Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.13. 10:03:43

recrea írta:Kár, h a BL-re semmi esélyünk :D :D :D
eddig én is így gondoltam, de mintha vmi halvány reménysugár lenne most. nem tudom, de eléggé egyben van a brigád, ha tartjuk tavaszra is ezt az összeszedettséget, meg kapunk egy jó sorsolást, már úgy vagyok vele, hogy bármi lehet
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.13. 09:22:38

recrea írta:Nyilvánvaló, h le fognak minket a törökkel (is) húzni, de engem az már nem érdekel, ahogy eddig se foglalkoztatott a dolog túlságosan, elég volt olvasni a fröcsögést nyáron a vezetőséggel kapcsolatban. Csak szabaduljunk meg mindenkitől, akire a mesternek nincs szüksége.

Azóta meg jött 4 fiatal tehetség, kiderült, h mi vagyok kb a leggazdagabb klub, rendeződnek a simlis adóügyek körülöttünk (ebből kettő el is igazolt lassan) és idén még veretlenek vagyunk a sokak által előre lesajnált EV-vel, egyébként úgy, h kb egyik meccsben sem volt benne, h kikapunk, és ez a legszebb az egészben :D és még Messit is le merte cserélni :D hozzátartozik, h azért voltak fájdalmasan gyenge meccseink az ősz közepén, de nekem elsősorban eredmény kell.

Kár, h a BL-re semmi esélyünk :D :D :D
Azért ez csak a látszat, a háttérben nem tudjuk mi van, de például a Dembele és Coutinho igazolásnál is van még 70 millió, amit valószínű jövőre ki kell fizetni.
Aztán, ahogy több 10 milliókat bukunk egy-egy játékoson az nem férhet bele. Egy olyan gazdasági rendszerben, ahol a klub teremti elő a bevételt. Mikor minden euro számít. Ebből lehetnék még bajok jövőre.
Arda is kb 30 millióért jött pár éve, most meg nem tudnak tőle megszabadulni. Alvesből a Juve pénzt csinált, Gomes se ér 50-et, vagy Paco 30-at. Legalább Paulinho úgy néz ki megéri az árát.
A részsikereket szebbé teszik a jövőt, de azért látni kell itt komoly bajok vannak és lesznek, ha ez így megy tovább. A Klub gazdasági vezetése, nem tudott felnőni a futball sikerek mértékéhez.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.13. 09:07:53

Stoichkov írta:http://www.marca.com/en/football/barcel ... b47bc.html

Na tehat ez alapjan most penteken (tegnap) voltak itt a Basaksehir kepviseloi targyalni. Az o ajanlatuk ha minden igaz egy masfel eves kolcsonszerzodes lenne ahol Arda fizetesenek egy reszet allnak.

Hat ebbol nagy bevetel nem lesz :D
Ha a rész azt jelenti, hogy erre a másfél évre eső fizetést állják, az nem vészes. Az azt jelenti, hogy kb. 12 milliót nem nekünk kell kifizetni. Ennél többet nem remélhettünk. Ha pedig másfél év után visszajönne, akkor - gondolom - inkább kifizetjük azt a hátralevő évet, semmint hogy megint itt rontsa a levegőt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.13. 08:48:54

Nyilvánvaló, h le fognak minket a törökkel (is) húzni, de engem az már nem érdekel, ahogy eddig se foglalkoztatott a dolog túlságosan, elég volt olvasni a fröcsögést nyáron a vezetőséggel kapcsolatban. Csak szabaduljunk meg mindenkitől, akire a mesternek nincs szüksége.

Azóta meg jött 4 fiatal tehetség, kiderült, h mi vagyok kb a leggazdagabb klub, rendeződnek a simlis adóügyek körülöttünk (ebből kettő el is igazolt lassan) és idén még veretlenek vagyunk a sokak által előre lesajnált EV-vel, egyébként úgy, h kb egyik meccsben sem volt benne, h kikapunk, és ez a legszebb az egészben :D és még Messit is le merte cserélni :D hozzátartozik, h azért voltak fájdalmasan gyenge meccseink az ősz közepén, de nekem elsősorban eredmény kell.

Kár, h a BL-re semmi esélyünk :D :D :D
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2018.01.13. 08:15:28

http://www.marca.com/en/football/barcel ... b47bc.html" target="_blank

Na tehat ez alapjan most penteken (tegnap) voltak itt a Basaksehir kepviseloi targyalni. Az o ajanlatuk ha minden igaz egy masfel eves kolcsonszerzodes lenne ahol Arda fizetesenek egy reszet allnak.

Hat ebbol nagy bevetel nem lesz :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.01.12. 22:13:39

Tobias88 írta:
lics írta:Ardaról nagy a csend, nem úgy volt csütörtökön vagy pénteken jelenti be a Basaksehir?
Ahogy nézem következő hét szerdán van meccsük, szóval ma holnap már aktuális lenne a váltása ha akarják hogy játsszon. Deulofeuról meg sajnos tényleg az a hír járja hogy csak B terv Verdi után, pedig jó lenne megszabadulni tőle is meg Rafinhatól is.

Ha mindhárom menne akkor ez lenne messze a legjobb téli átigazolási időszak amit a láttam tőlünk az érkezőktől függetlenül, pedig jövőre lesz 20 éve már hogy a csapatnak drukkolok 8)
Szerintem tuti elviszi valamelyik török csapat, ingyen nem olyan rossz fogás nekik, lehet magasabb fizetést kér, de ha lejön az átigazolási díj nem olyan vészes, főleg, hogy talán az egyik legismertebb török játékos jelenleg.

Deulofeu, lehet nem világklasszis, de azért nem rossz játékos egy középcsapatban simán elvan, neki is érdeke a játékpercek, ha vb-re akar menni. Inkább neki sürgős, mint a Barcelonának a távozása.

Rafinha nagyon sokat volt sérült, kár érte nem tudni mi van benne, bár én inkább Gomest adnám el.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.12. 21:17:34

Leállt nálunk az eladás. Ami meg a vételt illeti, miért állandóan Európán kívüliről van szó, akiknek betelt a keretük? Van éppen elég tehetséges fiatal európai is. Vagy oda Robert már nem szeret utazni?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.12. 20:46:18

Messias2 írta:Arthur ügynöke azt nyilatkozta a Globo-nak, hogy várhatóan a jövőhéttől kezdődnek meg a tárgyalások a Gremio és a Barcelona között.

Nyáron hoznánk? :-k
Lehet hogy csak azt tárgyalják meg, hogy hogyan magyarázzák ki azt a bizonyos fényképet :lol: :lol:

Amúgy látta valaki játszani? Neten azt olvasom, hogy stílusra hasonlít Xavira, és elég szépen bejátssza a pálya nagy részét.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.12. 20:39:35

Messias2 írta:Arthur ügynöke azt nyilatkozta a Globo-nak, hogy várhatóan a jövőhéttől kezdődnek meg a tárgyalások a Gremio és a Barcelona között.

Nyáron hoznánk? :-k
Lehet, hogy amíg 3 EU-s van a keretben, kölcsönadjuk valamilyen spanyol középcsapathoz.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.01.12. 20:33:23

Arthur ügynöke azt nyilatkozta a Globo-nak, hogy várhatóan a jövőhéttől kezdődnek meg a tárgyalások a Gremio és a Barcelona között.

Nyáron hoznánk? :-k
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2018.01.12. 19:37:36

Van egy olyan érzésem, hogy Arda egyáltalán nem akarja elhagyni a csapatot. Egyenlőre csak 2 érkezőnk volt, távozó viszont még egy sem. Lehet , hogy túl korán kezdtünk örülni annak, hogy kiszórják a felesleget, és még nyáron is vagy ne adj isten tovább itt lesznek.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.01.12. 13:42:52

lics írta:Ardaról nagy a csend, nem úgy volt csütörtökön vagy pénteken jelenti be a Basaksehir?
Ahogy nézem következő hét szerdán van meccsük, szóval ma holnap már aktuális lenne a váltása ha akarják hogy játsszon. Deulofeuról meg sajnos tényleg az a hír járja hogy csak B terv Verdi után, pedig jó lenne megszabadulni tőle is meg Rafinhatól is.

Ha mindhárom menne akkor ez lenne messze a legjobb téli átigazolási időszak amit a láttam tőlünk az érkezőktől függetlenül, pedig jövőre lesz 20 éve már hogy a csapatnak drukkolok 8)
94:39 6 - 1
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.01.12. 13:27:23

Olasz lapok szerint Deu túl nagy fizetést kért a Napolitól (2,5 milla), ezért inkább Verdit próbálja leigazolni az olasz csapat.

Arda ügynöke szerint 99 százalékban már a török csapat játékosa, hivatalos bejelentés a nap folyamán.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.12. 13:25:06

lics írta:Ardaról nagy a csend, nem úgy volt csütörtökön vagy pénteken jelenti be a Basaksehir?
Még ma bejelenthetik. :D
Remélem, hogy minél hamarabb és minél több selejttől sikerül megszabadulni januárban.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.01.12. 13:11:24

Ardaról nagy a csend, nem úgy volt csütörtökön vagy pénteken jelenti be a Basaksehir?
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2018.01.12. 10:56:47

Mascherano-t amúgy itt tartjuk a hónap végéig? Kínában ugye csak márciusban kezdődik talán a bajnokság, szóval neki se érdeke addig távozni
94:39 6 - 1
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.11. 20:13:26

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Elég rossz kifogás, hogy nem erre tartjuk, és régen se tudta ezeket. :)
ez nem kifogás hanem tény.
Pedig Matyinak igaza van, fényévekkel jobb volt az összjátékban Lajos, pedig akkor se volt egy varázsló, de normálisan illeszkedett a gépezetbe. Még az a szerencse, hogy pár helyzetét belövi már, mert különben katasztrófa lenne...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.11. 19:45:40

S.Agüero írta:Elég rossz kifogás, hogy nem erre tartjuk, és régen se tudta ezeket. :)
ez nem kifogás hanem tény.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.11. 19:29:41

Akármennyi gólt lő valaki, én elvárom, hogy tudjon labdát kezelni és ne passzoljon pontatlanul egy kicsit is nehezebb helyzetben. Pont nem érdekel, hogy régebben se tudta ezeket megoldani, ami egyébként nem igaz, 1-2 éve sokkal kevesebb ilyen alapvető hibát vétett, ami mostanában jellemzi a játékát.
Nekem ez a legfontosabb, hogy egy játékos ezeket hiba nélkül csinálja nálunk, legyen center vagy söprögető.

Elég rossz kifogás, hogy nem erre tartjuk, és régen se tudta ezeket. :)
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.11. 18:56:57

Suarez amúgy eddig is ilyen volt, néha olyan megoldásai voltak, hogy csak fogta az ember a fejét, néha meg tényleg mint aki életében akkor lett volna először focipályán úgy pattogott el tőle a labda. Ahhoz képest tetemes gólt termelt már eddig is.

De tényleg rá a legtipikusabb jelző az, amit valaki a Levante elleni meccs alatt írt róla. A két 100%-os ziccerét beleüti a kapusba, utána meg rúg egy olyan gólt, amit senki más nem tett volna oda a ficakba ratja kívül abban a helyzetben :D Mondjuk olyan igazán látványos összejátékára én nem emlékszem senkivel, néha összejött neki egy - egy védelem mögé pörgetett labda, de ő akkor ficánkolt igazán, mikor Messivel meg Neymarral kontrázni kellett. Szóval ezt kár elvárni tőle, mert őt nem erre tartjuk.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.11. 18:43:28

S.Agüero írta:elég, hogyha nem okoz gondot neki egy labdakezelés vagy egy egyérintős passz.
Szerintem senki nem várja el tőle, hogy cselezzen, vagy verje meg az ellenfelét 1v1-ben, elegendő lenne bőven, ha megoldaná azt, amit fentebb írtam.
ilyet ő soha nem tudott, nem tudom minek várod tőle.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.11. 18:13:20

visca el barca írta:
noname írta:Suarez nem volt nagy formában, de nem kell őt leírni.
mondjuk kb az elmúlt 10 meccs mindegyikén lőtt gólt, nem tudom mit vártok még tőle. ő soha nem fogja a heréjén pörgetni a labdát
Én mondjuk azt, hogy lője be a 100%-os ziccereinek a felét legalább, és ne haljon el minden második támadás, ha labdához ér a mezőnyben. :D Nem kell pörgetni a golyóin, elég, hogyha nem okoz gondot neki egy labdakezelés vagy egy egyérintős passz.
Szerintem senki nem várja el tőle, hogy cselezzen, vagy verje meg az ellenfelét 1v1-ben, elegendő lenne bőven, ha megoldaná azt, amit fentebb írtam.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.01.11. 17:49:10

zola8787 írta:
noname írta: Luxus. Valverdét kivételesen irigylem. A csapat minimum 3-4 különböző felállásban játszatható, ráadásul szinte az összes csapatrészen meglepően jó az egyensúly fiatalok és idősek között.
Ez igaz, viszont már most látom, amikor bukunk meccseket, majd jön a sok okostojás, hogy xy-t kellett volna játszatni, meg más felállásban, meg blabla. Kétélű ez a dolog.
mégis amikor bukunk ..... miről kellene beszélni?! a dolog nem is csak kétélű, ezért aztán nem kéne minősíteni a véleményeket, elég csak ütköztetni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.11. 16:57:56

noname írta:Suarez nem volt nagy formában, de nem kell őt leírni.
mondjuk kb az elmúlt 10 meccs mindegyikén lőtt gólt, nem tudom mit vártok még tőle. ő soha nem fogja a heréjén pörgetni a labdát
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.01.11. 16:31:58

noname írta: Luxus. Valverdét kivételesen irigylem. A csapat minimum 3-4 különböző felállásban játszatható, ráadásul szinte az összes csapatrészen meglepően jó az egyensúly fiatalok és idősek között.
Ez igaz, viszont már most látom, amikor bukunk meccseket, majd jön a sok okostojás, hogy xy-t kellett volna játszatni, meg más felállásban, meg blabla. Kétélű ez a dolog.

Az a durva, hogy eddig jöttek az eredmények, pedig velem az élen azért a fórum év elején már temette a csapatot, most meg még jött Coutinho, akire azt mondjátok, hogy bitang srác (nem nézek PL-t), + visszatért Dembele is, nem tudom hova lehet még ennél is feljebb (a szép játék lehet még a cél).
Válasz küldése