Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.21. 19:23:21

Stalkyard írta:
BarcaFan1998 írta: pontosan így volt, szokásos SEMMI Madrid játék... és ezek vezetik a bajnokságot. SZÉGYEN [-X
Szerintem inkább az a szégyen amit mi eddig a szezonban produkálunk, és ez a legfőbb oka hogy a Madrid vezeti a tabellát, úgyhogy kicsit kisebb arccal kéne hozzáállni.

Ami viszont tényleg idegesítő, az az, hogy gyakorlatilag nincs értelmes csatáruk, szélső védőjük van kettő aki ér valamit, de persze nyilván nyáron vígan igazolgathatnak majd, mert hát ugye miért is ne, nekik a CAS vígan eltörölte a tilalmat. :mrgreen: Nem nagyon tudom szalonképesen leírni amit ezzel kapcsolatban gondolok... :)
És az téged miért idegesít,hogy a realnak nincs értelmes csatára?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.21. 19:19:31

Az a vicces bennünk, hogy ha nem látom a meccsüket (mint pl. ma), 90 százalékra megtudom tippelni hogyan játszottak, milyen volt a meccs képe. :lol:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.01.21. 19:05:17

BarcaFan1998 írta: pontosan így volt, szokásos SEMMI Madrid játék... és ezek vezetik a bajnokságot. SZÉGYEN [-X
Szerintem inkább az a szégyen amit mi eddig a szezonban produkálunk, és ez a legfőbb oka hogy a Madrid vezeti a tabellát, úgyhogy kicsit kisebb arccal kéne hozzáállni.

Ami viszont tényleg idegesítő, az az, hogy gyakorlatilag nincs értelmes csatáruk, szélső védőjük van kettő aki ér valamit, de persze nyilván nyáron vígan igazolgathatnak majd, mert hát ugye miért is ne, nekik a CAS vígan eltörölte a tilalmat. :mrgreen: Nem nagyon tudom szalonképesen leírni amit ezzel kapcsolatban gondolok... :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.01.21. 18:25:52

gg86 írta:
LG írta:Real meccset vki nézte? Hogy játszottak?
Én sem láttam, úgyhogy csak tippelni tudok : ) Beívelgették a labdákat és ezekből két gólt sikerült fejelni. Kb ennyit tudok elképzelni.
pontosan így volt, szokásos SEMMI Madrid játék... és ezek vezetik a bajnokságot. SZÉGYEN [-X
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.01.21. 18:16:06

LG írta:Real meccset vki nézte? Hogy játszottak?
Én sem láttam, úgyhogy csak tippelni tudok : ) Beívelgették a labdákat és ezekből két gólt sikerült fejelni. Kb ennyit tudok elképzelni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.21. 18:08:46

Real meccset vki nézte? Hogy játszottak?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.01.21. 08:38:17

nem gondolom, hogy sok ember lehet akinek olyan unszimpatikus egy focista mint nekem CR. természetesen a kárörvendést bennem is kiváltotta amit össze írkálnak mostanság róla de: gyanítom, hogy kissé elhamarkodott ez a "temetés"...sajna [-X elég csak éppen Ibrát felhozni, hogy bizonyítsam, nem eszik olyan forrón... még csak annyit , hogy egy karriert gátolhat ugyan a fizikai képességek kopása de bőven van egyéb más tényező is ami befolyással bír( család, életvitel,mentalitás,motiváció...stb)
CR.-ről elsősorban le kéne vakarni a tini lányok focihoz "közesincs" felhajtását, a médiumok túltolásait, és akkor szépen el lehetne helyezni valahol az első tízben azzal a hullámvölggyel együtt amivel most kínlódik...
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.21. 00:06:12

Azért tényleg maradjunk már a tényeknél, Ronaldo az első aranylabdáját kapta a futballtudására, a többit pedig erősen arra, hogy a másik 9 ember csak alá dolgozott, a 4.-et pedig a 2 kupára, amelyikek döntőjébe vagy nem játszott, vagy bújócskázott. Néhány megjegyzés az általad említett nevekhez.
Kovbal88 írta: Lehozott minimum tíz olyan évet ebben a modern fociban, amit rajta kívül még senki.
-Ronaldo (Egyedül döntötte el a 2002-es világbajnokságot, szerintem többet ér mint a partvonal mellett ugrálni)
-Ronaldinho (Lehet nem volt 10 évig a csúcson, de amíg ott volt, olyat mutatott a pályán, amit se előtte, se utána senki más, egy boka mozdulattal küldött el 3 védőt, 3 irányba.)
-Rivaldo (Egy olyan Barcelonát rakott vissza a térképre, akiknek a szezonja nem éppen fényesen zárult, ráadásul olyan játékintelligenciája volt, mint nem sok játékosnak.)
-Kaka (A BL győztes milánnak kőkeményen a vezére volt, szintén a teljesítménye miatt kapta a bogyót)
-Sevchenko (Ő tényleg, egyetlen szezonban adott ki magából mindent, ezen a listán egyértelműen ő a kakukktojás.)
-Ibrahimovics (Na ő egy fura eset, ugye Ronaldora azaz érv, hogy öregszik ezért már a gólok se igen jönnek, na idén a 36 éves Ibra holtversenyben az első a góllövő listán és fontosabbnál fontosabb gólokat lő.)
-Henry (Azaz Arsenal 2006-ban érte el a csúcsát, amiben egyértelműen ő volt az egyik kulcs, nélküle közel sem sikerült volna nekik, bejutni a döntőbe.)
-Zidane (Ezt meg nem is kommentálom, VB-EB-BL győztes, és ha jól emlékszem mind a 3-ban nagyon nagyon sok szerepe volt.)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.20. 20:29:57

Kovbal88 írta:
Rivaldo11 írta:Alakít a játékán? Az nem úgy megy, hogy elhatározza , és kész-persze bizonyos keretek között igen, de itt nem arról van szó. Neki nincs meg ahhoz a játékintelligenciája, és a technikai képzettsége sem, hogy olyan nagyon mást játszon. Benne ez van, ha a fizikum már nem engedi, szinteket zuhan rögtön. Ez megy már kb egy bő éve...
Lehozott minimum tíz olyan évet ebben a modern fociban, amit rajta kívül még senki.
-Ronaldo
-Ronaldinho
-Rivaldo
-Kaka
-Sevchenko
-Ibrahimovics
-Henry
-Zidane
lehetne itt sorolni a neveket, egyikük se tudott, ilyen hosszan a csúcson játszani, mint Ronaldo. Egyedül Messinek van rá esélye jelenleg vagy őt lehet hozzá hasonlítani.
Szóval bármelyikük, holnap visszavonulna, megdönthetetlen csúcsokat hagy maga után. Szinte mindent megnyertek. Főleg Ronaldo ezzel az EB győzelemmel.
Szóval nem értem, ki mit vár még tőlük. Megtették a magukét, már mindketten bőven.
Először is: A fentebb említett urak a maguk korában sokkal nagyobb konkurenciával küzdöttek, egyikük csapata sem tudott közel 10 éven át csúcson-folyamat bl 4-lenni, következésképp jobban megoszlott a dicsfény a klasszisok között.
Másrészt pedig ne keverjük a szezont a fazonnal, ne Messit méregessük Roncihoz, inkább fordítva...a puskát még mindig nem a nyúl viszi.
Harmadrészt a felsorolt klasszisok ugyan nem szórtak 50 gólokat, de futballtudásban jóval a portugál felett álltak-tán Sheva a kivétel.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.20. 17:08:57

Kovbal88 írta:
Rivaldo11 írta:Alakít a játékán? Az nem úgy megy, hogy elhatározza , és kész-persze bizonyos keretek között igen, de itt nem arról van szó. Neki nincs meg ahhoz a játékintelligenciája, és a technikai képzettsége sem, hogy olyan nagyon mást játszon. Benne ez van, ha a fizikum már nem engedi, szinteket zuhan rögtön. Ez megy már kb egy bő éve...
Lehozott minimum tíz olyan évet ebben a modern fociban, amit rajta kívül még senki.
-Ronaldo
-Ronaldinho
-Rivaldo
-Kaka
-Sevchenko
-Ibrahimovics
-Henry
-Zidane
lehetne itt sorolni a neveket, egyikük se tudott, ilyen hosszan a csúcson játszani, mint Ronaldo. Egyedül Messinek van rá esélye jelenleg vagy őt lehet hozzá hasonlítani.
Szóval bármelyikük, holnap visszavonulna, megdönthetetlen csúcsokat hagy maga után. Szinte mindent megnyertek. Főleg Ronaldo ezzel az EB győzelemmel.
Szóval nem értem, ki mit vár még tőlük. Megtették a magukét, már mindketten bőven.
Azért ebben van csúsztatás... sok mindennel tudnék vitatkozni, de csak megemlíteném Xavit és Iniestát. Mindkettő lehúzott több, mint 10 évet a csúcson, ők tényleg mindent megnyertek, és tettek bőségesen is a sikerekért, kicsit több közük volt a spanyol EB, VB győzelmekhez, mint Ronaldonak a tavalyi fantasztikus EB-jéhez. :lol:
Ja, hogy nem rúgtak 50 gólt szezononként, és nem volt körülöttük akkora hype...már mindent értek. #-o
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.20. 16:17:27

"Cristiano Ronaldo hanyag. Mozgása szét van esve, lelassult, egyáltalán nem tud nagy pluszt adni a csapatának – sőt, az elmúlt hetekben a teljesítménye olyannyira visszaesett, hogy az már az együttes rovására ment"

Nem tudom, hogy jelzés értékü e, de a marca rendesen lehúzta Roncit. Azért ilyet, mint tegnap olvastam róla, nem igen jelent meg, bár lehet tévedek.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2017.01.20. 13:05:57

recrea írta:
Kovbal88 írta:Szóval nem értem, ki mit vár még tőlük.
Gyanítom, a madridisták azt CR-től, h mutasson focira emlékeztető dolgot a pályán, ha már bérelt helye van 90 percig és 23 milliót kap. De csak tippelek.
Szerintem kitermeli a fizetését. A realnak csak döntenie kell a gazdasági és sportszakmai szempontok között rövidesen. Ha utóbbi,akkor lehetséges,hogy nem lesz szép a búcsú,azaz ""elbánnak "ismét" egy legendával"". A fizikai felépítéséből még vastagon profitálhatna,de akkor is összeesik ha huzat van.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.20. 11:48:50

Kovbal88 írta:Szóval nem értem, ki mit vár még tőlük.
Gyanítom, a madridisták azt CR-től, h mutasson focira emlékeztető dolgot a pályán, ha már bérelt helye van 90 percig és 23 milliót kap. De csak tippelek.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.01.20. 11:27:36

Rivaldo11 írta:Alakít a játékán? Az nem úgy megy, hogy elhatározza , és kész-persze bizonyos keretek között igen, de itt nem arról van szó. Neki nincs meg ahhoz a játékintelligenciája, és a technikai képzettsége sem, hogy olyan nagyon mást játszon. Benne ez van, ha a fizikum már nem engedi, szinteket zuhan rögtön. Ez megy már kb egy bő éve...
Lehozott minimum tíz olyan évet ebben a modern fociban, amit rajta kívül még senki.
-Ronaldo
-Ronaldinho
-Rivaldo
-Kaka
-Sevchenko
-Ibrahimovics
-Henry
-Zidane
lehetne itt sorolni a neveket, egyikük se tudott, ilyen hosszan a csúcson játszani, mint Ronaldo. Egyedül Messinek van rá esélye jelenleg vagy őt lehet hozzá hasonlítani.
Szóval bármelyikük, holnap visszavonulna, megdönthetetlen csúcsokat hagy maga után. Szinte mindent megnyertek. Főleg Ronaldo ezzel az EB győzelemmel.
Szóval nem értem, ki mit vár még tőlük. Megtették a magukét, már mindketten bőven.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.20. 10:08:33

Rivaldo11 írta:Alakít a játékán? Az nem úgy megy, hogy elhatározza , és kész-persze bizonyos keretek között igen, de itt nem arról van szó. Neki nincs meg ahhoz a játékintelligenciája, és a technikai képzettsége sem, hogy olyan nagyon mást játszon. Benne ez van, ha a fizikum már nem engedi, szinteket zuhan rögtön. Ez megy már kb egy bő éve...
Ezt én is igy látom. Szerintem nincs is nagyon értelme alakítgatni a játékán, ma már csak a gólérzékenysége az egyetlen komoly erőssége, ha formában van, és a csapat is jól aládolgozik akkor még most is képes szépen termelni, ezt az erényét kell kihasználnia a Realnak, amig csak lehet. Más szerepkör egy ekkora egonak egyrészt nem is állna jól, másrészt ahogy Te is mondod, jóval kevésbé lenne értékes. Ott van Roonye, néhány éve a MU legnagyobb sztárja volt. Aztán mikor elkezdett kikopni, úgy tűnik teljesen kiég. Erre a szezonre összekapta magát, és egy hasznos kiegészítő ember tud lenni, de komolyan, a portugált bárki is eltudná képzelni hasonló szerepben, hogy többnyire csereként beállva, az egoját teljesen félretéve, kaparjon a csapatért? :roll:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.01.20. 09:20:20

Most látom, hogy az RM játékosok is nehezen tűrik a vereséget. :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.19. 15:47:26

Alakít a játékán? Az nem úgy megy, hogy elhatározza , és kész-persze bizonyos keretek között igen, de itt nem arról van szó. Neki nincs meg ahhoz a játékintelligenciája, és a technikai képzettsége sem, hogy olyan nagyon mást játszon. Benne ez van, ha a fizikum már nem engedi, szinteket zuhan rögtön. Ez megy már kb egy bő éve...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.01.19. 15:15:41

TripleH írta:A másik pedig az, hogy szép és jók ezek a kínai ajánlatok, de nem hiszem, hogy elmenne Kínába. De azt se feledjük, hogy nemrég hosszabította meg a szerződését, így ha ő nem akarna menni se nagyon tudnak mit kezdeni a helyzettel, Európában nem sok csapat fog ennyi pénzt felőrölni egy 32 éves játékosért, ebben szinte biztos vagyok. Másrészt jelenleg a piacon, ahogy Messi esetében, az ő posztján se sok játékos van aki segítségével csapatszinten fejlődnének. De egyértelmű, hogy szükségük van egy olyan támadóra, aki képes gólokat lőni stabilan.
Sztem se menne Kínába, ott csak egy motiváció van, a pénz, CR-nek így is beeseik 60-80 millió évente, meg amiről nem tudunk, nem tűnik nagyravágyónak, megelégszik ezzel :D

Azt is adom, h nem kell - főleg annyiért, amennyiért - európai csapatnak. Nagyon max a Párizst tudnám elképzelni egyedül, ott meg is lőné talán a góljait, de gyanítom ott sem dilettánsok melóznak, sztem nem kell nekik a mostani CR. Tavaly aláírta Madridban a tutit, a jó isten sem menti meg a Realt tőle, nemhogy a Psg :)

Ötletem nincs, hogyan sikerült 5 éves szerződést elétenni, oké, sokat tett a csapatért, de azért na. 2018-ban szépen búcsúztatták volna, pompa, színes fények, külföldi számok, mehetett volna ingyen, ahogy jelen állás szerint ez 2021-ben fog megtörténni. Igazoltak volna egy szélsőt meg egy centert és mindenki boldog. Vagy ennyi pénzt hozna nekik?
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2017.01.19. 13:05:33

LG írta:Amennyiben lehetséges, szerintem jól járnának az eladásával. Az árából jöhetne vki helyette a támadósorba, aki talán maga kevesebb gólt szerezne, de javulna vele a csapat támadójátéka, csapatszinten tehát eredményesebbek lehetnének. Meg egy vkp. Szerintem Casemiro stílusra megfelelő, minőségben kevés. Aki nagy fogás lehetne, egyértelműen Kanté. A Chelseaből nem lenne könnyű elhozni, de szerintem van az a pénz, és CR árából ki is futná.

Ha CR marad, vele azért lehetnek problémák, ugyanazok, amik megvoltak Raulnál, majd Casillasnál is, meg nálunk is kicsit Xavinál, amig nem jött LE, és meg nem találta neki a megfelelő szerepkört. Kérdés, hogy a portugál önérzete bele menne-e ilyen rotációs szerepkörbe, én úgy gondolom aligha. Addig meg butaság lenne egy fiatal tehetséges támadót igazolni, azért, hogy a padon megrohadjon.

Én úgy gondolom, rövidtávon még sokat adhat nekik, tavasszal lőhet fontos, akár trófeákat érő gólokat, de hosszútávon egy CR mentes Real erősebb lehet. Mert a csapat nagy része rendben van, egy klasszis vkp-val és egy agilis támadóval CR helyén nagyon jók lehetnének.
Én (és még néhanyan a szurkolótársaim közül) úgy látjuk, hogy elkezedett alakítani a játékán - mivel a régihez már nincs meg a fizikuma. Vannak ennek jelei, és biztos, hogy összefügg a gyatra formájával (hogy melyik okaozza melyiket azt nem tudom). A tegnapi meccsen az elsö 15 percben egy teljesen új Cr játszott - visszajött, szervezett, részt vett az kombinatív játékban, és beívelt egy szabit ahelyett, hogy a sorfalba lötte volna. Aztán mintha elvágták volna eltünt.

Lehet közhely, de ehhez most önmagát kell legyöznie (ekkora egóval nem egyszerü belátni, hogy változni kell). Ha sikerül akkor még lehet benne 2-3 év. Most 32, 35nél nem hiszem, hogy tovább bírja a szervezete.

Összehasonlításképp: Messi fiatalabb, de már neki is változik a játéka. Viszont mivel jobban érzi magát irányító(bb) szeperkörben, és az fizikailag kevésbé megterhelö mint a szélsö vagy csatár pozíció, valószínüleg tovább fog játszani.
Madridista.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.19. 11:38:35

Ha Kanté akart volna, akkor nyáron a Realba megy, nem pedig a Chelseabe, szerintem esélyük sincs rá. A másik pedig az, hogy szép és jók ezek a kínai ajánlatok, de nem hiszem, hogy elmenne Kínába. De azt se feledjük, hogy nemrég hosszabította meg a szerződését, így ha ő nem akarna menni se nagyon tudnak mit kezdeni a helyzettel, Európában nem sok csapat fog ennyi pénzt felőrölni egy 32 éves játékosért, ebben szinte biztos vagyok. Másrészt jelenleg a piacon, ahogy Messi esetében, az ő posztján se sok játékos van aki segítségével csapatszinten fejlődnének. De egyértelmű, hogy szükségük van egy olyan támadóra, aki képes gólokat lőni stabilan.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.01.19. 11:12:59

Nero. írta:Ahogy Rivaldo is írta nagyon csalóka volt ez a veretlenségi széria. Nagy mélyrepülés jön majd meglátjátok.
CRt nagyon hamar szétkapják majd a madridisták ha nem javul márpedig szerintem sansztalan.
Gólokban azért még javulhat, még mindig benne van az 1 gól/meccs átlag. De játékban már egyre inkább fék.

Amennyiben lehetséges, szerintem jól járnának az eladásával. Az árából jöhetne vki helyette a támadósorba, aki talán maga kevesebb gólt szerezne, de javulna vele a csapat támadójátéka, csapatszinten tehát eredményesebbek lehetnének. Meg egy vkp. Szerintem Casemiro stílusra megfelelő, minőségben kevés. Aki nagy fogás lehetne, egyértelműen Kanté. A Chelseaből nem lenne könnyű elhozni, de szerintem van az a pénz, és CR árából ki is futná.

Ha CR marad, vele azért lehetnek problémák, ugyanazok, amik megvoltak Raulnál, majd Casillasnál is, meg nálunk is kicsit Xavinál, amig nem jött LE, és meg nem találta neki a megfelelő szerepkört. Kérdés, hogy a portugál önérzete bele menne-e ilyen rotációs szerepkörbe, én úgy gondolom aligha. Addig meg butaság lenne egy fiatal tehetséges támadót igazolni, azért, hogy a padon megrohadjon.

Én úgy gondolom, rövidtávon még sokat adhat nekik, tavasszal lőhet fontos, akár trófeákat érő gólokat, de hosszútávon egy CR mentes Real erősebb lehet. Mert a csapat nagy része rendben van, egy klasszis vkp-val és egy agilis támadóval CR helyén nagyon jók lehetnének.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.01.19. 08:21:21

D.i.N.h.O írta:Na azért nagyon jó ez meg lehet vigyorogni de ne kiabáljuk el..Ha jövőhétre felpörögnek, tudnak nyerni Vigoban akár kettővel is. Komolyan fogják venni azt a meccset az egyértelmű szerintem.

Egyre inkább azt látom, h Zizou is csak egy időre váltotta meg a világot törtfehér oldalon. Értem ezt úgy, h nincs benne sokkal több, mint egy fiatal lelkes motivátorban. Taktikailag finoman szólva se izmos, cserélni kb úgy tud mint az olasz papája és neki sincs töke leszedni Cristianot.
szerintem is...a zakó után most néhány meccsen a sebeiket nyalogatják, aztán megy tovább a henger....a Celta?! mi csak tudjuk!!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.19. 02:15:38

Ahogy Rivaldo is írta nagyon csalóka volt ez a veretlenségi széria. Nagy mélyrepülés jön majd meglátjátok.
CRt nagyon hamar szétkapják majd a madridisták ha nem javul márpedig szerintem sansztalan.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2017.01.19. 02:10:31

La Ligas topicban irtakra reagalva, én azert szivesen cserelnem a Casemiro - Kovacic párost a kezdőben... tul nagy fek a brazil a támadásokban, tul sok akciót megakaszt es egyebkent labdákat is rendszeresen elad (2-3/meccs az atlag kb).
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.19. 01:06:05

Messias2 írta:Ahogy vasárnap is írtam.
Elfogyott a mák.
Ne szóljunk semmit!Holnap Sociedad.Ne röhögjünk és ne beszéljünk mákról.Ha ezen túl vagyunk és mi kettős győzelemmel tovább mentünk ők meg benyelték a lompost na akkor röhöghetünk! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2017.01.19. 09:44:56-kor.
Kép
Válasz küldése