Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2016.12.18. 17:42:33

babaking írta:...Ha nem hiszed el, hogy bepattanhat nem is fog...

Megértem, hogy zseninek tartod, fordított esetben én is annak tartanám, de ez azért kicsit olcsó magyarázat(nem idéztem be az egészet), főleg egy madridistától(?). Nekem kb hasonló a véleményem, tehát röviden, hogy Zidane jól motivál Madridban és nem esik pánikba hátrányban sem. Ezen felül lennék kíváncsi arra, hogy miben tud többet elődeinél. Mert azt nekem ne mondja senki, hogy van olyan edző, amelyiknél ne lenne elsődleges a megfelelő motiválás. Ebbe pedig jobban innen nem látunk bele, maximum feltételezünk, de az már okoskodás.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2016.12.18. 17:40:54

Kercsó írta:Azért nem semmi ez a vonaglás, amit itt lerendeztek egy egy Real győzelem után... :roll:
Nem kötelező olvasni ezt a "vonaglást".. :wink:
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.18. 17:36:20

Már nem azért, de 1 éve ott van már Zizu, és ugyanolyan a játék, mi az, hogy idő kell neki? Ne reménykedjetek benne, hogy változni fog a játék képe, továbbra is ugyanez lesz, ha egy év alatt nem változott semmi... :roll:
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.18. 17:12:02

palesz77 írta:
babaking írta:hány olyan meccs volt amit 1 kapuralövéssel sikerült lehoznotok?
Olyan azért hál istennek nem sok. :D

Amúgy részben igaz, pont az első Klub VB döntő és az akkori Európai Szuperkupa Döntő is ugyanúgy hosszabbításos meccs volt nálunk is, nem túl fényes játékkal. Voltak ott is hullámvölgyek, a 10/11-es "csodacsapat" is emlékeim szerint eléggé visszaesett tavaszra, mégis a többség a szépre emlékszik inkább csak abból az évből. Vagy pl Eto'o az utolsó szezonjában, tavasszal sorra hagyta ki az ajtó-ablak ziccereket, olyan volt mint Suárez, mégis milyen jó szezonnak tűnik az nála így a távolból, főleg a BL döntős gólja miatt. Bár lehet csak én vagyok így vele.. :D

Arra meg kíváncsi leszek, hogy mikor lesz olyan, hogy egy ilyen ki-ki meccset nem a Real húz be, tényleg már-már hihetetlen, hogy ilyenkor mindig ők jönnek ki jobban. Most gondolok pl a kapufára, 90. perc utáni ajtó-ablak helyzetre.. Nyerhettek volna ugyanúgy a japánok is, nem tettek szerintem sokkal kevesebbet a győzelemért, mégis 4-2 oda. Nagyon érzi ezt a Zidane féle Madrid, kíváncsi leszek meddig lehet ezt így hozni.
Pont ebben rejlik egyelőre Zidane ereje. Tavaly kapott egy kupac játékost és egy kakiban lévő csapatot. Idén elkezdte valamelyest a képére formálni a dolgokat de idő kell neki, és akkor majd a szép játék is jön. Az hogy eddig eredményes az a mentalitásnak köszönhető amit a csapathoz hozott. Az hogy végig küzdenek és el is hiszik, hogy befelé fog pattanni.

A Mourinho előtti Madridnak (de talán még nála is ) ez volt a baj. Ha gólt kaptunk hitehagyva sétáltak a játékosok, fejben gyengék voltak, nem hitték el, hogy egy utolsó perces lövés akár meglehet - így nyilván nem is volt. Ha nem hiszed el, hogy bepattanhat nem is fog. Ez volt az egyik legnagyobb baja az elmúlt évek Madridjának. Volt olyan Classico ahova úgy mentek ki a fiúk, hogy csak nehogy nagy verés legyen belőle (nyilván nagy verés lett belőle). Zidannal ez változott, emlkékezzetek vissza az áprilisi meccsre. Végre egy olyan Madrid állt a pályán akik elhitték, hogy meglehet. Kérdés mi lesz ha jön az első pofon, mert a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb jönni fog, hogy utána mi lesz
Madridista.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.18. 16:58:26

palesz77 írta:
recrea írta:A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
Az a 3-4-3 amit jatszottunk abban a szezonban sokszor, es a Chelsea ellen is, szerintem se lett kimaxolva amugy. Azt a parharcot sose fogom megerteni, hogy buktuk el.. :D Csak arra az evre mar kicsit megfaradt Pep is sajna, es a tavozasaval vege is lett annak a "projectnek", pedig tenyleg volt fantazia abban a csapatban - is.
A Chelsea elleni párharcon tényleg csak magunknak köszönhettük a kiesést, de abban a szezon kezdődtek az ötlettelen, meddő labdafölényes meccsek, akkor lettünk nagyon Messi függőek, mások viszont nagyon maguk alatt teljesítettek, a bajnokság rá is ment erre. Abban az évben a Real szvsz jobb volt nálunk, illetve az utóbbi évek legjobb Realja volt az szerintem, csak akkoriban Ramos még nem a nagy megmentő volt, hanem az, aki kilőtte a büntetőt a világból a Bayern ellen.

Visszatérve hozzánk, érdekes volt, hogy a bajnokság végén játszottunk a legjobban, mikor Pep már bejelentette a távozását.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.18. 16:35:55

S.Agüero írta:Ilyen nincs. :lol:
https://twitter.com/i/web/status/810460958472577024" target="_blank
labdavót. mit nem értesz ezen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.18. 16:34:58

recrea írta:A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
Az a 3-4-3 amit jatszottunk abban a szezonban sokszor, es a Chelsea ellen is, szerintem se lett kimaxolva amugy. Azt a parharcot sose fogom megerteni, hogy buktuk el.. :D Csak arra az evre mar kicsit megfaradt Pep is sajna, es a tavozasaval vege is lett annak a "projectnek", pedig tenyleg volt fantazia abban a csapatban - is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.18. 16:34:48

recrea írta: A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
egyetértek ezzel, máig nem értem, mit csináltunk azon a chelsea elleni párharcon. ha akkor csak a ziccereink 10%át belőjük, 4-5 góllal megyünk tovább.
S.Agüero írta:Ilyen nincs. :lol:
https://twitter.com/i/web/status/810460958472577024" target="_blank
ez meg?! mondjuk nem ezen múlott, de nokomment.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2016.12.18. 16:36:22-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.18. 16:24:52

Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.18. 16:23:35

visca el barca írta:
Kercsó írta:Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
az alapján jobb a barca, mert valaki barca szurkoló. mégis mit vársz? :lol:
Hát, idén maximum emiatt...én sem tudom, mit nem ért a srác :D

Meg lettünk mi is tolva, mikor ment a szekér, el ne vitassuk már. A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.12.18. 16:25:03-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.18. 16:10:12

Kercsó írta:Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
az alapján jobb a barca, mert valaki barca szurkoló. mégis mit vársz? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kercsó
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.07.24. 14:13:04
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2016.12.18. 15:55:38

Azért nem semmi ez a vonaglás, amit itt lerendeztek egy egy Real győzelem után... :roll:
MessiNeymarSuarez írta:Idén ennél a csapatnál szvsz jobb volt a Juve, Bayern,Atleti, Barca.
Érdekes...
Idén ti 2 meccsből 1 pontot szedtetek össze ellenünk. 6 ponttal megyünk a bajnokságban, a spanyol kupában is jobban mutat a 7-1 vagy 6-1 mint az 1-1 :lol: ettől persze ugyanúgy lelépítek majd a Herculest és ott lesztek a következő körben, egyedül a BL-re lehet azt mondani, hogy jobban vetéttek a csoport kört (több pont, több rúgott gól, jobb gól átlag stb.). Szóval miért lennétek jobb csapat mint a Real?
Idén az Atléti 3 meccsből 3 pontot szedett össze ellenünk. 9 ponttal megyünk előttök a bajnokságban, és 1 meccsel kevesebbet játszodtunk. Kupában biztos a következő kör. Bl-ben több pont, viszont a rúgott gólokkal nem fognak vagánykodni sehol. Emelett leiskoláztuk őket a bajokságban, behúztok a BL döntőt. Szóval mi alapján jobb az Atma mint a Real?
A Bayern és a Juve ha csak az idei bajnoki szezont nézem.
Real: 15 mérkőzés 37 pont, gólátlag 40-14
Bayern: 14 mérkőzés 33 pont, góltátlag 34-9
Juve: 17 mérkőzés 42 pont, gólátlag 36-14

Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
„Jó estét, jó szurkolást!”.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2016.12.18. 15:38:00

Veidt_madridista írta:Azért ne felejtsd el, hogy egy szabályos gólt meg nem adtak meg.
Melyiket is?
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.12.18. 15:23:58

Veidt_madridista írta:Latom itt egy ujabb troll :D
Attól nem troll,lehet igy gondolja.Ennél durvábbakat olvashatsz a tieidtől,kedves REAdóoptimalizálóL szurkoló!
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.12.18. 14:56:54

Latom itt egy ujabb troll :D
Kép
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2016.12.18. 14:56:00

MessiNeymarSuarez írta:Nyilván nem nyertek minden meccset 5-0-ra, de hány szép meccs volt a Barcának, és hány szép meccse volt a Zidane-féle Real Madridnak?

Azért az vicces volt, amikor a bíró előkapja a sárgát, meglátja Ramost akinek már volt sárgája, ezért inkább visszateszi... :lol:
csak azt nem értem, hogy hogyan tudják megvenni folyamatosan a bírókat. nekünk azért nem kellett ilyen eszközökhöz folyamodni mikor GÁLÁZTUNK!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.18. 14:36:51

babaking írta:azért valljuk be az idő sok mindent megszépít... hány olyan meccse volt a top barcának ahol egész meccsen csak ment körbe körbe és körbe körbe a labda minden fajta helyzet nélkül? hány olyan meccs volt amit 1 kapuralövéssel sikerült lehoznotok? Nyilván senkit nem érdekelt mert nyertetek.
Szerintem ezek a csúcs Barcárra nem voltak jellemzőek, vagy csak nagyon-nagyon ritkán, ezek inkább akkor jöttek, mikor már hanyatlásnak indult a Pep team.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.18. 14:36:06

MessiNeymarSuarez írta: Azért az vicces volt, amikor a bíró előkapja a sárgát, meglátja Ramost akinek már volt sárgája, ezért inkább visszateszi... :lol:
Hány meg hány ilyen volt már.
A Ramos-Pepe páros a legnagyobb megúszók egyébként, rengeteg lapot dumáltak vissza a bírók zsebébe, de főleg Ramos.Pepe meg kegyeltje a bíróknak, sose felejtem el,hogy a Rayo ellen páréve lehozott lap nélkül egy meccset, úgy,hogy széttaposta a bokáját a gyereknek, utána meg 16on belül szétkönyökölte a támadót...a rayos kapott lapot.

Nevetséges amiket megúsznak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.18. 14:33:41

babaking írta:hány olyan meccs volt amit 1 kapuralövéssel sikerült lehoznotok?
Olyan azért hál istennek nem sok. :D

Amúgy részben igaz, pont az első Klub VB döntő és az akkori Európai Szuperkupa Döntő is ugyanúgy hosszabbításos meccs volt nálunk is, nem túl fényes játékkal. Voltak ott is hullámvölgyek, a 10/11-es "csodacsapat" is emlékeim szerint eléggé visszaesett tavaszra, mégis a többség a szépre emlékszik inkább csak abból az évből. Vagy pl Eto'o az utolsó szezonjában, tavasszal sorra hagyta ki az ajtó-ablak ziccereket, olyan volt mint Suárez, mégis milyen jó szezonnak tűnik az nála így a távolból, főleg a BL döntős gólja miatt. Bár lehet csak én vagyok így vele.. :D

Arra meg kíváncsi leszek, hogy mikor lesz olyan, hogy egy ilyen ki-ki meccset nem a Real húz be, tényleg már-már hihetetlen, hogy ilyenkor mindig ők jönnek ki jobban. Most gondolok pl a kapufára, 90. perc utáni ajtó-ablak helyzetre.. Nyerhettek volna ugyanúgy a japánok is, nem tettek szerintem sokkal kevesebbet a győzelemért, mégis 4-2 oda. Nagyon érzi ezt a Zidane féle Madrid, kíváncsi leszek meddig lehet ezt így hozni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.18. 14:23:48

Nyilván nem nyertek minden meccset 5-0-ra, de hány szép meccs volt a Barcának, és hány szép meccse volt a Zidane-féle Real Madridnak?

Azért az vicces volt, amikor a bíró előkapja a sárgát, meglátja Ramost akinek már volt sárgája, ezért inkább visszateszi... :lol:
babaking
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.18. 14:20:50

azért valljuk be az idő sok mindent megszépít... hány olyan meccse volt a top barcának ahol egész meccsen csak ment körbe körbe és körbe körbe a labda minden fajta helyzet nélkül? hány olyan meccs volt amit 1 kapuralövéssel sikerült lehoznotok? Nyilván senkit nem érdekelt mert nyertetek.

Elhihetitek nem fogunk minden meccset behúzni, és jönni fognak a nagyobb győzelmek is. De inkább ez mint a hullámzó játék. Egyébként ha átnéztek a másik oldalra, a fórum egy része ott is látja a problémákat, mert azok azért még vannak itt bőven, erőnléti, taktikai, forma ügyi.
Arról nem is beszélve, hogy állandóan tele van sérülttel a csapat, és még nem volt állandóság, csak szerencsére mély a pad és bárki játszik képes eldönteni a meccset.

Ahogy a csúcs Barca sem nyert minden meccset 5-0 ra ez a Real sem fog. Pláne egy ilyen értelmetlen mikiegér kupán ahova 15 órát kell utazni, és 3 napja a szállodából sem jöttek ki. Ennek ellenére sima lett volna a meccs ha nem lazázzák el.
Madridista.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.18. 14:16:48

Vicc hogy ez a csapat veretlen már miota.. :lol:

Egy vidéki kiscsapat oktatja, és lehet tizi nélkül égtek is volna tovább...
Remélem hamarosan elfogy a mákos rétes, el kéne rabolni Zidane személyi séfjét... :lol:

Idén ennél a csapatnál szvsz jobb volt a Juve, Bayern,Atleti, Barca.

Persze mi rontottuk el ott, hogy kiejtettük magunkat az Atletivel, akik természetesen döntőfóbiások.

Komolyan srácok, elég megnézni a mi menetelésünket, és a Real menetelést..Hozzájuk képest mindent toronymagasan magabiztosan nyertünk, a játékot elnézve.
Most jönnek az eredmények a túloldalon, de nagyon lagymatag játékkal.
Ahogy Laportáék mondták Cruyffal: Nemcsak az számít hogy győzz, hanem az hogy AHOGYAN győzöl.
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2016.12.18. 14:10:44

azért megint megsütötte Zidane a mákos rétest... :evil: =D>
Barca333 írta:
Maxi írta:NEm az zavar, hogy emgint nyernek, hanem, ohgy ilyen gyengék és mégis nyernek!!!!
KOMOLYAN MONDOM VILÁGI VICC!!!
Végre más is felismerte ezt! Én sem tudom miben rejlik a szerencsén felül, hogy Zidane óta nyernek mint a gép, de hogy nem a világ legszebb játékával az biztos. Talán mentálisan vannak csúcsra járatva, mert a játékuk az mintha csak annyi lenne, hogy minden meccsen a minimumot hozzák, de tényleg. Ha meg nem vezetnek, kicsit felpörögnek, aztán vissza. Érdekes.
hol vannak a MI győzelmeinkhez képest játékban...
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2016.12.18. 14:06:43

Maxi írta:NEm az zavar, hogy emgint nyernek, hanem, ohgy ilyen gyengék és mégis nyernek!!!!
KOMOLYAN MONDOM VILÁGI VICC!!!
Végre más is felismerte ezt! Én sem tudom miben rejlik a szerencsén felül, hogy Zidane óta nyernek mint a gép, de hogy nem a világ legszebb játékával az biztos. Talán mentálisan vannak csúcsra járatva, mert a játékuk az mintha csak annyi lenne, hogy minden meccsen a minimumot hozzák, de tényleg. Ha meg nem vezetnek, kicsit felpörögnek, aztán vissza. Érdekes.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.12.18. 14:01:48

D.i.N.h.O írta:"Apró" játéklvezetői segítséggel
Azért ne felejtsd el, hogy egy szabályos gólt meg nem adtak meg.
Kép
Válasz küldése