Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.23. 09:57:07

fanbarca írta:
2021.03.23. 08:49:35

Ide vehetjük még Zaha-t, Di Maria-t, Falcao-t (a Monacoban utána 2 évig ismét magára talált), Tévez-t vagy akár Pique-t, Herrera-t, Mkhitaryan-t.
Akár Pogba is gazdagíthatja ezt a halmazt, mert neki is voltak olyan szezonjai , amit egy közepes képességű játékos is lehozott volna, ráadásul mindezt 100 millióért.

Depay jelenleg hátán viszi a Lyont, 3 ponttal lemaradva a PSG-től, 2. a góllövőlistán, csak Mbappé előzi meg. Ráadásul két poszton is bevethető. Nem egy tipikus center, de pont hiányzik egy olyan játékos, aki lefedi ezeket a posztokat. Braithw. is sokszor szélen játszott, ahol kb. lepkefing volt. Egy Braithw.-Depay csere nagyon adná magát, ráadásul valami minimális pénz is becsoroghatna. Csak lassan dönteni kellene, mert a PSG, az Inter és a Juve is érdeklődik.

A másik játékos akit sokan vinnének az Emerson. Itt sem ártana valami elképzelés, hogy maradjon a Dest-Sr duó vagy vásároljuk ki a Betistől a maradék játékjogát. Nagyon szép, hogy csináljunk versenyhelyzetet, de két ilyen fiatal játékosnak minél több játékperc kell. Mondjuk Dest lehetne Alba cseréje, ha nem jön oda senki és Firpo megy, a három védős rendszer feküdhetne az amcsinak a baloson is.

Haalandra szerintem 0 % esély van, a Dortmund elvileg 150 millióról beszél, kíváncsi vagyok ki menne így rá. Nem igazán értem, hogy a Real is miből tudná kipengetni, mert az anyagi helyzetük sem a legfényesebb, és a bértömegük sem kevés. Ráadásul még Mbappét is be akarják húzni nettó 36 milliós gázsiért.
Forca Barca!!!!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.03.23. 08:49:35

barca_bome írta:
2021.03.23. 08:01:01
Barcaforever írta:
2021.03.23. 07:43:58
Valaki le tudná vezetni jól, hogy egy MU-ban leszerepelt Depay nekünk miért hiányzik annyira?
A MU-ban leszerepelt Lukaku is, most meg az Intert a hátán viszi... :roll:
Ide vehetjük még Zaha-t, Di Maria-t, Falcao-t (a Monacoban utána 2 évig ismét magára talált), Tévez-t vagy akár Pique-t, Herrera-t, Mkhitaryan-t.
més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.23. 08:02:42

Barcaforever írta:
2021.03.23. 07:43:58
Valaki le tudná vezetni jól, hogy egy MU-ban leszerepelt Depay nekünk miért hiányzik annyira?
Koeman ismeri, Ő kérte, ingyen van.
Nem hiszem, hogy túl sok újdonságot mondtam volna...

Amúgy meg az, hogy az MU-ban leszerepelt (4 éve) önmagában nem jelent túl sokat. Forlán-nak se igazán ment ott anno.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2021.03.23. 08:01:01

Barcaforever írta:
2021.03.23. 07:43:58
Valaki le tudná vezetni jól, hogy egy MU-ban leszerepelt Depay nekünk miért hiányzik annyira?
A MU-ban leszerepelt Lukaku is, most meg az Intert a hátán viszi... :roll:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.03.23. 07:43:58

Valaki le tudná vezetni jól, hogy egy MU-ban leszerepelt Depay nekünk miért hiányzik annyira?
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.23. 07:09:42

visca el barca írta:
2021.03.21. 18:04:37
Kukabol meg kell oldani par cseret

umtiti - alaba
lenglet - garcia
pjanic - wijnaldum
griezmann - depay
braithwaite - aguero
Brait nálam simán maradna, küzdős, erőszakos játékos (jó értelemben). Illetve Lenglet is marana, őt csak akkor adnám el, ha 2 védő jönne. Alaba ugye biztos hogy nem. Sokkal inkább ez lenne valós (nem pont posztra persze):

umtiti - garcia (posztra, egyértelmű)
pjanic - wijnaldum (dettó)
griezmann - aguero (ez azért nagy kérdőjel, aguero védekezni nem tud, plusz sérülékeny, viszont jobban érzi a kaput, igazi gólvágó, ha Griez belemenne egy jelentős fizu csökkentésbe, lehet megtartanám)
coutinho - depay (nem poszt, de cou felesleges, nincs jelenleg helye, támadó meg kell)
De a legnagyobb "igazolás" jövőre az Fati lesz!!!
Ez eladásban cirka 120, vétel: nulla euro.
Fizetésekben számolva kb. fele annyi, mint a jelenlegiek.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.03.22. 21:34:56

bunga írta:
2021.03.22. 21:07:37
Az lehetetlen, hogy Laporta ne akarna változásokat a keretben. De Koeman is akar. Az más kérdés, hogy végül mi fog összejönni.
Na jól van, ez mindent visz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.22. 21:07:37

Az lehetetlen, hogy Laporta ne akarna változásokat a keretben. De Koeman is akar. Az más kérdés, hogy végül mi fog összejönni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.22. 18:59:58

NovaProspekt írta:
2021.03.22. 18:33:19

Azért Coutinho, Pjanic, Umtiti eladása szerintem most is magától értetődő, ők aztán most sem tesznek hozzá semmit. Aztán van jó pár ember, akiket szintén el kell engedni, ha megoldható.
Fati se tesz hozzá semmit, Ő is mehet... :D

Viccet félretéve én Coutinho-t nagyon megnézném már "normálisan". Nagyon jól kezdte a szezont, én a három 100+os közül valamiért még benne bízom a leginkább.
Tudom, hogy Pedri és Puig a vetélytárs, és én sem tartom valószínűnek, hogy bejátssza magát a kezdőbe. Ezt nagyon sajnálom, mert nekem nagyon szimpatikus a kis brazil.
Talán Griezmann mostani helyére lehetne berakni, de a francia ezerszer jobban védekezik.
Szerintem akkor lenne egyértelműen indokolt a kezdőbe rakni, ha Messi lelépne, ahhoz a szerepkörhöz viszont kevés lenne. Mondjuk ez mindenkiről elmondható.

Egy szó, mint száz, bízom benne, hogy az új rendszerben (is) megtalálja a helyét Koeman.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.22. 18:33:19

vidra írta:
2021.03.22. 18:06:11
Nézzük meg, mi lesz a szuperkupa döntőben, a Real meccsen, meg hogy meglesz-e a bajnokság. Ha ezekben hozza a csapat az eredményt, akkor szerintem kevés az indok arra, hogy bárkit is elküldjünk, főleg ha ezeken a meccseken a kérdéses játékosok is jól szerepelnek. Rizikós. Ugyanolyan, mint eladni egy használt autót, aminek ismered az előnyeit és a hibát és venni helyette egy pár évvel fiatalabbat. Ott van a wuu, meg az újdonság faktor, de rengeteg bosszantó hibát is rejthet.
Azért Coutinho, Pjanic, Umtiti eladása szerintem most is magától értetődő, ők aztán most sem tesznek hozzá semmit. Aztán van jó pár ember, akiket szintén el kell engedni, ha megoldható.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.03.22. 18:06:11

Nézzük meg, mi lesz a szuperkupa döntőben, a Real meccsen, meg hogy meglesz-e a bajnokság. Ha ezekben hozza a csapat az eredményt, akkor szerintem kevés az indok arra, hogy bárkit is elküldjünk, főleg ha ezeken a meccseken a kérdéses játékosok is jól szerepelnek. Rizikós. Ugyanolyan, mint eladni egy használt autót, aminek ismered az előnyeit és a hibát és venni helyette egy pár évvel fiatalabbat. Ott van a wuu, meg az újdonság faktor, de rengeteg bosszantó hibát is rejthet.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.22. 17:01:25

Rinku írta:
2021.03.19. 09:20:47
SR nem akkora homály, mint ahogy itt látják sokan. Amikor arról van szó, hogy kell egy töltelék, plusz egy ember, aki nem rinyál folyamatosan, lehet nem egy spíler, de egy közepes-jó teljesítményre lehet rá számítani, akkor SR mindig kéznél van. Pont ugyanúgy, mint ahogy Keita vagy Pedro volt. Nem lehet mindenkit elküldeni, ha nem lenne Messi, talán még a csőd kérdése is fennállna, mint annak idején, amikor Laporta átvette. SR jó itt, nem kell kezdőnek lennie, de tartaléknak kiváló.

Ki kell bugázni az összes franciát, Pjanicot és Countinhot, de Braithwaite is mehet, mert a B-ből bárki teljesíti ezt, kb. negyedannyi fizetésért, Neto is, nem sok vizet kavart fel itt. Ez 6+2 ember. Rajtuk kívül mindenki maradhat, részemről, elég lesz legalább 6 embert pótolni... Jó, ha azok közül is hármat egyáltalán el tud adni a klub idén nyáron. Ne keressük meg a ló fütykösén is a csomót, mert a realitás az nem ez. Vannak itt nem egyéni vállkozók? Mindenki pontosan tudja, hogy ha egy 10 fős csapatból 4 embert elküldenek/elmegy, és hónapok/hetek alatt kell pótolni őket, az marha nagy kihívás és teher a többi hatnak, és a vezetőnek is. Mindeki lehet flop. Visszatérve a focira, Agüero is. Semmi nem biztos, csak annyi, hogy mocsok nagy meló lesz ez a nyár, a Realnak meg kétszer ekkora a mostani és a jövő év, de persze, örülök, hogy ez az ő bajuk.
Azért te is elzavarnád a fél csapatot, ha SR-t nem is. Amúgy azzal egyetértek, hogy kellenek SR-félék a keretbe és nem olyan rossz játékos mint sokan gondolják. De nem gyorsult az évek alatt és pont SR a sérülései és a kora miatt az, akit felesleges beugrónak tartani, arra ott vannak a fiatalok. Őszintén, azon kívül, hogy az idősebb játékosok szeretik, hova és mikor hiányzott SR?
Braitwhaitet elküldenéd viszont. Biztos Martin fizetésén kell spórolni? Szerintem ő elég jó beugró ember, sokkal jobb, mint sokan vártuk. Voltak fontos góljai is, de volt amikor csak fárasztotta - de azt kegyetlenül - az ellenfelet. Erőszakos és hajtós, jó kiegészítő ember, még úgyis, hogy őt sem úgy használjuk, ahogy kéne.
Ellenben a B-ből kivel lehetne pótolni? De most komolyan. Én úgy tudom, hogy a harmadosztályban is kevés gólt lőnek. Akkor már inkább Moribat használják SR beugró helyein.

Lengletet akkor lehet elküldeni, ha találnak nála jobbat. De őt nagyon alulértékelitek. Minden hibáját számon tartjátok és megszorozzátok öttel, csak, hogy valakin lehessen gyűlölködni, ha épp Busiba nem lehet belerúgni. Tegnap pár percre beállt Araujo, volt is 3 elég komoly hibája, ha Lenglet csinálja, a hat gólról nem is beszélünk, csak róla. Ja és ezzel nem Araujot akarom bántani, csak, hogy neki minden létező hibája nagyítóval van nézve, bárki más bárhol kaphat kötényt, rúghat a levegőbe stb. Ja persze, bárki más, kivétel: Umtiti, Busi...
Grizest is sokan kidobnák, de egyáltalán nem rossz. Nem lő gólokat(csak párat), persze, de nem is arra használjuk. Január óta lőtt fontos gólokat is, de nagyon hasznos volt a mezőnyben is, Koeman egyértelműen így akarja játszatni és nem is rossz dolog. Hogy mekkora a fizuja, mennyibe került, az egy dolog. Ha Puig a helyén játszana (én amúgy kipróbálnám), valószínűleg lenne jópár ötletes szép dolog a pályán, de nem biztos, hogy hasznosabb volna.
Dembele is elég jó, pedig a társak sem úgy keresik általában, ahogy neki jó lenne. A PSG ellen is többen szidták, de valójában nagyon jól játszott. Kihagyott egy nagy helyzetet és veszélyt okozott 3-4 olyan szituációban, amikor nem is lett volna veszély nélküle. Többen mondták, hogy gyakoroltassák vele a lövéseket... Valójában nem lő ANNYIRA rosszul szerintem. Veszélyt okoz onnan is, ahonnan más nem. Hogy kevés gól van ezekből mégis, az egy másik dolog. De valószínűleg sokkal több gólja lenne nekik is, ha a társak többszőr használnák a gyorsaságát, mint pl tegnap a "les" góljánál. Dembele sokszor és jól ugrik ki, de tízből 9 alkalommal oldalpasszok főként Messinek, meg labdát a tömegbe visszük akció van. Ha 10-ből csak 3-4 alkalommal Dembelét keresnénk, amikor megindul, akkor kiderülne, hogy mennyire érzi a kaput... A képességünk meg lenne ehhez is, Messi, Busi, de Jong, Pedri már bemutatták milyen pengésen tudnak indítani, ha akarnak.

Én ősszel is azt mondtam, hogy ez egy jó csapat. Átalakuló, keresi saját magát, de közben a gyökerekhez is ragaszkodik(néha túlzottan is) és rengeteg pech volt., Aztán pár hónapja valamicske beérett. Egyáltalán nem tökéletes a csapat, vannak kérdőjelek. Még van pár idősebb játékos (Pl Busi, Messi) akik a mostani szerepükben nagyon jók, de már nagyon kiöregedőben vannak. Busi amúgy szerintem Koeman alatt nagyon jó teljesítményt nyújt a perceiben, de lefelé ível a pályája. Messiről meg egyesek azt gondolják, hogy Ő a minden most is és örökké játszani fog...de nagyon a vége felé van. Egy sérülés nála a pályafutása vége, de anélkül is, az időt nem tudja kicselezni sajnos. Egyre inkább nem rá kéne építeni és egy extra cserének használni, ha marad nálunk.
Ehelyett itt tartjuk a kezdőben gondolom, meg hozzuk a pályafutása végefelé járó haverját... Nagyon nem jövőbemutató.
Ja és Firpo az, akit még sokan elküldenének, de valójában kifejezetten jól játszott, amikor 3 belsővédős rendszerben voltunk. Ebben a rendszerben nem biztos, hogy Albánál annyival rosszabb.

Ha kell a pénz nagyon, akkor persze, menjen el Grizes, de ne azért, hogy megint valami nyuggerklubbot kialakíthassanak Messinek és Businak.
Ez egy nem világverő, de jó csapat, szerintem most kéne vigyázni rá és egybetartani amennyire lehet és inkább a kiöregedők fokozatos pótlásán agyalni. Ha ilyen Haalandokat kergetünk, akkor feláldozhatjuk azt, ami most jó, egy olyan dologra, ami nem olcsóbba a jelenleginél és nem is biztos, hogy ebben a rendszerben működni fog. Látjuk, hogy Dembele is jobban működött Dortmundra, ahol rá építettek. Ja és Agüeroval meg akkor hivatalosan is Lajost sírjuk vissza. Ha Laporta feltalálja az időgépet akkor oké.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.03.21. 22:39:23

miro. írta:
2021.03.21. 19:17:35
Ilyen szinten senkit nem erdekel,hogy egy belso vedo jobb vagy ballabas.
Passzolni,ivelni,a labdat p*csan rugni mindkettovel tudnak.
Labdakihozatalnal nem problema,helyezkedesnel meg nem kerul olyan helyzetben,mint akar egy szelso vedo ha a rosszabb labara viszik ra.
Oké, akkor szólj majd ha látjuk a Pique -Arajou kettőst egyszerre 4 védős rendszerben ...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.21. 19:17:35

Ilyen szinten senkit nem erdekel,hogy egy belso vedo jobb vagy ballabas.
Passzolni,ivelni,a labdat p*csan rugni mindkettovel tudnak.
Labdakihozatalnal nem problema,helyezkedesnel meg nem kerul olyan helyzetben,mint akar egy szelso vedo ha a rosszabb labara viszik ra.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.03.21. 18:43:50

Sinya22 írta:
2021.03.21. 17:42:51
Igen, 1 milliárdos mínusznál angol top csapatok alap embereit fogjuk megvenni :D

Örülni kell Agüeronak meg Garcianak, ha összejön,és kikapcsolni a Fifát tényleg.
Majdnem biztos vagyok benne h Laporta a kukázás mellett egy nagyot durrantani fog a nyáron , majd meglátod...:-)
Minusz ide vagy oda - mondjuk ez alapján akár be is csukhatnánk boltot de ez nem egy Kft - "csak" jól kell értékesíteni, cserélni, üzletelni a Coutinho/Griezman/Dembele/Pjanic/Braitwait...pakkal !!
MichaaBee írta:
2021.03.21. 18:28:31
visca el barca írta:
2021.03.21. 18:04:37
Kukabol meg kell oldani par cseret

umtiti - alaba
lenglet - garcia
pjanic - wijnaldum
griezmann - depay
braithwaite - aguero
A Sport szerint Alaba megegyezett már a Reallal szóban, 10 millió körüli fizuval. Szerintem róla a fizetési igényei miatt lemondhatunk, pedig egyébként tényleg kiváló igazolás lenne. Egyébként a García, Araújo, Mingueza, Piqué, Lenglet ötös védősorral is jók vagyunk már szerintem, beugrósnak ott van de Jong.
" García, Araújo, Mingueza, Piqué, Lenglet "...csak ebből az 5 ből egyedül Lenglet bal lábas, nem véletlenül játszik ő mindig bármennyire is benne van mindig a szarvas hiba !Jó lenne Alaba...persze 3 védős rendszerben lehet nem gond!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2021.03.21. 18:28:31

visca el barca írta:
2021.03.21. 18:04:37
Kukabol meg kell oldani par cseret

umtiti - alaba
lenglet - garcia
pjanic - wijnaldum
griezmann - depay
braithwaite - aguero
A Sport szerint Alaba megegyezett már a Reallal szóban, 10 millió körüli fizuval. Szerintem róla a fizetési igényei miatt lemondhatunk, pedig egyébként tényleg kiváló igazolás lenne. Egyébként a García, Araújo, Mingueza, Piqué, Lenglet ötös védősorral is jók vagyunk már szerintem, beugrósnak ott van de Jong.

Illetve Depayban sem vagyok biztos, hogy kell nekünk ide, de Griezmannt sem marasztalnám.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.21. 18:12:02

Sinya22 írta:
2021.03.21. 17:42:51
Igen, 1 milliárdos mínusznál angol top csapatok alap embereit fogjuk megvenni :D

Örülni kell Agüeronak meg Garcianak, ha összejön,és kikapcsolni a Fifát tényleg.
Így van. Felesleges 100 milliós sztárigazolásokat várni, de talán nem is baj, ha azt nézzük, az utóbbi időben hogy sültek el ezek.

Wijnaldum viszont egyre inkább úgy néz ki, jönni fog, aminek én nagyon örülök. A válogatottban együtt játszott de Jong-gal Koeaman kezei alatt, szóval azt hiszem gyorsan meg lesz a helye a csapatban. Ha eladjuk Pjanicot, akkor úgy erődösünk, hogy még anyagilag is jól járunk.
umtiti - alaba
lenglet - garcia
pjanic - wijnaldum
griezmann - depay
braithwaite - aguero
Az utolsótól eltekintve aláírnám. Agürero nagy kérdőjel, mennyit tudna még adni a csapatnak, lehet, hogy már semmit. A dán viszont mindig odateszi magát, és néha azért gólok, gólpasszok is összejönnek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.03.21. 18:04:37

Kukabol meg kell oldani par cseret

umtiti - alaba
lenglet - garcia
pjanic - wijnaldum
griezmann - depay
braithwaite - aguero
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.21. 17:42:51

Igen, 1 milliárdos mínusznál angol top csapatok alap embereit fogjuk megvenni :D

Örülni kell Agüeronak meg Garcianak, ha összejön,és kikapcsolni a Fifát tényleg.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.03.21. 16:46:07

Van Dijk 40 millio euroert?
Nem a De Vrij-re gondoltal veletlen az Interbe? :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.03.21. 16:04:35

LG írta:
2021.03.21. 14:16:07
baas11 írta:
2021.03.21. 13:50:42
Ha Kouman marad ( El Classico, ATM elleni meccse+Szuper Kupa) valszeg tényleg jönni fog:

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/wijn ... er1qs30uud

Nem rossz de egy Bruno Fernandes szintű 26 éves középpályásnak jobban örülnék ( 46 meccs 27 gól MU), De Jonggal és Pedrivel! ( Pjanic/Coutinhoért cserébe :)

Ha idén "ingyen" tudunk olyan támadokat szerezni mint Depay vagy Agueró... Messi, Fati, Trincao, Dembele/Griezman mellett , aim van kis pénz én inkább kp áldoznám vagy egy Van Dijkra :)

Eric Garcia szintén jobb lábas ( mint Pique, Arajuo, MIngueza) és senki nem tud róla semmit Lenglet vagy Umtiti biztos h maradni fog Alaba ide vagy oda!
Bruno Fernandes és van Dijk jól hangzik, én még hoznám melléjük Haalandot és Mbappét is. Aztán jöhet a tripla. Aztán kikapcsoljuk a Fifa-t.
Jól hangzik persze, de Van Dijk se lesz már a régi azért egy 40-est még megérne...
Mbappera semmi szükség itt nem idevaló ahogy szerintem Haaland sem illene, egy ingyen kukázott Agueró/Depay is megteszi.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.21. 14:21:17

baas11 írta:
2021.03.21. 13:50:42
Ha Kouman marad ( El Classico, ATM elleni meccse+Szuper Kupa) valszeg tényleg jönni fog:

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/wijn ... er1qs30uud
Én erre egyelőre nem vennék mérget. Minden sajtóorgánum már a címben is kihangsúlyozza, hogy az ST szerint. Ha nem is Blikk szint, de nem a legbiztosabb forrás.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.03.21. 14:16:07

baas11 írta:
2021.03.21. 13:50:42
Ha Kouman marad ( El Classico, ATM elleni meccse+Szuper Kupa) valszeg tényleg jönni fog:

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/wijn ... er1qs30uud

Nem rossz de egy Bruno Fernandes szintű 26 éves középpályásnak jobban örülnék ( 46 meccs 27 gól MU), De Jonggal és Pedrivel! ( Pjanic/Coutinhoért cserébe :)

Ha idén "ingyen" tudunk olyan támadokat szerezni mint Depay vagy Agueró... Messi, Fati, Trincao, Dembele/Griezman mellett , aim van kis pénz én inkább kp áldoznám vagy egy Van Dijkra :)

Eric Garcia szintén jobb lábas ( mint Pique, Arajuo, MIngueza) és senki nem tud róla semmit Lenglet vagy Umtiti biztos h maradni fog Alaba ide vagy oda!
Bruno Fernandes és van Dijk jól hangzik, én még hoznám melléjük Haalandot és Mbappét is. Aztán jöhet a tripla. Aztán kikapcsoljuk a Fifa-t.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.03.21. 13:50:42

Ha Kouman marad ( El Classico, ATM elleni meccse+Szuper Kupa) valszeg tényleg jönni fog:

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/wijn ... er1qs30uud

Nem rossz de egy Bruno Fernandes szintű 26 éves középpályásnak jobban örülnék ( 46 meccs 27 gól MU), De Jonggal és Pedrivel! ( Pjanic/Coutinhoért cserébe :)

Ha idén "ingyen" tudunk olyan támadokat szerezni mint Depay vagy Agueró... Messi, Fati, Trincao, Dembele/Griezman mellett , aim van kis pénz én inkább kp áldoznám vagy egy Van Dijkra :)

Eric Garcia szintén jobb lábas ( mint Pique, Arajuo, MIngueza) és senki nem tud róla semmit Lenglet vagy Umtiti biztos h maradni fog Alaba ide vagy oda!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.21. 12:34:27

Én nagy játékosmozgásra számítok (főleg, ha Messi marad, akkor több játékost kell elküldeni, hogy többet spóroljunk).
FM-et már írtam korábban, úgyhogy konkrét listát nem írnék. De mivel még mindig spórolni kell és a fiatalok nagyrésze bevált, így szerintem bőven akad felnőtt játékos, akitől el lehet és el is fogunk köszönni. És a piacon kínálkozik most aránylag sok "ingyenes" alternatíva.

Az lehet adu a pénzéhesebbjével szemben, hogy ugyan 15 misit máshol nem keresnének meg, de mivel itt is aláírták a csökkentést, így itt se kapnák már meg azt az elszállt összeget, legalábbis ha jól értem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése