vagyunk. Ha egy ilyen csapat ellen nem képesek megoldani olyanok, akikért elvileg azért fizettünk 30-40-50 milliókat, hogy helyettesítsék a többieket, akkor el kell adni őket. És Masiara ugyanez, ha Denis aki végigtolt már szezont a Ligában és gondot okoz egy Granada. Nem lenézve őket, vagy semmi, de borzasztó csapodárok és jelenleg elképzelni sem tudom, hogy bent maradjanak.
Olyan minőségbeli különbség van a csapatok tudása között, hogy szinte "kupameccsnek is tekinthető", nyilván túlzás, de másodosztályú szintűek és ott sem emelkednének ki.

Mindegy, Lucho fogja eldönteni, a helyzet adott lenne, mert pont hogy a mai az a helyzet, ahol tudunk kicsit frissíteni. Utazás-utazás hátán lesz és nehéz meccsek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.29. 18:37:45

LG írta:Néha tényleg a kényszer szűni ezeket, de mivel sérülések mindig lesznek, ezért nagyon hasznos, hogy vannak több poszton bevethető játékosaink.
Igen, én is erről beszélek, amit itt leírtál.
Persze,hogy hasznos, egy szóval nem írtam le. De Rafinha is alapvetően középpályás, nem csatár. De mivel jó képességei vannak, és esze, el tudja látni azt is.
Mint Iniesta, aki persze lehozta a balszélt is, de hol az igazi, mi az igazi posztja? Ahol játszik az esetek 99%ban.

Ha kell, jó hogy vannak ilyen játékosaink, de a mai messze nem az a helyzet, ahol muszáj felforgatni még jobban a csapatot.
Akkor már inkább pihentesse Busit meg Rakétát is, de a posztjukra való embereket tegyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 18:30:50

csababarca írta:De,vannak posztok,csak kötetlenebb a dolog már.
A posztok megvannak, vagy akkor miért nem játszik Piqué tkp-t? Vagy Suarez balbekket?

Trend nyomatni itthon 20 évvel lemaradva a focitól ezeket a nincsenek posztok dumákat, de azok vannak,és lesznek is.
Vész esetén lehet variálni, szoktak is, de valahogy sose látom Marcelot jobbszélen, vagy Agüerot balbekkben, esetlek Hummels balutóként. De Neuer sem szokott btb játszani,pedig jó lábbal.

Kényszerűség esetén be lehet vetni nálunk egy Rafinhát több helyen is,vagy Ardat, de nincs kényszerűség.
Csak megint a rotációimádat, meg a "jaj elfáradtunk októberben" maszlag van a fejekben.
Van 3 alapkezdő sérültünk, éppen elég, max 1-2 helyen pihentessen, mint Lajos, de több nem kell.
Pique esetében volt olyan meccsek, ahol hátrányban voltunk, és végén szinte támadót játszott, Neuer is néha vkp. feladatokat lát el, persze ez nem ugyanaz, mint egy egész meccsen azon a poszton játszani.

De ekkor felhoznám a régiek közül Puyolt, aki elősször jhv-ként, majd középső védőként volt világklasszis, Abidalt, aki kb. ugyanez a másik oldalon, Márquez is volt vkp és kh is, Adrianot is több poszton használtuk, és még lehetne sorolni.

A mostaniak közül Ini Rijkaard alatt volt baltámadó és vkp. is, Masch vkp-ből lett kh, Matyi bhv és kh, Arda és Rafinha is több poszton feltűntek már, SR végig játszotta tavaly az egész jobboldalt védőtől támadóig. Néha tényleg a kényszer szűni ezeket, de mivel sérülések mindig lesznek, ezért nagyon hasznos, hogy vannak több poszton bevethető játékosaink.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.29. 18:14:47

De,vannak posztok,csak kötetlenebb a dolog már.
A posztok megvannak, vagy akkor miért nem játszik Piqué tkp-t? Vagy Suarez balbekket?

Trend nyomatni itthon 20 évvel lemaradva a focitól ezeket a nincsenek posztok dumákat, de azok vannak,és lesznek is.
Vész esetén lehet variálni, szoktak is, de valahogy sose látom Marcelot jobbszélen, vagy Agüerot balbekkben, esetlek Hummels balutóként. De Neuer sem szokott btb játszani,pedig jó lábbal.

Kényszerűség esetén be lehet vetni nálunk egy Rafinhát több helyen is,vagy Ardat, de nincs kényszerűség.
Csak megint a rotációimádat, meg a "jaj elfáradtunk októberben" maszlag van a fejekben.
Van 3 alapkezdő sérültünk, éppen elég, max 1-2 helyen pihentessen, mint Lajos, de több nem kell.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.10.29. 17:33:25

Bob_Marley írta: Nagyszerű, s a beszédben vagy az emberekbe való belevezetésben nyilvánul ez meg? :D
Viccet félre téve, pocsék formában van, én meg ezt látom. Nagyon gyenge hatékonysággal dolgozik. Elég csak arra gondolni, hogy messze idén a leggyengébb a passzmutatója.
Mert sokkal többet vállal. Rengeteg előre labdája van. Nem véletlenül tart már 8 gólpassznál. Neki van a legtöbb gólpassza a csapatban egyébként. Plussz mennyi lenne még ha Suarez élne az olyan labdákkal amit a Valencia ellen kapott például. Sok labdát veszít ez tény, de azért mert egyre nagyobb szerepet vállal be a csapatban. A fejlődése meg egyértelműen látszik, évről évre jobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 16:48:53

csababarca írta:ARda kp-s, Rafinha szintén.
Ez szintén csak itt mánia, hogy rakosgassuk őket ide oda.
Megnézném pl a real mikor állna fel egy bajnokin egy Isco,Kroos,Benzema csatársorral, mert kb most ezt beszélitek,csak a mi játékosainkra vetítve.

Lajos pihenhet,nem tudtam hogy lapos, akkor az jogos, Paco játszhat.
De Neymar-Messi kell most, ők maradtak Ini kidőlésével csak kreatív emberek.
Pedig Arda Neymar helyén nagyon is jó volt, nem is éreztük meg a brazil hiányát szezon elején. Rafinha is tud játszani Messi helyén. Szerintem LE is számol velük a támadóik cseréiként is, ezért nem olyan támadót hoztunk nyáron, aki a széleken is bevethető.

Nem értem miért kéne ragaszkodni szigorúan a posztokhoz, ha megnézed egyre több az olyan játékos, aki több poszton bevethető, lassan ez nem is plusz lesz, hanem követelmény.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.29. 16:27:28

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta:Neymarnak amúgy sem megy, Arda jobb jelenleg.
Melyik dimenzióban? :shock:

Tény, hogy Neymar nincs csúcsformában, de még mindig az egyik legkreatívabb játékosunk.
Nagyszerű, s a beszédben vagy az emberekbe való belevezetésben nyilvánul ez meg? :D
Viccet félre téve, pocsék formában van, én meg ezt látom. Nagyon gyenge hatékonysággal dolgozik. Elég csak arra gondolni, hogy messze idén a leggyengébb a passzmutatója.

Isco vagy Jamest is szokták szélsőnek berakni a Real Madridban. Kifejezett posztok amúgy sincsenek már, támadó harmadban mindenhol kell tudni játszani. Rafinha meg pláne, miután Celtaban szélső volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.29. 15:55:55

ARda kp-s, Rafinha szintén.
Ez szintén csak itt mánia, hogy rakosgassuk őket ide oda.
Megnézném pl a real mikor állna fel egy bajnokin egy Isco,Kroos,Benzema csatársorral, mert kb most ezt beszélitek,csak a mi játékosainkra vetítve.

Lajos pihenhet,nem tudtam hogy lapos, akkor az jogos, Paco játszhat.
De Neymar-Messi kell most, ők maradtak Ini kidőlésével csak kreatív emberek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.10.29. 15:14:29

Bob_Marley írta:Neymarnak amúgy sem megy, Arda jobb jelenleg.
Melyik dimenzióban? :shock:

Tény, hogy Neymar nincs csúcsformában, de még mindig az egyik legkreatívabb játékosunk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.29. 15:07:08

csababarca írta:eleve van egy rakat hiányzónk, minek tetézzük a bajt?

MAtS-Robertp,Masch,Umtiti,Digne-Busi,Rakitic,Arda/Gomes/Rafinha-Messi,Suarez,Neymar.

Ezt kell kirakni, nem is értem, más cserénk nincs is ami értelmes, most, hogy a kpn Arda/Gomes,Rafinha van fent, az a kérdéses.
Nincs is más opciónk rotálni,de nyomjátok a bullshitet, hajrá =D> =D>

Lerendezzük őket 45 perc alatt, aztán felőlem jöhet Paco is,meg a többi a padról.
45 perc terhelés az ezeknek a srácoknak semmi.
Ez így nem teljesen igaz, mert hátul valóban adott, de középpályán simán lehetne Gomes-Denis-Busquets. Elől meg Arda-Paco-Messi. Vagy Rafinha bekerül és Arda hátrébb. Neymarnak amúgy sem megy, Arda jobb jelenleg. Suarez sárga veszélyes. Rakitic meg annyira fontos láncszem, hogy érdemes óvni, amikor csak lehet. Egy ilyen kezdővel is le kell tudni hozni egy utolsó ellen otthon a meccset két góllal és csókolom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.29. 12:47:42

Vidal serult, azert nincs keretben csak.

Suarez meg 1 sargara az eltiltastol, nala meg barmikor johet egy kamu fetrenges vagy reklamalas, aztan ugrott a Sevilla elleni meccsre. Ezert necces ot 1 felidor is berakni, de remeljuk higgadt lesz ma.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21199
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.10.29. 12:46:33

La Pulga írta:
palesz77 írta:Hivatalos keret: MAtS, Cillessen, SR, Masch, Umtiti, Marlon, Digne, Nili, Denis, Busi, Rakitic, Rafinha, Gomes, Alena, Suarez, Neymar, Messi, Paco.
Szegény Vidal valamit nagyon rosszul csinálhat, hogy még most sem fért be #-o
Úgy emlékszem, hogy ő is sérült, de nála szinte lényegtelen, nem fog ő már nálunk pályára lépni, sőt talán már a padra sem ül le.
Suarez meg 1 sargara az eltiltastol, nala meg barmikor johet egy kamu fetrenges vagy reklamalas, aztan ugrott a Sevilla elleni meccsre. Ezert necces ot 1 felidor is berakni, de remeljuk higgadt lesz ma.
Igen, nálam ezért játszana Paco, rajta kívül még Busit pihentetném, helyette játszhatna Gomes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.10.29. 12:53:50-kor.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2016.10.29. 12:37:41

palesz77 írta:Hivatalos keret: MAtS, Cillessen, SR, Masch, Umtiti, Marlon, Digne, Nili, Denis, Busi, Rakitic, Rafinha, Gomes, Alena, Suarez, Neymar, Messi, Paco.
Szegény Vidal valamit nagyon rosszul csinálhat, hogy még most sem fért be #-o
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15451
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.10.29. 12:36:00

eleve van egy rakat hiányzónk, minek tetézzük a bajt?

MAtS-Robertp,Masch,Umtiti,Digne-Busi,Rakitic,Arda/Gomes/Rafinha-Messi,Suarez,Neymar.

Ezt kell kirakni, nem is értem, más cserénk nincs is ami értelmes, most, hogy a kpn Arda/Gomes,Rafinha van fent, az a kérdéses.
Nincs is más opciónk rotálni,de nyomjátok a bullshitet, hajrá =D> =D>

Lerendezzük őket 45 perc alatt, aztán felőlem jöhet Paco is,meg a többi a padról.
45 perc terhelés az ezeknek a srácoknak semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19581
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.29. 11:25:34

Pedig ennél jobb alkalom nem is lesz mostanság, egyértelműen pihentetni kell. Meccs után szinte egyből utazás Manchesterbe majd utána Sevilla idegenben és utána meg VB selejtezők! Nagyon kemény kis menet a csapat nagy részének, az utolsó Granada ellen feltétlenül rotálni kéne és remélem LE is így gondolkozik. Otthon ezt le kell futtatni a "B csapatnak" is egy nyugodt 2-3 góllal.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése